"Een pastor staat écht niet uitsluitend aan het sterfbed" DL yht. Je bent een rund als je met vuurwerk stunt... Henr-t/Tgmps 7000 Gulden voor Pandi-Mwangaza Artschool 'EEL EN MAAS IEZORGEN? |Oud papier Platform Lage Inkomens Eindej aarsshow Auto Arena MbvO Zwemclub De Meerpaal Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese Dirks Antiek en Stijlmeubelen naar nieuw pand Faro in kerstsfeer ,apponia in - EL EN MAAS ...strijkers in een plastic zak gedaan...plastic buis met rotjes gevuld...twintig strijkers in een glazen potje gedaan... idereen kent deze tekst die aan heeft op de voorlichlings- ters van de SIRE (Stichting ële Reclame). Maar toch zijn er r jaar weer volwassenen en jon en die letsel oplopen door te ten met vuurwerk. Daarom zet- de HALT-bureaus Steunpunt ray en Venlo alle belangrijke nog eens op een rijtje. ALS JE VUURWERK GAAT KOPEN: Koop vuurwerk alleen bij de erkende verkoopadressen. Deze kun je herkennen aan het opschrift: 'Verkoop vuurwerk. Roken en open vuur verboden'. Koop alleen goedgekeurd vuur werk. Goedgekeurd vuurwerk heeft altijd een Nederlandse ■ebruiksaanwijzing. e kunt goedgekeurd vuurwerk alleen kopen op de volgende dagen: dinsdag 29, woensdag 30 en donderdag 31 december. jlGa niet zelf experimenteren met vuurwerk. Maak vuurwerk nooit open en probeer niet om zelf 3 vuurwerk te maken. Knoeien met vuurwerk kost ieder jaar tientallen mensen hun handen, ogen of zelfs hun leven! HOE BEWAAR JE VUURWERK: - Bewaar vuurwerk op een veilige en droge plaats. Bijvoorbeeld in een blikken trommel met deksel. - Steek vuurwerk nooit los in je broekzak. Het afsteken van vuurwerk mag alleen op 31 december van 10.00 uur tot 1 januari 02.00 uur!!! VEILIG AFSTEKEN VAN VUURWERK: Lees ruim van te voren de gebruiksaanwijzing. Dat wil zeggen: niet buiten, om twaalf uur in het donker, maar ruim van te voren. Trek kleding aan die een stootje (of vonkje) kan verdragen. Draag zoveel mogelijk katoen. Nylon kun je beter niet dragen: vonken branden onmiddellijk in. Drink van te voren niet teveel alcohol. Als je aangeschoten bent heb je geen 'vaste hand' bij het afsteken en ben je niet goed in staat om op te letten wat je doet. Maak voor dat je naar buiten gaat de lontjes alvast vrij. Daarmee houd je tijdens het afsteken de vaart erin en het is ook nog veiliger. Steek vuurwerk aan met een aansteeklont of met een bran dende sigaret. Vuurwerk is namelijk het snelst en het vei ligst aan te steken met iets dat smeult. Gebruik nooit lucifers of een aansteker. Zorg bij het afsteken van vuur werk voor je eigen veiligheid en voor de veiligheid van anderen: gooi nooit vuurwerk naar iemand toe; en ook niet naar die ren; Zorg dat anderen minstens zes meter afstand houden. Dus: zes stappen van het vuurwerk vandaan; Steek vuurpijlen nooit uit de hand af, maar zet ze in een fles waarin een flinke bodem zand zit; Steek elk stuk vuur werk apart af. Zo houd je het overzicht en word je niet verrast door vuurwerk dat zijn eigen leven gaat leiden; Vuurwerk dat niet is afgegaan of waarvan het lontje gebroken is moet je nooit opnieuw proberen aan te steken. EN NA AFLOOP... - Ruim na afloop je eigen rommel van straat op. - Laat vooral geen weigeraars op straat liggen. Veel jonge kinde ren zoeken de volgende dag naar vuurwerkresten en proberen die opnieuw af te steken. Elk jaar gebeuren daardoor op Nieuwjaarsdag ernstige onge lukken. Stel je voor dat dit met jouw weigeraars gebeurt... zorg ervoor dat dit niet kan gebeuren en ruim ze op! - Steek ook zelf nooit weigeraars af. Ze weigerden niet voor niets en zijn dus onbetrouwbaar. Vuurwerkresten kun je het beste onschadelijk maken door ze in een emmer water te gooien. Lever het daarna in bij de milieudienst of de brandweer. Het HALT-bureau Steunpunt Venray en Venlo wenst ieder een een gezellig, feestelijk, knallend maar vooral ook een veilig 1999! Wil jij of andere bladen zoals :ns en Maas,Zondagskrant 13-Journaal, Trompetter, De Telegraaf leem dan contact op met c, Verspreidingsburo "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray VELTUM Dnderdag 24 december wordt [door leden van DOS Venray Merom oud papier opgehaald in [wijk Veltum (gedeelte gelegen sen de straten Langstraat, Weg in {Berg, Kempweg en Westsingel), svoners worden verzocht het lier uiterlijk om 13.00 uur gebun- 1 aan de straatkant gereed te zet- BRUKSKE laandag 28 december wordt hel bier opgehaald in plaats van op jerdag 26 december door het Ijkplatform. Zet het papier tussen "9 en 12.00 uur aan de straat. DE WIEËN e.o. Iedere laatste woensdag van de land haalt Atletiekvereniging nray-Regio oud papier in buurt- liap De Wieën. De bewoners van Jstraten Zandakker, Schutsboom, ndel, Groenewoltsepad, uisstraat, St. Franciscuslaan, St. '(itoniusstraat, Paterslaan, worden zocht om op woensdag 30 Icember om uiterlijk 18.30 uur oud pier in dozen of gebundeld aan de faat te zetten. MOLENKLEF Iedere laatste woensdag van de land haalt Atletiekvereniging nray-Regio oud papier in buurt- happen de Molenklef, Aan den il en de straten in de omgeving l^n de Werckerslaan. De bewoners irden verzocht om op woensdag december om uiterlijk 18.30 uur jd papier in dozen of gebundeld ft de straat te zetten. f)ok bestaat iedere zaterdag van 30 tot 17.30 uur de gelegenheid i oud papier te deponeren in de piercontainer van AV Venray- :gio die is geplaats aan de Weg in n Berg, hoek Veltumse effen/Kulutweg. Nadere informa- tel. 583529 of 582842. Openstelling apiercontainer Weg in den Berg In verband met 2e Kerstdag zal de id piercontainer van Atletiek- reinging Venray-Regio, geplaatst n de Weg in den Berg/hoek :cl Itumse Kleffen, op zaterdag 26 cember gesloten zijn. In plaats irvan zal de papiercontainer geo- nd zijn op maandag 28 december n 09.00 tot 16.00 uur. Op zaterdag, 2 januari, is de piercontainer zoals elke zaterdag bruikelijk is, eveneens geopend. Nadere informatie, tel. 583529 of 2842. In verband met de kerst is ons ntoor aan de Mozartstraat 20b sloten van maandag 21 december 98 tot en met zondag 3 januari 99. Gedurende deze periode wordt er :n spreekuur gehouden. Met ;ang van maandag 4 januari 1999 n wij weer voor u aanwezig. Dienst Geestelijke Verzorging VvGI niet langer 24 uur bereikbaar Waren er vijftien jaar geleden nog vijf pastors bij het Vincent van Gogh Instituut (VvGI) werk zaam, sinds het recente - in het kader van bezuinigingen onver mijdelijke - vertrek van Jos Korff wordt de dienst Geestelijke Verzorging nog maar door twee personen bemand. Door deze per sonele inkrimping kwam er per 1 december noodgedwongen een einde aan de 24-uurs bereikbaar heid van de dienst, wat betekent dat de verpleging van het VvGI niet langer in de nachtelijke uren een beroep kan doen op pastorale begeleiding bij het sterven. Guus van Loenen, al vijftien jaar gees telijk verzorger van St. Servaas, noemt het wegvallen van de per manente bereikbaarheid 'betreu renswaardig maar niet geheel onverwacht'. "Dat er juist op de dienst Geestelijke Verzorging wordt bezuinigd, komt omdat veel mensen nog niet weten wat pasto raal werk inhoudt en dus ook de waarde ervan vaak niet goed inschatten." "Geestelijke verzorging is gericht op het vermogen van de mens om over zichzelf na te denken", maakt Van Loenen duidelijk. De sympa thieke pastor uit Merselo rolde niet toevallig in het vak. "Ik word mijn hele leven al gefascineerd door de 'waarom-vraag'. Dat begon al op de middelbare school, waar ik me tel kens afvroeg waarom ik al die din gen toch in godsnaam moest leren. Mijn fascinatie voor de diepere betekenis van het leven resulteerde in een studie theologie in Nijmegen. Mijn keuze om in een psychiatrisch ziekenhuis te gaan werken was ver volgens een bewuste. Nergens anders komt de 'waarom-vraag' namelijk zo ruim en indringend aan bod dan in de psychiatrie. Van Loenen legt uit wat een pastor doet: "Een geestelijk verzorger binnen een psychiatrisch ziekenhuis als het Vincent van Gogh Instituut is min of meer een schaduwfiguur. Hij maakt geen deel uit van het behandelend team om de eenvoudige reden dat het niet zijn taak is om patiënten te genezen. Je kunt hem absoluut niet vergelijken met een maatschappelijk Drank oorzaak aanrijding De politie maakt proces-verbaal op tegen een 32-jarige automobilist uit Veulen die zondagnacht op de Leunseweg in Venray een aanrijding veroorzaakte en onder invloed van alcohol verkeerde. De man botste achterop een auto van een 50-jarige Venraynaar. Een blaastest wees uit dat de verdachte teveel alcohol gedronken had. Hem werd een rij verbod van 12 uur opgelegd en zijn rijbewijs werd ingevorderd. werker, die middels een practische werkwijze probeert om sociale pro blemen van mensen te signaleren en op te lossen." Volgens Van Loenen is het de taak van de pastor om de ziekte van de patiënt bespreekbaar te maken. "Het gaat om de vraag hoe iemand zijn ziekte beleeft, hoe hij met zijn kwetsbaarheid omgaat. Als je als pastor de patiënt begrijpt, kan dit de patiënt helpen uiteindelijk ook zichzelf te begrijpen. Je bent dus op een hele andere, meer geraf fineerde manier, met het probleem bezig. Je bent eigenlijk een soort tolk, die niet alleen sociaal vaardig is en goed luistert, maar probeert om de vragen die de patiënt stelt en de problemen waarmee hij wordt geconfronteerd in een groter geheel te plaatsen. Je gaat stapje voor stap je op zoek naar de zin van zijn leven. De problemen blijken altijd relatief te zijn. De mens is namelijk oneindig veel groter dan zijn pro bleem. Op het moment dat hij dat inziet, is hij voor zichzelf al een heel eind op de goede weg." MISVERSTAND Uit de woorden van Van Loenen wordt overduidelijk dat het werk van een pastor zich niet beperkt tot het verlenen van geestelijke bijstand aan het sterfbed. Dit hardnekkige misverstand, heeft zijn oorzaak in de onbekendheid van veel mensen met pastoraal werk. Ook het woord 'geestelijke verzorger' wordt door menigeen nog uitsluitend geasso cieerd met iemand die je in de laat ste uren voor je dood komt bekeren. "Het woord 'geestelijk' heeft echter betrekking op de psyche van de mens; het heeft in dit verband geen 'religieuze betekenis. De stervensbe geleiding is slechts een klein onder deel van mijn vak. Ik heb ongeveer 40 mensen met wie ik regelmatig contact heb. Ik praat met ze over hun leven en hoe ze hun ziekte daar in een plaats geven. Als mensen niet over God willen praten, wordt er ook niet over God gepraat. Ik bekeer dus niemand, laat dat duidelijk zijn. Iedereen die contact met mij zoekt, doet dat op vrijwillige basis. Daarnaast ga ik een keer per week, op zaterdagavond voor in de lithur- gie in kerk van St. Servaas. Het is dus alles b'j elkaar een volledige werkweek." RENDEMENTSDENKEN Het noodgedwongen vertrek van pastor Jos Korff - hij was door de bezuiningsmaatregelen boventallig geworden - heeft ervoor gezorgd dat er bij de dienst Geestelijke Verzorging van het het VvGI nog maar twee pastors werkzaam zijn: Willie den Hartog op St. Anna en Guus van Loenen op St. Servaas. "En dat is te weinig om de 24-uurs bereikbaarheid van de dienst te kun nen garanderen", zegt van Loenen. "Ontzettend jammer maar het is helaas niet anders. Het zat er ook een beetje aan te komen. Er werd immers steeds minder gebruik gemaakt van de bereikbaarheids dienst. Tja, en als ze dan ergens moeten bezuiningen, ligt het voor de hand dat dat op deze afdeling gebeurt. Bovendien is het werk van een pastor ook voor de directie mis schien niet concreet en doorzichtig genoeg. Ik kan dat niemand kwalijk nemen; het past een beetje in het rendementsdenken dat tegenwoor dig overheerst. Bij het pastoraal werk is dat gelukkig niet het geval." Hoewel de 24-uurs bereikbaar heid van de dien.st Geestelijke Verzorging is vervallen, laat Van Loenen weten dat ze hem in het geval van nood altijd kunnen bellen. "Het enige verschil is dat het voor de verpleging nu maar afwachten is of ik thuis ben. Als dat het geval is, zal ik te allen tijde komen. Daar kunnen ze van op aan." Design Björn Weckström JUWELIER Grotestraat 50, 5801 BH Venray, Tel (0478) 581261 Fax (0478) 582879 dinsdag 22 december 1998 - Pagina 7 BIODYNAMISCHE THERAPIE TE HOLTHEES In de praktijk voor LICHAAMSGERICHTE PSYCHOTHERAPIE te Holthees werkt Leo Oome als BIODYNAMISCH THERAPEUT. BIODYNAMISCHE THERAPIE is een lichaamsgerichte psychothe rapie die door middel van massage en expressieoefeningen de uit wisseling tussen lichaam en geest (psyche) verbetert. Door de MASSAGE wordt het zelfherstellend vermogen van je lichaam en psyche geoptimaliseerd onder andere door verbetering van de werking van het maag-darmkanaal en de ademhaling. Door de therapeutische benadering wordt je levensenergie uitgenodigd je gehele lichaam te doorstromen door het loslaten van energie blokkades en spanningen in spieren, weefsel en darmkanaal. Energie-blokkades door spierspanning wordt grotendeels veroor zaakt doordat jij je aanpast aan je omgeving. Hierdoor verlies jij het contact met hetgeen eigenlijk het beste voor je is. Wanneer jij je langdurig (bijv. door opvoeding, werkdruk, weinig sociale ruimte) of plotseling intensief (bij. door geweld, ongeval, schokkende gebeur tenis) moet aanpassen ontstaat er een (chronische) spierspanning die vaak leidt tot lichamelijke klachten zoals migraine, spierpijn, buikpijn, gewrichts pijn of psychische klachten zoals zwaarmoedigheid, lusteloosheid, stress, onevenwichtigheid Geblokkeerde energie veroorzaakt pijn. Stromende energie doet leven. Leven is jezelf kunnen uitdrukken en genieten. De weldadige BIODYNAMISCHE THE RAPIE laat je aan den lijve ervaren wat het betekent als jij je weer thuis voelt in je lijf, jij je weer kunt uitdrukken, jij je weer voelt leven- In deze individuele therapie hervind je jezelf. Voor informatie bel je 0478-636287 Leo Oome, Biodynamisch Therapeut Auto Arena heeft op 28, 29, 30 en 31 december een eindejaarsshow op haar vestigingen in Venlo, Venray en Helden-Panningen. De afgelopen maanden was er heel veel Volkswagennieuws. Er werden twee nieuwe Volkswagens geïntrodu ceerd: de Lupo en de Bora. En op 23 december volgt de officiële introductie van de New Beetle. De Lupo, de Bora en de Beetle hebben in de pers inmiddels alle maal goede recensies gekregen. De Lupo is het kleinste model, maar net zo volwassen als alle andere Volkswagen. De nieuwe Lupo is de meest complete auto in zijn klasse. Stoer, robuust en sterk op alle pun ten. De Bora is een sportieve sedan, waarbij werkelijk alles in dienst staat van rijplezier. De Bora valt niet alleen op door zijn design, comfort en veiligheid. Hij onderscheidt zich met name door zijn voorbeeldige rijeigenschappen. De New Beetle is een volledig nieuwe auto, waarbij de karakteristieke stijlkenmerken van de Kever behouden zijn geble ven. Z'n klassieke lijnen maken de New Beetle tot een absolute blik vanger in het verkeer. De New Beetle, gebouwd volgens de modernste technologische inzichten, is bovendien voorzien van alle com fort en uitgerust met geavanceerde veiligheidssystemen. Tijdens de eindejaarsshow staan de drie nieuwe modellen van Volkswagen in de schijnwerpers. Er is echter nog veel meer te beleven. Want naast alle primeurs staat de complete lijn van Volkswagen in de showroom. De levertijden van Volkswagen zijn aanzienlijk ver kort. De Passat en de Polo bijvoor beeld zijn zelfs al uit voorraad leverbaar. Naast het Volkswagennieuws is in de Audi-showroom in Venlo de nieuwe sportcoupé van Audi te zien: de Audi TT. Bovendien zijn er volop accessoireaanbiedingen. Auto Arena nodigt u uit om het nieuws te komen bekijken onder het genot van een oliebol en een drankje. De opening stijden zijn 28, 29 en 30 december van 08.30 tot 17.00 uur en op 31 december van 08.30 tot 17.00 uur. Opbrengst kerstactie Raayland College Afgelopen vrijdag werd in de aula van het Raayland College door tekendo cent Henk Vissers een cheque van 7.000 gulden overhandigd aan de heer Waayenburg. Het geld is de opbrengst van de Kerstactie en is bestemd voor de Pandi-Mwangaza Artschool in Kisumu West-KeniaTijdens de feestelij ke overdracht in een bomvolle aula waren er tussendoor ook diverse optre dens en stands over Afrika. Dit wordt onze laatste medede ling. Per 1 januari wordt het zwem bad gesloten, dan kunnen wij daar, na 19 jaar, niet meer terecht. Vervangende ruimte hebben we nog niet. Woensdag 23 december is ons laatste zwemuurtje, ook de leden van vrijdag kunnen dan nog komen. Rest mij nog die dames te bedan ken die mij in al die jaren met alles geholpen hebben. We gaan tot besluit donderdag 14 januari naar Smakt. Daar is om 15.00 uur een H. Mis voor de overleden leden. Aansluitend een warm-koud buffet in het Pelgrimshuis (eigen kosten); ook oud-leden. Wie hieraan wil deelnemen gelieve zich op te geven voor 7 januari bij mevr. Schrooten- Hendrix, tel. 0478-583309. Vandalen gearresteerd Th.pp ir\n ftont T.-TO TV i-llr uit Oirlo en Venray zijn vrijdagavond tijdens een avondje stappen aange houden wegens vernieling van een ruit van een winkel aan de Schoolstraat. De jongens die onder invloed van alcohol waren, gooiden zonder reden een fiets door de win kelruit, waarna zij een cafe binnen gingen. Op aanwijzingen van enkele getuigen konden beiden worden aangehouden in het cafe en overge bracht naar het bureau. De jongen uit Oirlo bekende zijn misdraging. Hij werd na te zijn gehoord huis waarts gestuurd. De andere jongen ontkende en werd zeer agressief tegenover een agent. Hij werd hier op overgebracht naar het bureau in Venlo. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activitei ten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst wor den. VROUW/MAN Synthese zoekt een gastheer/gast vrouw voor het onderhouden van contacten met bezoekers, het ver zorgen van koffie, thee e.d., om de telefoon aan te nemen en het afhan delen daarvan en om bewoners ont spanning- en ontmoetingsmogelijk heden te bieden in het St. Joriskwartier te Venray. Men zoekt iemand die enthousiast en gemotiveerd is. die kan omgaan met ouderen en kan samenwerken met anderen. De werktiiden ziin in overleg: voor de vrijdag één dagdeel of woensdagmorgen of donderdagmid dag van 14.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie over deze vacature kunt U contact opnemen met Synthese Venray, Bergweg 4, 5801 EG Venray, tel. 0478- 586245 (Kees Moerkerk of Karen Longstaff). Peel en Maas zoekt met spoed een bezorger in Meerlo. Voor informatie, tel. 0478-582727 Het is dertien jaar geleden dat Peter Dirks in zijn garage in Zeilberg begon met klokken te res taureren. Al vlug kwam daar ook het opknappen van meubels bij en dat betekende dat de ruimte al vlug te klein was. Na twee jaar werd dan ook verhuisd naar de Zeilbergsestraat 32a en werd er een echte antiek- en curiosawinkel geo pend. Echtgenote Diana kwam toen ook zakelijk in beeld want zij hield en houdt zich voornamelijk bezig met de verkoop. De afgelopen 11 jaar werd de col lectie steeds uitgebreider en op een steeds hoger niveau gebracht. Dat gold zowel voor het antiek als voor de stijlmeubelen. Die trend wordt nog steeds voortgezet en het zich nog steeds uitbreidende assortiment vroeg opnieuw om extra ruimte. Op een steenworp afstand, aan de Blasiusstraat 15, deed zich een mooie kans voor toen de gemeente belsloot daar geen wegverbinding naar de achterliggende wijk te maken. Peter en Diana kochten het al zes jaar leegstaande pand en heb ben er nieuwbouw gepleegd. Het is een prachtige zaak gewor den met maar liefst 600 vierkante meter winkelruimte (drie maal zo groot als voorheen) en een ruime werkplaats, want naast verkoop wordt er ook restauratie gepleegd en worden er ambachtelijke stijlmeu belen op maat vervaardigd. Van de nevenhandel in curiosa is men afge stapt vandaar de nieuwe naam 'Dirks Antiek en Stijl meubelen'. Op 2e Kerstdag wordt de nieuwe zaak geopend en is er open huis van 11.00 tot 17.00 uur. Zeker de moeite waard om een kijkje te gaan nemen. Het zal er zeker druk worden gezien de grote klantenkring die men tot ver in de regio heeft. Het echte vakwerk! De oude Egyptenaren bouwden piramides om de lichamen van hun Farao's te behouden en voor eeuwig te beschermen. De piramides die zij hiervoor bouwden zijn met grote precisie gebouwd. Faro bouwt ech ter geen piramides maar badkamers. Alle werkzaamheden die nodig zijn om een badkamer te bouwen zijn ondergebracht in één 'piramide'. Van wand- en vloertegels tot natuur steen, levering en plaatsing van het sanitair, sauna's, stucwerk, kortom alles wat nodig is om een complete badkamer af te leveren. U kunt gerust al het werk uit handen geven. Faro verzorgt voor u van begin tot eind de gehele verbouwing. En doet dat met de bekwaamheid van de oude Egyptenaren. Kom badkamers kijken bij Faro Als u een bezoek brengt aan de showroom van Faro krijt u een dui delijk beeld van de hedendaags bad kamerinrichtingen. In onze showroom zijn complete badkamers in verschillende opstellingen te bewonderen. De grote merken zijn goed vertegenwoordigd. Daarnaast vindt u er een groot assortiment aan wand- en vloerte gels en natuursteen. Wij bieden u een keuze uit hoogwaardige kwali teit tegen een betaalbare prijs. Kerstshow Hoe lang loop. u al rond met plan nen voor een nieuwe badkamer? Kom dan nu kijken tijdens onze kerstshow op 28, 29 en 30 december van 09.00 tot 18.00 uur en maak kennis met de allernieuwste badka mertrends. Een badkamer van Faro is een aanschaf voor het leven. Verfrissende vormgeving en pure luxe. U bent van harte welkom bij Faro, Bemmelstraat la in Horst. Dronken achter het stuur Een medewerker van een beveili gingsbedrijf meldde zaterdagnacht om 03.50 uur dat er een dronken man met zijn auto langs de Smakterweg stilstond. De politie patrouille trof een 29-jarige inwoner van Vierlingsbeek achter het stuur van deze auto, waarvan de motor liep, aan. De agenten namen de sleutels van zijn auto in beslag met de mededeling dat hij die zondag morgen mocht komen halen op het bureau. Nog voordat de agenten ver trokken viel de automobilist in een diepe slaap. Inbreker gepakt Zaterdagmiddag rond 13.45 uur werd een 42-jarige inwoner van Venray aangehouden op verdenking van inbraak. De politie doet onder zoek naar eventuele andere inbraken die de man zou hebben gepleegd. Een bewoner zag aan de Maasheseweg een vreemde auto op de oprit bij zijn pand staan. Toen hij ging kijken liep er een onbekende man met gereedschap in zijn handen vanuit zijn schuurtje weg. De politie kon de verdachte op de Ravelstraat aanhouden en trof in zijn auto de gestolen gereedschappen aan. Hij werd aangehouden en bleek eerder vandaag aan de Stationsweg even eens te hebben ingebroken. Tegen hem wordt proces-verbaal opge maakt.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 7