Yf f 4.2% 5% "WOONHUIZEN" MAKELAARSKANTOOR ZEELEN-V/d BURGT Te koop ruim geschakeld herenhuis TE HUUR Holtermans Assurantiën BV Getuigen gezocht UIJTERS Te koop gevraagd Directe definitieve aankoop en 100% zekerheid en geen makelaarskosten. De Limburgse Vastgoed Maatschappij. ZIET U HET NIET MEER ZITTEN!! Als u nu nog twijfelt???? HYPOTHEEK De hypotheekrente is wederom verlaagd!!! vjofcew IN i geoèü TIMMERLIEDEN PEEL EN MAAS I donderdag 21 januari 1999 - Paginal o tn(de£aar gratis waardebepaling van uw woning Géén resultaat - géén kosten. advertentiekosten worden niet in rekening gebracht groot werkgebied met potentiële kopers door kantoren te Venray en Deurne Meer informatie omtrent het verkopen van uw woning, bel of kom langs voor meer infor matie ATIEKANTOOR MAASHEES Kalverstraat Karakteristieke 2 onder 1 kap woning met garage/schuur en veel grond. Het pand is gelegen op een rustige locatie nabij de Maas. Indeling; hal, toilet, kamer en suite, ruime keuken, kelder, bijkeuken. 1e etage: 3 slaapkamers, douchecel. Het pand is voorzien van een nieuwe HR cv ketel en de kunststof ramen zijn voorzien van dubbele begla zing. Inhoud woning ca. 350 m2. Grondoppervlakte 700m2. Bouwjaar 1948 Koopsom f329.000,- k.k. OVERLOON Bungalowpark De Vers Grote vrijstaande recreatiebungalow gelegen in een bosrijke bungalowpark met diverse voorzieningen zoals: zwembad, tennisbaan, midgetgolf en restau rant. De bungalow wordt te koop aangeboden met de complete inventaris. De indeling van de woning: Woonkamer met open haard en vide, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, berging De bungalow beschikt over een centrale verwarming Koopsom f 127.500,- k.k. IVIERSELO Dorperveld Vrijst. landhuis met zwembad Gelegen op een rustige woonlokatie in dorpskern en heelt buiten zowel als bin nen een aparte architectuur. Het pand is ruim van afme ting. Ind.: Ruime hal met garderobe, grote wnkmr (50m!) met voorzet openhaard, Lv.-kamer, mod. eetkeuken met inbouwapp., bijkeuken, toilet De voormalige garage is ingericht als kantoor, maar kan weer als garage gebruikt worden.Ie et.: 3 grote slpkmrs met ingebouwde kasten afmetingen resp 7x3m; 5x3m en 4,5x7m, luxe mod. badk. met bad, douchecab., toilet en dubbele wastafel. Grote zolder via vlizotrap bereikbaar. Plavuizen vloer v.v. vloerverwarming op beg. grond, h.h. kozijnen; goede iso latie; stenen schuur; zwembad met compleet installatie. Bouwjaar 1980; perc. opp. 580m2. Koopsom f639.000,- k.k. VENRAY Gratenstraat Ruime halfvrijstaande woning met garage.Het pand is gelegen in een leuke woonwijk nabij de bossen en sportaccomodaties. Indeling: Begane grond: hal met modern luxe toilet, grote woonkamer 11 m diep (opp. ca. 44m!.), keuken met inbouwapp., groot overdekt terras, dat eventueel bij de kamer getrokken kan worden. Ie etage: 3 grote slaapka mers, luxe nieuwe badkamer met bad, toilet en wastafel. Aangelegde tuin met veel privacy. Perc.opp. 215m2; Inn. woning ca. 390m!. Het pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Koopsom f305.000,- k.k. VENRAY Mambostraat Ruim woonhuis met berging. Indeling: Hal met toilet, grote woonkamer, keuken, bergkast. Ie etage: 3 ruime slaapkamers, badkamer met bad, toilet en wastafel. Zolder te bereiken via een vlizotrap. Het pand is voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing en een HR-CV Ketel. Bouwjaar 1976. Gronaopp. 228m2. Koopsom f220.000,- k.k. MAASHEES Mgr. Geurtsstr. Representatief bedrijfsobject, gelegen op 'n goede zichtbare zichtlocatie in centrum van Maashees. Het project bestaat uit een showroom van 800 m2 met kantoorruimte, toilet en pantry. Een bedrijfshal van 900m2 met toilet. Een bedrijfswoning. De pan den zijn verwarmd en geïsoleerd en zijn voorzien van roldeuren en schuifpuien. Bij het pand behoort een groot parkeerterrein. Beperkte detailhandel voor voliminieuze goederen is toegestaan. Huur showroom f 110.000,- per jaar excl. b.t.w. Huur bedrijfshal f70.000,- per jaar excl. b.t.w. Huur bedrijfswoning f20.000,-per jaar excl. b.t.w. Het project is ook in zijn totaal te huur. In kerkdorp Oirlo, nabij Venray bieden wij een roy. vrijst woonh, met garage berg zolder) te koop aan. Bouw|.omstreeks 1950. Perc.opp ca. 480m!. Ind.: Beg.gr.: kelder, hal. kantoor, zeer ruime L-vormige living met parketvloer, keuken, bijkeuken, Bi|z.heden. sleervol, keurig onderhouden pand, grotendeels v.v, kunst. koz. en isole rende beglazing. Mooi aangelegde tuin. Vraagprijs ƒ439.500,- k.k. LEUNEN, Albionstraat Aan doorgaande weg gelegen karak teristiek halfvrijstaand woonhuis met vrijstaande berging In dit pand zijn een aantal originele details op fraaie wijze geconserveerd. U betreedt het pand via de hal vanjra^- woonkamer__»>^W|-|X V ®-~r--TTSéftu oogcontact straatgebeuren als uit zicht op de achtertuin Vanuit de keu ken is de kelder toegankelijk. Op de begane grond bevinden zich tevens de ruime woonkeuken met moderne keukeninrichting, het toilet en de cv- ruimte met de onlangs geplaatste HR-combi-ketel. Via de trap in de hal bereikt u de 1e verdieping waar zich drie ruime slaapkamers en de dou cheruimte bevinden. Vanaf de over loop is, via een vlizotrap. de zolder toegankelijk. Hel gehele pand is v.v rolluiken. Bouwjaar 1930. Perceelsgrootte la 63ca VENRAY Weegbree Op een rustige lokatie gelegen in Landweert III; halfvrijstaand woonhuis met ruime garage, voortuin De ach tertuin is gelegen op het zuiden. Nagenoeg het gehele pand is voor zien van rolluiken. Beg.gr." in de hal die toegang verleent tot het woonkamer en eersle-yrSC een lichtej •r*^~<«r-T!e voorzijde ■open keuken geprojec- JTÏe verd 2 ruime slaapkamers. Tussen de twee slaapkamers treft u de badkamer met ligbad, tweede toi let en wastafel aan. Een ruime zolder is eventueel te gebruiken als derde spkmrs of studeerkamer. De totale grootte van het perceel is 217m2. Het bouwjaar van het pand is 1994 Vraagprijs ƒ365.000,- k.k. Een heel gezellig en goed onderhou den appartement op de begane grond met voor- en achtertuin en garage. Gelegen aan plantsoen en in de nabij heid van basisschool en winkels. Indeling: hal met entree en toegang naar een slaapkamer, badkamer met douche, aparte toilet en woonkamer met half open keuken. De vloer van de woon- en slaapkamer en keuken is voorzien van planken Vanuit de woon kamer is er een toegang naar de grote slaapkamer. Achter in de tuin is de garage gelegen, deze is bereikbaar via gezameli|ke toegangsweg Aan de voorzijde van de woning de berging met plaatsing van de c.v -ketel en bad- In Wellerlooi bieden wij in bosrijke omgeving een recreatiebungalow met tuinhuis te koop aan Indeling: woon kamer met open haard, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. Perceelgrootte 990 mJ. Inclusief roerende zaken Voor onze relaties zijn wij op zoek naar: - Koopappartementen in het centrum van Venray; - Patiobungalow vanaf ƒ250.000,- SEVENUM, Bosschekampstraat In Sevenum bieden wij te koop aan. gunstig gelegen halfvrijstaand woon huis met kelder. Bouwjaar 1962, gerenoveerd in 1990. Perc gr. ca 325 m'. Indeling: Beg.gr. hal, toilet, meter kast, zit-eetkamer, keuken, kelderin gang en berging. 1e verd. 3 sik bad kamer met ligbad, toilet en wastafel 2de verd.: zolder Kwaliteit, betrouwbaarheid en deskundigheid presentatie in gastvrije woonexpo gratis en vrijblijvende reële waardebepaling van uw woning onafhankelijk en vakbe kwaam hypotheekadvies aanbiedingen tijdelijke of permanente huurwoning MEER INFORMATIE? VRAAG ONZE PROFIELSCHETS, en kijk op internet: www.woningcourant.com Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.30-17.30 uur Kantoor Venlo óók 's zaterdags van 10.00 tot 13.00 uur GT I B.V. - Hogeschoorweg 98 - Tel. 077-3511852 13-17 - tel. 0478-583636 bj 1978, vraagprijs ƒ395.000,- Randerade 44, Oostrum, tel. 0478-583096 Gunstig gelegen bedrijfsruimte met kantoren. Totaal 290m2. Afgesloten binnenplaats 225m2. Ruime parkeergelegenheid.-. Informatie: Tel. 0478-514780 Startrente Rente 5 jaar vast UNIEK Gedurende deze hele looptijd rente aanpassing mogelijk Patersstraat 35 5801 AT Venray Telefoon 0478-585383 Fax. 0478-582121 Onafhankelijk hypotheek adviseur Gaat u een huis kopen, of wilt u veranderen van hypotheek, kies dan voor de juiste hypotheek. Laat u daarom vrijblijvend door ons adviseren, voor een advies van A tot Z waaraan geen kosten verbonden zijn. Bemiddelaar voor o.a.: Bouwfonds B.L.G. Pensioenfondsen G.A.K. Hypotheken Centraal Beheer Nationale Nederlanden Postbank ABN-AMRO Amev Bouwfonds H.N.G. I.N.G. Westland Utrecht N.O.G. GEVRAAGD Zelfstandig werkende hulp voor achter de bar. Enige ervaring vereist. Voor informatie: Karei de la Roy, Café Halfweg Stationsweg 147, Venray, tel. 0478-581510 Zondag 10 januari 1999 tussen 17.30 en 19.00 uur, werd mijn witte Honda Civic (FF-XD-41) aangereden door een onbekend voertuig op de parkeerplaats aan 't Liene (achter Wijnhuis) te Venray. Heeft u iets gehoord of gezien? 077-3983367 (na 18.00 of Politie Venray HUIS^ VERKOPEN i Gevraagd!!! Woningen In alle prijsklassen Door onze landelijke gerichte advertentie-campagne, gratis ingeschreven woning zoekenden, heeft u drie voor delen: betere prijzen, snellere verkoop, meer zekerheid. ALPiJ" TE KOOP wasmachine, wasdro ger en keukenappara- tuur tel. 0485-314945 HAUZER EIU RUIJTERS... dé makelaars bieden aan In Voorbereiding Venray, Vogel wikke 11 Vraagprijs: 379.000,- k.k. 171.983,- k.k. m Kronenberg a Wilg 5 Zeer rustig gelegen goed onderhouden vrijstaande woning met inpandige garage, keurig aangelegde tuin. Ind: Hal met natuurstenen tegelvl. en toilet. De woonk. is v.v. een schuifpui naar het terras, een natuurstenen tegelvl. en een 6 treden hoger gelegen 2e zitgedeelte met berging. De open keuken is v.v. div, app. De bijkeuken met tegelvloer, kast en cv-kast (Nefit HR combiketel '96) heeft een trap naar de lager gelegen garage v.v. een stalen kantelpoort en loopdeur. 1e Verd: 3 slpk. en badk. met ligbad, wastafel en toilet. Vlizotrap naar ruime zolder. Alg: Geheel v.v. therm, begl. en hardh. kozijnen; vloer-, spouw- en dakisolatie; Hal, woonkamer en keuken zijn v.v, vtoerverw. Bouwjaar. '77, perc. 365 m2, inhoud 490 m3. Aanvaarding: In onderling overleg Vraagprijs: 419.000,- k.k. 190.134,- k.k. Venray Honingklaver 26 m Perfekt onderhouden vrijstaand geschakelde woning met bijkeuken, serre, garage en tuin op het zuiden. Ind: L-woonk. 33 m2) met moderne gaskachel en half open keuken v.v. luxe inbouwcomb. Bijkeuken met inbouwkast en wasm. aansl. Garage met fontein en vaste trap naar royale hobbyzolder. Serre met dubbele tuindeuren. 1e Verd: 3 Slpk. waarvan één met PTT-aansl. Badkamer met douche, bad, toilet en wastafel met badmeubel. 2e Verd: Vaste trap naar ruime zolder met wasm. aansl cv- ruimte met combiketel ('88) en ruimte voor een 4e slpk. Alg: Beg. grond v.v. therm, begl. en geheel v.v. leistenen vloer alsmede de garage, deels met vloerverw. Perfecte staat van onder houd. Bwjr. '88, perceel ca. 250 m2. Aanvaarding: in onderling overleg Vraagprijs: 445.000,- k.k. 201.932,- k.k. Swolgen m Jan van Swolgenstr. 34 m Op zeer rustige lokatie aan de buitenrand van Swolgen gelegen tussenwoning met vrije achterom. Ind: Woonkamer met open keuken voorzien van moderne lichte inbouwcombinatie met keramische kookplaat, combi-magnetron/oven afzuigkap en eetbar. Kelder. Bijkeuken met tegelvloer, aansl. wasmachine/ droger, huurgeyser en kunststof pui met therm, glas. Berging en schuurtje met bergvliering. 1e Verd: Overloop met bergkast, 3 slaapkamers waarvan 2 met inbouwkast en badkamer met douche-nis en wastafel. 2e Verd: Vlizo-trap naar hobby-/bergzolder. Alg: De woning is goed onderhouden en gebouwd in 1963. Begane grond wordt verwarmd middels een gaskachel. Perceelsoppervl. 260 m2. Aanvaarding: i.o.o. Vraagprijs: 269.000,- k.k. 122.067,- k.k. Venray Sanshofstraat 48 m Nabij het centrum gelegen ruime 2/1 kapwoning met royale oprit grote voortuin en garage. Ind: Ruime L-vormige woon kamer met open haard, tegelvloer en bergkast. Open keuken voorzien van combinatie met apparatuur. Onderhoudsvriendelijke tuin met overdekt terras voorzien van twee lichtkoepels en garage. 1e Verd: 3 Slaapkamers en geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel, toilet en aansl. wasmachine, droger. Alg; Woning is voorzien van thermische beglazing, boven verdieping tevens met rolluiken. Het dak van de woning is in 1993 vernieuwd, het dak van de garage en uitbouw in 1994. Bouwjaar 1971, perceeloppervlakte 271 m2. Aanvaarding: in onderling overleg Vraagprijs: 319.OOO,- k.k. 144.756,- k.k. Venray Gerbrandystraat 10 m Op mooie centrale lokatie gelegen goed onderhouden tussen woning met uitgebouwde keuken en vrije achterom Ind: L-vormige woonk. met open haardpartij. Half-open keuken met schuif-wand en inbouwcombinatie v.v. gascomfoor, afzuigkap, koelkast en kelderkast. 1e Verd: Overloop met ruime bergkast, badkamer v.v. douchenis en wastafel. 3 Slpk. met waarvan 2 met wastafel en inbouwkast. 2e Verd: Vlizotrap naar ruime bergzolder. Alg. Keurige onderhouds vriendelijke tuin met buitenberging. Geheel v.v. kunststof kozijnen met therm beglazing. Goede staat van onderhoud en gelegen aan kindvriendelijke speelplein. Bwrj. 1964, perc. 169 m2. Aanvaarding, februari 1999 Vraagprijs: 289.000,- k.k. 131.142,- k.k. Prijs in Euro's Venray m Rumbastraat 19 n Aan buitenrand van stadswijk gelegen zeer goed onderhouden 'verspringende' tussenwoning met inpandige garage. Hal met toegang naar inpandige garage v.v. openslaande garage deuren, aansluiting wasmachine, droger en keukenblok. Woonkamer met open trap naar 1e verd. Open keuken met eiken combinatie v.v. inbouwapparatuur. Keurig aangelegde tuin met tuinhuisje en zonnescherm. 1e Verd: 3 slpk. resp. 7, 9.5 en'12 m2, allen v.v. rolluiken. Geheel betegelde badkamer met ligbad, toilet en vaste wastafel. Alg: Gehele woning is in 1993 opgeknapt waaronder de dakbedekking en thermische beglazing. Bouwjaar 1975, perceelsoppervl. 137 m2. Aanvaarding: in onderling overleg Vraagprijs: 249.000,- k.k. 112.991,- k.k. Tevens informatie via TVCAZET TELEVISIE 's-morgens en 's-avonds 10.00 uor en Teletekst pag. 856 Venray kanaal 4, Horst kanaal 3 Hauzer/Ruijters makelaardij, óók voor hypotheek advies! Venray m Brennerlaan 3 m Aan buitenrand van "Veltum" gelegen ruime vrijstaande woning met inpandige garage en tuin op het zuiden. Ind: hal met garderobe-nis. T-vormige woonk. (ca. 50 m2) met parketvloer, hardh. koz. met therm, beglazing, royale open haardpartij en schuifpui naar terras. Half open keuken v.v tegelvloer en eiken inbouwkeuken met div. app. Bijkeuken met aansl. wasm./ droger en toilet. Garage met ruime berging. 1e Verd: Overloop met bergkast en toilet. 4 Slpk. waarvan 1 met v.w.t. en inbouwkastenwand. Badkamer met dubb. wastafel, ligbad en douche cabine, Vlizo-trap naar zolder. Alg: Tuin met vijver en veel privacy. Goede staat van onderhoud., [oerc. 480 m2, bouvyjaar 1979, inhoud ca. 593 m3. Aanvaarding: in onderling overleg Vraagprijs: 569.000,- k.k. 258.201,- k.k. Venray m Herik 17 m Ruime vrijstaand geschakelde woning met garage en veel privacy gewaarborgd door natuurlijke erfafscheiding. L-vormige woonkamer 42 m2) met raamerker. Half open keuken met moderne inbouwkeuken voorzien van diverse luxe apparatuur. Bijkeuken met inbouwwasmachine en -droger, koelkast, diepvries en spoelbak. Garage met kantelpoort voorzien van loopdeur. 1e Verd; Overloop met spiegelwand en luik naar bergzolder. 3 Slaapkamers en ruime badkamer met ligbad, douche-nis, wastafel, toilet en dakraam. Alg: Tuin gelegen op het zuiden (18 m. diep), bouwjaar 1984, perceelsoppervlakte 296 m2, geheel geïsoleerd en in perfecte staat van onderhoud. Aanvaarding: op korte termijn Vraagprijs: 409.000,- k.k. 185.793,- k.k. HAUZEI Venray, Julianasingel 8, 5802 AV, Tel. 0478 - 51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 5916 PJ, Tel. 077 - 321 91 00 L Actief en Creatief in Onroerend Goed in alle prijsklassen. Bel vrijblijvend (077) 4663639. Vindt u het kiezen van de juiste hypotheek ook zo moeilijk? Laat u helpen door de deskundige adviseur van FDC hypotheken. Wij schreeuwen niet met de laagste rente maar zorgen wel voor een goed advies met de laagste maandlasten. Gratis aankoopbegeleiding mogelijk. FDC-hypotheekadviseurs is een landelijke organisatie van ruim 50 specialistische adviesbureaus op het gebied van eigen woningbezit. Door de bundeling van kennis en ruim 25 jaar ervaring zijn het "Grootmeesters in hypotheken" Wij werken samen met nagenoeg alle hypotheekverstrekkers: •ABN-AMRO ABP-hypotheken Aegon Amersfoortse Amev AXA Leven Avéro Bouwfonds BLG CDK-bank DFV Delta-Lloyd Direktbank Erasmus Falcon Leven Friesland Bank Generall HNG-Hypotheken Hooge Huys Hypotrust Interpolis ING-bank Legal General Levob Nationale Nederlanden Ned. Hypotheekbank Nierop NOG Verzekeringen Postbank Roparco PVE-Hypotheken Philips Pensioenfonds Rabobank SNS-bank Stad Rotterdam Tiel-Utrecht UAP/Nieuw Rotterdam Van Lanschot Bankiers VSB Westland Utrecht Winterthur Woonfonds Hypotheken Zwitserleven Zwolsche Algemeene Bel voor een vrijblijvende afspraak, op ons kantoor of bij u thuis. FDC-hypotheekadviseurs, Merseloseweg 13-17,5801CA Venray, telefoon: 0478-583636 FDC-hypotheekadviseurs Venray is een onderdeel van Zeelen-v/d Burght b.v. Voor alle nieuwbouwers oversluiters woningverbeteraars verhuizers Wij bieden absoluut de laagste rente. CENTERS Loopt u eens vrijblijvend bij ons binnen en laat u verbazen hoe eenvoudig een top advies kan zijn. Bellen voor een afspraak mag ook 0478-550 661 Grotestraat 7, 5801 BD Venray 1 jaar rentevast vanaf 3,95% 5 jaar rentevast vanaf 4,15% 10 jaar rentevast vanaf 4,55% 15 jaar rentevast vanaf 4,9% 20 jaar rentevast vanaf 5,05% Gimbrère Assurantiën Vastgoed Bel nu voor een offerte met de allerlaagste laagste maandlasten: 0478-588155/0654-650677. >T LIJKT BIJ ONS WEL EEN GEKKENHUIS want de afgelopen twee weken verkoch ten wij de huizen in Venray-Oostrum, Horst, en de flat in Venlo en zyn wij in een afrondende fase met de verkoop van een tweekapper in Venray. Daarom hebben wij weer energie over om u te helpen bij de verkoop van uw huis. op Deskundige en Energieke wijze... met Persoonlijke Aandacht Net zoals bij dit sfeervol ruim woonhuis uit de jaren dertig, met aangebouwde tweede wooneenheid, gelegen in Wanssum, op een kavel van 575mz. Hoofdwoning met de gang in het mid den, en o.m. een gezellige huiskamer, zitkamer en eetkamer. Aparte keuken en bijkeuken met sanitair, Boven zijn drie slaapkamers en de zolder. De tweede woning is niet alleen via dit huis te bereiken, maar heeft ook een eigen voordeur. Hier zyn een zitka mer, slaapkamer, douche, eetkeuken en toilet. Het pand is keurig onderhouden en 3 jaar geleden opgeknapt waarhij de karakteristieke details zijn behouden. De ruimte en de indeling maken dit pand geschikt voor bijv. praktijk of kantoor aan huis, dubbele bewoning of gewoon voor u, omdat u veel woon ruimte zoekt. Vraagprijs: ƒ439.000,— k.k. n 199.500,-k.k. ...in voorbereiding: de verkoop van een vrijstaand huis in Holthees, aan de rand van het dorp, op bijna 1.100 m2 grond. de verkoop van een ruime tweekap per in Lottum ***Intemet*** U vindt ons op internet onder huislijn.nl samen met onze LMV-collega's en met onze eigen site op www. wonenintgroen.club. tip.nl GEVRAAGD Bouwbedrijf Fleuren V.O.F. Venray, Kortedrilweg 6 0478-511204 Openbare verkoop bij inschrijving Mathijsen Weijs, notarissen te Venray maken bekend, dat op grond van artikel 4:1080 BW inza ke de benificiair aaanvaarde nalatenschap van de heer A.J A. Schuefïers, de mogelijkheid wordt geboden tot inschrijving voor de aankoop van: een perceel grond plaatselijk bekend Ossendijk 111 te Ysselsteyn, kadastraal bekend gemeente Venray sectie Y nummer 107. groot een haectarc, zeventien are en vijfenvijftjg eentiare(1.17.55 ha.) Voorwaarden en inschrijfformulieren zijn tij dens kantooruren verkrijgbaar bij voornoemde notarissen. Inleveren inschrijfformulieren door of namens inschrijvers op 11 februari 1999 om 14.00 uur bij voornoemde notarissen. Aansluitend opening enveloppen in het bijzijn van de inschrijvers. Aanvaarding vrij van pacht, direct na betaling van de koopsom en kosten. Betaling kosten en 10% van de koopsom uiterlijk op 19 februari 1999, restant koopsom uiterlijk op 11 maart 199 Informatie te verkrijgen bij Mathijsen Weijs notarissen. Raadhuisstraat 13 te Venrray, tel. 0478- 586100

Peel en Maas | 1999 | | pagina 2