Sfaozt én t/ensuzy HVC/Computer Work sloopt Geleense titelkandidaat Voorverkoop HVC/ComputerWork - TZV/Bunga Melati gestart! Eerste nederlaag H V C/Computer Work HVC/ComputerWork schorst Jan vai Esch; Ruud Brands maakt rentree Eerste zege voor debutant Boca Juniors Venrays rolstoeldanspaar vierde op EK Sponsors HVC/Computerwork Ij Tweede overwinning 't Trepke Derde nederlaag op rij Drukshop Zaalvoetbal in Venray Lake Valley/ 't Podium opnieuw machteloos Oostrum verliest terecht Bridgeclub Harten Drie Schaken Bridgeclub Doublet Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Venray Atletiek Vereniging Venray-Regio HSV t Alvertje- Oostrum Ruitersport De Eendracht Castenray ATB-verenigir Mudhunters Loopgroep de Barrier Judo PEEL EN MAAS donderdag 6 oktober 1999 - Pag» IJzersterk Venrays team brengt Meyers eerste verlies toe HV C/Computer Work-Meyers Geleen 3-1 (2-1) Doelpunten: 8. Stephan Sijbers 1-0; 17. Ruud Brands 2-0; 19. Patrick Schaekens 2-1; 37. Ruud Brands 3-1. Scheidsrechter: Sevenich (Kerk- rade). Toeschouwers: 125. HVC/ComputerWork: Houwen; Beerkens, Brands, Van Eist, Van Gerven, Jeuken, Linskens, Van Sinderen en Sijbers. Door Henk Willemssen HVC/ComputerWork speelde maandagavond zijn beste wedstrijd tot nu toe. De Venrayse nieuwkomer in de eerste divisie stuurde kampioen skandidaat Meyers in een zinderend duel met een 3-1 nederlaag terug naar Geleen. De Zuid-Limburgers werden door een ontketende Venrayse ploeg finaal stuk gespeeld. "We hadden nog wat goed te maken van vrijdagavond", refereerde coach Leon Verhorevoort aan de 6-1 neder laag bij Yakumo. "Toen hadden we een off-day. We waren niet bij de les en kwamen telkens een stapje tekort." De ploeg uit Wijchen, die HVC/ComputerWork de eerste ver- liespartij bezorgde, kon eveneens tot de titelkandidaten gerekend worden. Yakumo leed uitgerekend tegen Meyers zijn enige nederlaag. De Venraynaren waren vooraf dus gewaarschuwd voor de kracht van het Geleense team. "Wij wisten dat Meyers enorm sterk kan counteren. Dat moesten we zien te voorkomen. Met een effectief spelletje hebben we de counter eruit gehaald. Voor het publiek speelden we zeker geen aan trekkelijk aanvalsspel. Maar we zijn nog niet zo ver dat we ons spel aan de tegenstander kunnen opdringen", ver klaarde coach Verhorevoort. Toch hebben de 125 toeschouwers in sporthal De Wetteling zich maan dagavond geen seconde verveeld. Een uiterst gemotiveerd HVC/ComputerWork vloog er vanaf het beginsignaal fel in. Nadat Stefan van Sinderen de paal trof opende Stephan Sijbers in de achtste minuut de score: 1-0. Na de stormachtige Venrayse openingsfase herstelde Meyers zich weer. De Zuid- Limburgers namen meer en meer het initiatief maar doelman Martijn Houwen, die Jurgen Nellissen weer uitstekend verving, voorkwam met enkele goede reddingen de gelijkma ker. De tweede Venrayse treffer viel na ruim een kwartier precies op het goede moment. Meyers-doelman Cai Meissen kon een poeier van Frank Beerkens niet onder controle krijgen. Stephan Sijbers pikte de bal op en vond Ruud Brands die met links doel treffend uithaalde: 2-0. Vlak daarna moest HVC/ ComputerWork, wederom uit een vrije trap, een tegentreffer incasseren. Patrick Schaekens schoot de bal door de Venrayse muur in het doel: 2-1In de resterende tijd tot het rustsignaal deelde de uitstekend leidende arbiter Sevenich aan beide teams een tijdstraf uit. Aan Meyers-aanvoerder Antoine Merlino en aan Stefan van Sinderen. Maar beide ploegen wisten geen pro fijt te halen uit de overtalsituatie. Na de hervatting trok Meyers opnieuw het initiatief naar zich toe. Maar de Geleense ploeg beet zich stuk op de uiterst solide Venrayse defensie die geen krimp gaf. Gaandeweg werd HVC/ComputerWork met snelle uit vallen zelfs dreigender dan de bezoe kers. Halverwege de tweede helft stuurde Rob van Eist uit een vrije trap Stephan Sijbers weg over de linkerf lank. Het schot van Sijbers werd gepareerd door goalie Meissen maar in de rebound stond Ruud Brands alweer op de juiste plek. Opnieuw met zijn linkervoet trof Brands doel: 3-1. Meyers Geleen kwam deze klap niet meer te boven. De Zuid- Limburgse formatie moest het hoofd buigen voor de superieure Venrayse ploeg waarin de de zeer gedreven spe lende Stefan van Sinderen een absolu te hoofdrol vervulde. De verdediger speelde niet alleen taktisch een per fecte wedstrijd maar Van Sinderen zorgde ook voor aanvallende impul sen. Alleen een doelpunt was de Venrayse routinier maandagavond niet gegund. Ook aanvaller Mare Linskens kwam niet tot scoren alhoewel hij daar alle gelegenheid voor kreeg. Zeven minuten voor het einde zette Stephan Sijbers met een weergaloze actie Linskens vrij voor het Geleense doel maar de Venrayse aanvaller wist het net niet te vinden. Daardoor moest HVC/ComputerWork tot het eind alert blijven voor een tegen treffer. Maar de Venrayse defensie stond als een huis en hield de deur voorgoed op slot. Oude Kerkstraat 3 Wanssum Grotestraat 56 Passage 16 Venray Grote Markt 2a-4 Venray Berg/nans 5 h)polh«k adti» Patersstraat 25 Venray SPORTCAFE de Wetteling TEL 0478-584854 KOFRA kozijnen K Venray Kempweg 35, Venray cth, )tws*i> g»z«llig van de kamp en partners bv Venrayseweg 126a Horst BONNET EXPO STAND- EN INTËDIEURBOUW De Hulst 9. Oostrum Kruidenlaan 105 Venray Paterslaan 15 Venray John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray Op de eerste avond van de voorverkoop van genoemde wedstrijd, vonden de toegangskaarten gretig aftrek onder de belangstellenden. Deze wedstrijd voor de tweede ronde van de Landelijke Bekerwedstrijd wordt op maandag 25 okto ber gespeeld in sporthal De Wetteling, aanvang 20.30 uur. Om eenieder zoveel mogelijk de gelegenheid te geven, tegen de in de voor verkoop geldende gereduceerde entreeprijs kaarten te kopen, heeft men twee vaste adressen voor de voorverkoop weten in te richten. Met ingang van woensdag 6 oktober kan men terecht bij A&S Inters port. Schoutenstraatje 27 te Venray en/of A&S Buitensport, Langstraat 49 te Venray. Voor nadere inlichtingen of eventuele bestellingen van kaarten kunt u bellen met 0478-580404. Vrijdagavond in Wychen, was de titelkandidaat Yakumo Computer de ver diende winnaar van het duel in de eerste divisie C tegen het Venrayse H VC/ComputerWork Ontbraken aan Venrayse zijde twee keuzemogelijkheden voor de basis, dan was bij de thuisclub daarentegen ieder een inzetbaar. Bovendien hadden de gastheren nog iets recht te zetten. Vorige speelronde verloren zij onverwachts en ruim van Meyers Geleen. Voor eigen publiek was hen er dan ook alles aan gelegen om niet nog meer puntverlies op te lopen. De gasten uit Venray speelden hen goed in de kaart. Al in de eerste minuut stond hel 1-0. Een goed genomen vrije trap werd slim breed gelegd. Niemand kwam tijdig op het idee het de schutter moeilijk te maken en deze liet doelman Martijn Houwen dan ook kansloos. Leek in eer ste instantie het Venrayse team nog in zijn kansen te geloven, dan viel hun niveau daarna ver terug. Een schot van r Stefan van Sinderen was ongeveer hel enige wapenfeit uit hel eerste kwartier. Inmiddels scoorde uitblinker aan Yakumo-zijde, Marijn v.d. Berk de 2-0 uit een formidabel afstandsschot. Het Venrayse team maakte een angstige indruk en speelde teveel achteruit in plaats van loopacties te ontwikkelen. Enige kans voor rust ontstond uit een vrije trap, goed genomen door Frank Beerkens. De doelman bracht echter uit stekend redding op deze inzet. Zijn col lega aan de andere kant zag zich echter herhaaldelijk in verlegenheid gebracht. Zo wist hij in eerste instantie een van dichtbij ingeschoten bal goed te keren. Een snel meegelopen aanvaller van de gastheren, profiteerde echter van zijn volledige vrijheid en scoorde in de rebound 3-0. Dit was tevens de terechte ruststand. Uit de aftrap bij de tweede helft scoorde Yakumo opnieuw in de eerste minuut en bracht zodoende de 4-0 op het scorebord. De spelers van HVC/ComputerWork probeerden de bakens te verzetten, doch tevergeefs. Teveel spelers bleken niet hun normale niveau t bereiken en dat was tegen deze tegenstander toch wel echt noodzake lijk. Opnieuw Stefan van Sinderen was nog het gevaarlijkst met een schot op de paal. Had doelman Martijn Houwen nog geluk bij een bal die binnenkant paal terug het veld insprong, dan was dat slechts uitstel. Een te zachte pass rich ting medespeler, werd bliksemsnel inge schoten en het stond 5-0. Nog eenmaal leek het Venrayse team in staat zich terug te kunnen vechten in deze wedstrijd. De tegenpartij liep tegen een tijdstraf van twee minuten op. Doch de eretreffer, gescoord door Frank Beerkens was te weinig om voor echt gevaar te zorgen. In diezelfde straftijd was er namelijk nog een prima moge lijkheid, die echter net gemist werd. Positief was het gegeven, dat een straftijd aan Venray-zijde, zonder verde re kleerscheuren werd uitgespeeld. Toch kwam de 6-1-, tevens eindstand, nog op het scorebord. Balverlies bij de middel lijn leverde een vrije doortocht van een Yakumo-aanvaller op, die deze kans fraai verzilverde. HVC liet een kans om de score een enigszins draaglijker aan zien te geven liggen. Nogmaals mocht men twee minuten lang met een speler meer spelen. Slechts eenmaal werd dit tot een echte kans gebracht, die echter ook nog gemist werd. Dit slotakkoord was tekenend voor de vorm waarin men speelde. E-mail adres Peel&Maas peelenm@ttef.nl 't Trepke lijkt zijn draai gevonden te hebben in de eerste klasse A. Maandagavond klopte de Venrayse debutant Gastronoom in Neer met 0-2. 't Trepke heeft door de tweede zege op rij de onderste regionen verlaten. De ploeg van coach Henk Baartman, dat met twee nederlagen een slechte start kende, is nu opgeklommen naar de mid denmoot. Maandagavond verzuimde 't Trepke al vroeg de score te openen. Halverwege leidde het Venrayse team door een treffer van Gert-Jan Wismans: 0-1. 't Trepke werkte hard en speelde bovendien een goede wedstrijd. De tweede treffer liet lang op zich wachten maar halverwege de tweede helft trof Mohammed El-Ghoul toch het doel: 0- 2. Gastronoom slaagde er ook daarna niet meer in de doelman Luc Wientjens te passeren. Drukshop verloor voor de derde ach tereenvolgende keer. De thuiswedstrijd tegen Maasbree werd na een 0-0 rust stand verloren met 2-5. Twee keer nam Drukshop een voorsprong maar kon die niet lang vasthouden. Bij een 2-3 ach terstand ging Drukshop op jacht naar de gelijkmaker en nam achterin grote risi co's. Het scorend onvermogen brak Drukshop op en Maasbree counterde zich naar een 2-5 overwinning. Voor Drukshop scoorden Eddy Siebers en Ron v.d. Zanden. Vrijdag 8 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 De Bonte Koe-Apollo 21.30 ZVV Venray 2-ZVV Leunen Sporthal De Weert 20.30 ComputerWork 5-Roelanzia 21.30 ZVV Leunen 2-Wittenhorst 3 Zaterdag 9 oktober Sporthal De Weert 17.00 ZVV Venray 3-De Bonte Koe 2 18.00 OBR/Electro-SVCB 19.00 ZVV Venray-Herb.de Peel (dames) 20 00 ZVCBJ 2-Fc Hento Maandag 11 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 't Trepke-Haelen 2 21.30 ZVV Venray-Fermoma Boys 2 22.30 De Bonte Koe 2-ZVV Leunen 2 Sporthal De Weert 20.30 Venrode-ZVSV 2 21.30 ZVCO-Lake Valley 2 22.30 SVCB-Kronenberg Dinsdag 12 oktober Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-Reuver 2 Voor de derde wedstrijd op rij kon Lake Valley/'t Podium geen vuist maken. In de eerste twaalf minuten van de wedstrijd werd het compleet van de mat gespeeld door de Meijelse formatie. Het kreeg maar liefst vier tegengoals te incasseren in die tijd zodat de wedstrijd toen al hopeloos verloren was. Opnieuw was duidelijk dat de spelers niet goed op elkaar zijn ingespeeld. Op inzet en wil scoort men een dikke voldoende maar pech en geen greintje geluk zorgde ervoor dat de aansluittreffers uitbleven. Lake Valley kwam terug tot 4-2 door Frank Zegers en Ron Cup maar toen de derde goal uitbleef in de zeer sterke fase in de tweede helft voor Lake Valley/'t Podium, was het eigenlijk wachten op de tegentreffer. Die kwam er uiteindelijk ook in de slotfase. Toen zette Meijel nog een keer aan en liep uit tot een 7-2 eind uitslag, wat erg geflatteerd is. HVC/ComputerWork heeft speler Jan van Esch geschorst. De aanvaller werd vorige week bij een wedstrijd van het tweede team de zaal uit gestuurd. De gestopte Ruud Brands maakte daarom zijn rentree bij de Venrayse ploeg. "Die schorsing is uit voorzorg", licht te coach Verhorevoort toe. "Jan zal door de KNVB zeker een paar wedstrijden geschorst worden. Wij als club wilden daarom alvast een gebaar naar de voet balbond maken. De duels die hij nu mist komen dadelijk in mindering op zijn straf. Wellicht dat hij op 25 oktober in de bekerwedstrijd tegen Bunga Melati er weer bij kan zijn." Jan van Esch keek vanaf de kant toe hoe zijn vervanger Ruud Brands met twee treffers de matchwinnaar werd tegen Meyers Geleen. "Toen we tot de schorsing van Jan van Esch besloten, heb ik direct Ruud Brands gebeld. Een gelukkig was hij bereid om als stand-in te fungeren", legde Verhorevoort uit. Ruud Brands was vanwege zijn studie gestopt met zaalvoetbal. Afgelopen sei zoen werd hij met 26 treffers nog top scorer bij 't Huukske. "Dit is een nood oplossing", zei Ruud Brands. "Als Jan straks terug is dan zal ik weer een stapje ZVCBJ, de Venrayse debutant in de tweede klasse A, pakte uit bij GFC de eerste seizoenszege: 1-2. De ploeg van de nieuwe coach Ruud Cox kon dit succes geen gevolg geven want thuis tegen Beringe ging Boca Juniors hard onderuit: 2-7. Drukshop kon het niet bolwerken tegen MVC. De Maasbreese ploeg ging met een 2-5 zege aan de haal. GFC-ZVCBJ 1-2 Coach Ruud Cox, die de plaats innam van Peter de Bruyni, beleefde een suc cesvol debuut bij zijn nieuwe club. De Venrayse nieuwkomer in de tweede klasse haalde in Grubbenvorst de eerste punten binnen. Alhoewel GFC bij rust nog met 1-0 leidde. Vlak na de pauze trok Pascal Kusters de stand weer gelijk: 1-1. En tien minuten voor het einde bezorgde Sjon Croes Boca Juniors de verdiende winst: 1-2. Het is Oostrum niet gelukt om een punt te behalen in de uitwedstrijd tegen Grashoek. In de eerste helft zag het er wel lang naar uit, omdat het grootste gedeelte van deze helft twee gelijkwaar dige ploegen te zien gaf. Beide ploegen probeerden op de aanval te spelen en Oostrum probeerde dit met opgebouwde aanvallen afgewisseld met lange ballen die gedragen door de wind voor enig gevaar zorgden. Echte kansen kwamen er niet en de mogelijkheden beperkten zich tot een kopbal voor een Grashoek-aanvaller en aan de andere zijde een gesmoord schot dat bij toeval bij Joris Gerritsen uit kwam, die net voorlangs schoot. Tien minuten voor de rust trok Grashoek ineens het initiatief naar zich toe. Enkele aanvallen van Grashoek en enkele foutjes in de Oostrum defensie zorgden voor een aantal gevaarlijke situ aties. Uit een corner in de 40e minuut kon Grashoek de score openen middels een kopbal, nadat de Oostrum-goalie mis greep. De tweede helft moest Oostrum tegen de wind inspelen en dit leverde grote problemen op. De spelopbouw was zeer matig en' alle lange ballen waren een prooi voor de Grashoek-achterhoede. Grashoek bouwde een overwicht op maar wist dit vooralsnog niet in cijfers uit te drukken. Rond de 60e minuut werd de bal ach ter rond gespeeld en de aangespeelde Oostrum-verdediger gleed uit. Dit bui tenkansje werd door Grashoek goed afgestraft en de 2-0 was een feit. Grashoek bleef sterker en Oostrum kwam weer pas de laatste 10 minuten in het spel voor. In de slotfase gebeurde er nog van alles. Grashoek miste een penalty en Joris Gerritsen die alleen voor de keeper kwam zag zijn balletje breed op een meegekomen aanvaller in de handen van de keeper verdwijnen. Op de nederlaag viel achteraf niets af te dingen, omdat Grashoek gedurende een klein uur het betere van het spel had. Volgende week komt Eiker Boys op bezoek, dat vorig seizoen samen met Oostrum promoveerde. De Bridgeclub Harten Drie organi seert voor thuisbridgers en bridgers met een beginnerscursus een introductiepro gramma. Het programma omvat de vol gende stappen: introductie bij de bestaande leden; technische begeleiding gedurende enkele speelavonden; aan passing van het speltempo; invullen van scorebriefjes; vertrouwt raken met het verenigingsgebeuren; hel beantwoorden van vragen. De cursus kan gratis worden gevolgd, begint maandag 11 okt. en wordt gehou den tijdens onze clubavond. Die is op maandag om 19.30 uur in zaal Martens te Leunen Heeft u nog vragen dan kunt u alle informatie krijgen bij Wim Manders, voorzitter, tel. 585308 of bij het secreta riaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375. Uitslagen van de 2e ronde van de interne competitie. P. Rouvroye-JTiggeloven 1 -0 E.J. v Nuenen-R. Kecrweer 0-1 N Tzekos-A. Antheunisse 0-1 J. Claessens-W. Dokter 0-1 Hde Visser-T. Berkens 1 -0 K. Beeftink-W. Jeuken 0-1 Op zondag 10 nov. vindt de eerste wed strijd plaats in de externe competitie tegen Ultimo Vero uit Echt. ZVCBJ-Beringe 2-7 Boca Juniors was in het duel tegen Beringe niet goed bij de les. Halverwege keek de Venrayse ploeg al tegen een 0-3 achterstand aan. Na de pauze liep Beringe zelfs uit naar een 0-6 voor sprong. Halverwege de tweede helft kon ZVCBJ voor het eerst iets terug doen. Door treffers van Pascal Kusters en Hamid Oulhasen kwam Boca Juniors terug tot 2-6. In de slotfase bepaalde Beringe de eindstand op 2-7. Drukshop-MVC 2-5 Het duurde tot tien minuten in de tweede helft totdat de 0-0 stand van het scorebord verdween. Eddy Siebers zette Drukshop op een 1-0 voorsprong maar MVC kwam weer snel langszij: 1-1. De Venrayse ploeg profiteerde daarna van een overtalsituatie en Ron van der Zanden scoorde: 2-1. MVC trok de stand opnieuw gelijk (2-2) en nam even later voor het eerst de leiding: 2-3. Drukshop probeerde nog terug te komen maar MVC sloeg nog twee keer toe: 2-5. De Kiosk stond weer in het teken van het districtviertallen. Van Cuyk tot Weert waren er weer gasten om het de teams van Doublet moeilijk te maken. Doublet 1 speelde tegen titelkandi daat Weert 4. Na zeven spellen dachten we op rozen te zitten. Na een perfecte start werd een voorsprong genomen van 30 IMP. Maar de avond duurde voor ons te lang en na 28 spellen (dat is bijna een uur langer kaarten) stonden we met 22 IMP achter. De laatste twee spellen waren zeer duur. Spel 27 ging team A 3 down in een 3 SA spel terwijs 4 Sch. haalbaar was. En in spel 28 miste team B een Slem. In de eerste klasse won titelkandidaat Doublet 2 met een sterk spelende inval ster Annij Clermonts weer met 25 pun ten. De uitslagen: Hoofdklasse: Doublet-Weert 4 11-19 Eerste Klasse A: Doublet 2-Doublet 6 25-5 Commanderij 3-Doublet 5 13-17 Eerste Klasse B: De Bok 5-Doublet 3 uitgest. Doublet 4-Horst 1 13-17 Tweede Klasse: De Bok 8-Doublet 7 19-11 Derde Klasse: Commanderij 8-Doublet 9 23-7 Commanderij 7-Doublet 8 9-21 Uitslagen 2e laddercompetitie: Geel: 1ds. Koopman-Visser 64.58%; 2. ds. V. Ham-Korsmit 59.38%; 3. ds. V. Goinga-Tiggeloven 56.77%. Rood: 1. mw. V.d. Voorn-hr. Mertens 62.50%; 2. ep. V.d. Linden 59.38%; 3. hr. Huys-Karogozyan 57.81%. Groen: 1. hr. Lagarde-v.d. Windt 59.75%; 2. ep. Michels 56.25%; 3. ep. Arts 52.08%. Nieuwe leden zijn van harte welkom! Op de derde competitieavond werd de Nakaarter uitgedeeld. Degenen die mee willen dingen naar een prijs dienen de oplossing van de puzzel uiterlijk 21 okt. in te leveren. In de rode en gele lijn lagen de scores vrij dicht bij elkaar. Op 14 paren een verschil lussen de hoogste en laagste score van nog geen 20% is opmerkelijk. De helft van de eerste competitie zit erop en de eerste wat grotere verschillen beginnen zich aan te kondigen. Maar een paar keer goed spelen of nel iets meer geluk hebben bij het uitnemen van een bod kan het ontstane verschil weer goed maken. De uitslagen Geel: 1. mw. Poels-hr. Bcnderd; 2. ep. Meyer; 3. ep. Van Hooft. Rood: 1. mw, Baak-hr. Merkx; 2. ds. Frankefort-Kuyer; 3. ds. Jeurissen- Peetjens. Groen: 1. ds. Burg-v.d Broek; 2. ds. Arts-Verstappen; 3. hr Janssen-v. Pelt. Programma: Vanavond vierde compelitieavond en donderdag 14 okt. de vijfde avond. Trainingen: De trainingen op donderdag voor de C/D-junioren zijn van 17.30-19.00 uur en NIET van 19.00 tot 20.15 uur. De trainingstijden voor het zomerseizoen duren tot en met week 41(16 okt.). De trainingstijden op de kunststofatletiek baan, sportpark De Wieën, zijn als volgt: Pupillen- dinsdag 18.00-19.15 uur, zaterdag 10.30-11.45 uur. C/D-junioren: dinsdag 17.30-19.00 uur, donderdag 17.30-19.00 uur. B-junioren: dinsdag 19.00-20.30 uur. donderdag 19.00-20.15 uur. A-junioren en senioren: dinsdag 19.00- 20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur, zondag 12.00-13.30 uur. Informatie: bij de trainers of bij de secretaris Atletiekraad, tel. 588217 of bij de ledenadministratie tel. 582842. Aanmelden voor wedstrijden in winterseizoen Jeugdatleten worden verzocht zich uiterlijk dinsdag 12 okt. aan te melden voor de wedstrijden in het winterseizoen 1999-2000. Formulieren inleveren bij de training of deponeren in de brievenbus clubgebouw. Start nieuwe beginnersgroep recreanten Op dinsdag 5 okt. om 19.00 uur start de Lopersgroep van AV Venray-Regio op de atletiekbaan van sportpark De Wieën met een nieuwe beginnersgroep voor hen die op recreatieve wijze onder leiding hun conditie willen verbeteren door te hardlopen. Informatie: Anja Gooren, tel. 589486. Uitslagen; Zaterdag 2 okt.. Koppelwedstrijd van 't Alvertje aan 't 'Leuken: 1. Puk Hermans/Albert RatzTegelen; 2. Jan v/d Hoogen/Henk Noy Siebengewald, 3. Twan Verhaegh/Peter Hagens; 8. Jan Sanders/Peter Gerrats; 10. Wiel Verberkt/Marco Jans. Zondag 3 okt., Ie 5-dorpen van Horst: 1 Jos Hermans; 3. Wil Schwaghofer; 4. Win Evertz; 6 Henk Hendriks; 7. Wiel Verberkt. Programma: Zaterdag 9 okt.: Koppel-wedstrijd van Siebengewald. Zondag 10 okt.: 2e 5-dorpen wedstrijd van Oostrum aan 't Leuken, bijeenkomst om 07.30 uur bij de brug aan 't Leuken. Er wordt gevist van 08.30-11.30 uur. Opgeven voor beide wedstrijden bij Pieter tel. 077-3662920 tot donderdag 20.00 uur. Denk aan Uw visdocumenten, er wordt streng gecontroleerd. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Enkele ponyruiters zijn naar de eerste indoorwedstrijd bij Banens te Swolgen geweest voor dressuur. Katja Jeurissen met Pancho in de klasse BB werd Ie met 185p: Esther Jeurissen, Dominca J 3e 162p; Fieke Rongen met Naomie, EB 2e 165p. terug doen. Daar heb ik met de q afspraken over gemaakt. Maar hei vanavond wel een leuke pot", zo ge Ruud Brands nog na. Leon Verhorevoort hoopt evenwi hij nog langer over Brands kan best ken. "Ruud heeft een neusje voot goal en hij voegt wat toe aan het te En ik zag aan hem dat hij er enorm zin in had." Afgelopen weken waren om kilometers in de benen te krijgen. H voor sommigen noodzaak omdat zei nig gedaan hebben in de zomer ent eventuele nieuwe leden is het een m aanleiding om nu bij ons in te stap) Het is biltere noodzaak want de tod staan weer voor de boeg met al kon* zondag Gemert. Meldt je nu aan voor onze verenig met de winter en veel mooie tod voor de boeg. Voor de komende periode staa veel tochten in de regio in de plana Erg mooi tochten, enkele kennen w een er zitten ook nieuwe voor ons! Als er geen tocht is dan blijven wei buurt van Venray en trainen opa vaste ATB route of we maken gels van andere routes of paden in de bos waar het mountainbiken is toegestaa Planning komende weken Zondag 10 okt. vertrek 8.00 uur t een tocht in Gemert, 35 of 55 km. Zondag 17 okt. vertrek 8.00 uuri een tocht in Horst, 38 of 48 km. gaan dan per fiets naar Ho Autorijders zelf afspreken. Informatie op 0478-589880 ofb gewoon een keer naar een van dat mngen of tochten. Je kunt altijd? uitproberen voor je de beslissing na om lid te worden. Hardlopen is voor veel mensene hobby die ze al jaren met erg veelp zier doen. Zo ook bij loopgroep Barrier. Naast fanatiek trainen lad we ook een hoop af, vooral als het a een keertje wat zwaarder is door fana ke intervallen. Nu denkt iedereen dl niets voor mij maar kom gewoonj: keertje meedoen ervaar zelf hoei gaat. We trainen drie keer per weekei diverse trainingen hebben andered len. Op maandag is er de intervalt mng met kortere stukken en veelte mek. Op donderdag staat er i duurtraining op het programma. El zaterdag is hel een combinatie tus beiden. Alleen op zaterdagmiddag lopen nog in het bos, de andere trainingen! op het asfalt. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uurw eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Banier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur va Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om keer te komen meetrainen dan bei van harte welkom. De eerste maandl je gratis meetrainen en het verplich tot niets. Voor meer informatie kun ook bellen met Piet Dupont, telefo 589880. Judovereniging Erised uit Venray afgelopen zondag naar de Limbuip kampioenschappen geweest. Deze»1! den gehouden in Bom. Er deden judoka's van Erised mee. Arantxa Garcia judode in gewichtsklasse -34 kg. Ze k»t gemakkelijk door de voorronde heen belandde in de finale. In de finale de tegenstander te sterk voor haar; behaalde een mooie tweede plaats. Anouk v, Haren verloor voordedfi plaats in de klasse -28 kg. Ook Jan Beelen (-44 kg) en Glenn Taylor' kg) verloren voor de derde plaats werden vierde. Hans Selten, die voor het eerst n deed aan deze kampioenschappen, I* sterk gejudood maar werd in dedfl ronde uitgeschakeld. Het Venrayse rolstoeldanspaar Silvia Burgers en Paul Francken heeft afgelopi weekeinde tijdens de Europese kampioenschappen in Athene (Griekenland) (W mooie resultaten behaald. In het ballroomdansen werd een vierde plaats behaaldo de wedstrijd Latindans werd afgesloten met ccn vijfde plek. Overigens wistenaH vijf Nederlandse duoparen zich in deze titelstrijd, waaraan dansparen uit tien lilt den deelnamen, de finale te halen. Verder werd tijdens een belangrijke national selectiewedstrijd op Papendal in Arnhem een fraaie derde plaats behaald door Hf v.d. Voort en Leslie v.d. Vorle. Alle paren zijn lid van rolsloeldansgroep ft V^Bottems en dansen in danscentrum Janssen in Venray.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 16