Sfa&it in 1/ewuztf, °PP Harold LENSSEN Gelijkspel voor Oostrum Susan Lenssen prolongeert Nederlandse titel Anne Veugen succesvol tijdens LK atletiek Oostrum l-Eiker Boys l l-l Dames Red Stars boeken ruime overwinning Biljarten v.o.p. Midgetgolf Buitenlust Bowlen VAN OORSCHOT MODE Motorcrossers Regio Venray KL EN MAAS donderdag 6 mei 1999 - Pagina 15 i jeen verdiende overwinning in een slechte wedstrijd tegen Holthees m dit keer koploper en kampioen Boys op bezoek. Spelers en jek wisten dat het deze keer niet zo kelijk zou worden. Door de resulta- van de vorige week was Oostrum al raanvang van de wedstrijd verze- van de nacompetitie. Hel enig wat was de sportieve eer en welke ode behaald wordt, hetgeen de volg- van spelen in de nacompetitie ialt. De eerste helft leverde een :nd spektakel op met kansen aan zijden. Zo kreeg de thuisclub Ie mooie kansen en kwam zelf goed eg toen een inzet van de gasten via al weer het veld insprong. Tot de werd er niet gescoord en de bril- jwas een juiste afspiegeling van de htsverhoudingen. Na de ruist kon trum het spel meer bepalen en een ie aanval over links werd door Marcel Holtackers in de 5le minuut bin- nengerwerkt: l-O. Hierna kwamen de gasten steeds minder in het spel voor en kreeg de thuisploeg kansen om de over winning veilig te stellen. In de 65e minuut werd een aanvaller van Eiker Boys onnodig neergelegd binnen de 16 meter en de scheidsrechter kon niets anders doen dan een penalty toekennen. Dit buitenkansje werd benut en de stand was weer in evenwicht. Hierna kwamen Eiker Boys weer enigszins terug in de wedstrijd ook al waren er kansen voor Oostrum om sportieve revanche te nemen voor de onnodige nederlaag van de eerste wedstrijd. Na afloop kon Oostrum terugzien op een sportieve wedstrijd en concluderen dat Eiker Boys zonder zijn topscoorder niets beter is dan Oostrum. Volgende week de uitwed strijd tegen DIS met als inzet de eerste of de derde periode. isan Lenssen heeft afgelopen zon- i Helmond haar Nederlandse tafel- isiiel bij de meisjes junioren gepro- rerd. De speelster van Red Stars ongenaakbaar in een deelnemers dat qua sterkte vrijwel identiek san vorig jaar. In de finale versloeg Lea Kooy van DOV rtiugowaard). Daarnaast werd i tweede in het dubbelspel naast it Wijnen (Never Despair). Na een seizoen waarin Susan in een diep reft gezeten, is deze titel een enor- iverwinning. Niet alleen voor haar- maar ook een beetje een overwin- op de criticasters die haar al en afgeschreven. "Ik ben niet naar loemooi gegaan om revanche te :nop de bond, maar het voelt wel Zeker ook als je ziet, dat er van de sselectie maar één speelster hry Hof, red.) bij de laatste vier ergelijking met vorig jaar stond er er een heel andere Susan achter de "Vorig jaar voelde ik de druk van iropees Jeugdkampioenschap. Het lands kampioenschap en later de meerkampen waren bepalend voor Iglijst, op basis waarvan de selectie het EJK werd vastgesteld. Dit jaar ik geheel zonder verachtingen naar ond Ook de voorbereiding was inders. Vorig jaar trainde ik hard in eek voor het NK en schreef voor ilfde speltypes op van de mogelijke istandsters. Vorige week heb ik rtwee keer getraind en me er verder mee bezig gehouden." Het bleek spel alleen maar ten goede te <n. Waren haar tegenstandsters wachtig, omdat zij wel de druk van EJK voelden, Susan stond frank en lespelen en groeide langzaam in hel rooi. Ik denk dat ik het met m'n koppie gewonnen, dat ik mentaal de sterk- vas. Loes Vrouenraets bijvoorbeeld legen mij erg zenuwachtig en speel- bardoor niet haar sterkste spel. Ik zondag echter mentaal goed, zonder ,en dan komt het spel vanzelf." In alve finale won Susan vrij eenvou- tan Carlien Martens (Maasbree), partij die ze normaliter ook moet ra. Tegen Lea Kooy had Susan een [mentaal voordeel: "De laatste keer ik van haar gewonnen en dat gaf een kei. Vooral omdat Lea mentaal niet Srk is. Bovendien ligt haar spel me leste." Susan is de Nederlandse titel mooie opsteker na een moeizaam een, waarin ze in de eredivisie nog «partij wist te winnen. Ze speelde 'even met de gedachte om te stop- "lk had er op een gegeven moment geen zin meer in. Bij Red Stars heb ngzaam weer het plezier in het spel ggevonden. Ik heb nu ook meer oog "de gezelligheid. In het damesteam het vrij goed en ik blijf ook wat er hangen na de wedstrijden, eger was het alleen maar: trainen, trainen en winnen. Nu speel ik plezier en dat is misschien wel hel ngrijkste." Komende zaterdag gaat in naar Gorinchem voor de finale Heugdmeerkampen. die ze vorig tok won. Ook naar dit toernooi leeft w ontspannen toe. "Gewoon twee 'trainen, misschien drie keer, en dan 'we wel." Gaat ze nog mee naar het EJK, mocht de bond haar hiervoor uil- nodigen? "Nou. ik denk niet dat ze het vragen. Ik heb toch te weinig punten volgens het systeem van de jeugdselec- tie. Maar vragen ze me wel, dan denk ik dat ik bedank." Kelly Willems tweede bij de Meisjes pupillen Afgelopen zondag was ook voor Kelly Willems een succesvolle dag. Bij de meisjes pupillen werd ze tweede van Nederland. In de finale verloor ze van Sigrid van Ulsen (Zwolle). In het dub belspel werd ze echter Nederlands kam pioen, samen met diezelfde Sigrid van Ulsen. Voor Kelly was dit weer een stapje hoger na de derde plaats van vorig jaar. Zondag zat Kelly goed in haar vel en speelde geconcentreerd en consequent haar partijen. In de voorronde had ze geen enkel probleem met haar tegen standsters. Op papier kon alleen Marlijn Moors (Wijchen) het haar moeilijk maken, maar met 21-13 en 21-5 bewees Kelly het tegendeel. De echte tegenstand zou pas komen in de halve finale, waar rivale Carla Nouwen uit Maasbree haar wachtte. In de finales van de twee A- Ranglijsttoernooien dit seizoen was Carla steeds de meerdere van Kelly, dus had de Maasbrese een mentaal voordeel. Dit bleek voor Kelly echter niet op te gaan. want met 21-16 en 21-19 stuurde ze Carla naar huis. In de finale moest ze dus aantreden tegen haar dubbelspelpartner Sigrid, waarmee ze even tevoren de dubbelfina- le had gewonnen tegen het Maasbrese koppel Carla Nouwen en Lisette Martens. Sigrid speelt dit seizoen mee bij de kadetten en als nummer I van de ranglijst was zij op papier een maatje te groot. De wedstrijd verliep echter zeer spannend en op hoog niveau. Sigrid bleef met twee keer 21-18 aan de goede kant van de score, maar sprong een gat in de lucht van blijdschap na de laatste bal. Kelly had het haar zeer moeilijk gemaakt en kwam slechts een paar punt jes tekort. Door goed te plaatsen en Sigrid te laten lopen, maakte ze hel haar erg moeilijk en dwong ze Sigrid tot het maken van fouten. Een prima prestatie tijdens een prima toernooi. <5 KEUKENINRICHTING (0478) 539020 op afspraak, ook 's avonds Stayerhofweg 2b Wanssum Afgelopen zaterdag won het dames team van Red Stars met 6-1 de thuis wedstrijd tegen Arboned/Westa. De Wessemse gasten werden gedecideerd teruggewezen door Danillle Poels, Vanja Santic en Sabina Larmené, die allen ongeslagen bleven in het enkel spel. Alleen Danielle en Sabina gaven in de derde game van het dubbel enigszins onnodig een 19-17 voorsprong weg. Anders was het 7-0 geworden en waren de Venrayse tafeltennissters nu in veili ge haven geweest. In het enkelspel echter bleken de Venraysen weer geheel terug in vorm. Danielle die het hele seizoen al naar behoren presteei t, was ook nu te sterk voor haar opponenten. Pauline Hendericx kon met haar noppen weinig uitrichten tegen de Venrayse kopvrouw. Invalster Linda Creemers was eveneens nog een maatje te klein voor Danielle, die hier overigens wel een derde game nodig had. Vanja Santic is zonder twijfel weer terug op haar normale niveau. In de degradtiegroep won ze tot nu toe al haar partijen. Tegen Westa was ze duide lijk de meerdere van Creemers, maar moest ze vol aan de bak tegen Alexandra Cano. Een voorsprong van 19-12 in de derde game was nog niet voldoende en pas bij 22-20 kon Vanja opgelucht ademhalen. Sabina tenslotte stond geen enkele game af. Hendericx ging er glad jes vanaf tegen de slim spelende Sabina, die geen enkele hinder ondervond van de noppen van Pauline. Alexandra Cano had eveneens geen kans tegen Sabina, want de Venrayse wist heel goed de snelheid uit het spel van Cano te halen en bepaalde daardoor het verloop van die wedstrijd. Red Stars staat nu vijf punten los van Cosmos/ttvv. de concurrent voor de vei lige 6e plek in de eredivisie. Cosmos echter speelde zaterdag niet. omdat het al gedegradeerde Amsterdam '78 niet kwam opdagen. Deze wedstrijd wordt komende zaterdag opnieuw gespeeld, waarna pas zal blijken of Red Stars de promotie/degradatiewedstrijd moet spe len op zondag 9 mei. Wint Cosmos met 6-1, dan moet Red Stars aan de bak tegen DOV uit Heerhugowaard. Komt Cosmos niet verder dan 5-2, dan speelt het Veldhovense team de wedstrijd tegen DOV. De Venrayse dames moeten dus nog even afwachten. Toernooien VBB Uitslagen Huub van Rhee behaalde tijdens de fina le 2e klasse 3-banden 6 punten, evenveel als ploeggenoot Mart Siebers. Huub scoorde echter 98.7 tegenover 98.2 voor Mart, waardoor Huub 3e werd en Mart de 4e plaats behaalde. Toernooien KNBB: Het damesteam van DOS. bestaande uit Jolanda Voesten, Jenny van der Leden en de invalsters Nicole Schreurs en Brenda Roozenboom (beiden van VOP) behaalde in Venlo tijdens de gewestelij ke voorronde voor damesteams op per centage de le plaats. Zij gaan daardoor naar de gewestelijke finale op 16 mei a.s. in Tilburg waar. als alles goed is, ook Silvia Nouwens (nu geveld door een hernia) hopelijk weer van de partij zal zijn. Dames, proficiat en succes. Uitslagen bandstoten KNBB: BC Tegelen - DOS A3 2-5 DOS presteerde het om alweer alle car amboles te maken. De beide punten die werden afgestaan kwamen door de gelij ke spelen van Wiel Vermeulen en Theo Kronenberg (de laatste deed dat in 17 beurten, gem. 2.65). De winstpartij kwam op naam van Piet Gommans in 19 beurten (gem. 1,84). Jordaan - DOS BI 5-2 Ad van Gerven was de enige die zijn partij tol een goed einde bracht. DOS Cl-VOP 5-2 Voor de punten zorgden Wim Schillings in 22 beurten (gem. 1,23) en Louis Janssen. DOS C2 - Tegelen 2-5 Alweer was het Jolanda Voesten die als enige de punten thuishield en daarmee de spreekwoordelijke eer redde. Programma bandstoten KNBB: Maandag 10-05 De Peel - DOS A3 De overige teams zijn vrij in verband met Hemelvaartsdag. Uitslagen bandstootcomptitie Inaborg-VOP Al 5-2 winst was er alleen voor Elke Godschalk met 0.62 gem. VOP2-Inaborg 1-6 Marcel Janssen speelde zijn partij gelijk met 1.33 gem. DOS-VOP 2 5-2 De winstpartij was van Nellie Dericks die 1.60 gem. speelde DOS I-VIP Cl 5-2 Pierre Volleberg won zijn partij emt 1.21 gem. Finale Persoonlijke Kampioenschappen 7e klasse Libre In de afgelopen week werden de fina lewedstrijden vand e 7e klassers gespeeld. Het is een uitermate spannen de strijd geworden getuige het gegeven dat de nummers 1 tot en met 5 allen uit kwamen op 8 matchpunten. Het procen tuele moyenne was dus bepalend wie de ereplaatsen kreeg toebedeeld. Kampioene is gewoden: Barbarra Reijnen van SVD met een algemeen moyenne van 0.696. Dc tweede plaats Tijdens de Limburgse junioren-C atle- tiekkampioenschappen. zondag 2 mei jl... te Sittard, wist de 14-jarige A.V.Venray-atlete Anne Veugen uitste kend te presteren. Op drie atletiekonder- delen: kogelstoten, hoogspringen en dis cuswerpen wist zij eremetaal voor Venray te bemachtigen. Een zilveren plak op het onderdeel kogelstoten ver raste vriend en vijand. Met een felle en krachtige stoot wist zij levens een schit terend persoonlijk record te plaatsen in de mooie afstand van 8 mtr. en 82 cm. Hiermee wist Anne binnen 2 weken haar persoonlijk record met bijna 1 meter te verbeteren. Met de discus wist Anne ook goed raad, met 20 meter en 50 cm. werd zij goede 3e. Enigszins teleurgesteld was Anne op haar favoriete nummer hoogspringen. Met I meter en 40 cm. bleef zij ruim onder haar kunnen, echter deze hoogte bléek toch voldoende voor een mooie bronzen plak. Met deze prestaties laat Anne zien op weg te zijn naar een mogelijke meerkamp atlete binnen de atletiek vereniging Venray-Regio. De uit Oostrum afkomstige Marly Schlepers wist op het nummer hoog springen haar clubgenote, Anne Veugen. in het spoor te blijven door over de zelf de hoogte te springen. De 1 meter en 40 cm. was voor haar een evenaring van haar persoonlijke record. Ook voor haar was er een bronzen medaille. Marly wist op het nummer kogelsto ten een persoonlijk record te vestigen met een afstand van 7 meter en 88 cm. (7e). De speer was met 15 meter en 55 cm. goed vooreen 10e plaats. Mieke Emonts. eveneens uit Oostrum. was goed voor een 5e plaats bij het speerwerpen met een fantastisch per soonlijk record van 22 meter en 66 cm. Met het discuswerpen schoot zij net iets te kort voor het erepodium en werd 4e met de mooie afstand van 20 meter en 38 cm. Sjaak Hermsen kwam in de series op de 100 meter sprint uit op een persoon lijke best tijd van 13.91 sec., echter in de finale had hij het kruid reeds verschoten en kwam hij niet verder als 14.30 sec. hetwelk goed was voor een 6e plaats. Met verspringen wist hij toch nog bij de beste tien te eindigen met een sprong van 4 meter en 45 cm. Tenslotte kon Louis-Paul Linssen 2 persoonlijke records bijschrijven op de loopnummers 800 meter en 100 meter horden. De 800 meter werden in een felle strijd uitgevochten tot op de laatste meters. Louis-Paul kwam net iets te kort en werd 4e in de mooie tijd van 2 minu ten en 23.67 sec. Op het nummer 100 meter horden liet hij zien dit onderdeel steeds beter onder de knie te krijgen. De 18.62 sec. was goed voor een 6e plaats en een mooi persoonlijk record. AI met al een voor A.V.Venray-Regio succesvol verlopen weekend. Afgelopen zaterdag werden ook op de nieuwe kunststof atletiekbaan van AV Venray-Regio de Limburgse kampioenschappen voor D-junioren gehouden. Ongeveer 100 deelnemers troffen elkaar op 300 atletieknummers. ondscompetitie Buitenlust I toog naar Soerendonk om MGC Heeze partij te geven. De thuis- spelende vereniging kon geen vuist maken tegen onze gemotiveerde jon gens. De eerste twee ronden eindigden dan ook met elk 8 slagen verschil in ons voordeel. Na de pauze werd onder aanvoering van de sterk spelende Harrie Lenssen het konstante spel door gevoerd en dat leidde eveneens tot twee ronden winst. Het inzetten van een reservespeler mocht de Brabanders niet baten, de volle winst (3 - 0 415 - 451 ging naar Venray. Harrie Lenssen toon de zich met 93 holeslagen en een rondje 21 de meest bedrevene. Buitenlust 3 speelde thuis tegen het standaard-team van Zich Nirve uit Nuth. En ze kweten zich uitstekend van hun laak tegen deze toch niet gemakkelijke tegenstander. Sterk spelend werden de eerste twee ronden in winst omgezet. Na de thee werd de derde ronde met 3 sla gen afgegeven, ondanks een rondje 22 van Theo Litjens, wat tevens een nieuw PR betekende. In de vierde en laatste ronde werden alle krachten nogmaals gemobiliseerd en dat leidde tot een ruime winst van 17 slagen, waardoor de 3 - 0 430 - 451 winst veilig werd gesteld. Theo Litjens en Leo Wilms waren met hun nieuwe PR van 102 holeslagen de beste spelers. Buitenlust 4 speelde uit tegen Zicht Nirve 3 (Nuth) een goede wedstrijd. Hoewel deze wedstrijd met 3-0 /428 - 468 verloren ging, waren de indi viduele scores zeer acceptabel. Tot grote verrasing van haarzelf en haar teamle den was Miet Clevers de uitblinkster met 112 holeslagen. Jo Litjens had slechts 1 slag meer nodig. kopje:Onderlinge competitie In de onderlinge kompetitie gingen opnieuw-2 persoonlijke records aan flar den. Gerrit Janssen bracht zijn nieuwe totaal over 3 ronden op 61 (20,3 gen- middeld). terwiil Pierre Dean met 66 holeslagen eveneens een nieuw PR ves tigde. In de stand gaat na 4 wedstrijden Gerrit Vermeulen met 6 punten aan de leiding, gevolgd door Jan Engels met 7,5 en Harrie Lenssen met 11,5 punt. Oranjetoernooi Bij het traditionele (en dit jaar zonover goten) Oranjetoernooi mocht de organi satie zich verheugen op een massale belangstelling. Een record aantal van 95 deelnemers (met zelfs deelnemers uit het Gelderse Putten), waarvan natuurlijk de recreanten de hoofdmoot vormden. Zij zijn dan ook de belangrijkste doel groep van dit toernooi. En ook zij lieten zien, dat zij (weliswaar met behulp van wedstrijdspelers) een aardig balletje kunnen slaan (en scoren), gezien de sco res bij de recreatiespelers. En wie weet is er wellicht animo voor een clublid maatschap. Bij de recreanten werd Stefan van Buren met 91 holeslagen winnaar in de Juniorenklasse. Bij de Dames werd Stien Peeters met 83 holeslagen gehul digd als winnares, net voor Gordana Nedic met 85 slagen. Jo Barents was bij de Heren de beste en had hiervoor 61 slagen nodig, gevolgd door Michel van Dijk met 71 Bij de wedstrijdspelers won Gerrit Janssen met 44 slagen de le prijs, ter wijl Anka van Dijsseldonk (Mierlo) met 55 slagen bij de Dames zegevierde. Alvorens de geridderde Piet Kienhuis van het Oranjecomité het startsein gaf (met een perfecte hole-in-one op baan 1) voor een geslaagd en uitermate gezellig Oranjetoernooi werd het echtpaar Truus en Grad Arts uit Blitterswijck gehuldigd vanwege hun 12,5 jarig clublidmaat schap. Tevens werd ook Jan Litjens (25 jaar bestuurslid met terugwerkende kracht) in de bloemetjes gezet. Alle drie jubilarissen werd een wandbord met inscriptie aangeboden. was voor J. Pijpers van HGL en die kwam uit op een algemeen moyennen van 0.690. Zijn clubgenoot P. Rongen tenslotte legde met een algemeen moy enne van 0.800 beslag op de derde plaats. De wedstrijden werden gespeeld op de derde plaats. De wedstrijden wer den gespeeld in lokaliteit de Klomp en de organisatie was in handen van HGL Venray. Finale Persoonlijke Kampioenschappen 2e klasse Driebanden In lokaliteit D'n Oldtimer vond in het afgelopen weekend de finalewedstrijd plaats van de 2e klassers driebanden. Ook hier moest het procentueel moyen ne uitmaken wie kampioen zou worden. Met acht matchpunten en een procentu eel moyenne van ruim 115% was het H. Stevens van de Evenaar/de Steeg die beslag legde op de eerste plaats en dus de terechte kampioen. P. Gerrats. even eens van de Evenaar/de Steeg, was met een iets minder procentueel moyenne een goede tweede. De derde prijs was toebedeeld aan H. v. Rhee van DOS: hij behaalde 6 matchpunten en door zijn net iets betere procentuele moyenne bleef hij clubgenoot M. Siebers net voor. DOS Venray tekende voor een goede organisatie van het toernooi. Dorpencompetitie lennis Speeldag zaterdag 1 mei Poule la: Ivh-OiCa 4-6 Lobke Swolgen-Amenca 6-4 Poule lb: Ysselsteyn-lvh 1 9-1 Poule Ic: OiCa-Oostrum niet ontvangen Ysselsteyn-Lobke Swolgen 2-8 Poule ld: America-OtCa 2-8 Lvh-Ysselsteyn 8-2 Speeldag zondag 2 mei: Poule la: Oostrum-LVH 1-9 America-Merselo 0-10 Poule lc: Merselo-OiCa 6-4 Poule ld: Ysselsteyn-LVH 8-2 America-Merselo 2-8 Jeugddorpencompetitie Swolgen Bl-Swolgen B3 4-4 Swolgen C1 -Swolgen C2 8-0 America Dl-America D2 8-0 Swolgen-Leunen 0-8 Merselo-Swolgen B3 6-2 Swolgen B3-Leunen 5-3 Leunen-Y sselstey n 6-2 Oirlo-Swolgen C2 8-0 Swolgen Cl-Leunen 0-8 Oostruin-Leunen 0-8 America Dl-Ysselsteyn D2 4-4 Leunen-Ysselsteyn Dl 8-0 Swolgen-America D2 8-0 Leunen-Swolgen B2 4-4 Oirlo-Swolgen Cl 7-1 Oostrum-Ysselsteyn 6-2 Leunen-Merselo 0-8 Bowling Vereniging Venray John Koekkelkoren wint 18e Oranjetoernooi 157 Deelnemers uit alle windstreken van Nederland en uit buurland Duitsland waren aanwezig op het door de Venrayse Bowlingvereniging georgani seerde Oranjetoernooi. dat voor de 18e maal werd gehouden. Dit toernooi staaat in den lande ook bekend als het "sinaasappeltoernooi", omdat elke strike een door de eigenaren van de Bowling, Jo en Heriga Magermans. geschonken sinaasappel opleverde en in de voorron de verwisselden 2421 van die zuid vruchten van eigenaar. Al in de eerste serie van de voorronde stelde Eindhovenaar Eric van Hoek. door een totaalscore van 1199 (inclusief handi cap) neer te zetten en wat iedereen ook probeerde, deze score bleef als hoogste staan. Mario Dol uit Oeffeit benaderde dat totaal nog het dichtst met een pinfall van 1182, terwijl de Venrayse bowlers Peter Cleven (1171) en John Koekkelkoren (1169) zich ook bij de kanshebbers voor een ereplaats voeg den. Van de overige Venrayse deelne mers wist alleen John Joosten zich nog te kwalificeren met een totaal van 1117 pins. Er werd in het algemeen hoog ges coord en dat bleek uit het feit. dat de laatste halve finalist. Dirkjan Vosselman Jr uit Apeldoorn, zich met een hogere score dan de nummer 16 van vorig jaar plaatste. De extra prijs voor de hoogste game inclusief handicap ging naar bow lingexploitant Jo Magermans. die in een van de laatste series met 289 Eric van Hoek (288) onttroonde. Dat er hoog ges coord werd. bleek ook uit het feit, dat over 785 games een gemiddelde score werd bereikt van 164,56. In de halve finale trok John Koekkelkoren alle bowlingregisters open. Na een matige eerste game 170). had hij zijn lijntje gevonden en het resultaat daarvan waren scores van 279 de hoogste scratchscore van het toer nooi) en 212, waarmee hij zich naar de top van de rangschikking bracht. Eric van Hoek bleek in de halve finale toch een belangrijke concurrent, want ook zijn 241 en 204 mochten ér zijn en met een totaal van 1844, 34 minder dan de lijstaanvoerder, nam hij de tweede plaats in. De Duitser Achim May uit Dusseldorf werkte zich op naar de derde plaats met een totaal van 1824. Peter Cleven moest een paar plaatsen toege ven en plaatste zich als laatste voor de finale. Daarin was John Koekkelkoren schier ongenaakbaar en met games van 225 en 275 toonde hij zich een ware en einde lijk een Venrayse winnaar. Over tien games kwam hij op een totaalscore van 2250, een gemiddelde van 225, een knappe prestatie. Eric van Hoek liet zich niet van de tweede plaats verdringen en met games van 258 en 208 liet ook hij zien uit het goede bowlinghout te zijn gesneden. De derde plaats bleef in han den van Achim May. Henk Zegelaar uit Kaatsheuvel was zeer tevreden met zijn vierde plaats en Dick Versluis uit Best kon met zijn vijfde plaats ook terugzien op een goed toernooi. Mario Dol was de enige vrouwelijke finalist en bereikte een keurige 6e plaats. Peter Cleven ver beterde zich nog een plaats en Henri Heijmans uit Eindhoven bezette de acht ste plaats. De organisatiecommissie kan terug zien op een in alle opzichten zeer geslaagd toernooi met tevreden deelne mers, waarvan er velen toezegden ook in het jaar 2000 terug te zullen komen. Nationale Trioleague Red Arrows-dames op koers voor pro motie naar Hoofdklasse. Al werden in Mill de twee eerste wed strijden met 1-2 verloren en wel tegen Zandboer uit Tilburg en B.V. Breda, via een 3-0 zege op Waalwijk bleef de eerste plaats in handen van de Venrayse dames, die met nog een speeldag voor de boeg een voorsprong hebben op nummer twee. Zandboer, van 1,5 punten. Als ze die voorsprong vast kunnen houden keren zij volgend seizoen weer terug naar de Hoofdklasse. In de degradatiepoule van dezelfde klas se ziet het er niet goed uit voor de dames van Restaurant Bowling Venray. De oogst in Mill was slechts twee puntjes via 1-2 nederlagen tegen To Sweet for You uit Rotterdan en Erica uit Mill. Tegen de dames van Kruitmolen uit Middelburg werd geen enkel punt behaald en met nog een play-off te gaan ziet het er naar uit. dat aan degradatie nauweljks is te ontkomen. In de 2e Klasse bij de heren deed het Bokual/Mijlingtrio er alles aan om de titel in de wacht te slepen, maar de zeven behaalde punten via 2-1 overwin ningen op Breda en Boekei en 3-0 tegen H.U.B. uit Veghel reikten niet verder dan een toch mooie 2e plaats. Dat zij alles uit de kast hebben gehaald, bleek uit de totaalpinfall van 3717, een team gemiddelde van 206,5. In Veldhoven handhaafde zich het Turfhoevetrio op de vijfde plaats. Met 2 2-1 overwinningen (op Van de Wal uit 's-Bosch en Advi uit Veldhoven) en een nederlaag met dezelfde cijfers tegen A.V.S. uit Eindhoven werd het seizoen besloten. Het Dreamteam besloot in Druten het seizoen. A2-Network werd met 3-0 ver slagen, maar tegen de Drutense teams was weinig eer te behalen. Tegen Stevens werd het 0-3 en tesen Lepoutre 1-2. Met 25,5 punten bezet het Dreamteam de 6e plaats in het eindklassement. Uitslagen Huisleagues Eerste Klasse: Drankenhandel Winters-B.T. Feller 19 - 16 Hit Miss-Pinhunters 22-3 Sigma's/Rest.Bowl. Venray-Red Arrows 24-11 Bokual/Mijling-BLS/Close Ene. 24-11 Tweede Klasse: B.T. Hoeijmakers-Ontex 9-19 V.v.G.I./Van rensch-W.D.O.B. 18-10 Club Up-Plusmarkt van Dijck 9-19 Karklingel/Magic Line-The Nitwits 14- 14 Trioleague: B.T. feller-Hit Miss 2.5-18.5 Sigma's/R.B.V.-B.T. Kuijten Ass. 20-1 A.M.C./Dreamteam-Bokual/Mijiing 9- 12 Flying Strikers-Nutrivisie 9.5-11.5 Bom Losers-Crash 9-12 Dubbelleague: Talenten-Karklingel 5-9 Pinhunters-Hoeijmakers 3-11 B.L.S./Close-Strikers 8-6 B.L.S./Close-Flamingo's 4-10 Hurricanes-Pinhunters 6 -8 Talenten-Aquastep 12-2 Bedrijvenbowlingcompetitie Vinc.v.Gogh Instituut 1 Kampioen der Kampioenen. De kampioen van de eerste klasse, Vinc.v.Gogh 1 bleek in de strijd om de titel "Kampioen der Kampioenen" de sterkste. Meteen totaal van 10.5 punten bleven zij de kampioen van de 7e klasse Houterman-KIessens net eeq. puntje voor. De derde plaats was voor het uit stekend presterende team van Vinc.v.Gogh 4. kampioen van 4, dat 9 punten behaalde. De vierde plaats was met 8,5 punten voor 8e-klassekam- pioen Xerox met 8,5 punten. Vijfdeklassekampioen Franssen Keukens behaalde een vijfde plaats met 5 punten, evenveel als 3e klasser Agr.bedr. Wismans. De zevende plaats was met 4 punten voor Geelen Beton 1 uit de zesde klasse en tweedeklasser Jan Linders Supermarkten had duidelijk zijn dag niet en eindigde met 2,5 punten als laatste. VAN OORSCHOT MODE 2 5 jaar in Venray Daarom hebben wij een hele maand feest met o.a. aanbiedingen en er is voor iedere klant een aardige attentie welkom op het jubileum feest bij: Grotestraat 73, Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Op de eerste zaterdag van mei werd op het circuit gelegen aan de Vinkelseweg te Nistelrode een jeugdcross georganiseerd. Bij de PW-SOcc reed Wilco Lindner twee sterke manches. In de klasse 60-automaten behaalde Tommy dc Bruyn na het rijden van twee manches een elfde plaats in de daguitslag. Bij de versnellingen wist Emile Cox nog met de vijfde beker huiswarts te keren en eindigde Paul Eickmans op een algemene achtste stek. terwijl Nicky de Bruyn nadat hij in de man ches als dertiende was gefinisht ook dc der tiende plaats voor zich opeiste in de daguit slag. Bij de 80cc groep B kwam de zesde plaats op naam te staan van Marc Josephs en wist Kevin Gielens nog net de tiende plaats in de wacht te slepen. Pech was er voor Jimmy v.d. Laar bij de A-groep. In de eerste manche werd hij achter de winnaar afgevlagd, terwijl hij in de tweede manche in de laatste ronde ten val kwam en als zeventiende de streep passeerde. In de daguitslag eindigde hij als zevende. Bijd e 80-hoog ging Dennis v.d. Laar met de grootste beker huiswaarts en bezette Rob van Benthum een prachtige zevende plaats. Niek v Benthum die met een tweede startbewijs bij de 125-jeugd meereed, moest in de eerste manche vroegtijdig de strijd staken en in de tweede manche werd hij als achtste afgevlagd. Bij de liefhebbers wist Vincent Deenen na het rijden van twee man ches de 27e plaats voor zich veilig te stellen. Komende zondag is er ccn nationale wed strijd te Gemert.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15