Jumpers'76 komt kwaliteit tekort 23e Vlakwatercross op zondag 31 januari Jumpers'76 HV Manual Rooyse VK Rooyse dames winnen in Linne ATB- vereniging Mudhunters Atletiek Vereniging Venray-Regio Zwem vereniging Spio De Treffers ISBV H.S.V. De Roerdomp Verstandelijk gehandicapten opnieuw aan start in Vlakwatercross Schietvereniging De Roos Loopgroep De Barrier Ruitersport St. Jan Merselo Ruitersport De Eendracht Castenray HBV Diana Darten De Piëlhaas Bridgeclub Venray Bridgesoos De Kemphaan Lopersgroep Peelrunners Sjoelclub Venray Darten DC Halfweg K-mail adres Peel IVlaas Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier :l en maas donderdag 28 januari 1999 - Pagina 15 In de uitwedstrijd tegen SVH, uit 'jutheusden, liep Jumpers'76 tegen een orse nederlaag aan. Hoewel de thuis- ioeg slechts over zes man kon beschik- gn hadden ze duidelijk meer routine en ip de belangrijke momenten meer kwa- jteit in huis als de bezoekers uit Venray. )oach Jan Kraus kon na afloop niet jiders concluderen dan dat de basis van jjn team te smal is. Zo miste hij deze Wedstrijd routinier Rob Jansen, afwezig jv.m. zijn werk. "Tot op bepaalde hoog- kunnen anderen dit gemis dan opvan gen, maar als de tegenstander de druk ipvoert of het team komt in de fouten- ast ontstaan er problemen." Zo ook pndagmiddag legen SVH de ervaren ijoeg uit de hoofdklasse van rayon zuid. lijdens de eerste helft is het nog een opgaande wedstrijd. De thuis- iloeg had de nodige moeite met de (vee/drie zone van Jumpers'76 en mede jaardoor lukt het hun niet om afstand te emen. Russtand 41 -37. In het begin van de tweede helft weet nmpers'76 door goed spel op gelijke pogte te komen en zelfs een kleine voorsprong^te nemen. (52-54). Op dat moment mö~eïterh-^-£jikele_spelers gewisseld worden i.v.m. de föutënlaSt. Binnen een minuut geven ze dan. de wedstrijd totaal uit handen. De thuiV. ploeg profiteert optimaal van het vele balverlies(gedurende de hele wedstrijd 27 keer), het zwakke schot(37%) en de totale verwarring bij Jumpers'76 en nemen een voorsprong van ruim tien punten. Kon men het vorig seizoen in de overgangsklasse de regie op de beslissende momenten door agressief basketbal overnemen, in deze klasse is het duidelijk dat er meer voor nodig is. Nadat zowel Marouane Gouachati als Bas Mickers met vijf fouten naar de kant moeten is het verzet totaal gebro ken en maakt SVH het professioneel af eindstand 87-67. Topscore Jumpers'76, Patrick Klomp met 18 punten. A.s. weekend is het team vrij, en deze rust zullen ze hard nodig hebben om zich voor te bereiden op de belangrijke uitwedstrijd tegen Manders Premier op 6 februari. Basketbalclub Uitslagen: rave-Aspiranten 43-77 Programma zaterdag 30 jan.: ack Eagles-Jongens mini's 1 14.15 :llow Sox-Heren 3 16.00 3CG Geldrop-Heren 2 17.00 alst Waalre-Jongens Kadetten 2 17.00 Programma zondag 31 jan.: IBC-Jongens Kadetten 1 15.30 Uitslagen: frisjes: Wittenhorst-Manual 6-2 ingen: Rapiditas-Manual 19-9 iingens 1: Merefeldia-Manual 22-17 Programma zaterdag 30 jan.: jingens: Stramproy-Manual v. 11.00 je Weert: leisjes: Manual-Swalmen a. 10.00 zondag 31 jan.: jfetteling: tames recr.: Manual-Wittenhorst 11.00 Programma vrijdag 29 jan.: V3-Net d'r Oaver 1 Essel a. 19.30 Programma zaterdag 30 jan.: e Wetteling, zaal open 14.00 uur l-MVC'64 a. 16.30 lien: D3, Inge Roording en Cindy iuenen. E-Olsredlem a. 16.30 luiten: RVK, S. v.d. Bekerom; tellen: ÏC1, Lonneke Verstraelen en Irma fersteegen. 13 geen wedstrijd. •Achilles 2 a. 18.30 liten: RVK, Danielle Arts; tellen: il, René Bartram en Mieke Janssen. Ïl-Liessel 2 a. 16.30 ïllen: H2, Eric Schuurmans en Sef jheeuwen. E-Flash 3 a. 18.30 luiten: RVK, Auke Gielens; tellen: JB1, flarc v. Beek en Sjef Manders. 1C1-Avance 2 a.14.30 luiten: Dl, Wilma Sassen; tellen: MC3, jephanie Hartog en Mieke Beerkens. Bl-Asterix a.14.30 liten: Hl, Leon Langenhuizen; tellen: Rik Wienen en Jeroen Wijs. ilwacht: Dames Recreanten: 14.00- 30 uur: Ingrid v. Grinsven en Irene I. Eertwegh; 17.15-20.30 uur: Simone id. Bekerom en José Foeken. Programma zondag 31 jan.: ;elsom-MC2 v. 11.15 L. Mommen, M. Rutten en L. mmans. :nlo-MC3 v. 11.00 r.: M. Beerkens en S. Hartog. :terik-JC 1 v. 11.15 r.: S. Schoenmakers en P. Rouwette. |-America-JC2 v. 11.45 d.r.: J. v.d. Cruysen. i Programma woensdag 3 febr.: |CTornado-DV4 In een grotendeels overtuigend speelde wedstrijd hebben de Rooyse imes drie belangrijke punten mee rug naar Venray genomen. Toch moe- n we de zwakte van de tegenstandsters Erbij in aanmerking nemen. Een goed geconcentreerd begin leidde snel tot een grote voorsprong. Jeanine lalde meteen met drie opvolgende kil- ig blocks tegenover de lange midden Walster de angel uit het spel van nne. Ondanks enkele pass fouten ewegen dames!werd de set overtui gd binnengehaald. De tweede set artte net zo overtuigend. Op en 8-3 lorsprong stokte het echter, was de leving weg en kreeg de tegenstander Ifseen 14-11 voorsprong. Een sterke rvice beurt van Andrea redde deze set. derde set werd er bij vlagen goed 'olleyd en de wedstrijd werd netjes •gespeeld, ondanks de smalle basis ze zaterdag. Door deze overwinning hebben de ffles redelijk aansluiting bij de mid- nmoot. Komende zaterdag in de Wetteling de langrijke derby tegen MVC uit aashees, dat inmiddels door de aoyse op de ranglijst is gepasseerd. De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Mountain-biking dat kan toch niet in de omgeving van Venray, er zijn toch geen bergen in de omgeving van Venray. De laatste opmerking klopt maar de eer ste totaal niet. Er is zelfs een vereniging voor deze mooie tak van sport. Elke week komen de leden van de Mudhunters, want zo heet die vereni ging, bij elkaar om samen te trainen of om een toertocht te rijden. Trainen wordt op de aanwezigen aangepast. Iedereen kan aan het einde van de trai ning even moe zijn. Onze vereniging bestaat voor het grootste deel uit recre anten maar er zijn ook een aantal wed strijdrijders, dit gaat erg goed samen. Als er tochten gereden worden zijn die tussen de 20 en 30 km voor de korte afstand en tussen de 35 en 60 voor de lange afstand. Op die manier kan ieder een aan zijn trekken komen. In onze vereniging zijn er ook een aantal dames, deze dames missen bin nen de vereniging nog meer sportieve meiden die niet bang zijn van een beetje modder. Denk nou niet dat kan ik niet maar, GIVE IT A TRY GIRLS. Natuurlijk is er altijd plaats voor men sen die lid willen worden van onze ver eniging. Zowel dames als heren zijn welkom. Een Moutainbike, een helm en veel zin zijn de ingrediënten die nodig zijn. De eerste maand kun je zonder ver dere verplichtingen proef-fietsen. Vooral nu er regelmatig tourtochten zijn is het de tijd om je bij ons aan te sluiten. Kom gerust een paar keer uitproberen, wel licht is het iets voor jou. Er zij nog diverse werkzaamheden bij de aanleg van de vaste route, wil je hier aan meehelpen neem dan contact op met Herman. Telefoon 515590. Programma komende weken Zondag 31 jan. tocht in Gennep, 25 en 45 km, vertrek 8.00u. per auto Zondag 7 febr. is niet Uden zoals in de dirty pages staat. Nader bericht volgt. Zondag 14 febr. interval training in de buurt van Overloon, vertrek 9.00u. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont, tel. 589880. Wedstrijd: 31 jan.: Vlakwatercross te Venray Mededeling De pupillen die hebben ingeschreven voor de Vlakwatercross van a.s. zondag dienen om 11.15 uur hun startnummer af te halen om 11.30 uur gezamenlijk in te lopen. Trainer/begeleider is Bram Jansen. Aanvang wedstrijd pupillen 12.00 uur, junioren D 12.30 uur, junioren C 12.50 uur en junioren B 13.20 uur. Voor de junioren die aan de Trimloop meedoen begint de wedstrijd om 11.00 uur. De Vlakwatercross zal gehouden wor den in natuurgebied Vlakwater. Paul Veugen 2e in Leem- kuilcross te Nijmegen De 14-jarige AV Venray-atleet Paul Veugen wist zondag jl. in Nijmegen uit stekend te presteren tijdens de Leemkuilcross. Het geheel onverharde parcours, dat er zeer gevarieerd en heu velachtig bij lag was extra pittig vanwe ge een trap van ongeveer 60 treden. Paul wist als eerde de eerste ronde door te komen maar moest zijn meerde re in een AV Nijmegen-atleet erkennen in de tweede ronde. De 16-jarige Jeffrey Willems wist eveneens een schitterende prestatie te leven door achter Paul als derde te eindi gen. Binnen het veld van ruim 20 atleten wist Bas Huls een schitterende vijfde plaats te bemachtigen. Synchroonzwemmen Afgelopen zaterdag is er een interkring- wedstrijd uitvoeringen senioren geweest - in Amsterdam. De uitslag van deze wed strijd luidt als volgt: Spio is 1 le gewor den in een veld van 14 ploegen met een puntentotaal van 59.520. Vrijdagavond droogtraining senioren in de vergaderzaal van De Sprank om 20.00 uur. Daarna gelegenheid tot tech niektraining om 21.00 uur. Entree beta len! Zondag 31 jan. worden de Limburgse A- kampioenschappen gehouden in Horst. Om 10.30 uur begint de techniekwed strijd. Als die wedstrijd volledig afgelo pen is wordt begonnen met de uitvoerin genwedstrijd. Om circa 18.00 uur hoopt men alles afgerond te hebben. We ver trekken zondag om 09.00 uur vanaf De Sprank. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. De volgende zwemsters worden ver wacht: Moniek. Cinderella, Melanie v. S., Amandine, Céline. Tane, Anja, Kelly, Natasja, Sandra, Tessa, Monica, Anette, Harriet, Antoinette, Marie-Martine, Bregje. Denk ook aan het betalen van het rijgeld ad ƒ5,- p.p. Waterpolo Uitslagen: MZPC-Aspiranten 4-7 DZT-Heren 2 9-3 DBD-Heren 1 8-12 Programma zaterdag 30 jan.: BZPC-Aspiranten v. 15.30 vervoer: ouders van R. Wackers, T. Gerrits en C. Houwen. HZPC-Heren Jeugd v.19.15 vervoer: ouders van T. v. Kempen, P. Mommen en G.J.Reurslag. Heren 2-WPC a.19.15 W.officals: R. Brands, E. Streefland en B. de Maat. Heren 1 -De Krabben a.20.00 W.officials: R. Lamers, E. Nellen en A. v. Corven. Uitslag: De Treffers - EMS 2 788-755 Hoogste schutter: F. v. Soest, 272r. Zaterdag was het de beurt van EMS 2 uit Meerlo om op bezoek te komen bij ons. Daar wij bij de start van de compe titie van dit team hadden verloren waren wij er op gebrand in deze wedstrijd de zaak recht te zetten. Gelukkig toonde ons team aan dat de goede resultaten van de laatste weken geen toeval waren. Wederom kon met een prima score de tegenstander op een ruime nederlaag getrakteerd worden. Het komende weekend krijgen onze schutters rust. Dan over veertien dagen krijgen wij het topduel tegen de huidige ranglijstaanvoerder, het derde team van HSV uit Helden. Met de nodige dosis geluk wisten wij de uitwedstrijd van hen te winnen. Zij zullen dus revanche wil len. Zaak dus om juist met de carnaval in zicht het hoofd koel te houden. Sjoelen De Schuivers Zaterdag 23 jan. vond in Geleen de derde en laatste koppelwedstrijd plaats in de dit jaar voor het eerst opgezette Regio-competitie. Voor aanvang van de wedstrijden waren de vooruitzichten dusdanig dat het mogelijk zou moeten zijn om weer in de prijzen te vallen. In de C-klasse bezetten Wilma Wismans en Koen Heideveld de le plaats en in de D-klasse waren Mat Klaassens en Jan Pijpers 2e. Op de laatste wedstrijddag moesten Wilma en Koen genoegen nemen met de 2e plaats, maar werd in het eindklasse ment de le plaats toch vastgehouden met een gemiddelde van 107.32. De eer ste plaats geeft hen recht op deelname aan het NK dat op een later tijdstip ver speeld wordt. Mat en Jan moesten genoegen nemen met een derde plaats in de daguitslag, maar uiteindelijk werden zij toch twee de in de eindrangschikking. Al met al weer zeer fraaie resultaten van onze sjoelers.. BOKSCLUB VENRAY feliciteert Ferry Greevink en Ronnie van de Burgt van Tong-li, Taekwon-do ver. Venray, met het behalen van hun Nederlandse titel. KLASSE Leden die de contributie van 1999 nog niet betaald hebben vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Dit kan veel narigheid aan de waterkant voorko men. Voor vergunningen kunt u ook terecht bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray of bij secreta ris H. Hendriks, Pastoor v.d. Gaetstraat 48, Venray, tel. 582994. Hier kunt u ook terecht voor verdere inlichtingen. Atletiek Vereniging Venray-Regio Voor AV Venray-Regio belooft 1999 een belangrijk jaar te worden. Het absolute hoogtepunt moet de officiële opening worden op 10 april a.s. van een heuse kunststofbaan. Hierdoor is de vereniging weer in staat om officië le baanwedstrijden te organiseren. Het eerste grote evenement staat ech ter al vrij snel voor de deur: zondag 31 januari de bekende Vlakwatercross. Ba 22 edities is Noord-Limburgs grootste en belangrijkste veldloop nog steeds vernieuwend en een trendset ter. De Vlakwatercross komt dit jaar voor het eerst voor op de officiële gemeentelijke evenementenkalender als een evenement dat bijdraagt aan de promotie van Venray. Voorts zal dit jaar voor het eerst ook een wisselbe ker beschikbaar zijn voor dié basis school die procentueel met de meeste deelnemers aan de start verschijnt. Na de succesvolle start vorig jaar, zullen dit jaar voor de tweede keer lopen worden georganiseerd voor ver standelijk gehandicapten en de mini- pupillen van 7 jaren jong. Zij zullen een afstand afleggen van 615 meter. De lopen voor de verstandelijk gehandicapten en mini-pupillen zijn twee van de vele disciplines die de 23e Vlakwatercross rijk is. Ook zullen de basisscholen uit Venray en omgeving weer strijden voor de Jo van Oers Memoriaal en zullen ook vele trim mers deelnemen. Om 12.00 uur star ten de KNAU-atleten. Naar verwachting zullen zondag 31 januari zo'n 1000 atleten acte de presénce geven in het natuurgebieden Vlakwater in Venray. Scholieren, trimmers, maar ook getrainde en ervaren wedstrijdatleten. Jong en oud, man en vrouw. Iedereen kan zich op zijn of haar niveau testen. De Vlakwatercross maakt wederom deel uit van de Limbra Cross Competitie, een circuit van zeven gerenommeerde veldlopen. Na Venray vinden nog de AV Heytse Cross (21 februari) en de Helden Cross (28 februari) plaats. Het parcours voert de deelnemers over een afwisselend parcours met goede bospaden, die geheel met spikes kunnen worden gelopen. Door de organisatie zijn ook dit jaar weer enkele aanpassingen aan het parcours uitgevoerd. Zo is de finish duidelijk verbeterd en heeft het publiek meer ruimte om de aankomst van alle deel nemers beter te volgen. Start en finish zijn gesitueerd nabij het gebouw van Jong Nederland aan de Kempweg in Venray, bereikbaar onder telefoonnummer 0478-511458 op de wedstrijddag. Aldaar is ook het wedstrijdsecretariaat gevestigd en zijn kleedlokalen en douches beschik baar. HERINNERING EN EREPRIJZEN Alle deelnemers ontvangen een herin nering en verder zijn in de diverse cate gorieën ereprijzen beschikbaar. Onder de deelnemers aan de Rabobank-trim- loop worden tevens prijzen in natura verloot terwijl bij de KNAU-lopen ook geldprijzen beschikbaar zijn voor de categorieën mannen/vrouwen/vetera nen. INSCHRIJVING Scholieren kunnen zich inschrijven via hun basisschool. Trimmers op de wedstrijddag van 10.00 lot 10.45 uur. KNAU-atleten via hun vereniging of op de wedstrijd, tot een half uur voor aan vang van het betreffende onderdeel. PROGRAMMA Het volledige programma: 09.45u: Scholierenloop over 1050m. 1 l.OOu: Rabobank-trimlopen over 2000, 4000, 6000 en 8000m. KNAU-programma 11.50u: Verstandelijk gehandicapten, 615m. 12.00u: Mini-pupillen, 650m. 12.00u: Meisjes pupillen B/C, 1050m. 12.07u: Jongens pupillen B/C, 1050m. 12.15u: Meisjes pupillen A, 1050m. 12.22u: Jongen pupillen A, 1050m. 12.30u: Meisjes D, 1050m 12.40u: Jongens D, 1575m. 12.50u: Meisjes C, 1575m. 13.00u: Jongens C, 2625m. 13.20u: Meisjes B, 2625m. 13.40u: Jongens B. 4725m. 14.05u: Meisjes A, 4000m. 14.05u: Vrouwen veteranen, 4000m. 14.05u: Vrouwen, 6000m. 14.45u: Jongens A, 6000m. 14.45u: Mannen veteranen, 8000m. 14.45u: Mannen. 12000m. Tot ziens bij de eenentwintigste Vlakwatercross op zondag 26 januari! Informatie: tel. 0478-584449, 631452 en 582842. Voor het tweede achtereenvolgende jaar organiseert de Atletiekvereniging Venray-Regio. tijdens de 23e editie van de Viakwatercross, een cross voor ver standelijk gehandicapten. Deze loop is er niét alleen voor G-atleten met een startlicentie van deKNAU maar staat open voor.alle gehandicapten die deze uitdaging aandurven. De vereniging roept dan ook alle gehandicapten op om massaal aan deze loop deel te nemen en gezamenlijk deze cross uit te lopen. Onder het motto: 'Deze sporters verdienen supporters', doet de vereniging een beroep op de Venrayse bevolking deze atleten tijdens deze Vlakwatercross aan te komen moedigen. De G-loop start om 11.50 uur en gaat over een afstand van 615 meter. Je kunt je inschrijven tot voor de wedstrijd in het clubgebouw van Jong Nederland, Kempweg 162 te Venray. Volg de borden vanaf zwembad De Sprank. De inschrijfkosten zijn ƒ3,-. Wil je nog meer informatie dan kun je bellen naar Ans en André Veugen, tel. 0478-515025. Tot ziens op zondag 31 januari. y Uitslagen: Leunen 1-Maasbree 1 811-821 Beste schutter: W. Koenen, 28lp. Maasbree 2-Leunen 2 790-772 Beste schutter: P. Martens/J. v. Soest, 26 lp. Leunen 3-Maasbree 3 756-788 Beste schutter: R. Bertijn, 274p. Een kleine en gezellige loopgroep waar ook nog pittig gelopen wordt. Dat is een omschrijving van Loopgroep de Barrier. Ook in de winter lopen we gewoon door, twee keer per week op het asfalt en één keer in het bos. Vooral voor mensen die willen werken aan enkele kerstpondjes is dit een goede mogelijk heid. Het tempo ligt niet hoger dan wat je zelf aankunt. Loopgroep de Barrier is een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamenlijke pas sie. Het hardlopen. Als je maar één keer per week wilt of kunt is dat natuurlijk ook mogelijk. Onder begeleiding van de trainer wordt er vol variatie getraind. Aspecten als techniek van het lopen, kracht, snel heid en coördinatie komen regelmatig aan de orde. Wat de meeste aandacht krijgt is echter het uithoudingsvermo gen. Dit doen we door middel van duur- trainingen en interval trainingen. De afwisseling houdt het spannend en de tijd gaat altijd snel om. Zelfs voor nieuwelingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan ter wijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank". Is weer de oude tijd. Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont. telefoon 589880. In het weekend van 16 en 17 jan. werden in Susteren de Limburgse kampioenschappen dressuur voor lan delijke ruiters verreden. Jan Janssen behaalde hier met zijn hengst Grey Fellow in de klasse Z2 een mooie 6e plaats met een totaal aantal punten van 200-190-183. Ook Monique van Dijck met Julioso kon met een mooie 7e pl. huiswaarts keren in de klasse M2 met 166 en 158p. Afgelopen weekend was er weer een overvol programma voor de rui ters van St. Jan. Zo werden o.a. de Limburgse kampioenschappen sprin gen voor landelijke ruiters verreden in Roggel. Dat onze ruiters succesvol waren mocht wel blijken, vier van de zes gestarte combinaties reed in de prijzen en plaatsten zich voor de nationale kampioenschappen in Wanroy op 27 en 28 febr. In de prijzen reden: Jan Janssen, Liberty, klasse L 3e; Ton Arts. Kelly. L 6e. Petra v. Dijck behaalde met de hoogste stijlpunten in de B-klasse, maar met jammer genoeg een balk in de barrage een 10c plaats met Lolivia; met paard Ilivia behaalde Petra een 1 le pl. in de klasse M. In Alverna werd een springwed- strijd georganiseerd voor ponyruiters. Mark Janssen was de grote overwin naar in de klasse EL met zijn pony Little Mistery; Simone v. Oool met Rowan, DB 5e. Kathelijne Maessen, voor het eerst gestart met Nicol in de klasse DL werd 7e. In Ven-Zelderheide werd voor de ponyruiters een dressuurwedstrijd verreden. Rianne Schellekens reed ook hier weer de sterren van de hemen. Zij behaalde wederom de le plaats met Boyke, ditmaal echter in een hogere klasse, de BL. Aankomend weekend worden in Beek de Limburgse kampioenschap pen dressuur voor ponyruiters verre den. Van onze vereniging hebben zich hiervoor geplaatst: Ingrid Arts, King A, EZ1; Evan v. Ooi. Hapollo, DM2; Eva v. Ooi, Falco, DM1; Ingrid Willems, Robby, DM1; Simone v. Ooi, Rowan, DL; Jolanda Willems, Jordy. EB en Rianne Schellekens, Boyke, BB. Op 24 jan. jl. werd er in Ven- Zelderheide eer dressuurwedstrijd gehouden. Enkele van onze leden waren aanwezig. De prijzen werden gehaald oor: Iris Jeurissen met Bliek in de cate gorie A-L een le prijs met 166p; Janneke Jacobs met Nic, BB, 3e met 156p; Esther Jeurissen met Luckey Boy, DB, 2e met 166p. Op 30 en 31 jan. worden de Limburgse kampioenschappen dres suur te Beek gehouden. Hiervoor zijn uitgeselecteerd: in de categorie A-L: Iris Jeurissen met Bliek; in de catego rie EB: Marjan Cleven met Karona. De triowedstrijd, donderdag gehouden, werd een prooi voor R. Klönder, J. Hermsen en M. Thijssen. Het toernooi te Geldrop, zaterdag jl. was een interessante match. De blazoenen gingen van groot naar klein of anders om. De klassering was dan ook iets anders als normaal. Team 1 noteerde als aanvoerder M. Hendriks. Kops 2 zag M. Thijssen bovenaan eindigen. Bij de teams 3 en 4 waren dit respectievelijk P. Jacobs en de man die er plezier in heeft, H. Janssen. Donderdag triowedstrijd. Zaterdag thuiswedstrijd 4e ronde 25m 1 pijl. Zondag asp. Diana Venray. Zondag 31 jan. wordt in café De Piëlhaas weer gedart om de bekende levensmiddelenpaketten. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toer nooi begint om 13.30 uur. Uitslag whiskydarten van zaterdag: Winnaarsronde: 1. Stef Wainman; 2. Rob Swaghoven; 3. Joh. Se ngen; 4. Amo Verhaegen; 5. Gerard de Bruin; 6. Nico Thissen; 7. Mike Rettka; 8. Björn Cleven. Verliezersronde; 1. Joh. Collett; 2. Pascal Janssen; 3. Maikel de Bruin; 4. Joh. v.d. Broek; 5. Jos Heesen; 6. Lou Janssen; 7. Patrick v.d. Broek; 8. Josefien Janssen. Na drie van de zes competitieavon den komt er reeds enige tekening in de strijd. Maar gelukkig spelen andere dan puur matematische omstandigheden mee bij de bepaling van de uiteindelij ke rangschikking. Verkeerd inschatten van een kaartverdeling. een misgreep in de bidding-box, een vervelende mis communicatie tussen de partners kun nen ervoor zorgen dat een zeker gewaande overwinning toch niet door gaat. Als je ziet dat de verschillen tus sen de nummers 1 en 8 in de drie groe pen nog geen 10% is dan is er in de tweede helft nog van alles mogelijk, om nog maar eens een veelgebruikt cliché te gebruiken. Een tweede helft die vanwege o.a. carnaval enigszins versnipperd gespeeld wordt. Kijkt u hiervoor vooral even goed op uw pro gramma. Wanneer u wilt deelnemen aan de jaarlijkse districtsdag op zondag 21 febr. dan kunt u zich deze en volgende week nog opgeven bij een van de bestuursleden of iemand van de TC. Maar er zijn de komende tijd meer acti viteiten voor ons bridgers. Op dinsdag 9 febr. spelen we in de Witte Hoeve met bridgers van de Venrayse clubs om de Piëlhaasdrive. De inschrijvingen daar voor komen al binnen. Men wil dit eve nement kennelijk niet missen. Zondag 14 maart spelen we de Rabojubileumdrive. De informatie daarvoor ligt op dit moment bij de diverse verenigingen. Vanavond spelen een kleine 20 paren hun voorronde van het Ruitenboer-toer- nooi en de overigen kunnen tijdens de vrije avond hun biedarsenaal nog wat proberen uit te breiden. De uitslagen van vorige week: Geel: 1. ep V. Genugten; 2. ds. Jungslager-Verheijen; 3. ep. Van Hooft. Rood: 1. hr. Keizers-Teunissen; 2. Van Lieshout-Manders; 3. mw. Baak-hr. Merkx. Groen: 1. hr. Corzilius-Seuren; 2. ep. V. Toor; 3. ds. Huisman-de Klerk. Programma: Vanavond: Ruitenboer. Donderdag 4 febr.: Vierde competitie avond Uitslag 3e ladderwedstrijd 19 jan.: Oranje: 1. ds. Bistervels-Lagarde 60.00%; 2. ds. Driessen-Pas 57.81%; 3. ds. Van Klink-Overbeek 52.63%. Rood: 1ds. Darmstadt-Wikkers 58.88%; 2. ds. Linders-Volleberg 58.35%; 3. ds. Michels-Spekhorst 57.29%. Groen: 1. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 60.00%; 2. ep. Oudenhoven 59.72%; 3. ep. Claessens 52.78%. Onze bridgeclub is een soos die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a te Venray. Op onze soos zijn nog enkele nieuwe paren welkom. Voor meer informatie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders. tel. 588884. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: Aanvang 15.30 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijden: 31 jan.: Vlakwatercross Venray; 35e Abdijcross Kerkrade; Kurt-Weichert- Cross Suchteln (D). 6 febr.: Midwinter Marathon Apeldoorn. 7 febr.: Molendijkcross Velden. Mededeling We hopen al onze leden te kunnen begroeten 12 maart, op de algemene ledenvergadering. Probeer er bij te zijn en laat je stem horen; plaats en tijdstip volgen nog. Zaterdag 23 jan. was de laatste selectiewedstrijd om het koppelkam pioenschap van Limburg van de Algemene Nederlandse Sjoelbond. De uitslagen: DB: 3. Rietje Goumans 132 gem.: 14. Cora v.d. Voort 121. Klasse B: Jos Jacobs-Annie Siebers (Sevelo): daguitslag le gem. 112, einduitslag le 109 gem. NK: Rietje en Sjeng Goumans 5e 103, 4e 104: Anny v.d. Heyden-Mien Classens 4e 104, (geen 3 wedstr.). Klasse C; Truus Jenmskens-Wiel Lennaerts le 107, 2e 102; Mia en Huub Jacobs 3e 100, 3e 102; Ben en Harry Rongen 4e 99,4e 100. Klasse D: Regine Sanders-Agnes v. Dijk 2e 90. 3e 87. Op zaterdag 30 jan. is weer ons eer ste darttoernooi. Iedereen kan zich hiervoor opgeven. Tijdens het hele jaar kun je nu op ieder toernooi dat in Halfweg gespeeld wordt, punten halen. Hieruit volgt dan ook een win naar, die dan een leuke prijs kan win nen. Het singletoernooi begint om 20.30 uur en u kunt zich opgeven tot 20.00 uur. Voor informatie kunt u bellen: café Halfweg, Stationsweg 147, tel. 0478- 581510. peelenm@ tref.nl Uitslag laatste avond van de eerste competitie: Geel: 1. mw. Huisman-hr. Lagarde 56.94%; 2. hr. Aarts-Boers en ds. Spekhorst-Visser 55.56%. Rood: 1. ep. Heetkamp 60.94%; 2. mw. Schaminee-hr. Oudenhoven 56.25%; 3. ds. Peters-v. Well 53.65%. Groen: 1. ep. V.d. Linden 63.33%; 2. ep. V. Lare 58.33%; 3. ds. Hordijk- Tacken 54.17%. Afgelopen maandag is door een gedeelte van de clubleden gespeeld in de voorronde van Ruiten Boer. De uit slag hiervan helaas nog niet bekend gemaakt worden omdat de scores zeer precies moeten worden gecontroleerd. De overige leden hebben in een vrije lijn gespeeld. De uitslag hiervan is: 1. hr. Haegens-Steeghs 61.67%; 2. mw. Baak-dhr. Merckx 55.50%; 3. hr. De Mooy-Vervuurt 53.75%. Nieuwe leden zijn van harte wel kom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzitter; Wim Manders. tel. 585308. Afgelopen donderdag hebben we de derde ronde van de competitie gespeeld. De uitslagen zijn: Geel: 1. hr. Canli-Cornelissen 57.29%; 2. ds. Cuppen-Jenniskens 54.69%; 3. ds. Buyssen-Volleber° 54.17%. Groen: 1. ds. Van Ham-Korsmit 67.08%; 2. ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 61.67%; 3. ds. V.d. Boom-v. Glabbeek 56.67%. Blauw: 1. hr. Verheyen-Versleyen 64.58%; 2. ds. Janssen-Smits 54.17%: 3. mw. Frederix-hr. Vogels 53.75%. Verder willen we onze nieuwe leden van harte welkom heten en hopen we dat ze zich met onze kreet 'Bij Klavertje Vier spelen we met plezier' snel op hun gemak zullen voelen.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 15