ie mrtUstr tel 0478 58 77 39 r 'Hoe leuk beleggen ook is, je moet 't wel serieus aanpakken'. 'De Prinses en de I\iinmansj ongen l GRAND CAFE (U Speciale Theaterarrangementen Het Theaterarrangement bestaat uit Cindy Peress en band in De Bonte Koe Organisatie van klein schalige evenementen Country Line Dance Crescendo zingt in Intrattiin Silvester Party E-mail adres Peel&Maas Danceparty in Gryphus Proeverij elke zondag High Tea fj elke zaterdag f32.50pp. Klucht in het dialect 'De Vrolijke Jordanezen' JEL EN MAAS donderdag 10 december 1998 - Pagina 3 Programma Schouwburg Venray Reinder van der Naait met jn nieuwste programma link en Jeugdtheater 't ppeltje met 'De Prinses en Tuinmansjongen' zijn omende week te zien in de :houwburg Venray. "|Het carrière-verloop van :inder van der Naait is even namisch als het leven zelf. De drukkelijke aanwezigheid van irlingen smoorde een glanzende Dpbaan als leraar wiskunde in de em. Als computerprogramma- ir voorzag hij als een van de eer- i >n het naderende millennium- obleem. Dus werd hij cabaretier. 3( idrie avondvullende voorstellin- n draagt een nog steeds groei- d, enthousiast, publiek hem op -inden. Zijn nieuwe programma ink is het allerbeste tot nu toe. ndat er nog meer gelachen kan jrden. Niet om wat voor de hand ;t, maar om alles wat hem -en ssant- voor de voet komt. En dat veel, heel veel. Reinder van der lalt is dinsdag 15 december te st in de Schouwburg Venray. invang 20.00 uur. LIEFDE rheater 't Appeltje bewerkte 'De linen van Dorr van de bekroonde iderboekenschrijver Paul Biegel een nieuw en verrassend :atersprookje over de liefde tus- n de prinses Mijnewel en de mmanszoon Jouweniet. In de Theater 't Appeltje presenteert een nieuw en verrassend theatersprook je kasteeltuin ontmoeten ze elkaar, maar hun liefde heeft geen toe komst. Een heks betovert de jon gen, die verandert in een zaadkor rel. De prinses moet hem zaaien in de tuinen van de dode stad Dorr om de betovering te verbreken. Uiteindelijk wordt de onmogelijke liefde mogelijk. Theater 't Appeltje neemt de toeschouwer mee in een sprookjesachtige wereld, waarin de prinses het wint van de boze heks. De voorstelling op woensdag 16 december begint om 14.30 uur. Zondag 13 december komen liefhebbers van het populaire Country Line Dance weer vol ledig aan hun trekken tijdens een speciale Danceranch mid dag. Op de meest recente muziek kunt u uw eigen favo riete line dances weer volop beoefenen bij Dans- Partycentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 in Venray. De toegang van deze middag is geheel gratis en duurt van 13.30 tot 16.30 uur. Grand Café De Artiest dagelijks geopend direct gelegen naast de hoofdingang van de schouwburg iedere dag verrassende schotels en menu's met verrassende prijzen prachtig uitzicht sfeervolle eigentijdse inrichting regelmatig live-optredens uit 'eigen huis' ideaal voor een combinatie met een schouwburgbezoek welkomstdrankje in De Artiest 3-gangen diner inclusief 2 drankjes theatervoorstelling pauzedrankje gratis garderobe in schouwburg het arrangement is op verzoek uit te breiden met bijvoorbeeld een feestelijk drankje in De Artiest na afloop van de voorstelling ook als u al in het bezit bent van kaarten voor een voorstelling kunt u gebruik maken van een arrangement. Het arrangement kost dan f 37,50 p.p. dinsdag 15 december Reinder van der Naait Een avondje lachen met deze welbespraakte cabaratier Arrangementsprijs f 49,- zondag 13 december Lex Steverink Deze pianovirtuoos speelt voor u in een kerstambiance zijn repertoire Music for the millions. Optreden van 15.00 tot 18.00 uur. Toegang is gratis. Te koppelen aan een theaterarrangement. - vrijdag 18 december Rob de Nijs Feestelijk concert met Rob de Nijs. Arrangementsprijs f 89,- zondag 20 december Lex Steverink Deze pianovirtuoos speelt voor u in een kerstambiance zijn repertoire Music for the millions. Optreden van 15.00 tot 18.00 uur. Toegang is gratis. Te koppelen aan een theaterarrangement. dinsdag 22 december De Notenkraker Hét familieballet voor de kerst. Arrangementsprijs f 69,- voor kinderen t/m 14 jaar f 57,- woensdag 23 december Scrooge the musical Engelstalig, volledig boventiteld. Arrangementsprijs f 89,- voor kinderen t/m 14 jaar f 69,- zondag 27 december Kerstconcert door het wereldberoemde Kiev. Kamerkoor en het Venrays Mannenkoor Tijdens het diner en na afloop van de voorstelling zorgt pianist Lex Steverink voor stemmige pianoklanken in kerstsfeer. Arrangementsprijs f 69,- maandag 28 en dinsdag 29 december Jeans Lekker meeswingen met en genieten van de populaire popsongs uit vervlogen jaren door de Unbeatable Jeans. Arrangementsprijs f 77,50 Totaal (theater)avondje uit? Wij reserveren graag uw tafel. Reserveringen grand café De Artiest tel. 0478 58 77 39. Binnenkort informeren wij u over de officiële opening. Bij de Rabobank kunt u op verschillende manieren beleggen. Zo hebben we natuurlijk de beleggingsfondsen van de Robeco Groep, waar u weinig meer aan hoeft te doen dan de vruchten te plukken. Maar u kunt ook zelf actief gaan beleggen in aandelen, obligaties en opties. Hoe dan ook, we staan u graag bij met gerichte adviezen en optimale beleggings diensten. Die kunnen variëren van nieuws berichten en koersinformatie tot een op uw situatie toegesneden advies. Praat er eens over met uw adviseur van de Rabobank. verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum tel.(0478)530 216 peelmaas@tref.nl Zevenrode tel.(0478)530456 rabol281@tref.nl De uit New York afkomstige Cindy Peress zal zondag 13 decem ber met haar begeleidingsband een dynamisch concert verzorgen in café De Bonte Koe. Cindy omschrijft haar muziek als bluesy, rocky, jazzy, thrasky, funky folk soul. Alhoewel Cindy, met haar krachtige stem, voornamelijk solo door Europa toert, komt ze nu naar Venray met een geheel nieuwe getalenteerde formeerde band, door haar energieke melodische songs tot een spetterend geheel maken. Begin jaren zeventig trad de nog altijd mooi ogende Cindy Peress veelal op in clubs als Folk City en The Bitter End in New York. Eind '70 vertrok zij naar Amsterdam waar ze enkele lp's en cd's produceerde. Nu presenteert Cindy zondag haar nieuwste cd in De Bonte Koe onder de titel 'The Magic of Music'. Haar band bestaat uit Alen Svetopetric, bas; Terri McCullagh, guitar; Michiel Heeneman. bas vocals; Hans Waterman, drums en Ramon Hamal. ook drums. Cindy Peress en band, a.s. zondag 13 december, aanvang 20.00 uur. De entree is ƒ5.-. De Net: nieuw initiatief in Venray Niks te doen in Venray? Als het aan de Venrayse kroegdichter Myce Surminski en zijn kompanen Gerard Bastiaans en Ton Mulders ligt, bruist het binnenkort van de kleinschalige evenementen in de gemeen te. Het drietal heeft onder de noemer De Net het initiatief genomen om dergelijke evenementen te organiseren. Verder willen zij een interactie op gang brengen in Venray tussen mensen die op de een of andere wijze creatief of kunstzinnig bezig zijn. Zij hebben daarnaast het streven om alle mogelijke activiteiten beter onder de aandacht van de regionale bevolking te brengen. Dit moet mensen stimuleren om meer deel te nemen aan het culturele leven in Venray. Zaterdag 12 december is de oprichtingsvergadering van De Net in café De Evenaar. Mensen die belangstelling hebben, kunnen vanaf 20.00 uur met de initiatiefnemers van gedachten wisselen. Voor meer informatie; Myce Surminski, tele foon 580080. of Ton Mulders, telefoon 587237. Zondag 13 december is senioren koor Crescendo te beluisteren bij Intratuin aan de Langstraat te Venray. Het koor start om 13.30 uur met een gevarieerd programma. Er zullen niet alleen advents- en kerst liederen worden uitgevoerd, maar ook wat meer klassieke motetten en natuurlijk vrolijke zang. Partycentrum Janssen Evenals de afgelopen jaren orga niseert Partycentrum Janssen aan de Raadhuisstraat 6 in Venray met Oud en Nieuw weer een spetterende afsluiting van 1998 geheel in sfeer tijdens de langste nacht van het jaar. U wordt vanaf 22.30 uur opge wacht met een heerlijk warm en koud buffet waarmee de avond begint. Bekende muzikale klanken zullen gedurende de gehele avond en nacht aan elkaar gepraat worden door de eigen huis dj. Klokslag 12 wordt het nieuwe jaar dan op een ludieke wijze ingeluid met een spet terend champagnevuurwerk met daarbij natuurlijk voor iedereen een gals van dit heerlijke vocht. Daarna gaat het feest door tot in de kleine uurtjes. Voor middernacht kunt u meedingen naar een prijs t.w.v. ƒ150.- door het inleveren van uw eigen favoriete muzikale top 10. Hieruit wordt een selectie gemaakt met de 30 meest populaire num mers. Degene waarvan de meeste nummers in deze lijst voorkomen is de winnaar. Toegangskaarten voor deze avond die voor iedereen toegankelijk is, losten slechts ƒ25,- inclusief buffet en champagne en zijn verkrijgbaar tot 21 december of zolang de voor raad strekt. vol=vol! Voor meer informatie of aanmelden, tel. 0478- 510500. peelenm@tref.nl Op zaterdag 12 december vindt er in jongerencentrum Gryphus te Vierlingsbeek een danceparty plaats. Tijdens deze party aan dacht voor regionaal dj-talent met als gasten dj Tim en dj Koen. Al eerder bewees dj Tim in Gryphus dat hij prima in staat is een fijne en dansbare set techno en trance neer te zetten. Vanwege die prestatie in het verleden is de man uit Boxmeer gevraagd om dit tij dens een langere set nog eens dun netjes over te komen doen. De Overloonse dj Koen draait jump-up en drum 'n' bass in de stijl van Aphrodite. Daarnaast is dj Koen bezig met het maken van eigen nummers waarvan hij er wellicht enkele ten gehore zal brengen. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur en de entree bedraagt ƒ5,-. Meer informatie is te vinden op Internet http://come.to/gryphus om 12.30 uur Iuiat u verrassen met diverse proeverijtjes (6 of9-gangen) va. .f42.50p.p. j (6-gangen) bel voor meer informatie: lAMbu^isvhX jU. PAW,I Marion Harold Michiels Schoolstraat 31, Venray S 0478-582215 v.a. 14.00 uur f Een gezellig samenzijn met effrftPMf aan zoete en hartige hapjes bel voor meer informatie: \4t4tAWlA4«% M. PASU*1 Marion Harold Michiels Schoolstraat 31Venray s 0478-582215 Voor de spelers en alle mensen achter de schermen van toneelgroep Vondel uit Castenray breekt weer een spannende tijd aan. want het komend weekend verzorgen zij twee uitvoe ringen van de klucht 'zilveruitjes en augurken'. De afgelopen maanden is er weer keihard gewerkt onder des kundige regie van Hay Dinghs. Extra spannend is het omdat de klucht gebracht gaat worden in het dialect. Hierdoor zal het geheel nog meer tot zijn recht komen. Alle medewerkers van toneelgroep Vondel hebben veel plezier beleefd aan het instuderen en zij gaan er voor zorgen dat u een gezellige, lachrijke avond tegemoet gaat. Een korte inleiding op het verhaal. Sinds de dood van Drika, de vrouw van Jeremia Zwanepoel. is Trui inge trokken om oom Jeremia te helpen. Ze hoopt zo erfgename te worden. Tot haar grote schrik ziet ze dat Jeremia de laatste tijd wel erg geïnte resseerd is in een mooie stadse meid: Adèle Piet. Ze is bang dat dit wel eens op een huwelijk kan uitdraaien en dan kan ze de erfenis wel verge ten. Als laatste redmiddel besluit ze de hulp in te roepen van haar zus Mina Bakgraag met haar sullige man Gradus. Trui en Mina beramen samen een plan om Adèle kwijt te raken, ondertussen kan Gradus het wel erg goed vinden met buurvrouw Hermien Kweldons en hij probeert op zijn beurt verlost te worden van zijn bazi ge vrouw Mina. Dit alles leidt tot een aaneenschakeling van komische ver wikkelingen... Indien u houdt van een gezellig avondje uit en graag lacht, dan kun nen wij u een bezoek aan ons gemeenschapshuis De Wis in Castenray van harte aanbevelen. Zowel op zaterdag 12 als op zondag 13 december begint de voorstelling om 20.00 uur precies. Toegangskaarten zijn uitsluitend in de voorverkoop verkrijgbaar bij café Het Doelhuis in Castenray, Rabobank Zevenrode Oirlo en Leunen en telefo nisch te reserveren 0478-571308. Jera'70 Ysselsteyn presenteert Zaterdag 12 december zullen De Vrolijke Jordanezen optreden in de Jera'70 in Ysselsteyn. De Vrolijke Jordanezen is een tienkoppige Horster band die smartlappen speelt in een eigentijds jasje, overgoten met een flinke portie verbale diar ree. Ze waren nog maar een maand bezig toen ze in het voorprogramma van De Heideroosjes. 2000 punkers volledig op de zop zetten. Hierna besloten ze. eigenwijs als ze zijn. geen voorprogramma's meer te doen. Wat gebeurde? Andere grote namen zoals de Sjonnies. de Havenzanger. Beppie Kraft. Big Benny en de Maisgirls stonden de zaal voor De Vrolijke Jordanezen op te warmen. Onvergetelijk was ook het tv- optreden in de Zoepkoel in Venlo voor 7000 mensen en in augustus stonden ze op de Parkfeesten, even eens in Venlo, waar enkele tiendui-" zenden bezoekers zijn geweest. Wat er gebeurt tijdens een optreden is met geen pen te beschrijven, vanaf de eerste minuut is er stemming, met als motto: 'Dikke lollie maken'! Vlaggen, papier en rare verkledin gen... kortom een avond waar men nog lang over zal napraten. Dus mis het niet op zaterdag 12 december, zaal open 20.00 uur en de entree bedraagt ƒ5,-. f4cye*td<i ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins. B. van Casteren-van Gils, R.E, Gabeler, H. Schraven, F. Schmeetz, M. van Tiel, I. van Tiel- Knoppen en J. Wittgen: 7,a: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 zo: M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen, P. Corver, P. Henkes, R. Keijzer, L. Keijzer-Bors, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, M. Van Straaten. J. de Vocht: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen R. GOEDEGEBUURE en G. GELLING DIERENARTSENPRAKTUK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren R. v.d. REIS tel. 06-54630234 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 0478-5 i 3727 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd, tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray. Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Henk Lammen Christ van den Munckhof Bas Poell Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. "Mefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1998 | | pagina 3