r Acceptgiro afvalstoffenheffing wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES UW Informatie avond Kennisgeving Kennisgeving gemeente venray Loting t.b.v. verkoop 8 particuliere bouwkavels Merselo gemeente venray Loting t.b.v. verkoop 5 particuliere bouwkavels Castenray PEEL EN MAAS donderdag 8 juli 1999 - Pagina 16 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver- gun- ning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescher- ming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet mi lieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verle- nen aan: I. Maatschap Peeters- Willemssen, Beekweg 81 te Merselo voor een nieuwe, de 'gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een vleesvarkens- en scharrelkippen houderij met akkerbouw- en tuinbouw, gelegen aan de Beekweg 81 te Merselo; 2. M.Arts, Pas I te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een melkrundvee- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Pas I te Merselo; 3. Claessens C.V. loonspuitbedrijf, Gezellenbaan 2 te Ysselsteynvoor een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een loonspuitbedrijf annex handel in- en opslag van gewasbeschermingsmiddelen, gelegen aan de Gezellenbaan 2 te Ysselsteyn; 4. J. Poels, Meerselsepeel 5a te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugenhouderij, gelegen aan de Meerselsepeel 5a te Ysselsteyn; Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van _8 juli 1999 tot _en met 5 augus tus 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gege- vens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, ge- durende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom- schre- ven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Ambtshalve Besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij gelet op de bepalingen van de Wet milieubeheer en de Algemene wet bestuursrecht tot aanvulling van de milieuvergunning zullen overgaan van: I. Maatschap Cornelissen, Teeuwenhofweg 18 te Leunen voor de nieuwe de gehele inrich ting omvattende vergunning nr. 97.6431 van 28 april I999 voor een fokvarkens- en vleesvarkens houderij, gelegen aan de Teeuwenhofweg 16 en 18 te Leunen. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 8 juli I999 tot en met 19 augustus I999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kun- nen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aange- bracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het wijzigen van de winkelpui aan de Grotestraat 74 te Venray tnv J.P.M.E. Ewalts, St. Odastraat 42 te Venray; het bouwen van een opslagruimte aan de Witte Vennenweg I te Oost- rum tnv Frans Maas Logistics B.V., Postbus 5062 te Ven ray; het plaatsen van een gedenkteken nabij Grote Markt 24 te Venray tnv Stichting Gedenkteken Kloosters, Biezenvenneke 2 te Venray; het bouwen van een garage aan de Beekweg 62 te Merselo tnv L.H.M. Cals, Beekweg 62; - het bouwen van een dakkapel aan het Nieuweind 26 te Venray tnv A.H. Kerkhoff, Nieuweind 26; het aanbouwen van een veranda aan de Athoslaan 18 te Venray tnv W. de Ruiter,Athoslaan 18; - het vergroten van de entree en het bouwen van een carport aan de Zandbleek 30 te Venray tnv L.L.C.Verpalen, Zandbleek 30; het vergroten van de entree en het bouwen van een carport aan de Zandbleek 32 te Venray tnv LJ.M.Vorstenbos, Zandbleek 32; het bouwen van een dakkapel en een trap naar de zolder aan de Gertrudisstraat 23 te Oirlo tnv J.H. Pierre, Gertrudisstraat 23; het vergroten van het wijkgebouw aan de St. Odastraat 41 te Venray tnv Vereniging Wijkgebouw Op 't Nipperke, St. Odastraat 41 Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaan- de bouwplannen bouw vergunning verleend. - het bouwen van een machine opslagruimte aan de Carmelietenstraat 2 te Smakt tnv J.W.J. Philipsen, Carmelietenstraat 2; het bouwen van een kantoor in bedrijfshal aan de Energieweg 6 te Venray tnv T.C.O.B. B.V., Metaalweg 5 te Venray; het veranderen van de woning aan de Oomenlaan 8 te Venray tnv F.LM.Welschen, Oomenlaan 8; - het bouwen van een dakkapel aan deAkkerweg 8 te Venray tnv R.M. Ramakers, Akkerweg 8; het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 22 te Venray tnv EJ.J. Hermans. Pinksterbloem 22; het veranderen en vergroten van de woning aan het Biezenvenneke 13 te Venray tnv P.G.M.J. Weerts, Biezenvenneke 13. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht- streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethou- ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaan- de bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Stationsweg 20 te Venray tnv H.J.T.M. Creemers, Stationsweg 20. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Be stuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt inge- diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvra- gen medewerking te verlenen, het veranderen van drie woningen aan de Augustinessenhof te Venray tnv Verhoeven Vastgoed, Postbus 67 te Venray; het bouwen van een opslagruimte aan de Witte Vennenweg I te Oost rum tnv Frans Maas Logistics B.V., Postbus 5062 te Venray; - het bouwen van een serre aan de Ooster Thienweg I te Oostrum tnv P.H.I. Philipsen, Ooster Thienweg I; het bouwen van een garage aan de Kruisstraat 30 te Venray tnv G.W.M. Michiels, Kruisstraat 30; het bouwen van een garage aan de Beekweg 62 te Merselo tnv L.H.M. Cals, Beekweg 62. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van _9 juïi I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel I9WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti- kei 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van deWo- ningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan- vraag. het bouwen van een woning aan de Wentholtlaan I te Venray tnv Verhoeven Vastgoed B.V., Postbus 67 te Venray. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 9 juli I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel I Sa WRO T.B.V. BOUWMELDING Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti- kei I8a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herzie- ning bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. het vergroten van de woning aan de Morgenster 8 te Venray tnv L.J.M. Siroen, Morgenster 8. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van _9 juli I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, _8 juli I999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 van State, afdeling Bestuurs-recht- spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Alge- mene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrij- ven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatre gel van bestuur zijn voor die inrichtin gen algeme- ne regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1PeKaCe B.V.. Postbus 232 te Venray voor het van toepassing wor den van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Zuidsingel 2 te Venray; 2. Luxor Studio Select Theaters, Schouwburgplein I te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichting milieu beheer aan het Schouwburgplein I te Venray; 3. Eetcafe 't Trefpunt, Stationsweg I te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Stationsweg I te Venray; 4. Mixed Hockey Club Venray, Postbus 286 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieubeheer aan de Leunseweg 6 te Venray; 5. Jong Nederland, Kempweg 162 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Kempweg I62 te Venray; 6. Star. Pizzeria, Veltumse Kleffen 56 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recre atie-inrichtingen milieubeheer aan de Veltumse Kleffen 56 te Venray; 7. C.J.W.M. van Gemert Tandarts B.V., Wilhelminastraat 17a te Venray voor het uitbreiden van de praktijk ingevolge het Besluit tandartspraktijk milieube heer aan de Wilhelminastraat I7a te Venray; 8. Wijkgebouw Op 't Nipperke, St. Odastraat 41 te Venray voor het uitbreiden/wijzigen van de inrich ting ingevolge het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de St. Odastraat 41 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 8 juli 1999 tot en met 22 juli I999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray 8 juli I999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. PEEL EN MAAS WEEKBLAD De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert op maandag 12 juli I999 een informatie avond over werkzaamheden aan de riolering op de Oostsingel/Zuidsingel. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeentehuis. Op maandag 12 juli is er eveneens een informatie-avond over de uitvoe ring van de reconstructie van de Raadhuisstraat. De bijeenkomst begint om 20.00 uur in het gemeente huis. Beide bijeenkomsten zijn open baar en belangstellenden zijn van harte welkom. Vöorbereidingsbesluit en Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 29 juni I999 in voor bereiding heeft verklaard een (herzie ning van hetbestemmingsplan: 1'Oirlo', voor een perceel gelegen aan de Deputé Petersstraat te Oirlo, i.v.m. de herbouw en uit breiding v an het pand Deputé Petersstraat 27; 2. St. Antoniusveld', voor gronden gelegen aan de Anna Blamanstraat, Clara Wichmanstraat en St. Servatiusweg te Venray, i.v.m. de bouw van 9 vrijstaande woningen. 3. voor gronden gelegen nabij de kruising Westsingel/Noordsingel/Beekweg en gelegen nabij de kruising Leunseweg/Deurneseweg te Venray, i.v.m. de aanleg van roton des. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van 9 juli 1999 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 8 juli I999, Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris (Bestemmingsplan Jerusalem) Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bkeend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit van I juni I999, kenmerk 99/25172M, het door de gemeenteraad van Venray op 27 okto ber I998 vastgestelde bestmmings- plan 'Jerusalem' hebben goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het goedgekeurde bestem mingsplan liggen met ingang van maandag 12 juli I999 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende die termijn van zes weken kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goed keuring beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrecht van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's G raven hage. Dit beroep kan worden ingesteld door degene, die zich tijdig met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, als mede door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorzie ning bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit, niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 8 juli I999. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris. KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 nT tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. RECTIFICATIE Op 25 augustus 1999 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 8 particuliere bouwkavels gelegen aan de Kranendries (nieuw) en Grootdorp, in het bestemmingsplan Merselo verkocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 8 kavels ter grootte van minimaal circa 343 m2 en maximaal 432 m2 (ten behoeve van de bouw van 8 vrijstaande woningen). De grondprijs voor 1999 bedraagt 245,- per m2, excl. B.T.W. en excl. beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mitsdien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zelf (met zijn eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan slechts één persoon inschrijven. De kavels zullen in eerste instantie verloot worden onder diegenen die als autochtoon van Merselo worden aangemerkt. Als autochtonen van Merselo worden aangemerkt: 1personen die thans in Merselo wonen (de gemeentelijke bevol kingsadministratie geldt als maatstaf); 2. personen die elders wonen maar die terugkeren naar de geboor teplaats Merselo na maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens de gemeentelijke bevolkingsadministra tie geldt als maatstaf); 3. personen die in Merselo een functie verkrijgen of reeds vervullen en derhalve economisch gebonden zijn (hiertoe dient een arbeids overeenkomst overlegd te worden). Nadat er geloot is onder de autochtonen zal er verder geloot worden onder niet-autochtonen. Degenen die zich thans nog niet hebben laten registreren als belangstel lende voor een bouwkavel in het plan Merselo en in week 26 nog geen persoonlijk bericht ontvangen hebben kunnen zich hiervoor alsnog tot uiterlijk 6 augustus vóór 12.00 uur melden bij de afdeling Publieks diensten van de gemeente Venray. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ontvangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze bekendmaking te reageren. Indien u zich aanmeldt voor de loting en u meent dat u tot de autochtone bevolking van Merselo behoort op grond van uw huidige of toekomstige functie, dient u gelijktijdig met de aanmelding een kopie van uw arbeidsovereenkomst te overleggen. Indien u zich als belangstellende meldt krijgt u een informatiepakket thuis gestuurd, waarin o.a. de bestemmingsplanvoorschriften en de voorschrif ten voor duurzaam bouwen zijn opgenomen. Voor meer informatie kunt u terecht op de afdeling Publieksdiensten, ge opend op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden op 25 augustus 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. Drs. A.W.M. de Bever, secreateris. Op 2 september 1999 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 5 particuliere bouwkavels gelegen aan de Gerrit Artsstraat (nieuw), in het bestemmingsplan Castenray verkocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 5 kavels ter grootte van minimaal circa 276 m2 en maximaal 410 m2 (ten behoeve van de bouw van 3 vrijstaande woningen en 2 2-onder-1-kapwoningen). De grondprijs voor 1999 bedraagt ƒ245,- per m2, excl. B.T.W. en excl. beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mitsdien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zelf (met zijn eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners kan slechts één persoon inschrijven. De kavels zullen in eerste instantie verloot worden onder diegenen die als autochtoon van Castenray worden aangemerkt. Als autochtonen van Castenray worden aangemerkt: 1. personen die thans in Castenray wonen (de gemeentelijke bevol kingsadministratie geldt als maatstaf); 2. personen die elders wonen maar die terugkeren naar de geboor teplaats Castenray na maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens de gemeentelijke bevolkingsadministra tie geldt als maatstaf); 3. personen die in Castenray een functie verkrijgen of reeds vervul len en derhalve economisch gebonden zijn (hiertoe dient een arbeidsovereenkomst overlegd te worden). Nadat er geloot is onder de autochtonen zal er verder geloot worden onder niet-autochtonen. Degenen die zich thans nog niet hebben laten registreren als belangstel lende voor een bouwkavel in het plan Castenray en nog geen persoonlijk bericht ontvangen hebben kunnen zich hiervoor alsnog tot uiterlijk 13 augustus vóór 12.00 uur melden bij de afdeling Publieksdiensten van de gemeente Venray. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ontvangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze bekendmaking te reageren. Indien u zich aanmeldt voor de loting en u meent dat u tot de autochtone bevolking van Castenray behoort op grond van uw hui dige of toekomstige functie, dient u gelijktijdig met de aanmelding een kopie van uw arbeidsovereenkomst te overleggen. Indien u zich als belangstellende meldt krijgt u een informatiepakket thuis gestuurd, waarin o.a. de bestemmingsplanvoorschriften en de voorschrif ten voor duurzaam bouwen zijn opgenomen. Voor meer informatie kunt u terecht op de afdeling Publieksdiensten, ge opend op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 uur tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur. De loting zal plaatsvinden op 2 september 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray, Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester. Drs. A.W.M. de Bever, secreateris. Maandag 5 juli jl. zijn er problemen geweest met de verwer king door bank en giro van de acceptgirokaarten van de aan slag afvalstoffenheffing. Hierdoor zijn de acceptgirokaarten weer teruggestuurd naar de afzender. U kunt in dit geval de afvalstoffenheffing betalen via een overschrijvingskaart van de bank of giro, onder vermelding van het debiteurennummer en het aanslagnummer. Vanaf dinsdag 6 juli jl. zijn de acceptgirokaarten op normale wijze door de bank en giro verwerkt. VJ

Peel en Maas | 1999 | | pagina 16