Sfio>U ttt *Ve*vu%tf> Venray start nacompetitie met 0-5 winst op Willem I De laatste klus van Noud Janssen Ven ray Wijziging aanvang wedstrijd SV Venray 1-Heer 1 Waarderingstrofee voor Jan Steeghs ZVVV/ComputerWork verdedigt bokaal Autocross Overloon SV Venray Veteranen >VV Jeugd SVV Veteranen Dames SSS'18 in KNVB bekerfinale SV Leunen Darten DC De Piëlhaas V Ruitersport De Eendracht Castenray Zwemvereniging Spio UW V.V. Oostrum HSV 't Alvertje Bridgeclub Venray ging Nobel Oostrum ATB- vereniging Mudhunters AV Venray-Regio Visclub 't Töpke Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier EL EN MAAS donderdag 3 juni 1999 - Pagina 11 b-sponsoren: 6CC0 Personeelsdiensten, Venray o Arena BV, Venray igmans Jansen Assurantie Adviseurs Accountants, Venray iBank, Venray nerale Bank Nederland N.V., Venray Hoofdsponsor Interstyling KledingsponsorVJÏ2IS555 Golden sponsor: inalfa industries Gerard Reijnders Schilderwerken, Venray Gorree Party Catering, Blitterswijck Hotel Asteria, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn, Holthees HC Beheer, Venray Van der Male B.V. Renokas, Venray-Oostrum NLW-bedrijven, Venray Van der Putt Advocaten, Venray Rabobank Venray-Oostrum Rocom Telecommunicatie, Venray Thermaalbad Arcen Verstrakten Taxi B.V., Venray-Overloon WeJeBe Blitterswijck Xerox Manufacturingm, Venray Uitslag: SV Venray-FC de Koets 2-1 Programma a.s. zaterdag: SV Venray-Sambeek 17.00 Afmelden: Uiterlijk donderdag 586963 )gramma zaterdag 5 juni: [ray C2 toernooi HBSV Hout- lek v. 09.00 lay C5 toernooi Montagnards ben foy Ml toernooi Unitas Eindhovenv. iy D4 toernooi HBSV Hout- ik v. 09.30 ly E2 toernooi UDI Uden v. 12.30 ry E12 toernooi UDI Udenv. 12.30 iy F1 toernooi UDI Uden v. 08.00 ray F3 toernooi VVV '03 Venlo v. '0 ray F4 toernooi UDI Uden v. 08.00 ray F5 toernooi VVV '03 Venlo v. 0 ayFll 145 ray F12 toernooi UDI Udenv. 08.30 ondag 6 juni: ray El toernooi Venl. Boys v. 10.00 ray E8 toernooi VVV '03 Venlo v. 15 tay E10 toernooi Venl. Boys Venlov. 5 ray El3 toernooi Venl. Boys Venlov. 15 aterdag 12 juni: ray M2 toernooi Quick Boys Venlo 15 1 toernooi Unitas Eindhoven Islag: selo-SVV 0-2 'rogramma zaterdag 5 juni: /-Montagnards a. 17.00 LE spelers die kunnen worden wacht. neldingen uiterlijk donderdagavond K. Sijbers, tel. 583196. loor een afgetekende 5-1 overwin- gin de halve finale op Brevendia uit mproy hebben de dames van SSS' 18 i geplaatst voor de Limburgse VB bekerfinale. Deze finale vindt lts op donderdag, 3 juni om 19.30 in Heel. De tegenstander van de rloonse dames zal dan zijn RKVCL laastricht. ij een overwinning zal het de tweede r zijn in het bestaan van het rloonse damesvoetbal dat deze er in het bezit komt van deze vereni- leen eerder stadium dit seizoen wist 18, door als tweede in hun klasse te iigen, al automatische promotie af te ingen naar de eerste landelijke klas- Jeugdprogramma vrijdag en zaterdag: «weekend D-, E- en F-jeugd gramma zondag 6 juni: toernooi te Bergen bij Montagnards Senioren ?Whiskeydarten Zaterdag 5 juni wordt in café De tlhaas weer het maandelijkse whis- fdarten gehouden. Iedereen die hier- 1 deel wil nemen kan zich tot 20.15 Haten inschrijven. Dit kan ook telefo- ch onder nr. 582187. Het toernooi Sint uiterlijk om 20.30 uur. A, slagen Levensmiddelendarten naarsronde: 1Peter Hoeymakers: 2. tal Janssen; 3. Marco v. Boxtel; 4. Heesen: 5. Arno Verhagen; 6. Nico issen. 'liezersronde: I. Bart Thissen; 2. fn Cleven; 3. Huub v. Eyck: 4. Frans roieulen; 5. Theo Giesberts; 6. Truus 14t! beulen. Vanavond beslissend duel tegen Heer In een broeierig warm Maastricht, onder de rook van het MVV-stadion De Geusselt, had Venray geen enkele moei te met de eerste horde op weg naar pro motie naar de le klasse. Venray walste over Willem I heen en het werd uitein delijk 0-5. Venray dicteerde gedurende de hele wedstrijd en het was een kwestie van tijd voordat het team van trainer Jan Poels de leiding nam. Lang hoefde het Venray-legioen niet te wachten want al in de tiende minuut werd het 0-I. Een schot van Ruud Brands, met een verra derlijk stuitje, kon door de keeper van Willem I niet vast worden gehouden, waarna Marco Berden geen enkele moeite had om de terugspringende bal in het doel te werken. Weer tien minuten later kopte Joris Gerritsen uit een voor zet van Camiel Fijneman langs de ver slagen doelman maar ook net naast het doel. Na ruim een half uur spelen werd het uit de mooiste aanval van de wed strijd 0-2. Marco Berden stapte heel slim over een voorzet van Joris Gerritsen heen waarna Ruud Brands onhoudbaar de bal in de uiterste hoek van de goal deponeerde. Willem I kre"g na de pauze slechts een kansje, maar keeper Ewalts redde bekwaam. In de 55e minuut velde Eric Troisfontaine met een schitterend schot Willem I. Na deze treffer waren de gast heren I rijp voor de slachtbank. In de 70e minuut werd het 0-4 door een goed genomen strafschop van Sjek Willems. De penalty werd toegekend nadat de voor Joris Gerritsen ingevallen Niels de Klerk in zijn eerste actie binnen het strafschopgebied onregelmatig werd gestuit. Diezelfde De Klerk zette vlak voor tijd het slotakkoord door via een lage schuiver de vijfde treffer binnen te schieten. Vanavond om 19.30 uur speelt Venray thuis tegen Heer. De Venraynaren heb ben aan een gelijkspel genoeg om te promoveren naar de eerste klasse. ïn tegenstelling tot eerdere berichten is dc aanvang van de wedstrijd SV Venray 1 -Heer 1 in het kader van de nacompetitie dd. 3 juni 1999 (vanavond) NIET om 19.00 uur maar om 19.30 uur. Gezellige DIS-dag De traditionele seizoensafsluiting van het Oirlose DIS werd gekenmerkt door spontane sport, grote gezelligheid en drukke deelname. Ook de fietstocht mocht zich verheugen in een redelijke en drukke deelname. Bij de teams won Dubbelop de finale van Jong Belegen. Bianca Janssen won bij het doelen op de korf en Dave Clephas won na een uit puttingsslag hetpenaltyschieten. Aan het einde van de dag reikte Rini Steeghs zijn trofee uit aan het korfbal E- team en de Hendrik Voermans-Trofee werd door Louis uitgereikt aan het vier de voetbalteam van DIS. Twee leden kregen door waarnemend voorzitter Hay Achten de gouden clubspeld opgespeld, namelijk Jac Nooijen en Louis Voermans, beiden zijn al 50 jaar lid. Gewoontegetrouw werd de 21 e DIS- dag besloten met de bekendmaking en uitreiking van de DIS-waarderingstro- fee. Deze viel dit jaar ten deel aan Jan Steeghs. Hay Achten leidde deze bekendmaking op persoonlijke wijze in en bij het noemen van de naam kwam er een daverend en lang applaus. Jan Steeghs werd vooral gekozen voor zijn algemene verdiensten voor de Oirlose gemeenschap en verenigingsleven en in het bijzonder zijn speciale inzet voor het Oirlose speelplaatsproject maar bovenal vanwege zijn talrijke functies binnen de Oirlose sportverenging waarvan Jan tevens al 24 jaar algemeen secretaris en bestuurslid is. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Komende maandag verdedigt ZVVV/ComputerWork de Jos Schaminée Memorial Cup. In de finale van de Venrayse nacompetitie moet ComputerWork het opnemen tegen 't Trepke en Venrode 1 en 2. Het wordt tevens het allerlaatste optreden van ComputerWork als zelfstandige zaal voetbalclub. Zoals bekend gaat ComputerWork binnenkort fuseren met 't Huukske, dat overigens niet tot de finaleronde van de nacompetitie wist door te dringen. De vier finalisten werken op maandag 7 juni een halve competitie af in sporthal De Wetteling. Het toernooi betekent tevens de afsluiting van een bewogen seizoen voor de Venrayse zaalvoetbal- clubs. Na afloop van de laatste wedstrijd vindt rond 23.30 de prijsuitreiking plaats en kunnen de zaalvoetballers op vakan- Finale-toemooi maandag 7 juni: 20.30 ComputerWork-'t Trepke 21.00 Venrode-Ven rode 2 21.30 ComputerWork-Venrode 22.00 't Trepke-Venrode 2 22.30 ComputerWork-Venrode 2 23.00 't Trepke-Venrode Op 29 mei zijn enkele leden van ons naar de springwedstrijd in Well geweest. In de prijzen vielen: Katja Jeurissen kl. AB met Amigo le. Eveneens Katja Jeurissen met Vera een 2e prijs. Esther Jeurissen kl. CL met Darco J. le; Ineke v. Dijck kl. DL met Solaica 3e. Op 30 mei waren onze ponyruiters in Meyel. Hier bezochten we een dressuur- en springwedstrijd. In de prijzen vielen: Dressuur: kl. CB Christel v. Dijck 4e met 165 p.; kl. DB Ineke v. Dijck 5e met 164 p.: kl. DL Marion v. Dijck 2e met 171 p.; kl. EB Fieke Rongen 2e met 165 P- Springen: kl. AB Katja Jeurigssen 4e en kl. BB Iris Jerurissen 5e. Synchroonzwemmen Céline v.d. Ven en Melanie v. Sambeek hebben afgelopen zaterdag 51,640 p. behaald met hun duet in de Interkringwedstrijd uitvoeringen ageg- roup I. Dit leidde voor hun tot een vier de plaats, wat een mooie prestatie is, aangezien er in totaal acht duetten waren in die categorie. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Jeugd: Programma vrijdag 4 juni: Jeugdleiderstoernooi Merselo v. 17.15 per fiets. Zaterdag 5 juni: Oostrum Cl.toernooi Quick Boys Venlo v. 10.20 Uitslagen Uitslagen Nationale hengeldag; Jeugdwedstrijd; I. Mirna Voesten; 2. Sjors van Mil; 3. Ron Cox. tevens prijs voor de grootste vis; 4. Bas Cox; 5. Teun van Daal. Seniorenwedstrijd om de clubhuisbe- ker(Karklïngelbeker) I. Toon Langenkamp; 2. Jan sanders; 3. Henk Hendriks; 4. Pieter Kunen: 5. Dieter Wagner. Zo. 30 mei was de laatste Lentekoningswedstrijd op de Maas, Eindstand 1. Henk Hendriks 2. Toon Langenkamp 3. Peter cuppen 4. Henk Theeuwen 5. Peter Gerrats Programma; Za. 5 juni, 1ste lentekoning voor de korte hengels, bijeenkomst om 07.15 uur aan de visvijver "Het Wanssums Ven" er wordt gevist van 08.00-12.00 uur. Opgeven tot do. 20.00 uur bij Hein van Valkengoed, tel. 0478-582376. Tevens is er ook op deze zaterdag een koppelwedstrijd van Siebengewald. Zo. 6 juni 1ste wedstrijd van de Pickercompetitie, bijeenkomst om 07.00 bij Rene. Di. 8 juni onderlinge wedstrijd op de vijvers tegen Horst, opgeven tot do. 20.00 uur bij Pieter. tel. 077-3662920. Jeugd: Zaterdag 5 juni is de lste jeugdlenteko- ning, bijeenkomst is om 13.00 uur aan de visvijver "Het Wanssums Ven" er wordt gevist van 14.00-16.00 uur. Leden die de contributie voor 1999 nog niet hebben voldaan vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Voor vergunningen en ook dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de seer. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Wanneer het wat minder druk is wordt de kans op een hoge klassering voor de aanwezigen een stuk groter. Dé kans om punten te scoren in de strijd om de zomertrofee. Vier goede uitslagen en uw kans op de beker neemt alleen maar toe. Vakanties en een eerste avondje mooi weer zorgden er voor dat er minder bridgers waren dan gebruikelijk. Dat zal vanavond wel anders zijn wanneer we onze aspergedrive spelen. Een van die traditionele avonden waarop zeer velen aanwezig zijn. We spelen drie spellen per ronde om ook voor een gezellige afsluiting nog even tijd te hebben. Voor de leden die nog kans maken op de indi viduele kampioenstitel van die seizoen de laatste kans. De verschillen aan kop van het klassement zijn zeer gering, dus nog een avondje volop spanning. De uit slagen van vorige week: Geel: 1. Ep. v. Hooft: 2. Ep. Meyer; 3. Ds. Paris- Stappers. Rood: 1. Ëp. Schoonbeek: 2. Ds. Blok-v.d. Brink; 3. Hr. Groenewold- Verschuyten. Groen: I. Ds. Appels- Olislager; 2. Ds. Thijssen-Oosterbaan: 3. Ds. Borssen-Voss. Programma: Vanavond aspergedrive. Donderdag 10 juni derde avond zomer avondtrofee. 'SV Venray is en blijft mijn club' Door Henk Willemssen Venray zal vanavond uitlopen voor de belangrijkste wedstrijd van het sei zoen. Om 19.30 uur is de aftrap van het allesbeslissende duel tegen Heer uit Maastricht. Venray heeft aan een gelijkspel al voldoende om te promo veren naar de eerste klasse. Elftalleider Noud Janssen zit donder dagavond samen met trainer Jan Poels voor het laatst op de Venrayse bank. @all-mag-inspr:"Promotie zou vooral voor de jongens fantastisch zijn. Zo'n hoogtepunt in de voetbalcarrière vergeet je je leven lang niet meer. Dit kan het seizoen voor ons allemaal nog heel mooi maken", zegt Noud Janssen. De oer-Venraynaar sluit na het duel tegen Heer het tijdperk SV Venray af. Maar het boek 'Venray' blijft voor hem zeker niet gesloten. "Ik ben en blijf Venraynaar in hart en nieren. Vanaf mijn zesde jaar ben ik al lid van de club. Na mijn verblijf bij MVV ben ik bij Venray teruggekeerd. Eerst als speler en later als trainer." Noud Janssen wordt niet graag herin nerd aan de mededeling van het bestuur ïn december dat Venray niet met hem verder wilde. "Er zijn afgelopen seizoen zoveel fouten gemaakt. Maar dat is gebeurd. Het heeft geen zin om de vuile was buiten te hangen. Ik heb besloten om er een jaar tussenuit te gaan. Om bij te komen van de sleur en de problemen die er zijn geweest." Sinds zijn terugkeer in 1984. na een profcarrière bij MVV, beleefde Noud Janssen louter successen op sportpark de Wieën. In het tweede seizoen na zijn rentree werd Venray kampioen in de eerste klas se en keerde terug in de hoofdklasse waar het in 1989 de titel behaalde. Dat unieke kampioenschap is nog altijd het hoogtepunt in de historie van SV Venray. In 1992 nam Noud Janssen op 36-jarige leeftijd afscheid van de hoofd macht dat toen nog een stabiele hoofd klasser was. Als trainer/coach van het tweede elftal beleefde de voormalige libero daarna nieuwe successen tot tweemaal het landskampioenschap toe. Sinds twee jaar vormt hij met Jan Poels het technisch duo bij de hoofdmacht. Noud Janssen is er op gebrand om afscheid te nemen met promotie. Alhoewel hij de hosanna-stemming in en rond het team probeert te onderdruk ken. "Op straat word ik erover aange sproken. 'Heer die pakken we wel even'. Maar uit ervaring weet ik dat het heel anders kan gaan. We moeten waken voor overschatting van onszelf. Want we hebben nog geen enkele prijs behaald. En als we donderdag op onze bek gaan dan hebben we nog niets bereikt." Vorige week reisde Noud Janssen met een vijftal spelers met een busje naar Maastricht voor hel duel Heer tegen Willem I dat Heer in de slotfase met 1-0 won. Omdat Venray afgelopen zondag Willem I met 5-0 klopte heeft het Venrayse team tegen Heer dus al aan een remise genoeg. "Heer was fysiek sterker en heeft een goede spits. Onze spelers waren niet onder de indruk van Heer. Maar het is toch een heel moeilijke ploeg. Normaal gesproken is Heer met onze kwaliteiten te pakken maar we moeten niet over moedig worden. De wedstrijd moet eerst nog gespeeld worden", waarschuwt hij. Een Fikse streep door de rekening is de schorsing van Ruud Brands. Noud Janssen schrijft de revival van Venray in de laatste twee maanden vooral toe aan het gewijzigde spelsysteem. "Venray meende dat het altijd maar moest aan vallen. Maar sinds we met twee spitsen zijn gaan spelen loopt het veel beter. De stijgende lijn hebben we voortgezet en de spelers kregen steeds meer het besef dat er nog een prijs te winnen viel. Ruud Brands, als man achter de spitsen, speel de daarin een heel belangrijke rol. Hem zullen we donderdag zeker missen." Naast Ruud Brands moet ook Rob Scholten toekijken. Hij zit zijn laatste duel van drie wedstrijden schorsing uit. Alex de Swart is daarentegen wel weer inzetbaar want zijn schorsing is voorbij. De geblesseerde Hugo Lenkens is niet van de partij. Ook niet als toeschouwer want de voormalige aanvoerder had zijn vakantie in deze periode geboekt. Voor Noud Janssen en Jan Poels is na vandaag het sprookje Venray voorbij. Afgelopen dinsdag was de allerlaatste training en vanavond het afscheidsduel. Het leven van Noud Janssen, dat altijd in het teken van voetbal heeft gestaan, zal er straks heel anders uit gaan zien. "Het is wel een rare gewaarwording dat het na deze week allemaal voorbij is. Ik was iedere zondag met voetbal bezig. Ik ben benieuwd hoe een leven zonder voetbal len me gaat bevallen. Maar missen zal ik hei heel zeker. Dat weet ik nu al. En dat zal niet gemakkelijk zijn. Maar ik wil eerst de accu weer opladen. Daarna zie ik wel wat de toekomst brengt." Pony- en ruitervereni- 30 Mei is Freek Meijling op concours geweest in Well. Hier behaalde hij een eerste prijs in L-springen. Het weer is mooi en meteen zie je veel mensen op de fiets door de bossen gaan. De mountainbike is hiervoor prima geschikt en zeker als het een beet je losser wordt kun je met deze brede banden prima uit de wielen. Veel men sen weten al hoe leuk dit kan zijn. Nog niet zo veel mensen weten dat er voor deze sport ook een vereniging is in Venray. Je raadt het al. dat zijn de Mudhunters. ook als er geen modder is zijn ze onder weg. Spreekt je dit wel aan kom dan gewoon een keertje mee doen, het kan vrijblijvend. Deelname is voor dames en heren, jongens en meis jes vanaf 12 tot Een aktieve vereniging in deze nog jonge sport. Wekelijks wordt er twee keer getraind. Op zondag en op dinsdag. Tijdens deze trainingen fietsen we met z'n allen in en daarna kan iedereen op zijn eigen tempo verder. Verder met het programma wal er voor die keer is. Voor het komende weekend hebben we iets nieuws, de bikkels gaan naar het reichswald en degenen die niet willen bikkelen blijven in de buurt van Venray. Het vertrek is dan ook 9.00u. Programma voor de komende weken Zondag 6 juni vertrek 9.00u voor een training in het Reichswald. Tevens vertrek 9.00u. voor een rustige training rond Venray Dinsdag 8 juni vertrek 19.00u voor een training rond Venray. Zondag 13 juni vertrek 9.00u. voor een training in Horst. Dinsdag 15 juni vertrek I9.00u vooreen training rond Venray. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. Ook dit jaar organiseert Auto Sport Team 'Duivenbos' te Overloon weer een autocross. Dit evenement zal plaatsvin den op zondag 6 juni a.s. op circuit 'Duivenbos' gelegen aan de Oplooseweg te Overloon. De aanvang is om 12.30 uur. Er komen diverse klassen aan de start, zoals: toerwagen. Kever, 1600, 2- liter, superstandaard, toerwagen gastrij- ders, vrije- en de nieuwe Fun klasse. In deze nieuwe Funklasse mogen de rijders elkaar van de baan duwen en rammen. Iedereen mag hieraan deelnemen, ook zonder startlicentie. De auto's dienen te voldoen aan de geldende veiligheids eisen volgens het ASUZ reglement, dat op aanvraag verkrijgbaar is bij de orga nisatie. Voor inschrijvingen en/of inlich tingen kunt u terecht bij Sjaak v. Well, tel. 0478-642220 of Paul Tax, tel/fax: 0478-532203. De pupillen die a.s. zaterdag 5 juni deelnemen aan de wedstrijd in Weert dienen uiterlijk om 08.50 uur aanwezig le zijn op de baan. Van hieruit zal om 09.00 uur gezamenlijk vertrokken wor den naar Weert. Aanvang van de wed strijd is om 10.30 uur met een vlaggen- parade i.p.v. 11.00 uur. Reisgeld is vastgesteld op ƒ5,50 dit te voldoen bij vertrek. Het vervoer zal verzorgd wor den door Blenk en Merkenstein. PEEL EN MAAS e-mail adres: peelenm@tref.nl Uitslagen van de vistwedstrijd van 27 mei op de vijver de Schol in Swolgen: 1 T. Timmermans 3000 gr.; 2. L. Pijnenburg; 3. J. Reer, C.. Lefring; 5. T. de Rijk. R. Keyuzer. Volgende wedstrijd vrijdag 4 juni in Horst, vertrek 08.30 uur Eindstand Ciubkampioenschap Geel: 1. Ds. Aarts-Linders: 2. Ds. V. Goinga-Tiggeloven; 3. Ds. V. Ham- Korsmit. Rood: ds. Huisman-Pas: 3. Hr. Huys-Karagozyan; 3. Ep. Heetkamp. Groen: 1Ds. Arts-v.d. Heuvel; 2. Ep. v. Lare; 3. Mw. Timmers-hr. Claessens. Uitslag vrije bridgeavond Geel: 1. Mw. V.d. Voorn-In. Mertens: 2. Hr. Huys-Karagozyan; 3. Ds. Faas- Rooyakkers. Rood: 1, Ds. Goinga- Toggeloven: 2. Hr. V.d. Beele-v.d. Windt; 3. Mw. Dobbe-hr. Aarts/ep. Claessens. Afgelopen maandag is alweer de vier de ronde gespeeld om het zomerclub- kampioenschap. Builen dat er flink om de eer gestreden werd. waren er ook deze keer weer aardige prijsjes te win nen. De uitslag: Geel: 1. Ep. v.d. Slik; 2. Ds. V.d. Munckhof-Reintjes; 3. Mw. Schoonbeek-hr. Manders. Rood: 1. Ds. Jonkers-Volleberg; 2. Hr. V. Lieshout- Schoonbeek: 3. Ep. Eibers. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzit ter: Wim Manders. tel. 585308. De spanning zat er goed in op de laat ste dag van het clubkampioenschap. Geel: I. Mw. Aarts-hr. Cornelissen 56.25%: 2. Ds. V, Ham-Korsmit 55.73%; 3. Ds. V.d. Boom-Glabbeek en hr. Faas-Linders 52.607r; Groen: mw. Tiggeloven-hr. Verheven 60.42%: gedeelde 2e: ds. Bistervels-v. Meyel en ds. Morrée-Vossen 55.21%: Blauw: 1. Mw. Poels-hr. Smits 61.64%: 2. Mw. Frederix-hr. Vogels 59.90%: 3. Hr. Grootjans-Poels 53.13%. .eiders senioren lerdag 3 juni bijeenkomst in lurskamer voor het samenstellen de elftallen voor het nieuwe sei- Leiders en trainers 1 -2-3 om 20.00 Leiders 4-5-6 om 21.00 uur. :tiespelers nieuwe seizoen xdag 10 juni bijeenkomst met «e trainer in de kantine van ons lark. Aanvang 20.00 uur. Iedereen acht wordt krijgt nog bericht. Veteranen Uitslag: [Leunen 1 -2 jramma zaterdag 5 juni: Leunen 16.30 iramtna zaterdag 12 juni: bij Beekse Boys. Eerste itr. 13.30 jramma zaterdag 19 juni: ungen-Leunen zie opst. «gamma zaterdag 26 juni: lenberg-Leunen zie opst. Programma zaterdag 3 juni: sluiting eerste helft seizoen in de Iderkoel, tevens video en foto's ;elandreis.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 11