van den munckhof b.v. \SflNN€N 4.2% makelaars- en assurantiekantoor ZEELEN-v/d BURGT Wilt u uw huis verkopen? KATJA DE GEUS Katja de Geus b.v. Te koop bij inschrijving. TE KOOP bij de boekhandel bent u goed uit Holtermans Assurantiën BV PEEL EN MAAS donderdag 3 juni 1999 - Paj Merselo, Dorperveld Rustig wonen en toch de stedelijke voorzieningen van Venray in de nabij heid. Een fraai vrijstaand landhuis met een zwembad in de zonnige achtertuin. Ind.: ruime hal, woonka mer. ca 50 m2, plavuizen vloer met vloerverwarming, studie-/t.v.-kamer, woonkeuken met inbouwappar. bij keuken toilet. Inpandig is de kantoorruimte naast het pand bereikbaar. Verd.: 3 ruime slpkmrs., badkamer met ligbad, dou checabine, toilet en dubb. wastafel. Grote zolder via vlizo trap bereikbaar. Zwembad inclusief installatie. Bouwjaar 1980, perceeloppervlak 580 m2 Vraagprijs 595.000 k.k. Wanssum, De Houskuilstraat In rustige omgeving gelegen halfvrij- staand woonhuis met zij-, voor- en achtertuin. Indeling: - kelder, - parterre hal, toilet, woonkamer, open keuken, berging en serre; -1 e verd.: 3 slaapk. en bad kamer - 2e verd.: zolder over gehele breedte van de woning bereikbaar via een vlizotrap. Pand is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing. Perceelsopper vlak. ca. 230 m2. Aanvaarding in overleg. Prijs op aanvraag. VENRAY, Henseniusstraat In het centrum van Venray bieden wij een monumentaal halfvrijstaand woonhuis gebouwd in 1931 aan. Dit zeer ruim opgezette woonhuis heeft een inhoud van ca. 750m3 en is volle dig onderkelderd. Beg.gr: woonka mer, keuken, studiekamer en hal met een opvallend fraaie originele tegel vloer. Achter het pand bevindt zich de serre, berging en de tuin. 1e verd.: 4 slaapks en badkamer. 2e verd.: 2 slaapks. en 2 bergkamers. Aanvaarding in overleg. Koopprijs op aanvraag. Leunen, St. Catharinastraat Zeer solide gebouwd geschakeld woonhuis met garage. Deze ruime woning biedt veel extra's, o.a. optima le isolatie, de woningscheidende wanden zijn als ankerloze spouw muur gerealiseerd en een omsloten achtertuin. Indeling: Parterre: hal, toi let, woonkamer en open keuken w. apparatuur. Op de vloer is parket aangebracht. 1e verdieping: 3 slaap kamers, badkamer met o.a. ligbad, douche, toilet. 2e verdieping: bereik baar middels vaste trap zolder met aansluiting w.a. en combi-ketel Bouwjaar 1995. Perceelsoppervlak ca. 150 m2. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 339.000,00 k.k. r~'W& Venray, St. Servatiusweg In de nieuwbouwwijk Antoniusveld bieden wij jonge tussenwoning met garage te koop aan. Bouwjaar 1996. Perceelsopp. circa 180m2. Indeling: hal, toilet, woonkamer, open keuken v.v. diverse apparatuur. 1ste verdieping: overloop, 2 slaapka mers, luxe badkamer v.v. ligbad, dou checabine en wastafel. 2de verdieping: overloop, cv en berg ruimte, alsmede 3de slaapkamer. Bijzonderheden: het pand heeft een ruime tuin en is mooi gelegen Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 289.500,-- k.k. VENRAY, Laurahof Op rustige locatie gelegen halfvrij staand geschakeld woonhuis met inpandige garage, voor- en achter tuin. Indeling: Parterre: overdekte entree, hal met garderobe-nis, toilet, woon kamer met eethoek, gesloten keuken aan de straatzijde, inpandig bereikba re garage. 1ste verd.: Hoofdslaapkamer met balkon, 2 slaapkamers. 2de verd. vaste trap naar zeer ruime zolder. Bouwjaar 1979. Perceelsoppervlakte 250m2. Prijs 359.000,-. Aanvaarding in overleg. Venray, Penningkruid 42 Gunstig gelegen in het hart - Landweert in de nabijheid van basisschool en het winkelcentn twee onder één kap woning met g ge. Indeling: Parterre: hal', toilet, ba kast, woonkamer met laminaatvlo gesloten keuken. De garage is in 19 gerealiseerd en zowel spouw als d zijn geïsoleerd. 1e verdieping: ov loop, 3 slaapkamers en badkamer n ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd ping bereikbaar via vaste trap slaapkamer, c.v.-/wassruimte en b, ging. De woning is goeddeels voorzi van dubbele beglazing. Bouwja 1993. Perceeloppervlak 195 m2. Aanvaarding in overleg. Prijs 359.000,- kk WANSSUM, Meerlosebaan Goed bereikbaar, uitstekend onder houden halfvrijstaand woonhuis met garage. Het pand heeft een hoog afwerkingsniveau. Parterre: hal, toi let, ruime woonkamer met eiken planken vloer en een luxe ingerichte keuken. 1 e Verd.: 3 slaapk. en badka mer o.a. met ligbad en douche. 2 e verd.: bereikbaar via een vaste trap o.a. met c.v.-ruimte met nieuwe HR- combi c.v. ketel en mogelijkheid voor 4e slaapkamer. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Perceelopp. 260m2. Totale inhoud: ca 550 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs op aanvraag. Tienray, Constant Dietzstraat In een vriendelijke omgeving gelegen keurig verzorgd halfvrijstaand woon huis. Beg. grond: hal, toilet, woonkamer, keuken, slaapkamer en doucheruim te. Garage is momenteel als woon ruimte in gebruik Verdieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon/loggia en zolder De achtertuin is onderhoudsvriende lijk Aanvaarding en prijs in overleg. Dan biedt makelaarskantoor ZEELEN-v/d BURGT B.V. u vele voordelen, zoals: gratis en vrijblijvende reële waardebepaling van uw woning u bepaalt zélf de looptijd van de bemiddelingsopdracht fotópresentatie van de pan den op beide kantoren en div. media géén doorberekening van de advertentiekosten bij verkoop, indien gewenst, tijdelijke of permanente huur woning beschikbaar TE HUUR NIEUWBOUWAPPARTEMENTEN UW KANS OM IN HET VOORJAAR VAN 2000 TE VERHUIZEN NAAR EEN STADSAPPARTEMENT IN HET WINKELHART VAN VENRAY. Onlangs ontvingen wij de opdracht om een beperkt aantal nieuwbouw- appartementen te verhuren aan de Schoolstraat. Daardoor ontstaat een unieke kans om op een leuke locatie te gaan wonen kort bij de stedelijke voorzieningen. De appartementen beschikken o.a. over een ruime living, 2 slaapkamers, badkamer. De mogelijkheid bestaat om een parkeerplaats nabij het cflm- plex te huren. Huurprijs vanaf ƒ1.050,00. Aanvaarding naar verwachting 1 april 2000. VENRAY, Herik Aan de buitenrand van Landweert aan een ruime groensingel gelegen vrijstaand woonhuis met garage en berging. Indeling: Parterre: Hal, toilet, bergkast, woon kamer met open haard, keuken en bijkeuken. De garage is bereikbaar vanuit de bijkeuken. De begane grond vloer is betegeld met een lichte tegelvloer. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers (waarvan 1 met centrale antenne aansluiting en telefoon) en badkamer met lig bad, douche, 2e toilet en wastafel. Meerdere bergkasten. 2e verdieping: bereikbaar via vaste trap zolder. De woning is nagenoeg vol ledig voorzien van dubbele beglazing. Perceeloppervlak: ca. 325 nf. Bouwjaar 1987. Aanvaarding in overleg. Prijs Op aanvraag. TE HUUR IDEAALGELEGEN KANTOOR-/ BEDRIJFS-RUIMTE AAN DE VENRAYSE- WEG TE HORST In de korte nabijheid van de A73 gelegen kun nen wij aanbieden, uitstekend afgewerkte kan toor/bedrijfsruimte. Het object biedt kantoor ruimte op de begane grond en verdieping. Beide etages kunnen afzonderlijk gehuurd worden en hebben een eigen entreepartij. Voor en naast het complex kunt u beschikken over eigen parkeerfaciliteiten. Vloeroppervlak: - begane grond ca. 60m2, - eerste verdieping ca. 84m2 - kelder ca. 30m2. Gebruikers van de kan toren kunnen gebruik maken van de gemeen schappelijke toiletunits op de begane grond. Opleveringsniveau: casco. Huurprijs en servicekosten op aanvraag. De ingangsdatum huurovereenkomst in overleg. Op korte termijn verwachten wij de verkoopopdracht te ontvange Nieuwbouw - Arcen, vrijstaande bungalow in duurdere prijsklasse - Bergen, halfvrijstaande woningen in kern van Oud-Well Ook op internet: www.woningcourant.com VENLO - Hogeschoorweg 98 - Tel. 077-3511852 - VENRAY - Merseloseweg 13-17 - tel. 0478-583636 - E-mail: zvdbvenray@wxs.nl gratis waardebepaling van uw woning Géén resultaat - géén kosten. advertentiekosten worden niet in rekening gebracht groot werkgebied met potentiële kopers door kantoren te Venray en Deurne Meer informatie omtrent het verkopen van uw woning, bel of kom langs voor meer informatie venray Alaertslaan het centrum van Venray, bossen, tennisbanen, manege en golfbaan. Totaal woonoppervlakte begane grond ca. 400 m', souterain 180 m' Ind. imposante halpartii met gardero be en toilet, living met schouw (75 m1), luxe keuken annex bijkeuken, stu deerkamer (30 m'), hootdslaapkamer met kleedkamer en luxe badkamer, gastenkamer met eigen badkamer, 3 slaapkamers, apart toilet en 3e badka mer. Souteram: (intessruimte, hobbyruimle, wijnkelder, provisiekelder en bergruimten. Dubbele garage met electrisch bediende deuren, plavuizen vloer en verwarming, lietsenbergmq, droogruimte, bergruimte Algemeen: het pand is optimaal geïsoleerd en heelt rondom dubbele beglazing Fraaie betegeling en plavuizen. Uitgebreid en luxe sanitair. Het pand is voorzien VENRAY Honingklaver Leuke woonhuis met aangebouwde berging en schuur. Indeling: Begane grond: hal, toilet, woonkamer, keuken, aangebouwde berging, schuur. Ie etage. 3 slaapkamers, badkamer met bad, wastafel en toilet 2e etage, zolder te bereiken via een vaste trap, ideaal voor een 4e kamer. De woning is voorzien van extra s, zoals: Groot dakraam op zolder; dubbele beglazing op de bega ne grond; de woonkamer, hal en keuken zi|n voorzien van een laminaaMoer. De aangebouwde berging is voorzien van elektra en is geïsoleerd. Mooi aangelegde tuin met vrije achterom. Dit pand moet u van binnen zien. venray Vossestaart VENRAY Schutsboom venray Sleutelbloem venray Stationsweg Leuke woning met garaqe en houten tuinhuis gelegen op een goede woonlokatie. Indeling: Begane grond: Ruime hal met toi let, woc en houten tuinhuis i q: Begane grond: Rui lét, woonkamer met open naard, parketvloer en bergkast, luxe keuken met inbouwapp. Ie etage: 3 slaapkamers en badkamer met douche, toilet en wastafel. 2e etage: grote slaapkamer, berg ruimte en vliering. Extra's: Isolatie, hardhouten kozijnen, dubbele beglazing, rolluiken, mooi aangelegde tuin met achterom. Inhoud woning- ca. 340 m'. Perceels opp.: 201 m'. Bouwjaar 1994. klein woonwijkje nabij het centrum. Indeling: Begane grond; overdekte entree, ruime hal, living met open haard, serre, moder ne keuken met inbouwapp. Ie etage: 3 grote slaapkamers en 1 extra grote hobbykamer boven de garage, luxe badkamer met Koopsom f289.000,- k.k. Koopsom f339.000,- k.k. ligbad; douchecaDine, wastalel en toilet, Ze etage: vaste trap zolder, waar het mogelijk is 2 extra kamers te maken. Ext Goede isolatie, hardhouten kozijnen, plavuizenvloer, schu r. naar de tuin, grote prachtig aangelegde tuin met veel privacy (perceelsopp. 550 m'), houten tuinhuis, de grote garage (32 m') is vanuit de woning bereikbaar. De woning is ruim van afmeting, inhoud ca. 600 mC Bouwjaar 1980. Koopsom f545.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met tuinhuis. Indeling: hal, toilet, woon kamer met trapkast, keuken. Ie etage: 3 slaapkamers, badkamer met bad en toilet 2e etage: vaste trap naar zolder met mogelijk heid van een 4e kamer Extra's: Plavuizenvloeren, nieuwe luxe keuken met inbouw app. Mogelijkheid tot het bouwen van een garage. Totaal opp perceel 188 m'. Bouwjaar 1993. Winkelpand met 2 appartementen. Het pand is gelegen op goede zicht locatie in het centrum. De winkel heeft een opp. van 220 m' en is gedeeltelijk onderkelderd De wir voorzien van systeemplafonds, toilet, pantry, kantoor, bin tuin, alarmsysteem e.d. Boven de winkel zijn een 1-kamer-at 2-kamer-appartement gelegen met aparte entree's, Het par ook als kantoor of horecapand te gebruiken. Koopsom f309.000,- k.k. Koopsom 785.000,- k.k. ceysteren Mr. jansplein Tussenwoning met schuur en garage, gelegen aan een leuk plein tje. Geysteren is gelegen op korte afstand van Venray, temidden van de bossen. Indeling- Begane grond Ruime hal met toilet grote L-vormige woonkamer (46 m1), keuken met grote inloop- kast Ie etage: 2 grote en 2 «-*— 1 douche, toilet en wastalel. 2e et WANSSUM Agter de Hoven Ruim herenhuis met garage, gelegen op een leuke woonlokatie Indeling Begane grond: Grote hal met toilet en garderobe, woonkamer met ruime bergkast, keuken met mbouwapparatuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel 2e etage: overloop, bergzolder, grote venray Allegrostraat venray Adelbertweg VENRAY Wederik )e nieuwe kunststof ramen zijn voorzien van dubbele begla zing. Tuin met achterom. Garagebox (3.5m x 6 m). Koopsom f285.000,- k.k. ipkamer. Extra's: De te bereiken via een vli- begane grond is voorzien van plavuizen vloeren, mooie tuin met veel privacy en achterom, goede isolatie, de ramen van de bega ne grond zijn voorzien van HR glas en mechanisch bediende rol luiken. HR Combiketel (1996) Ruim 2 onder 1 kap woning met carport, garage en berging. Indeling- Begane grond, hal, toilet, woonkamer, serre, uitge bouwde ruime luxe keuken met mbouwapparatuur le etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. 2e etage: ruime overloop met werkhoek, bergzolder, slaapkamer. Extra's: het pand is voorzien van rolluiken. De garage en berging zijn ver warmd. Perceel opp.: 223 m'. Bouwjaar 1974 Een halfvrijstaand woonhuis met garage (ca. 33 mO en hou- u_u....~.iaan een leuk pleintje Hoekwoning met garaqe en berging, gelegen in de groene woonwijk Veltum. Indeling: overdekte entree, hal met toilet ten tuinhuis Het woonhuis is slaapkamer, ruime woonkamer met vide, keuken met mbouwap paratuur Ie etage: op de overloop van de vide is een werkhoek ingericht, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en wasta fel 2e etage: vaste trap naar zolder met een slaapkamer en berg ruimte. Extra's: Parketvloer in de woonkamer en keuken, tuin met achterom, extra wastafel, nieuw dak op de garage. Diepe achter tuin met goede zonligging. Koopsom f339.000,- k.k. Koopsom f329.000,- k.k. Koopsom f359.000,- k.k. en meterkast, woonkamer en luxe Keuken met inbouwat ratuur. Ie etage: 3 slaapkamers, luxe badkamer met Lu, douchecabine, toilet en wastafel. 2e etage: vaste trap naar grote zolderkamer met dakraam. Extra s: Overdekt terras, mooi aangelegde tuin, goed geïsoleerd, de woonkamer en keuken znn voorzien van een laminaat vloer. Garaqe 9mx3,60m. Koopsom f369.000,- k.k. compleet en duurzaam afgewerkt met o.a,: gevlinderde vloeren, electrische verwarming, isolatie, kabelgoten, krachtstroom, alarminstallatie, pantry, toilet, deuren met een doorrijhoogte van 3.20 meter. Indeling: showroom: 110 m'; magazijn/werkruimte: 175 m'; kantoor 25 m!. Beklinkerd parkeerterrein. Het perceel is omheind. Totaal perceelsopp, 2400 m'. Bouwjaar 1997. Koopsom f650.000,- k.k. venray Patersstraat Op een uitstekende lokatie in het centrum van Venray is kantoorruimte te huur. De kantoorruimte is op de 2e etage van een representatief lJ toorgebouw gelegen. Parkeermogelijkheid en lift aanwezig.) ruimte is vrij in te delen en is voorzien van een toilet en panliji kabelgoten. De ruimte wordt centraal verwarmd. Huurprijs f25.000,- excl. BTW per jaar. Makelaar Taxateur o.g. BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW HUIS. VENRAY - Kennedyplein, appartement met berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer, eetkamer, keuken, 3 slaapkamers, badka mer en balkon. Vraagprijs: ƒ269.000,- k.k. VENRAY - Marjolein, Twee onder een kap met garage. Ind.: hal met toilet, ruime woonkamer, keuken met moderne inbouw- keuken, bijkeuken, garage. 1e overloop met 3 slaapka mers en badkamer met douche en bad. 2e vaste trap naar 4e slaapkamer. Kavel 213 m2. Vraagprijs: ƒ359.000,- k.k. VENRAY -Teunisbloem, twee onder een kap met garage (hoek). Ind.: hal, woonkamer, keuken, tussenportaal met toilet. 1 e overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e vlizo trap naar zolder. Kavel 215 m2. Vraagprijs: ƒ319.000,- k.k. VENRAY - Spinetstraat. Tussenwoning met garage en berging. Ind.: entree met toilet, woonkamer, dichte keuken-met luxe inbouwkeuken (1996) en garage. 1e: Overloop met 4 slaapkamers en nieuwe badkamer en apart toilet (1995). 2e: Vliering. Kavel 152 m2 met vrije achterom. Vraagprijs: ƒ259.000,- k.k. WANSSUM - Houskuilstr. Twee onder een kap met garage. Ind.: entree met hal, woonkamer met serre, ruime keuken, bijkeuken, 1e: Overloop met 4 slaapkamers en badkamer. Kavel 264 m2. Vraagprijs: ƒ279.000,- k.k. WANSSUM - Geysterseweg. Bungalow met garage. Ind. ruime hal, woonkamer, eetkeuken, bijkeuken, toilet, badkamer, 2 slaapkamers waarvan 1 extra grote slaapkamer. Het pand is geheel onderkelderd en ligt op een grote kavel 805 m2. Onderhoud redelijk tot matig. Vraagprijs: ƒ395.000,- k.k. VENRAY - Serenadestraat. Hoekwoning met garage. Ind.: hal met toilet, woonkamer, keuken met luxe inbouwkeuken (1998). 1e overloop met 4 slaapkamers en badkamer. Kavel 195 m2. Vraagprijs: ƒ279.000,- k.k. WELL - Grotestraat. Halfvrijstaand pand. Ind.: hal, woonkamer, keuken, bijkeuken, berging en badkamer. 1e overloop en 3 slaapkamers. Kavel: 391 m2. Vraagprijs: ƒ269.000,- k.k. VENRAY - Paterslaan. Twee onder een kap met garage - Nieuw bouw-. Ind.: entree, toilet, ruime woonkamer voorzien van tegels met vloerverwarming, keuken en bijkeuken, garage. 1e: overloop, 3 slaapkamers (2 met balkon) en badkamer. 2e: vaste trap naar ruime zolder (mogelijk heid voor 4e slaapkamer) Vraagprijs: in overleg Tevens informatie via TV GAZET televisie 's morgens 10.00 uur, 's avonds 22.00 uur Venray - kanaal 4, Horst - kanaal 3 Ons aanbod is ook te vinden op internet Verdere diensten: aankoop woningen, HUIZENLIJN: WWW.huislijn.nl/geustaxaties, hypotheken GEEN BETERE KEUS.. DAN KATJA DE GEUS Julianasingel 33b 5802 AT Venray tel. 0478-556900 fax 0478-556909 E-mail: huizenka@tref.nl Postbus 5084 5800 GB Venray Woonhuis:bouwjaar ±1976 2 onder een kap met garage en berging. Gelegen te Merselo, Coppelenberg 6. Tot. Grond opp. 328m2met voor -en achtertuin. Indeling woning: Grote woonkamer, keuken, hal, w.c. berging. 1" verdieping -3 ruime slaapkamers -badkamer met ligbad, douche en w.c. -verwarmingsruimte met nieuwe HR gasketel en boiler. 2" verdieping -bergruimte Aanvaarding in overleg. Bezichtiging op zaterdag 5 juni 1999 alleen op afspraak. Tel. 0478-691347 b.g.g. 06-22788075 Inschrijving: voor donderdag 17 juni 18.00 uur. Inschrijfformulier verkrijgbaar en in te leveren bij: J.Poels Veldstraat 28 Merselo. Gunning onder voorbehoud. Appartement De Gouden Leeuw 140. Indeling: hal toilet, grote woonkamer, nieuwe keuken inbouwapparatuur ('98), balkon-bovenverdieping:overloop, slaapkamer. Veel bergruimte, eigen overdekte parkeerplaats. tel.: 0478-511421 beëdigde makelaars fit taxateurs o.g. Venray, Nieuweind Nagenoeg geheel gerenoveerde uitgebouwde degelijke halfvrijst. woning, v.v. ged. rolluiken en aluminium kozijnen m. dubbelglas. Ind.: ruime prov. kelder; bg: entree, ruime woonkmr, ruime serrekmr, woonkeuken m. modern keukenblok vv. afzk, 4-pits gasc, aparte bij keuken, berging; 1e verd.: overloop, 4 slplkmrs waarvan 1 m. toe gang n. platdak en 1 v.v. muurkast, douchegelegenheid v.v. douche m. scherm en vw; 2e verd.: via een luik, de zolder; opp. ca. 200m2. f kppr.: ƒ364.500,- k.k. Inl. Sannen BV, tel. 077-3827788 grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Startrente met rente garantie UNIEK Gedurende deze hele looptijd rente aanpassing mogelijk Patersstraat 35 5801 AT Venray Telefoon 0478-585383 Fax. 0478-582121 Onafhankelijk hypotheek adviseur Gaat u een huis kopen, of wilt u veranderen vafn hypotheek, kies dan voor de juiste hypotheek. Laat u daarom vrijblijvend door ons adviseren, voor een advies van A tot Z waaraan geen kosten verbonden zijn. Bemiddelaar voor o.a.: Bouwfonds B.L.G. Pensioenfondsen G.A.K. Hypotheken Centraal Beheer Nationale Nederlanden Postbank ABN-AMRO Amev Bouwfonds H.N.G. I.N.G. Westland Utrecht N.O.G.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 2