Bekendmakingen gemeente Ven ray Stemmen voor Europa Informatie bijeenkomst riolering Vergadering bestuurs commissie Boschhuizen Werkzaam heden rioolputten Werkzaam heden spoorweg overgangen TAXATIES Commissies Kennisgeving ^RATTINGEN bC Omroep Venray Oud papier Kind aangereden PEEL EN MAAS donderdag 3 juni 1999 - pJ Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1.de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het ambtshalve besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij, gelet op de bepalingen van de Wet milieubeheer en de Algemene wet bestuursrecht tot aanvulling van de milieuvergunning zullen overgaan van: I.Maatschap Cornelissen, Teeuwenhofweg 18 te Leunen voor de nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning nr. 97.6431 van 28 april I999 voor een fokvarkens- en vleesvarkens houderij, gelegenaan de Teeuwenhofweg 16 en 18 te Leunen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 juni I999 tot en met 17 juni I999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun- ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: I .Short-Street, Patersstraat 4 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit hore ca-, sport- en recratie-inrichtingen milieubeheer aan de Patersstraat 4 te Venray; 2.S.V. Venray, Postbus I 10 te Venray voor het uitbreiden/wijzigen van een inrichting ingevolge het Besluit hore ca-, sport- en recreatie-inrichting milieubeheer aan de Sportlaan 6 te Venray; 3. Mevr. E. Hermans, Merseloseweg 80 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer aan de Merseloseweg 76 te Venray; 4.Wijkcentrum De Kiosk, Brukske I te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan Brukske I te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 3 juni I999 tot en met 17 juni I999 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 3 juni 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. -het bouwen van een woning met gara ge aan de Haag 42 te Merselo tnv J.P.M. Bonants, Haag 42; -het bouwen van een bedrijfsloods aan de Ysselsteynseweg 80 te Ysselsteyn tnv Maatschap Janssen- Jansen.Ysselsteynseweg 80; -het vergroten van de woning aan de Look 16 te Venray tnv L.H. Vievermans, Look 16; -het vergroten van de woning aan de Look 14 te Venray tnv W.l. de Vos, Look 14; -het bouwen van een berging aan het Penningkruid 64 te Venray tnv R.M. Rademaker, Penningkruid 64; -het vergroten van de woning aan de Merseloseweg I66 te Merselo tnv C.J.G. v.d. Heuvel, Merseloseweg I66; -het vernieuwen van de garage aan de Lindenstraat 22 te Venray tnv D. Ouchene, Lindenstraat 22; -het bouwen van 14 woningen aan de Mina Krusemanstraat te Venray tnv Janssen de Jong Plancoordinatie B.V., Postbus 131 te Son en Breugel; -het veranderen van de garage aan de Luzerne 9 te Venray tnv G.J.H. Gooren, Luzerne 9; -het vergroten van de woning met ber- ging/carport/kelder op Meester de Haanstraat 7 te Leunen tnv M.H.M. Hendriks, Meester de Haanstraat 7; -het veranderen van de woning aan de Morgenster I I te Venray tnv J.A.J. Cornelissen, Morgenster 11 -het veranderen en vergroten van de ligboxenstal aan de Lemmenweg 14 te Heide tnv H.J.J. Michels, Lemmenweg 14; -het vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 16 te Venray tnv A.B. Blijkshof en A.A.A. Blijkshof-van Lieshout, Sleutelbloem 16. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onder staande bouwplannen bouwvergunning verleend. -het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat 34 te Castenray tnv M.H.M. Arts, Klein Oirlo 19 te Castenray; -het bouwen van een distributiecen trum aan de Energieweg 19a te Venray tnv Sporttrans Beheer B.V., Energieweg I9a; -het vergroten van de woning aan de Rosa Manusstraat 7 te Venray tnv T.T. van der Heijden, Rosa Manusstraat 7; -het veranderen van de woning aan de Niessenstraat 16 te Venray tnv J.A.M. Raedts, Niessenstraat 16; -het bouwen van een carport, uitbrei den serre aan de Kogeldistel 46 te Venray tnv P.G.M. Nabuurs, Kogeldistel 46; -het veranderen van cafe tot restaurant aan de Langstraat 16 te Venray tnv F.W.M. Klomp, Langstraat 17; -het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat 28 te Castenray tnv B.Vroemen, Helling 4 te Wanssum; -het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat 26 te Castenray tnv G.A.M. van Kuijck, Pastoor Verheggenstraat 15; -het veranderen/vergroten pand aan de Beukenlaan 2 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; -het vergroten van de woning aan de Lindenstraat I te Venray tnv J.M.W.M. Jeuken, Lindenstraat I; -het bouwen van een varkensstal aan de Meerloseweg 18 te Oirlo tnv Maatschap Voermans, Meerloseweg 18; -het bouwen van twee woningen aan de St. Antoniusveldweg 2 en 4 te Venray tnv B.B.O.M. B.V., Leijenbroekerweg 38 te Sittard; -het vergroten van de woning aan de Florishof 20 te Venray tnv A.A.H.J. v.d. Boom, Florishof 20. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onder staande bouwmeldingen bouwtoe stemming afgegeven. -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Randenrade 14 te Oostrum tnv W.M.A. van Delft, Randenrade 14: -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pavanestraat 49 te Venray tnv W.F. van Berkel, Pavanestraat 49; -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Meester de Haanstraat 27 te Leunen tnv J.J. Elbers/M.J. Pelzer, Meester de Haanstraat 27; -het plaatsen van een tuinhuisje en dak kapel aan de Koenraadhof 8 te Venray tnv P.M. Bouwmans, Koenraadhof 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Klaproos 3 I te Venray tnv J.A.G. Camps, Klaproos 3 I De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 juni I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burgemees ter en wethouders worden ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, -het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 22 te Venray tnv F.J.J. Hermans, Pinksterbloem 22; -het bouwen van een garage aan de Burgemeester Janssenstraat 16 te Venray tnv P.J.G. van de Laar, Burgemeester Janssenstraat 16; -het verbouwen van het cafe aan de Kruisstraat 2a te Venray tnv H.P.G.W.M. Pelzer,Vogezenlaan I te Venray; -het veranderen en vergroten van de woning aan het Biezenvenneke 13 te Venray tnv P.G.M.J. Weerts, Biezenvenneke 13. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 4 juni I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele beden kingen bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. Kennisgeving Wet Geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne- mems zijn, bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek, als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluid hinder, in te dienen om vaststelling van de hogere grenswaarde bij 9 van 26 nog te bouwen eengezinswoningen en een nog te bouwen appartementen complex, gelegen aan de Leunseweg en Paterslaan. De woningen en het appar tementencomplex maken deel uit van het bouwproject Interven te Venray. Het ontwerp, van het verzoek tot vaststelling van de hogere waarden, ligt met ingang van d.d. 4 juni 1999, gedu rende een periode van twee weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in de hal van het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de bovengenoemde periode wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijk opmerkingen, ten aanzien van het ontwerpverzoek, bij burge meester en wethouders, in te dienen. Voorts bestaat de gelegenheid, om tij dens een openbare zitting, welke zal worden gehouden op d.d. dinsdag 15 juni I999 om 14.00 uur in het gemeen tehuis (kamer bekend bij de receptie), opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Artikel I7WRO- vrijstelling Burgemeester en wethouders heb ben op 28 mei jl. middels toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan Stichting Samenwerkende Kinderopvang te Venray voor een periode van 4,5 jaar vrijstelling verleend van de bestem mingsplanvoorschriften De Brier voor de tijdelijke huisvesting van extra kin deropvang in een gedeelte van het pand Plataanstraat 5 te Venray. Zij die menen door de vrijstelling rechtstreeks in hun belangen te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Venray, 3 juni I999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. De gemeente wil alle panden in Venray vóór 2005 aansluiten op de riolering en organiseert hierover informatie-avonden voor betrokke nen. De betrokkenen krijgen ook een persoonlijke uitnodiging voor een van de bijeekomsten. Op maandag 7 juni a.s. is er een informatie-avond voor woningeigenaren uit Ysselsteyn en Heide. Op woensdag 9 juni is er een informatie-avond voor eigenaren van een agrarisch bedrijf uit Ysselsteyn. De LLTB is bij deze bij eenkomsten aanwezig. Beide informa tie-avonden beginnen om 20.00 uur in de Witte Hoeve, Gasstraat 5 in Venray. Mocht uw woning niet op de riole ring zijn aangesloten en heeft u nog geen persoonlijke uitnodiging gekregen voor een informatie-avond, dan bent u van harte welkom op maandag 7 juni om 20.00 uur in de Witte Hoeve. Dit is de laatste infor matie-avond voor woningeigenaren. De bestuurscommissie gemeentelij ke begraafplaats Boschhuizen' verga dert op maandag 7 juni a.s. om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergade ring is openbaar. De agenda luidt als volgt: I. Opening en mededeling; 2. Spreekrecht van de burgers; 3. Ingekomen en uitgaande stukken; 4. Vaststelling van verslag vergadering van 19 april; 5. Aandachtspunten bestuurscommissie; 6. Stand van zaken nieuwbouw entreegebouw; 7, Wijziging Algemeen plaatselijke veror dening Venray (APV) met betrekking tot asverstrooiïng; 8. Informatie over administratie begraafplaats en uitvoe ring door beheerder; 9. Rondvraag en sluiting. De gemeente start in week 23 met werkzaamheden aan rioolputten op de Broekweg ter hoogte van het zandpad. De weg wordt voor circa 2 weken volledig afgesloten. Het ver keer wordt omgeleid via de Overloonseweg, Laagheidseweg en Buitenweg. Het zandpad blijft bereik baar. De gemeente start in week 23 ook met werkzaamheden aan de Gussenstraat tussen deVicarieweg en de St. Catharinastraat. De weg wordt voor circa 3 weken volledig afgeslo ten. Het verkeer wordt omgeleid via de St. Catharinastraat, Albionstraat en Vicarieweg of via de St. Catharnastraat, Engesteeg, Zuivelweg en Albionstraat. In verband met werkzaamheden aan diverse spoorwegovergangen door de NS, zijn de volgende wegen tijdelijk geheel afgesloten voor alle verkeer: maandag 7 juni de spoorwegover gang op Roland; dinsdag 8 juni de spoorwegovergang op de Boddenbroek; woensdag 9 juni de spoorwegovergang op de Gunhoekweg; donderdag I 0 juni de spoorwegovergang op de Rosmolen; vrijdag I I juni: de spoorwegovergang op de Pelgrimslaan. Indien de werk zaamheden dit onverwacht noodzake lijk maken, kan de wegafsluiting enige tijd verlengd worden. Het verkeer zal zo nodig worden omgeleid. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Agrarische Economie en Milieu De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag 7 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: I. Opening, vaststelling agenda en mededelingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Vaststelling verslag van de vergadering van 29 april 1999; 4. Voorjaarsnota 1999 inclusief MUIP 2000-2003; 5. Eerste algemene aan passing productbegroting 1999; 6. Eerste Bestuursrapportage 1999; 7. Begrotingstoezicht 2000; 8. Provinciale kerngegevens 1999; 9. Communicatieplan hertaxatie wet WOZ; 10. De regionale VVV; II. Rondvraag en sluiting. De commissie Stedelijk Beheer ver gadert op maandag 7 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I. Opening, vaststelling agenda; 2. Spreekrecht publiek; 3. Vaststelling verslag van de vergadering van 29 april l999;4.Toelichting verkeerssitu atie Langeweg na herinrichting; 5. Beleidsplan Openbare Verlichting; 6. Eerste algemene aanpassing product begroting 1999; 7. Voorjaarsnota 1999 inclusief MUIP 2000-2003; 8. Ingekomen stukken en mededelingen; 9. Rondvraag en sluiting. De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op dinsdag 8 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: IOpening, vaststelling agenda en mededelingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Ingekomen stukken; 4. Vaststelling verslag van de vergadering van 22 april 1999; 5. Gewestaangelegenheden; 6. Voorjaarsnota 1999 inclusief MUIP 2000-2003; 7. Eerste algemene aan passing productbegroting 1999; 8. Privatisering binnensportaccomoda- ties; 9. Concept-raadsvoorstel inzake verstrekken gemeentegarantie Kunstencentrum; 10. Rondvraag en sluiting. De commissie Algemene Zaken vergadert op woensdag 9 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I. Opening, vaststelling agenda en mede delingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Vaststelling verslag van de vergadering van 28 april 1999; 4. Ingekomen stuk ken; 5. Gewestaangelegenheden; 6. Politie-aangelegenheden; 7. Concept raadsvoorstel inzake 3e wijziging APV; 8. Eerste Bestuursrapportage 1999; 9. Voorjaarsnota 1999 inclusief MUIP 2000-2003; 10. Eerste algemene aan passing productbegroting 1999; II. Concept-raadsvoorstel inzake wijzi ging verordening klachtenprocedure ongewenste omgangsvormen Venray 1999; 12. Rondvraag en sluiting. De comissie Agrarische Economie en Milieu vergadert op woensdag 9 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: IOpenening, vaststelling agen da; 2. Spreekrecht publiek; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4.Vaststelling verslag van de vergade ring van 28 april 1999; 5. Verlenging gemeentelijke ammoniakreductieplan; 6. Stankbeleid veehouderij gemeente Venray; 7.Voorjaarsnota 1999 inclusief MUIP 2000-2003; 8. Eerste Bestuursrapportage 1999; 9. Rondvraag en sluiting. Voorbereidingsbesluit en Burgemeester en wethouders van. Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 25 mei 1999 in voor bereiding heeft verklaard een (herzie ning van het) bestemmingsplan: 1'Buitengebied', voor een terrein/perceel gelegen aan de Ericaweg 5 te Oirlo, i.v.m. de uit breiding van een tuinbouwkas; 2. 'Vlakwater II', voor gronden gelegen aan de noord-westzijde van het woongebied Vlakwater te Venray, i.v.m. de realisering van zeven woningbouwkavels; 3. 'Buitengebied', voor een terrein/perceel gelegen aan de Weverslo 2 te Merselo, i.v.m. de bouw van een varkensstal. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang 4 juni 1999 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 3 juni 1999. Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M.de Bever, secretaris Te zwaar beladen Een bestuurder uit Venray kreeg maandagmorgen een bekeuring, omdat zijn auto te zwaar beladen was. De politie zag de auto rijden over de A73 bij Boxmeer. De auto was bela den met muziekapparatuur van een muziekband. Na controle op de weeg brug bleek de overbelading 45% te bedragen. De man kreeg een boete van 360 gulden. Op donderdag 10 juni a.s. worden in ons land de Europese verkiezingen gehouden. U kunt die dag een keuze maken uit I I partijen. Met uw stem worden op die manier de 31 Nederlandse afgevaardigden naar het Europees Parlement gekozen. De kan didatenlijst heeft u onlangs in uw brie venbus kunnen aantreffen. Iedere stemgerechtigde, die op 28 april in Venray woonde, heeft een oproepkaart aan het huisadres ont vangen. Op de kaart is vermeld in welk Venrays stembureau u terecht kunt. Dat zijn er 22. De bureau's zijn gevestigd in de traditioneel bekende lokalen. Met één uitzondering: kiezers die gewend zijn hun stem uit te bren gen in Harmonielokaal de Perdstal aan de Kempweg dienen deze keer hun stem uit te brengen in sportcen trum de Sprank, eveneens aan de Kempweg. Deelnemende partijen, lijs ten: Lijst ICDA-EuropeseVolkspartij; Lijst 2: P.v.d.A./Europese Sociaal- Democraten; Lijst 3: WD-Europese Liberaal Democraten; Lijst 4: D66; Lijst 5: SGP, GPV en RPF; Lijst 6: Groen Links; Lijst 7: CD/Conservatieve Democraten; Lijst 8: - (naamloos, lijst Sala); Lijst 9: Europees Verkiezers Platform Nederland; Lijst 10: SP (Socialistische Partij); Lijst 11de Europese Partij. DeVenrayse stemlokalen: IGemeentehuis, Raadhuisstraat I2. Hal Vincent v. Gochinstituut, Stationsweg 46; 3. School Focus, Groenewoltsepad 2 te Venray; 4. Zorgcentrum het Schuttersveld, Bergweg 2; 5. Wijkcentrum 't Stekske, Landweert, Kruidenlaan 161; 6. Gemeenschapshuis Oostrum; 7. Gemeenschapshuis Oirlo; 8. Gemeenschapshuis Castenray; 9. Café-zaal 't Veule te Veulen; 10. Gemeenschapshuis Leune; II. Gemeenschapshuis Heide; Gemeenschapshuis Ysselsteyn; Zaal 't Anker Merselo; Gemeenschapshuis Vredepeel; Restaurant Pelgrimshuis te Smakt VvGI, Centrumgebouw, Noordsi 39; 17. Sportcentrum de Spr Kempweg; 18. Wijkcentrum Schöpke, Veltumse Kleffen 62b; Wijkcentrum de Kiosk, nabij win centrum Brukske; Vrouwentrefcentrum, Bachstraat B in het Brukske; 21. Opent school Landweert, Boterbloem Landweert; 22. Basisschool Kruudwis, Klaproos 21Landween De stemlokalen zijn geopend 08.00-20.00 uur. Volmacht Indien u bent verhinderd op 10 naar uw stembureau te gaan dan u een huisgenoot, buurt of iemand in hetzelfde stembureau de si moet uitbrengen, machtigen. Dit door de oproepkaart aan de ach: zijde in te vullen, te ondertekenei aan die ander te geven. De aange zene moet de volmacht ook teke en kan dan daarmee naar het sten kaal. Let wel: de aangewezen gem; tigde moet de volmachtstem uitbr gen tegelijk met de eigen stem. noemen dit een 'onderhandse macht'. De overheid komt er vei niet aan te pas. Een niet deugds ondertekende volmacht is ongeldij De uitslag: Bijna geheel Europa stemt op dag 13 juni. Nederland is een uitz dering. Vandaar dat wij reeds op juni gaan stemmen. Wij hebben Europees verband de afspraak m ten maken dat de uitslag pas worden bekendgemaakt zondagavi na 22.00 uur. U kunt dus donderdagavond Vi de uitslag niet terecht in het geme tehuis. Ook zult u de uitslag niet treffen op de Kabelkrant. VENRAY UW71W82579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRA1 TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Wijziging kabelfrequentie en Internet-adres Sinds 3 mei is onze kabelfrequentie gewijzigd van 102.4 Mhz naar 87.5 Mhz. De etherfrequentie blijft 90.2 Fm. Ook het internetadres van Omroep Venray is veranderd, deze is nu WWW.Lokaal.net/omroep .venray Waar zijn de Troubadours gebleven? Op 3 juni komt de Maastrichtse zangeres Angelina weer naar de stu dio. Deze keer naar aanleiding van haar nieuwe cd 'Diech bis mien leve*, die op 1 mei jl. gepresenteerd werd. Waar zijn de Troubadours gebleven?. Donderdag 21.00-22.00 uur, herhaling zondag 12.00-13.00 uur. Klojo radio- cd van de week De cd Womens of the 90's Ready to Go 3 is deze week gebombardeerd als cd van de week. Beantwoord de vol gende twee vragen en maak kans op deze vrouwelijke cd: 1. Hoe heet Blondie met haar eigen naam? 2. Uit welke provincie komt Ilse de Lange? Bel de antwoorden door naar Omroep Venray, tel. 512362 en luister LANDWEERT III Maandag 7 juni wordt er in Landweert III door leden van DOS Venray het oud papier opgehaald. Gevraagd wordt om het papier om uiterlijk 09.00 uur gebundeld aan de straatkant gereed te zetten. WIJK ZUID Tafeltennisvereniging Red Stars komt iedere eerste vrijdag van de maand oud papier ophalen in wijk Zuid (Zuidsingel. Bernhardstraat en Nassauplein). De eerstvolgende datum is vrijdag 4 juni a.s.Wij verzoe ken u vriendelijk oud papier voor 18.00 uur buiten te-zetten in dozen, zakken of gebundeld. Ook kunt u oud papier brengen bij de container van Red Stars, Kiosk la, links van de tafeltennishal (nabij Foekepot), alwaar u eveneens oude spullen kunt brengen. Openingstijd: dinsdags van 18.00 tot 20.00 uur. Nadere info bij Jac Linders, tel. 58841 I of Peter Bouwmans, tel, 589134. I zaterdag tussen 17.00 en 18.00 uut 2 jij de winnaar bent! Stopwaljf, Door het geringe aanbod, einde verschillende competities en vakai J van onze medewerkers hebben besloten om in de maanden juni, en augustus geen uitzendingen te zorgen van Stopwatch. Het progrs ma 'sport op zaterdag' kunt u blijv beluisteren in deze periode en wi:l elke zaterdag van 14.00-15.00 uur. Zondag 5 september a.s. zijn weer terug met Stopwatch. Wandeling dur het Rooise Lijl Donderdag 34 juni gaan we in Wandeling dur het Rooise Land na j; Veltum. Koos Swinkels van Stichting Kruisen en Kapellen lei n ons rond in de Veltumse kapel. To is Veltum 750 jaar bestond heeft Ko - Swinkels de geschiedenis van Veltu op schrift gezet en in dit boekje e groot deel gewijd aan de Veltun Antoniuskapel met zijn d 1 beschermheiligen. Naast Antoni*' Abt zijn dal de Heilige Rochi beschermheilige legen de pest; Hubertus, beschermheilige tegen hondsdolheid en patroon van de jad Donderdag van 19.00-20.00 u hoort u wat er over deze kapel uit j(j 17e eeuw allemaal te vertellen V Herhaling maandag 19.00-19.00 uur Een 9-jarige meisje uit Venray he y donderdagmiddag haar been gebrola toen zij onder de auto van een 36-jï ge vrouw uit Blerick kwam. Het slachtoffertje rende een vo< gangersoversteekplaats over op kruising van de Oude OostrumseW met de Vlierstraat en de Print ol Beatrixstraat. De automobiliste rcjra langs een stilstaande tractor toen kind plotseling achter die tractorh zebrapad overstak. De vrouw kon op tijd stoppen en raakte met ha auto het meisje. Na de botsing wel zij met een ambulance naar het zi oh kenhuis gebracht.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 18