r A A Werkzaamheden Raadhuisstraat Verleende aanleg- vergunning Ingekomen verzoek tot ingebruik neming Kennisgeving Wet geluidhinder TAXATIES Informatie bijeenkomst reconstructie Leunseweg Sanering ongezuiverde lozingen ^RATTINGENbv; H.S.V. De Roerdom JBC Venray'80 Rooyse V.K. PEEL EN MAAS donderdag 12 augustus 1999 - Pagina PE Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1.de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Loonspuitbedrijf Claessens C.V., Gezellenbaan 2 teYsselsteyn voor een oprichtingsvergunning voor een loonspuitbedrijf annex handel in en opslag gewasbeschermings middelen, gelegen aan de Gezellenbaan 2 teYsselsteyn; 2. Mts. Peeters-Willemssen, Beekweg 81 te Merselo voor een revisievergunning voor een vlees- varkens- en scharrellegkippenhou- derij met akker- en tuinbouw, gelegen aan de Beekweg 81 te Merselo; 3. M.Arts, Pas I te Merselo voor een revisievergunning voor een melk- rundvee- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Pas I te Merselo; 4. Mts. J. Poels-Swinkels, Meerselsepeel 5a te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een fokzeugenhouderij, gelegen aan de Meerselsepeel 5a te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 12 augustus I999 tot en met 23 september I999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door; a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: IRestaurant De Paris, Schoolstraat 31 te Venray voor het van toepas sing worden van het Besluit Horeca- sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer aan de Schoolstraat 31 te Venray. De melding kan worden ingezien van 12 augustus I999 tot en 26 augustus I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 12 augustus 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Kennisgeving ontheffingen geluidnormen De burgemeester van de gemeente Venray maakt bekend dat positief is beschikt op het volgende verzoek: - OJC Iduna, Buitenhof 2 te Oostrum; een verzoek voor ont heffing van de voor de inrichting OJC Iduna, Buitenhof 2 te Oostrum geldende geluidnormen voor zaterdag 11 september 1999 en zondag 12 september I999. De ontheffing en alle op de ontheffing betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 12 augustus I999 tot en met 23 september I999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen twee weken bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan het Lenteklokje 2 te Venray tnv P.R.Hageman, Lenteklokje 2; - het bouwen van een woning met atelier en bedrijfsruimte aan de Stationsweg te Venray tnv H.C.W. Jeuken, Antoniusveldweg 2; - het verbouwen/vergroten van de jongveestal aan de Deurneseweg I42 teYsselsteyn tnv J. van Dijck, Deurneseweg I42; - het verbouwen van de garage tot carport aan de Marjolein 38 te Venray tnv R.F.W. Hendriks, Marjolein 38; het bouwen van een dakkapel aan het Zevenblad 19 te Venray tnv H.A.W. Baars, Zevenblad 19; - het vergroten van de woning en het vervangen van de garagedeur aan de Sleutelbloem 49 te Venray tnv N.A.P. Versteegen, Sleutelbloem 49; het bouwen van een garage aan de Bosweg 20 te Venray tnv RWJ. van de Broek, Bosweg 20; het plaatsen/veranderen van een dakkapel aan de Stationsweg I55 te Venray tnv J.J. Robins, Stationsweg I55; het vergroten van de woning aan de Lelie 9 te Venray tnv L.H.J.M. van Helden, Lelie 9; - het vergroten van de berging aan de Vossestaart 10 te Venray tnv A.J. Snijder, Vossestaart 10; het vergroten van de garage aan de Largostraat 17 te Venray tnv J.A.G. Huntjens, Largostraat 17; het vergroten van de garage aan de Largostraat 15 te Venray tnv W.RM.Vollenberg, Largostraat 15; het bouwen van een meetingpoint voor jongeren aan de Veltumse Kleffen thv nr. 62b te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, vergroten van de woning aan de Laagriebroekseweg 13 te Leunen tnv P.J.M.M. Verschuuren, Laagriebroekseweg 13; - het vernieuwen van de garage/schuur aan de Deurneseweg 73 te Heide tnv S.H.G.J. van de Winkel, Deurneseweg 73; De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 13 augustus I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel- ding. - het bouwen van een berging aan de Pinksterbloem 25 te Venray tnv J.H. Martens, Pinksterbloem 25. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 13 augustus I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het bouwen van een woning aan de Overloonseweg 97 te Venray tnv R.G.A. Smits, Ellerbecklaan 14 het verbouwen van een café aan de Kruisstraat 2a te Venray tnv H.P.G.W.M. Pelzer.Vogezenlaan I; - het bouwen van een varkensstal aan de Scheiweg 7 te Leunen tnv Maatschap Claessens-Van Rens, Scheiweg 7; - het vergroten van woningen aan de Augustinessehof 25, 27, 29 en 31 te Venray tnv Verhoeven Vastgoed, Dr. Poelsstraat 10; het bouwen van een tuinkamer aan de Joke Smitstraat 12 te Venray tnv C.J.W. Min, Joke Smitstraat 12; - het bouwen van een carport/ber- ging/hobbykamer aan de Gildestraat 32 te Oostrum tnv H.J.J. Bruijsten, Gildestraat 32; - het bouwen van een tuinhuis aan de Etudestraat 43 te Venray tnv P.A.J. Sanders, Etudestraat 43; - het vergroten van de woning aan de Mina Krusemanstraat 5 te Venray tnv L.A.J. Martens, Mina Krusemanstraat 5; het vernieuwen van een bedrijfs gebouw aan de Lollebeekweg 54 te Castenray tnv L. en J. van Haren, Raadhuisstraat 38; - het bouwen van een serre aan de Ooster Thienweg I te Oostrum tnv P.H.I. Philipsen, Ooster Thienweg I; het bouwen van een garage aan de Kruisstraat 30 te Venray tnv G.W.M. Michiels, Kruisstraat 30; het veranderen van woningen aan de Augustinessehof 7, 15 en 16 te Venray tnv Verhoeven Vastgoed, Postbus 67; - het bouwen van een garage aan de Beekweg 62 te Merselo tnv LH.M. Cals, Beekweg 62; het vergroten van de woning aan de Clara Wichmannstraat 65 te Venray tnv M.M. van Rooij, Clara Wichmannstraat 65; het veranderen van de woning met bedrijfsruimte aan de Timmermannsweg 50 te Ysselsteyn tnv J.J.G. Lemmens, Timmermannsweg 50; - het veranderen/vergroten van de fabriek met kantoor aan de Maasheseweg 75 te Venray tnv Hagelkruus B.V., Postbus 37. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen twee weken voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. - het vergroten van de woning aan de Morgenster 8 te Venray tnv LJ.M. Siroen, Morgenster 8; het bouwen van een tuinhuisje aan de Rondeveld 26 te Leunen tnv J.H.J. Loonen, Rondeveld 26; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Van Megenstraat 7 te Leunen tnv P.J.H. Maassen, Van Megenstraat 7; het bouwen van een tuinhuisje aan de Joke Smitstraat 60 te Venray tnv H.A. van Meijel, Joke Smitstraat 60; het vergroten van de woning aan de Vicarieweg 72 te Leunen tnv A.J.M. Peeters,Vicarieweg 72. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 12 augustus 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Gedurende bovengenoemde periode kan door belanghebbenden bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak. Postbus 20019, 2500 EA Den Haarg Burgemeester van de gemeente Venray drs.J.F.H.A.B. Waals Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in week 31 een aanlegvergunning hebben verleend voor het verzwaren van het gastrans- portnet (extra leiding) in de omgeving van de Lollebeekweg te Castenray. Het besluit (en bijbehorende stuk ken) ligt met ingang van 13 augustus 1999 gedurende zes weken ter inzage bij de afdeling publiekszaken in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Zij die menen door dit besluit rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders een gemotiveerd bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat de beschikking is toege zonden. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen wanneer een bezwaar schrift binnen vier weken na dagteke ning van deze publicatie wordt inge diend. Ook kan na het indienen van een bezwaarschrift een verzoek om voor lopige voorziening worden ingediend bij de Sector Bestuursrecht van de Arrondissementsrechtbank in Roermond. Venray, 12 augustus I999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van J.P.A. Nabuurs voor het geven van een bloemschikcursus (twee maal per week) en het eventueel op bestelling maken van bloemstukken in het bijge bouw behorende bij het pand Mgr. Hanssenstraat 51 te Oostrum. De op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 13 augustus I999 gedurende een ter mijn van twee weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele belanghebbenden schrifte lijk bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Venray, 12 augustus 1999 burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluidhinder, in te dienen om vaststel ling van de hogere grenswaarde bij I te bouwen eengezinswoning, gelegen aan de Stationsweg. De woning maakt deel uit van een particulier bouwpro ject te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. vrijdag 13 augustus 1999, gedurende een perio de van twee weken, ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gele genheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burgemeester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tijdens een openbare zitting, welke zal worden gehouden op d.d. donderdag 19 augustus om 14:00 uur in het gemeentehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Venray, d.d. donderdag 12 augustus 1999 burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeente Venray start binnenkort met de reconstruc tie en vervanging van de riole ring van de gehele Raadhuisstraat tot aan de krui sing Hofstraat/Dr. Poelsstraat. De werkzaamheden zijn in drie fasen verdeeld. De aanwonen- den zijn op informatieavonden op de hoogte gesteld. Hieronder is per fase aangege ven wat de gevolgen zullen zijn. De gemeente Venray start op 16 augustus 1999 met werkzaamheden tussen de Noordsingel en de Raadhuisstraat nr. 18. De werkzaam heden zullen tot 23 september duren en hebben een aantal conse quenties: - de weg wordt afgesloten voor alle verkeer het verkeer wordt omgeleid via de Noordsingel, Oostsingel en Stationsweg het parkeerterrein voor de Witte Hoeve is bereikbaar via de Heuvelstraat en Gasstraat het bouwverkeer voor het bouw plan Jerusalem kan het terrein bereiken via de Stationsweg en de Julianasingel - het (onbetaald) parkeerterrein naast het gemeentehuis blijft tot 3 september bereikbaar via de Stationsweg en Julianasingel. Na 3 september vervalt dit parkeerter rein vanwege de bouw van wonin gen in het plan Jerusalem het gemeentehuis blijft voor bezoekers bereikbaar via de Stationsweg en Julianasingel - op de Raadhuisstraat vervallen de bushaltes voor de volgende lijn diensten: streeklijn 97 Overloon- St. Anthonis v.v.; buurtbus 167 Maashees-Vredepeel v.v.; lijntaxi 528 station NS-stadsdienst Venray v.v.; lijntaxi 597 Overloon-St. Anthonis v.v. Alternatieve opstap plaatsten zijn o.a. de Overloonseweg en het busstation. De gemeente Venray start op 22 sep tember 1999 met werkzaamheden tussen Raadhuisstraat nr. 18 en hoek Raadhuisstraat nr. 6/Stationsweg. De werkzaamheden zullen tot 16 okto- SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN t Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert op donder dag 19 augustus 1999 een informatiebijeenkomst over de uitvoeringsplannen van de reconstructie van de Leunseweg. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeentehuis. De bijeenkomst is openbaar en belangstellenden zijn van' harte welkom. ber duren en hebben een aantal con sequenties: - de weg wordt afgesloten voor alle verkeer - het verkeer wordt omgeleid via de Noordsingel, Oostsingel en Stationsweg - het parkeerterrein voor de Witte Hoeve is (als normaal) bereikbaar via Noordsingel en Raadhuisstraat - het bouwverkeer voor het bouw plan Jerusalem kan het terrein bereiken via Noordsingel en Raadhuisstraat - het gemeentehuis is voor bezoe kers te bereiken via de Noordsingel en Raadhuisstraat en via de Stationsweg en Julianasingel - het (betaald) parkeerterrein naast de Grote Kerk blijft bereikbaar - op de Raadhuisstraat vervallen de bushaltes voor de volgende lijn diensten: streeklijn 97 Overloon- St. Anthonis v.v.; buurtbus 167 Maashees-Vredepeel v.v.; lijntaxi 528 station NS-stadsdienst Venray v.v.; lijntaxi 597 Overloon-St. Anthonis v.v. Alternatieve opstap plaatsen zijn o.a. de Overloonseweg en het busstation. De gemeente Venray start op 15 oktober 1999 met werkzaamheden tussen hoek Raadhuisstraat nr. 6/Stationsweg en kruising Hofstraat/Dr. Poelsstraat. De werk zaamheden zullen tot 20 november duren en hebben een aantal conse quenties: - de weg wordt afgesloten voor alle verkeer het verkeer wordt omgeleid via de Noordsingel, Oostsingel, Oude Oostrumseweg en Julianasingel het bouwverkeer voor het bouw plan Jerusalem kan het terrein bereiken via de Noordsingel en Raadhuisstraat het gemeentehuis is voor bezoe kers te bereiken via de Noordsingel en Raadhuisstraat - het (betaald) parkeerterrein naast de Grote Kerk is bereikbaar via de Noordsingel en Raadhuisstraat met de tijdelijke ingang voor het gemeentehuis. Gedurende de werkzaamheden kan men IN DE VAKKEN gratis parkeren - op de Raadhuisstraat vervallen de bushaltes van de volgende lijndien sten: streeklijn 97 Overloon-St. Anthonis v.v.; buurtbus 167 Maashees-Vredepeel v.v.; lijntaxi 528 station NS-stadsdienst Venray v.v.; lijntaxi 597 Overloon-St. Anthonis v.v. Alternatieve opstap plaatsen zijn o.a. de Overloonseweg en het busstation. - op de Stationsweg vervallen de bushaltes van lijndienst 528 (sta tion NS-stadsdienst Venray v.v.). Alternatieve opstapplaats is o.a. de Stationsweg t.h.v. Vincent van Gogh Instituut. De gemeente Venray heeft meer dan 475 reacties ontvangen op het conceptbeleidsplan 'sanering ongezui verde lozingen'. Deze reacties zijn tij dens de informatieavonden aangeduid als bezwaarschriften terwijl het for meel zienswijzen betreffen. Momenteel worden alle zienswijzen samengevat. Daarnaast is gestart met een nadere inventarisatie van het vrij komend afvalwater en bepaling van de juiste categorie van alle betokken panden.Via reacties tijdens de infor matieavonden is meer duidelijkheid omtrent deze punten gevraagd. Met de zienswijzen en de nieuwe informatie uit de inventarisatie zal het college van Venray haar standpunt bepalen.Wanneer dit zal gebeuren is nog niet bekend. We streven ernaar dat de gemeenteraad in december 1999 het definitieve beleidsplan 'sane ring ongezuiverde lozingen' kan vast stellen. Indien u voornemens bent investe ringen te doen die te maken kunnen hebben met dit project verzoeken we u contact op te nemen met de Publieksbalie van de gemeente Venray, tel. 0478-523333, dit om onnodige investeringen te voorkomen. Ook voor vragen kunt u hier terecht. VENRAY UW78-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Uitslagen: Zomeravondvissen 21 juli: 1. H. de Roy; 2. R. Bexkens; 3. A. v. Mill. Zomeravondvissen 28 juli: 1, Weegels; 2. H. Bexkens; 3. L.1 Hoogenhof. Zomeravondvissen 4 aug.: I. Robben; 2. L. v.d. Hoogenhof; 3. Bexkens. Kermisvissen Jeugd: 1. Marn Brauer; 2. NickTunnisssen; 3. Wou Poels; 4. Mart Poels; 5. Tunnissen. Programma: 14 aug.: Koppel te Afferden Maas. 18 aug.: Zomeravondvissen op Ballonzuil. Opgave wedstrijden: H. Hendriks, tel. 0478-582994, vc, donderdags 20.00 uur. Vergunningen Nieuwe vergunningen zijn verkrij baar bij Dierengilde Van Grooi Stationsweg 21 Venray en bij Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat Venray, tel. 0478-582994. Hier z ook dag- en weekvergunningen te vi krijgen voor visvijver de Ballonzu Bij de secretaris kan men ook terec voor verdere inlichtingen. WAO VAN SOEST B.V Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Op woensdag 4 aug. is door de we strijdcommissie het jaarlijkse Kermi toernooi georganiseerd. Zoals gew< liep de organisatie op rolletjes, teams uit binnen- en buitenland stredi in twee poules voor de prijzen. De ui' slag: Poule A: 1. doubl. G. Verheijen vi JBC Venray'80 5w=+48; 2. doubl. Meuffels vanOlympia (Belgis 5w=+47; 3. doubl. H. Bakens van Lover uit Asten 5w=+37. Poule B: 1. doubl. A. Kuipers vai Dupke uit St. Michielsgestel 5w=+* 2. doubl. H. Brouwers van 1, Eindhoven 5w=+42; 3. doubl Timmermans van 't Kös Krèk uit AsK 4w=+23. Ook zijn er overal in het land voor on bereikbare wedstrijden: 11 aug. doubl in Epe, Bergen op zoom, Loon op Zare en Uden; 14 en 15 aug. in Maastricl het Vrijthoftoemooi georganiseer! door afd. 16 van de NJBB; 15 aug doubl. bij Littie of Littienie ii Helmond; 17 aug. doubl. in Tilbur] voor dames; 21 en 22 aug.: Opei Limburgse kampioenschappen afd. 1: NJBB in Weert; 22 aug. doubl, ii Oisterwijk en Poortugaal; 29 aug doubl. in boxmeer, Rotterdam ei Tilburg, tripl. in Helmond, Bergen o Zoom en Heerlen en sext. in Best; 2 aug. derde toernooi van "t Vervolg' ii Cuijk en op 11 sept. de laatste dag it Grave. De belangrijkste wedstrijden voor onzt vereniging zijn dus de toernooien op 21 en 22 aug. in Weert, 28 aug. in Cuijk 29 aug. in Boxmeer en 11 sept. ir Grave. Verder zijn er nog een aanta ingelaste toernooien in Cuijk om dezi vereniging te helpen nadat hun onder komen door brand verwoest is (navr» gen bij F. v. Erp). Trainingsschema seizoen 1999/2000: Dames 1: dinsdag 20.00-22.00 uu Weert; donderdag 20.00-22.00 uw Wettel ing Dames 2: dinsdag 20.00-22.00 uurei vrijdag 18.00-19.30 uur Weert Dames 3: maandag 18.00-19.30 uur Essel ow; donderdag 20.00-22.00 uu; Weert Heren 1: donderdag 19.30-22.00 uw Wetteling Heren 2: dinsdag 20.00-22.00 Weert; donderdag 19.00-20.30 Essel ew Meisjes BI: maandag 19.00-20.30uw Wetteling; donderdag 19.00-20.30 uw Essel ow Meisjes Cl/2: dinsdag 18.00-20.00 uw Weert; donderdag 18.00-20.00 uw Wetteling Meisjes C3: maandag 17.30-19.00 uw Wetteling ew; woensdag 16.30-18.00 uur Essel Meisjes C4: maandag 17.30-19.00 uw Wetteling ow; donderdag 17.30-19.OC uur Essel Meisjes D: vrijdag 18.00-19.30 uw Weert Jongens BI: dinsdag 18.00-20.00uw Weert ew; donderdag 18.00-19.30 uw Wetteling Jongens Cl/2: maandag 17.30-19.OC uur Wetteling; woensdag 18.00-19.30 uur Essel Jongens D: vrijdag 18.30-20.00 uu; Essel Dames Veteranen: maandag 19.00' 20.30 uur Wetteling Heren Veteranen: maandag 19.00- 20.30 uur Wetteling Heren Recreanten: woensdag 19.30- 21.00 uur Essel. 23 aug.: Alle trainingen starten volgens bovenstaand schema. Voor verdere vragen of opmerkingen kun je bellen met Jan Dinjens, tel 588918 of Frans Jenniskens, tel, 585814. Oefenwedstrijden 18 sept. voor senio ren en jongens BI volgens schema zoals elk team al heeft ontvangen. Nachttoemooi 2 jan. 2000.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 12