Taptoe Peelland EasyStart helpt starters op weg! Met Blaos um Op de nieuwe eeuw in Open dansavond Boekenmarkt Orgelconcert Wagenspel Boerke Naas op Grote Markt Venray Venray's Gregoriaans Koor viert 2e lustrum Genieten van mosselen bij Buitenlust Omroep Venray Expositie Vrije verkoop en verkoop extra kaarten Hobby voor groot en klein bij Kre-Anita Zonder helm ♦PEEL EN MAAS donderdag 9 september 1999 - Pagina 3 Op de sportvelden van het Vincent van Gogh Instituut aan de Oostsingel in Venray vindt op zondag 12 september Taptoe Peelland plaats. Ook het pro gramma van deze derde editie J" wordt weer verzorgd door muziekverenigingen die in Nederland tot de top behoren. Het "ti programma biedt overigens meer dan muziek alleen. De majoretten en showkorpsen bezorgen met hun optredens de bezoekers even eens veel kijkplezier. Bovendien wordt onder de bezoekers een bal lonvaart verloot. Taptoe Peelland begint om 14.00 uur en wordt om 17.15 uur afgesloten met een schitterende finale door alle deel nemende korpsen. Na het voorprogramma begint Taptoe Peelland om 14.30 uur met een optreden door de openingsfanfa re. Daarna, om 14.40 uur. treedt de eroen Bosch Verkennersband uit )en Bosch aan. MMSK St. Petrus landen uit Venray, dat de Taptoe leelland mede organiseert, treedt op im 15.00 uur. Het laatste onderdeel roor de pauze wordt verzorgd door .howkorps Taxandria uit Oisterwijk. >Ja de pauze treedt om 16.15 uur de Koninklijke Luchtmacht Kapel Soesterberg op, de drumfanfare van de Nederlandse Luchtmacht. Vervolgens speelt om 16.35 uur de Concord Pipe Band uit Hengelo. Het laatste optreden voor de finale begint om 16.55 uur: het Trompetter Korps Bereden Wapens, het fanfarekorps van de Nederlandse Artillerie. Tijdens de grote finale treden alle muziekgezelschappen gezamenlijk op. Gedurende de intermezzo's zorgt Göt Net voor een vrolijke, muzikale noot en ook na afloop zorgt deze joekskapel voor sfeermuziek. Uiteraard zijn tijdens Taptoe Peelland op het terrein ook.de nodi ge hapjes en drankjes verkrijgbaar. na afloop wordt onder de bezoe kers een ballonvaart verloot. Het toegangsbewijs is tevens lot. Om 18.15 uur wordt in de feesttent bekendgemaakt wie in de 'mand' onder de grote Warsteiner-ballon mag plaatsnemen. De winnaars kun nen zich direct opmaken voor ver trek; na de nodige voorbereidingen kiezen zij nog diezelfde avond het luchtruim. De ballonvaart gaat ech ter alleen door bij geschikte weer somstandigheden. Toegangskaarten voor Taptoe Peelland 1999 kosten 7,50. Kaarten zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij Sigarenhuis Jansen aan de Grote Markt en bij verenigings gebouw De Opmaat aan de Oostsingel. De organisatie van dit muziekeve nement is in handen van de stichting Taptoe Peelland i.o. MMSK St. Petrus Banden Venray, Drum- en Showband Theobaldus Overloon en Drumfanfare Deume werken daarin samen met de Koninklijke Luchtmacht Groep Geleide Wapens De Peel. MMSK St. Petrus Banden organi seerde in 1974 voor het eerst de Taptoe Venray. Het was een dermate groot succes, dat het evenement daarna bijna jaarlijks werd herhaald. Drie jaar geleden zocht het korps samenwerking met de hierboven genoemde korpsen. Het Venrayse showkorps vierde in juni op gepaste wijze zijn 40-jarig jubileum. Ter gelegenheid hiervan werd een jubileumboekje samenge steld met waarin de historie en de successen van het korps staan beschreven. Tevens werd voor deze gelegenheid onder leiding van diri gent Antoine van Rooy de Disney- show ingestudeerd. Op maandag 13 september is er in de Kiosk in het Brukske om 20.30 uur een open dansavond. ^De folkloristische dansgroep De Hakkespits uit Venray houdt die avond open huis, om iedereen, die geïnteresseerd is, kennis te laten maken met hun dansen. Het is ook de bedoeling, dat het publiek mee danst en zullen samen met de Hakkespitsers een dans instuderen, ledereen die van dansen houdt is :lkom, zowel alleenstaanden als iren. We hopen dan ook dat het storm loopt. U wordt ontvangen met koffie en vlaai. Aarzel niet en kom geheel vrijblij vend binnenlopen. Misschien vor men zich zo nieuwe paren. Informatie: dhr. O. Pijpker. tel. 0478-586260. Op zondag 26 september bruist Venray van de activiteiten. Naast de modekoopzondag en UsdAy is het ren centrum ook het toneel voor de boe- kenmarkt van Venray Initiatief. De boekenmarkt vindt voor de derde keer plaats. Dit jaar, vanwege de feestelijkheden rond de UsdAy, S"* phet Henseniusplein. Naast twee ehands boeken worden ook gram- tofoonplaten, bladmuziek," tijd- chriften en devotionalia te koop angeboden. Ook u kunt zich nog inschrijven oor de boekenmarkt."Heeft u nog boeken, tijdschriften of grammo foonplaten op de zolder? Sla dan uw slag en huur een kraam via Venray Initiatief of VVV/ANWB Venray, Henseniusplein 13. Anja Hendrikx zal op 19 septem ber het Vermeulen-orgel bespelen. Anja (Maastricht) studeerde orgel En clavecymbel aan het Maastrichtse conservatorium bij o.a. Kamiel d'Hooghe en Remy Syriër. Zij behaalde voor beide instrumen ten de diploma's docerend en uit voerend musicus. Verder volgde zij cursussen bij o.a. Guy Bovet (Zwitserland) en Daniel Roth Frankrijk). Sinds 1990 is zij als kerkmusicus verbonden aan de £t. Laurentiuskerk in Voerendaal. Zij was in 1994 prijswinnaar van het Sweitzer Orgelwettbewerb in Fribourg (Zwitserland). Zij gaf reeds vele concerten in binnen- en buitenland en werkte mee aan diverse cd-opnamen. Anja Hendrikx zal muziek spelen jn Guilmant, De Klerk, Bartholdy, ''erne, Alain en Liszt. Het orgel is het grootste nieuw 'bouwde (1955) door de firma rmeulen uit Weert. Het orgel •fl 42 stemmen, drie manualen en :n vrij pedaal. Het concert begint om 16.00 uur |n is vrij toegankelijk. U kunt uw prdering kenbaar maken bij een tllecte aan de uitgang. Eigentijds jeugdtoneel van Paljas Horst De Grote Markt in Venray staat op zaterdag 11 september in het teken van een bijzonder wagen spel dat uitgevoerd wordt door de Horster Jeugdtoneelvereniging Paljas. Op initiatief van het Literair Café Venray-Regio voert Paljas daar een eigentijds toneel stukje op dat geïnspireerd is op het bekende gedicht Boerke Naas van de Vlaamse priester-dichter Guido Gezelle. Het Literair Café Venray-Regio heeft dit jaar een aantal activiteiten geprogrammeerd die in het teken staan van de honderdste sterfdag van de Vlaamse priester-dichter Guido Gezelle. Het literair café kruist oude Gezellesporen in Venray. In de jaren voor en na de Tweede Wereldoorlog werden die achtergelaten door de Venrayse mis sionaris Gerard Kemps. Deze Venrayse pater declameerde tiental len gedichten van Gezelle uit het hoofd. Een van zijn favoriete gedichten was Boerke Naas. In de westhoek van de Grote Markt wordt zaterdag 11 september een grote boerenkar geplaatst waar op de Horster toneelspelers hun cre atie van Boerke Naas zullen presen teren. Onderleiding van Hubertine Theeuwen en regisseuse Gerrie Pijpers hebben dertien leden van Paljas de afgelopen maanden hard gewerkt aan deze bijzondere pro ductie. Hoewel het gedicht van Gezelle al meer dan honderd jaar oud is dragen bijvoorbeeld de rovers in het stuk moderne kostuums. Het is een genot om de enthousiaste jeugdige toneelspelers van Horst bezig te zien. De productie van dit Wagenspel en de organisatie daar van is mogelijk geworden dankzij een financiële bijdrage van Rabobank Venray-Oostrum. Er worden zaterdag 11 september liefst zes voorstellingen gegeven. Elke voorstelling duurt iets meer dan tien minuten. De happening op de Grote Markt begint om 11.30 uur. Na een welkomstwoord van voorzitter Paul van Doesum van het Literair Café Venray-regio vindt de première plaats. Meteen daarna wordt een nieuw Venrays gebak gepresenteerd. Op verzoek van het Literair café Venray-Regio heeft bakker Pierre Pijpers van de Grote Markt speciaal voor deze happening een Naaske gebakken. Bakker Pijpers, hij was enkele jaren geleden Nederlands kampioen en winnaar van de Bartelsman trofee, heeft zich bij het samenstellen van dit vruch tengebak laten inspireren op het ver haal van Boerke Naas. Het is een vruchtensnack in de vorm van een platte krentenbol met in het midden een gat waarin een abrikoos is gegarneerd. De Naaskes zijn de hele dag te koop op de Grote Markt. De muziek tussen de voorstellin gen door wordt verzorgd door een muziekgroep onder leiding van Cor van de Cruysen en het decor is gemaakt door leden van de Vrije Academie onder leiding van Piet Hermans. De voorstellingen van Boerke Naas vinden plaats om 11.30 uur, 12.00 uur, 12.30 uur, 14.00 uur, 14.30 uur en 15.00 uur. Op 15 september 1989 zongen veertien zangers, op verzoek van de familie Lenssen uit Maashees, Gregoriaanse gezangen bij gelegen heid van een 50-jarig huwelijks feest. Wim Snijders had uit' diverse koren wat zangers bijeen gekregen en na een repetitie werd onder zijn leiding: Benedicta Sit en de Achtste Mis gezongen. Het enthousiasme en de reacties waren zo groot, dat direct na afloop in een café-restaurant, onder het genot van enkele door het gouden paar aangeboden consumpties, besloten werd tot de oprichting van het Venray's Gregoriaans Koor. Gregoriaans, is de eigen zafig van de Romeinse liturgie en ontleent zijn naam aan Paus Gregorius de eerste. Het is zeer oude muziek, die Joods, Syrische en Griekse elemen ten bevat en zich vrij kon ontplooien toen de Christenen na de vervolgin gen hun geloop openlijk konden belijden! Na een periode van verval, werd omstreeks 1850, dankzij de Benedictijnen van Solesmes, het Gregoriaans weer in zijn zuiverheid hersteld. Het Venray's Gregoriaans Koor zingt vanaf zijn bestaan volgens de opvattingen van Solem, al willen we de recente studies over de uitvoe ringswijze niet negeren en experi menterend te ontdekken of bepaalde veranderingen ook verbeteringen kunnen zijn. Het koor telt momenteel 26 leden, waaronder een organiste en staat onder leiding van de heer Wim Reynders uit Horst, die op zeer kun dige wijze vorm geeft aan de kwali teit van het koor. Hij is de opvolger van de oprichter en dirigent Wim Snijders, wiens plotselinge door nauwelijks te bevatten was. Tijdens de lustrumviering zullen de gedach ten niet alleen naar hem, maar ook naar de overleden leden Wim Fleurkens - ook hij was een van de oprichters - Joos van Dijk en Harrie Thuyls uitgaan. Op zondag 26 september begint de dag met een Hoogmis in de parochiekerk van Oorloon, waarna de dag samen met hun partners op een bijzondere, door het bestuur georganiseerde wijze zal worden doorgebracht. Rest nog te vermelden dat het koor niet verbonden is aan een parochie. Mannen, die graag Gregoriaans zingen - repetitie twee maal per maand - zijn van harte wel kom. U werkt dan mee, onder des kundige leiding, deze prachtige aloude en zeer gewaardeerde kerk muziek in stand te houden en te ver tolken. Spreekuur voor starters Het softwarepakket EasyStart helpt u op weg! Door middel van informatie en vra gen laat EasyStart u stap voor stap uw ideeën uitwerken. En natuurlijk krijgt u alléén vragen die van belang zijn voor uw eigen situatie. Aan de hand van de door u beantwoorde vragen maakt EasyStart voor u automatisch een compleet onder nemingsplan. Dus u hoeft zelf geen lastige analyses en ingewikkelde berekeningen te maken. Verder stelt EasyStart u in staat om de overlevingskansen van uw bedrijf beter in te schatten en de markt alvast grondig te verkennen. Zo kunt u goed voorbereid beginnen aan een nieuwe uitdaging! Wilt u meer weten, bel dan voor een afspraak. verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530247 tel.(0478)530460 peelmaas@tref.nl rabobank.zevenrode@tref.nl Het jaar 2000 is een jubileumjaar voor Muziekmakerij Blaos um Op. Het is het 22e jaar in successie dat de band muziek maakt, eerst als joekskapel tijdens de carnavalsda gen echter in de loop der jaren uit groeiend tot een ensemble dat niet alleen in Venray en omstreken, maar ook ver daarbuiten bekendheid geniet. Niet alleen in Nederland maar ook in Duitsland en België worden bij herhaling feesten van naam opge luisterd, een riiet mis te verstane inbreng voor een amateurband, die hoofdzakelijk is toe te schrijven aan hun eigen stijl van optreden en hun eigen 'sound', die hen als Muziekmakerij een eigen plaats geeft. Enkele van hun trofeeën uit deze tijd zijn: Hun vijf jaar opeenvolgen de optredens in de Eifel (Did); twee jaren waren zij een gewaardeerde deelnemer aan het Preuvenement in Maastricht; hun RAI-optredens in Amsterdam tijdens de Vrachtwagenbeurs logen er niet om; aan hun bezoeken aan Luxemburg en De Panne in België hielden zij louter goede herinneringen over. En dan hun veelvuldige optredens in de regio, die Muziekmakerij Blaos um Op meer en meer uit de carnavals- sfeer haalden, ofschoon zij hun afkomst beslist niet verloochenen, getuige de 22 jaren van hun jubi leumviering. Toch zijn de leden (nu dertien mannen en een meisje) ondanks alle succes goede vrienden geworden en gebleven en hebben de prettige sfeer en de aanstekelijke muziekstijl, die zij bij hun optredens uitstralen, ook onder elkaar behouden, wellicht ondersteund door het feit dat hun vrouwen hun bij elke escapade begeleideden en jaarlijks met de carnavalsdagen een respectabele groep in de optocht vormden, die hoge ogen gooide naar de groeps- prijzen. Het is daarom dat de Muziekmakerij met hun dames de Millennium-wisseling aangrijpen om hun feestjaar goed te beginnen en wel met een groot besloten feest in café De Evenaar. FEEST OOK VOOR DE FANS Zoals iedere goede band (big band) heeft Blaos um Op zijn eigen fans. Ook in Venray. Ook deze men sen willen zij bij hun feest betrek ken en hen de kans bieden op een plezierige jaarwisseling. De moge lijkheden zijn weliswaar beperkt, vooral getalsmatig, dus: op is op. Blaos um Op biedt een heerlijke avond met muziek en dans, met vrij drinken van normale consumpties, op 31 december a.s., van 21.00 tot 03.00 uur in de morgen. Een feest met borrelhapjes en een uitgebreid koud-, warm- en visbuffet en als apotheose om twaalf uur de 'Millennium Champagne'. Dit alle maal voor ƒ75,- per persoon. Een bedrag dat in de lijn ligt met de een maligheid, die een 'Millennium'- feest met zich meebrengt. Het gaat om enkele tientallen plaatsen! Het feest is all in. Wilt u met ons meedoen bel dan 0478-584078, Gemmadal 14 of 0478-583657, Hagelweg 22. Doet u dat vooral vóór 30 september a.s. en Muziekmakerij Blaos um Op danst met u de nieuwe eeuw in. Mosselen eten bij de beste mos selkoker van Zuid-Nederland. Dat kan op donderdag 16 september a.s. in Restaurant Buitenlust. Vorig jaar streed kok Remko Boland mee voor de titel van beste Mosselman. Deze titel miste hij op een haar na, maar hij werd wel als beste mosselkoker gewaardeerd. Met deze mosselavond op 16 sep tember starten Piet, Marwil en Bart Jacobs weer het najaarsseizoen in hun restaurant. Vanaf 19.30 uur kunt U genieten van een heerlijke mosselsoep, gevolgd door de beken de dampende pannen met gekookte mosselen. Heerlijke sauzen en knap perig stokbrood doen de rest. Voor de maand oktober staan nog twee andere activiteiten op het pro gramma. Op 3 oktober neemt res taurant Buitenlust deel aan het Horst Champignon Culinair evenement waar U natuurlijk ook van harte welkom bent. Op donderdag 14 oktober is er weer de jaarlijkse herenavond. Genieten van lekker eten en drinken met traditiegetrouw een leuke activiteit. Wilt U meer weten, neem dan contact op met restaurant Buitenlust, tel. 581181. Zondag 26 september opent Omroep Venray haar deuren. Vanaf 14.00 uur kunt u een kijkje komen nemen in onze nieuwe studio. Nader berichten volgen de komende weken. Tot ziens in de studio aan de Lange weg 92 in Venray. Klojo radio-cd van de week In het programma Klojo Radio geven we elke week 'De cd van de week' weg. Deze week is dat Baja Beach Club 5. Een verzamelaar met zonnige hits van nu. Het enige wat je nodig hebt om deze cd te winnen is een computer en internet. Ga via internet naar www.baja.nl en typ daarna het wachtwoord 'beachtber- ry' in om het nummer te downlo aden. Beantwoord de volgende vraag en maak kans op deze cd: Hoe heet het nummer datje gedownload hebt Bel het antwoord door naar Omroep Venray, tel. 512362. A.s. zaterdag tussen 17.00 en 18.00 uur in het programma Klojo Radio zal de winnaar bekend worden gemaakt. 'n Wandeling dur 't Rooise land Donderdag 9 september, gaan we op bezoek bij Staatsbosbeheer. Staatsbosbeheer bestaat 100 jaar en ter gelegenheid daarvan worden er op diverse plaatsen activiteiten georganiseerd. Piet Zegers, een bos wachter in de Groote Peel op de grens van Brabant en Limburg ver telt bij het bezoekerscentrum Mijl op Zeven over 100 jaar Staatsbosbeheer, de Groote Peel en de activiteiten die daar georgani seerd worden om het 100-jarig bestaan van Staatsbosbeheer te vie ren. Donderdag tussen 19.00 en 20.00 uur, herhaling maandag tus sen 18.00 en 19.00 uur. Waar zijn de Troubadours gebleven Na het succes van de Geraniejums met hun cd Onbewolkt presenteer den zij op 5 september hun tweede cd De Geraniejums van veur tot ach ter. Op 9 september zullen zij weer te gast zijn. Het programma wordt iedere week voorafgegaan door het programma Ger Gedoan waarin zowel Limburgse als Brabantse muziek te horen is. Beide program ma's kunnen door luisteraars bijge woond worden door gewoon even naar de Langeweg 92 te komen. Luisteraars kunnen zoals altijd tele fonisch reageren op tel. 0478- 512362. Omroep Venray: kabel 87.50 Mhz/ether FM 90.2. Elke werkdag vanaf 15.00 uur; zaterdag en zondag vanaf 10.00 uur. Stichting Wonen Noord-Limburg organiseert een expositie van Jacqueline Hanssen. De expositie vindt plaats in de hal van het kantoor van Wonen Noord- Limburg, Plataanstraat 15 in Venray en wordt gehouden van 7 september tot 30 oktober 1999. De openingstijden zijn: maandag t/m donderdag van 08.30 tot 17.00 uur en vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Schouwburg De vrije verkoop van kaarten voor het hele seizoen begint op zaterdag 18 september om 10.00 uur tot 16.00 uur. Ook start dan de verkoop van extra voorstellingen t.w. Harrie Jekkers op vrijdag 10 maart 2000 en Spirit of the Dance op zaterdag 24 en zondag 25 juni 2000. Tot en met donderdag 16 septem ber kunt u uw bestelformulier voor een abonnement nog inleveren. De kassa is geopend van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur en een uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch zijn wij te bereiken onder ons nieuwe telefoonnummer 0478-530999 of per fax 0478- 512066. Door de groeiende vraag naar hobby- en handwerkmaterialen heeft Kre-Anita haar atelier in een nieuw jasje gestoken. Buiten de gro tere ruimte waar de artikelen beter gepresenteerd kunnen worden is ook het assortiment en de cursus ruimte groter geworden. Hobby-atelier Kre-Anita heeft een ruime keuze in keramiek, ongeveer 3500 modellen leverbaar. Daarnaast artikelen op het gebied van kaarten maken, kleien, porselein- en textiel- schilderen. Nieuw in het assortiment zijn brei- en haakgarens, DMC- garens, borduurstoffen, -patronen en borduurpaketten. Op het gebied van hardanger - de nieuwste borduurra- ge - is een ruime keuze aanwezig. Kre-Anita is actief voor jong en oud. De jongsten onder ons kunnen (na afspraak) op woensdag- of zaterdagmiddag terecht voor een creatief kinderfeest. Op dinsdag morgen, dinsdag-, woensdag- en ■donderdagavond worden er diverse cursussen gegeven op het creatieve vlak. De bezigheid, het aantal lessen en tijdstip van de cursus worden in overleg bepaald. Op woensdagoch tend wordt een cursus in de nieuw ste borduurrage hardanger gegeven. De creatieve cadeaus, cursussen, kinderfeestjes, ideeën en adviezen maken van Hobby-atelier Kre-Anita iets bijzonders. In het weekend van 11 en 12 september heropend Hobby-atelier Kre-Anita, Gertrudisstraat 16 te Oirlo de deu ren. U bent van harte welkom een kijkje te nemen in het vernieuwde atelier van 10.00 tot 17.00 uur. Openingstijden vanaf 11 septem ber: dinsdag en woensdag van 13.00 tot 17.00 uur, donderdag, vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Een 16-jarige jongen uit Venray is dinsdagavond om 21.30 uur gever baliseerd omdat hij op een bromfiets reed en daarbij geen helm droeg. Ook zijn passagier droeg geen helm. Zijn bromfiets werd in beslag genomen om aan een vermogencon trole onderworpen. /4$e*tcUt, ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R.E. Gabeler, H. Schraven, F. Schmeetz, M. van Tiel, I. van Tiel- Knoppen en J. Wittgen: za: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver. P. Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten, J. de Vocht: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN, tel. 587273 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedge vallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen R. EELDERINK en E. RUYMBEEK DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven Van donderdag 20.00 tot maandag 8.00 uur R. v.d. REIS tel. 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 08.00 tot donderdag 20.00 uur waargenomen door: T. TIGGELOVEN, tel. 06-22922151 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst, Gehandicapten Platform Venray, Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tief.nl Redaktie Gerrit Band Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Najbezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 3