woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES Kap- vergunning Dagoberthof Kap vergunning Aard akker Commissies Telefonisch spreekuur afa. Bouwen en Milieu Parkeer verbod vrachtwagens Informatie bijeenkomst reconstructie Maasheseweg Jong Nederland Venray opent seizoen 1999-2000 gemeente venra) Medewerk(st)er administratieve ondersteuning NIEUW IN ONS PROGRAMMA DE LA ROK KBO Dizzy Jazzdance Jong Nederland Venray PEEL EN MAAS donderdag 26 augustus 1999 Pagina Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan De Boog 23 (Bongerdstraat) te Venray tnv J.C. Pappers, Lidwinahof 14 te Venray; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Spurkt I la te Smakt tnv M.H. Gottenbos, Spurkt I la; - het vergroten van de woning aan de Kaardebol 30 te Venray tnv H.P.W.G. Linders, Kaardebol 30; - het vergroten van de woning aan de Walstro 12 te Venray tnv G.E. van Gabain,Walstro 12; het veranderen van de stallings ruimte tot een woning aan de Boddenbroek 22 te Oirlo tnv H.J. Soons, Boddenbroek 22; het bouwen van een berging aan de Melchiorhof 29 te Venray tnv M.J.C.M. Geurts, Melchiorhof 29; het bouwen van vier inpandige kantoren aan (ie Macroweg te Venray tnvVentrail B.V., Metaalweg 5 te Venray; het bouwen van een open loods/machi'ne-autostalling aan de Oirloseweg 12 te Oirlo tnv Gunhoek Groenvoorzieningen V.O.F., Oirloseweg 12; - het vernieuwen van de gevel aan de Ardennenlaan 14 te Venray tnv A.J. Wester, Ardennenlaan 14; het bouwen van een clublokaal aan de Gezellenbaan teYsselsteyn tnv H.B.V. Ons Genoegen, Kerkweg 16 teYsselsteyn. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het bouwen van een woning aan De Leng 3 te Oirlo tnv G.P.A. Rutten, Pastoor Gerardsstraat 15 te Oirlo; het vergroten van de woning aan de Silene 14 te Venray tnv M.J.M. Vollenberg, Silene 14; - het vergroten van de woning aan de Silene 16 te Venray tnv RJ.G. Pelzer, Silene 16; het veranderen/vergroten van de woning aan de Wijnruit 48 te Venray tnv R.FJ. Derks, Wijnruit 48; het vergroten van de woning aan de Westsingel 28 te Venray tnv W.G.L. Smits,Westsingel 28; het vergroten entree/bouwen car port aan de Zandbleek 32 te Venray tnv L.J.M. Vorstenbos, Zandbleek 32; het vergroten van het wijkgebouw aan de St. Odastraat 41 te Venray tnv Vereniging Wijkgebouw Op 't Nipperke, St. Odastraat 41 het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat 12 te Venray tnv J.G.T. Mooren, Rosa Manusstraat 12; het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat 14 te Venray tnv E. Kroon, Rosa Manusstraat 14; - het vergroten van de woning aan de Haammakerstraat 11 te Venray tnv H.M.L. Camps, Haammaker straat 11 het bouwen van een serre aan de Sleutelbloem 65 te Venray tnv F.L.A.M. Kappel, Sleutelbloem 65. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Feldberglaan 14 te Venray tnv K.W. Jagers, Feldberglaan 14; - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pinksterbloem 32 te Venray tnv R.J.I.Wolf, Pinksterbloem 32; het plaatsen van een tuinhuisje aan het Lovinckplein 10c teYsselsteyn tnv J.E.M. Broeders, Lovinckplein 10c. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het uitbreiden van de woning aan de Dillingstraat 12 te Ysselsteyn tnv R.J.G.M.van Dijck, Dillingstraat 12; het vergroten entree/bouwen car port aan de Zandbleek 30 te Venray tnv L.L.C. Verpalen, Zandbleek 30; het verbouwen van de woning aan de Isabellahof I te Venray tnv J.L Haneuse, Isabellahof I. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 27 augustus 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/SO Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. het vergroten van het warenhuis aan de Boddenbroek 9 te Oirlo tnv H.H.L. Geurts, Boddenbroek 9; - het bouwen van 52 appartemen ten aan de Leunseweg /Paterslaan te Venray tnv Amstelland Vastgoed, Postbus 6069 te Eindhoven. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 27 augustus 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. het bouwen van een dakkapel aan de Stationsweg 105 te Venray tnv J.W.J.M. Claassen, Stationsweg 105; het bouwen van een dakkapel aan de Honingklaver 2 te Venray tnv H.W.C.M. Bouwmans, Honingkla- VENRAY (.0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m' tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. ver 2. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 27 augustus 1999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 26 augustus 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Door het college van burgemees ter en wethouders is kapvergunning verleend voor het vellen van een smalle beuk in het groenstrookje in de Dagoberthof nabij huisnummer 31De smalle beuk dient gerooid te worden omdat de boom te dicht bij de woning staat en overlast bezorgt bij een aanwonende. In de nabije omgeving staan nog verschillende bomen. De gemeente Venray zal op een nader te bepalen plaats een nieuwe boom herplanten. De velling zal omstreeks decem ber I999 plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorzaken. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel.nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk zes weken na publicatie. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Door het college van burgemees ter en wethouders is kapvergunning verleend voor het vellen van vijf zuilvormige abelen in de groen strook aan de Aardakker (westzijde fietstunnel). De abelen dienen ger ooid te worden omdat de bomen in een slechte conditie verkeren en gevaar voor omwaaien aanwezig is. De gemeente Venray zal in de groenstrook zes nieuwe bomen herplanten. De velling zal omstreeks decem ber I999 plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsoverlast kunnen veroorzaken. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksbalie van de gemeente Venray via tel.nr. 523333, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende ver gunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk zes weken na publicatie. Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag I september I999 om 19.00 uur in het centrum voor oude ren 'De Kemphaan', Kennedyplein I in Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Ingekomen stukken 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 30.06.1999 4. Spreekrecht 5. Nota 'Vrijwillige Ouderenconsu- lenten en professionele ouderen adviseurs) 6. Informatie over doelstelling, werkwijze en samenstelling Seniorenraad door voorzitter Ch. de Vilder 7. Jongeren manifestatie 'Take one' 8. Rondvraag en sluiting Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woensdag I september I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Periodiek overzicht via raad- smachtiging afgewerkte grond- transacties 5. Planontwikkeling Brabander, stand van zaken en de beoogde planning 6. Vaststelling verslagen van de ver gaderingen van 14.06.1999 en 08.07.1999 7. Raadsvoorstel tot het nemen van bekostigingsbesluiten Gouden Leeuw, Goumansplein, Smakter- heide II en Hulst II 8. Raadsvoorstel tot het aangaan van grondtransacties, aangaande aan koop onroerende zaken in de plannen Smakterheide II en Hulst II 9. Raadsvoorstel tot het nemen van voorbereidingsbesluiten, t.b.v. het veranderen en vergroten van het pand aan de Mgr. Hansenstraat 57 in Oostrum 10. Raadsvoorstel tot het nemen van hernieuwd voorbereidingsbesluit t.b.v. de bouw van een piuimvee- stal aan de Molenhoek 14 in Oirlo 11. Nota uitbreiding Goed Idee Meubelen 12. Lijst aandachtspunten 13. Rondvraag en sluiting Cultuur, Onderwijs en Sport De vergadering van de commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vervalt op donderdag 2 september 1999 van wege het ontbreken van voldoende agendapunten. Sociale Zaken, Werkgelegenheids- voorziening en Volksgezondheid De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening en Volksgezondheid vergadert op don derdag 2 september I999 om 17.00 uur bij de NLW-bedrijven, Smakterheide 19 in Venray. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom maar dienen zich vooraf aan te melden bij de gemeente Venray, mevrouw S. Janssen, telefoon 52.33.62. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 01.07.1999-08-23 4. Ingekomen stukken 5. Gewestzaken 6. Nota Wet Inburgering Nieuw komers 7. Rondvraag en sluiting De afdeling Bouwen en Milieu van de gemeente Venray zal met ingang van I september een telefonisch spreekuur invoeren. Zij hoopt zo haar telefonische bereikbaarheid te verbe teren. Heeft u vragen over zaken die te maken hebben met bouwen of milieu, dan kunt u elke (werk)dag van 09.00 tot 10.00 uur bij de medewerkers terecht. Het telefoon nummer is 0478-523333 of een door- kiesnummer dat vermeld staat boven aan een brief. Bent u niet in de gelegenheid in dat uur te bellen, dan hebben wij daar uiteraard begrip voor. U wordt dan te woord gestaan door medewerkers van de afdeling Publieksdiensten. Zij zullen uw vraag zo goed mogelijk pro beren te beantwoorden. Lukt dat niet, dan zullen zij u doorverwijzen naar het volgende spreekuur. Wij rekenen graag op uw mede werking. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 24 augustus 1999: 1Met ingang van 15 oktober i 999 de bebouwde kommen van Venray, Leunen, Oostrum, Mer- selo. Casten ray, Oirlo, Heide, Veulen,Ysselsteyn,Vredepeel en Smakt aan te wijzen als plaatsen waar het verboden is een voer tuig te par keren, dat met inbe grip van de lading een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte vanmeer dan 2,4 meter. 2. Met ingang van 15 oktober 1999 alle openbare wegen in deze gemeente buiten de bebouwde kommen aan te wijzen als plaat sen waar het verboden is een voertuig te parkeren dat met inbegrip van de lading een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2.4 meter. 3. De onder punt I en 2 bedoelde verboden gefdenden niet op werkdagen van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 18.00 uur. Dit besluit is gebaseerd op artikel 5.1.7 lid I en 3 van de Algemene Plaatselijke Verordening. Venray, 24 augustus 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs.J.FH.A. B.Waals, burgemeester Drs.A.W.M. de Bever, secretaris Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieks balie in het gemeentehuis. Deze balie is geopend van maandag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege Van burgemeester en wethou ders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Verder kan een verzoek tot voor lopige voorziening worden inge diend bij de president van de arron dissementsrechtbank te Roermond, sector bestuursrecht, Postbus 950, 6040 AZ Roermond, Een dergelijk verzoek kan alleen worden inge diend, indien tevens bezwaar/ beroep is ingesteld. Bij het verzoek tot voorlopige voorziening dient een afschrift van het bezwaarschrift te worden overlegd. De griffierech ten bedragen voor een natuurlijk persoon ƒ225,- en voor een rechts- persoon ƒ450,-. De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organi seert op maandag 30 augustus 1999 een informatiebijeenkomst over de uitvoeringsplannen van de recon structie van de Maasheseweg (gedeelte Dr. Kortmannweg tot Willemstraat). De bijeenkomst begint om 19.00 uur in De Witte Hoeve, Gasstraat 5 in Venray. De bijeenkomst is openbaar en belangstellenden zijn van harte wel kom. Op zaterdag 28 augustus opent long Nederland Venray het nieuwe seizoen 1999-2000, We hebben een gezellige spellenmiddag georgani seerd met als thema de legerbasis. Ook is er voor proviand gezorgd om 'te overleven'. De opening vindt plaats bij ons eigen clubgebouw 'de vier Uterste', aan de Kempweg 162. De inschrij ving begint om 11:00 uur en het startsein wordt gegeven om 11.30 uur. Om ongeveer 16.00 uur sluiten we de middag af. Alle jeugd van 5 tot 17 jaar, lid of geen lid, kan mee doen aan deze te gekke activiteit. Natuurlijk hoefje niets te betalen om mee te mogen doen. Tevens is er gelegenheid om lid te worden van Jong Nederland Venray. Met slecht weer gaat deze middag niet door. Jong Nederland is aangesloten bij een provinciale organisatie. Wekelijks wordt er rondom de drie spel peilers: buitenleven, spel en sport of creativiteit gespeeld. Er zijn nu ongeveer 130 leden in de leeftijd van 5-17 jaar bij onze vereniging. Deze kinderen worden begeleid door een 30-tal leid(st)ers. Kom eens een kijkje nemen in ons gebouw aan de Kempweg met uw kind. Uw zoon/dochter mag vrijblijvend eens mee komen spelen. Dit jaar starten we met een nieuwe jongensgroep. Jongens die in groep 2 of 3 zitten kunnen op dinsdagavond van 18.00 tot 19.00 uur gerust eens komen kijken en lid worden. Jong Nederland Venray is er ook voor jóu Vanaf dinsdag 31 augustus starten de verschillende groepsavonden weer. Voor meer informatie over de vereniging kunt u terecht bij E. Geuycn, tel. 077-3662588 (na 18.30 uur). J Bij de gemeente Venray is binnen de afdeling Bedrijfsvoering Stedelijk Beheer vacant de functie van: (18,95 uur per week) Functie-inhoud: zorgen voor de verwerking van binnenkomende en uitgaande post en faxbe richten en het bewaken van de afdoeningstermijnen; het beheren van de agenda's van de afdeling; het verrichten van diverse administratieve werkzaamheden t.b.v. de afdelinge van de sector; zorgdragen, binnen de gestelde kaders, voor de (administratieve) uitvoering van regelgeving; zorgen voor de uitwerking en verspreiding van aangeleverde concepten van nota's, brieven, verslagen, notities en andere schriftelijke stukken; zorgdragen voor het agenderen en een bijdrage leveren aan de notulen van vergaderingen e.d.; zorgen voor het aanleggen en bijhouden van relevante documentatie en werk dossiers. Functie-eisen HAVO werk- en denkniveau; applicatie op het gebied van administratieve ondersteuning; kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (Word); aantoonbare ervaring met de in de functie-inhoud genoemde werkzaamhe den; flexibele, klantgerichte instelling. Salariëring: Aan de functie is de aanloopschaal 4 en functieschaal 5 verbonden (minimaa 2577,-- en maximaal 4091,-- bruto per maand bij voltijd). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Overige informatie: Informatie omtrent de functie kan worden ingewonnen bij de heer J. Smits, hoofd afdeling BSB, tel. 0478-523477. Bijzonderheden: Ons personeelsbeleid is erop gericht voorkeur te geven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. De gemeente Venray kent moge lijkheden voor kinderopvang alsmede een op maat gesneden ouderschaps verlofregeling. Uw reactie dient binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie te zijn ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray, onder vermelding van het vacaturenummer 99/017. Acquisitie n.a.v. deze publikatie wordt niet op prijs gesteld. DAKMATERIALEN ZOALS: PU-platdak platen Dakleer Daktrim Lichtkoepels Houtplaten (Fins Vuren OSB) Alles tegen scherpe prijzen De La Roy Isolatie, v E N R waar prijs en kwaliteit de juiste verhouding hebben! Natuurlijk kunt u ook voor andere isolatiematerialen altijd bij ons terectj I 5 O L A T I "Handig in de huishouding" voor 50-plus mannen Veel mannen weten nog te weinig van huishouden. Om daar iets aan te doen wordt, bij voldoende belangstelling, een cursus "Handig in de huishouding voor mannen" georganiseerd. Inhoud van de cursus is: een combinatie van leren koken en diverse huishoudelijke werk zaamheden, schoonhouden van het huis, kleine verstelwerkzaamheden, enz. In de les wordt de eigen was gedaan. Na de kookles wordt gezamenlijk gegeten. De cursus is goed voor de zelfredzaamheid van mannen, bijvoorbeeld wanneer de vrouwelijke partner ziek is of er niet meer is. Het is ook een vorm van educa tie en van emancipatie. Daarnaast levert de cursus nieuwe sociale contacten op. Belangstellenden worden verzocht zich te melden bij Mevrouw G. Reuling, tele foon: 583015 of bij de heer K. Holla, telefoon: 583472. Groots seniorenfestival in Den Bosch Van 6 t/m 10 september wordt door de KBO in Den Bosch een groots festival georganiseerd met tal van activiteiten en attracties. KBO-leden kunnen daar alles over lezen in het blad "Nestor" dat zij onlangs hebben ontvangen. Niet-leden kunnen een gratis Nestor opvragen door een briefkaart met hun naam en adres op te sturen naar: Seniorenfestival, postbus 207, 5201 AE 's-Hertogenbosch. Ombudsman van de KBO De KBO heeft een ombudsman, die helpt bij het oplossen van problemen met overheids- en andere instanties en die advies geeft bij het invullen van Schooljaar 1999-2000 De grote vakantie zit er voor ieder een weer bijna op,en wij hopen dat iedereen weer lekker uitgerust met ons het nieuwe schooljaar gaat begin nen. Al onze lessen vinden voortaan plaats in de gymzaal van Focus, school voor speciaal onderwijs aan het Groenewoltsepad. Onze lessen starten weer op 6 sept. Het lesrooster en/of de indeling van de groepen is voor sommigen gewijzigd. Het les rooster is als volgt: Maandag: 19.00-20.00 uur Step aero bic; 20.00-21.00 uur Step aerobic. Dinsdag: 16.00-16.45 uur Kleuter dans; 16.45-17.45 uur Kinderjazz; 17.45-18.45 uur Kinderjazz; 20.15- 21.45 uur Demoteam. Woensdag: 15.45-17.00 uur Kid- selectie; 17.00-18.00 uur Jazzdance beginners; 18.00-19.00 uur Jazz dance; 19.00-20.00 uur Jazzdance; 20.00-21.00 uur Jazzdance volwasse nen. Donderdag: 16.00-17.00 uur Kinder jazz; 17.00-18.00 uur Jazzdance; 18.00-19.00 uur Jazzdance; 18.00- 20.30 uur Pre-selectie. Vrijdag: 16.00-16.45 uur Kleuterdans; 16.45-17.45 uur Kinderjazz. Zaterdag: 10.00-11.00 uur Kinder jazz; 1.00-12.00 uur Kinderjazz. ingewikkelde formulieren. Deze hulpi kosteloos. U kunt de ombudsman beilt onder nummer 548040. Inlichtingen over lidmaatschap KBO Voor inlichtingen over het lidmaa schap van de KBO en de voordelen, di u daarmee verkrijgt kunt u contact opnc men met de heer G. Van Meijel, telt foonnummer 586389. Schitterende boottocht Maastricht-Luik Op 1 september a.s. wordt een boen tocht georganiseerd vanuit Maastrich naar Luik. Om 8.15 uur vertrekt de bu vanuit Venray naar de haven va Maastricht. Met een boot van reder Stiphout varen we via de sensationel sluizen "Stop van Temaaien" naar Luit Na aankomst in Luik wordt overgestap in een touringcar voor een bustocht doa de mooie Voerstreek. De prijs bedraaj 85 gulden per persoon. Hierin is begrc pen: bus naar Maastricht en terug, boo:- tocht naar Luik, rondrit door Voerstreek, koffie met vlaai, koffietafc aan boord en diner. Aanmelding e inlichtingen bij de onder aan dit artik: genoemde dames. Activiteiten 1 sept.: Boottocht van Maastricht nas Luik. 6 t/m 10 sept.: Seniorenfestival in Der Bosch. Voor inlichtingen over activiteiten vaa de KBO kunt u contact opnemen meld.' volgende personen: mevr. P. v.d Kerkhof, Hclfrichstraat 80, tel. 583F' of mevr. A. Noy, Rooseveltstraat 5. iel 583494 Een nieuw seizoen staat weer vooi de deur. En net zoals de afgelopen jaren beginnen we ook dit jaar wcei met een nieuwe groep. In het seizoet 1999-2000 zijn de jongens van groef 2 en 3 van de basisschool aan di beurt. Iedere dinsdag om 18.00 uun' er een groepsavond voor deze nieuwe jonge leden van Jong Nederland Venray. Zij worden de minioren genoemd. Je kunt zomaar op een dins dagavond om 18.00 uur binnen komen wandelen en eens kijken of je het leuk vindt wal daar allemaal wordt georga niseerd. Spellen, knutselen, speuren kamperen, toernooien, het kan niet op Vier weken lang mag de gratis mee doen. Daarna kun je kiezen of je lid wil worden van Jong Nederland Venray of niet. Zo ja, dan zijn we natuurlijk hartstikke blij dat jij mei ons mee wil doen. Zo nee, dan moeten we helaas na vier weken afscheid vat je nemen. Kom eerst maar eens kij ken! We starten op dinsdag 31 aug. in ons clubgebouw aan de Kempweg 16! in Venray. Voor meer informatie over Jong Nederland kunt u contact opnemen met de voorzitter Eric Geuyen, tel 077-3662588.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 18