KvK organiseert Startpunt Eigen Bedrijf REGIOKALENDER wet milieubeheer woningwet I wet ruimtelijke ordening Info-avond groen Henri Dunantstraat Kerstboomversnippering Wintersnoei beplanting binnen geheel Venray Aanleg van verkeers plateau in Oostrum TAXATIES Kennisgeving Reconstructie bomenbestand Merseloseweg en Grootdorp HET DEBAT ,1 PEEL EN MAAS donderdag 7 januari 1999 - Pagina 12 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. T.G.M. Kooter, Vredeweg 2a te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Vredeweg 2a te Vredepeel; 2. Pluimveebedrijf Colbers B.V., Blakterweg 3b/4a te Oirlo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu- s beheer voor een pluimveehoude- rij en caravanstalling, gelegen aan de Blakterweg 3b/4a te Oirlo. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 7 januari 1999 tot tot en met 4 februari 1999 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. A.M.v.B. -meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. S.V. Merselo, Haag 12 te Merselo voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer aan Grootdorp 68 te Merselo; 2. Sportstichting Oirlo-Castenray, Castelostraat 4 te Castenray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer aan de Heesakker 4-4a te Castenray; 3. Sportstichting Oirlo-Castenray, Castelostraat 4 te Castenray voor het van toepassing worden van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieube heer aan de Castenrayseweg ongenummerd te Castenray; 4. Maatschap Janssen, van Broekhuizenstraat 61 te Oostrum voor het oprichten van een akker bouwbedrijf ingevolge het Besluit akkerbouwbedrijven milieube heer, gelegen aan de Pauwweg ongenummerd te Oirlo; 5. Intratuin Venray, Langstraat 133 te Venray voor het uitbreiden/wijzi gen van een detailhandel ingevolge het Besluit detailhandel milieube heer, gelegen aan de Langstraat 133 te Venray; 6. Vreba Melkvee B.V.,Vredeweg 6 te Vredepeel voor het van toepas sing worden van het Besluit opslag propaan milieubeheer op een reeds opgerichte inrichting waar propaan wordt bewaard aan de Vredeweg 14 te Vredepeel; 7. R.J.G.J.Janssen, Overloonseweg 71 te Venray voor het uitbreiden/wij zigen van een inrichting voor opslag van goederen ingevolge het Besluit opslag goederen milieube heer aan de Overloonseweg 71 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 7 januari 1999 tot en met 21 januari 1999 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray, 7 januari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv M.H.M. Arts, Klein Oirlo 19 te Castenray; het vergroten van de woning aan de Matterhornlaan 16 te Venray tnv J.M. ten Brinke, Matterhornlaan 16; het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv B.Vroemen, Helling 4 te Wanssum; - het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv G. van Kuijck, Pastoor Verheggenstraat 15; het bouwen van een carport aan de Maasheseweg 68c te Venray tnv H. Smits, Maasheseweg 68c; het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Overloonseweg 71 te Venray tnv R. Janssen, Overloonseweg 71 het vergroten van het tuincen trum aan de Langstraat 133 te Venray tnv Intratuin Venray, Langstraat 133; het vergroten van de woning aan de Andantestraat 16 te Venray tnv G.Thissen, Andantestraat 16; het vernieuwen van onbenoemde ruimte aan de Tolstraat 2 te Venray tnv P.G.M. Hendriks,Tolstraat 2. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het bouwen van een distributie centrum (fase 3) aan de Energieweg 16 te Venray tnv Ventrail B.V., Metaalweg 5 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6' weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het bouwen van een woning aan de Zandhoek 8a te Oirlo tnv E.W.G. Houwen en R.W.M. Linders, Zandhoek 16 te Oirlo; het bouwen van een pluimvee stal/bergruimte aan de Twistweg 12a te Vredepeel tnv Mts. Van der Zanden-Drüggen,Twistweg 12a. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 januari 1999 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 7 januari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeente Ven ray is van plan om het groen aan de Henri Dunantstraat op een aantal manieren om te vor men, mede in verband met de recon structie van deze weg. Burgemeester en Wethouders hebben hierover deze week een principe-besluit genomen. De gemeente wil een toelichting op het plan geven tijdens een informatie bijeenkomst op dinsdag 12 januari om 19.00 uur in het gemeente huis. Aanwonenden/belanghebbenden krijgen persoonlijk een uitnodiging toegestuurd. De gemeente organiseert op zaterdag 9 januari 1999 een kerst boomversnippering. ledereen die een kerstboom aanlevert, krijgt daarvoor ioï.: 'YDyv V:Y..Y//:\- ;?V j.' D-..D -,YX D ;v.' -r- 'I Route A: Merselo, Dorpsplein van 09,00 tot 09.45 uyr, Castenray: Dorpsplein van IÖ.GÖ tot 10.45 uur, AD - AY BrukskerWijkcentrum van 13.00 tot 15.00 uur. Route B: Veitum: hoek Weg in de Berg/Kulutweg van 09.00 tot 09.45 uur. Oirlo: Gemeenschapshuis Onder de Linden van 10.00 tot 10.30 uur. Oostrum: Water molen van 10.45 tot 11.30 uur. Landweert: grasveld Fluitekruid (ingang tussen Kruidenlaan no. 72 en V^sporthai) van 13.00 tot 15.00 uur. Evenals de afgelopen jaren is de gemeente weer met de wintersnoei bezig. Het is echter onmogelijk om alle bewoners per wijk en/of dorp persoonlijk hierover te informeren. De betreffende werkzaamheden vinden de komende maanden in alle wijken en dorpen binnen Venray plaats. Het snoeien zal afhankelijk van soort en hoogte struiken rigoureus of een beetje minder rigoureus gebeuren. Boomvormers - struiken die uitgroeien tot een boom - en groenblijvers zullen zoveel mogelijk gespaard blijven. De eerste maanden na deze snoei zal het plaatselijk redelijk kaal kun nen zijn, maar wil men weer een goed gesloten beplanting krijgen, dan is een dergelijke ingreep onvermijde lijk. Gestreefd wordt om bloksgewij- ze te dunnen, dit om plotselinge kaalslag van gehele groenstroken te voorkomen. Bepaalde stukken zullen ook nu weer machinaal afgezet worden. Deze aanpak 'oogt' niet direct vrien delijk, maar heeft geen nadelige invloed op herstel in de nabije toe komst. Gepland is voor januari: - Venray centrum tot de buitenring - Landweert II en III. Maandag 11 januari start de aanleg van het verkeersplateau op de krui sing Witte Vrouwenstraat/Geijsterse- weg in Oostrum. Van I I (7.30 uur) tot en met 15 januari wordt de Geijsterseweg, gedeelte Mgr. Hanssenstraat tot aan de Geeststraat, voor alle verkeer afgesloten. Het doorgaand verkeer wordt omgeleid via de Valkenkamp straat en de Van Broekhuizenstraat. Voor informatie tijdens de uitvoe ring kunt u contact opnemen met de toezichthouder van de gemeente, de heer E.Verhagen (06-22526921) of de uitvoerder van het uitvoerend bedrijf Heijmans.de heer R. Panduric (tel. 06- 51107076). WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onwerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Financiële en Economische Zaken De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag II januari 1999 om 19.00 uur in kamer 0.33 het gemeen tehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag van de commissievergade ring FINECZA 7 december 1998 Ter bespreking en advisering: 4. Het opstellen van een Sociaal Economisch Plan en een Detailhandelsnota Ter kennisname: 5. Instellen van een breed econo misch overleg Midden- en Kleinbedrijf 6. Repressief begrotingstoezicht 1999 7. Planning controlcyclus 1999 8. Rondvraag Stedelijk Beheer De commissie Stedelijk Beheer ver gadert op maandag I I januari 1999 om 19.00 uur in het gemeente huis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom De agenda luidt als volgt: 1. Opening, mededelingen en vast stelling agenda 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag vergadering 7 december 1998 4. Concept-Speelruimteplan 5. Projecten OW-1999 Mededelingen en ingekomen stuk ken Rondvraag Sluiting. Algemene Zaken De commissie Algemene Zaken vergadert op woensdag 13 januari 1999 om 19.00 uur in het gemeente huis. De stukken liggen hier ook ter inzage. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda, mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag en afdoenings- lijst van de openbare vergadering van de commissie AZ d.d. 9 dec. 1998 4. Ingekomen stukken 5. Gewestaangelegenheden 6. Politie-aangelegenheden 7. Ontwerp-raadsvoorstel inzake 'representativiteitsverklaring loka le omroep' 8. Nota inzake 'Planning- en Controlcyclus 1999' 9. Rondvraag en sluiting. Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Bestemmingsplan Leunen Burgemeester en wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray bekend, dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'Leunen'. Het plan heeft als doel de herzie ning van het bestemmingsplan Leunen, met daarin opgenomen de realisatie van een uitbreidingslocatie van 80 woningen, gelegen op de hoek Van Berlostraat/Leunseweg. Het voor-ontwerpplan en de overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 8 januari 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerpplan schrif telijk kenbaar te maken aan burge meester en wethouders van Venray, postbus 500,5800 AM Venray. Op woensdag 20 januari 1999, aan vang 20.00 uur, zal bij Martens Café en Zalenverhuur, gelegen aan de Albionstraat 32 in Leunen, een open bare informatiebijeenkomst worden gehouden. Venray, 7 januari 1999 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris In week 3 worden aan de Merseloseweg tussen Aan de Dril en de Steeg een 36-tal esdoorns en een tweetal Amerikaanse eiken gerooid. Aan Grootdorp, tussen de Steeg en begin Merselo worden 10 berken ger ooid. Op beide locaties vindt nog dit voorjaar herplant plaats. Dit houdt in aan de Merseloseweg 28 Amerikaanse eiken en aan Grootdorp 12 Gleditsia's (of te wel valse christus doorn). Wij hopen, wat betreft bovenge noemde snoei- en/of rooiwerkzaam- heden, de overlast voor de direct omwonenden tot een minimum te beperken. Hebt u nog vragen over bovenge noemde informatie, dan kunt u con tact opnemen met de Publieksdiensten van de gemeente via doorkiesnummer 523536, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 15.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. de< Vewayse* ruimte- Op donderdag 28 januari 1999 organiseert de gemeente Venray in Schouwburg Venray de tweede editie van Het Debat ever de Venrayse Ruimte. De gemeente Venray nodigt haar burgers uit daaraan deel te nemen. De bijeenkomst begint om 19.00 uur en duurt tot ongeveer 22.30 uur. Tijdens Het Debat over de Venrayse Ruimte wil de gemeen te Venray met haar burgers ideeën over structuur en gebruik van de openbare ruimte in Venray uitwisselen. Het Debat is een ontmoetingsplaats voor alle Venraynaren die geïnteresseerd zijn in stedenbouw en architectuur. Inschrijving voor de tweede editie van Het Debat over de Venrayse Ruimte tot uiter lijk 15 januari a.s. via VoPR communicatie, telefoon 0478 56 92 56. Vanaf januari 1999 organiseert de Kamer van Koophandel voor Noord- en Midden-Limburg de maandelijks terugkerende bijeen komst Startpunt Eigen Bedrijf. Tijdens deze bijeenkomsten, bestemd voor personen die over wegen een eigen onderneming te starten, wordt informatie vers trekt over de diverse aspecten van het ondernemerschap. Wat betekent ondernemen nu eigen lijk? Welke eigenschappen en vaar digheden moet iemand in huis heb ben? Hoe kunnen de marktmogelijkheden van bepaalde diensten of' producten worden achter haald? Hoe zit het met de financiën en financiering? En welke juridische aspecten komen bij het starten van een bedrijf om de hoek kijken? Deze en andere vragen komen aan bod tijdens de informatiebijeenkomsten Startpunt Eigen Bedrijf. De bijeenkomsten wor den elke eerste donderdagmiddag van de maand gehouden in de Venlose vestiging van de Kamer van Koophandel (14 januari, 4 februari, 4 maart, 1 april, 29 april, 3 juni en 1 juli). De bijeenkomsten beginnen steeds om 13.30 uur en duren tot circa 17.00 uur. Kosten voor deelname bedragen 50 gulden per persoon. Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer Gé Gijsen, telefoon (077)3203302. -u;.-::; AD^A;-yAAt.y v a-a. a A.- 4 A vA; YA... A YYY Y A JAY YA- Y/Y/A/C. YCAYYYAA A ;A: AY4 A AAYY- AA.. YY4A: yy AV Ayayyya vindt a een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wfjöe- .Y. A VYyAyy :v-'L yyyaay: ayy Vrijdag jöïwariï a ln Verpleehuis Blzenhom in Horst zijn schilderwerken en collages te mn van AAAAunA hAAi HyiVY, M'fi'.v Avo: aa A-- ay aoaaa. AoAycya;a •au vu cknvjjs. De exposDDdïimXQ\.eind aAuavu AAA.: Y AA ':YA AA;Y A.;.,. vA A.A.AA AA werkstress'. Iedereen die stressklachten heeft die samenhangen ine! werk of wil A Ai Ya LaA "aa ,aA D': Y 4 v Y vA foon (077)3550300. Vrijdag 8 januari: Tot en met .17 januari zijn in Galerie Wilma Boscheri, Maasstraat 14 m Arcen. sculpturen te zien 7 Ct .e Scha Lei Var Br :i Vrijdag 8 januari: Stichting Pijn-HoOp, regio Noord-Limburg/Oost-Brabant verzorgt van 10.30 tot 12.30 uur een informatie-ochtend in het Sint Maanens Gasthuis in Venlo. Fijn-Hoop i.s een organisatie door mensen met chronische pijn voor mensen met chronische pijn. Maandag 11 jan uari Arbeidsongeschiktenpiatform Limburg houdt van 14.00 tot 16.00 uur spreek- y./.u aan dc I .uuiherweg X in Vc i ---A-.;/; D. /Z In dienstencentrum De "Wendel, Molenbossen 614 in Blerick. vindt twee Y; Y/Y' v;:/:h/avoD üDaL VOOi" lAolS::/ d Y,,'V 3 -V O willen of kunnen. De markt is vrijdag van 19,00 tot 21.30 uur en zaterdag van li.00 tos 14.00 uur. y Man hardhandig beroofd Een 30-jarige Venraynaar werd op 1 januari omstreeks 07.00 uur beroofd op het Henseniusplein. De man werd door twee onbekenden lastig gevallen en vastgegrepen. Een van de daders trok vervolgens de portomonnee uit de broekzak van het slachtoffer waar na beide mannen wegrenden. In de beurs zat een geldbedrag van enkele guldens. Auto gestolen Op 2 januari tussen 02.30 uur en 09.00 uur werd er aan de Rouwkuilenweg in Ysselstein een Volkswagen Golf gestolen. De auto werd later in de ochtend teruggevonden aan het Lege Veld in Griendsveen. De daders had den de banden, ruitenwissers, grill, radio, versterker, cd's, boxen en een leren jas meegenomen. De waarde van de buit is nog niet bekend. Autobrand geblust Een politiepatrouille zag dinsdag nacht op de Hulstweg in Oostrum een personenauto in brand staan en waarschuwde direct de brandweer. Deze wist het vuur te blussen. Nader onderzoek wees uit dat de auto die nacht op de Kruisstraat in Venray was gestolen en eigendom is van een 20-jarige inwoonster van Sevenum. De verdachte van de dief stal heeft de auto vervolgens in brand gestoken. Controle verkeer Tijdens een verkeerscontrole op het 14 Oktoberplein in Overloon bekeur de de politie Land van Cuijk dinsdag morgen veertien bestuurders omdat zij of hun passagiers geen gordel droe gen. De politie maakte drie maal pro- ces-verbaal op tegen bestuurders die een kind in de auto vervoerden zonder gordel. Een van de kinderen zal zelfs op de voorstoel zonder gordel. Op de Grotestraat in Vierlingsbeek zijn dinsdag acht bestuurders bekeurd omdat zij geen gordel droegen. Venraynaar van dood gered bij brand Aan de Wagnerstraat in Venray werd zaterdag een woning door brand zwaar beschadigd. Een 61-jarige bewoner, die veel rook had binnenge kregen, werd in het ziekenhuis opge nomen. De brand ontstond omstreeks 00.40 uur in een auto die voor het huis geparkeerd stond, waarna het vuur naar de woning oversloeg. Een 68- jarige en een 63-jarige bewoner kon den het huis op eigen kracht verlaten. De brandweer haalde de derde bewo ner uit de woning. Het schadebedrag is niet bekend. De oorzaak van de brand is niet bekend. De politie heeft de zaak in onderzoek. Dievegge gearresteerd Een 50-jarige vrouw uit Venray werd op 2 januari aangehouden op verdenking van winkeldiefstal in haar woonplaats. De vrouw liep een winkel aan de Langstraat binnen en vroeg om een slof sigaretten. Toen zij deze over handigd kreeg, liep de vrouw ermee de winkel uit zonder te betalen. De 70- jarige eigenaresse liep haar echter achterna en probeerde haar tegen te houden. De dievegge verzette zich hevig. Een omstander schoot te hulp, waarna de politie werd gewaar schuwd, die de 50-jarige mee naar het bureau nam. Inbraak uit winkel Onbekenden hebben op Nieuwjaarsdag ingebroken in een winkel aan de Grotestraat in Venray. De daders vernielden een ruit en namen vervol gens uit de etalage een onbekende hoeveelheid brillen mee. De waarde van het gestolen goed is niet bekend. E-mail adres Peel&Maas peelenm@tref.nl Man bekent zes inbraken Een 42-jarige man uit Venray heeft tegenover de politie bekend dat hij in december zes inbraken heeft gepleegd in Venray en Oostrum. De man werd op 19 december op heterdaad betrapt bij diefstal van gereedschap uit een schuur aan de Maasheseweg in Venray. De verdachte liet toen het gereedschap achter maar werd korte tijd later door de politie aangehouden. Nader onderzoek wees uit dat de ver dachte ook vijf andere inbraken op zijn geweten heeft; gereedschap en een zakhorloge uit schuurtjes op de Serenadestraat in Venray en op vier plaatsen op de Stationsweg in Oostrum. De gereed schappen, die een waarde van enkele duizenden guldens hebben, zijn door de dader doorverkocht. De diefstal van een zakhorloge blijft de verdachte ontkennen. Beeld vernield Onbekenden hebben tussen Oud en Nieuw aan de Kruisstraat een corpus beeld vernield. Het beeld lag in stuk ken in de buurt van het kruis. De scha de bedraagt enkele honderden guldens. Van de daders ontbreekt ieder spoor. 10478-5825 79 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1999 | | pagina 12