wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES Openbare Kennisgeving Informatie bijeenkomst Heide Kapvergunning Julianasingel Ontwerp vergunning Drank- en Horecawet E-mail adres Feel &M aas Midgetgolf Buitenlust PEEL EN MAAS donderdag 15 juli 1999 - Pagina 12 pE! Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver- gun- ning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescher- ming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verle- nen aan: 1. J.J.van den Heuvel.Vredeweg 10 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel'8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundvee- en vleesvarkens houderij, gelegen aan deVredeweg 10 te Vredepeel; 2. Maatschap Janssen-Litjens, Heidseweg 66 te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een varkenshouderij, gelegen aan de Deurneseweg 59 te Heide; 3. J. Philipsen, Klein Oirlo 23 te Castenray voor een oprichtings- vergun- ning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een paarden- houderij, gelegen aan Klein Oirlo 23 te Castenray; 4. Maatschap van Ass, Kiekweg 21 te Venray voor een uitbreidings-/wij- zigingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor een var kensfokkerij en landbouwproduc- tiebedrijf, gelegen aan de Kiekweg 21 te Venray; 5. J. Christiaens, Tunnelweg 7 te Castenray voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het fokken van paarden aan de Tunnelweg 7 te Castenray; 6. Maatschap Steeghs, Lollebeekweg 67 te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugen- en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Ericaweg 4 te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 15 juli I999 tot en met 12 augus tus 1999 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge- zien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom- schre- ven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I. S. en D. Janssen V.O.F., Lorbaan 10 te Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimvee- en schapenhouderij annex hondenfokkerij en tuin bouwbedrijf, gelegen aan de Lorbaan 10 te Veulen De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 15 juli I999 tot en met 26 augustus I999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs-recht- spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en om- vang, dan wel uitsluitend gun stige gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting ver oorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Maatschap Claessens-van Rens, Scheiweg 7 te Leunen voor het vergroten van de afstand van de luchtwassers van stal 6 tot de per ceelgrens aan de Scheiweg 7 te Leunen. De meldingen kunnen worden inge- Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. - het vergroten van de woning aan de Rouwkuilenweg 41 te Ysselsteyn tnv P.J.H. Martens, Rouwkuilenweg 41 - het veranderen en vergroten van het pand aan de Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum tnv Raedts Bouwbedrijf B.V., Postbus 5014 te Venray; - het vergroten van de woning aan de Clara Wichmannstraat 65 te Venray tnv M. van Rooij, Clara Wichmannstraat 65; - het bouwen van een loods aan de Laagheidseweg 18 te Venray tnv Maatschap Vervoort, Laagheidseweg 18; - het vergroten van de woning aan de Silene 14 te Venray tnv M.J.M. Vollenberg, Silene 14; - het vergroten van de woning aan de Silene 16 te Venray tnv RJ.G. Pelzer, Silene 16; - het bouwen van een tuinkamer en berging aan de Maasheseweg 43 te Venray tnv W.F.C. Manders, Maasheseweg 43; - het bouwen van een serre aan de Zilverschoon 41 te Venray tnv J.W.H. Beerkens, Zilverschoon 41 - het bouwen van een serre aan de Sleutelbloem 65 te Venray tnv F. kap- pel, Sleutelbloem 65; - het plaatsen van een dakkapel aan de Lathyrus 28 te Venray tnv Fam. Bos, Lathyrus 28; - het vernieuwen van de berging I aan de Kroonkruid 62 te Venray tnv T.J.H. Zeelen, Kroonkruid 62; - het bouwen van een woning met bedrijfsruimte aan de Boddenbroek 15 te Oirlo tnv M.J.P. Baten, Boddenbroek 15; - het vergroten van de woning aan de Stationsweg I53 te Venray tnv L. van Aarssen, Zandakker 22 te Venray; - het bouwen van een carport en vernieuwen schuur aan de Vivaldistraat 21 te Venray tnv H.P.W. Willems.Vivaldistraat 21 - het bouwen van een carport aan de Vivaldistraat 22 te Venray tnv L.J.W. de Wit,Vivaldistraat 22; - het bouwen van een winkelpand aan de Julianasingel I3I te Venray tnv P. Zwiers, Merseloseweg I3I te Venray; - het bouwen van een woning aan de Stationsweg te Venray tnv J.L.H. Manders, Stationsweg 133a te Venray; - het bouwen van een garage aan de Everestlaan 18 te Venray tnv R.P.M. Janssen, Everestlaan 18; - het uitbreiden/vernieuwen garage aan de Albionstraat 23 te Leunen tnv A.M.A.H. Propst, Albionstraat 23; het vergroten van het restaurant aan de St. Jozeflaan 52 te Smakt tnv P. Bonants, St. Jozeflaan 52. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het vergroten kantoor boomkwe kerij aan de Timmermannsweg 102 te Ysselsteyn tnv J.L. Kersten, Timmermannsweg 102; het bouwen van een garage/bijkeuken/carport aan de Sleutelbloem 40 te Venray tnv M.S. Edwards, Sleutelbloem 40; het bouwen van een garage/serre/carport aan de Sleutelbloem 42 te Venray tnv H.J.A. van Gerwen, Sleutelbloem 42; - het vergroten woning aan de Bershof 15 te Leunen tnv P.J.M.A. Verheijen, Bershof 15; - het vergroten woning/bouwen dakkapel aan de Zevenblad 5 te Venray tnv A.H. Boer, Zevenblad 5; - het veranderen rijwielhandel tot kapsalon aan de Merseloseweg 76 te Venray tnv E. Hermans, Merseloseweg 80; - het vergroten woning aan de Hagelweg 15 te Venray tnv J.J.M. Michiels, Hagelweg 15; - het vergroten woning/bouwen berging, carport aan de Meester de Haanstraat 7 te Leunen tnv M.H.M. Hendriks, Meester de Haanstraat 7; - het aanbouwen veranda aan de Athoslaan 18 te Venray tnv W. de Ruiter. Athoslaan 18; - het veranderen van de woning aan de Matterhornlaan 6 te Venray tnv J.G. van Bussel, Matterhornlaan 6; - het vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 16 te Venray tnv Fam. Blijkshof, Sleutelbloem 16; - het bouwen van een berging aan de Kamperfoelie 90 te Venray tnv A.F. Petrochi, Kamperfoelie 90; - het veranderen van de woning aan de Morgenster II te Venray tnv J.A.J. Cornelissen, Morgenster 11 - het bouwen van een wintertuin aan de Peter Janssenweg 28 te Ysselsteyn tnv G.M.J. Martens, Peter Janssenweg 28; - het vergroten van het tuinhuis aan de Hoenderstraat 48a te Venray tnv L.PM. Rutten, Hoenderstraat 48a; - het bouwen van een tuinhuis aan de Hoefslag 7 te Venray tnv M.J.M. Arts, Hoefslag 7; - het plaatsen van een gedenkteken nabij Grote Markt 24 te Venray tnv St. Gedenkteken Kloosters, Biezenvenneke 2 te Venray; - het bouwen van een dakkapel aan Nieuweind 26 te Venray tnv A.H. Kerhoff, Nieuweind 26; - het wijzigen van de winkelpui aan de St. Odastraat 42 te Venray tnv J.P.M.E. Ewalts, St. Odastraat 42; - het bouwen van een separeer- ruimte aan de Wanssumseweg 14 te Venray tnv St. De Wendel, Postbus 492 teVenlo; - het veranderen woning aan de Moerslag 14 te Ysselsteyn tvn A.M.M. Litjens. Moerslag 14; - het veranderen van de woning aan de Moerslag I4a te Ysselsteyn tnv G.J.M. Spreeuwenberg, Moerslag 14a. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een schuur aan de Pinksterbloem 36 te Venray tnv A.J.J. Schoenmakers, Pinksterbloem 36. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuurrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan de Silene 16 te Venray tnv RJ.G. Pelzer, Silene 16; - het vergroten van de woning aan de Silene 14 te Venray tnv M.J.M. Vollenberg, Silene 14; - het vergroten van de woning aan de Overloonseweg 75a te Venray tnv A.W.M. de Bruyn, Overloonseweg 75a. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 16 juli I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Van Megenstraat 7 te Leunen tnv RJ.H. Maarssen.Van Megenstraat 7. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 juli I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Aanvraag tot het uit voeren van werken (artikel I9WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelij ke ordening medewerking te verlenen voor: - het plan tot het uitvoeren van werken ten behoeve van de aanleg van een rotonde aan de afrit Deurneseweg/hoek Leunseweg te Venray. De op deze werken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 juli 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray. 15 juli 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hooft van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. vanVelzen. SNELLE SERVICE Kg&f ESSIONELE ERKING DE VOORDELIGSTE Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Met verwijzing naar artikel 12, lid 2 van de Monumentenwet I988 bren gen burgemeester en wethouders van Venray het volgende ter algemene kennis. Vanaf heden ligt bij de informatieba lie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: de aanvraag tot vergunning ex artikel 11 van de Monumentenwet I988 voor het verplaatsen van rijks monument St.Annakapel aan de St. Servatiusweg/Henri Dunantstraat te Venray. Gedurende deze termijn kunnen zienswijzen over deze vergunningaan vraag bij burgemeester en wethou ders naar voren gebracht worden. Venray, 15 juli 1999, Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris. zien van 15 juli I999 tot en met 29 juli I999 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Alge- mene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrij- ven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Langeweg I0I te Venray; 2. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Pater Tulpstraat 3 te Ysselsteyn; 3. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Watermolen straat 9 te Oostrum; 4. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube- heer aan de Kiosk 4-5 te Venray; 5. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing wor- den van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Goudsmidstraat I te Venray; 6. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Pastoor van der Gaetstraat 52 te Venray; 7. Tankstation Strijbosch, Langstraat 110 te Venray voor het volledig aanpassen ingevolge Besluit gereedmelding tankstation (gedeelte) type B aan de Langstraat 110 te Venray; 8. P. Zwiers, Merseloseweg I3I te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachts- bedrijven milieubeheer aan de Julianasingel 5 te Venray; 9. Gezamenlijke sportverenigingen Oostrum, Randenrade 50 te Oostrum voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieubeheer aan de Sparrendreef ongenummerd te Oostrum. De meldingen kunnen worden inge zien van 15 juli 1999 tot en met 29 juli I999 (2 weken) in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op tele fonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden inge- zien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray, 15 juli 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. vanVelzen. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: 1. Maatschap Steeghs, Lollebeekweg 67 te Castenray voor de milieu vergunning voor een varkensmes- terij, gelegen aan de Lollebeekweg 67 te Castenray. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Ericaweg 4 te Oirlo. 2. Maatschap Janssen-Litjens, Heidseweg 66 te Heide voor de milieuvergunningen voor een var kensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Heidseweg 66 te Heide. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichtingen respectievelijk gelegen aan de Deurneseweg 59 te Heide, Kiekweg 21 te Venray en Klein Oirlo 23 te Castenray. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 15 juli I999 tot en met 29 juli I999 in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stuk- ken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden- kin- gen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom- schre- ven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 15 juli I999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert op maandag 19 juli I999 een informatie bijeenkomst over uitvoeringswerk zaamheden in Heide. Het gaat o.a. om de instelling van een 30-km zone. De bijeenkomst begint om 19.30 uur in de Gelderkoel, Heidseweg 32 in Heide. De bijeenkomst is openbaar en belangstellenden zijn van harte wel kom. Door het college van Burgemeester en wethouders is kap vergunning verleend voor het vellen van 22 paardenkastanjes aan de Julianasingel. Dit betreft alle bomen tussen de Oude Oostrumseweg en de Poststraat/Prins Bernhardstraat en I boom bij Julianasingel 22. Uit onderzoek is gebleken dat deze bomen verwijderd moeten worden uit veiligheidsoverwegingen.Van deze bomen is de stabiliteit sterk vermin derd, door o.a. graafwerkzaamheden. Bovendien vertonen deze bomen scheren, holtes en aanrijschade. De rooiwerkzaamheden zullen op korte termijn plaatsvinden. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksdiensten via telefoonnummer 523333, die bereikbaar is van maan dag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdadg van 09.00-13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ning kunnen worden ingediend bij het college van Burgemeester en wethou ders tot uiterlijk 6 weken na publica tie. Horeca Tennisvereniging LVH Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend dat tot vier weken na publikatie van deze kennisgeving bij de balie van de afde ling Publieksdiensten (locatie 2) van het gemeentehuis ter inzage ligt de ontwerp-vergunning Drank- en Horecawet ten namen van de Tennisvereniging Leunen-Veulen- Heide voor de inrichting van de inrichting Meester de Haanstraat 20. Aan de (ontwerp)verguninngen worden voorschriften verbonden ter voorkoming van ongewenste mede dinging als in de wet bedoeld (para- commercialisme). Belanghebbenden in de zin der wet kunnen zowel schriftelijk als monde ling (tel. 523431) van hun zienswijze doen blijken. Nadere inlichtingen kunnen ook op genoemd telefoonnummer worden verkregen. Venray, 9 juli I999 namens burgemeester en wethouders voornoemd, hoofd Openbare orde en veiligheid, drs. I.H.J. Starmans. Kapvergunning Zuidsingel en Wilhelminastraat Door het college van Burgemeester en wethouders is kap vergunning verleend voor het vellen van I esdoorn aan de Wilhelminastraat 30 en 2 berken aan de Zuidsingel 19 en 91. De esdoorn aan de Wilhelminastraat wordt ger ooid omdat hij midden voor een oprit staat. Aan beide zijden hiervan staan twee andere grote bomen, die het ruimtelijk beeld van deze bomen groep in stand zullen houden. De 2 berken aan de Zuidsingel moeten weg i.v.m. rioleringswerkzaamheden. Hiervoor in de plaats zal in de herfst herplant plaatsvinden van enkele bomen, of grotere heesters. De rooiwerkzaamheden van de esdoorn zullen op korte termijn plaatsvinden. De berken worden al in week 29 gerooid. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de afdeling Publieksdiensten via telefoonnummer 523333, die bereikbaar is van maan dag tot en met donderdag van 09.00- 17.00 uur en op vrijdag van 09.0- 13.00 uur. Bezwaren tegen verleende vergun ningen kunnen worden ingediend bij het college van Burgemeester en wet houders tot uiterlijk zes weken na publicatie. Wijziging APV Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend dat met ingang van I augustus 1999 in werking treedt de derde wijzigingsverordening APV Venray, vastgesteld door de gemeenteraad bij besluit van 29 juni 1999, nr. R286. Deze wijziging van de Algemene plaatselijke verordening Venray (APV) ligt voor een ieder kosteloos ter inza ge bij de balie van de afdeling Publieksdiensten (locatie 2) van het gemeentehuis.Voor nadere inlichtin gen kan 0478-523431 gebeld worden. Venray, 5 juli 1999 Namens burgemeester en wethou ders voornoemd, Hoofd Openbare orde en veiligheid, Drs. I.H.J. Starmans. peelenm tref.nl NK Combi Papendal Afgelopen weekend vonden óp dé midgetgolfbanen van het Nationaal Sportcentrum Papendal de Nederlandse kampioenschappen plaats. Hiervoor hadden Jan Engels en Harrie Lenssen zich weten te plaatsen. Er dienden tweemaal vijf ronden gespeeld te worden en de heren senio ren startten zaterdag eerst op eterniet (kort) om vervolgens op beton (lang) en zo om en om hun cyclus af te wer ken. Jan Engels startte zeer voortva rend met 23-21-22 op eterniet en 37- 33 op beton, zodat hij na de eerste dag een derde plaats bezette met 136 holeslagen achter Mees Bouwman 134) uit Ede en Jos Vlasveld (135) uit Zoetermeer. Ook Harrie Lenssen kon tevreden terugkijken na de eerste dag, want hij vond zich terug op de 7é plaats met 142 holeslagen (23-22-22 op eterniet en 37-37 op beton). Zondag zou de beslissing vallen. Ondanks een goed begin op lang (35) werden de spanningen hem blijkbaar teveel. Met scores van 30 en 26 (kort) en 39 en 34 (lang) gleed hij af naar de gedeelde 12e plaats met precies 300 holeslagen. Ondanks zijn beoogde doelstelling (in de top 15 en maximaal 300 holeslagen) hield hij er toch een beetje een kater aan over. Harrie Lenssen ging op kort onverdroten ver der op eterniet (23 en 21maar lever de op beton (36-33-39) niet zijn gewenste goede scores op om een plaats op het podium af te dwingen. Met een 9e plaats en een score van 294 holeslagen kan Harrie evenals Jan op een goed kampioenschap terug zien. Kampioen in deze klasse werd Mees Bouwman (275), gevolgd door Jos Vlasveld (284) en Tini Klarenbeek (287) uit Geldrop. KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 12