V Harold H LENSSEN Actie Jubilee 2000 levert ruim 2000 handtekeningen op Ammoniakreductieplan Meerlo niet in orde Venrays Arbeidspracticum (VAP) kan van start Bijdrage voor integratieproj eet Veltum en Brukske Swingen in La Tour Adecco introduceert Venrayse Terrasbon "Theater bestaat uit waargemaakte dromen De Hypotheekshop feestelijk van start AddiCuvos met een elektroscooter! PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Volksdans- manifestatie voor ouderen in Overloon 17-jarige Luana Garcia zoekt gastgezin Inschrijving jonge honden dag 25-jarig Jubileum VIDO BEZORGEN? PEEL EN MAAS donderdag 3 juni 1999 - Pagina 7 Er is een nieuw besluit nodig voor maatschap Peelen- Cornelissen aan de Veestraat in Meerlo. De vergunning is geba seerd op het ammoniakreductie plan (ARP) van de gemeente. Maar dit ARP is in strijd met de Interimwet. Dit blijkt uit een uit spraak van de Raad van State in Den Haag, die onlangs bekend is gemaakt. De vergunning werd eerder door j de gemeente Meerlo-Wanssum afgegeven voor 1300 vleesvarkens en 800 gespeende biggen in Groen Label stallen. Daartegen werd bezwaar gemaakt door een inwoner van Meerlo. Die vond dat het ARP van de gemeente te weinig waarbor gen biedt om de hoeveelheid ammo- niak-uitstoot ook daadwerkelijk te laten afnemen, zoals de doelstelling zou moeten zijn. Het ARP van de gemeente laat de mogelijkheid open dat vergunningen worden verleend die een grotere ammoniakuitstoot mogelijk maken dan volgens de Interimwet is toegestaan. De Raad van State heeft nu bepaald dat het plan van de gemeente geen ammo niakreductieplan zoals de wet dat voorschrijft. Daarbij is ondermeer niet duidelijk in hoeverre de toena me van uitstoot door de ene veehou derij elders weer kan worden gecompenseerd. Voldoende reden voor de Raad van State het besluit van de gemeente te vernietigen. De gemeente zal nu een nieuw plan moeten maken, op basis waarvan vergunningen voor veehouderijen worden verleend. Junior Kamer Venray (JKV) is erin geslaagd middels een fund- raising het geld bij elkaar te krij gen dat nodig is om het Venrays Arbeidspracticum (VAP) op te starten. Dit geld is voornamelijk verkregen door sponsoring door het plaatselijke bedrijfsleven. Het bedrijfsleven is bereid geweest passende arbeid aan te bie den. Tevens heeft de overheid haar steentje bijgedragen om het VAP mogelijk te maken. Het VAP is een opleidingsinstituut ten behoeve van leerlingen met leermoeilijkheden en/of fysieke ontwikkelingsproble men in de leeftijd van 14-19 jaar. Belangrijk is het al tijdens de schoolperiode aanbieden van gerichte arbeidstraining. Hierdoor is het mogelijk een dusdanig niveau te bereiken, zodat meer mensen beho rend tot deze doelgroep grotere kan sen hebben om deel te kunnen nemen aan arbeid in het bedrijfsle ven. Het VAP fungeert als observa tie en leerinstituut waardoor een goede scholing tijdens het traject mogelijk is. Trainingsdoelen zijn onder andere gewenning aan de arbeidssituatie, ontwikkelen van arbeidshouding als overgang van school naar werk, concentratietrai ning, sociale vaardigheden, omgaan met arbeidsconflicten, werktempo en motoriek. Deze trainingsdoelen worden gemaakt met werkzaamhe den vanuit het bedrijfsleven en wor den selectief bekeken en dient louter als trainingsmiddel. Elke zes tot acht weken volgt er een evaluatiege sprek waarna nieuwe trainingsdoe len voor de volgende periode wor den vastgesteld. Na de trainingsperiode volgt bij geschikt heid een periode van begeleide stage met aansluitend een arbeidscontract op een voor de leerling passende werkplek in de regio. Mede door regelmatige terugkoppeling naar de school wordt getracht het optimale met de leerling te bereiken. Het VAP wordt tijdens een seminar 'een gat in de arbeidsmarkt', het ontwikke len van arbeidskrachten geopend op vrijdag 4 juni in de Schouwburg van Venray. Voor meer informatie kan men contact opnemen met het spe ciale servicenummer (0478)551675. Juliana Welzijn Fonds schenkt 10.000 gulden Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan Stichting Synthese, Regionaal Instituut voor Zorg en Welzijn in Venray een bijdrage toegekend van f i0.000,-. Dit om bij te dra gen in de kosten van het integra tieproject in de wijken Veltum en het Brukske. Het Juliana Welzijn Fonds onder steunt projecten die mensen betrek ken bij hun eigen omgeving. Voorbeelden: buurtverenigingen, sociëteiten van ouderen, dorpshui zen, buurt- en wijkcentra, projecten met en voor buitenlanders en buurt- projecten. Het Fonds steunt ook pro jecten die willen voorkomen dat mensen geïsoleerd raken. Voorbeelden: vrijwillige hulpdien sten, zorg voor de jeugd, ouderen. dak- en thuislozen en verslaafden. In 1998 verstrekte het Fonds ruim 1900 bijdragen voor meer dan f 27 miljoen. Bijdragen voor bijvoor beeld investeringen in inventaris en gebouwen, voorlichtingsprojecten, deskundigheidsbevordering, prak- tijkondersteunend onderzoek, werk- vernieuwing en de start van een organisatie. Het Juliana Welzijn Fonds is een onafhankelijk fonds dat zijn geld ontvangt uit onder andere de BankGiroLoterij en De Lotto met ondermeer Krasloten. Op de afdeling Welzijn van gemeenten en in veel bibliotheken ligt de gratis folder 'Een beroep doen op het Juliana Welzijn Fonds'. Hierin staat waarvoor bijdragen worden toege kend en welke organisaties daarvoor in aanmerking komen. De uitdaging van Stefan Lichteveld In maart van dit jaar ging Stefan Lichteveld de uitdaging aan: hij werd eigenaar van het swingcafé La Tour aan de Gouden Leeuw in Venray. Nog geen drie maanden later heeft hij er een rotsvast vertrouwen in dat La Tour een begrip wordt in Venray en omgeving. "Het wordt, of beter gezegd, het is al een swingcafé waar gezelligheid troef is." Het interieur van La Tour, vroeger The Seventies, heeft een complete metamorfose ondergaan. Rode bekleding aan de muren, kersenhou ten meubilair, een perfecte BOSE- geluidsinstallatie en een unieke, door Lichteveld zelf ontworpen dansvloer die fantastische en specia le lichteffecten produceert in combi natie een rookmachine. "Nou. wat wil je nog meer. Een prima ambian ce voor een gezellig avondje uit", weet Lichteveld te vertellen. De uit- Behulpzaam in Comfort Winkelcentrum De Bleek nr 68 5801 MD Venray Tel./fax 0478-584840 Zelfstandig er op uit, wanneer u wilt, bater van La Tour richt zich op de doelgroep 20 tot 35 jaar. "Zeg maar de oudere jeugd. Al stel ik maar een voorwaarde aan de bezoekers. Die dienen op zijn minst 18 jaar oud te zijn." De vrijdagavond staat in het teken van clubmuziek, een vorm van house die momenteel enorm in trek is. Op zaterdagavond staat binnen kort top 40-muziek centraal, terwijl op de zondagen oldskool - een hous- esoort, zeg maar de voorloper van hardcore - de boventoon voert. "Maar zo strikt moetje het nu ook weer zien. Op de vrijdagavond wordt ook top 40 gedraaid, terwijl de zaterdagavond ook clubmuziek aan bod komt", aldus Lichteveld. La Tour kan zo'n 250 swinggasten ver welkomen, terwijl het swingcafé ook nog eens beschikt over een kel- derbar voor ongeveer 80 personen. Die bar. meer een bruin café. wordt verhuurd voor feesten en andere partijen. In de nabije toekomst wil Lichteveld van tijd tot tijd liveacts presenteren. Zo is er vrijdag 4 juni een stripteaseshow met danseres Ellen uit Boxmeer, die ook voor weekblad Actueel heeft geposeerd. Hij denkt verder aan optredens van candygirls en top 40-artiesten. De actie Jubilee 2000 is volgens de organisatie een succes gewor den. Dankzij de ondersteuning van vele vrijwilligers zijn in totaal 2027 handtekeningen verzameld. Op de meest uiteenlopende plaat sen werden de handtekeningen ver kregen. Dit waren De Wereldwinkel (875), het gemeentehuis (71), de bibliotheek"(55). café's De Bonte Koe en De Evenaar (134), de Garantmarkt in Veulen 140), heren kapsalon Gielens in Heide (13), C- 1000 in Ysselsteyn (10), het Raaylandcollege (83), de PABO in Nijmegen (71), de Grotekerk (105), de Paterskerk (34), de Vredeskerk (101), de kerken in Leunen (75) Veulen (58), Ysselsteyn (42) en Heide (26), de Seniorenservice (34), Heel de Kerk. heel de wereld (19), Nestlé (28), de Watjangbus uit Oirlo naar Pinkpop (16). Groen Links Limburg (12), Synthese (8), Atletiek Vereniging Venray (6) en privé (11). Ook landelijk verloopt de actie goed. Oikos. die de actie coördi neert, had begin mei al 180.000 handtekeningen geteld. Al deze handtekeningen zullen op woensdag 16 juni in Rotterdam verscheept worden en via Nijmegen op donder dag 17 juni om 18.00 uur aankomen in Keulen op zaterdag 19 juni. Aldaar worden de handtekeningen aangeboden aan de G8. Het doel is dat zij hierop vergaande maatrege len neemt om de onbetaalbare schulden van de armste 52 landen kwijt te schelden, onder voorwaarde dat het vrijkomende geld gebruikt wordt voor een duurzame ontwikke ling in betreffende landen. In Keulen worden meer dan 50.000 mensen uit de hele wereld verwacht die deze overhandiging luister bij zullen zetten, onder andere via een menselijke ketting. Hiervoor zijn al mensen te voet en per fiets vanuit Engeland onderweg, die ook Nederland aandoen. De organise rende groepen (de Wereldwinkel, de Vrijwilligerscentrale, de deelne mende kerken in Venray en Werkgroep Moniale Vorming) bedanken iedereen voor de samen werking en natuurlijk voor zijn of haar handtekening. De grote volksdansmanifestatie voor ouderen, inmiddels voor het 21e jaar georganiseerd, zal dit jaar op zondag 6 juni plaatsvinden. Dit maal is de plaats sporthal Raayhal in Overloon. Deze hal is vanwege zijn omvang bijzonder geschikt voor de massale deelname en publieke belangstelling. De officiële opening zal om 13.30 uur geschieden door burgemeester O. Bouwmans van de gemeente Boxmeer, waarna een lange reeks van optredens zal plaats vinden tot ongeveer de klok van vij ven. Er zal worden deelgenomen dooreen 15-tal ouderen-dansgroe pen uit het Land van Cuijk. Dat betekent dat er deze middag zo ongeveer 350 ouderen actief zullen zijn in de Overloonse sporthal. Dit zijn groepen die wekelijks bijeen komsten houden om deze dansen te oefenen. De dansen, die vaak eeu wen oud zijn. zij afkomstig uit vele verschillende landen. Ze worden opgevoerd doe mensen in de leeftijd variërend van 55-90 jaar. Het volksdansen is zeer in trek onder de ouderen. Geen wonder, voor velen is het een leuke, ontspan nen onderbreking van het wekelijk se ritme. Het volksdansen is naast een nuttige lichamelijke inspanning gericht op het ontmoeten en contac ten leggen, op het bevorderen van zelfstandigheid en initiatief van ouderen. Kortom, niet zelden maakt het volksdansen het leven van een oudere een stuk prettiger. De toegang voor deze manifesta tie is gratis. In de sporthal zijn tribu nes voor het publiek. De 17-jarige Luana Garcia uit Brazilië komt in het kader van een AFS uitwisselingsprogramma eind augustus naar Nederland. Samen met 120 andere jongeren zal Luana een jaar in Nederland blijven. Zij willen kennismaken met de Nederlandse taal en cultuur. Voor Luana en de andere deelnemers zoekt AFS in Limburg gastvrije gezinnen die hart en huis willen openen voor een scholier uit een land met andere culturele achter gronden. AFS is een internationale uitwis selingsorganisatie. die zich zonder winstoogmerk inzet voor de bevor dering van begrip tussen verschil lende culturen. De organisatie bestaat al meer dan 50 jaar met ves tigingen in meer dan 60 landen over de gehele wereld. De jongere die via AFS naar ons land komen gaan van uit hun gastgezin gewoon naar een middelbare school en dienen zich aan de normen en gewoontes van het Nederlandse gastgezin te hou den. Behalve Luana zijn er nog 120 andere jongens en meisjes die in Nederland levenservaring op komen doen. Zij komen uit Noord- Midden- en Zuid-Amerike, Zuid- Afrika, Indonesië, Thailand. Hongkong en enkele Noord- en Zuid-Europese landen. Luana heeft een hechte band met haar familie. Ze vindt het heerlijk om met vriendinnen te kletsen, maar soms heeft ze ook behoefte om alleen te zijn zodat ze over dingen kan nadenken. Haar hobby's zijn: gitaar spelen, uitgaan en tennis. AFS zoekt een familie die voor een jaar of een deel ervan, hart en huis openstelt vo.or Luana. Van het gastgezin wordt verwacht kost en inwoning te verschaffen aan de scholier. Verdere kosten van verblijf zijn voor rekening van de AFS en de scholier zelf. U staat er niet alleen voor, elk gast gezin en student krijgt een begeleider, daarnaast organi seert AFS Limburg bijeenkomsten voor gastgezinnen cn studenten. AFS geeft gastgezinnen geen finan ciële vergoeding. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Henk Nelissen, 077-3077008. Mia v.d. Goos, 0475- 493843 of met het hoofdkantoor van AFS in Amsterdam. 020-6269481 Op de terrassen van het cultuur plein van de schouwburg kunnen uitzendkrachten van Adecco Uitzendorganisatie met ingang van dinsdag 1 juni a.s. een gratis con sumptie krijgen. Elke werkende of niet-werkende uitzendkracht die ingeschreven staat bij Adecco Venray en in het bezit van een Adecco-pas, kan vanaf die datum een Terrasbon ophalen bij Adecco in de Schoolstraat. Ook krijgt iedereen die zich vanaf heden inschrijft een Terrasbon. De Terrasbon is een samenwerkingsverband tussen ener zijds de drie verschillende horeca gelegenheden direct aan het schouwburgplein Theatercafé de Artiest, de Heeren van Aemstel. café Hulsman en anderzijds Adecco uit zendorganisatie. De actie loopt gedurende de gehele zomerperiode van 1 juni tot 31 augustus 1999. In 1998 is landelijk bij Adecco de Adeccopas in het leven geroepen. Iedere uitzendkracht die ingeschre ven staat of zich in laat schrijven heeft recht op deze Adeccopas. Hier worden landelijke acties op ingezet. De pas geeft uitzendrachten bijv. Korting bij het boeken van vakan ties. Adecco Venray gebruikt deze pas echter ook voor lokale acties in Venray, zo kregen eerder dit jaar uit zendkrachten korting op een bio scoopkaartje bij Luxortheater Venray. v.l.n.r. Paul Franssen, Wilbert vanWaayenburg, Stephan Keijzers en Paul Hulsman Vanaf maandag krijgen de Venrayse houders van de Adeccopas met de Terrasbon een drankje t.w.v. ƒ2,50 gratis. De Terrasbon kan inge leverd worden bij Theatercafé de Artiest, café Hulsman of café-bras serie De Heeren van Aemstel. Op initiatief van Stephan Keyzers, vestigingsmanager bij Adecco Venray is deze actie in het leven geroepen: 'Gezien onze ligging aan het schouwburgplein leek ons dit een leuk initiatief, als echt Venray's uitzendbureau met een breed publiek spelen wij in op de verande ringen van het steeds gezelligere Cultuurplein en daar laten wij uit zendkrachten in samenwerking met ondernemend Venray. graag van profiteren!'. Door de drie horeca-eigenaren werd positief op dit initiatief gere ageerd. 'Je ziet de terrassen ook steeds voller worden, ook op dagen dat er geen winkelend publiek is. Als horeca-ondernemers staan wij open voor een leuke actie zoals deze. Het plein wordt hierdoor nog aantrekkelijker waardoor het Venrayse centrum steeds meer een trekpleister wordt voor de regio.' Op 11 juli aanstaande organiseert KC Venray e.o. een Outdoor- Jongehondendag voor rashonden op hun"terrein te Oirlo voor leden en niet-leden. Er is nog gelegenheid tot inschrijven tot en met 14 juni en deze dag is toegankelijk voor alle rashonden geboren tussen 11 juli '97 en 11 januari '99. Informatie en inschrijfformulieren zijn verkrijg baar bij Coby v. Kessel, tel/fax 0485-341388 b.g.g. 077-3072855. Sinds de oprichting van VIDO in 1974 hebben overal in Nederland VIDO-groepen gedraaid. Ook zijn er nu nog regelmatig VIDO-bijeen- komsten in deze regio. Vrouwen in de overgang die elkaar steunen in deze ontwikkelingsfase en die samen onderzoeken, hoe met hun klachten om te gaan. En met hun mogelijkheden, hun kracht! Het resultaat was en is nog steeds een positiever zelfbeeld, meer autono mie, minder medicalisering en het doorbreken van het taboe op de overgang. 25-jarig Jubileum VIDO Dit jaar viert VIDO haar 25-jarig jubileum met een symposium: 'Overgang mag voor alle vrouwen!' op 8 oktober te"Breukelen. Inleidster is Elze-Marie van den Eerenbeemt, die 's morgens zal praten over de veranderde familieverhoudingen en de gevolgen hiervan voor de vrouw in de overgangsjaren., 's Middags zijn er workshops over de ovefgang en het gebruik van hormonen, samenwerken met de reguliere gezondheidszorg en vrouwen uit andere culturen. Tijdens het jubi leumfeest zullen ook de prijswin naars bekend gemaakt worden van de VIDO-verhalenwedstrijd en zal het jubileumboekje 25 jaar VIDO worden aangeboden. Het aantal VIDO-groepen loopt momenteel terug maar het aantal verzoeken om telefonische hulp. informatie op schrift, het geven van voorlichting, gastlessen en workshops groeit met de dag. Als eerste vrouwenzelfhulp-orga- nisatie in Nederland, die haar 25- jarig jubileum kan vieren, zal VIDO een brochure samenstellen. Hierin komen ondermeer ervaringsverha len van vrouwen, die gedurende de afgelopen 25 jaar hebben deelgeno men aan een VIDO-groep of die op een andere wijze met VIDO in con tact zijn gekomen. VIDO-verhalenwedstrijd In oktober 1999 bestaat VIDO 25 jaar. T.b.v. die jubileum met als thema: VIDO-Overgang mag! Worden vrouwen (40-80 jaar) uitge nodigd hun verhaal te schrijven: 'de betekenis van VIDO in mijn leven!' De beste verhalen worden gebun deld en aangeboden tijdens het jubi leumfeest op 8 oktober. Eerste prijs: ƒ500,- en tweede prijs 250,-. Insturen (max. 400 w. of één A4) geb. Datum vóór 1 juli naar: Contactvr. VIDO: Joke Phillipson Venray. tel. 0478-550851. Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals Grens en Maas,Zondagskrant E3-Journaal, Trompetter, De Telegraaf Neem dan contact op met Verspreidingsburo Periodiek Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray KEUKENINRICHTING (0478) 539020 op afspraak, ook 's avonds Stayerhofweg 2b Wanssum Open dag theatercafé De Artiest "Theater bestaat uit waargemaak te dromen" is een van de spreuken die sinds kort op de muur van theatercafé De Artiest geschilderd staat. Een spreuk die bovendien zeer van toepassing is op Paul Franssen. De ex-politieman heeft sinds 1 maart de leiding over het theatercafé en sindsdien is er veel veranderd. Zowel qua interieur als qua opzet van De Artiest. Zondag 6 juni hou den Paul Franssen en zijn medewer kers een open dag om hun theater café te presenteren. De Artiest maakte als Grand Café na de opening van de verbouwde schouwburg een valse start. Na enkele maanden werd het dienstver band met de toenmalige horecama- nager verbroken en voor velen was het een verrassing dat Paul Franssen de nieuwe manager werd. In korte tijd heeft Paul echter, met behulp van zijn personeel, zijn ideeën voor het theatercafé al heel aardig weten te realiseren. Het café straalt als het ware het theater uit: grote bilboards aan de wand. theaterkroonluchters en belichtingsspots aan het plafond, theaterspreuken en foto's van artie sten, die inmiddels kennis hebben gemaakt met De Artiest aan de wand. "De Artiest is in feite het enige café in Venray dat zich met recht theatercafé mag noemen. Dat moet je dan ook uitstralen" meent Paul Franssen. Volgens hem heeft De Artiest dan ook meerdere doelgroe pen. "Overdag is het een dagcafé voor een lekker bakje koffie een een goede maaltijd, 's avonds is hel een goede optie in het Venrayse uit gaansleven en een gezellig café voor mensen die na een voorstelling nog willen napraten, onder elkaar of zelfs met de artiesten". Een formulie die aanslaat. "Steeds meer mensen weten de weg naar De Artiest te vin den. niet aleen na een voorstelling" aldus Paul. Dat vindt inmiddels ook zijn weerslag op het Schouwburgplein. Samen met de andere horeca-onder nemers op dit plein wil Paul Franssen meer aktiviteiten op het plein krijgen. De eerste stappen daarvoor zijn inmiddels gezet. Bovendien zijn Paul en enkele colle ga's in gesprek met de Fietsvierdaagse om dit evenement weer terug naar het centrum te halen. Bovendien is collega Paul Hulsman zelfs bereid genomen om tijdens de open dag achter de tap te komen staan. Verder wil De Artiest ook meer betekenen voor Venrayse artiesten. Er zullen regelmatig avonden geor ganiseerd worden waarbij Venrayse artiesten op de voorgrond kunnen treden. Daarnaast zal er maandelijks een kindertheateraktiviteit plaats vinden. Op Koninginnedag werd deze aktiviteit, waarbij kinderen zelf aktief deelnemen aan het theater, voor het eerst georganiseerd, en met succes. Zondag zal het kindertheater onderdeel uitmaken van de open dag. Tijdens die dag, die van 12 tot 24 uur duurt, zal ook een geheel nieuw gebakje gepresenteerd worden. "Het wordt een lekker gebak met een "lokaal" tintje" aldus Paul die daar verder niets over wil vertellen. "De mensen moeten maar een kijkje komen nemen en proeven". Hiermee verklaar ik De Hypotheekshop Venray officieel voor geopend." De woorden komen vanNvethouder Jan Houba die onlangs de hoofdrol speelde bij de opening van het gloednieu we 183e kantoor van Neerlands grootste keten van hypotheekad viseurs. Directeur Frank Hermans, zijn crew en de geno digden lieten zich vervolgens de champagne góed smaken... De Hypotheekshop, met ruim 180 vestigingen in heel Nederland, is sinds 1 januari 1998 absoluut onaf hankelijk. "De Nederlandse hypo theekmarkt is de afgelopen jaren overspoeld met nieuwe producten. Het woud van hypotheken is voor een buitenstaander nauwelijks nog te overzien. Een gespecialiseerde adviseur die een onafhankelijk, des kundig advies geeft, is anno 1999 een must", verzekert Frank Hermans. Het pand aan de Patersstraat 3 in Venray (naast het postkantoor) heeft afgelopen maanden een ware gedaantewisseling ondergaan. Het resultaat is een modern ogend kan toor, waar Frank Hermans en zijn crew professioneel aan de slag gaan. "Ik ben hartstikke tevreden", aldus Frank. "De start was goed en dal is een mooi begin. Hier in Venray heb ik een nieuwe uitdaging gevonden en ben ervan overtuigd dat we ook hier voldoen aan een groeiende behoefte. De aanschaf van een woning is immers voor de meeste mensen de grootste investering van hun leven. De financiering moet dan ook voor 100% passen bij de per soonlijke situatie. Een hypotheek is maatwerk en dat kunnen wij als onafhankelijke specialisten leve ren." HYPOTHEEKVORM "De mogelijkheden om een Wethouder Houba feliciteert Frank Hermans met de opening van de Hypotheekshop Venray. woning te financieren zijn uitge groeid tot een enorm woud. Een bui tenstaander ziet door de bomen het bos niet meer. Hoeft ook niet, want dat bos maken wij voor onze klanten doorzichtig. In feite komt het erop neer, dat 65 hypotheekaanbieders onder het dak van De Hypotheekshop hun financiële pro ducten tegen de laagst mogelijk prij zen aanbieden. Wij als onafhankelij ke adviseurs zijn erin gespecialiseerd om uit dit uitgebrei de assortiment precies de juiste hypotheekvorm te kiezen die bij bepaalde persoonlijke condities past", weet Frank Hermans. "Voor onze klanten betekent dit: geen onnodige rompslomp, alle deskun digheid en service onder één dak." BESCHERMING Een lang lopende lening is nooit zonder risico, dat weten ook de adviseurs van De Hypotheekshop. "Je weet nooit helemaal zeker wat de toekomst brengt. Om die reden bieden wij een uniek product aan; De Woonrust Hypotheek Bescherming. Deze verzekering dekt huiseigenaren in tegen tijdelij ke verlies van inkomen als gevolg van werkloosheid, arbeidsonge schiktheid of overlijden. In concreto betekent dit, dat aankoopwaarde van de woning gegarandeerd is. Ook als de woning door onvoorziene omstandigheden verkocht moet worden." Frank tot slot: "Wie meer wil weten, kan gerust vrijblijvend binnenlopen..." De Hypotheekshop. Patersstraat 3. 5801 AT Venray (naast postkantoor). telefoon (0478)51 57 55. Internet www.hypotheekshop.nl.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 7