Officiële opening vernieuwd pand Gilde Opleidingen Gemeente Venray wet milieubeheer TAXATIES Kennisgeving Bekend making Bekabeling Adecco geeft korting op bioscoopkaartj es ^.RATTINGENbv PEEL EN MAAS donderdag 28 januari 1999 - Pagina) P Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen ïn het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Amstelland Materieel Services B.V., Moezelhavenweg 9 te Asmterdam voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een materieeldienst voor aannemings bedrijven, opslag, onderhoud en verhuur van bouwplaats-mate rieel, gelegen aan de Stationsweg 92 te Oostrum; 2. G.L.J.Weijs, Steegse Peelweg I6te Leunen voor een nieuwe.de gehe le inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokbedrijf, gelegen aan de Steegse Peelweg 16 te Leunen. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 28 januari I999 tot en met 25 februari I999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. P.S.M. Willems, Weverslo 4 te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundvee-, varkens- en paarden- houderij, gelegen aan de Weverslo 4 te Merselo; 2. Maatschap Voermans, Meerloseweg 18 te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een vleesvarkens houderij, varkensfokkerij en land- bouwproductiebedrijf, gelegen aan de Meerloseweg 18-20 te Oirlo; De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 28 januari I999 tot en met I I maart 1999 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Cox Metaal B.V., Smakterweg 27 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het verbouwen van de stal en de woning aan de Op de Kamp I te Merselo tnv W.K.R.M. Pechtold, Op de Kamp I; het bouwen van een oprit aan de Pastoor Verheggenstraat 25 te Castenray tnv M.M.J.G. Franssen, Pastoor Verheggenstraat 25; - het vergroten van de bedrijfsruim te met kantoor aan de Spurkterweg/Macrostraat tnv Nelipak Holding B.V., Postbus 37 te Venray; het vergroten van de woning aan de Kempweg 59 te Venray tnv Woningvereniging Noord- Limburg, Plataanstraat 15 te Venray; het bouwen van een tijdelijke kin deropvang aan de Beukenlaan 6 te Venray tnv St. Samenwerkende Kinderopvang, Beukenlaan 6; het bouwen van een bedrijfsloods aan de Vredeweg I te Vredepeel tnv P.A.V. Zon,Vredeweg I het plaatsen van een tuinhuisje aan de Joke Smitstraat 65 te Venray tnv T.H.M. v.d. Duijn, Joke Smitstraat 65; het vernieuwen van de voorgevel aan de Tangostraat 4 te Venray tnv L.H.H.Vermeulen,Tangostraat 4; het vergroten van de woning aan de St. Servatiusweg 48 te Venray tnv J.W.K.M.M. Holla, St. Servatiusweg 48. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het vergroten/aanpassen van de woning aan de Overbroekseweg I te Leunen tnv P.A.W.M. v. Osch, Overbroekseweg I; het bouwen van een garage aan de Pastoor Verheggenstraat 17 te Castenray tnv H.A.J. Nieweg, Pastoor Verheggenstraat 17; - het vergroten van de woning aan de Rector Cremersstraat 5 te Smakt tnv A.H.G.M. Cremers, Rector Cremersstraat 5; het vergroten van de woning aan de Langeweg 43 te Venray tnv A.F. Hollaardt, Langeweg 43; - het vergroten van de woning aan de Serenadestraat I te Venray tnv P.G.J. Michels, Serenadestraat I het vergroten van de woning aan de Tinnegieterstraat 5 te Venray tnv J.M. Droesem, Tinnegieter straat 5; het vergroten van de berging tot garage/berging aan de Leunseweg 27 te Venray tnv J.G.G.M. Tax, Leunseweg 27; het plaatsen van ondergrondse tanks tbv restafval aan het Kloosterhof te Oostrum tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; het veranderen van de garage aan de Wilhelminastraat 13 te Venray tnv E.M.T.J. Wolters, Wilhelminastraat 13; het plaatsen van een dakkapel aan de Aronskelk 59 te Venray tnv M. Hageman, Aronskelk 59; - het vergroten van de woning aan het Dorperveld 25 te Merselo tnv J.J.A.M. v. Dijck, Dorperveld 25. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Matterhornlaan 35 te Venray tnv H.P.M.J. Koenen, Matterhornlaaan 35. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de'volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het bouwen van een hondenasiel aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt tnv Goumans-Hermus V.O.F., St. Jozeflaan 2; - het bouwen van een garage/ber ging aan de Penningkruid 94 te Venray tnv E.W. Smith, Penningkruid 94; - het bouwen van een garage/ber ging aan de Penningkruid 96 te Venray tnv J.A.R. Huyts, Penningkruid 96; het verbouwen van de aanbouw aan de Stationsweg 20 te Venray tnv H.J.T.M. Creemers, Stationsweg 20; het vernieuwen van de onbe noemde ruimte aan de Tolstraat 2 te Venray tnv P.G.M. Hendriks, Tolstraat 2; het vergroten van de woning aan de Haag 22 te Merselo tnv P.T.M. van Meyel, Haag 22; het vergroten van de woning aan de Kruidenlaan 112 te Venray tnv I.F.T. Busser, Kruidenlaan 112; het bouwen van een berging/dui venhok aan de Akkerweg 21 te Venray tnv C.W.P. Cuppen, Akkerweg 21 - het vergroten van de loods aan De Hoef 3 te Leunen tnv M.G.M. Janssen, De Hoef 3. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Ingekomen verzoek voor ingebruikneming Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van mevrouw M. Hendrix, Hogeweg 8 te Oirlo voor het vestigen van een klassieke homeopathiepraktijk in een gedeelte van het pand Hogeweg 8 te Oirlo. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari I999 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten in het gemeentehuis. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Ingekomen verzoek voor ingebruikneming (artikel I7WRO) Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan een verzoek van het Zuiveringschap Limburg te Roermond tot het opslaan van gedroogd zuiveringsslib in een loods op het perceel Deurneseweg I76 voor een periode van 2 jaar. zulks middels toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 januari I999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Venray, 28 januari I999 burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen te Venray voor het uitbreiden en moderniseren van de productie hal, gelegen aan de Smakterweg 27 te Venray. De melding kan worden ingezien van 28 januari I999 tot en met I I febru ari I999 (2 weken) in het gemeente huis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde melding moet nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunning geheel wenst in te trekken van: J.H.M. Bots, Gunhoekweg 4 te Oirlo voor de milieuvergunning voor een rundveebedrijf en varkensmesterij, gelegen aan de Gunhoekweg 4 te Oirlo. De gehele intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Schengweg 6 te Horst. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 28 januari 1999 tot en met I I februari 1999 in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Venray, 28 januari 1999 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen |E SERVICE IsSIONELE ERKING |ORDELIGSTE IVEN Zsndakker 24 5B01 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Bestemmingsplan Interven Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening van de gemeente Venray, bekend, dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'Interven'. Het plan heeft als doel een partiële herziening van het bestemmingsplan de Wieëen. Aanleiding voor dit plan is het vervallen van de onderwijsfunctie in het Intervengebouw. Het onderlig gende stedenbouwkundig plan voor ziet in een combinatie van gestapelde en grondgebonden woningen. In het totaal gaat het circa om I00 woon eenheden. Het plan is geprojecteerd aan de Leunseweg en Pastoor Wijnhovenpark. Het voor-ontwerpplan en de overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 29 janu ari I999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerpplan schrif telijk kenbaar te maken aan burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Op woensdag 10 februari I999, aanvang 20.00 uur, zal Conferentiecentrum De Witte Hoeve, gelegen aan de Gasstraat 5 te Venray, een openbare informatie- /inspraakavond worden gehouden. Venray, 28 januari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H. A.B.Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Verkeersmaatregel Valkenberg Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, brengen ter openbare kennis dat de gemeen teraad bij besluit van 15 december I998 nr. R. I85 heeft besloten, na afweging van de ingekomen reacties/bezwaren, tot handhaving van haar besluit d.d. 28 januari I997 nr. R 7I5, inhoudende onttrekking aan het openbaar verkeer van: een gedeelte van de weg Valkenberg met een lengte van 450 meter, gelegen nabij de ont gronding De Diepeling in Castenray. Venray, 22 januari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het Hoofd van afdeling Openbare Werken ing.Th.J. van der Peijl Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot i 7.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. In het gemeentehuis wordt momenteel de bekabeling voor de nieuwe kantoorautomatise ring aangelegd.Wanneer u belt met het gemeentehuis, kunt u tijdens het telefoongesprek last hebben van deze werk zaamheden (o.a. boor- en tim merwerk). Onze excuses voor het ongemak. Loting t.b.v. verkoop 9 particuliere bouwkavels Vlakwater II Op 2 maart I999 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 9 bouwkavels, gelegen aan de Oomenlaan en de Ellerbecklaan in het bestemmingsplan Vlakwater II verkocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 9 kavels ter grootte van minimaal circa 1036 m2 en maximaal 1712 m2 (ten behoeve van de bouw van 9 vrijstaan de woningen). De grondprijs voor I999 bedraagt ƒ245,- per m2, excl. b.t.w. en excl. beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mits dien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zelf (met zijn eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar cq. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts één persoon inschrij ven. Degenen die zich thans nog niet hebben laten registreren als belangstel lende voor een bouwkavel in het bestemmingsplan Vlakwater of Venray algemeen en nog geen persoonlijk bericht ontvangen hebben kunnen zich hiervoor alsnog tot uiterlijk 26 februari I999 vóór 12.00 uur melden bij de Publieksdiensten van het gemeentehuis. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ontvangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze bekendmaking te reageren. Indien u zich als belangstellende meldt bij de Publieksdiensten ontvangt u een informatiepakket, waarin o.a. de bestemmingsplanvoorschriften en de voorschriften voor duurzaam bouwen zijn opgenomen. Voor meer informatie kunt u terecht op de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donder dag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. De openbare loting zal plaatsvinden op 2 maart 1999 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Na renovatie van ruim vier miljoen gulden Aan de Westsingel in Venray wordt vanmiddag (donderdag) het verbouwde pand van Gilde Opleidingen in gebruik genomen. Na een renovatie van anderhalf jaar, kosten ruim vier miljoen gul den, is Gilde Opleidingen klaar voor het komende millennium. Vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur heeft iedereen tijdens twee open dagen de gelegenheid een kijkje te nemen in het Venrayse opleidings instituut. Wie bekend is met het voormalige pand van Den Hoebert en het laatste jaar het gebouw aan de Westsingel niet meer heeft betreden, gelooft zijn ogen niet. Gilde Opleidingen heeft een ware metamorfose onder gaan, met een geheel nieuwe, frisse aanpak. Een opleidingsinstituut van uit het oogpunt van de leerlingen. "En niet alleen onderwijskundig. Ook qua inrichting zijn we tegemoet gekomen aan de wensen van de leer lingen. Een instituut voor leerlin gen, niet voor ons", verklaart loca tiecoördinator Ton Claessens de filosofie achter de ingrijpende ver bouwing. Zo werd onder andere afgestapt van het hokjesidee in het les geven. Binnen Gilde Opleidingen hebben de traditionele leslokalen plaatsgemaakt voor een open leercentrum met allerlei voor zieningen als computers, kopieerap paraten en boeken, diverse werk plekken (groot en klein), een collegezaal en gecombineerde theo rie- en praktijklokalen. Claessens: "In het onderwijs komt de nadii meer en meer te liggen op zelfstal dig leren. Bij de inrichting van» gebouw hebben wij daarmee terd ge rekening gehouden." VOORUITSTREVE^ Meer nog dan de onderwij skunt ge aanpassingen, springt het ve nieuwde interieur van het pand a de Westsingel in het oog. Een gro ne, tijdloze huiskleur, vloerbede king in de aula, doorzichtige lokai deuren, vooruitstrevem kleurstellingen. Opmerkelijl details, echter met een duidelijl achterliggende gedachte. Claessei "De leerlingen moeten zich bij o op hun gemak voelen. Dit kun bereiken door een huiselijke, geze lige sfeer te creëren. Toen het idi werd gelanceerd om in de au vloerbedekking te leggen werd o gevraagd waar we 'in godsnaa mee bezig waren'. We gaan er echi vanuit dat als we de leerlingen ie moois bieden, dat van hun kant <x wat moois oplevert. Op die mani proberen we af te dwingen dat leerlingen minder rotzooi trappe Het is ook hun gebouw waar ze zc verantwoording voor dragen." F.-rnail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Met ingang van maandag 1 februari kunnen (potentiële) uit zendkrachten van Adecco Uitzendorganisatie korting krijgen op een filmkaartje in de bioscoop in Venray. Elke werkende of niet werkende uitzendkracht die inge schreven staat bij Adecco in Venray en in het bezit is van de Adeccopas, kan vanaf vandaag een Biosbon ophalen bij Adecco in de Schoolstraat. Ook krijgt ieder een die zich vanaf heden inschrijft een Biosbon. In 1998 is landelijk bij Adecco de Adeccopas in het leven geroe pen. Iedere uitzendkracht die inge schreven staat of zich in laat schrijven heeft recht op deze Adeccopas. De pas geeft uitzend krachten onder andere korting bij het boeken van vakanties. Vanaf maandag krijgen de Venrayse hou ders van de Adeccopas met de Biosbon 2,50 korting op films in de bioscoop. Initiatiefnemer Stephan Keyzers, vestigingsmanager bij Adecco Venray, heeft hier op inge- Jeroen Cattoir met Adeccopas i Stephan Keyzers met Biosbon. sprongen door deze landelijke pi ook plaatselijke voordelen te latei bieden: 'Door heel het land doe Adecco veel voor zijn uitzend krachten, met deze actie willen w als Adecco Venray iets extra's voe onze uitzendkrachten betekenei Dus ik zou zeggen maak gebrui van deze mogelijkheid, kom inschrijven bij Adecco Venray e wordt houder van een Adeccopa waarmee je in Venray je voordet kunt doen'. Door Jeroen Cattoir van Luxe Studio Select Theaters Venraj werd op dit initiatief positief gere ageerd. 'Wij willen natuurlij graag meedoen aan deze actie, d doelgroep van Adecco sluit aan b het Venrayse bioscooppubliek. 0 deze manier kunnen wij al Venrayse ondernemers iets voo elkaar betekenen en wordt voo het Venrayse publiek een bio scoopbezoek aantrekkelijke gemaakt'. ■TMNSPQto VENRAY UW78-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 16