Spöfit ta Verdiende winst voor Venray Voortvarende start Ysselsteyn Winst voor Oostrum in eerste wedstrijd nacompetitie II SVV Jeugd VV Holthees e-mail: SV Leunen SV Venray Veteranen SVV Veteranen SV Ysselsteyn Nacompetitie zaalvoetbal V.V. Oostrum UW S.V. Merselo Darten DC Halfweg HSV t Al ver tie Autospeedway- races Venray UW Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Common Sense ATB- vereniging Mudhunters St. Christoffel Darten DC De Piëlhaas AV Venray- Regio PEEL EN MAAS SV Venray-Swift 2-0 donderdag 20 mei 1999 - Pagina 7 De goede serie, slechts onderbro ken vorige week. van Venray zette zich nde eerste wedstrijd van de nacompeti- ie voort. Voor de derde maal wist fenray Swift uit Roemond aan de zege- ;ar te binden. In de eerste helft domi- leerde Venray volledig. Vanaf het eerste luitsignaal drong Venray Swift op eigen lelft terug. Toch moesten de supporters nog een i3lf uur wachten op de verdiende l -0 voorsprong. Ruud Brands werd onregle mentair gestopt: hijnam zelf de toege kende vrije trap. Zijn vrije trap werd door Alex de Swart perfect ingekopt. Eén minuut later kreeg Swift een uitge- programma zaterdag 22 mei: Venray B3 toernooi UDI Uden v. 09.00 Venray B4 toernooi JVC Cuijk v. 12.30 fenray C1 toernooi Geldrop v. 09.15 'enray C3 toernooi Rhode St. ledenrode v. 12.00 'enray C5 toernooi JVC Cuijk v. 08.00 'enray M1 toernooi Venray 'enray M2 toernooi Venray fenray Dl toernooi Geldrop v. 08.30 fenray E1 toernooi Venray fenray E2 toernooi Venray fenray E5 toernooi Olympia Boxmeerv. 2,30' fenray E6 toernooi RKDEV Arcen v. 8.00* fenray E9 toernooi SHH Hertenv. 09.15 fenrav El I toernooi SHH Herten v. 9.15* fenray F11 toernooi Olympia Boxmeer 08.30 Zondag 23 mei: fenray E3 toernooi Milheezer Boys v. 8.00 Venray E4 toernooi Milheezer Boys v. 8.15 Maandag 24 mei: Venray C2 toernooi Olympia Boxmeer 09.00 Venray F10 toernooi Sparta Sevenumv. 12.30 Veteranen Jitslag: lolthees-SVV 1-12 Stratentoernooi lp zaterdag 22 mei houdt VV Holthees aarjaarlijkse stratentoernooi. Deze dag svoor iedereen vrij toegankelijk. De bgindeling ziet er als volgt uit: 10.00 enaltyschieten voor de jeugd. 11.00 snvang stratentoernooi. 14.00 finale enaltybokaal jeugd. 17.00 einde wed- tijden, 17.00 aanvang koeschieten, 19.00-23.00 live-muziek. http:www.tref.nl/ Sport en spellendag 1999 SV Leunen en Oranje Wit Hallo jongens en meisjes. Het is weer ijna zo ver. Op zaterdag 22 mei is onze Pórt- en spellendag. Aanvang 12.45 ur Dus als jij je opgegeven hebt. zorg sn dat je rond 12.30 uur op het sport- ük bent. Afscheidswedstrijd Lei Keyscrs, invang 19.30 uur ledereen die Lei nog een handdruk '■I komen geven is op deze avond van ine welkom in dc kantine van SV eunen. Stratentoernooi 1999 Penalty-bokaal Aancang 13.00 uur, ledereen die nog 'de race is voor de penaltybokaal drdtom 12.30 uur verwacht in de kan- "evan SV Leunen. Pupil an het jaar, team van het lar Oui 17.00 uur worden de spelers van team van het jaar verwacht in de inline. Programma jeugd zaterdag 29 mei 1 toernooi Lierop a. 10.00 Programma veteranen zaterdag 29 ^-Leunen zie opst. lezen kans om weer op gelijke hoogte te komen. Rob Scholten bracht binnen de zestien meter een aanvaller van Swift ten val. Scheidsrechter Heijnen kende, zonder te twijfelen, de strafschop toe. Keeper Rick Ewalts redde Venray van de gelijkmaker door op fraaie wijze de penalty tot hoekschop te verwerken. Venray bleef tot aan de rust de duidelijk betere ploeg. Na rust kwam Swift beter voorbereid uil het kleedlokaal. Swift zette Venray vast op eigen helft, zonder echte kansen te creëren. Gaande weg de tweede helft kroop Venray onder de druk van Swift vandaan. Eerst was het Joris Gerritsen Uitslag: SV Venray-Beekse Boys 5-2 Programma zaterdag 22 mei: M aashees-S V Venray a. 16.30 Afmelden uiterlijk donderdagavond, tel. 586963. Uitslag: Servio-SVV 0-3 Holthees-SW 1-12 Programma zaterdag 22 mei: SVV-SSS '18 a. 17.00 ALLE spelers die kunnen worden verwacht. Afmeldingen uiterlijk donderdagavond bij A. Sijbers, tel. 583196. Attentie: aanvangsttijdstip kan mis schien veranderd worden. Korfbal Uitslagen: Korfrakkers-sen. 1 14-10 Erica-sen. 2 7-7 DES-sen. 2 6-6 Asp. I-KCHB 6-4 DIS-asp. 2 3-1 Asp. 3-ODOS 2-3 Pup.-MKV 5-2 Programma donderdag 20 mei: sen. I-Rosolo a. 20.00 pupil v.d. week: Fieke Koopmans asp. B1 is zaterdag kampioen geworden. Zij sloten deze competitie af met een overwinning, zodat ze ongeslagen kam pioen zijn in hun poule. Na een spannende wedstrijd wisten de pup. 1 met 5-2 van MKV te winne. Doordat medekoploper de Korf de wed strijd had verloren, waren de pup. I kampioen. Korfrakkers-de Peelkorf: 14-10 Peelkorf kon ook deze wedstrijd niet voltallig aantreden tegen de korfrakkers uit Erp. Voor beide teams stond er niets meer op het spel wat klassebehoud betreft. Zo kon er ontspannen aan de wedstrijd begonnen worden. De korfrakkers begonnen sterk en openden de score; ook de 2-0 tekende de Korfrakkers snel aan, maar Peelkorf had hier een goed antwoord op en wist de stand snel gelijk te trekken. De ploegen hielden elkaar goed in evenwicht, maar toch was het uiteinde lijk de Peelkorf die met een 7-6 voor sprong ging rusten. Na de rust verzuimde de Peelkorf ech ter te scoren, waar de Korfrakkers van profiteerden. De Korfrakkers scoorden gemakkelijk op afstand, waar de Peelkorf geen ant woord op had. De eindstand werd 14-10 voor de Korfrakkers. Voor de Peelkorf scoorden: Femke v. Rosmeulen 5x; Loes Claesens en Wendy v. Rosmeulen elk 2x en Susan van Asten lx. Vrijdag 21 mei: Sporthal de Wetteling 20.30 't Huukske-ZVV Leunen 21.30 De Bonte Koe-'t Trepke 22.30 ZVV Noir-Venrode die kans had om Venray naar een veili gere score te tillen, maar zijn inzet mist te het doel. Tien minuten voor tijd was het dan toch raak. Marco Berden startte een solo op eigen helft en trof, wat eer der Joris Gerritsen net niet lukten, nu wel het doel van Swift. De 2-0 voor sprong was nu een feit. Drie minuten later had Cas van Eist voor open doel de mogelijkheid om de wedstrijd definitief te beslissen, maar hij mistte jammerlijk. De nacompetitie wordt komende zaterdag voortgezet met de wedstrijd Swift-Volharding, om dan tweede pink sterdag te worden beslist met de wed strijd Volharding-Venray. Jeugd: Programma zaterdag 22 mei: Oostrum El toernooi Olympia Boxmeer v. 12.30 Oostrum E3 toernooi Olympia Boxmeer v. 12.30 Oostrum F1 toernooi Olympia Boxmeer v. 08.30 Oostrum F2 toernooi Olympia Boxmeer v. 08.30 Maandag 24 mei: Oostrum Dl toernooi Olympia Boxmeer v. 08.30 Senioren Uitslagen nacompetitie: Oostrum 1-Nunhem 1 3-0 Programma maandag 24 mei: Nacompetitie: Sw. Boys-Oostrum 1 14.30 Veteranen Uitslag: VVO-DIS 4-2 Programma zaterdag 22 mei: VVO-Volharding a. 16.30 b. 16.00 Korfbal Uitslagen: pup.-BJue Stars 3-0 OEC-asp. 5-2 De Horst-Sen. 2 14-3 Sen. 1-Swift 3-7 PEEL EN MAAS WEEKBLAD Korfbal Uitslagen: pup.-Swift 9-2 de Merels-asp. 7-2 sen. I-Swift 9-10 Vonckel G.-sen. 2 9-4 DES-midw. 3-2 Dit waren de laatste uitslagen van dit seizoen 1998-1999. Helaas is het niet helemaal gelopen zoals we graag gezien hadden, maar het plezier staat voorop en dat hebben we dit jaar allemaal veel gehad. Na ongeveer vier jaar zal onze trainer, Henri Brugmans. ons volgend jaar niet meer bijstaan, omdat hij een andere stek heeft gevonden. Korfbalclub Oostrum mag komend seizoen van zijn kwaliteiten gaan profiteren. Helaas is er nog geen vervanger gevonden, maar we blijven uitkijken en hopen op een goede tip, zodat we eind augustus het nieuwe seizoen kunnen beginnen met een nieu we trainer. Denk aan het stratentoernooi op zondag 30 mei a.s. Vergeet je niet op te geven! Ook de kantine- en kleedloka- lenpoetspioegen, hou je agenda in de gaten. Nog zeven maal op vrijdagavond om 20.30 uur zomeravondcompetitie, inschrijven kan tot 20.15 uur. Zaterdag singletoernooi, aanvang 20.30 uur; inschrijven kan tot 20.15 uur. Interesse om competitiedarten te gaan spelen in een team. dan kunt u zich voor 5 juni opgeven bij DC Halfweg. Voor informatie kunt u bellen: café Halfweg, Stationsweg 147, tel. 0478- 581510. Ysselsteyn heeft de eerste wedstrijd in de nacompetitie tegen Wanssum moeizaam gewonnen. In de beginfase had Ysselsteyn het initiatief. Naarmate de wedstrijd vorderde kwam Wanssum. dat fysiek sterker was. beter in de wed strijd. Acht minuten voor rust kwam Ysselsteyn op voorsprong door een treffer van Geert v. Dijck sr. die een fout in de verdediging van Wanssum bekwaam afstrafte. Na de thee was het Wanssum. dat een veldoverwicht opbouwde en er alles aan deed om de achterstand weg te werken. Maar Ysselsteyn kreeg uit enkele goed gespeeld counters kansen de wedstrijd te beslissen. De afwerking was ook deze middag niet het sterkste punt. Toch was hel Wanssum dat de gelijkmaker liet aantekenen. Erik Wijnhoven werkte een Uitslagen; Zo. 16 mei was de 3de Lentekoningswedstrijd op de Maas, 1. Peter Gerrats. 2. Harry Janssen: 3. Peter Cuppen. 4 Henk Theeuwen; 5. Harry Kanning. Programma; Za. 22 mei, 2de wedstrijd Matchkampioenschap. Zo. 23 mei sluitingsdatum inschrijving Selectiewedstrijden en Pickercompetitie. ma. 24 mei 4de wedstrijd lentekoning l.h. bijeenkomst om 07.30 uur bij Rene. Di. 25 mei 1ste wedstrijd om de vijver koning, bijeenkomst om 18.00 uur aan de visvijver "Het Wanssums Ven" er wordt gevist van 18.30-21.00 uur. Opgeven tot donderdag 20.00 uur bij Pieter Kunen te. 077-3662920. Jeugd: Hengelsport federatie "De Vriendschap" Noord-Limbug organiseert voor haar jeugdleden een federatieve jeugdcompe- titie. Ook de jeugdleden van 't Alvertje kunnen hieraan deelnemen. Er wordt gevist in 2 categorieën; 11 t/m 13 jaar en 14 t/m 17 jaar. De competitie bestaat uit 4 wedstrijden die allen gevist worden op een vrijdag-avond van 19.00-21.00 uur. De bijeenkomst is om 18.30 uur. De wedstrijden worden gehouden op 25 juni in Grubbenvorst, op 9 juli in Horst, op 27 augustus in Oostrum en op 3 sep tember in Afferden. Alle wedstrijden worden gevist in de vijvers. Voor de winnaars in beide categorieën is een wisselbeker en een persoonlijke troffee beschikbaar en verder zijn er nog mooie prijzen te verdienen. De prijsuitreiking is na de laatste wedstrijd te Afferden in cafe "De Zwaan" in Afferden. Voorwaarde om aan deze wedstrijden mee te kunnen doen is dat de jeugdleden zelfstandig en zonder hulp van derden, kan vissen. Zijn er jeugdleden die inte resse hebben om mee te doen dan kun nen die zich voor 27 mei aanmelden bij Pieter Kunen, tel. 077-3662920. Voor de aanmelders zullen dan in de loop van de maand juni, onder leiding van ervaren sportvissers, nog enkele trainingsavonden worden georganiseerd. Leden die de contributie voor 1999 nog niet hebben voldaan vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Voor vergunningen kunt U ook terecht bij v. Grootel Hengelsport. Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Op pinkstermaandag 24 mei vinden er weer autospeedwayraces plaats op cir cuit de Peel in Venray. De Stockcar Formule 1 zal op deze wedstrijddag strijden om de eerste ronde van de Euro F1 Challenge. Voor deze races hebben zich al zes Engelse coureurs aangemeld. Aan de start zullen verschijnen: wereld kampioen Frankie Wainman jr.; euro pees kampioen Paul Harrison. Chris Lloyd. Murray Harrison. Jason Holen en Garry Castell. Ook zijn er nog onder handelingen gaande met ex-wereldkam- pioen Peter Falding. Naar verwachting zullen er ruim 30 stockcars aan de start verschijnen. Naast de Engelse coureurs zullen natuurlijk ook de Nederlandse topcoureurs als Louw Wobbes. Ron Kroonder en streekrijder Rob Strijbos aan de start verschijnen. In de National Harrods zullen de Nederlandse coureurs proberen hun Duitse concurrenten te snel af te zijn, favorieten voor de eind overwinning zijn: Henk Peeters uit Nijmegen en John v.d. Bosch uit Rosmalen. Ook Erik Roeffen uit Grubbenvorst zal aan de start verschij nen. In de sprint 1300 zal Roel Bongaerts uit Roggel proberen zijn tweede plaats van de vorige wedstrijd om te zetten in een eerste. Hub Litjens uit Panningen is hierbij één van zijn belangrijkste concurrenten. In de stock- rods zullen de auto's weer deur aan deur vechten en zullen Patrick Peeters en Mare Stegmeyer uit Baarlo proberen de overwinning voor zich op te eisen. De Saloonstockcars zullen het publiek weer op de banken krijgen door hun caprio len; streekfavorieten hier zijn Dave Martens uit Ysselsteyn en Pierre Verhoeven uit Grubbenvorst. Barry Maessen uit Ysselsteyn en Stephan Driessen uit Meterik zullen alles op alles zetten om hun pech van de vorige wedstrijd te vergeten en dit keer wel op het erepodium te belanden. In de Stockcar formule 2 zullen, de coureurs weer alles uit de kast moeten halen om sneller ter zijn dan de Peeters familie uit Nijmegen. Hoop hierop is er wel omdat Toon Schut uit Dordrecht weer terug is, ook Frank Lauf uit Siebengewald zal er alles aan doen om te winnen. De wedstrijden beginnen om 12.30 uur en het circuit is gelegen aan de Middenpeelweg (N277) tussen Ysselsteyn en Vredepeel. PEEL EN MAAS 'n abonnement «aard voorzet van Gordon Verkooyen prachtig in het Ysselsteyn-doel. Hierna kreeg de wedstrijd een open karakter. Kansen kwamen er over en weer. Uiteindelijk trok Ysselsteyn aan het langste eind door in blessuretijd 2-1 te scoren. Het was Geert v. Dijck sr. die met een prachtige pass Sjoerd Slangen op pas stuurde, die het doelpunt van zijn leven maakte. Voor Ysselsteyn was de zeer belangrijke winst in de eerste wed strijd een feit. Aanstaande zaterdag speelt Wanssum thuis voor haar laatste kans tegen RKDSO uit Lomm. Op pinkstermaan dag vindt de derde wedstrijd in de nacompetitie plaats in Lomm: RKDSO- Ysselsteyn. Na de tweede wedstrijd weet Ysselsteyn wat de overwinning tegen Wanssum waard is geweest. PEEL EN MAAS WEEKBLAD We schijnen leden te hebben, die een avondje Niet-Rokers Bridge opofferen voor een paar dagen vakantie. We waren vanavond maar met 37 paren, zodat we in drie lijnen moesten spelen: 10 paren in de gele, 12 in de rode en 15 paren in de gemengde groene/blauwe lijn. Maar het was weer gezellig en vooral span nend, met name in de gele lijn om het kampioenschap en in de rode lijn om wie er niet uitgewipt zou worden want daar bevonden zich 6 paren in degrada tie-zone. In de groene lijn waren er vier die een reële kans hadden op promotie. Er is geboden en gespeeld met een ernst alsof er een stelletje duuvels in een wij- watersvat bezig waren. De eerste serieu ze scheidsrechterlijke uitspraak is er in de gele lijn zelfs aan te pas moeten komen! In groen waren vanavond Riet en Christ Muermans met 61.79, Mia en Sraar van Meijel met 59.17 en Ans Slagter - Gemma van Winkel met 56.15 de sterksten. Het paar Nel Camps - mevrouw Westzaan verdienen hier een extra vermelding want zij waren de enige in deze lijn die zonder fouten hun scorebriefjes hebben ingevuld! In rood waren Leon Bollen - Rob Keizer met 69.08, Huub Thuyls - Piet Hanen met 67.92 en Riet Blok - Mia Philipsen met 59.58% de winnaars. En in de gele lijn zijn Gerardus Antonius Janssen - Toon den Brok met 59.90, Luc Duyn - Wim Verschuyten met 57.81 en Tiny en Jacques Meeusen met 57.31% met de eer gaan strijken. Gerardus Antonius en Toon hebben hun overwin ning vooral te danken aan de gezellige tafel tegen Ans van Gils - Greetje van de Brink. Daar waren de lachsalvo's niet van de lucht maar ondertussen hebben Ans en Greetje hun tegenstanders maar liefst 84% bezorgd. Deze zijn hun daar voor zeer dankbaar maar op hun beurt hebben Gerardus Antonius en Toon aan de tafel tegen Annie Boekholt -Mia Lommen hun clubkampioenschap ver speeld door tegen hun zelfs met 84% te verliezen! Deze dames hebben de fouten van hun tegenstanders genadeloos afge straft. That's good bridge! Het clubbeker is gewonnen door Truus Bollen en Piet Vos met een eind gemiddelde van 58.72%. Ze waren daar mee Janssen - den Brok met 0.05% te slim af. Ook Tiny en Jacques Meeusen grepen met 56.61% naast de hoogste prijs. Proficiat Truus en Piet! Maar het volgend jaar zal dat zo niet gaan, dan zullen een paar andere met de beker naar huis gaan. Opgepast dus. Gepromoveerd naar de gele groep zijn: Leon Bollen - Rob Keijzer met 65.15, Huub Thuyl - Piet Hanen met 59.89 en Bèr Poels - Wiel Vogels met 55.21 Uit het gejuich waarmee de mededeling van de promotie van de eerste twee werd begroet was op te maken dat men het vanzelfsprekend vond dat die naar geel gaan! Naar rood promoveren Dries Albers - Lidia Thijssen met 59.64, Riet en Christ Muermans met 56.39 en Jopie en Jan Emmen met 54.41%. Van blauw naar groen gaan Ans Slagter - Gemma van Winkel met 61.49, Maria en Harrie Lenkens met 56.25 en Loes Lucassen - Bep Martens met 51.06%. Een welgemeend proficiat voor alle gepromoveerdenVan de 9 degegradeer- den zijn er drie paren die in dit blok meer dan drie keer afwezig zijn geweest en daardoor automatisch naar lagere regionen verhuizen. Andere zijn gede gradeerd om verschillende redenen: sommige lachen af en toe te veel, andere hebben een paar keer teveel pech, weer andere hebben nog meer pech en dan zijn er ook nog waarvoor het echt beter is dat ze een tijdje niet op hun tenen hoeven te lopen. Alle gedegradeerden in ieder geval heel veel succes in het vol gend seizoen, a.s. Dinsdag begint de laddercompetitie (de best 4 of 6). De eerste avond hebben we bij wijze van experiment de kaaiten gestoken op basis van de lesbrief van Leon Bollen, die deze keer gaat over hel preëmptïef bie den. Ieder clublid heeft de lesbrief mee naar huis gekregen om hem goed te bestuderen en met haar/zijn partner te bespreken. We zijn benieuwd. Laatste uitslag Club-kampioen schappen Geel: I. Ds. Huisman-Pas; 2. Ds. Aarts- Lindes; 3. Mw. Spekhorst-hr. Koopman. Groen: I. Ep. v.d. Linden; 2. Ds. Berghs-Nelissen: 3. Ds. Bobbe-v.d. Elsakker/ds. V. Meyel-v. Well. De einduitslag van de clubkampioen schappen volgen over 14 dagen. Voor de openingswedstrijd van de nacompetitie kreeg Oostrum deze zon dag Nunhem op bezoek. De wedstrijd tegen de winnaar van de tweede periode leverde een fraaie en spannende wed strijd op, waarbij de thuisploeg uiteinde lijk aan het langste eind trok. De eerste helft controleerde Oostrum de wedstrijd en kieeg door haar aanvallend spel enke le goede mogelijkheden. Deze mogelijk heden konden niet in doelpunten omge zet worden en omdat ook Nunhem goalgetter John Loven (meer dan 30 competitietreffers) aan banden werd gelegd was de dubbel blank stand een logisch gevolg. Nunhem startte goed in de tweede helft, maar de Oostrum-goalie was van daag in goede doen en alle inzetten waren dan ook zijn prooi. Ook toen de Oostrumse laatse man een hoge bal ver keerd inschatte, kon Nunhem bijna de score openen. Door goed ingrijpen van een andere Oostrum-speler kon verder onheil voorkomen worden. Oostrum werd langzaam maar zeker sterker en uit een corner in de 57e minuut kon Rogier Martens gevaar stichten. Zijn tweed inzet trof wel het doel en zette Oostrum De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Het weer is mooi en meteen zie je veel mensen op de fiets door de bossen gaan. De mountainbike is hiervoor prima geschikt en zeker als het een beet je losser wordt kun je met deze brede banden prima uit de wielen. Veel men sen welen al hoe leuk dit kan zijn. Nog niet zo veel mensen weten dat er voor deze sport ook een vereniging is in Venray. Je raadt het al dat zijn de Mudhunters, ook als er geen modder is zijn ze onder weg. Spreekt je dit wel aan kom dan gewoon een keertje mee doen, het kan vrijblijvend. Een aktieve vereniging in deze nog jonge sport. Wekelijks wordt er twee keer getraind. Op zondag en op dinsdag. Tijdens deze trainingen fietsen we met z'n allen in en daarna kan iedereen op zijn eigen tempo verder. Verder met het programma wat er voor die keer is, zoals afgelopen zondag toen we een stuk Pieterpad hebben gefietst. Dit ging in twee groepen zodat iedereen zijn of haar eigen tempo kon rijden Programma voor de komende weken Zondag 23 mei vertrek 9.00u voor een training rond Ysselsteyn, met leuke ver rassing. Dinsdag 25 mei vertrek I9.00u voorde avondtraining. Zondag 30 mei vertrek 9.00u voor een training op de route in Overloon. Dinsdag 25 mei vertrek 19.00u. geen trainer aanwezig. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. Winkeldievegge gearresteerd Een 34-jarige vrouw uit Venray is dinsdagavond aangehouden op verden king van winkeldiefstal. De Venrayse had in een winkel aan de Kiosk voor een bedrag van 19 gulden een drietal flesjes frisdrank en twee. pakken hamburgers weggenomen zonder deze af te rekenen. Winkelpersoneel hield de vrouw aan en informeerde de politie, die de vrouw overbracht naar het bureau. De vrouw bleek geen Nederlands te verslaan en kon zich niet legitimeren. Na enige tijd kwam er een Afghaanse jongen op het bureau, die zijn moeder zocht. De vrouw kon hierna met behulp van een tolkentelefoon worden gehoord. op een verdiende voorsprong. Hierna kreeg Oostrum nog diverse goede moge lijkheden en ook Nunhem zette nog een keer aan. Oostrum hield het spannend door de kansen voorlopig niet te benut ten en doordat de Nunhem-kansen door Jom Rongen verijdeld werden. In de 77e minuut werd Mark van Dijk goed aange speeld en zijn schot verdween in de ver ste hoek: 2-0. Hierna was de wedstrijd afgelopen en kreeg Oostrum enkele goede mogelijkheden om de score uit te bouwen. Een schitterende volley van Roy Willems ging net over en een fraaie actie van Marcel Holtackers miste ook het doel. In de laatste minuut was het Mark van Dijk die een goede wedstrijd en zijn ver jaardag wilde bekronen. Of het als een voorzet of een schot bedoeld was, is niet helemaal zeker; feit is echter wel dat zijn schot van grote afstand in de verste bovenhoek zeilde en Oostrum op een verdiende 3-0 voorsprong zette. Komende maandag staat de beslissen de uitwedstrijd tegen Swolgense Boys op het programma. Met dezelfde inzet ais afgelopen zondag moeten er moge lijkheden zijn. Gymnastiekvereniging Afgelopen zondagmorgen hadden de jongens-aspiranten een competitiewed strijd thuis tegen SVO Schimmert. Deze wedstrijd werd kansloos verloren met 156.60 p. tegen 164.40 p. voor SVO. De persoonlijke uitslagen waren: Tom Limpens 6e; Matje Houwen 5e; Bart Killaars 4e. 's Middags waren de pupillen aan de beurt tegen Jan van Weert uit Weert en Olympia uit Roermond. Hieraan hebben we met drie groepen deelgenomen. Groep I werd eerste met 159.20 p.; groep II werd vierde met 147.60 p. en groep III werd zesde met 136.70 p. Hier waren de persoonlijke uitslagen; Kees Hendriks 25e; Dennis de Ia Roy 24e: Nico Baltussen 2Ie; Glenn Gielens 17e; Jimmy v. Rijt en Stefan Diellissen 14e: Daan Berghmans I Ie; Ruud Assen 10e: Kevin v.d: Linden 8e; Jeroen Vorst 6e: Roel Arts 5e; Roy Tissen 3e en Randy Gerrits le. Pinksterdarten Maandag 24 mei a.s. wordt in café de Piëlhaas het pinksterdarten gehouden. Aan dit toernooi mag iedereen deelne men. Inschrijven kan tot 13.15 uur, ook tel. onder nr. 582187. De aanvang van het toernooi is om 13.30 uur. Uitslag hemelvaarttoernooi Winnaarsronde: I. Pascal Janssen; 2. John Collett; 3. Gerrard Jacobs; 4. Rob Swaghoven. Verliezersronde: 1. Nico Thissen: 2. Hubert Janssen; 3. Peter v.d Berg; 4. Chris Geulen. Katja Broers geeft visitekaartje af in Vught Wedstrijden:Tijdens een avondwed strijd op Hemelvaartsdag in Vught wist A-juniore Katja Broers vriend en vijand te verrassen, dit op het loopnummer, de 800 m. De hele subtop senioren was hier aanwezig en werd op sublieme wijze verslagen door de blonde pijl uit Venray in de snelste seizoentijd van 2.10.20 min. Mededeling: Dc atleten die deelnemen aan de Pinkstermeerkampen in Weert dienen zaterdag a.s. uiterlijk om 08.00 uur aanwe zig te zijn op de baan. Van hieruit wordt om 08.10 uur vertrokken naar Weert. Aanvang van de wedstrijd is om 10.30 uur. Het reisgeld is vastgesteld op 10.-. hierbij is wel het zwemmen inbegrepen. Trainer/begeleider is Lex Biessels. Hei vervoer wordt verzorgd door: Biessels. Hoex. Emons en Sehlepers.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 7