Twan Lenssen wint 23e Vlakwatercross Bowlen Rianne Baltissen Limburgs kampioen Bridgesoos De Kemphaan Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Venray Bridgeclub Common Sense Jumpers'76 Lopersgroep Venray Atletiek Vereniging Venray-Regio Darten DC De Piëlhaas Triathlon Vereniging Regio Venray St. Christoffel ATB- vereniging Mudhunters Lsport 03-02-1999 14:19 Pagina 1 (1,1) aginfEEL EN MAAS donderdag 4 februari 1999 - Pagina 15 1 Venray 18e in finale 0 b|_ Stedenontmoeting 2a Vergezeld van een supportersschare /an H an ongeveer 40 personen vertrok het ;n ni, Venrayse team vol goede moed per bus :r sp( jaar Bowlingcentrum Claus in Haarlem /rjje m deel te nemen aan de finale van de tedenontmoeting, ofwel het Neder- :am t nids kampioenschap voor verenigings- en di aams- georganiseerd door de zij di lederlandse Bowling Federatie. Het ju, 'enrayse team, dat bestond uit de dames gesel 'en Jenniskens, Ria Latimer, Toos iet tx anssen. Marlies Thijssen. Maria aren iebers- Mariëlle Moors en Sharon /aarli >'oster en heren John Koekkelkoren, ïaf c lay Joosten, Peter Cleven, Mark "doel lij'ing, Twan Claessens, Bert Tax en ver(l an Janssen, werd in staat geacht hoge htbij 'g110 te kunnen gooien, al werd die k on irognose door niemand hardop uitge- nd op proken. Coach Toon van Seccelen had twp folop vertrouwen in zijn team, dat ee|wekenlang hard getraind had om zo orevi joed mogelijk voor de dag te komen en - ije. lurfde desgevraagd vlak voor de laatste jos erie, die waarin Venray zich als win- 1 van laar van een der voorronden had nep, (eplaatst, te zeggen, dat hij een score San ond de 7500 pins verwachtte. Maar hoe iet nders zou het lopen. Om klokslag net£ 15.00 uur werd het startsein gegeven r vai roor de eerste van vier te spelen games 9_l) n vanaf het begin bleek, dat er volop ,elpU iroblemen waren met het vinden van het t pa juiste lijntje" en helaas bleven die pro- ilemen lang voortduren. Ondanks alle ege nspanningen, want er werd met volle iUe v inzet door iedereen gespeeld, wilde het e„ maar niet lukken en na de eerste game qoj. tond het Venrayse team op de een na d, i jnderste plaats, met slechts 6 pins meer men 'an het laagst geplaatste team e| 2( laastricht. Na de tweede game werd de en J 3e plaats bereikt en begon het ietwat /oor ie,er te draaien. Na game 3 was Venray ak is !evorderd tot plaats 21 en na de laatste kun 31116 wercl met een totaa' van 6739 pins e 18e plaats bezet. Waarom wilde het liet lukken vandaag? Dat was de bran- lende vraag. Het antwoord van de spe lers was, dat zij niet de juiste speelwijze 1» konden vinden op die kunststofbanen I\ piet het daarop aangebrachte "olie patroon". Ondanks de lage score en de begrijpelijke teleurstelling daarover, was Toon toch zeer trots op zijn team, wat met volle overgave had gestreden. Bij de lames had Marlies Thijssen de hoogste ruks itaalscore met 676 en bij de heren Hay legn oosten met 761 pins. Het beste team ie°I{ wam uit Den Bosch met 7417, terwijl te j; lummer twee, Tilburg (7377) niet eens ges anwezig was op de prijsuitreiking, elft imdat zij er van overtuigd waren, dat flte( lun score ontoereikend zou zijn voor ten en van de ereplaatsen. Rijswijk was ,en net 7341 derde en de kampioen van Wiif 'orig jaar en thuisspelend team Haarlem st a| )verd nu vierde. 1. Nji Uitslagen poule A: <oe 1 Hit Miss-Bokual/Mijling 3-32 loeli ILS/Close Enc.-BT Feller 22.5 -12.5 waa itrikers/Groeip.-Sigma's/RBV 11-24 deh Inhunters-Dr.h. Winters 17.5-17.5 it; 4kcd Arrows-B.L.S./Close Ene. 5-23 /erd Bokual verstevige zijn leidersplaats -2 W de Sigma's blijven op afstand volgen. De Red Arrows bezetten de laatste plaats. Hoogste game en serie bij de 15- lames was voor invalster Fien 15. lenniskens met resp. 197 en 556. Bij de 15- heren liet Eric Billekens een schitteren- 15. de287-game zien en vergaarde 677 pins 15. inde serie. 15: Uitslagen poule B: 14-1 - In deze poule werd een extra ronde 15-1 gespeeld, waarbij alle teams tegelijk in 14-1 actie kwamen. Via een aparte puntentel ling behaaldeV.v.G.I./Van Rensch 21,5 15-1 lunten. Karklingel/Magic Line en de 14. Nitwits kwamen tot 20,5 punten, 15_( 'lusmarkt van Dijck en Club Up tot 19,5, Texcar/Scores tot 9.5, B.T. Hoeijmakers tot 8.5, W.D.O.B. en Ontex iot 7.5 en Altijd Raak/Masta Sport tot 55. Ook hier was Fien Jenniskens weer de beste bij de dames met 246 en 567 en bij de heren stal Math van Houdt de show met 226 en 636. 1 Uitslagen Dubbelleague: 1/ l.L.S./Close-Hoeijmakers 1 iarklingel-Pinhunters llrikers-Hurricanes Aqua Step-Flamingo's De Pinhunters staan nog onaantast baar bovenaan met de Hurricanes op de tweede en Karklingel op de derde plaats, h hl De hoogste game bij de dames was met ersti 181 voor Henny Hoeijmakers en bij de (heren voor Pascal Hoeijmakers met 214. I De beste serie bij de dames was met 488 ;>lg< "oor Evelyn v.d. Laan en bij de heren ncn foor Eric Wong met 562. tooi Uitslagen Trioleague: oud Py'ng Strikers-BT Kuijten Ass. 18-3 3a|li tokual/Mijling-Poels Techn. 20-1 ef Bom Losers-Sigma's/R.B.V. 14.5-6.5 l,0 Nutrivisie-Hit Miss 18-3 wc pT Feller-AMC/Dreamteam 7-14 a( p,Door winst in het onderling duel heeft ktej Pokual/Mijling de leiding overgenomen >an de langdurige koploper Poels Techn. ;rancis van Arkel was goed voor 209, de hoogste damesgame en Peter Cleven Scoorde met 228 de beste bij de heren, n de serie was Sharon Gloster de beste Dame met 539 en bij de heren was dat Pe met 646 Joos Peeters. n pa ;rvi terd V 3-11 1-13 7-7 7.5-6.5 Bedrijfsbowlen Uitslagen le klasse: wa Nestle 1-Nestle 2 1-3 V.v.Gogh Inst. 3-Nelissen V. Egt. 3-1 li V.v.Gogh Inst. 1 -Xerox 3-1 ledeVan Rattingen 1-Inalfa 3-1 ay Door winst op Inalfa blijft Van m Rattingen de ranglijst aanvoeren, maar rfba Vinc.v.Gogh 1 liet het gaatje niet groter 3all worden door met dezelfde cijfers de me Xerox Boys en Girls te kloppen. In de jd I om de degradatie won Nestle 2 ju; van Nestle 1, waardoor laatstgenoemd lanJ kam nu de rode lantaarn draagt. Uitslagen 2e klasse: cngen-Franke RVS 3-1 IT van Elswijk-RBg Venray 1 -3 v.Gogh Inst .2 -Custers Hydr. 3-1 an Linders-Ford van Haren 1 2-2 Vinc.v.Gogh 2 profiteerde van het elijkspel van koploper Jan Linders oor via winst op Custers Hydraulica tw v enr T met een half punt verschil de leiding over te nemen. Voor Custers zal het moeilijk worden om nog van de laatste plaats af te komen met een achterstand van 5 punten met nog twee ronden te gaan. Finale Jeugdstedenontmoeting In deze finale in Eindhoven, waar de 16 beste jeugdstedenteams, zowel in de Junioren- als de Aspirantenklasse, was Venray vertegenwoordigd door het Juniorenteam, dat zich via de voorronde in Sittard had weten te plaatsen. In de eerste game ging men voortvarend van start met een score van 863 pins, waar van Ronny van der Wielen het meren deel voor zijn rekening nam (245). In de tweede game (totaalscore 838) kwam naast Ronny (nu 214) ook Inge Lenssen boven de 200-grens (210). De derde en beslissende game werd qua score een deceptie: 769, al gold dat niet voor Inge (201). Zij werd met een serie van 601 (gem. 200.33) Venrays beste, met Ronny als goede tweede met 595 pins. Door de zwakke laatste game zakte men terug naar plaats 5 in de eerste serie. Met nog acht teams te gaan in de tweede serie bleken er nog zes sterker te zijn, zodat Venray op de 11e plaats eindigde met een pinfall van 2470, beduidend beter dan vorig jaar. Winaars werden de teams van Oosterhout (Junioren) en Den Bosch (Aspiranten). Harrie Claessens-league Hier werden door enkele leden goede scores behaald. Nieuwe pr's waren er voor Roger Cleven (248), Henri Vallen (155) en Sander de Neef (141). Nicky Claessens scoorde met 204 eveneens boven de 200-grens en ook Bart van Rens was met 168.50 gem. in goede doen. In de stand gaat Eric Minten nog altijd aan de leiding met 394p, met Sven van Knotsenburg (332) en Tim van Houdt (288) in de achtervolging. Uitslag 4e ladderwedstrijd 26 jan.: Oranje: 1. ep. Stiphout 56.67%; 2. ds. Alkemade-Driessen 56.25%; 3. mw. Schreurs-hr. Hermans 55.75%. Rood: 1. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 61.25%; 2. ds. Van Mil-Korsmit 58.75%; 3. ep. Claessens 56.38% Groen: 1. ds. Claessens-Rëintj'es 59.72%; 2. ep. Eibers 59.03%; 3. ds. Arts-Peeters 52.78%. Onze bridgeclub is een soos die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a te Venray. Op onze soos zijn nog enkele nieuwe paren welkom. Voor meer infor matie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders. tel. 588884. Wij zijn u nog de definitieve uitslag schuldig van de voorronde van 'Ruitenboer'. Namens onze club zijn door naar de kwartfinales op 28 febr. de paren: ds. V.d. Munckhof-Reijntjes en hr. Gilissen-Penninx. Afgelopen maandag hebben wij de Harten Drie-drive gespeeld. Met deze drive wordt de oprichtingsdatum van onze club herdacht. Vandaar dat de dames Hoogeveen-Fiers voor een prach tige prijzentafel gezorgd hadden. Er werd op een zeer gezellige wijze om deze prijzen gestreden in drie lijnen. De uitslagen: Geel: 1. mw. Jeurissen-hr. Den Brok 57.92%; ds. Wolleberg-V.d. Beele 57.50%; 3. hr. Fiers-Wikkers 56.672%. Rood: 1. hr. Nollen-Vercauteren 69.79%; 2. ds. Coppelmans-Cunnen 59.90%; 3. hr. Manders-Visscher 59.38%. Groen: 1. ds. Borssen-Bouten 58.82%; 2. ds. Orosz-Philipsen 57.64%; 3ds. Vèrschuyten-Janssen 56.74%. Komende maandag komt dhr. Bollen weer om onze bridgekennis op een wat hoger niveau te brengen. Wij vertrou wen op een grote opkomst. Dinsdag 9 febr. wordt de alom in Venray bekende Piëlhaas-drive gespeeld. Deze wordt dit jaar door BC Venray, namens alle Venrayse clubs, georganiseerd. Het begint om 19.30 uur in De Witte Hoeve te Venray. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzit ter: Wim Manders, tel. 585308. Ook bij ons werd er meegespeeld in het Ruitenboertoernooi en wel door acht paren. De uitslag: 1. mw. V. Glabbeek- hr. Canli 64.58%; 2. ep. Kessels 54.86%; 3. hr. Sturm-De Vries 52.78%. De heer Canli en mw. V. Glabbeek gaan zich dus opmaken voor de strijd in de kwartfinales op 28 febr. De overige leden speelden in de vrije lijn waarbij het er weer zeer geanimeerd aan toeging. De uitslag hiervan is: Groen: 1. ds. Van Ham-Korsmit 70.14%; 2/3. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen den ds. V. Binsbergen-v. Klink 64.24%. Blauw: 1. Ds. Faas-Siroen 67.50%; 2. Mw. Visser-hr. Stiphout 65.83%; 3. Ds. V. Goinga-v. Tiggeloven 62.08%. Deze stond, net als bij alle bridge clubs in Nederland, deze week in het teken van de voorrondes van het door de Bavaria Bierbrouwerij gesponsorde z.g. Ruitenboertoernooi De Niet Rokers Club heeft, net als Doublet, alle leden hiervoor ingeschre ven. De kosten zijn uit de clubkas betaald. Dat is zeer goed bevallen en voor herhaling vatbaar. Er wordt zo géén onderscheid gemaakt tussen sterke en minder sterke spelers. Als er voor betaald moet worden bestaat bij de min der sterke spelers de neiging om hier niet aan mee te doen, omdat men meent toch geen kans te hebben. De resultaten van vanavond laten zien dat iedereen de kans heeft om door te gaan naar de kwartfinale. Door het grote aantal zieken waren er vanavond maar 37 paren aangetreden zodat wij heiaar maar 4 paren (op elke volle acht deelnemers één paar) mogen afvaardigen naar de kwartfinale, die gespeeld gaat worden in Meijel op zon dag 28 februari. Het paar dat het hoogst eindigt in de lijn en het paar dat daama van alle lijnen het hoogste scoort komt in aanmerking voor de kwartfinale. In de ene groep zijn dat Bèr Poels met zijn gelegenheidspart ner Annie Visser, in de andere lijn Anita Roomans met Marlies van Benthem, in de derde lijn Sraar Janssen met Toon den Brok en als vierde komen in aan merking, natuurlijk, wie anders dan Tilly en Jan van der Heijden. Aangezien Sraar en Toon op 28 febru ari zijn verhinderd komt in hun lijn het volgende paar in aanmerking: Karei Jagers en Theo van Raay. Proficiat. Die van de Niet Rokers Club gaan er wat van maken in Meijel, dat zul je zien! Naast de meesterpunten, die de win naars automatisch op hun lijst krijgen bijgeschreven, waren er vanavond ook nog andere prijzen te winnen: de acht hoogst geëindigde paren ontvingen elk twee coupons, goed voor een sixpack Moreeke Bier. Het hoogste scorende tweetal van de avond (Sraar Janssen en Toon den Brok) kreeg twee mokkabe kers. Tenslotte kan iedereen, die de bridgepuzzel oplost, die achter in het boekje staat, dat op het einde van de avond is uitgereikt, een reis verdienen voor twee personen naar Algarve, een prijs beschikbaar gesteld door Primavera Reizen. Dit is overigens het 40ste jaar dat dit Ruitenboertoernooi door Bavaria Bier wordt georganiseerd. Een aardige "bij komstigheid" is dat dit ook het 40ste jaar is dat onze Sraar Janssen triomfen viert aan de bridgetafel. Het zal niemand verbazen als hij zich ook morgen, bij BC Doublet, plaatst voor de kwartfinale! De avond werd (door een steeds gro ter wordend groepje) besloten met een gezellig partijtje après-bridge aan de bar bij Anita. Tot ziens de volgende week voor de laatste slag in de tweede ronde om het clubkampioenschap. Die avon den bij de Niet Rokers wil niemand meer missen. Het blijft wonderlijk om te zien hoe dat sommigen handenwrijvend de ene top na de ander binnen halen tijdens de 'gestoken' Ruitenboer spellen. Tot drie keer toe wordt een klein slem Harten geboden en gemaakt terwijl dat er vol gens het boekje niet in kon zitten. Op spel 20 werd maar liefst 5 keer rondge- past. Tijdens een reguliere clubavond worden zulke spellen in de eerste ronde meestal opnieuw geschud. Natuurlijk weet elke bridger dat dat tegen de regels is maar men vindt 20-20 spelletjes nooit leuk. Daarbij is meestal degene die speelt de verliezer. Op het einde van de avond alle spel verdelingen in de boek jes nog eens nakijken en wanneer de uit slag dan komt heel verbaasd staan te kij ken dat men toch niet zo laag gescoord heeft als men in de voorbeschouwing deed geloven. De eerste twee eindigen de paren mogen over een paar weken proberen de eer van de club hoog te houden. Dames Paris-Stappers als win naars en mw. Delsing-hr. Bolwerk als tweede eindigende paar van harte profi ciat met deze fraaie ereplaatsen. Veel succes over een paar weken. De overige paren speelden in twee vrije lijnen, de uitslagen daarvan: Rood: 1. Ds. Custers-v. Dommelen; 2. Hr. Groenewold-Verschuyten; 3. Mw. Kuyer-hr. Corzilius. Groen: 1. Ds. Verbove-de Weert; 2. Ds. Burg-v. Well; 3. Ds. Keizers-Martens; Vanavond kunt u zich opgeven voor de Rabo-jubileumdrive op zondag 14 maart aanstaande. Wij hopen op een goede opkomst. Programma: Vanavond vierde competitieavond. Dinsdag 9 feb. Piëlhaasdrive. Donderdag 11 feb. Hazinnenavond. Op deze avond zijn bij ons mannen en vrou wen van harte welkom. Wij spelen vrij, geen competitie dus. Uitslag vrije bridgeavond: Geel: 1. Ds. Koopman-Visser 59.72%; 2. Ds. Peters-Wiegman 57.64; 3. mw. Spekhorst-hr. Koopman 55.56%. Rood: I. ep. Michels 57.50%; 2. Ds. V. Ham-Korsmit 55.42%; 3. Mw. Overbeek-hr. Megens 54.58%. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Basketbalclub Programma zaterdag 6 febr.: EBBC-Mini's 1 11.00 OBC-Heren 2 14.45 BV Rooi-Meisjes Mini's 16.00 Akros-Meisjes Junioren 17.45 EBCG-Aspiranten 18.00 Deume Pioniers-Heren 1 20.00 Programma zondag 7 febr.: Jink-Benjamins 15.00 Jink-Mini's 2 16.00 Achilles II-Heren III Scheidsrechter: Mare Deegens. PSV-Jongens Junioren 17.30 Lopen in groepsverband zonder verplichtingen Geregeld zie je mensen individueel een rondje hardlopen. Als je die mensen dan wel eens spreekt dan hoor je vaak dat ze de verplichting van een club niet willen. Ze vergeten dan dat hardlopen of trimmen toch altijd een individuele sport is waar niemand tegen jou zegt dat je moet komen trainen, dat bepaal je zelf. Of je komt bepaal je dus zelf maar als je komt heb je wel de voordelen van b.v. het samen lopen, gerichte adviezen en gevarieerde trainingen die wel een belangrijke stimulans kunnen zijn om door te gaan en vol te houden in een bepaalde regelmaat. Trainingen: De beginnersgroep is zover dat ze de looptijd aan het verlengen zijn. Verder wordt er getraind in 4 groepen die inge deeld zijn op de snelheden die je aan kan, het doel van de training die ont spanning kan zijn, stevig trainen naar een wedstrijd toe of naar een persoonlij ke toptijd. Zeker nu de nieuwe kunststof atletiekbaan in gebruik is genomen is het mogelijk om precies de training samen te stellen die bij jou past. De trai ningen zijn op dinsdag en donderdag om 19.00 uur vanaf of op de atletiekbaan. Zaterdag bostraining in het Boshuizengebied. Vanaf zondag 7 febru ari is er een bostraining op verschillende locaties onder begeleiding van Helle Vullings. Starttijd eerste zondagtraining: parkeerplaats bij oude zwembad om 9.30 uur. Uitslagen: Afgelopen weekend was er bij een prachtig winterzonnetje de eigen Vlakwatercross. Het was prachtig om te zien dat er veel van onze eigen club aan de trimloop deelnamen. Hier even een opsomming van de gelopen tijden. 2000 meter: Heren: Jasper Schram 6.27 (le), Juul Smits 7.57 (2e), Bas Huls 7.58 (3e). Dames: Angelique Lenssen 8.25 (le). Vera IJzerdoorn 11.53, Mia Keijzers 13.29. 4000 meter: Heren: Aziz Assakkali 13.27 (le), Jan Poels 13.36 (2e), Mart van Rooij 13.39 (3e), Egbert Knol 16.38, Bart Lamberts 16.49, Frank Rijshouwer 17.02, John Coppus 18.12, Andre van Mil 23.35, Ad van de Korput 23.43. Dames: Katja Broers 16.00 (le), Mario van Heijster 17.31 (2e). 6000 meter: Heren: Jan Kirkels 24.45, Piet Pluk 34.23. Dames: Vera van Geffen 34.22. 8000 meter: Heren: Wim van Geffen 32.43, Geert Comelissen 33.46, Ger Litjens 35.13, Herman Bexkens 35.17, Jan Maessen 35.54, Bart Hermans 40.27 Wedstrijdprogramma: 7 febr: 4e wedstrijd van de "Dagblad Cross Cup" de "Molendijk-Cross" in Velden. Informatie: Lopersgroep Venray is de recreatieve tak van Atletiekvereniging Venray Regio. Wil je graag wat meer informatie over de Lopersgroep bel gerust een van de volgende nummers, zij kunnen u ant woord geven op al uw vragen, (wed- strijdgroep) Frank Rijshouwer tel. 586268 (overige groepen) Anja Gooren tel. 589486, Bert Oostdam tel. 514214. Wedstrijd: Zaterdag 6 febr.: Limburgs kampioen schap indoor senioren en junioren. A/B/C/D in Dusseldorf. Mededeling De senioren en junioren die zich heb ben aangemeld voor de Indoorkampioenschappen van a.s. zater dag, dienen uiterlijk m 09.30 uur aanwe zig te zijn op de baan. Van hieruit wordt om 09.45 uur gezamenlijk per bus ver trokken naar Dusseldorf. Aanvang voor deze wedstrijd is ƒ9,-. dit te voldoen bij vertrek. Trainer/begeleider is Lex Biessels. G-atleten A.V. Venray- Regio vallen in de prijzen bij Vlakwatercross! Het motto van A.V.Venray-Regio; "Deze sporters, verdienen supporters", heeft de Venrayse bevolking, jl. zon dag, naar het natuurgebied "Vlak- water"getrokken. Op deze schitterende zondagochtend met veel zonneschijn konden de G-atleten zich te goed doen aan de grote publieke opkomst en hun aanmoedigingen. G-atleten van HAC Helmond, A.V.Weert en A.V.Venray- Regio bonden de strijd met elkaar aan om de hoogste eer. Bij de jongens ging deze eer. evenals vorig jaar, naar Christian Preis van HAC Helmond. Christian is dan ook een top-atleet bin nen de G-atletiek, hij gaat zich name lijk in het voorjaar plaatsen voor de Olympische Spelen in Sydney voor gehandicapten! Peter de Mulder van A.V.Venray- Regio werd knap 3e in deze categorie en Niek Versieyen wist, na zich kom pleet leeg te hebben gelopen, met een 4e plaats het publiek naar zijn hand te zetten door met zijn handen hoog zege vierend over de finish te gaan! Bij de meisjes was het Mieke Thijssen van A.V.Venray-Regio die zich vóór de Helmondse Dina Fouteboen als eerste bij de finish kon melden. Verrassing was Marleen Stevens van de A.V.Venray-Regio die in een fantastische eindsprint de 3e plaats wist te veroveren. Deze atlete is nog niet zolang met de atletieksport begonnen, maar haar talent zal in de toekomst vaker de ogen op haar laten richten. Loes Hansen en Loes van Mil werden verdienstelijk 6e en 7e in deze mooie cross van A.V.Venray-Regio. Whiskeydarten Zaterdag 6 febr. wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse whis keydarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint uiterlijk om 20.30 uur. Uitslag levensmiddelendarten: Winnaarsronde: 1. John Collet; 2. Pascal Janssen; 3. Nico Thissen; 4. John Sengen; 5. Gerard de Bruin; 6. Björn Cleven; 7. Coby Janssen; 8. Stef Wainman. Verliezersronde: 1. Marco v. Boxtel; 2. Jos Achten; 3. Lou Janssen; 4. Jan Willems; 5. Thea Naranjo; 6. Theo Giesberts; 7. Patrick de Bruin; 8. Sandra v. Leeuwen. Lid van ponyclub De Welshruiters Ysselsteyn De negenjarige Rianne Baltissen, lid van ponyclub De Welshruiters in Ysselsteyn, is met haar pony Ranco Limburgs kampioen 98-99 geworden in de dressuurklasse AL. Met deze formidabele prestatie heeft Rianne, die al vanaf haar zesde jaar lid is van De Welshruiters, zich gekwalificeerd voor de Nederlandse kampioenschappen op 6 en 7 maart in Wanroy. Vlakwatercross Venray Afgelopen zondag vond onder mooie maar frisse omstandigheden de Vlakwatercross in Venray plaats. Een hele delegatie van onze vereniging besloot deel te nemen. Op de 2000m zagen we Martijn Viersma bij de jeugd als tweede bin nenkomen in 8.26. Bij de 4000m kwam Roel Hermsen als zesde binnen in een mooie tijd van 15.46. Over de 6000m kwam Mark v/d Munckhof als eerste over de streep in 21.06. Op de tweede plaats eindigde Marcel Meulendijks in 21.26. Robert v/d Kieft kwam binnen in 22.20, op de hielen gezeten door Bert Viersma in 22.32. Martien Dupont had 25.00 nodig om het parcours af te ronden. Nog meer succes voor TV Venray op de 8000 meter! Henny Freriks kwam winnend binnen in 27.38. Peter Scheres kwam niet lang daama als tweede binnen in 28.08. Frank Timmermans kwam na 29.06 over de finish. Dave Ewalts zat daar vlak ach ter door in 29.14 binnen te komen, gevolgd door Marcel Martens in 29.50. Jan van Ass kwam als "Masters-II" atleet binnen in een tijd van 35.13. Programma zaterdag: 14.30-15.30 uur mountainbi- ken; 15.30-17.15 uur lopen in Schadijker bossen zondag: 09.00-10.00 uur zwemmen in De Sprank dinsdag: 19.10-20.10 uur zwemmen in De Sprank woensdag: 19.00-20.45 uur baantrai- ning in Venray. De 23e Vlakwatercross is op een overtuigende wijze gewonnen door plaatsgenoot Twan Lenssen. Bij de dames finishte Carla Beurskens als eerste. In totaal namen ongeveer 800 atleten deel aan deze editie die met mooi weer en op een prachtig par koers gelopen werd. De organiserende vereniging, AV Venray-Regio, kan terug zien op een zeer geslaagd evene ment dat door veel publiek werd bezocht. Ook dit jaar namen weer veel scholie ren uit de gemeente Venray en omlig gende gemeenten deel. Basisschool de Hommel werd in dubbel opzicht win naar: zij veroverden evenals vorig jaar de Jo van Oers-Memoriaal en werden winnaar van de extra beker die beschik baar was gesteld dor de Rabobank aan de school die procentueel met de meeste deelnemers aan de start verscheen. Liefst 21% van het aantal leerlingen nam deel aan deze wedstrijd, terwijl de Meent eervol tweemaal een tweede plaats in de wacht sleepte. Naast de overwinning voor Twan Lenssen behaalden ook zijn plaatsgeno ten Katja Broers (MA), Aziz Assakali JA), Jasper Schram en Angelique Lenssen een eerste plaats. Richard Engels behaalde bij de JD een bronzen medaille terwijl een fraaie vierde plaats was weggelegd voor Paul Veugen bij de JC. Good-Old Jo Verlinden werd tweede bij de veteranen boven 60 jaar. Bij de NSG-groep behaalde Mieke Thijssen een prachtige eerste plaats bij de vrou wen en in dezelfde categorie werd Marleen Stevens derde. AV Venray- Regio kan terugzien op een geslaagde editie van de Vlakwatercross. De belangrijkste uitslagen zijn: Winnende school: de Hommel; 2. De Meent; 3. Megelsheim Meerlo. Meisjes groep 3/4: 1. Sandra Poels; 2. Valerie Hermans: 3. Elke Meyer; 4. Lisa Ooyevaar; 5. Elien Peeters. Meisjes groep 5/6: 1Jante v. tongers; 2. Lotte Koppers; 3. Anne Boer; 4. Diane v. Gorp; 5. Inge Theunis. Meisjes groep 7/8: 1Suzan v. Dijck; 2. Carolien Pingen; 3. Dorien de Vocht: 4. Lianne v. Veghel; 5. Leonieke Palmen. Jongens groep 3/4: 1. Ralf Clevers; 2. Tom Jacobs; 3. Erik Stevens; 4. Diederik de Vocht; 5. Mike Teunissen. Jongens groep 5/6: 1Frits Lucassen: 2. Michiel Hoekstra; 3. Paul Melskens; 4. Frank Clevers; 5. Sander Sprokkereef. Jongens groep 7/8: I.Jasper v.d. Meyden; 2. Ynus Karabuluk; 3. Stijn Anderegg; 4. Benoit Kaanen: 5. Tim Klemans. NSG-loop: heren: 3. Peter de Mulder av Venray 4. Niek Versleijen Venray; dames: 1Mieke Thijssen av Venray; 6. Loes Hanssen av Venray; 7. Loes v. Mil av Venray. Trimlopen 2 km vrouwen: Angelique Lenssen Venray; 4. Vera Yzendoom Venray; 5. Mia Keijsers Venray. 2 Km mannen: 1. Jasper Schram: 2. Juul Smits Venray; 3. Bas Huls Venray. 4 km vrouwen: 1. Katja Broers; 2. Marjo v. Heijster Venray; 4 km mannen: 1. Aziz Assakali Venray; 2. Jan Poels Venray; 6 km vrouwen: 1. Thea Geenen Velden; 6. Vera v. Geffen Venray; 6 km mannen: Mark v. Munckhof Horst; 8 km mannen.Hennie Freriks Venray; 2. Peter Scheres Venray. KNAL-wedstrijden Jongens pup. A: 1050 m: 15 Arien v. Geffen; 16 Stefan de Neef; 24 Stan van Merkestein; allen av Venray regio. Meisjes pup. A: 1050 m.:10 Geeke Blenk; 23 Hanneke v. Oosterhout, beide av Venray regio. Jongens D: 1575 m.: 3. Richard Engels; 21 Bemoit Kaanen; 26 Sander v. Reeuwijk; 28 Peter Keijsers; 34 Harrie Messemaeckers, allen av Venray regio. Meisjes D: 1050 m.: 5. Ineke Hoex; 12 Kristel Nuijten; 13 Carcia Stegen, allen av Venray regio. Jongens C: 2625 m.: 4 Paul Veugen; 13 Louis Paul LInssen: 16 Sjaak Hermsen: 20 Paul Engels; 21 Joost v.d. Borg; 22 Joris Stegen, allen av Venray regio. Meisjes C: 1575 m. 20 Mieke Emons; 21 Marlie Schlepers;23 Anne Veugen, allen av Venray regio. Jongens B: 4725 m.: 8. Keffrey Willems; 10 Kees Veugen; 11 Wout Pel, allen av Venray regio. Mannen 12.000 m.: I. Twan Lenssen; Henk v. Dijck, av Venray regio. Mannen M60: 8000 m.: Jo Verlinden. Gymnastiekvereniging Afgelopen zaterdag hadden de meis jes jeugd poule H een competitiewed strijd tegen gymnastiekvereniging SSS Helden. Zij verloren deze wedstrijd met 149.05 tegen 156.15 punten voor SSS Helden. De persoonlijke uitslagen waren: 13. Rensken Nielen; 12. Eva Koenen; 11. Lisa v.d. Ligt; 10. Nicky v. Haren; 9. Emmy Rongen; 6. Anne Megens; 3. Lesley Barents. De jongens van de D-lijn hadden zaterdag thuis hun tweede wedstrijd voor een finaleplaats om het Limburgs kampioenschap a.s. zaterdag in Kerkrade. Er werd in verschillende cate gorieën geturnd. De uitslag van de twee de wedstrijd is: cat. 2D: 1. Marcel Kleuskens 1v); cat. 3D: 1Bart Albers 1v); 2. Peter Fransen (2. v); cat. 4D: 3. Bart Killaars (3. v); cat. 6D: 3. Jeroen Vorst (2. v); 5. Ruud Assen (6. v); 17. Jimmy v. Rijt (17); 19. Stefan Dielissen (19.); cat. 7D: 4. Kees Hendriks (3.v); 6. Dennis de la Roy (5. v); 9. Nico Baltussen (9). Tussen haakjes is de plaats na twee wedstrijden en v betekent dat deze jongens naar de finale gaan). De dames/meisjes hadden zondag de eerste voorrondewedstrijd om het Limburgs kampioenschap te Linnen. Hier waren de uitslagen: Dames klas D junioren: 21. Ellen Geurts; 20. José de Jong; 17. Loes Rouwette: 15. Sanne Niens: 14. Marieke v. Kreij en 11 Saskia Grootemaat. De Mounlain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Verandering van spijzen doet eten. Dat is een bekend spreekwoord. Dat geldt natuurlijk ook voor mensen die regelmatig sporten. Altijd hetzelfde rondje hardlopen gaat op den duur ver velen. Om die reden veranderen de Mudhunters regelmatig van startplek. Afgelopen weekend was er een tocht in Gennep georganiseerd. De keuze was 25 of 45 kilometer. Voor niet mountain- bikers klinkt dit als een heel eind. De omstandigheden waren snel te noemen en menigeen reed de snelste tocht van zijn loopbaan. Onze vereniging bestaat voor hel grooLste deel uit recreanten maar er zijn ook een aantal wedstrijdrijders, dit gaat erg goed samen. Als er tochten gereden worden zijn die tussen de 20 en 30 km voor de korte afstand en tussen de 35 en 60 voor de lange afstand. Op die manier kan iedereen aan zijn trekken komen. In onze vereniging zijn er ook een aantal dames, deze dames missen bin nen de vereniging nog meer sportieve meiden die niet bang zijn van een beet je modder. Denk nou niet dat kan ik niet maar, give it a try girls. Natuurlijk is er altijd plaats voor mensen die lid willen worden van onze vereniging. Zowel dames als heren zijn welkom. De eerste maand kun je zon der verdere verplichtingen proef-fiet- sen.. Kom gerust een paar keer uitpro beren, wellicht is het iets voor jou. Er zijn nog diverse werkzaamheden bij de aanleg van de vaste route, wil je hieraan meehelpen neem dan contact op met Herman. Telefoon 515590. Programma komende weken. Zondag 07 febr. hebben we geen "ver- enigingstocht" de vrije keuze is voor Schayk of Eersel. zie hiervoor ook de Dirty Pages bij schaduwplanning. Zondag 14 febr. interval training in de buurt van Overloon. vertrek 9.00u. Zondag 21 febr. tocht in Nuenen van 25 of 45 km., vertrek 8.00u. Zondag 28 febr. geen tocht in Venray deze is verplaatst naar zondag 7 maart. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15