Shit! Wiend Ien Toer Beeldentuin in Odapark Kindervakantiewerk gaat door NIEUWBOUWPLAN FRANCISCANENPARK SPECIALE HYPOTHEEKTARIEVEN AANTREKKELIJKE KORTINGEN Omroep Venray Zangers van St. Frans op reis (Intervencollege): Wereldwinkel Venray UW Gebeten door hond De Wendel zoekt vrijwilligers PEEL EN MAAS donderdag 8 juli 1999 - Pagina 3 Het Odapark te Venray presen teert tot en met 29 augustus de tentoonstelling 'De wereld vol gens.... Belgie'. In deze tentoon stelling geven zes toonaangevende Belgische kunstenaars hun visie op de hedendaagse beeldende kunst. Zo is er werk te zien van Marie-Jo Lafontaine, Liliane Vertessen, Shanglie Zhou, Philip van Isacker en Paul Gees. Deze lentoonsstelling is de eerste in een reeks tentoonstellingen die loopt lot en met 2002 en waarin kusnte- naars uit vijf verschillende Europese landen hun werk ten toon zullen stellen. De installatie City Room van Marie-Jo Lafontaine is een geweld dadig citaat uit de werkelijkheid: opnames van niet-plaatsen zoasl anonieme kantoorflats, monitoren die ene eindeloze reeks zwaailichten uitzenden of beelden uit de actuali- leit a la CNN, radio's die op tafels staan en die ook spelen: geluid en razernij van alledag. (Paul Ardenne). Liliane Vertessen bouwt installa ties op rond foto's. Foto's van zich- Izelf in verschillende rollen. Ze jspeeld de hoer, de dame, de konin- |gin, het onschuldige meisje, de lonbereikbare maagd, de zelfmoor denaar. Ze balanceert tussen tegen polen. Kwetsbaarheid en macht, hardheid en lieflijkheid, vernedering en verering. Shanglie Zhou tracht in haar pro jecten alternatieve tentoonstellings modellen te ontwerpen. Zo expo seerde izj reeds in een Delhaize-warenhuijs en in een publiek zwembad. Telkens betrekt zij het publiek daadwerkelijk bij haar installaties en performanches. Voor deze ten toonstelling ontwikkelde ze een installatie met de titel: If The Sun Still Rises. Philip van Isacker exsposeert zijn sculptuur 'Liggende arm'. Op een skelet van roestvrij staal is een bron zen arm gemonteerd. Het skelet wordt opgevuld met klein, zodat het aanvankelijk lijkt alsof de arm op en sokkel ligt. Met de tijd verliest de sokkel zijn strakke vorm en worden delen van het skelet zichtbaar. Het werk van Paul Gees wordt doorgaans verbonden met het begrip spanning. Deze spanning ontstaat door het intensief omgaan met de zwaartekracht maar kan ook begre pen worden als de overdracht van energie en de inwendige kracht van de natuur op de materie. In zijn werk wordt die spanning op een concrete, leesbare manier omgezet. Activiteitenkalender juli 1999 In het Odapark in Venray vindt tot 29 augustus a.s. in het Theehuis en de beeldentuin de wisselende ten toonstelling 'De Wereld volgens...Belgie' plaats. Te zien zijn werken van Marie-Jo Lafontaine,k Lialiane Vertessen, Shanglie Zhou, Philip van Isacker en Paul Gees. Op zaterdag 10 juli vindt er in het Odapark vanaf 19.30 uur een cultu rele manifestatie in de bamboeka thedraal plaats. Glazenier Jan Verhallen, columnist Jo Wijnen, musicus Ad Haans; en percussionist Jan van der Veen zorgen voor een afwisselend programma. Entreeprijs voor deze avond bedraagt Fl. 15,- per persoon. Op 13, 14 en 15 juli vindt weder om de jaarlijkse Fietsvierdaagse plaats. Bij de Wetteling is er een informatiestand van het Odapark, waar Yvonne Wismans u alle infor matie kan geven over de kindervoor stellingenen alle andere activiteiten voor de komende maanden in het Odapark. Het Odapark is dagelijks geopend van 11.00-17.00 uur met uizonde- ring van maandag. Voor meer infor matie kunt u bellen met het Theehuis, tel. 0478-513690. Het Odapark is gelegen aan de Merseloseweg 117 te Venray. Het is gelukt!!!!!! Dankzij de spontane hulp van verschillende ouders, jongeren die vroeger zelf mee gedaan hebben, vrijwilligers van OJC Dingus en nog vele ande ren is het ook dit jaar weer gelukt om het Kindervakantiewerk in Venray door te laten gaan voor ALLE 75Ö kinderen. Het is toch nog een hele tijd spannend geweest voor jJe organisatie of we wel genoeg vrijwilligers konden krijgen om de veiligheid van alle kinderen te kun nen garanderen, maar uiteindelijk is het dan toch nog gelukt. Dit is natuurlijk een heel plezierig bericht voor alle kinderen, maar ook voor de organisatie. Die werkt tenslotte een heel jaar heel hard om er voor te kunnen zorgen dat het programma lip top in orde is. Het zou zonde zijn geweest als niet iedereen mee had kunnen doen. Bij deze dus ALVAST BEDANKT voor alle vrijwilligers. Natuurlijk kunnen we nog steeds mensen gebruiken die ons willen helpen. Heb je dus nog interesse en ben je ouder dan 15 jaar, neem con- lact op met ons secretariaat op tele foon nr. 0478-587560 Maandag 12 Juli is het dan zo ver. Het Kindervakantiewerk gaat begin nen. Om 09.30 uur verzamelen alle kinderen zich op het terrein van het oude zwembad. Deze ligt in de buurt van het ziekenhuis. Hier zal de week dan geopend worden met een spannende ope ning waarna er nog een muzikale verrassing voor jullie zal zijn. 's Middags is er dan een spannende speurtocht maar let opom 15.45 is het voor die dag afgelopen en mogen alle papa's en mama's hun kinderen weer op komen halen. Dinsdag 13 Juli beginnen we al om 09.00 uur en natuurlijk weer op het terrein van het oude zwembad. Vandaag word er gezwommen en geknutsteld. Denk dus aan de zwemspullen. Voor het knutselen mogen alle kinderen een wit T-shirt meenemen om hier iets leuks mee te doen. Ook vandaag stoppen we weer om 15.45 uur. Woensdag 14 Juli beginnen we natuurlijk weer om 09.00 uur en je raad het al, op het terrein van het oude zwembad. Zorg ervoor dat je oude kleding aan hebt want vandaag gaan we sporten. Behalve rennen, klimmen en springen zijn er nog heel veel andere activi teiten. Om 15.45 mogen alle kinde ren doodmoe weer naar huis toe gaan. Donderdag 15 Juli verzamelen we weer om 09.00 uur op het parkeer terrein van het oude zwembad. Zorg ervoor dat je op tijd bent want van daag gaan we allemaal met de bus sen weg. Waar we naar toe gaan Dat blijft nog een verrassing. We zijn wel weer om 15.45 terug. Vrijdag 16 Juli weer om 09.00 uur op het terrein van het oude zwem bad. Vandaag beginnen we met een groot bosspel voor iedereen. Daarna kan iedereen zich verkleden en schminken, 's Middags is er dan een groot toneelstuk en natuurlijk weer een kanllende sluiting. Om 15.45 is het dan echt weer afgelopen voor dit Internet-adres Het internet-adres van Omroep Venray is: WWW.lokaal.net/omroep.venray Klojo radio-cd van de week De nieuwe cd van Chemical Brothers 'Surrender' is deze week de cd van de week. Beantwoord de vol gende vraag en maak kans op deze cd: 1. Op welk festival hebben de Chemical Brothers het afgelopen weekend gespeelt? Bel het ant woord door naar Omroep Venray tel. 512362. En luister zaterdag tussen 17.00 en 18.00 uur naar klojo Radio, dan weetje of jij de winnaar bent! Waar zijn de Troubadours gebleven 8 juli komt de formatie Wooden Chain uit Grubbenvorst weer naar de studio, deze keer naar aanleiding van hun recente CD Welkom Thoes. Het programma wordt iedere week voorafgegaan door het programma 'Ger Gedoan' waarin zowel Limburgse als Brabantse muziek te horen is. Beide programma's kunen door luisteraars bijgewoond worden door gewoon even naar de Langeweg 92 t komen. Waar zijn de troubadours gebleven? Donderdag van 21.00-22.00 uur. 'n Wandeling dur het Rooise land Donderdag 8 juli, vanavond, in de 174 wandeling dur 't Rooise land, gaan we nog een keer op veldnamenonderzoek met Gerard Lucassen. Gerard heef teen gron dige studie gemaakt van veldna men in Venray en omgeving en geeft hier regelmatig lezingen over. Donderdag lopen we met hem door het hart van Venray waar achter de gevels vzn veelhui- zen en ook van nieuwbouw hele geschiedenissen schuilgaan. Donderdag van 19.00-20.00 uur; herhaling maandag van 18.00- In het kader van het 40-jarig jubileum gaan de Zangers dit jaar een toeraee ondernemen in Frankrijk en Spanje. Op maandag 12 juli begint de reis, die in rwee fasen verloopt. Tijdens het eerste gedeelte van de reis zullen er ver schillende concerten gegeven worden, o.a. in Parijs, Amiens, i.'sLe Pay, Beziers en Montpeïlier. De zangers zullen in Frankrijk worden ondergebracht in Franse gastgezinnen. Uiteraard worden de grote Franse cultuur monumenten, zoals de beroemde kathedralen, worden bezocht. Misschien ontmoeten ze ergens in Frankrijk de Tour de France. De tweede week wordt een echte vakantie. Vanuit Barcelona wor den verschillende excursies ondernomen, en zullen zy zeker de Costa Brava bezoeken. Óp zon dag 25 juli zullen zij weer in \^Venray zijn. y Veulense band treedt op in Uden, Sittard en Maastricht De veertien leden van de Veulense feestband Shit! Wiend Ien hebben weer iets nieuws bedacht: een dagje gezellig toeren met een verplaatsbaar podium op een rachtwagen van de firma Nijsen uit Veulen... en drie optredens op één dag. De Shit! Wiend Ien Toer, zoals de muzikanten de dag gedoopt hebben, vindt plaats op zaterdag 17 juli. Het startschot van de ludieke toer klinkt om 14.00 uur op de markt in Uden, «aar de Veulense band 's middags de openingsact van de kermis vormt. Na dit optreden reist het gezelschap inet zijn fans af naar de markt in Sittard waar het tweede optreden om 18.00 uur gepland staat. Tot circa 19.00 uur zijn de bandleden in Sittard te bewonde ren, waarna ze hun instrumenten *eer inpakken en afreizen naar Maastricht. "We hopen om 21.00 uur te kunnen beginnen met ons optreden op de markt in Maastricht", vertelt Hem Bouweriks. "We hebben een com pleet podium gebouwd op een j grote vrachtwagen van de Veulense i firma Nijsen en reizen zelf in een bus. Aangekomen op de plaats van bestemming, bouwen we razend snel ons podium op en beginnen we met ons optreden. Het moet gewoon een feestelijke dag worden, zowel voor ons als het publiek." Shit!Wiend Ien wordt gevormd door veertien muzikanten. De band werd eind 1993 opgericht en sinds 1 i die tijd opereert de feestformatie vanuit Veulen. Steeds weer weet de band haar eigen enthousiasme en feestelijke stemming over te bren gen op het publiek, mede doordat sommige muzikanten tijdens de optredens regelmatig het podium afdalen (op het podium mag niet gedronken worden), en zich onder het feestende publiek begeven, veel al uitgedost in de meest vreemde outfits. Shit! Wiend Ien. eens begon nen met de smartlap hoog in het vaandel, heeft zich steeds meer ont wikkeld tot een band met een eigen gezicht. De covers, feestelijk gear rangeerd door Henk Jacobs, ken merken zich door de spetterende blazerspartijen. "En de eigen dia lectnummers van de hand van Peter Bouweriks laten ruimte voor folklo ristische invloeden van accordeon en fluitspel. We zijn een echte feest band en net zo Hollands als een wolkbreuk", vertelt trombinist en medeoprichter Hem Bouweriks. INTERNET Op zaterdag 25 april 1998 pre senteerde de Veulense feestband Shit!Wiend Ien haar eerste cd. Op het terrein aan de Vlies 41 te Veulen werd de eerste cd aangeboden aan Dion van Staveren. Shit! Wiend Ien werd opgericht in september 1993. De initiatiefnemers van de band. Hem Bouweriks en Sefke Janssen, liepen echter al langer met plannen rond om een feestband op te richten. Er werd een lijst opgesteld met namen van mensen die een aanmer king konden komen voor de band. Uiteindelijk bleven er veertien over en werd begonnen met repeteren. De eerste maanden werd in een leeg dorpscafé gerepeteerd en later in een zelfgebouwde oefenruimte. De band had op dat moment nog geen naam, terwijl er toch al een eerste optreden gepland stond. "We beslo ten een wedstrijd uit te schrijven. Tijdens een try-out werden kennis sen, vrienden en bekenden uitgeno digd. Omdat deze try-out tevens iets weg had van een feestavond kwa men de meesten met de fiets", ver telt Twan Jacobs, de drummer en benjamin van SWI. "Het stormde en regende die avond in Veulen en toen iemand zei 'Shit! Nu fiets ik eens een keer en dan moet ik nog wiend ien ook' was onze naam geboren: Shit! Wiend Ien. SHOW Zoals het een goede feestband betaamt besteedt ook de Veulense formatie de nodige aandacht aan het show-element. "De optredens van ons kennen drie sets", vertelt Hem Bouweriks. "Tussen de verschillen de sets in verkleden we ons en tevens maken we gebruik van de nodige attributen, zodat niet alleen het oor maar ook het oog tijdens een optreden van ons verwend wordt." De band treedt op vrijdag 9 juli op tijdens de Muziekfeesten in Maashees, zondag I augustus tij dens de Bourgondische markt in Broekhuizen en 21 augustus tijdens het Schuttersfeest in Blitterswijck. Nog even, en dan wordt gestart met de bouw van woningen in het plan Franciscanenpark. Huizen met een mooie stijl, gelegen in een uniek stukje Venray met een rijk en boeiend verleden. Bovendien liggen de woningen op een steenworp afstand van het centrum. Voor hypotheken in dit project kunnen wij u zeer scherpe rentetarieven aanbieden. Daarbij mag u rekenen op een perfect advies, dat helemaal is afgestemd op uw persoonlijke situatie en wensen. Onze gecertificeerde hypo theekadviseurs staan in voor een gedegen en vakkundig advies voor nu en straks. Wij hechten grote waarde aan een goede rela tie met u en zorgen ervoor, dat er regelmatig onderhoud wordt gepleegd aan uw hypo theek. Zodat die ook na vele jaren nog steeds als gegoten zit. Vul daarom de antwoordcou pon in of bel ons vandaag nog voor een afspraak voor een scherpe en op maat gesneden offerte. Rabobank Venray-Oostrum tel.(0478)530 216 peelmaas@tref.nl ik wil graag meer informatie over uw hypotheekaanbod voor het plan Franciscanenpark. Bel mij voor een afspraak! naam adres postcode/woonplaats telefoon Deze coupon uitknippen en opsturen naar: Rabobank Huis Hypotheekadvies, Antwoordnummer 1001, 5800 VB VENRAY (Een postzegel is niet nodig) Eerlijke ambulance Bericht uit Zimbabwe: op de thee plantages wordt al jaren lang hard gewerkt om een goed product te maken,d at zijn weg vindt naar Europa en ook Nederland. Inde Wereldwinkel verkopen wij dit pro duct onder de naam Kiburi thee. De theeproducenten in Zimbabwe weten, dat zij van Fair Trade een meerprijs betaald krijgen. Dit moet hen in staat stellen beter in hun levensonderhoud te voorzien. Het moet hen vooral meer mogelijkhe den bieden meer gebruik te maken van gezondheidszorg en onderwijs voor de kinderen. Van de manager van de theeplantage werd bericht ontvangen, dat zij voor de meerprijs, die Fair Trade in 1998 heeft betaald, men een gloednieuwe ambulance heeft gekocht. Deze aanschaf is een investering voor de gehele gemeen schap. Dat is een teken van solidari teit. Het geeft aan hoe de verhoudin gen liggen tussen de theeproducenten en de hele woon gemeenschap er omheen. Op de plantage zelf is wel een kliniekje aanwezig, maar dat is alleen maar ingericht"voor eerste hulp bij onge lukken. De dichtsbijzijnde kliniek is 40 km verderop, en daar kampen ze met een gebrek aan artsen. De boe ren en hun gezinnen moeten dus 80 km rijden om een hospitaal te berei ken. Twee vertegenwoordigers van Fair Trade hebben officieel de sleu tels overhandigd en mochten vervol gens meerijden in de ambulance. Onderweg moesten ze onverwacht ene ernstig zieke vrouw opnemen om haar naar het dichtsbijzijnde zie kenhuis te brengen. Daarbij werd de noodzaak van deze aanschaf direct duidelijk. Voor u, die ook in 1998 weer deze thee bij de Wereldwinkel hebt gekocht, moet het een goed gevoel geven, dat u met uw lekkere kopje thee hieraan hebt bijgedragen. Een stimulans om hiermee door te gaan. Kom nog eens 'Wereldwinkelen'. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Een Venraynaar deed zondagmid dag bij de politie aangifte dat hij door een hond was gebeten. De man wandelde over de Hoopweg toen er een hond onder een afrastering kroop en de man vervolgens in zijn kuit en knieholte beet. De hond stopte zijn aanval toen de eigenaar ter plaatse kwam. De gebeten man is vervolgens naar het ziekenhuis gegaan waar hij de nodige injecties kreeg. De Wendel is een stichting voor hulp- en dienstverlening aan men sen met een verstandelijke handi cap. Onze activiteiten richten zich onder andere op het wonen, de behandeling, arbeid, dagbeste ding, vrijetijdsbesteding en thuis zorg. Momenteel werken wo voor 1000 cliënten, verdeeld over 28 locaties in de redio Noord- Limburg. Met 850 medewerkers en 350 vriwilligers die werkzaam zijn binnen vijf divisies bieden we een ruime keuze aan dienstverle ning. Omdat een aantal cliënten het prettig vinden om net dat beetje speciale aandacht te krij gen van iemand die voor hen komt, zijn we naarstig op zoek naar nieuwe vrijwilligers. We hebben op dit moment een scala een vacatures voor vrijwilligers die onze cliënten willen beozkeen of willen begeleiden tijdens soos- activiteiten als fietsen, zwemmen, vissen en dergelijke. Reiskosten worden vergoed. Uiteraard bent u verzekerd tijdens het werken bin nen onze stichting d.m.v. een WA- en ongevallenverzekering. Op gezette tijden wordt u schriftelijk geïnformeerd over het wel en wee binnen de Wendel. In het begin krijgt u begeleiding vanuit de organisatie om snel thuis te raken in uw taak. We zoeken vrijwilligers die mee willen helpen om een 'Inloopavond' te organiseren en te begeleiden (met beroepskrachten) voor cliënten van het behandelcentrum in Oostrum. Elke donderdag van 19.00 tot 21.30 uur. U kunt bellen met nummer 077- 3209448. Ook zoeken we zwemvrij- willigers voor cliënten van Sparrendreef 3 (tel. 0478-527931) en voor Sparrendreef 5 (tel. 0478- 527954). De vrijwilligers helpen de AdAiCura, Behulpzaam in Comfort Uw winkel voor thuis zorg producten Winkelcentrum De Bleek nr 68 5801 MD Venray Telefax 0478-584840 Rollators het handige loopwagentje voor iedereen. Verschillende modellen en kleuren vrije keuze! bewoners bij het omkleden bij het zwemmen. Er zijn ook professionele krachten aanwezig tijdens het zwemmnen. Vervoer van en naar het zwembad is geregeld. Het is de bedoeling dat u zich vrij voelt in het water, een zwemdiploma is echter niet nodig. Bent u die 'waterrat' die wij zoeken, bel dan naar een van bovengenoemde telefoonnummers. Voor cliënten van de woonvoor ziening Sparrendreef in Oostrum zoeken we bezoekvrijwilligers die samen met één of meer bewoners regelmatig iets leuks willen gaan doen. Hierbij kunt u denken aan gezellig koffiedrinken, wandelen, boodschappen doen, fietsen en der gelijke. Voelt u zich aangesproken, bel dan met Sparrendreef 6, tel. 0478-527956. Binnen het behandel centrum zijn we op zoek naar een vrijwilliger die een cliënt regelmatig wil bezoeken en leuke dingen met hem gaat doen. Heeft u interesse bel dan direct met Plein 8, tel. 0478- 527908. 'De Regenboog' biedt weekend en vakantie-opvang aan kinderen met een verstandelijke handiap. Hiervoor zijn wij dringend op zoek naar vrijwilligers die in het weekend en/of in de vakantieperio de deze kinderen mee willen bege leiden tijdens diverse activiteiten zoals uitstapjes, wandelen, zwem men en dergelijke. Voelt u zich aan gesproken, of heb jij in je eigen vakantie toch niet te doen, bel dan direct 'de Regenboog', tel. 0478- 527941. Welke vrijwilliger, liefst een man, wil met een mannelijke cliënt van Sparrendreef 4 af en toe naar het café om gezellig te kletsen. Bent u tussen 35 en 50 jaar en heeft u vervaring met verstandelijk gehandicapten, bel dan! Tel. 0478- 527941Tot slot zoeken we een vrij williger die samen met een cliënt af en toe zijn familie gaat bezoeken. De vrijwilliger dient hiervoor in het bezit te zijn van een rijbewijs en een auto. De reiskosten worden uiter aard vergoed. Voor meer informatie bel: 0478-527907. Ruzie loopt uit de hand Een ruzie tussen twee groepen jongeren liep zaterdagavond enigs zins uit de hand. Nadat een woor denwisseling in eerste instantie werd bijgelegd kreeg deze later toch een gevolg. Een groepje Duitse jon geren (vier personen) werd door een groep Nederlanders (zes tot twintig personen) belaagd. De Duitsers ren den hierop naar de uitgang van de disco aan de St. Catharinastraat. Toen de Duitsers in hun auto wilden wegrijden wordt deze omsingeld door een groep jongeren. De 18- jarige bestuurder uit Mulheim an der Ruhr reed vervolgens toch weg en raakte daarbij een van de bela gers. Even later zag de bestuurder drie van zijn aanvallers op een via duct zitten. Het drietal schreeuwde en maakte gebaren met de middel vinger in de richting van de chauffeur. De bestuurder reed ver volgens de drie fietsen die naast de rijbaan geparkeerd stonden omver. De auto van de 18-jarige jongen raakte beschadigd door de vele deukjes en krassen. De politie heeft een onderzoek ingesteld. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins, B. van Casteren-van Gils, R.E. Gabeler. H. Schraven, F. Schmeetz, M. van Tiel en J. Wittgen: Zaterdag: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 Zondag: M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver, P. Henkes, R. Keijzer. L. Keijzer-Bors, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten. J. de Vocht: Zaterdag en zondag: G. van LOON Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: v.d. WERF tel. tel. 583478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen R. GOEDEGEBUURE en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: H. v. EERTEN Volen 2A, Heide Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 0478- 582411 INFORMATIECENTRUM GEESTELIJKE GEZOND HEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestdagen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het ant woordapparaat. Aangesloten instellingen/organisa ties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray, Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Gerrit Band Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 3