Bekendmakingen gemeente Venray Ls Ruiming graven op de gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen I wet milieubeheer /oningwet wet ruimtelijke ordening TAXATIES Informatie avond Kapvergunning verleend Kennisgeving Recontructie diverse groenstroken Brukske Infoavond over logopedie Wereldwinkel Venray ^RATTINGEN b£ PEEL en maas donderdag 4 maart 1999 - Pagina 19 V Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en richtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver- inning aan te vragen. In de milieuver- inning worden milieuvoorschriften genomen in het belang van de „cherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: ,de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2,de fase van het opstellen van het besluit; lij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet nilieubeheer en de Algemene Wet Jestuursrecht bekendgemaakt hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en fdeling 3.5 van de Algemene Wet (estuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: [.Maatschap Cornelissen, Teeuwenhofweg 18 te Leunen voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fok- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Teeuwenhofweg 16 en 18 te Leunen; LJ. Pijnenborg, Timmermannsweg 120 teYsselsteyn voor een revisiever gunning op grond van artikel 8.4 Wet milieubeheer voor een rund vee- en pluimveehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 120 te Ysselsteyn Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming jan het milieu. 1 Het ontwerp van het besluit en alle irige op de aanvraag betrekking ibende stukken liggen ter inzage 4 maart 1999 tot en met I april 199 in het gemeentehuis, ïdhuisstraat I te Venray, op maan- van 09.00 uur tot 17.30 uur en op je overige werkdagen van 09.00 uur it 13.00 uur (balie Publieksdiensten). telefonische afspraak (0478- Ü3630) kunnen de stukken ook op n ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio- kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I .G.L.J. Weijs, Steegse Peelweg 16 te Leunen voor een revisievergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokbedrijf, gelegen aan de Steegse Peelweg 16 te Leunen; 2. Amstelland Materieel Services BV Moezelhavenweg 9 te Amsterdam voor een revisievergunning op grond van artikel 8.4. van de Wet milieubeheer voor een materieel- dienst voor aannemingsbedrijven, opslag, onderhoud en verhuur van bouwplaats-materiaal, gelegen aan de Stationsweg 92 te Oostrum De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 4 maart 1999 tot en met 15 april 1999 (6 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Wet milieubeheer Verzoek tot intrekking van de milieu vergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: I .M.G.H.J. Wismans, Stationsweg 165 te Oostrum voor de milieuver gunning van een varkenshouderij, gelegen aan de Stationsweg 165 te Ingekomen bouwaanvragen jTer voldoening aan het bepaalde in tikel 41 van de Woningwet treft u iderstaand aan een overzicht van de de afgelopen week bij burgemees- r en wethouders van Venray ingeko- en bouwaanvragen. et bouwen van een berging aan de Buitenhof 5 te Oostrum tnv G.RR.M. Janssen, Buitenhof 5; et bouwen van een champignon- kwekerij aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn tnv Maatschap Sikes-Smits, Rouwkuilenweg 43; et bouwen van een tuinhuis en (was-)- droogruimte aan de Suze Robertsonstraat 6 te Venray tnv A.M.E.M. Wijnhoven, Suze Robertsonstraat 6; et bouwen van een serre aan de Gertrudisstraat 28 te Oirlo tnv r P.WJ.Joosten, Gertrudisstraat 28; et bouwen van een paardenstal aan de Ooster Thienweg te Oostrum tnv G. Wilms, Ooster Thienweg 24; fet bouwen van een garage/ber ging/vergroten van de woning aan de Kaardebol 37 te Venray tnv P.W.O. Janssen, Kaardebol 37; it bouwen van een berging/carport en het vergroten van de woning aan de Kroonkruid 61 te Venray tnv F.M.Thijssen, Kroonkruid 61 it veranderen van de woning aan de Gildestraat 30 te Oostrum tnv F.A.M. Gösgens, Gildestraat 30; ^t vergroten van de woning aan de Hoenderstraat 56 te Venray tnvA. Beenhakker, Hoenderstraat 56; ^t vergroten van de woning aan de 'Kruidenlaan 211 te Venray tnv F.RM. Basten, Kruidenlaan 211; t veranderen van de woning en bouwen van een dakkapel aan de Matthiasstraat I a te Castenray tnv W.T.M. Dinghs, Matthiasstraat I a; t vergroten van de woning aan de St Servatiusweg 50 te Venray tnv BWJ. Mennink, St. Servatiusweg vergroten van de woning aan de St Servatiusweg 52 te Venray tnv D. Mangli, St. Servatiusweg 52; bergroten van de woning met een afdak aan de Stationsweg 211 b te Oostrum tnv A. de Haas, Bosserheide 31 te Well; t bouwen van een dakkapel aan de Allegrostraat 39 te Venray tnv K. Stobbe, Allegrostraat 39. Bouwvergunning verleend Urgemeester en wethouders heb- in de afgelopen week voor Instaande bouwplannen bouwver- ining verleend. I vergroten van de loods aan De faef 3 te Leunen tnv M.G.M. anssen, De Hoef 3; vergroten van de woning aan de olstraat 2 te Venray tnv P.G.M. 'endriks,Tolstraat 2; bouwen van een berging/duiven- 'okaan de Akkerweg 21 te Venray v C.W.R Cuppep, Akkerweg 21 bouwen van een garage/berging aan de Penningkruid 96 te Venray tnv J.A.R. Huyts, Penningkruid 96; -het bouwen van een garage/berging aan de Penningkruid 94 te Venray tnv E.W. Smith, Penningkruid 94; -het vergroten van de woning aan de Haag 22 te Merselo tnv P.T.M. van Meijel, Haag 22; -het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 112 te Venray tnv I.F.T. Busser, Kruidenlaan 112; -het veranderen van de boerderij aan de Boddenbroek 6 te Oirlo tnv H.H.L Geurts, Boddenbroek 9; -het bouwen van een dakkapel aan de Eifellaan 12 te Venray tnv N.J. Hovestad, Eifellaan 12; -het bouwen van een woning met garage aan De Leng 32 te Oirlo tnv H.J.A. Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo; -het vergroten van het bedrijvencom plex aan De Hulst 24 te Oostrum tnv Staalbouw Frijns Venray, Postbus 5027 te Venray; -het bouwen van een garage aan de Zilverschoon 8 te Venray tnv J.F.G. van Bussel, Zilverschoon 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, -het vergroten van de bedrijfsruimte met kantoor aan de Spurkt 3 te Venray tnv Nelipak Holding B.V., Postbus 37 te Venray; -het plaatsen van een tuinhuisje aan het Lenteklokje 8 te Venray tnv R.P.P. Berden, Lenteklokje 8; -het bouwen van een mestput aan de Loobeek 3c te Smakt tnv Maatschap Hendrickx-Keijsers, Laagheidseweg 17 te Venray; -het veranderen/vergroten van de woning/kantoor aan de Henseniusstraat I la te Venray tnv L.H.F.M. Creemers, Henseniusstraat I la; -het veranderen/vergroten van het café aan de Paterslaan 15 te Venray tnv F.J.G.M.M. van Rooij, Kaardebol 13 te Venray; -het plaatsen van een dakkapel aan de Knopkruid 49 te Venray tnvA.P.M. de Klein, Knopkruid 49; -het vergroten van de basisschool aan de Kiosk 116 te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; -het bouwen van een champignon kwekerij aan de Rouwkuilenweg 43 te Ysselsteyn tnv Maatschap Sikes-Smits, Rouwkuilenweg 43. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 maart 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan- vraag. -het veranderen/vergroten van het pand aan de Deputé Petersstraat 27 te Oirlo tnv Saweco U.A. Coöp. Boerenbond, Deputé Petersstraat 30. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 maart 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 4 maart 1999 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. F5EE0LENMAAS 'n abonnement waard SNEU E SERVICE PROF! :SSIONELE VERW ERKING DE VO ORDELIGSTE VEN Zandakker 24 5801 OV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Oostrum. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting, gelegen aan de Loobeek 3 te Smakt; 2.Maatschap Franken, Kempkensberg 30 te Ysselsteyn voor een milieu vergunning van een varkenshou derij, gelegen aan de Kempkensberg 30 te Ysselsteyn. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de inrichting, gelegen aan de Eijkenhofweg 8 te Veulen; 3.H.J.M. Kessels, Op de Ries I te Merselo voor de milieuvergunning van een varkenshouderij gelegen aan de Op de Ries I te Merselo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van een inrichting, gelegen aan de Veldstraat 28 te Merselo; 4.H.J.M. Kessels, Op de Ries I te Merselo voor de milieuvergunning voor een varkenshouderij, gelegen aan Op de Ries I te Merselo. Deze gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van een inrichting, gelegen aan de Scheiweg7 te Leunen. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 4 maart 1999 tot en met 18 maart I999 in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: I .Schneider MGTE BV, Waarderweg 40 te Haarlem voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Belsuit opslag goederen milieube heer aan de Spurkterweg ong. te Venray; 2.J.Janssen, Heidseweg 56 te Heide voor het uitbreiden/wijzigen van een opslag voor propaan ingevolge het Besluit opslag propaan milieu beheer, gelegen aan de Heidseweg 56 te Heide; 3. J. Janssen, Heidseweg 56 te Heide voor het uitbreiden/wijzigen van een akkerbouwbedrijf ingevolge Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer, gelegen aan de Heidseweg 56 te Heide; 4.Start Uitzendburo, Passage 9 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer, gelegen aan de Passage 9 te Venray; 5.Maatschap Claessens, Albionstraat 46 te Leunen voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer, gelegen aan de Veulenseweg 6 te Leunen; 6.Sakko BV, Boerhaveplein 9a te Bergen op Zoom voor een gereedmelding ingevolge het Besluit Tankstation milieubeheer, gelegen aan de Deurneseweg 12 te Venray; 7.L.J.A. Jansen, Rozemarijn 10 te Venray voor het van toepassing worden van het Besluit detailhan del en ambachtbedrijven, gelegen aan de Plataanstraat 4 te Venray De meldingen kunnen worden inge zien van 4 maart I999 tot en met 18 maart 1999 (2 weken) in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 4 maart 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert op 9 maart I999 een informatie-avond over werkzaamheden aan rioolputten. De gemeente zal de periode van maart tot en met juni op 37 locaties in Venray, Castenray en Leunen met de rioolputten aan het werk gaan. De informatiebijeenkomst begint om 19.30 uur in het gemeentehuis van Venray. De bijeenkomst is openbaar en belangstellenden zijn van harte welkom. Door het college burgemeester en wethouders van de gemeente Venray is de volgende kapvergunning ver leend: een linde in de verharding van de gemeentelijke berm in de Kerkstraat tussen huisnummer I en 3 in Ysselsteyn. Deze boom is door zware stambe- schadiging en rottingsverschijnselen kwijnend en niet meer levensvatbaar. Binnen enkele jaren zal voor deze straat een totale straatbomen revisie in overweging genomen worden. Hierbij zal een herplant van deze vel ling meegenomen worden. De velling zal dit voorjaar plaatsvin den en zal enige hinder en geluids overlast kunnen veroorzaken. Tegen dit besluit kan door belang hebbenden gedurende twee weken na bekendmaking van dit besluit een bezwaarschrift worden ingediend bij het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Venray, postbus 500,5800 AM Venray. Voorbereidingsbesluiten Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 23 februari I999 in boorbereiding heeft verklaard een (herziening van het) bestemmingsplan: 1'Leunen', i.v.m. een uitbreidingsplan aan de noord-oostzijde van het dorp Leunen, met een capaciteit van circa 85 woningen; 2.'Burggraaf', voor een terrein/perceel gelegen aan de Akkerweg, Bongerdstraat en Landweertweg te Venray, i.v.m. de bouw van 25 stadsvilla's. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 5 maart I999 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdien sten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I té Venray. Venray, 4 maart 1999 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M.de Bever, secretaris De gemeente gaat vanaf week 9 beginnen met het omvormen van enkele overhoeken in de wijk Brukske. De beplanting op deze loca ties is slecht en dringend aan omvor ming toe. Dit betreft in/of rond: een strook langs rondweg van Samba- tot Tarantellastraat; de groenstrook bij de tennishal; de voormalig kruidentuin; de overhoek bij PLEM-huisje tussen Bazuin-/ en Cellostraat; de groen strook tussen Harp-/ en Gitaarstraat; het winkelcentrum; het overhoekje Moderatostraat; de parkeerplaats vooraan de Wagnerstraat; het laatste gedeelte van de Fagotstraat. Afhankelijk van de weersomstandig heden worden de werkzaamheden uitgevoerd en de nieuwe beplanting aangebracht met als uiterste datum eind april. Gras inzaaien vindt uiterlijk begin mei plaats. Wij hopen de last voor de direct omwonenden tot een minimum te beperken. Hebt u nog vragen over bovenge noemde informatie, dan kunt u con tact opnemen met de Publieksdiensten van de gemeente, via doorkiesnummer 523536, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00-15.00 uur en op vrijdag van 09.00-13.00 uur. De kern Noord-Limburg van de Stichting Down's Syndroom organi seert woensdag 10 maart een informa tieavond over logopedie. Logopediste mevrouw Renate van den Hoorn is op de avond aanwezig om tekst en uitleg te geven over preverbale logopedie en het eventuele vervolg hierop bij kin deren met het Syndroom van Down. De avond in basisschool De Bongerd, Eikenlaan 1 in Venray, begint om 20.00 uur. Aanmelden kan bij Gerrie op 't Veld, telefoon (0478)589181. De kosten bedragen 7,50 gulden per per soon. Van onderstaand vermelde graven zijn de grafrechten verlopen. De Bestuurscommissie Begraafplaats Boschhuizen is voornemens om deze graven te ruimen. Eventuele nabe staanden worden verzocht om uiter lijk 2 april 1999 contact op te nemen met de secretaris van de bestuurs commissie wanneer het voornemen bestaat om alsnog de grafrechten te verlengen c.q. het graf te doen omzet ten in een huurgraf.Telefoonnummer secretaris bestuurscommissie is 0478- 523430; telefoonnummer beheerder begraafplaats: 06-53408827. Na 2 april aanstaande zal worden begonnen met het ruimen van de gra ven. De gedenktekens en de eventu ele planten en bloemen zullen wor den verwijderd. Het is de bedoeling van de bestuurscommissie dat de vrij gekomen grafruimten opnieuw als graven zullen uitgeven. A 227 Maria van der Donk;A 228 Eugenie Lammerts van Buuren;A 252 Maria H. E. Hermans; A 284 Peter Jenniskens H. Eibers; A292 Anna C. Dinkelmans;A 326F. Sahusilawane; A 331 Gerard T.J. Peters; A 340 Augus Relouw;A 343 Antonius H. Cruijsen;A 348 Hendrik H. J. van Opbergen; A 356 Adrianus van Hoek; A 364 Margaretha S. Wenders; A 373 Antonius H. Smits;A 385 J. E.Janssen; A 390 J. H. Janssen; A394 Theodorus G.Angenent;A 398 Maria P.H. Duijf;A 403 Martinus P.J.M. Cox; A 363 Huberdina C.H. Smits; BI Christiaan J. Hoof; B15 Gerad Stiene; B161 Antoon Swertz; BI93 Milan Buijanac; B23 Franciscus A. Deenen; B249 André M. Görs; B259 Theodorus G.Welbers; B3 Johannes N. de Goede; B328 Hubertus W. Troisfontaine; B329 Wilhelmina H.F. Barents; B330 Johannes Barents; B331 Theodorus M.J. Borm; B332 Maria P.M.A. Derks; B333 Peter H. Camps; B335 Peter J.G.A. Muijsers; B34 Antoinette M.H. Hermus; B334 Johannes C. van Leuken; B347 Johannes L.J.Wehrens; B357 Antoon van den Heuvel; B363 Martinus H. Arts; B37 Theodorus A.M. van Soest; B394 Paulina S.P. Corzilius;l B443 Jacques M.J. Fonck; B448 Johanna J.H. van Zwamen; B449 Johannes H.L.H. Arts; B5I Anna I. Koopmans; B5I0 Christiaan J. Pouli; B512 Maria C. Halauwet; B580 Peter H.A. Cremers; B583 Alida J. Tapperwijn; B609 Antonetta Janssen; B6II Anna T.M. Pouwels; B6I2 Leonardus H. Rommen; B620 Johannes C. Essing; C13 Anna Adams. Venray, 22 februari 1999 De bestuurscommissie voornoemd, W. Crooijmans, secretaris Bestuurscommissie begraafplaats De bestuurscommissie gemeentelij ke begraafplaats Boschhuizen verga dert op maandag 8 maart 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I. Opening, vaststelling agenda en mede delingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Ingekomen en uitgaande stukken; 4. Vaststelling verslag van de vergadering van 25 januari 1999; 5. Aandachtspunten bestuurscommissie; 6. Stand van zaken entreegebouw; 7. Concept-brochure begraafplaats Boschhuizen; 8. Rondvraag en sluiting. Commissie Stedelijk Beheer De commissie Stedelijk Beheer ver gadert op maandag 8 maart 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I. Opening, vaststelling agenda en mede delingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Vaststelling verslag van de vergadering commissie SB van 8 februari 1999; 4. Programma P/W 1999; 5. Nota evalu atie planmatig onderhoud wegen 1998 en programma planmatig onder houd wegen 1999; 6. Concept-raads voorstel inzake Speelruimteplan; 7. Ingekomen stukken; 8. Rondvraag en sluiting. Commissie financiële en economische zaken De commissie Financiële en Economische zaken vergadert NIET op maandag 8 maart 1999 vanwege het ontbreken van voldoende te bespreken en te adviseren agenda punten. Commissie Agrarische Economie en milieu De commissie Agrarische Economie en Milieu vergadert op woensdag 10 maart 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergade ring is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. Commissie Algemene Zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op woensdag 10 maart 1999 om 19.00 uur in het gemeente huis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: I. Opening, vaststelling agenda en mede delingen; 2. Spreekrecht publiek; 3. Vaststelling verslag van de vergadering commissie AZ van 10 februari 1999; 4. Ingekomen stukken; 5. Gewestaangelegenheden; 6. Politie- aangelegenheden; 7. Concept-raads voorstel van afdeling OOV inzake begraafplaats Boschhuizen; 8. Concept-raadsvoorstel van BAZ inza ke benoeming plv.Voorzitter commis sie BBK; 9. Concept-raadsvoorstel van afdeling OOV inzake beleid coffes- hops; 10. Concept-raadsvoorstel van de gemeentesecretaris inzake opvang van asielzoekers in Venray; I I. Rondvraag en sluiting. Een groene actie De Wereldwinkel daar kun je terecht voor producten die eerlijk en met respect voor het milieu geprodu ceerd zijn. Dat beeld bestaat althans bij veel van onze klanten, ofschoon de Wereldwinkel nauwelijks hun assorti ment van duurzame producten pro moot. Onder het motto Eerlijk en Schoon zet de Wereldwinkel hun milieuvriendelijke producten in de spotlights. De Fair-Trade organisatie, de grootste alternatieve inkooporgani satie van Nederland, waarvan wij als Wereldwinkel Venray haar foodpro- ducten betrekt, heeft iedere maand een aanbieding. Voor deze maand is dat de biologische thee uit het Zuiden van India en de Orgènico koffie van de Fair Trade partner Ismam uit Mexico. Beide voorzien van het EKO-keurmerk, de biologische kof- fieteelt is niet alleen goed voor het milieu, voor de boeren betekent het dat ze geen leningen meer hoeven af te sluiten om dure chemische bestrij dingsmiddelen en kunstmest te kopen. Ze gebruiken natuurlijke compost wat bestaat uit bladeren en koemest. Andere milieuvriendelijke producten is het gerecycled glaswerk uit Bolivia, van blikjes gemaakte fietsjes en autootjes uit Madagaskar en kring looppapier (van oud papier en textiel) van Floris en Only Natural. Interesse? Loop eens binnen bij de Wereldwinkel, gevestigd aan de Henseniusstraat 3a, tel. 588571. Vlag uit, winkel open. VENRAY UW78-S2579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 19