PI l/aAtetaovetid ie*t 1/eano? J' Gouden Knol voor Leo Jacobs Vorstenhal in een ander jasje Prinsentoto nieuwe stijl Prinsentoto Vastelaovesvereniging De Piëlhaas Zittings avonden De Karklingels PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Kermenaaj- visite bij De Zagewetters Liedjesmiddag De Huibuuke UW ötcde fata Prinse proklemasie 9 januari PEEL EN MAAS BEZORGEN? PEEL EN MAAS donderdag 31 december 1998 - Pagina EL EN Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraal 6, tel. 550740; kapelaan: P. Hoedemae- ckers, Whistlerslraat 1, tel. 582385. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: H.H. Basilius de Grote en Gregorius van Nazianze, bis schoppen en kerkleraren. 9.00 Geen H. Mis. 19.00 H. Mis Mien Wismans-Laumen. Zondag: Openbaring des Heren. 9.30 Latijnse hoogmis voor Drien Voermans-Heesen en Henny Voermans (coll); Jozef Bouten en echtgen. Petronella Jacoba v. Megen; Riek Bisschops-Hoevenaars en zoon Peter; overl. fam. Brons- Konings; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en fam.; overl. ouders Flinsenberg- Erkelens; Mariet en Martha Goumans-Janssen; fam. Janssen- Hilberts. 11.00 H. Mis voor overl. fam. Van Stiphout-Keyzers. Maandag: 9.00 H. Mis Gerard Mobers; ouders Geurtjens- Vermazeren. Dinsdag: H. Gerlachus, kluize naar. 9.00 H. Mis Grada Broers; Teng Linders, overl. ouders, broers, zussen en overl. ouders Kappel; Willij Beerkens-v. Meyel; Ben Schim v.d. Loeff, fam. en vrienden. Woensdag: Drie Koningen. 9.00 H. Mis overl. broers Van Pelt- Stumpe; Jacqueline v. Eyk. Donderdag: 9.00 H. Mis voor alle zieken van onze parochie. Vrijdag: 9.00 H. MisJohannes Maassen en Elizabeth Vermeulen; Jac Backus en kleinzoon Roel. 14.00 Feestelijke H. Mis b.g.v. 40- jarig huw. ouders Michels- Philipsen. Dienbeurten: za 19.00: Marjoleine P.. Jesper, Cas, Sjoerd P., Loek, Martijn; zo 9.30: dhr. Mingels en Hoppenbrouwers, Thijs, Wilberg; 11.00: Marco, William, Pascal, Maartje, Jacqueline. Lectoren: za. 19.00: S. Manders; zo 11.00: T.Verbeek. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Viering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lectrice: B. Kuiper. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Viering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lectrice: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgievie ring in de kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: G. v. Loenen. Maandag: 14.00 Viering Heuvel. Voorganger: W. den Hartog. 16.45 Stiltecentrum. Yota en meditatie o.l.v. P. Zandvliet. Woensdag: Drie Koningen. 11.15 Kapel van het Vincentiushuis. Voorganger: M. Lindeman, W. den Hartog. 16.45 St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. Donderdag: Stiltecentrum. Yoga en meditatie o.l.v. P. Zandvliet. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met iastorie, tel. 580202 ma t/m vr .30-10.30 uur. Zaterdag: Liturgie van Drie koningen. 18.00 Volkszang; Geen Kinderwoorddienst; Dora en Jacques Jacobs-Koenen (coll); To Cleven-Weijs (coll); ouders Kleuskens-Achten en overl. kinde ren; Eduard Theuvenet en overl. fam. Zondag: Liturgie van Drie koningen. 8.30 Overl. fam. Janssen- Krijns. 10.30 M.m.v. Crescendo; Meta Schim v.d. Loeff; Gerardus Peters en Elisabeth Derks; Jacobus Philipsen en Francina Goossens; Sjef Ewals; Jan Willem Wijnhoven en overl. fam. Maandag: 18.30 Jrg. Harrie Swüste; jrg. Gertruda Lensen- Heesen; fam. Springintveld-Geurts en Konings. Dinsdag: 18.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. Woensdag: Feest van Driekonin gen. 18.30 Voor alle noodlijdenden. Donderdag: 18.30 Voor religieuze roepingen. Vrijdag: 18.30 Greet Schaeffers- Broekhof (coll); overl. fam .Slits. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- :ering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 :ot 10.30 uur, tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen- je week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met nastorie, tel. 580202 ma t/m vr )9.30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 M.m.v. Herenkoor vYedeskoor; voor het geestelijk en ijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid; Piet en Toos tVismans-Sanders; overl. ouders Arnold Schwachöfer en Nelly Vermeulen; overl. Louis Pouwels en Wilhelmina v.d. Munckhof. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gest. jrd. overl. fam. Van Heijster; overl. ouders Rutten en zoon Gerard en Piet; Theij Vandevenne; overl. ouders Janssen-Peeters; Lies Janssen- Wolters; Pierre Wolters. Zondag: 8.30 Antoon Janssen. Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 T.e.v. O.L. Vrouw. Woensdag: Feest van Drie koningen. 9.00 Voor priesterroepin gen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Voor vrede in de wereld. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Voor 'n goede uitkomst. Parochie Oirlo Zaterdag: Feest van de Openbaring des Heren (Drie koningen). 19.00 Gez. H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepingen; Handrie Steeghs en Anna Steeghs-v. Rijwijck; overl. fam. Heetkamp- Hekking; Jos Verstappen, Antoinetta Smits en Antonia Verstappen; Arjan Classens en overl. fam. Classens- Kieft; overl. ouders Verstappen- Verhaag en hun kinderen Riek en Joos; Wim v. Rhee en zoon Peter. Zondag: 10.00 Hoogmis van de Openbaring des Heren (Driekoningen); overl. fam. Stevens-Steeghs; overl. ouders Tielen-Verstappen; overl. ouders Hesen-Heyligers en hun kinderen Harrie, Annie en Jos Goossens. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Roel Classens (buurt); jrd. overl. ouders Seijkens- Collin; jrd. Willem-Lamberdina en Martinus Friesen. Misdienaars: za: Wilma, Rianne, Karlien en Tim. Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. Contactadres 'Zorggroep': Ans Kunen, tel. 571454 bgg. Grad Swinkels, tel. 571616. Parochie Leunen Weekend: Hoogfeest: Openbaring des Heren (Driekoningen); le Zondag van de maand; bijz. collecte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Claessens-v.d. Weijer; Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen; wkd. Ton v. Dijck (4). Zondag: 10.00 Hgm. Gerard Thijssen en Fien Thijssen-Hesen en dochter Truus; Jos Martens en Anna Marlens-Clephas en overl. fam.leden; mndd. Piet Croijmans. Maandag: 19.00 Lsm. Piet Bouten; gest. jrd. Gerard Lucassen. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. overl. fam. Hendrickx-Jenniskens. Donderdag: 19.00 Lsm. Sjeng Philipsen en Door Philipsen- Verdijk. Vrijdag: Geen avondmis. Misdienaars: za 19.00: Annelies Heidens en Marieke v. Gorp; zo 10.00: Yvonne Theunis en Inge Theunis; weekb.: Groep 3. Lectoren: za 19.00: Jan Reintjes; zo 10.00: Annie Reintjes. Rectoraat Heide Zondag: Hoogfeest van de Openbaring des Heren; Drie koningen. 9.30 Hoogmis jgt. Grad Janssen tevens zwd.; mevr. Maria Welles-Camps (coll). Misd.: Ivo, Rian, Joep, Manon, Elian en Martin. Rectoraat Veulen Zaterdag: Feest van Drie-konin gen. 19.00 Hgm. Piet Spreeuwen- berg en Maria Philipsen; Teng Burgers; Frans v. Staveren en doch ter Nelly; priesterroepingen; t.e.v. H. Hart t.b.i. Misdienaars: za: Richard, Daan, Patrick en Kieki. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Petronella Janssen-Pouwels; Melanie Vriens. Zondag: 10.00 (Vivace); echtg. Gerardus Fleurkens en Anna Pouwels; overl. fam. Swinkels- Bennenbroek. Maandag: Geen H. Mis. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Wismans-v. Vegchel en Harry Geurts. Vrijdag: 19.00 Overl. ouders Camps-Spreeuwenberg. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Paul en Rob; zo 10.00: Dirk, Bram, Niels R. en Niels O.; wo 19.00: Rian en Anneke; vr 19.00: Ilaisa en Linda. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Albert Michels; jgt. Henricus v. Helden; Marie van Osch; jgt. Frits Hendrix en Johanna Pluk; tot zekere int. Misd.: Angela v. Tilburg en Jolanda Willems. Zondag: Feest van de H. Drie koningen. 10.00 Tot bijz. int. Misd.: Marloes Zwitserlood en Nikky Zegers. Woensdag: 19.00 Fam. Marcellis; Piet Janssen; Frans Muysers en Maria Litjens; Johannes Arts en Maria Aben. Kerk poetsen: mevr. Gielen- Verstappen en Claassen. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 10.00 Martinus v.d. Heuvel. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 H. Mis. Misdienaars: za: Ronnie, Nick de M.; zo: Grard, Mark, Niek, Nick H. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens. Rectoraat Smakt Zondag: Openbaring des Heren (Driekoningen). 10.00 Hoogmis voor Piet Poels; Truus en Theo Bonants; Harrie Beckers (fam. Teunissen); René Buijzen; overl. ouders Meenhuis-Wolterink; fam. Gommans-de Haart. Elke eerste zondag van de maand zal het gemengd koor deze viering helpen opluisteren. Woensdag: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis Nella Bastiaans-Deenen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 3 januari 1999 zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst bent u hartelijk uitgenodigd een kopje kof fie te blijven drinken en elkaar een gelukkig Nieuwjaar toe te wensen. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. donderdag 31 dec. 19.00 uur Oudejaarsdienst. Ev. J.A.J. Bals, Horst. Vrijdag 1 jan. om 10.00 uur: ev. J.A.J. Bals, Horst. Zondag 3 jan. om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. G. Hendriks, Achterberg, 's Morgens is er kinder oppas. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari 1999 worden weer de zittingsavon den gehouden in Oostrum. Voor vrijdag 8 januari zijn nog kaarten beschikbaar op het adres Randenrade 50, tel. 584114. PEEL EN MAAS 'n atx>nnement waard De spelling meester Spel correct In deze cursus leert u snel en effi ciënt welke veranderingen de nieu we spelling met zich meebrengt. Is het menuidee of menu-idee, Noord- Hollands of Noordhollands; spelt u insect, kopieus, produkt of publika- tie met een c of met een k; waarom is het bessensap en gerstenat? De regels en uitzonderingen en waar nodig de achtergronden van de nieuwe spelling worden u uitgelegd. Er wordt tijdens de lessen veel geoefend. Na deze cursus kunt u elke tekst puntgaaf gespeld en van leestekens voorzien op schrift krij gen. Een cursus vooral bedoeld als gids voor de taalpraktijk van alle dag. Er wordt gewerkt met actueel lesmateriaal. Deze cursus van 6 lessen start op 13 jan. bij de Volksuniversiteit in Venray. Venrayse gewond Bij een frontale botsing tussen een bedrijfsauto en een snorfiets is vori ge week dinsdag een 60-jarige Venrayse gewond geraakt. De vrouw, die de snorfiets bestuurde, werd per ambulance naar het zie kenhuis gebracht, waar men een gebroken sleutelbeen constateerde. De aanrijding ontstond toen de vrouw bij het nemen van een bocht onvoldoende rechts hield en vervol gens tegen de bedrijfsauto botste. Deze auto werd bestuurd door een 40-jarige man uit Venray. De Gouden Knol, de hoogste onderscheiding van carnavalsver eniging 't Knölleke in Leunen, gaat dit jaar naar Leo Jacobs. Dit vanwe ge zijn enorme inzet voor diverse verenigingen waaronder de voetbal club, de scheidsrechters- en biljart vereniging en natuurlijk 't Knölleke. De onderscheiding wordt op zondag 10 januari uitgereikt in gemeen schapshuis De Brink in Leunen. Zoals elk jaar krijgt iedereen ook nu weer de kans om mee te doen aan de prinsentoto. Iedereen wil wel eens een gokje wagen. Zeker als het gaat om de nieuwe Prins van Rooj. Allerlei namen worden gefluisterd. Maar, het blijft gissen. Op 9 januari a.s. wordt pas duidelijk wie de nieu we Prins van Rooj zal zijn. Hoe kun je meedoen? Voorheen kon men op de avond van de Prinseproklemasie het toto formulier, met daarop vermeld de naam van uw prinsenkeuze, inleve ren bij de entree van de schouw burg. Veel bezoekers van de Prinseproklemasie deden hieraan mee. Dat bleek wel uit het aantal ingeleverde totoformulieren. De prijs die u hiermee kon winnen was een fiets. Deze traditie wil de Kemissie Prinseproklemasie van De Piëlhaas voortzetten. Alleen de wijze waarop verandert. Vanaf 2 t/m 9 januari a.s. kunt u de onderstaande strook inleveren bij Albert Heijn, de C- 1000 in Veltum en de Plus-Markt in Landweert. Bij de ingang van deze winkels staat een grote bus waar de totoformulieren in gedaan kunnen worden. De bussen zijn her kenbaar aan de reclameposter van Rijwielhandel Van Raay. Deze rij wielzaak levert straks ook de fiets die te winnen is. De deelname is, in tegenstelling tot vorige jaren, gratis. Een extra reden om mee te doen. Wat u moet doen is: - alleen de bon zoals die hieronder is afgedrukt, gebruiken (géén kopieën); - duidelijk uw naam, adres en telefoonnummer vermelden; - duidelijk de naam van uw prin senkeuze vermelden (u mag hier slechts één naam invullen, anders is de strook ongeldig); - de ingevulde strook uitknippen; hierlangs afknippen - de strook in de hiervoor bestem de bussen bij één van de hierbo ven vermelde winkels depone ren; - rustig wachten op de uitslag (misschien bent u wel de win naar van deze schitterende fiets). De nieuwe prins zal op een later tijdstip bij Rijwielhandel Van Raay de fiets aan de winnaar overhandi gen. De winnaar zal hierover telefo nisch worden geïnformeerd. Niets staat u in de weg om niet mee te doen aan deze toto. Het kost u niets. U hoeft alleen de onder staande strook in te vullen en in te leveren. En... wie weet..., wordt u de eigenaar van een stoere tweewie- Ier!!! Het spreekt voor zich dat de leden van de Kemissie Prinseproklemasie, de leden van het bestuur van de Piëlhaas en de familieleden van de nieuwe prins uitgesloten zijn/wor den van deelname. Op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari worden bij de Zagewetters in Merselo weer de zittingsavonden gehouden (de Kermenaaj visite). Een keur van artiesten zullen op deze avonden optreden. De muzikale omlijsting is in handen van hofkapel Die Fidele. Het programma begint om 19.41 uur. De voorverkoop van entreekaar- ten voor deze zoals altijd weer naar verwachting grandioze zittings avonden is op zondag 27 dec. van 11.00 tot 13.00 uur in café Den Tom mes. PEEL EN MAAS 'n abonnejiient waard Zondag 3 januari wordt in het gemeenschapshuis van Overloon de 23e Liedjesmiddag gehouden. Dit jaar zullen acht liedjes meedingen naar de titel 'Huikraker 1999'. De Liedjesmiddag begint om 15.00 uur en toegangskaarten inclusief stem biljet en programmaboekje a ƒ7,50 zijn aan de kassa verkrijgbaar. Kinderen hebben gratis entree. De organisatie is in handen van fanfare De Vriendenkring en carnavalsver eniging De Huibuuke. Tevens zal deze middag prins Jeu II aftreden als prins van De Huibuuke en opgenomen worden in het Aid Prinsengilde. Na de prijsuitreiking om 18.15 uur zal een joekskapel zorgen voor een feestelijke afsluiting. Grotere acts kunnen er niet in Het Vorstenhal, dat dit jaar op zaterdag 6 februari gehouden wordt, zal qua omvang van de acts, een stuk kleiner zijn dan voorgaande jaren. Een en ander is het gevolg van de verbouwing van de schouwburg. "De foyer van de schouwburg is een stuk kleiner geworden", zo stelt Arno Lucassen, bestuurslid van De Piëlhaas en belast met de organisa tie van het Vorstenhal. "Het bal ken- deelnameformulier naam adres postcode/woonplaats uw prinsenkeuze merkte zich de laatste jaren ook door nogal wat uitbundige vondsten van de Venrayse carnavalsvierders. Grote boten en zelfs tractoren waren er tijdens het Vorstenhal, in de foyer van de schouwburg, terug te vinden. We moeten nu een stapje terug doen. Het is immers een van de best bezochte bals die De Piëlhaas orga niseert en dat willen we ook zo hou den. De categorie praalwagens komt dus te vervallen." Omdat vaak rond de jaarwisseling de mooiste ideeën voor het Vorstenhal worden geboren, is het volgens Lucassen belangrijk om nu al aan te geven dat niet alles meer kan. "We zullen daar dan ook, mede uit oogpunt van veiligheid, streng op moeten toezien. Wij vertrouwen dan ook geheel op het gezonde Piëlhazenverstand van de deelne mers." De categorieën waarin de jury dit jaar prijzen toekent zijn een lingen, duo's, kleine groepen (tot 5 personen), middengroepen (tol 10 personen) en grote groepen. De jury let met name op originaliteit, ver zorging en de activiteit zelf cq. het contact met de rest van het aanwezi ge vastelaovesvolk. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Groetjes uit Venray anno 192 De Grotestraat zoals u ziet 70 ja geleden met op de achtergrond Grote Kerk met (goed zichtbaar) h Angelustorentje. Vooraan rechts h winkelpand van Henri Heling, dr gerij - drogisterij en verfwinkel 'H Hert' (momenteel Blokkei Daarnaast het woonhuis plus au van dokter Struben. Deze dokter 22 jaar als zodanig in Venray wer zaam geweest en is per 1 juli 19: benoemd tot controlerend genee heer te Eindhoven. Op 11 juni 19: werd het pand tijdelijk bewooi door dokter Bloemen, die in februi 1929 verhuisde naar de Stationswi no. 9. In mei 1929 werd het pand vo rekening van dokter A. Vercouten verbouwd. Aannemer Piet Spee i Venray mocht deze klus klaren vo ƒ2.950,-. Op de open plek daarnaast we eind oktober 1928 het woon- winkelhuis gebouwd van en vo rekening van Jos Neetesc (Drogisterijj de Adelaar). De laag^^ inschrijver en bouwer was Claessen uit Venray voor de sq van ƒ8.778,-. Daarnaast het in 1927 gebouwd Lt winkelhuis van J. Pijpers, met daacTI naast het kledingmagazijn van JiE Fonck (nu Berden Mode). L Links zien we het pand van Custers - Kruideniers- en drogistei artikelen. Daarnaast de zaak in ijze waren, haarden en kachels en bram r kastenfabriek van De Haan. Et serene rust straalt vanuit deze wii kelstraat van lang geleden. De rai! van de paardentram, die zijn laats rit maakte in juli 1926 zijn korte ti later uit het straatbeeld verdwenen! Jan v.d. Putta ïsL_ IN AI eerder heeft u in deze kra VIJ kunnen lezen dat op 9 januari a,... tijdens de Prinseproklemasie 0** nieuwe prins van Rooj zal uitkc men. Venrays best bewaarde geheibnrf wordt tijdens de Prinseproklemasi onthuld. i Het programma is rond en ht i wordt weer een echte gala-avont Wij, leden van de Kemissi Prinseproklemasie zijn er klai voor. Het programma is anders dj7/"' voorgaande jaren. De Kemissi Prinseproklemasie heeft ervoo gekozen om het programma in o zaal korter te maken maar... zeke niet minder aangenaam! De activi teiten in de foyer krijgen dit jas meer aandacht. Tijdens het fee! voor en na het zaalprogramma zult regelmatig aangenaam worden vei rast door aanwezige artiesten e— muzikanten. Hoe, dat laten we no even in het midden. Natuurlijk reci pieert de nieuwe prins na afloop va de officiële proclamatie in de foye Ook dit gebeuren krijgt een extr tintje. Al lezende heeft u gemerkt dat ht programma met een waas va geheimzinnigheid is omgeven. D Kemissie Prinseproklemasie houd dit nog zo tot 9 januari a.s. U> nieuwsgierigheid wordt hiermee o: de proef gesteld en nodigt nog mee uit dit feest zeker mee te maken. Inmiddels hebben we ook toe stemming gekregen om, net als ii vorige jaren, foyerkaarten te verko pen. Er zijn in totaal 200 foyerkaar ten beschikbaar. Vanaf 21.45 uu kunt u terecht in de foyer, wanneer i ervoor kiest alleen het feest na he' officiële gedeelte in de zaal mee li willen maken. Een foyerkaart kos ƒ7,50 en is te koop bij de inganf" van de schouwburg. Het zaalprogramma is, in tegen stelling tot vorige jaren, niet via eer groot videoscherm in de foyer t<^ volgen. Zoals het er nu uit ziet heeft di. Kemissie Prinseproklemasie er alli vertrouwen in dat het een geslaagd! avond wordt. De nieuwe opzet ziej er stijlvol, feestelijk, schilderachtij en kleurrijk uit. De Kemissiil Prinseproklemasie hoopt dat d(- nieuwe vormgeving ook bij u in goede aarde valt. Wij wensen u ii- ieder geval een fijne feestelijk! - avond toe. Het programma begint om 19.4^1 uur. Zorg er voor dat u dan ook aan- wezig bent. U mag immers niets, missen. Wil jij of andere bladen zoals Grens en Maas,Zondagskran E3-Journaal, Trompetter, De Telegraaf Neem dan contact op met Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venrav

Peel en Maas | 1998 | | pagina 16