Bekendmakingen gemeente Vénray Eikenprocessierups gesignaleerd in Venray Overlast luis in beplantingen wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening Werkzaam heden aan spoorweg overgang Oostrum Gemeentehuis gesloten Informatie bijeenkomst riolering Werkzaam heden rioolputten Werkzaam heden Aan den Dril TAXATIES A res-' Gewonden bij botsing 1 EN MAAS donderdag 27 mei 1999 - Pagina 15 èrgunmngaanvragen. groot aantal bedrijven en inrich- ;n is verplicht om krachtens de milieubeheer een milieuvergun- aan te vragen. In de milieuvergun- worden milieuvoorschriften enomen in het belang van de her- ming van het milieu, procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit: de fase van het opstellen van het besluit; iedere fase wordt de beslissing op aanvraag ingevolge de Wet milieu- ieer en de Algemene Wet tuursrecht bekendgemaakt ofdstuk 13 Wet milieubeheer en eling 3.5 van de Algemene Wet tuursrecht). esluit. gemeester en wethouders van de leenteVenray maken bekend dat ien vergunning krachtens de Wet eubeheer hebben verleend aan: Poels AGRO B.V., Veldstraat 28 te Merselo voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fok- zeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Veldstraat 28 te Merselo vergunning wordt onder oplegging ivoorschriften en/of beperkin- gen liet belang van de bescherming van milieu verleend. Ambtshalve Besluit gemeester en wethouders van de neenteVenray maken bekend dat een vergunning ex artikel 8.23 van Wet milieubeheer ambtshalve fist te wijzigen van: Beerkens Autobanden B.V., Zuidsingel 6 te Venray voor het wijzigen van een vergunningsvoorschrift van de op 2 juli I997 verleende milieuvergunning nr. 95.3010 voor een inrichting voor de verkoop en montage van autobanden,APK- keuringsstation voor personen auto's en showverkoopruimte voor auto-accessoires, gelegen aan de Zuidsingel 6 te Venray. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 27 mei I999 tot en met 8 juli I999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aange- bracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-melding. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrij- ven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algeme- ne regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: I. W.J. Coopmans, Wanssumseweg 17 te Oostrum voor het van toe passing worden van het Besluit opslag propaan milieubeheer aan de Wanssumseweg 17 te Oostrum. De melding kan worden ingezien van 27 mei 1999 tot en met 10 juni 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde melding moet nog worden beoordeeld. Venray, _27 mei 1999 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieu- ver- gunning. Hiervoor geldt een bij zondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluit Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning ge deeltelijk intrekken van: I. H.J.M. Kessels, Op de Ries I te Merselo voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan Op de Ries I te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan Veldstraat 28 te Merselo. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van _27 mei 1999 tot en met 8 juli 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op tele- fonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijd- stip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aange- bracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, _27 mei 1999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. INGEKOMEN &OUWAANVRAGEN voldoening aan het bepaalde in ikel 41 van de Woningwet treft u derstaand aan een overzicht van de de afgelopen week bij burgemees- en wethouders van Venray ingeko- n bouwaanvragen. het veranderen en vergroten van het pand aan de Schoolstraat 28 te Venray tnv P.J.J.M. Hermans, Dr. Kortmannweg 6 te Venray; het vergroten van de woning aan de Bershof 15 te Leunen tnv P.J.M.A.Verheijen, Bershof 15; het bouwen van een serre aan de Sleutelbloem 65 te Venray tnv F.L.A.M. Kappel, Sleutelbloem 65; het vergroten van de woning aan de Marjolein 31 te Venray tnv W.J. Litjens, Marjolein 31 het vergroten van de woning aan de Marjolein 29 te Venray tnv M.H.M. Lemmen, Marjolein 29; het vergroten van de woning en het plaatsen van een dakkapel aan het Zevenblad 5 te Venray tnv A.H. Boer, Zevenblad 5; het vergroten van de woning aan de Hagelweg 15 te Venray tnv •J.M. Michels, Hagelweg 15; iet bouwen van een woning aan de Grootdorp 56 te Merselo tnv C. Janssen en F. Weiten, Grootdorp 67; het vernieuwen van de jongveestal aan Pas I te Merselo tnv M.P.H. Arts, Pas I; het veranderen en vergroten van de woning/bedrijfsruimte aan de jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn tnv Maatschap Van Lipzig-Janssen, an Poelsweg 2; iet plaatsen van een dakkapel aan de Pinksterbloem 13 te Venray tnv L. Nabuurs, Pinksterbloem 13. OUWVERGUNNING VERLEEND ifgemeester en wethouders hebben de afgelopen week voor onder- ian- de bouwplannen bouwvergun- ig verleend. het vergroten bedrijfsruimte tbv kantoren aan de Spurkt 3 te Venray tnv Nelipak Holding B.V., Postbus 37 te Venray; het plaatsen van een weeghuisje aan de Deurneseweg 176 te Ysselsteyn tnv VOF Strijbos-Jenniskens, Deurneseweg 176; het bouwen van een carport aan de Merseloseweg 67 te Venray tnv T.j.A.M. Stevens, Merseloseweg 67; het bouwen van een paardenstal aan de Nijverheidstraat 10c te Venray tnv M.P.E.M. van Tilburg, Dr. Kortmannweg 58 te Venray; het vergroten van de bedrijfshal aan de Metaalweg I te Venray tnv Maessen Recycling B.V., Metaalweg het vergroten van de woning aan de Walstro 6 te Venray tnv A.M. van Stokkem, Walstro 6; het vergroten van het pand aan de Julianasingel 32 te Venray tnv J.J.A. Cordang, Julianasingel 32; het bouwen van een champignon kwekerij aan de Pottevenweg 13 te Ysselsteyn tnv J.C.J. van Wylick, Pottevenweg 16; het vergroten van de woning aan de Goetzenhof 6 te Oostrum tnv L.G.J.M. van Els. Goetzenhof 6; het vergroten van de woning aan de Tijm 4 te Venray tnv J.H.P. Mommen,Tijm 4. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. BOUW- TOESTEMMING OP BOUWMELDINGEN Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onder staan- de bouwmeldingen bouwtoe- stemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Etnalaan 4 te Venray tnv F.H. Stasse, Etnalaan 4; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Bingelkruid 18 te Venray tnv P.M.H.Volleberg, Bingelkruid 18; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kaardebol 6 te Venray tnv J.J.G. Smits, Kaardebol 6; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Hubertusstraat 5 te Venray tnvT.C.J. Faasen, Hubertusstraat 5; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Hoofdstraat 22a te Oirlo tnv C.G.P. Willemssen, Hoofdstraat 22a; het plaatsen van een tuinhuisje/berging aan de Joke Smitstraat 16 te Venray tnv R. Scheepers, Joke Smitstraat 16. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt inge- diend. BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. het plaatsen van een dakkapel aan de Pinksterbloem 3 te Venray tnv M.A.J. Koonings, Pinksterbloem 3; het vergroten van de woning aan de Walstro 14 te Venray tnv W.H.G.M. van Melis,Walstro 14; het vergroten van het cafe aan de Henseniusstraat 13 te Venray tnv T.H.W. Voesten, Henseniusstraat 13; het bouwen van een serre aan de Serenadestraat 49 te Venray tnv G.H.P. Thomassen, Serenadestraat 49; het plaatsen van een houten ber ging/tuinhuisje aan de Buitenhof 4 te Oostrum tnv J.PA. Keijsers, Buitenhof 4; het bouwen van een hondenken nel aan de Lorbaan 10 te Veulen tnv V.O.F. Gebr. Janssen, Lorbaan 10; het veranderen/vergroten van de woning aan de Stationsweg 107 te Venray tnv P.M.A.G. van Berne, Mgr. Geurtsstraat 19 te Maashees; het vergroten van de woning aan de Kroonkruid 84 te Venray tnv D.T.C. Cavis, Kroonkruid 84; het vergroten van de woning aan de Kroonkruid 86 te Venray tnv H.G.M. Hubers, Kroonkruid 86; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Haalakker 59 te Oirlo tnv H. Claessens-Arts, Haalakker 59; De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 28 mei 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Artikel 17WRO-vrijstelling Burgemeester en wethouders hebben op 18 mei j.l. middels toepassing van artikel 17 van de Wet op de ruimtelij ke ordening aan het Zuiveringschap Limburg te Roermond voor een periode van 2 jaar vrijstelling verleend van de bestemmingsvoorschriften Buitengebied voor de opslag van ge droogd zuiveringsslib in een loods op het perceel Deurneseweg 176. Zij die menen door de vrijstelling rechtstreeks in hun belangen te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders een gemotiveerd bezwaar- schrift indienen en wel bin nen 6 weken nadat de beschikking is toegezon- den of uitgereikt. BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD (artikel I9WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti- kei 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van deWo- ningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. het bouwen van een woning met bedrijfsruimte aan de Overloonseweg te Venray tnv A.F. Jans-Beken, Ambachtstraat 3 te Venray; het bouwen van 22 woningen aan de Leunseweg/Paterslaan te Venray tnv Amstelland Vastgoed, Postbus 6069 te Eindhoven; - het bouwen van 24 woningen aan de Leunseweg/Paterslaan te Venray tnv Amstelland Vastgoed, Postbus 6069 te Eindhoven. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van _28 mei 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. PROCEDURESTART ARTIKEL 18aWRO T.B.V. BOUWMELDING Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti- kei 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herzie- ning bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel- ding. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Vlinderbloem I te Venray tnv P.J.P.J. Pluijm,Vlinderbloem I De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 28 mei 1999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de ba- lie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 27 mei 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. l.v.m. werkzaamheden van de NS is van vrijdag 28 mei t/m maandag 31 mei 1999 de Mgr. Hanssenstraat ter hoogte van de spoorwegover gang geheel afgesloten. Het verkeer zal worden omgeleid. De afgelopen dagen is de Eikenprocessierups weer gesignaleerd in Venray en omgeving. Ook dit jaar zal deze dus weer voor overlast zor gen. Een volledige uitroeiing van deze rups is niet haalbaar, wij zullen echter zoveel mogelijk de overlast proberen te beperken. Bestrijding van de overlast Bestrijding vindt voornamelijk plaats door middel van het opzuigen van deze beestjes. De rupsen vormen na een aantal vervellingen steeds gro tere nesten, die hangen aan de takken van de eikenbomen, waarvan er voor al in het buitengebied erg veel staan. De nesten bestaan uit een dicht spin sel van draden, vervellingshuiden en uitwerpselen. De overlast, ontstaan door de ver spreiding van brandharen die zitten aan de vervellingen, kan nare gevolgen hebben voor de gezondheid. Gezondheidsaspekten De lichamelijke reacties, die direct of indirect na contact met zo'n brand- haar op kunnen treden zijn zeer divers. Behalve klachten aan de huid. ogen en bovenste luchtwegen, kunnen ook klachten van algemene aard optreden. Over het algemeen ver dwijnen deze symptomen spontaan na een aantal dagen. Om te voorkomen dat de brandha ren zich verder over het lichaam ver spreiden, is het van belang om de huid goed met water te wassen en aange dane goed met water te spoelen. Kleren goed met water te reinigen. Bij hevige jeuk kunnen anti- jeukmiddelen verlichting geven. Als de klachten ernstiger wor den, is het raadzaam om een huisarts te raadplegen. Probeer direct contact met rupsen en/of nesten te voorko men. Wijs kinderen op het gevaar hiervan. Informatie Indien in uw omgeving nesten met rupsen voorkomen, wordt het aange raden dit bij de publieksbalie van de gemeente Venray, telefoon 523333 te melden. Deze balie is van maandag t.m. donderdag van 9.00 tot 17.00 uur bereikbaar. Op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. i In de komende maanden is het mogelijk dat bomen en struiken over last gaan bezorgen d.m.v. luizen en/of vraat. Ook overlast in de vorm van overdadige bloei of bessen is moge lijk. Bij linden en esdoornbomen kan de zogenaamde drup weer voor proble men zorgen. Deze drup bestaat uit een paars/blauwe substantie, die ont staat door suikerafscheiding van lui zen. Deze afscheiding is NIET schade lijk voor b.v. autolak. Burgemeester en wethouders heb ben enkele jaren geleden gekozen voor minimale bestrijding en wel alleen op drupgevoelige plaatsen bin nen Venray. Dit betekent globaal dat hier een tiental bomen voor in aan merking komt. Als voorbeeld o.a. bomen die bij caféterrasjes in het cen trum en in de dorpskernen staan, en de linde op het Henseniusplein. Ook bomen bij parkeerplaatsen van gehan dicapten valllen onder deze regeling. Dit jaar wordt hier weer gespoten met het middel Pyrimor. Een nadeel hiervan is dat, afhankelijk van het weerk, dit middel maar kort werk zaam is, zodat een vervolgbehandeling noodzakelijk zal blijven. Deze methode op alle linden en esdoorns binnen de gemeente toe passen is om financiële redenen niet mogelijk. Wij vragen dan ook begrip van de bewoners, die wonen bij bomen die niet behandeld worden. Iedere boom heeft wel enkele nade len, maar ondanks alles toch nog altijd veel meer voordelen. Zonder blad, bloesem en bessen leeft een b oom niet. Zonder bomen leeft een straat of wijk niet. Zonder flora geen fauna, oftewel geen groen dus minimaliseert ook het vogelbestand. Voor meer informatie kunt U terecht bij de publieksbalie van de gemeente, via telefoon 523333. Deze balie is van maandag t.m. donderdag van 9.00 tot 17.00 uur bereikbaar. Op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Commissie Stedelijke ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woensdag 2 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. Commissie Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag 2 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening, vaststelling agenda. 2. Mededelingen, ingekomen stuk ken. 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 21 april 1999. 4. Spreekrecht publiek 5. Voorjaarsnota 1999 incl. MUIP 2000-2003 6. Eerste algemene aanpassing pro ductbegroting. 7. Ingekomen stukken ter kennisna me. 8. Rondvraag en sluiting. Commissie Cultuur, Onderwijs en Sport De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag 3 juni 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek. 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 22 april 1999. 4. Ingekomen stukken ter kennisna me. 5. Gewestaangelegenheden 6. Voorjaarsnota 1999 incl. MUIP 2000-2003 7. Eerste algemene aanpassing pro ductbegroting. 8. Rondvraag en sluiting. Het gemeentehuis is op dinsdag I juni (999 i.v.m. een cursus vanaf 15.00 uur gestoten. De gemeente wil alle panden in Venray vóór 2005 aansluiten op de riolering en organiseert hierover informatie-avonden voor betrokke nen. De betrokkenen krijgen ook een persoonlijke uitnodiging voor een van de bijeenkomsten. Op maandag 3 I mei a.s is er een informatiebijeen komst voor woningeigenaren Leunen en Venray. Op donderdag 3 juni a.s is een informatiebijeenkomst voor eigena ren van een niet-agrarisch bedrijf. Beide informatie-avonden beginnen op 20.00 uur in de Witte Hoeve, Gasstraat 5 in Venray. Mocht uw woning niet op de riole ring zijn aangesloten en heeft u nog geen persoonlijke uitnodiging gekre gen voor een informatie-avond, dan bent u van harte welkom op maandag 7 juni in de Witte Hoeve. De gemeente start in week 22 met werkzaamheden aan rioolputten op de Dr. Kortmannweg ter hoogte van de onverharde weg. Eén rijbaan wordt voor circa 4 weken afgesloten. De gemeente start in week 22 ook met werkzaamheden op de Hoenderstraat ter hoogte van de Burg. v.d. Loostraat. Eén rijbaan wordt voor circa 3 weken afgesloten. Tevens start de gemeente win week 22 met werkzaamheden aan de Past. Strijkerstraat tussen de van Berlostraat en de Bershof. De weg wordt voor circa 4 weken volledig afgesloten. Het verkeer wordt omge leid via de Albionstraat en de Brienshoekweg. In tegenstelling tot de vorige publi catie, start de gemeente niet op vrij dag 28 mei maar op vrijdag 4 juni a.s. met de reconstructie van het rioolge maal Aan de Dril.Vanaf maandag 7 juni tot en met vrijdag I I juni is Aan de Dril.t.h.v. het rioolgemaal, op de hoek met de Merseloseweg voor alle verkeer afgesloten. Doorgaand verkeer zal worden omgeleid via de Hoopweg. Voor bestemmingsverkeer blijft Aan de Dril vanaf de Hoopweg bereikbaar. _L VENRAY ^.0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. T Coniferen gestolen Onbekenden hebben vorige week van een akker aan de Roffert in Castenray voor ruim duizend gulden aan coniferen gestolen. De 42-jarige eigenaar uit Melderslo meldde dat er 435 planten van het ras Thuja Smaragd waren ontvreemd. Er werden van de kweker al eerder coniferen gestolen. De totale schade bedraagt tienduizend gulden. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Bij een ongeval op de Meerlosebaan in Grubbenvorst zijn vorige week zaterdag een 30-jarïge automobilist en een 22-jarige inzit tende, beiden uit Venray. gewond geraakt. De bestuurder verloor in een bocht de macht over het stuur en botste tegen een boom. De twee mannen kwamen door de aanrijding bekneld te zitten en moesten door de brandweer uit het wrak worden bevrijd. Ze werden met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Bij de bestuurder werd een bloedproef afgenomen. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15