Gemeenteraads vergadering Verkiezingen provinciale staten Hi\ REGIOKALENDER woningwet I wet ruimte- lijke ordening Kap- vergunningen wet milieu beheer Bekend making Bekend making Vervolg herinrichting Oostsingel parallelweg TAXATIES Bijdrage voor Wijkcentrum 't Schöpke Paranormale avond Het veranderings proces van de ouder wordende vrouw' ROLLUIKEN TviRATTINGENbr PEEL EN MAAS Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het vergroten van de woning aan de Aronskelk 51 te Venray tnv G.H.H. Boom,Aronskelk 51; - het verbouwen van de kantoor ruimte aan het Henseniusplein 13 te Venray tnv V.V.V. Venray, Grote Markt 23 te Venray; - het vergroten van de woning aan de Marjolein 19 te Venray tnv R.M.G.P.M.Wilmsen, Marjolein 19; het bouwen van een tuinkamer aan de Sleutelbloem 38 te Venray tnv S.J.C. Jansen, Sleutelbloem 38; het bouwen van een keuken aan de Hubertusstraat I I te Venray tnv B. van Doorn, Hubertusstraat II; - het veranderen van de woning aan de Honingklaver 28 te Venray tnv M. van der Putten, Honingklaver 28; het vergroten van de woning aan de St. Servatiusweg 48 te Venray tnv J.W.K.M.M. Holla, St. Servatiusweg 48; het veranderen van kantoor/werkplaats/magazijn aan de Acaciastraat 17 te Venray tnv Rocom Telecommunicatie BV, Acaciastraat 17; het veranderen van de woning aan de Ardennenlaan 9 te Venray tnv T.M. van Hellemondt, Ardennenlaan 9; het bouwen van 30 woningen aan de Heuvelstraat/Gasstraat te Venray tnv Verhoeven Vastgoed, Postbus 67 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Artikel I9WRO- vrijstelling verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week vrijstelling verleend voor het uitvoeren van wer ken ten behoeve van het bouwrijp maken van het woongebied Jerusalem. Zij die menen door de vrijstelling rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Ook kan na het indienen van een bezwaarschrift een verzoek om een voorlopige voorziening worden inge diend bij de arrondissementsrecht bank te Roermond. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het bouwen van een garage aan de Deurneseweg 81 te Heide tnv J.T.M. Jenneskens, Deurneseweg 81. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te verlenen, het vergroten van de woning aan de Honingklaver 6 te Venray tnv C.A.M. van Boxtel, Honingklaver 6; het vergroten van de woning aan de Kroonkruid 58 te Venray tnv J.H.M. Buskes, Kroonkruid 58; het vergroten van de woning aan de Weegbree 3 te Venray tnv G.P.A. Nijs,Weegbree 3; het vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 15 te Venray tnv N.I.M. Fassotte, Sleutelbloem 15; het bouwen van een garage aan de Bolderik 23 te Venray tnv J.G.J. de Bruijn, Bolderik 23; het vergroten van de woning aan de Wolfskers 3 te Venray tnv M.M.H. Cox.Wolfskers 3; het vergroten van de woning aan de Wolfskers I te Venray tnvT.M.P. Verstraelen,Wolfskers I het vernieuwen van de voorgevel van de woning aan de Tangostraat 4 te Venray tnv L.H.H.Vermeulen, Tangostraat 4; - het vergroten van de woning aan deVogelwikke 8 te Venray tnv E.L Hampel,Vogelwikke 8; - het uitbreiden van de woning aan de Vicariewèg 28 te Leunen tnv W.L.P.J. Hendrix.Vicarieweg 28; - het bouwen van een carport en schutting aan de Stationsweg 171 te Oostrum tnv J.H. Aben, Stationsweg 171. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 19 februari 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel IWRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. - het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv M.H.M. Arts, Klein Oirlo .19 te Castenray; het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv B.Vroemen, Helling 4 te Wanssum; het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv G. van Kuijck, Pastoor Verheggenstraat 15 te Castenray. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 19 februari 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 18 februari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 23 februari 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis van Venray. De vergade ring is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling agenda 5. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op 15 december 1998 6. Notulen van de openbare verga dering van de raad der gemeente Venray, gehouden op 26 januari 1999 7. Ingekomen stukken Onderdeel B: 8. Realisatie-overeenkomst welke met Amstelland Vastgoed is geslo ten t.b.v. de ontwikkeling van het plan Interven 9. Verlenen van het recht van erf pacht aan sporttrans Beheer BV voor de realisatie van een vracht- wagenparkeerlocatie op het industrieterrein Smakterheide 2 10. Verkoop kavel hoek Hoenderstraat/Langeweg aan de heer Schueler, Dr. Poesstraat 13 te Venray I IBrief aan de gemeenteraad inzake locatiekeuze Marokkaanse Moskee Onderdeel C: 10. Ruiling onroerende zaken met de heer A. Jans-Beken, Ambachtstraat 3 te Venray 12. Representativiteitsverklaring loka le Omroep Venray 13. Woningmarktonderzoek/herprio- ritering periode 1999-2008 14. Maximeren kwijtschelding afval stoffenheffing 15. Voorste tot eerste wijziging van de 'Verordening parkeerbelastin gen 1999' 16. Overheveling saldi andere voor zieningen primair onderwijs 17. Nemen van een voorbereidings- besluit't.b.v. de bestemmingsplan herziening van het plan Leunen 18. Nemen van een voorbereidings- besluit t.b.v. de woningbouw op het voormalige terrein van bouw- materialenhandel 'Braks Bouwmaterialen' gelegen aan de Akkerweg, Bongerdstraat en Landweertweg 19. Sluiting. Door het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Venray zijn de volgende kapvergun- ningen verleend: a. Vier iepen en een inlandse eik in de groenstroken van de Fagotstraat Deze bomen zijn erg groot en dominant voor de huidige loca tie. Vijf stuks staan te dicht langs gevels/achtertuinen in de Fagotstraat. Drie iepen, aan de voorzijde van huisnummer 34 en 35, en aan de achterzijde van huisnummer 22 blijven gehand haafd. Deze staan niet te dicht bij woningen en zijn beeldbepalend. Herplant van een kleiner soort bomen, drie sierperen, vind alleen plaats langs huisnummer 22. b. een plataan in het trottoir tegen de erfmuur van het pand Hoofdstraat 16 te Oirlo Deze plataan staat te dicht tegen een erfmuur. De wortels zullen deze op korte termijn omhoog drukken. Er is geen mogelijkheid deze boom te verplaatsen i.v.m. de aanwezigheid van kabels/lei dingen onder het trottoir. Omdat er in de nabije omgeving geen ruimte aanwezig is zal er geen herplant plaatsvinden. C. drie monumentale platanen in het winkelgebied Kiosk van het Brukske Deze platanen staan te dicht bij de flats. Takken hangen al op de bal kons. Omdat er in de nabije omge ving onvoldoende ruimte aanwezig is, zal er geen herplant komen. De velling zal dit voorjaar plaatsvinden en zal enige hinder en geluidsover last kunnen veroorzaken. Tegen dit besluit kan door belang hebbenden gedurende 2 weken na bekendmaking van dit besluit een bezwaarschrift worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. P.A.V. Zon, Vredeweg I te Vredepeel voor het van toepas sing worden van het Besluit akker bouwbedrijven milieubeheer aan de Vredeweg I te Vredepeel; 2. Stichting Samenwerkende Kinderopvang, Leunseweg 20 te Leunen voor het veranderen van de inrichting Kindercentrum Duimelot ingevolge het Besluit woon- en verblijfsgebouwen aan de Beukenlaan 6 te Venray; 3. Rocom Telecommunicatie B.V., Acaciastraat 17 te Venray voor het wijzigen van een kantoorgebouw ingevolge het Besluit woon- of kantoorgebouwen milieubeheer aan de Acaciastraat 17 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 18 februari 1999 tot en met 4 maart 1999 (2 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray, 18 februari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen OPROEPKAART Op woensdag 3 maart 1999 zijn de verkiezingen voor Provinciale Staten, ledereen die op 19 januari 1999 was ingeschreven in de gemeente Venray, heeft in week 6 een oproepkaart en een kandidatenlijst gekregen. Mocht dat niet zo zijn, dan kunt u beide afha len bij de afdeling Publieksdiensten. all-mag-inspr:Wie niet zelf kan gaan stemmen, kan dat iemand anders laten doen. Het moet wel iemand zijn die in hetzelfde stembureau gaat stemmen. Dit zogenaamde 'volmacht' geven, doet u door dat op uw oproepkaart in te vullen en deze kaart te ondertekenen. Wilt u iemand laten stemmen die niet naar hetzelfde stemlokaal gaat, dan moet dat via een speciaal formulier geregeld worden. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Invalidenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 12 februari 1999 waarbij besloten is tot: - Aanwijzing van een gereserveerde invalidenparkeerplaats op de Aronskelk door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens I990 met onderbord met kente ken LR-8I-BH ten behoeve van mevr. L. Roeffen-van der Tuin, Aronskelk 19.5803 te Venray. Venray, 12 februari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het Hoofd van afdeling Openbare Werken ing.T.J. van der Peijl Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Dit formulier is te krijgen bij de balie van de afdeling Publieksdiensten. Overigens mag iemand niet meer dan twee volmachtstemmen uitbrengen. KIEZERSPAS U kunt tussen 08.00 en 20.00 uur terecht in de stembureaus. Niet alle bureaus zijn even goed bereikbaar voor minder-validen. De bureaus die goed toegankelijk zijn, zijn: zorgcen trum Het Schuttersveld;Vincent van Gogh Instituut, locatie Stationsweg 46, hoofdgebouw; ook locatie Noordsingel 39; Focus, school voor speciaal onderwijs aan het Groenewoltsepad. Ook het gemeen tehuis is geschikt voor minder- validen. Op die dag zullen de 'paaltjes' aan de Raadhuisstraat worden verwij derd en kunt u tot aan de deur van het gemeentehuis rijden. Wilt u in een ander bureau stem men dan in het bureau op uw oproep kaart? Komt u dan uiterlijk 26 febru ari met de oproepkaart naar het gemeentehuis. Daar wordt uw kaart omgezet in een kiezerspas waarmee u in de gehele provincie Limburg kunt stemmen. In de stembureaus kunt u zich laten helpen door een familielid of kennis. Maar ook de leden van het stembu reau zijn graag bereid u te helpen. Zij hebben geheimhoudingsplicht. Heeft u vragen hierover, belt u dan met de gemeente: 0478-523333. Invalidenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 9 februari 1999 waarbij besloten is tot: - Aanwijzing van een gereserveerde invalidenparkeerplaats op de Hogeweg te Oirlo door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens I990 met onder bord met kenteken NT-TH-43 ten behoeve van mevr. Van Rhee- Bierlee, Hogeweg 16, 5808 BE te Oirlo. Venray, 9 februari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het Hoofd van afdeling Openbare Werken ing.T.J. van der Peijl Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. De gemeente start op maandag 22 februari met het vervolg van de herin richting Oostsingel parallelweg. Het betreft hier het gedeelte vanaf de zij weg van het nieuwe inbreidingsplan tot en met de Oude Oostrumseweg. De werkzaamheden zullen tot circa 26 maart duren.Van maandag I maart tot en met vrijdag 5 maart zal de Oude Oostrumseweg ter hoogte van de Oostsingel voor alle verkeer zijn afgesloten. Het verkeer zal worden omgeleid. Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan Wijkvereniging Veltum een bijdrage toegekend van ƒ40.000,- in de kosten van renovatie, uitbreiding en inrich ting van wijkcentrum 't Schöpke. Het Juliana Welzijn Fonds onder steunt projecten die mensen betrekken bij hun eigen omgeving. Voorbeelden: buurtverenigingen, sociëteiten van ouderen, dorpshuizen, buurt- en wijk centra, projecten met en voor buiten landers, buurtprojecten. Het Fonds steunt ook projecten die willen voor komen dat mensen geïsoleerd raken. Voorbeelden: vrijwillige hulpdiensten, zorg voor de jeugd, ouderen, dak- en thuislozen en verslaafden. Het Fonds verstekt jaarlijks zo'n 1200 bijdragen; voor totaal ruim 20 miljoen. Bijdragen voor bijvoorbeeld investeringen in inventaris en gebou wen, voorlichtingsprojecten, deskun digheidsbevordering, praktijkonder- steunend onderzoek, werkvernieuwing en de start van een organisatie. Het Juliana Welzijn Fonds is een onafhankelijk fonds dat zijn geld ont vangt uit onder andere de BankGiroLoterij en De Lotto met onder meer Krasloten. Op de afdeling Welzijn van gemeenten en in veel bibliotheken ligt de gratis folder 'Een beroep doen op het Juliana Welzijn Fonds'. Hierin staat waarvoor bijdragen worden toe gekend en welke organisaties daar voor in aanmerking komen. Lezing-zaal-healing (met behande ling van lichamelijke en psychische klachten, ook foto's van dieren zijn welkom). Deze avond wordt verzorgd door Mieke en Theo uit Boxmeer en vindt plaats op vrijdag 26 februari in zaal Den Hoender, Ursulastraat 2. De zaal is open vanaf 19.15 uur en de avond begint om 20.00 uur. Op 25 februari organiseert de Werkgroep VIDO Venray in de Witte Hoeve, Gasstraat 2 te Venray een the mabijeenkomst over het veranderings proces (waaronder de overgang) van de ouder wordende vrouw. Op deze avond zal een homeopat hisch arts mevr. Suz. Bareman een lezing houden; mevr. Joke Phillipson, voorzitter van het VIDO Overleg Limburg zal vertellen over het ont staan van de VIDO en de Vrouwenzelfhulpverlening in Venray en de provincie Limburg. Enkele VIDO-vrouwen zullen vertellen over hun deelname aan een zelfhulpgroep. Toegang is gratis inclusief een con sumptie. De avond begint om 20.00 uur en na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Wij organiseren deze avond voor belangstellenden uit de regio Venray en omgeving voor de grote groep vrouwen die straks in deze leeftijdsfa se komen. Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. VENRAY 1.0478-582579 KANTOOR HENHI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: donderdag 18 februari 1999 - Pagina VERA Venray B.V. Peel en Maas is een blad dat zich richt op Venray en directe om ge- v ving. We willen onze lezers echter ook de activiteiten die elders in dt f J regio plaatsvinden niet onthouden. Daarom is er de Peel en Mas |AI Regiokalender. Daarin vindt u een korte opsomming van evenemen l ten en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redact tioneie kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. J" Zondag 21 februari; ;g) Literair Café Helden organiseert een dialectochtend in Het Centrum Als achter The Apollo in Helden. De ochtend duurt van 10.30 tot 13.00 uur ie' Bijdragen zijn er van dialectdeskundige Frens Bakker en de schrijve! Frits Criens en Mariet Verbong. Zondag 21 februari; 1 De likeurfaereiders van het Noordlimburgse wijnmakersgild ej. Dionysos verzorgen een demonstratie likeur bereiden in streerauseunnE De Locht in Melderslo. Het museum is van 14.00 tot 17.00 uur open. Zondag 21 februari: Autosport Club Boxmeer organiseert een kaartleesrit voor autosj liefhebbers. Het startbureau, café-zaal Het Posthuis, Kerkplein 1 Beugen, is open van 12.30 tot 13.30 uur. Zondag 21 februari: H Kunstenares Jeanne Künings uit Bclfdtl exposeert van i 3.00 tot 17.00 uur haar werken in De Aoj Pastorie aan het Kerkplein 2 in Kessel. Df expositie is eveneens te bezichtigen op de zondagen 28 februari enLj maart. Woensdag 24 februari: Stoma Stichting Nederland verzorgt een bijeenkomst in Motel Van Valk in Venlo. Twee thema's op de middag, die om 13.00 uur begii staan centraal: de juiste keuze van stomahulpmiddelen en stoma sportief bewegen. Woensdag 24 februari; Alliance Francaise verzorgt een bijeenkomst in het gemeenschapshui aan de Kerkstraat 8 in Asten. De avond begint om 20.15 uur en staat het teken van spelletjes. Donderdag 25 februari: Het Arbeidsongeschikten Platform Limburg houdt van 13.30 tot 16. uur een informatiemiddag over ziekte en arbeidsonschiktheid in Volksuniversiteit aan de Leutherweg 8 in Venlo. Tot l maart: Germaine Limpens uit Grave exposeert haar schilderijen in de polil nieken van het Maasziekenhuis in Boxmeer. Haar voorkeur gaat uit n; werken met acryl, al dan niet in combinatie met gemengde technieken.' Zondag 14 maart: In de tennisbal op sportpark De Broekberg in Wanssum vindt grote vlooienmarkt plaats. De verkoop start om 13.30 uur. Hoe het op een school in Duitsland is, kon een groep leerlin gen van het Raayland College te Venray, in de week voor carnaval ervaren. Tweedejaars scholieren van de Mavo-afdeling bezochten toen voor een dag de stedelijke Scholengemeenschap te Krefeld. Enkele maanden geleden is er door beide scholen met succes een briefwisseling tussen de kinderen opgestart en daarom was het voor de meeste leerlingen een mooie gele genheid om hun penvriend(in) in levende lijve te ontmoeten. Het was een gezellige op de school bezichtigd werd, Nederlandse leerlingen een lessen mochten volgen en de middaguren een deel van de werd bekeken. De Raaylanders vonden, dat na enige aarzeling, best meevalt wat Duits te praten, dat ze daar niet streng zijn en dat er veel dingen hetzelfde zijn als ons. Over een aantal weken zullen Duitse leerlingen het College en Venray bezoeken,

Peel en Maas | 1999 | | pagina 10