Bekendmakingen gemeente Venray Verkeersmaatregelen v.m. Power(wo)man wet milieubeheer TAXATIES woningwet wet ruimtelijke ordening Werkzaam heden Commissies 2 SL EN MAAS donderdag 15 april 1999 - Pagina 21 Vergunningaanvragen en groot aantal bedrijven en jongen is verplicht om krachtens Wet milieubeheer een milieuver- ning aan te vragen. In de milieuver- ning worden milieuvoorschriften pnomen in het belang van de iierming van het milieu, procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; fase van het opstellen van het besluit; iedere fase wordt de beslissing op laanvraag ingevolge de Wet milieu- ieer en de Algemene Wet ituursrecht bekendgemaakt lofdstuk 13 Wet milieubeheer en eling 3.5 van de Algemene Wet juursrecht). let ontwerp van het besluit urgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend zij voornemens zijn een vergun- krachtens de Wet milieubeheer iérlenen aan: PoelsAGRO B.V.,Veldstraat 28 te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugen- en vleesvarkenshoude- rij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Veldstraat 28 te Merselo; Maatschap Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo voor een nieuwe, de e inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Boddenbroek 3 te Oirlo. onder oplegging van voorschriften let belang van de bescherming van milieu. [ontwerp van het besluit en alle rige op de aanvraag betrekking bende stukken liggen ter inzage 15 april 1999 tot en met 13 mei 3 in het gemeentehuis, dhuisstraat I te Venray, op maan- van 09.00 uur tot 17.30 uur en op overige werkdagen van 09.00 uur 13.00 uur (balie Publieksdiensten), telefonische afspraak (0478- 1630) kunnen de stukken ook op ander tijdstip worden ingezien, kende bovengenoemde periode een ieder schriftelijk gemotiveer- edenkingen indienen bij het colle en burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan bij verzoeken zijn persoonlijke vens niet bekend te maken. Een wordt, na telefonische afspraak, irende de bedenkingentermijn in gelegenheid gesteld met betrek tot het ontwerp van het besluit gedachten te wisselen hetzij tot mondeling inbrengen van beden- en daartegen. degenen die bedenkingen heb- ingebracht op de bovenomschre- wijze en degenen die aantonen rtoe redelijkerwijs niet in staat te geweest, zijn later tot het instel- ran beroep gerechtigd, esluiten argemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend lijvergunningen krachtens de Wet wbeheer hebben verleend aan: Nelipak Thermoforming, Maasheseweg 75 te Venray voor nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor het uitbreiden/wijzi gen van een kunstofverwerkend bedrijf, gelegen aan de Maasheseweg 75 te Venray; 2. A.M. Nellissen, Vliegert 4 te Castenray voor een oprichtings vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor een akker bouw- en vollegronds tuinbouw bedrijf met handel in aardappelen, groente en fruit, gelegen aan de Vliegert 4 te Castenray; 3. V.O.F. Goumans-Hermus, St. Jozeflaan 2 te Smakt voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een dierenasiel en kennel voor honden en katten, gelegen aan St. Jozeflaan 2 te Smakt; De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 15 april 1999 tot en met 27 mei 1999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde verband met deVenrayse duath- Tower(wo)manl op zondag 18 il 1999 zijn van 08.00 tot 19.00 sloten in beide richtingen bestuurders (fietsparcours): Loonsedijk Beekweg Kleindorp tussen De Steeg en de Beekweg Noordsingel tussen St. Ursula- straat en Westsingel Hoenderstraat tussen Gemmadal sn Westsingel Hoenderstraat tussen Westsingel en Langeweg Westsingel tussen Noordsingel en Merseloseweg Merseloseweg tussen Westsingel en Henseniusplein langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedystraat Kampweg tussen Langeweg en Henseniusplein ■loten in beide richtingen bestuurders (looppar- s): Henseniusstraat tussen Leeuw- ■tfaat en Henseniusplein toersstraat toststraat Julianasingel Wilhelminastraat h Bernhardstraat tussen Juliana- ■ingel en Pr. Hendrikstraat n*. Bernhardstraat tussen Oranje- Kraat en Kolkweg Oranjestraat Kolkweg ^Helweg Oostsingel tussen Kard. van Rossemstraat en Min. J. Ruysstraat "in. Ch. Ruysstraat V- Nolensstraat Kardinaal van Rossemstraat Or. Poelsstraat Hofstraat Grote Markt Marktstraat *hoolstraat Eenrichtingsverkeer "uitgezon derd busdienst en bestemmings verkeer": 33 Noordsingel van Overloonseweg tot St. Ursulastraat Eenrichtingsweg "uitgezonderd (brom-)fietsers: 34 Langeweg van Kennedystraat tot Langstraat Eenrichtingsweg: 31 Langeweg van Hoenderstraat tot Frans Michelstraat 32 Raadhuisstraat van Stationsweg tot uitrit P-terrein Raadhuisstraat Verbod stil te staan 33 Oude Oostrumseweg van Juliana singel tot Oostsingel Bereikbaarheid ziekenhuis en Merselo: Het ziekenhuis en Merselo blijven bereikbaar via de route Noordsingel, Oostsingel, Zuidsingel, Westsingel, Merseloseweg Bereikbaarheid zorgcentrum "Het Schuttersveld": Het Schuttersveld blijft vice versa bereikbaar via de route Zuidsingel, Oostsingel, Noordsingel, St. Ursula straat (hier op aanwijzing van de parcourswachter de Hoender straat oversteken naar de Bergweg alwaar Het Schuttersveld gelegen is). Ontsluiting wijk 'Molenklef De bewoners van de wijk 'Molenklef kunnen hun wijk vice versa bereiken via de route Hoenderstraat, Biezenvenneke, Merseloseweg. Indien gewenst kunnen de bewoners hun wijk ook verlaten, zulks op aan wijzing van de politie en par- courswachters, via de Molenklef- weg, rijwielpad Beekweg, Noordsingel. Hier dient men dan met enige wachttijd i.v.m. passerende renners rekening te houden. gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: IStaalbouw Frijns Venray, De Hulst 24 te Oostrum voor het uitbrei den van de werkplaats aan de De Hulst 24 te Oostrum. De meldingen kunnen worden inge zien van 15 april 1999 tot en met 29 april 1999 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.V.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. M.J.J. van der Cruijsen, Vredeweg 15 teVredepeel voor het uitbrei den/wijzigen van de inrichting ingevolge het Besluit melkrund- veehouderijen milieubeheer aan de Vredeweg 15 teVredepeel; 2. Automobielbedrijf Nabuurs Venray B.V., Zuidsingel 10 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit herstelin richting motorvoertuigen milieu beheer aan de Zuidsingel 10 te Venray; 3. Mega Limburg F.T.B., Postbus 30200 te Landgraaf voor het oprichten van een inrichting inge volge het Besluit gasdrukregel- en meetstations milieubeheer aan de Wanssumseweg ongenummerd te Oostrum; 4. H.J. Crijns, Stationsweg 86 te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit detailhan del en ambachtsbedrijven milieu beheer aan de OosterThienweg 4 te Oostrum; 5. H.J. Crijns, Stationsweg 86 te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit detailhan del en ambachtsbedrijven milieu beheer aan de Stationsweg 86 te Oostrum, 6. De Evenaar, Merseloseweg 96 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Merseloseweg 96 te Venray; 7. A.A.M. van Hees, Steegse Peelweg 31 te Leunen voor het van toe passing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie- inrichtingen milieubeheer aan de Steegse Peelweg 31 te Leunen; 8. Toy Toy, Henseniusstraat 10 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Henseniusstraat 10 te Venray; 9. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer aan de Zuidsingel 2 te Venray t.n.v. sporthal de Wetteling; 10. De Hoefslag, De Vlies 41 te Veulen voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer aan De Vlies 41 te Veulen. De meldingen kunnen worden inge zien van 15 april 1999 tot en met 29 april 1999 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de H@U]|e service l< professionele erking de voordeligste /en Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunning geheel wensen in te trekken van: I. M.H.C. Lensen, Hoopweg 36 te Venray voor de milieuvergunning voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Hoopweg 36 te Venray. De gehele intrekking geldt ten behoe ve van de uitbreiding van de inrichtingen gelegen aan de Pauwweg 12 te Oirlo en Teeuwenhofweg 3 te Leunen. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 15 april I999 tot en met 29 april 1999 in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluit Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: I. J.H.M. Bots, Gunhoekweg 4 te Oirlo voor de milieuvergunning voor een rundveebedrijf en var- kensmesterij, gelegen aan de Gunhoekweg 4 te Oirlo. De gehe le intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrich ting gelegen aan de Schengweg 6 te Horst. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 15 april 1999 tot en met 27 mei I999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 15 april I999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13. 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. - het vernieuwen van opslagruimte aan de Stationsweg 86 te Oostrum tnv Stoffelhoeve Antiekhandel, Stationsweg 86; - het bouwen van een distriebutie- centrum aan de Energieweg 19a te Venray tnv Sporttrans Beheer BV, Energieweg 19a; het bouwen van een berging met carport aan de Matthiasstraat I te Castenray tnv R.T.M. van Gaal, Matthiasstraat I; het vergroten van de woning aan de Vossestaart 45 te Venray tnv A. Harms.Vossestaart 45; het bouwen van een dakkapel aan de Trynesstraat 4 te Leunen tnv J.A.A. Pouwels,Trynesstraat 4; het vergroten van de woning t-b.v. trap/herinrichting kantoorruimte aan de Hagelweg 15 tnv J.J.M. Michiels, Hagelweg 15; - het bouwen van een dakkapel aan de Trynesstraat 2 te Leunen tnv LG.LJ.M. Peeters,Trynesstraat 2; - het vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 3 te Venray tnv F.A.J. de Beer, Sleutelbloem 3; - het vernieuwen van de opslag ruimte aan de OosterThienweg 4 te Oostrum tnv Stoffelhoeve Antiek, P.a. Ooster Thienweg 2 te Oostrum; het bouwen van een serre aan de Castelostraat 3 te Castenray tnv M.W.M. Classens, Castelostraat 3. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het veranderen van de woning en plaatsen van een dakkapel aan de Matthiasstraat la te Castenray tnv W.T.M. Dinghs, Matthiasstraat I a; - het vergroten van de woning aan de St. Servatiusweg 50 te Venray tnv B.W.J. Mennink, St. Servatiusweg 50; - het vergroten van de woning aan de St. Servatiusweg 52 te Venray tnv D. Mangli, St. Servatiusweg 52; - het vergroten van de woning aan de Andeslaan 5 te Venray tnv W.A. Boot,Andeslaan 5; het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 211 te Venray tnv F.P.M. Basten, Kruidenlaan 211 het veranderen van de woning aan de Gildestraat 30 te Oostrum tnv FAM. Gösgens, Gildestraat 30; - het vergroten van de woning aan de Hoenderstraat 56 te Venray tnv A. Beenhakker, Hoenderstraat 56; - het plaatsen van een afdak aan de Stationweg 211 b te Oostrum tnv A. de Haas, Bosserheide 31 te Well; - het plaatsen van een tuinmuur/wijzigen doorgang aan de Oude Oostrumseweg te Venray tnv Holtermans Ass. B.V., Patersstraat 35 te Venray; - het veranderen van de woning, bouw garage/berging aan de Merseloseweg 84 te Venray tnv R.M.P.A. Schattevoet, Annie Romeinstraat 16 te Venray; - het bouwen van een serre aan de Andantestraat 19 te Venray tnv F.H. Claessens, Andantestraat 19; - het vergroten van de woning aan de Puttenweg 31 teYsselsteyn tnv J.A.W.P. Hendriks, Puttenweg 31 Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. - het veranderen van de woning aan de Matthiasstraat I te Castenray tnv R.T.M. van Gaal, Matthiasstraat I. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmin- gen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het vergroten van het pand aan de Julianasingel 32 te Venray tnvJ.JA. Cordang, Julianasingel 32; - het bouwen van een berging met carport aan de Matthiasstraat I te Castenray tnv R.T.M. van Gaal, Matthiasstraat I. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 april 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. het bouwen en vergroten van de varkensstal aan de Weverslo 2 te Merselo tnv Maatschap Janssen- Jenniskens,Weverslo 2. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 april 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel I7WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten behoeve van: - het tijdelijk huisvesten van kinder opvang in een gedeelte van het pand Plataanstraat 5 te Venray tnv Stg. Samenwerkende Kinderop vang, Postbus 5088 te Venray. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 16 april 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 15 april I999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeente start in week 16 met werkzaamheden aan riool- putten op Nieuweind tussen de Noordsingel en De Seilier.Eén rij baan wordt voor circa vierweken afgestoten; het verkeer vanuit de wijk richting Noordsinge!, kan de werkzaamheden passeren. Het verkeer vanaf de Noordsingel richting de wijk, wordt omgeleid via de St Odastraac. Bestuurscommissie Begraafplaats De bestuurscommissie gemeentelij ke begraafplaats 'Boschhuizen' verga dert op maandag 19 april 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt ais volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen en uitgaande stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 8 maart 1999 5. Aandachtspunten bestuurscom missie 6. Vaststelling standpunt over rech ten als bedoeld in brief van 30 maart I999 7. Stand van zaken nieuwbouw entreegebouw 8. Stand van zaken brochure begraaf plaats 9. Rondvraag en sluiting. Stedelijke Ontwikkeling De commissie Stedelijke Ontwikkeling vergadert op woens dag 21 april I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van 3 maart 1999 5. Gewestzaken 6. Productrekening 1998 7. Raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidingsbesluiten 8. Aandachtspunten commissie SO 9. Rondvraag en sluiting. U478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Welzijn De commissie Welzijn vergadert op woensdag 21 april I999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergade ring is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en vaststelling agenda 2. Mededelingen en ingekomen stuk ken 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 3 maart 1999 4. Spreekrecht publiek 5. Presentatie HALT-bureau, steun punt Venray 6. Productrekening I998 7. Ter kennisname: subsidieverzoek CVA-vereniging; subsidieverzoek Vereniging voor Blinden en Slechthorenden; beleidsnota Seniorenraad 8. Rondvraag en sluiting. Cultuur, Onderwijs en Sport De commissie Cultuur, Onderwijs en Sport vergadert op donderdag 22 april 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de verga dering van I april 1999 5. Gewestzaken 6. Productrekening 1998 7. Rondvraag en sluiting. Sociale Zaken, Werkgelegenheids- voorziening en Volksgezondheid De commissie Sociale Zaken, Werkgelegenheidsvoorziening en Volksgezondheid vergadert op don derdag 22 april 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van de verga dering van 4 februari 1999 4. Vaststelling verslag van de gecom bineerde vergadering Stedelijke Ontwikkeling en SWV van 3 maart 1999 5. Ingekomen stukken 6. Gewestzaken 7. Kabinetsstandpunt Structuur Uitvoering Werk en Inkomen 8. KlachtenprocedureWIW 9. Productrekening 1998 10. Rondvraag en sluiting.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 21