VRIJDAG I EN ZATERDAG 2 OKTOBER Raamdecoratie FRANSLEMMERSMOOI WONEN GOED SLAPEN Frans Lemmers Woninginrichting 25 jaar toonaangevend in mooi wonen en goed slapen N S 1 C H 1 WONINGINRICHTING FRANS LEMMERS Frans Lemmers Woninginrichting bestaat dit najaar 25 jaar en dat jubileum willen we gaarne vieren. Op vrijdag I en zaterdag 2 oktober houden wij OPEN HUIS. Wij nodigen u met genoegen hiervoor uit; u bent van harte welkom. Tevens vieren wij de 25-jarige samenwerking met Sjef Leijssen. Onze hulde voor hem en dank voor alle betrokkenheid. Een korte terugblik Bij de start in 1974 presenteerden wij onze collectie woningtextiel in het voormalige koetshuis en het souterrain van het pandVerhey, Grotestraat 41. In het najaar van 1975 werd de voormalige tuin tot winkelruimte getransformeerd en in de tachtiger jaren kwam er op de woonetage van het monumentale pand ruimte beschikbaar voor de nieuwe afdeling Goed Slapen. Dit vakgebied werd successievelijk tot een superspecialisme op het gebied van slaapcomfort uitgebouwd. Begin 1990 is het bedrijf verhuisd naar de Patersstraat 31Hier konden we de trappen en de ongelijkvloerse ruimten vergeten en Mooi Wonen en Goed Slapen in één grote, geheel open ruimte ten toon stellen. Met alle veranderingen in deze 25 jaar is echter voor Frans Lemmers Woninginrichting onveranderlijk gebleven de stelregel: Zorg voor een uitgebreide keuze, goed advies, degelijk vakmanschap en service. Herinrichting Dit jaar is vanuit onze eigen visie op wonen en slapen een totale herindeling en restyling van de winkelruimte gerealiseerd. Onder één dak bevinden zich nu de 2 speciaalzaken Frans Lemmers Wonen en Frans Lemmers Slapen. Met als uitgangspunt onze adviserende taak is de gehele afdeling woningtextiel verplaatst en samengebald in een open doos, onze "schatkamer", gelegen in het hart van de showroom. Hier kan men de wensen letterlijk op tafel leggen en gezeten aan een van de tafels plegen de cliënt en woonadviseur samen overleg. Rondom deze doos presenteren wij het technische gedeelte van Goed Slapen. En aan de buitenring is slaapkamermeubilair opgesteld in combinatie met toepassingen van raamdecoratie.Tevens vindt u aan de rechterzijde bij het binnenkomen een uitgebreide collectie bedtextiel. Frans Lemmers Woninginrichters 1975 Het open huis biedt u een goede gelegenheid om alle veranderingen te komen bekijken. Ook de maand oktober is een prima aanleiding om langs te komen. Oktober is immers dé woonmaand bij uitstek en gedurende de gehele maand bieden wij u vele acties en feestaan'biedingen. Frans Lemmers Woninginrichters 1999 Een mooi gordijn brengt kleur en sfeer en geeft de finishing touch aan uw interieur. Frans Lemmers Wonen biedt u een uitgebreid en uiterst gevarieerd scala aan gordijnstoffen van gerenommeerde stoffenfabrikanten.Tijdens het doornemen van onze collectie ontmoet u merken als Ploeg, Kendix, Jab, Boras, Eijfïinger.Tulipan, merken met een eigen gezicht. Bewonder bij Frans Lemmers Wonen al die mooie stoffen en laat u adviseren bij de moeilijkste keuze bij het inrichten van uw woning. Actueel zijn de Inbetweens, stoffen met een voller doek dan vitrage.Wilt u ten volle van een fraaie inbetween genieten dan kunt u er een uni sluitgordijn achter aanbrengen. Ook als vouwgordijn of paneltrack is een inbetween een beauty, vooral in ausbrenner-uitvoering. Bij het decoreren met gordijnstoffen speelt bovendien de manier van hangen een grote rol; hoe ruim, aan welk garnituur te bevestigen, misschien op de vloer gedrapeerd of voorzien van ingeslagen ringen. Ook in deze materie dragen wij de nodige suggesties aan om het gewenste fraaie eindplaatje te bereiken. Tegenwoordig kan zonwering naast functioneel ook mooi zijn. Er zijn textiele rolgordijnen op de markt gekomen en weer later plissées.vouwgordijnen en paneelgordijnen. Een luxaflex is zelfs in aaibare uitvoering te verkrijgen en getransformeerd tot een modieuze Silhouette. Zonwering is raamdecoratie geworden. Frans Lemmers Wonqn presenteert in de showroom een volledig assortiment zonwering cq raamdecoratie in samenhang met de gordijncollectie en een interessante verzameling rail- en roedesystemen. Elke week is er een speciaal thema: 4 tot en met 9 oktober: raamdecoratie II tot en met 16 oktober: vloerbedekking 18 tot en met 23 oktober: slaapcomfort 25 tot en met 30 oktober bedtextiel 1 l Frans Lemmers Woninginrichting Patersstraat 31,5801 AT Venray.Télefoon 0478 585 552, telefax 0478 550 655, E-mail FLW@tref.nl,'s Maandags uitsluitend op afspraak

Peel en Maas | 1999 | | pagina 12