Verkeersmaatregelen in verband met de kermis Venray centrum 1999 Bekendmaking Kapvergunning Rijstrook afgesloten Gemeentehuis tijdens kermis geopend V y woningwet wet ruimtelijke ordening UW UW PEEL EN MAAS donderdag 29 juli 1999 - Pagina 1 >£EI Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunningen ge- deelte- lijk of geheel wensen in te trekken van: 1. Maatschap Claessens, Albionstraat 46 te Leunen voor de milieuvergunning ,'voor een varkenshouderij, gelegen aan de Albionstraat 46 te Leunen. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen. 2. M.J. Janssen. Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Lollebeekweg 9 te Castenray. 3. M.J. Janssen, Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Lorbaan 2a te Veulen. 4. M.J. Janssen, Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Pastoor Jacobspeel I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Tamboerenstraat I te Roggel. 5. Maatschap Janssen-Philipsen, Groeneweg 26 te Heide voor de milieuvergunning voor een pluim veefokkerij, gelegen aan de Groeneweg 26 te Heide. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan Aan de Bergen 23 te Heythuysen. 6. Donkers BV, Peelweg 16 te Ysselsteyn voor de milieuvergunningen voor een varkenshouderij, gelegen aan de Peelweg 16 te Ysselsteyn. De gedeel telijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn. 7. J.G. Janssen, Deurneseweg 190 te Ysselsteyn voor de milieuvergunnin gen voor een varkenshouderij, gele gen aan de Deurneseweg 190 te Ysselsteyn. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Tamboerenstraat I te Roggel. 8. Maatschap Wismans, Blankenberg 12 te Leunen voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Blankenberg 12 te Leunen. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn. 9.T. Drabbels, Deurneseweg 57 te Heide voor de milieuvergunning voor een varkensmesterij, gelegen aan de Deurneseweg 57 te Heide. De gehe le intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gele gen aan de Reutskamerdijk 2 te Ospel. 10. H.G. Holtackers, Kraakse Pas 8 te Leunen voor de milieuvergunningen voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Kraakse Pas 8 te Leunen. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan Achter het Klooster 5a te Heythuysen. 11Maatschap Maas, Molenhoek 12 te Oirlo voor de milieuvergunning voor een vleesvarkenshouderij, gele gen aan de Rosmolenweg 10 te Oostrum. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Molenhoek 12 te Oirlo. 12. R.Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel 10 te Ysselsteyn. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Peelweg 19 te Ysselsteyn. 13. H.J.M. Verheijen, Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum. 14. Maatschap Rutten-Weijs, Vennen weg I te Oostrum voor de milieuver gunningen voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Rosmolenweg 8 te Oostrum. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum. 15. Maatschap Rutten-Weijs,Vennenweg I te Oostrum voor de milieuver gunningen voor een varkenshoude rij, gelegen aan de Rosmolenweg 8 te Oostrum. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Nieuwstraat 21 te Ospel. 16. Maatschap Rutten-Weijs,Vennenweg I te Oostrum voor de milieuver gunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Vennenweg I te Oostrum. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan De Zomp ongenummerd te Oostrum: 17. Donkers BV, Meerselsepeel 11 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel I I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan deVredeweg 6 teVredepeel. 18. Donkers BV, Meerselsepeel 11 te Ysselsteyn voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan de Meerselsepeel I I te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn. 19. Maatschap Arts-Mennen, Twistweg 5 teVredepeel voor de milieuvergun ning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn. 20. Maatschap Arts-Mennen, Twistweg 5 te Vredepeel voor de milieuvergun ning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Nederweerterdijk 33 te Meijel. 21. Maatschap Arts-Mennen, Twistweg 5 te Vredepeel voor de milieuvergun ning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Hulsweg 3 te Beringe. 22. Maatschap Arts-Mennen, Twistweg 5 te Vredepeel voor de milieuvergun ning voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Twistweg 5 te Vredepeel. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Enge Steeg I te Leunen. 23. L.P.W. Zanders, Zandhoek I la te Oirlo voor de milieuvergunningen voor een legkippenhouderij, gelegen aan de Zandhoek I la te Oirlo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan Aan de Bergen 23 te Heythuysen. 24. L.P.W. Zanders, Zandhoek I la te Oirlo voor de milieuvergunningen voor een legkippenhouderij, gelegen aan de Zandhoek I la te Oirlo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo. 25. LP.W. Zanders, Zandhoek 11 a te Oirlo voor de milieuvergunningen voor een legkippenhouderij, gelegen aan de Zandhoek I I a te Oirlo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen. 26.J.M. Claessens, Heidse Peelweg 46 te Ysselsteyn voor de milieuvergunnin gen voor een legpluimveehouderij en varkensmesterij, gelegen aan de Heidse Peelweg 46 te Ysselsteyn. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Zandhoek 13a te Oirlo. 27. M.G.H.J. Wismans, Stationsweg 165 te Oostrum voor de milieuvergun ningen voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Stationsweg 165 te Oostrum. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan deVredeweg 10 teVredepeel. 28. M.G.H.J. Wismans, Stationsweg 165 te Oostrum voor de milieuvergun ningen voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Stationsweg 165 te Oostrum. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn. 29. M.G.H.J. Wismans, Stationsweg 165 te Oostrum voor de milieuvergun ningen voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Stationsweg 165 te Oostrum. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan deTeeuwenhofweg 3 te Leunen. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 29 juli 1999 tot en met 12 augustus 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stuk- ken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van bur gemeester en wethouders bedenkin gentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mon delinge bedenkingen of een mondelinge gedach- tenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenom- schre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, _29 juli 1999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet mi- lieu- beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Champi d'Or V.O.F., Teeuwenhofweg 21 te Leunen voor een revisie- ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wét milieubeheer voor een champignonkwekerij, gelegen aan de Teeuwenhofweg 21 te Leunen; 2. M. van de Biggelaar, De Hoef 18 te Leunen voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan De Hoef 18 te Leunen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking heb bende stukken liggen ter inzage van 29 juli 1999 tot en met 26 augustus 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hierbij verzoe ken zijn persoonlijke gege- vens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangeno men dat de veranderingen geen gevol gen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrich ting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Frans Maas Logistics BV, Witte Vennenweg I te Oostrum voor het uitbreiden van de opslagruimte, gelegen aan de Witte Vennenweg I te Oostrum. De melding kan worden ingezien van 29 juli 1999 tot en met 12 augustus 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot I 3.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge- zien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Alge- mene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge- me- ne regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldin- gen zijn binnengekomen van: 1. Hilal Market,Veltumse Kleffen 58 te Venray voor het oprichten van een detailhandel ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer aan de Veltumse Kleffen 58 te Venray. 2. Stichting Katholiek Primair Onderwijs Venray, p/a Eindstraat 42 te Venray voor het uitbreiden van de school ingevolge het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer aan de Boterbloem 47 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 29 juli 1999 tot en met 12 augustus 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray. 29 juli 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het Hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun verkeersbesluit d.d. 21 juli 1999 waarbij is besloten: 1. Drie invalidenparkeerplaatsen aan te wijzen ter hoogte van de Berkenstraat 2 t/m 78, 2. dat de uitvoering van dit besluit zal geschieden overeenkomstig bijlage I de situatieschets en bijlage II het plaatsen van de bijbehorende ver keersborden en -tekens/markerin gen, 3. dat onder intrekking van eerder gneomen verkeersbesluiten terza ke deze, de verkeersborden en - tekens/markeringen worden ver wijderd, Venray, 21 juli 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, Namens deze Het hoofd van afdeling openbare wer ken, Ing.Th.J. van de Peijl. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 9.00-17.00 uur en op vrijdag van 9.00-13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Door het college van Burgemeester en wethouders is kap vergunning verleend voor het vellen van alle iepen en meidoorns in de Grotestraat. Dit betreft 5 iepen en 3 meidoorns. De haagbeuken, aan de kant van de Grote Markt, blijven gehandhaafd. De iepen worden gerooid omdat de wortels de verharding steeds weer omhoog blijven drukken, zodat hand haven niet meer mogelijk is. De meidoorns worden verwijders omdat ze op hun locaties niet willen groeien, ze zijn krom, scheef en te iel, kortom het is geen fraai beeld in een winkelpromenade. Vooruitlopend op een toekomstige herinrichting van de Grotestraat wor den deze bomen nu gerooid. De boomgaten worden tijdelijk dichtge- straat, zodat de kans dat men over een onregelmatige bestrating strui kelt, tot een minimum wordt beperkt. In een later stadium zullen er, aan de hand van de nieuwe herinrichtings plannen, bomen worden teruggeplant. De rooiwerkzaamheden zullen op korte termijn plaatsvinden. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksdiensten via telefoonnummer 523333, die bereikbaar is van maan dag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Bezwaren tegenv erleende verlende vergunning kunnen worden ingediend bij het college van Burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. De gemeente Venray heeft één rij strook op de brug in de Overloonseweg nabij het oorlogsmo nument afgesloten. De muur van de brug is gaan scheuren en in het weg dek zijn verzakkingen geconstateerd. De gemeente stelt een onderzoek in naar de oorzaak en de reparatiemo gelijkheden. De rijstrook zal tot nader order afgesloten blijven. Het gemeentehuis is tijdens de kermisdagen gewoon geo pend (vrijdag 9,00-13.00 uur, maandag 9.00- i7.30 uur en dins dag en woensdag 9.00-17.00 uur). Vanaf donderdag tot en met woensdag zullen ter beveili ging hekken rond het gemeente huis worden geplaatst. Dat bete kent dat het gemeentehuis buiten kantooruren niet bereik baar is voor het afgeven van post. Wij wensen u een prettige kermis! Binr dat Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het vergroten van de woning aan de Dr. Poelsstraat 12 te Venray tnv mevr. Van Thiel, Aan de Dril 15 te Venray; - het bouwen van een bedrijfsruim te aan de Laagriebroekseweg 13 te Leunen tnv P.J.M.M. Verschuuren, Laagriebroekseweg 13; het vergroten van de woning aan de Laagriebroekseweg 13 te Leunen tnv RJ.M.M. Verschuuren, Laagriebroekseweg 13; het vergroten van het gezond heidszorgcentrum aan de Wilhelminastraat 17a te Venray tnv C.J.W.M. van Gemert, Wilhelminastraat 17a; - het veranderen van de woning met bedrijfsruimte aan de Timmermannsweg 50 te Ysselsteyn tnv J.J.G. Lemmens, Timmermannsweg 50; - het vernieuwen garage/schuur aan de Deurneseweg 73 te Heide tnv S.H.G.J. van de Winkel, Deurneseweg 73; het bouwen van een woning met garage aan De Vlies te Veulen tnv RJ.Arts, Pastoor Gerardsstraat 24 te Oirlo; het verbouwen van de woning aan de Isabellahof I te Venray tnv J.L. Haneuse, Isabellahof I; het bouwen van een tuinkamer aan de Dorperveld 27 te Merselo tnv H.L.J.M. Janssen, Dorperveld 27; het vergroten van de rundveestal aan de Vredeweg 10 te Vredepeel tnv J.J. v.d. Heuvel,Vredeweg 10; - het bouwen van 6 woningen aan de Wilhelmina Sangersstraat te Venray tnv B.B.O.M. Leijenbroekerweg 38 te Sittard; - het bouwen van een stal/loods aan de Laagriebroekseweg 22 te Leunen tnv P.J.H.M. Willems, Laagriebroekseweg 22; het bouwen van 52 appartemen ten aan de Leunseweg/Paterslaan te Venray tnv Amstel land Vastgoed, Postbus 6069 te Eindhoven; - het plaatsen tijdelijke nissenhut tijdelijke woonunit aan de Overloonseweg te Venray tnv A.F. Jans-Beken, Ambachtstraat 3 te Venray; het bouwen van een mestdroog- loods aan de Rotven 8 te Oirlo tnv Nelissen pluimveebedrijven b.v., Rotven 8; het bouwen van een berging aan de Prinses Irenestraat 10 te Venray tnv A.M.A.M. van Houdt, Prinses Irenestraat. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaan- de bouwplannen bouw vergunning verleend. - het veranderen van de garage aan de Luzerne 9 te Venray tnv G.J.H. Gooren, Luzerne 9; het uitbreiden van de woning aan de Prins Bernhardstraat 31a te Venray tnv S.M.C. Hermus, Prins Bernhardstraat 31 a; het vergroten van de woning aan de Merseloseweg 166 te Merselo tnv C.J.G. v.d. Heuvel, Merseloseweg 166; - het plaatsen van kantoorunits (tij delijk) aan het Lovinckplein 7 te Ysselsteyn tnv Rabobank Zevenrode, Postbus 5006 te Venray; het bouwen van een hondenken nel aan de Lorbaan 10 te Veulen tnv V.O.F. Gebr. Janssen, Lorbaan 10; het vergroten van de woning aan de Burg.Janssenstraat 12 te Venray tnv N.O.G. Gommans, Burg. Janssenstraat 12; het veranderen van het pand aan de Patersstraat 4 te Venray tnv S. Ouadid, Grieglaan Ie te Eindhoven; het bouwen van een berging aan de Dopheide 25 te Ysselsteyn tnv P.A.I.H. Kortooms, Donge 21 te Deurne; het vergroten van de woning aan de Marjolein 29 te Venray tnv M.H.M. Lemmen, Marjolein 29; het vergroten van de woning aan de Marjolein 31 te Venray tnv W.J.T. Litjens, Marjolein 31 - het vergroten van de woning aan de Look 16 te Venray tnv L.H. Vievermans, Look 16; - het vergroten van de woning aan de Look 14 te Venray tnv W.l. de Vos, Look 14. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaan- de bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Luzerne 3 te Venray tnv J.A. Janssen, Luzerne 3. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvra- gen medewerking te verlenen, het vergroten van de woning aan de Horsterweg 56 te Castenray tnv G.M.M. Janssen, Horsterweg 56; - het verbouwen van de woning aan de Luzerne 5 te Venray tnv M.E.J.J. Wijnhoven, Luzerne 5; - het bouwen van een serre aan de Zilverschoon 41 te Venray tnv J.W.H. Beerkens, Zilverschoon 41 het uitbreiden/vernieuwen garage aan de Albionstraat 23 te Venray tnv A.M.A.H. Propst, Albionstraat 23; - het vergroten van de woning aan de Luzerne I te Venray tnv W.M. Willems, Luzerne I het vernieuwen van de opslag ruimte aan de Ooster Thienweg 4 te Oostrum tnv Stoffelhoeve Antiek, Ooster Thienweg 2; het vergroten van de woning aan de Haammakersstraat I I te Venray tnv H.M.L. Camps, Haammakersstraat 11 De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. het plaatsen van een tuinhuisje aan het Lovinckplein 10c te Ysselsteyn tnv J. Broeders, Lovinckplein 10c; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pinksterbloem 32 te Venray tnv R.J.I. Wolf, Pinksterbloem 32. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet), Burgemeester en wethouders zij voornemens om met toepassing va artikel 19 van de Wet op. Ruimtelijke Ordening en/of artikel 51 van de Woningwet medewerking verlenen aan de volgende bouwaanfeÜE vraag. het bouwen van een woning de Stationsweg te Venray tnv J.L.H Manders, Stationsweg 133a. De op de bouwaanvraag betrekkii hebbende stukken liggen met ingai van 30 juli 1999 gedurende 2 wek« voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunne; eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge^Asti diend. Abe Van Bouwvergunning aangevraagd (Artikel l7Wro) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing var artikel 17 van de Wet op de ruimtelij- jkj ke ordening vrijstelling te verlenen Wet van het ter plaatse geldende bestem- 5; mingsplan ten behoeve van: het tijdelijk plaatsen van een woonu nit en een romneyloods op een perceel aan de Overloonseweg (sectie C, nr. 10279) te Venray, ten name van A.F. Jans-Beken, Ambachtstraat 3, 5804 CD Venray. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Kennisgeving Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit d.d. 21 juli 1999, CC 5612 99/29897, hogere grenswaarden als bedoeld in artikel 83 van de Wet geluidhinder hebben vastgesteld, ten behoeve van het oprichten van een woning (met bedrijfs- ruimte) aan de Overloonseweg (ong.) te Venray. De verhoogde grenswaarden ten gevolge van de Overloonseweg is vastgestelc op 57 dB(A). Het besluit en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 30 juli 1999 geduren de zes weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Binnen die periode van zes weken kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit bezwaar maken door indiening van een gemotiveerd bezwaarschrift bij Gedeputeerde Staten van Lim- burg, postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Venray, 29 juli 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Kermisduur: vrijdag 30 juli tot en met woens dag 4 augustus 1. Afgesloten voor alle verkeer behalve Kermis-exploitanten, maandag 26 juli tot en met vrij dag 6 augustus -Verharde en overharde parkeerter rein bij de sporthal aan de Sportlaan (standplaats woonwagens kermisex ploitanten). 2. Afgesloten voor alle bestuurders, maandag 26 juli 18.00 uur tot en met donderdag 5 augustus 17.00 uur Parkeerterrein PI aan de Raadhuisstraat. 3. Afgesloten voor alle bestuur ders, dinsdag 27 juli 07.00 uur tot en met donderdag 5 augustus 17.00 uur - De Raadhuisstraat vanaf parkeerter rein P5 tot de Julianasingel; De Julianasingel vanaf de Raadhuisstraat tot aan de in/uitrit van parkeergarage Leo van Schaijik. Parkeergarage 'Leo van Schaijik' blijft bereikbaar. De openbare parkeergarage onder 'Leo van Schaijik' blijft bereikbaar vanf de Oostsingel en Langeweg- Paterslaan via de route Oude Oostrumseweg, Julianasingel. 4. Afgesloten voor alle bestuur ders, dinsdag 27 juli 18.00 uur tot en met donderdag 5 augustus 17.00 uur Rijbanen en fietspaden van Schouwburgplein, Henseniusplein en Grote Markt. 5. Afgesloten voor alle bestuur ders uigezonderd aanwonenden, vrijdag 30 juli tot en met woens dag 4 augustus van 21.00 tot 08.00 uur - Patersstraat; - Poststraat 6. Afgesloten voor alle bestuur ders op maandag 2 augustus van 07.00-18.00 uur in verband met de verplaatste weekmarkt - Juiiansingel van Prins Bernhardstraat tot Hofstraat. 7. Afgesloten voor alle bestuur ders op dinsdag 3 augustus van 21.00 tot 22.30 uur, in verband met het vuurwerk - De Raadhuisstraat van Gasstraart tot inrit Parkeerterrein P5. 8. Stopverbod - Aan beide zijden van de Prins Bernhardstraat van Julianasingel tot Prins Hendrikstraat. 9. Parkeerverbod in verband met het vuurwerk op dinsdag 3 augustus -Aan beide zijden van de Tuinstraat; Aan beide zijden van de Raadhuisstraat tussen de Gasstraat en inrit Parkeerterrein P5. I O.Taxi-standplaatsen Tijdens de kermisdagen zijn op onderstaande lokaties taxistandplaat sen ingericht: - aan de zuidzijde van de Kempweg direct voor de aanslujiting van de toe gangsweg naar parkeerterrein de Gouden Leeuw - aan de Oostzijde van de Julianasingel ter hoogte van het plantsoen voor Hermes' busdienst aan de Westzijde van de Raadhuisstraat ter hoogte van kapsa lon 'Hij en Zij Haarmode' PEEL EN MAAS WEEKBLAD

Peel en Maas | 1999 | | pagina 12