H/VJZER B RUIJTERS Hauzer Ruijters Makelaardij vandaag op de dag af 5 jaar thuis in Venray Van luchtkasteel droomhuis maken, daar gaat het ons om "Voor u is dat misschien een modern huis in een kind- Dat begint voor ons vooral met luisteren. Luisteren naar We begeleiden u het hele proces, tot en met de sleutel- vriendelijke groene nieuwbouwwijk. Of juist dat prachtig opge- uw wensen. En luisteren naar uw antwoorden op onze vragen. overdracht. knapte herenhuis waar oma nog gewoond heeft. Het maakt ons Hoe ziet uw droomhuis er uit? Zag u het wellicht al staan? Of zoekt En ook als het om de vérkoop van uw huis gaat, gaan we niet uit. Zoveel mensen, zoveel wensen. u nog? Wat zijn de financiële mogelijkheden? Welke woonlasten grondig en zorgvuldig te werk. Ook dan mag u niets minder dan En daar is het ons nu om te doen, proberen al die ver- zijn verantwoord en haalbaar? Welke hypotheek sluit hier het best uiterste accuratesse van ons verlangen. Bij de taxatie bijvoorbeeld, schillende wensen in vervulling te laten gaan. Maar dan wel op een op aan? Is er misschien zelfs ruimte voor die kleine verbouwing? En de bezichtigingen. Zodat u altijd weet dat uw belangen in verantwoorde manier, die past bij uw financiële draagkracht. Dat soort zaken. Maar ook de belastingtechnische voordelen vertrouwde handen zijn. Zodat woonlusten geen onoverkomelijke lasten worden. nemen we op de korrel. Net als eventuele juridische haken en ogen. Daarom gaan we daar bij Hauzer Ruijters zeer omzichtig Dan kijken we samen met u naar de oplossing. We reke- Vijf jaar is Hauzer Ruijters al thuis in Venray. Vijf jaar al mee om. We weten als geen ander dat de aan- of verkoop van een nen u de mogelijkheden voor waar u bijzit. Duidelijk, zonder vaktaal gaan we correct en professioneel met uw zaken om. Maar nooit huis een lang overdachte beslissing is. Een huis is tenslotte geen en in alle openheid. Zodat u een prima beeld krijgt van de situatie. zonder daarbij uw wensen en dromen uit het oog te verliezen, pak wasmiddel. In huizen wonen ménsen. Dus behandelen we zo'n Zien we een probleem, dan zoeken we samen met u naar die Dat was vijf jaar geleden zo, dat is nu zo en dat zal zo blijven, transactie uiterst secuiir. andere oplossing. Die past bij uw droom. Afspraak is afspraak." Julianasingel 8, 5802 AV Venray tel. 0478 - 51 37 00 Noorderpoort 11a, 5916 PJ Venlo, tel. 077 - 321 91 00

Peel en Maas | 1999 | | pagina 8