y Intervention: kwaliteit met een grote Ka! Autorijschool Nottelman kiest voor Ford Focus Maak nu de proefrit van het jaar. v.a. f 26.495,-. PEEL EN MAAS donderdag 3 juni 1999 - Pagina 6 De Ford Ka. Eigenzinnig en gedurfd, maar dankzij de uitmuntende rijeigenschappen, de kunstzinnige vormgeving en de bescheiden prijs een zeer toegankelijk model. Nu, voorjaar 1999, ziet het er al naar uit dat de Ka zijn derde succesvolle jaar tegemoet gaat. Reden genoeg om weer een speciale gelimiteerde editie uit te brengen: de nieuwe Ka Collection. Een geheel volgens de Silverline-gedachte, rijk uitgevoerd model voor een speciale prijs. Silvertine-aanbieding: Nu gratis halfjaarabonnement van de Federatie Kunstuitleen bij aankoop van een Ka Collection. Bel of surf voor meer info over de Kunstuitleen naar 070 - 365 53 36 of www.fku.nl II V F R I INF Standaarduitrusting Ford Ka Collection o.a.: 1.3 60 pk ƒ44 kW motor airbags voor de bestuurder en passagier stuurbekrachtiging Easy Sound System 6000 (CD-speler) airconditioning centrale deurvergrendeling elektrisch bedienbare voorportierruiten 14" lichtmetalen velgen en nog veel meer bij uw Ford Dealer 12.022,91 Prijzen incL B.T.W./BPM, exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van de standaardspecificaties. Vraag naar onze exacte voorwaarden en specificaties. Of&x^elke 2 iaar een nieuwe Ford. Vraag naar onze gunstige maandtarieven. Van Haren Autobedrijven Venray/Boxmeer Lionstraat 9, (Industrieterrein Saxe Gotha), 5831 AL Boxmeer Telefoon 0485 - 5617 20. Raadhuisstraat 38,5801 MA Venray. Van Haren Autobedrijven Venray/Boxmeer Lionstraat 9, (Industrieterrein Saxe Gotha), 5831 AL Boxmeer, "telefoon 0485 - 5617 20. Raadhuisstraat 38,5801 MA Venray. Het team van Intervention uitzendburo te Venray is onlangs versterkt door een jonge, frisse dynamische kracht. Hij is energiek en adembenemend en zal bin nenkort niet meer uit het Venrayse leven weg te den ken zijn. Intervention uit zendburo heeft haar wagen park namelijk uitgebreid met een Fwd Ka. De spor tieve en stijlvolle uitstraling van de zilverkleurige Ford Ka geeft datgene weer wat Intervention is: snel en accuraat inspelend op de wensen van de maatschap pij- Met zijn gladde lijnenspel en subtiele rondingen, zijn oogverblindende bumpers in carrosseriekleur en de belettering van Intervention onderscheidt deze stijlvolle en sportieve auto zich in zijn klasse. De opvallende verschijning is aangeschaft bij Van Haren Autobedrijf Venray en zal in Noord- Limburg ongetwijfeld alle aandacht naar zich toetrek ken. Dit was dan ook de achterliggende gedachte van Intervention bij de aan koop van de Ford Ka. De vele reacties op de, met het zelfde doel, onlangs aange schafte New Beetle getui gen van het succes. Sinds de start, nu bijna 5 jaar geleden. heeft Intervention een enorme groei doorgemaakt en behoort het tot de snelst groeiende uitzendorganisa ties in Noord-Limburg. Een maand geleden heeft het uitzendburo de uitzendacti- viteiten van CSC SYS AID overgenomen, waardoor de dienstverlening is geïnten siveerd. Het hoofdkantoor van Intervention is geves tigd op Venlo Trade Port. De overige vestigingen bevinden zich in het cen trum van Venlo. Tegelen, Reuver, Helden-Panningen en Venray. Intervention kenmerkt zich door kennis, inzet, korte communicatie lijnen en een no-nonsense cultuur. "De nieuwe Ford Ka biedt Intervention uitzendburo de mogelijkheid om snel en flexibel op de steeds wisse lende en onvoorspelbare arbeidsmarkt in te spelen", aldus Patricia Martens, ves tigingsmanager te Venray. Zij zal regelmatig in Venray en omgeving met de Ford Ka te zien zijn. "We lessen sinds jaar en dag met Ford. Waarom? Dat spreekt eigenlijk voor zich. We hebben met Ford altijd goede ervaringen, het is een goed merk. De nieuwe Focus is bovendien een doel gerichte en representatieve auto die zeker ook de jeugd aanspreekt." De heer Nottelman van de gelijknamige Venrayse auto- en motorrijschool is duidelijk ingenomen met zijn nieuwe aanwinst: twee exemplaren van de Ford Focus. Onlangs werden de auto's afgeleverd door Autobedrijf Van Haren. De Fords worden ingezet voor onder meer de verkorte rijop leidingen die nu in zwang zijn. In tien, twaalf of veertien dagen worden de cursisten klaargestoomd voor het rij examen. Dagelijks zijn ze samen met Motor- en Autorijschool Nottelman in de weer om zich het autorijden op een verantwoorde wijze eigen te maken. Wie hierover meer informatie wil, kan bel len met telefoon (0478)584359. Dat de Focus de jeugd zal aanspreken, zegt de heer Nottelman niet voor niets. De Auto van het Jaar valt op door design, innovatieve techniek, rijdynamiek en veiligheid. De volgens de wetten van Ford's New Edge Design getekendi carrosserieën zijn verbluffend om naar te kijken en onder- strepen dat Ford zich steeds nadrukkelijker onderscheidt De Focus is een uitstekende nieuwkomer in zijn klasse mei een gedurfd uiterlijk, een complete standaarduitrusting en een scherp gecalculeerde prijs. Hoewel verbluffend om naar te kijken, is het meest bijzondere niet meteen zicht baar. Te noemen zijn de onaf hankelijke wielophanging en de zuinige motoren. Op de foto v.l.n.r. de heer Nottelman, Norbert van Haren, mevrouw Nottelman en instruc- trice Esther Randall. Een nieuwe auto kopen was niet altijd even makkelijk, iedere keer weer kiezen 'tussen veiligheid, degelijkheid en uiterlijk. Iedere keer weer concessies doen. De Ford Focus brengt daar nu verandering in. Kijkt u maar eens naar het inmiddels karakteristieke New Edge Design. Ronde vormen en scherpe hoeken zorgen samen voor een fascinerend uiterlijk. Kunt u zich voorstellen dat daarachter het ruimste interieur van z'n klasse schuilgaat? Opvallend mogen we ook z'n prestaties noemen. Wie zich met de Ford Focus op de weg begeeft, zal versteld staan van z'n wegligging. Dankzij de nieuwe onafhankelijke wielophanging stuurt u de Ford Focus met het grootste gemak de bochten door. Wat gelukkig minder opvalt is het motorgeluid. In z'n klasse komt u werkelijk geen stillere auto tegen. U rijdt de Ford Focus vanaf f 32.995,-. Bij de Ford Dealer kunt u nu terecht voor een enerverende proefrit. expectmore. de nieuwe fordfocus vanaf 32.995,-

Peel en Maas | 1999 | | pagina 6