Sfiont ctt "De kleine finale is het hoog! bereikbare" Dames Manual verliezen beslissings wedstrij d Receptie VV Oostrum Biljarten 13e A&S Intersport senioren tennis toernooi Midgetgolf Buitenlust SVV Veteranen V.V. Oostrum Bridgeclub Common Sense Tennisverenigin g Ysselsteyn HSV t Alvertje PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS ATB- vereniging Mudhunters Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Harten Drie Darten DC De Piëlhaas Ruitersport De Eendracht Castenray Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Venray Judo vereniging Erised Red Caps SV Ysselsteyn SV Venray Veteranen PEEL EN MAAS donderdag 24 juni 1999 - Pagii i Nel Oomen neemt afscheid van handbalsport De dames van handbalvereniging Manual hebben de beslissingswedstrijd om het kampioenschap tegen Bevo HC uit Panningen niet tot een goed einde weten te brengen. In een spannende en sportieve wedstrijd trok Bevo HC uiteindelijk aan het langste einde: 13-9. De eerste helft ging gelijk op. Manual opende de score, maar liet in het vervolg van de eerste helft een aantal mooie kansen onbenut. Ook een penalty wisten de Venrayse dames niet te verzilveren. De dames gingen rusten met een 8-6 stand op het score bord in het voordeel van de Panningse ploeg. Na de pauze, en een peptalk van trainer Giel Terwijn, liet Manual diverse goede kan sen onbenut, waardoor Bevo HC nog verder kon uitlopen. De verloren beslissingswedstrijd had voor Manual nog een speciaal tin tje. Ne! Oomen (zie foto) nam na 24 jaar actief spelen afscheid van de handbalsport Voetbalvereniging Oostrum heeft een bijzonder succesvol seizoen ach ter de rug met als absolute hoogtepunt de promotie van het eerste elftal via de nacompetitie naar de 5e klasse. Daarnaast werden bij de jeugd drie elftallen kampioen, te weten Al, El en Fl, terwijl ook het derde senioren team de kampioensvlag mocht hijsen. Zaterdag 3 juli wordt de kampioenen een receptie aangeboden in de kantine van het sportpark. Tussen 18,30 en 19.15 uur kunt u de spelers en bege leiders van de El en Fl feliciteren, van 19.30 tot 21.00 uur staan de spe lers en het kader van de Al, eerste en derde elftal in de rij om de gelukwen sen in ontvangst te nemen. D.O.S. Clubnieuws: Vanaf 13 juni is D'n Oldtimer op maandag, dinsdag en woensdag geslo ten, zodat er alleen op donderdag clubavond is. Vanaf' 5 juli tot en met 22 juli is ons clublokaal wegens de verbouwing geheel gesloten, dus geen clubavonden. Op 23 juli wordt de zaak heropend, maar na de kermis komen de biljarts pas terug. Uitslagen bandstoten KNBB: SSV-DOS Al 5-2 Wiel Vermeulen won zijn laatste regu liere partij en dat was genoeg voor het kampioenschap in de klasse A3. Afgelopen zaterdag speelde ditzelfde team van DOS voor het algehele kam pioenschap met de beide kampioenen uit de andere A-klassen (BC Tegelen en De Peel) voor afvaardiging naar de Limburgse finale. Tegen Tegelen behaalde alle spelers (Wiel Vermeulen, Theo Kronenberg en Piet Gommans) de zege, zodat de eerste 7 punten in de knip zaten. Tegen De Peel werd met 5-2 gewonnen (partij winst voor Wiel en Theo), zodat het algehele districiskampioenschap een feit was. Mannen, proficiat. Als gevolg hiervan gaat het DOS- team op 3 juli in het district Maastricht de strijd aan om het Limburgse kam pioenschap bandstoten. Waar men speelt is nu nog niet bekend. Aanstaand weekend begint het 13de A&S Intersport tennis toernooi op het tennispark Vlakwater. Het toernooi begin a.s. zaterdag en duurt tol en met zondag 4 juli. Met ruim 120 deelnemers is dit toernooi een van de grotere senio ren tennistoernooien in de regio, met een grote deelname uit Venray en oms treken. In totaal wordt er in 12 catego rieën op 9 gravelbanen getennist. In het eerste weekend beginnen de partijen om 10.00 uur en door de week om 18.00 uur. De eerste ronde wordt er in poules gespeeld zodat elke deelnemer minstens 2 wedstrijden kan spelen. Vanuit de pou les komen de nummers 1 en 2 in een afvalschema en spelen dan door naar de finale op zondag 4 juli. Aangezien alle wedstrijden buiten worden gehouden is het weer een belangrijke factor. De weersvooruitzichten voor de komende week zijn gunstig dus ook door de week kan er lang op het prachtige park wor den verpoosd. Naast het tennis zijn er ook nog een aantal andere activiteiten georganiseerd. Al met al een goede gelegenheid om de tennissport van dichtbij te kunnen meemaken. Suksesvol N.K. Dit weekend werd in Boskoop (zater dag) en Rotterdam (zondag) de Nederlandse Kampioenschappen gehou den, waarbij de deelnemers elke dag 5 ronden dienden te spelen. Onze deelnemers. Jan Engels, Gerrit Janssen en Harrie Lenssen, die zich via de dislrictskampioenschappen voor deze landelijke finale hadden weten te plaat sen, kwamen dit weekend goed uit de verf. Alle drie eindigden ze bij de top - 15 in de Seniorenklas.se, waarvoor zich 34 finalisten zich hadden weten te plaat sen.. Helaas moest zondag het NK na 1 ronde de NK worden gestaakt wegens overvloedige regenval. Zodoende speel de iedereen slechts 6 in plaats van de gebruikelijke 10 ronden. ZATERDAG speelde vooral Harrie Lenssen een ijzer- sterk kampioenschap met rondjes van 22 -24 -23 -24 en 21Met zijn totaal van 114 holeslagen stond hij op een gedeel de 3e plaats tesamen de latere (toch ver rassende) winnaar Tinus Hendriksen uit Ede. Het betekende tevens een nieuw PR over 5 ronden. Jan Engels startte eveneens voortvarend met 2 rondjes van 23, maar moest in de derde ronde een 29 incasseren, hetgeen hem terugwierp naar de middenmoot. De laatste twee rondjes van 23 en 26 zorgden voor enig herstel en vond zichzelf na 1 speeldag terug op de 12e plek met 124 holesla gen. Gerrit Janssen kon zijn goede draai na de training geen vervolg geven en opende met 31 en 27. Een sterk herstel volgde met rondjes van 22 - 24 en 23. Zijn totaal van 127 was goed voor een gedeelde 15e plaats. ZONDAG gooide Pluvius roet in het eten en kon men slechts 1 ronde afwerken. Harrie Lenssen kon in Rotterdam zijn goede score van zaterdag geen vervolg geven en met zijn rondje 29 werd hij uiteinde lijk 6e met 143 holeslagen, wat neer komt op een gemiddelde van 23,83. Door deze klassering plaatste Harrie zich direkt voor het NK in 2000. Jan Engels speelde voor de afwisseling zijn 4e rondje van 23 en kon zodoende nog 2 plaatsen stijgen, hetgeen hem op de 10e plaats (147 hsl 24,8 gem.) deed belan den. Gerrit Janssen tenslotte eindigde zijn kampioenschap met een rondje 26 en boekte hierdoor noch winst, noch verlies in het klassement, zodat hij met 153 holeslagen (25,5 gem.) op de 15e plaats eindigde. Uitslag: SVV-RKDEV 9-1 Programma zaterdag 26 juni: Kevelaar-S VV v. 15.00 vanaf café de Evenaar ALLE spelers die kunnen worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij E. v. Mill, tel. 582346 Veteranen Uitslagen: VVO-Oostrum 2 mix 0-2 Progamma zaterdag 30 juni: Servio-VVO a. 19.00 v. 18.30 Uitslag vrije bridgeavond: Geel: 1. Ds. Gorree-Worst; 2. Ds. Huisman-Pas; 3. Ds. V. Goinga- Toggeloven. Rood: I. Ds. Hordijk- Tacken; 2. Ds. Cremers-Vefhaegen; 3. Mw. Dobbe-hr. Lagarde. Groen: 1Ds. V. Meyel-v. Well; 2. Ds. Aarts-Linders; 3. Mw. Spekhorst-hr. Koopman. Volgende week laatste bridge-avond 'aardbeiendrive'. Open Dorpen Toernooi Afgelopen weekend is het zesde Open Dorpen Toernooi gespeeld. De finales moesten op zondag jammer genoeg voor een groot deel in de regen worden gespeeld. Alle finalewedstrijden zijn onder grote belangstelling gespeel, met name uit Swolgen. Uitslagen: Dames B: 1. Henny Vousten/Jean Peeters TVY; 2. Jolanda Claessens/Mieke Hurkmans LVH. Dames A: I. Daniella Altink/Kristel Gielen TVY; 2. Tonbny v. Vegchel/Diny Pouwels TVY. Heren B: 1. Wim Peetes/Marcel Hellegers TVY; 2. Theo v.d. Water/Harrie Kusters Swolgen. Heren A: 1Nico Jacobs/Bart Poels; 2. Jos Heesen/Theo Nellen. Langs deze weg willen we de sponsor van de toernooiprijzene sponsoren van de prijzen van de loterij bedanken. Clubkamioenschappen Jeugd en Mix De clubkampioenschappen Jeugd en Mix zijn in volle gang. De finales wor den op zondag gespeeld vanaf 10.30 uur, beginnende bij de basisschool meis jes en eindigend met de Mix Senioren. Kom gerust een keer kijken om je eigen favorieten aan te moedigen. Uitslagen Za. 19 juni. Derde lentekoning voor de Korte Hengels; 1. Erich Hain; 2. Math Houwen; 3. Dieter Wagner. Tevens was er de I ste selectiewedstrijd te Afferden. Hier werden vakwinnaars, Harry Theeuwen en Jan Sanders. Derde in het vak werd Toon Sanders. Zo. 20 juni 3de pickercompetitie: A-kl.: 1 Henk Cox; 2. Twan Verhaegh; 3. René Wijnhoven. B-kl.: 1. Ton Deenen; 2. Huub Reijnders; 3. Wil Schwahofer. C-kl.: 1. Wiel Verberkt; 2. Vico Baltussen; 3. Thei Wismans. Eindstand Oostrum-Horst: 1. Toon v. Oyen Oostrum; 2. Pieter Kunen Oostrum; 3. Peter Cuppen Oostrum; 4. Frans-josef Niersmann Oostrum; 5. Theo Maassen Horst. Programma; Za. 26 juni, 4de lentekoning voor de korte hengels, bijeenkomst om 07.15 uur aan de visvijver "Het Wanssums Ven" er wordt gevist van 08.00-12.00 uur. Tevens is er ook op deze zaterdag de 2de selectiewedstrijd voor de NK te Afferden op Maas. Zo. 27 juni 4de wedstrijd van de Pickercompetitie, bijeenkomst om 07.00 bij Rene. Leden die de contributie voor 1999 nog niet hebben voldaan vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Denk aan Uw visdocumenten, er wordt streng gecontroleerd. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Mountainbiking of te wel all terrain biking is vrij populair in Nederland. Ondanks dat we geen bergen hebben kunnen we op de heuveltjes in de omge ving van Venray prima uit de wielen. Ook komende zondag is dit weer het geval als we in de buurt van Venray onze rondes maken, een training van ongeveer 2 uur waarbij iedereen op zijn of haar eigen tempo werk kan gaan. Deelname is voor dames en heren, jongens en meisjes vanaf 12 tot Wekelijks wordt er twee keer getraind. Op zondag en op dinsdag. Tijdens deze trainingen fietsen we met z'n allen in en daarna kan iedereen op zijn eigen tempo verder. Jaarlijkse feestavond Deze was afgelopen zaterdag en erg goed geslaagd, voldoende deelname en grandioos weer. Voor het volgende jaar hopen de organi satoren van dit jaar dat er weer een stel mensen hun best wil doen. Programma voor de komende weken Zondag 27 juni vertrek 9.00u. voor een training rond Venray\Geysteren. Dinsdag 29 juni vertrek 19.00u. voor een training rond Venray. Zondag 04 juli vertrek 8.00u. voor een training in Bladel op de vaste route aldaar. Dinsdag06juli vertrek 19.00u. vooreen training rond Venray. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. Het is elke avond een genot om met niet-rokers, deze niet-rokers vooral, een kaartje te leggen. Er wordt gelachen, er wordt genoten en daarbij ook nog op het scherp van de snede geboden en gespeeld. Met 14 paren in geel, 12 in rood en 13 in groen waren we aangeze ten voor de 5e avond van de ladder. En we mochten wéér een paar aspirantleden begroeten: Als de heren Aerts en Tjan zouden besluiten te blijven dan ziet het er naar uit dat ook zij een aanwinst zul len vormen voor onze club. Voor de winnaars in elke lijn lagen flinke porties eerste kwaliteit asperges op de prijzenta- fel en tot ieders verrassing ontving elke speler(ster) nog als toegift op de gezelli ge, spannende avond nog een pond lek kere aardbeien. In groen gingen Nettie Sonnemans en Annie Visser (67 elk met een kilo. Fonnie Koesenmaker en Miets Verstappen (59.42 elk met anderhalf en Sip Goinga en Peter Kooien (58.67 elk met een pond asperges naar huis. In rood gingen Toon den Brok en Wim Verschuiten (69.92 Karei Jagers en Theo van Raay (62 en Diny en Teun Heetkamp (57.5 met de prijzen lopen. En in geel waren het (het wordt tradi tie!) Piet Hanen en Huub Thuyl (65.56 Rob Keijzer en Piet Vos (59.79 en Mirjam en Ton Voermans (55.97 die de prijzen veroverden en dus met de asperges naar huis gingen. Nog één avond wordt er gespeeld om de ladder trofee. De laatste ronde voor het zomerkam- pioenschap is gisteren gespeeld. Ongetwijfeld zullen er nog enige ver schuivingen plaats gaan vinden. De TC zal alles goed narekenen. De definitieve einduitslag zullen wij volgende week bekend maken. De uitslag: Geel: 1. Ep. v.d. Slik; 2. Ds. Hoogeveen-Penninx; 3. Ep. Vierhout. Rood: 1. Hr. Penninx- Gilissen; 2. Ds. Orosz-Philipsen; 3. Mw. V.d. Beele-hr. Wikkers/mw. Valckx/hr. Simons. Volgende week houden wij, ter afslui ting van het seizoen 98/99, onze tradi tionele aardbeiendrive. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzit ter: Wim Manders, tel. 585308. Levensmiddelendarten Zondag 27 juni a.s. wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse levens middelendarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toer nooi begint om 13.30 uur. Uitslagen selectiewedstrijd dres suur Sevenum Katja Jeurissen met Pancho cat. BB 6e met 142 p.; Ineke v. Dijck met Casper cat. DB 2e met 174 p.; Jolien Theeuwen met Casarca cat. EB 3e met 169 p.; Iris Jeurissen met Bliek cat. AL le met 167 p.. Martijn Cleven met Fiffie cat. DL 3e met 171 p.; Marjan Cleven met Carona cat EL 3e met 156 p. Dressuur: 4-tal CDE 3e met 126 p.; 4-tal CDE 3e met 131 p. Venraynaar Henk Deegens, bondscoach Duits korfbalteam De korfbalinterland tussen Duitsland en een selectie uit Zuid- Nederland is door het Nederlands team gewonnen met 19-12. Het Duitse team. onder leiding van Venraynaar Henk Deegèns speelde het duel als voorbereiding op het wereldkam pioenschap korfbal van 5 tot 17 juli in Adelaide (Australië). Het Zuid-Nederlands team bleek zon dag een maatje te groot voor het jonge Duitse team. Desondanks toont Deegens zich niet ontevreden over het getoonde spel: "Beslist niet. Oefenduels speel je om bepaalde zaken door te nemen. Deze wedstrijd zijn we ingegaan om vier ver schillende opdrachten uit te proberen. Drie daarvan zijn door de ploeg goed opgepikt, alleen de laatste opdracht ging goed mis waardoor het Nederlandse team weg kon lopen. Maar al met al was het een dikverdiende overwinning voor een sterke tegenstander." Twee jaar geleden tijdens de World Games (de wereldspelen voor niet-Olympische sporten) in Finland maakte Deegens zijn debuut als bondscoach van Duitsland. Hij werd daar knap vierde. Vorig jaar op het EK in Estoril (Portugal) kwam Duitsland niet verder dan een zesde plaats. Tijdens het WK in Australië zul len de A-landen Nederland (regerend wereldkampioen) en België domineren en onderling opnieuw uitmaken wie de titel binnenhaalt. Duitsland behoort tot het rijtje B-landen waarvan verde Portugal. Taiwan. Engeland en Tsj deel uitmaken. Deegens: "Het vei tussen Nederland en België is m groot dat een verrassing nagenoeg gesloten. Voor Duitsland is de 1 finale, de strijd om de derde en plaats, het hoogst haalbare. Dat i onze doelstelling." De Venraynaar krijgt na het WH nen de Duitse korfbalbond de fi van technisch coördinator toebei De continuëring van het bondsc schap is een kwestie van details zijn op enkele kleine details mett rond. Ik ga er voor 80 procent vi dat ik ook na het WK bondscoacl Duitsland blijf." tijdens en time-out: "Nederland is nog een maatje te groot voor ons Op deze vrije avond met diverse leuke prijsjes, was de uitslag bepalend: le pl. het dichtst bij de 45%, 2e pl. het dichtst bij de 50%, 3e pl. het dichtst bij de 55%. Geel: I. Ds. V.d Heuvel-Vermeulen; 2. Ep. Haegens; 3. Ds Aerts-Linders. Blauw: I. Ep. Smits; 2. Ds. Dick- Willems; 3. Ep. Kessels. Groen: l.ep. Michels; 2. Ds. V.d Munckhof- Schaeffers; 3. Ep. Claessens. Ze kwamen weer in groten getale opdagen. Ze namen de goede raad uit de vorige Peel en Maas ter harte en gingen goed zitten en pakten de juiste kaarten. We mochten weer in onze eigen zaal. Velen wachtten weer op de uitslag. Zo zijn er nog een aantal avonden te gaan. Om mogelijke misverstanden te voorko men het volgende: op 1 juli is de laatste avond die meetelt voor de zomertrofee. En een week later op 8 juli is onze laat ste speelavond van dit seizoen. Inclusief vanavond dus nog drie speelavonden. Daarna kunnen bridgeliefhebbers zes weken spelen met en tegen andere bridgers. Tijdens de zomeractiviteiten, georganiseerd door de gezamenlijke clubs. Op donderdag 26 augustus starten we zelf weer. Dat is echter nog ver weg en daar krijgt u tijdig persoonlijk bericht van. Omdat het aantal paren dat speelt voor de zomertrofee nogal wisselt, en zij die alle keren geweest zijn op het einde de scores van een of twee avonden kun nen laten vallen is er nog weinig over zicht. Kijkt u op het mededelingenbord hoe uw stand wekelijks is. De uitslagen van vorige week: Geel: 1Ep. v. Hooft; 2. Hr. V. Gaal-Schulz; 3. Ep. Janssen. Rood: 1. Hr. Groendewold- Verschuyten; 2. Ds. Koopman- Spekhorst; 3. Ep. v.d. Broek. Groen: 1. Hr. Goemans-v. Pelt; 2. Ds. Borssen- Voss; 3. Ds. Arts-Verstappen. Programma: vanavond vijfde avond voorde zomertrofee. Donderdag 1 juli, zesde avond hiervoor. Peel&Maas on line http:www.tref.nl/ peel&maas/tpkrant Afgelopen weekend heeft wederom het jaarlijkse kamp plaatsgevonden. Het thema van hel kamp was dit jaar grieze len en spoken, en voor de lokatie was uitgeweken naar het bosrijke Bergeyk. Het prachtige weer en 63 overgemoti- veerde spookjes en griezels tussen de 5 en 123 jaar zorgden voor een weekend wat alle ingrediënten bezat om onverge telijk te worden. Er wed een echte spooktocht gehouden door het donkere bos, een zeskamp met veel water (dit leverde menig leid(st)er een nat pak op), verschillende balspelen en er zat zelfs een echte heks in het bos! Een goed georganiseerde eigen keuken zorgde voor het inwendige van alle spoken en griezels, het enige wat sommig spookje tekort kwam was wat slaap!!!!!!!! Heb je zin om volgend jaar mee te doen? Wordt dan lid! Nadere informatie kun je krijgen bij de trainers: Rudy Verhagen, tel. 0478-512559 en bij Peter de Hoedt, tel. 0478-586716. Hoewel Red Caps Venray de laatste weken bewezen heeft eigenlijk goed weer spelers te hebben, bleek daar het afgelopen weekeinde niet veel van. Op de zonnige en warme zaterdag kregen de pupillen een flinke tegenstander in de vorm van de Cardinals uit Oss. Door de snelheid en de nauwkeurigheid van de Osse pitcher wisten de spelers van Red Caps geen grip op de wedstrijd te krij gen. Slechts af en toe liet de pitcher een steek vallen en dat resulteerde in totaal 3 punten voor Red Caps. De pitcher van Red Caps zag zijn werk niet geheel ondersteund door het veld. Dat vormde een van de redenen waarom de Cardinals tot liefst 13 punten konden komen. De honkbal junioren moesten thuis een dubbele wedstrijd afwerken tegen HBS uit Den Bosch. In de eerste wed strijd kreeg Red Caps te maken met een pitcher, die alle mogelijke ballen kon werpen, die er maar te bedenken zijn. Hierdoor kreeg de slagploeg geen grip op de wedstrijd. Helaas was de pitcher van Red Caps niet zo getalenteerd. Dat resulteerde in diverse honkslagen aan de kant van HBS. Uiteindelijk werd de eer ste wedstrijd verloren met 2-14. De tweede wedstrijd moest met enige ver traging beginnen, omdat er geen scheidsrechter beschikbaar was Uiteindelijk bood een speler van de honkbal senioren 1 zieh aan, om de wedstrijd te "callen". De vertraging had echter geen invloed op het spelverloop. Net zoals in de eerste wedstrijd wist HBS de wedstrijd te controleren. Toevalligerwijs eindigde deze wedstrijd eveneens in 14 punten voor HBS, dit keer echter met slechts 1 punt tegen. De softbal junioren zagen in een zeer spannende wedstrijd in Weert tegen de Phantoms de winst wegglippen. Met slechts één punt verschil wisten de Phantoms Red Caps te verslaan (20-19). De zondag begon qua weer goed. De honkbal senioren 2 moesten tegen de Ducks laten zien, dat mooi weer een overwinning voor Red Caps betekend. Lange tijd zag het er ook naar uit, maar door diverse honkslagen van de heren uit Boxtel ging de overwinning uitein delijk met 11-13 naar Brabant. De softbal senioren 1 hadden nog de eerste ontmoeting tegen de Starlights uit Schijndel in het achterhoofd, toen ze zondag thuis tegen deze dames moesten aantreden. Die eerste ontmoeting ein digde in een teleurstellende nederlaag volgens de beruchte 10-punten regeling. Red Caps had dus iets recht te zetten. In de eerste inning bleek echter, dat de Starlights niet dezelfde instelling had den. Al snel liepen de dames uit Schijndel naar een 7-0 voorsprong uit. In de daarop volgende innings konden beide ploegen enkele punten sprokkelen en stond de 2-12 stand dreigend in de boeken. Twee close-calls vormden ech ter het omslagpunt. Vanaf dat moment was het niet langer Starlights, maar Red Caps die de wedstrijd domineerde. Gestadig kwamen de Venrayse dames terug naar 12-12. Starlights had daarna nog een kleine opleveing en wist nog een keer te scoren, maar in de gelijkma kende slagbeurt verpulverde Red Caps al het voorafgaande werk van Starlights. In de 2 helft van de 6e inning wist Red Caps het 23e punt te scoren. Daardoor werd de wedstrijd op basis van de 10- punten verschil regeling gewonnen ver klaard voor Red Caps. Een grandioze come-back, ondanks veel fysiek leed. Vlak voor de wedstrijd schoot bij de 3e honkvrouw een arm uit de kom. Ti de wedstrijd werd bovendien noj honkloopster van Red Caps vol knie geraakt door een geslagen b kreeg de werpster van Red Caps e eens een bal (op de wreef) tegen aan. Gelukkig hielden deze la speelsters er geen blessure aan i OVerigens moest de wedstrijd nog enige tijd gestaakt worden omdat overijverige mollenbestreider tijdei wedstrijd het veld wilde inspecteren enig inpraten van de scheidsrechter liet de man echter het speelveld en de wedstrijd worden voortgezet. Bij aanvang van de wedstrijd Caps - DVS begon het te regenen, slecht teken, omdat alle winstpuntei de honkbal 1 juist in wedstrijden behaald, waarbij het stralend weer Gelukkig bleek de Waalrese ploeg in goede doen. Al in de eerste ii nam Red Caps een voorsprong, d niet meer uit handen zou geven weer en met name de regen hingen ter als een zwaard van Damocles b het speelveld. Iedereen van Red( was bang, dat de wedstrijd gestaakl worden, voordat deze geldigheid hebben gekregen (na 4 1/2 inning dat moment stond Red Caps al mei voor. Dit was ondermeer te dankei een homerun van Eddy van der Li en het geweldig pitchen van 1 Ensink. Veel pogingen van DVS punten te scoren eindigden net voo tweede honk. Door goede aango van catcher Math van der Wielen Red Caps diverse "nullen" te make het tweede honk. In de laatste innii wist Red Caps de score uit te bre naar liefst 28-7. Na 6 1/2 inningl kende dat automatisch het einde va wedstrijd. Gelukkig maar, want i direct na het einde stond het veld bb De recreanten hadden afgelopen! ook een wedstrijd, dit keer tego Cardinals uit Oss. Het grootste ged van de recreanten heeft niet e< gehonk- of gesoftbald. Hierdoor i spelregelkennis niet optimaal. Juist kennis, of beter het ontbreken a zorgde ervoor, dat Red Caps de strijd zou verliezen. Diverse "nu vielen, doordat er bij minder dan 2 len op hoge ballen werd gele Hierdoor was het een koud kunstc de tegenpartij om en de vangbal en aanvullende nullen te maken. De strand was echter voor Red Caps slecht te noemen (15-9). Uitslagen Pupillen Red Caps - Cardinals 3 HB Jun. Red Caps - HBS HBS - Red Caps SB Jun. Phantoms - Red Caps 2d SB Senioren Red Caps - Starlights2 HB Senioren 1 Red Caps - DVS 2ï HB Senioren2 Red Caps - Ducks II Recreanten Cardinals - Red Caps IS Programma 26 juni 1999 Pupillen Red Caps - Mulo al3 SB Junioren Red Caps - Maastricht al 1.00 Programma 27 juni 1999 SB Senioren Cheetahs Beek - Redt all HB Senioren 1 Roef! Moergestel- Caps v HB Senioren2 Cardinals 2 oss - Caps all Voor meer informatie omtrent hi bal, softbal of Red Caps Venray ki terecht bij Richard Draaisma tel 0 582907,of per e-mail: RedCaps@d( Natuurlijk kunt u voor de actuele if matie ook terecht op het inter HTTP://www.come.to/redcaps Wilt u meer informatie over het n anten team? Neem dan gerust contai met Cecile van de Geer (0478-5146: 14 i Veteranen Uitslag: comb. Ysselsteyn-veteranen I -2 Programma zaterdag 26 juni: FrankeOYsselsteyn a. 17.00 v. 16.15 Spelers: allemaal. Terrein de Steeg Sevenum Programma zaterdag 26 juni: SV Venray-FC de Kampioen (Belgü 15.00 Terrein St. Servatius. Komt dat zien

Peel en Maas | 1999 | | pagina 16