Krasactie Winkelcentrum Prinseproklemasie De Piëlhaas wet milieubeheer woningwet wet ruimtelijke ordening Ysselsteynseweg/ Litsenbergweg Noodopslag en dierlijke mest TAXATIES 1 Ij Kennisgeving Kap- vergunningen Het grootste avontuur is de ontmoeting met jezelf Vacaturebank vrijwilligers- centrale Synthese PEEL EN MAAS donderdag 3 december 1998 - Pagim Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit: 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. P.S.M. Willems, Weverslo 4 te Merselo voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundvee-, varkens- en paarden- houderij, gelegen aan Weverslo 4 te Merselo; 2. Maatschap D.W. Prinsen, Twistweg 14 teVredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een scharrelkippenhouderij, gele gen aan de Twistweg 14 te Vredepeel. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 december I998 tot en met 31 december I998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1V.O.F. Walter Fresh Food, Roffert 7a te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het uitbreiden/wijzigen van een inrichting voor opslag, conditione ring en distributie van agrarische producten t.b.v. de horeca, gelegen aan de Roffert 7a te Castenray; 2. Maatschap P.H. Hesselmans, Deurneseweg I48 te Ysselsteyn voor een nieuwe.de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrund- vee- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Deurneseweg I48 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 december I998 tot en met 14 januari I998 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Maatschap Lemmens, Timmer- mannsweg 54 te Ysselsteyn voor het wijzigen van de te bouwen stal voor fokvarkens aan de Timmer- mannsweg 54 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 3 december I998 tot en met 17 december I998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat erA.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het oprichten van een riool- en poldergemaal inge volge het Besluit riool- of polder gemalen milieubeheer op het per ceel N928 nabij de Weideweg te Leunen; 2. J.H.W.F. Linders, Hoebertweg 29 te Venray voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van propaan ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer aan de Hoebertweg 29 te Venray; 3. E.A.M. van den Berg, Meerselse- peel 7 te Ysselsteyn voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van propaan ingevol ge het Besluit opslag propaan Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. - het uitbreiden van de woning aan de Vlinderbloem 12 te Venray tnv W. Frederix, Vlinderbloem 12; - het plaatsen van een dakkapel aan de Knopkruid 49 te Venray tnv A.P.M. Klein, Knopkruid 49; - het bouwen van een bergbezink- bassin in het Brukske tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 82 te Venray tnv E.H.C. Dijkmans, Penningkruid 82. Bouwvergunning verleen^ Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. - het bouwen van een afdak aan de Churchillstraat 4 te Venray tnv G.H. Boekholt, Churchillstraat 4; - het vergroten van de woning aan de Prins Hendrikstraat 22 te Venray tnv G.J.G. van den Munckhof, Prins Hendrikstraat 22; - het plaatsen van een ondergrond se tank tbv restafval aan de Clara Wichmannstraat te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 55 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Dolomietenlaan 2 te Venray tnv P. van Marle, Dolomietenlaan 2. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan de Pinksterbloem 24 te Venray tnv L.G.A. Maas, Pinksterbloem 24; het bouwen van een buitenber ging aan de Dagoberthof 12 te Venray tnv J.T.M. Rongen, Dagoberthof 12; het verbouwen van de woning aan de Merseloseweg 84 te Ven ray tnv R.M.P.A. Schattevoet, Annie Romeinstraat 16 te Venray; het verbouwen/uitbreiden bedrijfsgebouw aan de Weverstraat 2 te Venray tnv H.J.P Martens, Kempweg I47 te Venray; - het uitbreiden van de verblijfs- ruimte aan de Kamperfoelie 62 te Venray tnv W.F.T. Huigevoort, Kamperfoelie 62; - het uitbreiden van de woning aan de Vlindérbloem 11 te Venray tnv W. Frederix,Vlinderbloem 11 het bouwen van een carport/ver- vangen garagedeur aan de Engelenstraat 2 te Venray tnv J.T.R. van der Voorn, Engelenstraat 2; - het vergroten van de woning aan de Penningkruid 82 te Venray tnv E.H.C. Dijkmans, Penningkruid 82. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 december I998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Carry van Bruggenstraat 2 te Venray tnv F.W.J. Slagmolen, Carry van Bruggenstraat 2. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 december I998 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 3 december 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, CTh. vanVelzen Met ingang yan woensdag 2 december I998 is de Ysselsteynseweg, gedeelte Jan Poelsweg tot Litsenbergweg, weer voor alle verkeer geopend. De Litsenbergweg. gedeelte Ysselsteynseweg tot Pater Tulpstraat, ^blijft tot het eind van de straatwerkzaamheden nog afgesloten. milieubeheer aan de Meerselsepeel 7 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden inge zien van 3 december 1998 tot en met 17 december I998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bbvengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray, 3 december 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Als gevolg van de slechte weersom standigheden van de afgelopen tijd, is de afzet van dierlijke mest gestag neerd. De aanhoudende natte weer somstandigheden hebben er toe geleid dat dierlijke mest niet of nau welijks kan worden uitgereden. Ook de afvoer naar gebieden elders in Nederland is niet meer mogelijk. Het gevolg is dat op een aantal veehoude rijen de maximale opslagcapaciteit van mest is bereikt. Wanneer de mogelijkheden zoals mestzakken, mestbassins, en (eigen) oude leegstaande drijfmestkelders niet (meer) voorhanden zijn is het creïren van extra opslagcapaciteit bij deze veehouderijen noodzakelijk. Het gemeentebestuur is bereid noodopslagen (voor zowel vloeibare als droge mest) tijdelijk toe te staan, mits aan een aantal voorschriften ter bescherming van het milieu wordt voldaan. Voordat een noodopslag (mestzak, noodbassin, (eigen) leegstaande drijf- mestkelder of anders) kan worden aangelegd c.q. in gebruik kan worden genomen dienen de veehouders een aanvraagformulier in te vullen. Dit for mulier is verkrijgbaar in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I te Venray (publieksbalie). Het aanvraagformulier dient vervol gens volledig ingevuld en ondertekend en voorzien van een kadastrale situ atietekening en een detailtekening van de noodopslag aan de afd. Bouwen en Milieu te worden toegezonden. Vervolgens zal de aanvraag worden getoetst aan de hiervoor opgestelde regels. Afhankelijk van deze toetsing zal aan de desbetreffende veehouder toestemming worden verleend om een noodbassin aan te leggen. Voor eventuele vragen over nood- bassins en de hieraan verbonden regels kunt u contact opnemen met de afd. Bouwen en Milieu (tel. 0478- 523629). .E SERVICE PROF! :SSIONELE VERW ERKING DE VO ORDELIGSTE TARIE VEN \tn fckroc ytA> Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Voorbereidingsbesluiten Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 24 november 1998 in voorbereiding heeft verklaard een (herziening van het bestemmings plan: 1. 'Buitengebied', voor een terrein/ perceel gelegen aan de Endepoel te Merselo, i.v.m. de verplaatsing van een loonwerkersbedrijf uit de kern Merselo; 2. 'Buitengebied', voor een terrein/ perceel gelegen aan de Sparrendreef/Wanssumseweg te Oostrum, i.v.m. de verplaatsing van het sportpark Oostrum. Deze voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van 4 decem ber 1998 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 3 december 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M.de Bever, secretaris Door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venray zijn op 25 november I998 de volgende kapvergunningen verleend. a. Eén monumentale esdoorn in de tuin bij het pand Patersstraat 35 (hoek Oude Oostrumseweg). Deze esdoorn verkeert in een zeer slechte conditie en het is niet verant woord deze te handhaven.Ter hoogte van de kroon is de stam ernstig inge- rot waardoor er te veel gevaar is dat er bij storm grote takken kunnen afbreken/uitwaaien. Ter compensatie van deze velling zal één boom in de nabije omgeving her plant worden. b. Eén monumentale witte esdoorn in de tuin bij het pand Stationsweg 142 (hoek Looierij- weg). Deze witte esdoorn verkeert even eens in een zeer slechte conditie en het is niet verantwoord deze te hand haven. De stam is van binnen ernstig rot waardoor grote takken reeds waren afgestorven. Er is te veel gevaar dat er bij storm grote takken zouden afbreken/uitwaaien of dat de gehele boom omwaait. Ter compensatie van deze velling zal één boom in de nabije omgeving her plant worden. De velling zal eind I998 plaatsvin den en zal enige hinder en geluids overlast kunnen veroorzaken. Tegen dit besluit kan door belang hebbenden gedurende zes weken na bekendmaking van dit besluit een bezwaarschrift worden ingediend bij het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. In zijn praktijk voor Lichaams gerichte Psychotherapie verzorgt Leo Oome in Holthees reeds gedurende enkele jaren een cursus ontspannings massage. Vanuit de ervaring in de individuele therapie blijkt dat mensen minder langdurig intensieve therapie nodig hebben wanneer ze in een vroeger sta dium de signalen van hun lichaam leren verstaan en gehoor hieraan geven. In de cursus leer je jezelf masseren waardoor je je lichaam beter leert ken nen en de (spier)spanningen leert los laten. Je leert door het contact met groepsleden hoe jij met spanning en ontspanning omgaat en wat jouw spanningsfactoren zijn. Je leert een ander masseren zodat je bij je thuis familieleden en vrienden lekker kunt verwennen met een ontspanningsmas sage. Als je ontspannen bent adem je dieper, voel je meer, ga je meer leven. Als je niet wilt voelen span je je, beperk je je adem, maak je jezelf een beetje dood. Ontspannen en spanning opbouwen gebeurt in het samengaan van je lichaam en je denkvermogen (bewust en onbewust). Beiden krijgen dan ook uitgebreid aandacht in de cursus. Vooral hoe ze samenwerken of elkaar tegenwerken. Dat maakt de cursus een ervaringsgerichte cursus. De vele mensen die de cursus tot nu toe volgenden stonden versteld van de vertrouwdheid en de diepgang die in 12 weken bereikt kan worden. Wanneer je naar je lichaam mag leren luisteren krijg je een schat aan infor matie over jezelf. Leo Oome is van huis uit maat schappelijk werker en werkte als gezinstherapeut en groepstherapeut o.a. in de forensische psychiatrie. Na een scholing als encountertrainer en Biodynamisch therapeut heeft hij zijn praktijk in Holthees gevestigd. Op 7 januari 1999 wil hij op de don derdagavond met een nieuwe groep starten. Heb je interesse, bel dan 0478-636287. De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activitei ten. In Peel en Maas zal regelmatig een oproep hiervoor geplaatst wor den. VROUW/MAN Synthese zoekt voor de Landelijke Stichting Evenwicht (komt op voor de belangen van slachtoffers van onrecht in Nederland en verleent diensten daar waar niet of niet duide lijk in is voorzien) mensen voor inta ke van cliënten; het verzamelen en controleren van gegevens; het sluiten van overeenkomsten tussen cliënten en de stichting; het aandragen van oplossingen; indien nodig, het door verwijzen naar b.v. een instelling of advocaat, in Deume. Men moet enthousiast zijn, kunnen informeren en adviseren en kunnen werken aan problemen van juri disch/gerechtelijke en overige aard. De werktijden zijn in overleg. Voor meer informatie over deze vacature kunt U contact opnemen met Synthese Venray, Bergweg 4, 5801 EG Venray, tel. 0478- 586245 (Kees Moerkerk of Karen Longstaff). Laatje verrassen. Kom krassen! Vrijdag 20 november is de krasactie van Winkelcentrum Veni gestart. Aan deze krasactie doen meer dan 50 winkeliers mee. wordt voor maar liefst ƒ15.000,- aan prijzen weggeven. Er zijn geldprijzen van ƒ999.- te winnen en liefst vierhonderd prijzen ƒ25,-. De krasactie duurt tot en met donderdag 24 december. Dë deelnemende winkels zijn: A&S Intersport Venray, Berden Mo Bloemenhuis Angèle. Brood- en Banketbakkerij Pierre Pijpers, Chris 1 Foto's, City Stomerij Venray, De Venrayse Postzegelhandel, Druks! Venray, Echte Bakker Gommans, Electro Martens detail bv, Electron Team, Enorm Leo Hendriks, Etos Van den Heuvel, Foto Hoedemacki Foto Video Rini v.d. Leur, Holland International reisburo, Iris Mode, Nooycn Mannenmode, Jarain Venray. John's Jeans Shop, Jos Jeugdmode, Juwelier Frencken, Juwelier Henri Camps, Lifestyle, Lü Foundations, Marius, Martin Cuypers bv boekhandel, Martin Cm kantoorboekhandel, Mijling Speciaal Optiek bv. Music Worl< Gallerie, My Way, New Look, Old Charm. Olympic Sport, Opt Verhoeven, Parfumerie Cocon. Pasch, luxe geschenken, Pearle Opticit Poels tweewielers, Reisbureau Vice Versa, Ricor, Rozemarijn V Schols Sigaren, Secondo, September. Bloemsierkunst, Thomassen bv. Vakfotografie Frido Smeets, Van de Munckhof bv. Van Mej Opticiens, Van Mil herenmode, Van Oorschot Mode bv, van Opbei Damesmode en Vertinden Juwelier. Het is weer bijna zover. Een nieuwe prins en nieuwe adjudanten. AI enkele weken gaan er geruchten over de nieuwe prins. Allerlei namen passeren de revue. Velen weten zeker dat hun favoriet óók door de prinsenkeuze- commissie gekozen is om voor te gaan tijdens het laatste vastelaoves- fieëst van deze eeuw. Maar, iedereen weet ook dat de prinsenkeuze het best bewaarde geheim van Venray is en daar horen deze geruchten vanzelf sprekend bij. Het blijft voorlopig nog speculeren tot aan de Prinseproklemasie op 9 januari 1999. Ieder jaar wordt tijdens een gala avond het nieuwe trio gepresenteerd. Dit jaar zal dat niet anders zijn. Wat wel anders zal zijn, is de opzet van de avond. Het programma is in een nieuw jasje gestoken. Dat nieuwe jasje is niet alleen de schitterend ver bouwde schouwburg. Ook het pro gramma is anders. Minder zaal, meer foyer, veel muziek, een aantal artie sten van eigen bodem maar ook artie sten van elders. De Kemissie Prinseproklemasie is in ieder geval druk in de weer om van deze avond een grandioos succes te maken. Samen met het 'oude' trio, de vorst, de Raad van IX, de Hofkapel en de artiesten wordt gewerkt aan een avondvullend programma met zeer verrassende en... onverwachte ele menten. Wat u in ieder geval wel moet weten is dat de aanvangstijd veran derd is. Het programma begint al om 19.44 uur. Noteer dit al vast in uw agenda. Om deze avond compleet te m; hebben we natuurlijk ook pul R nodig. U bent dan ook van harte kom. Nu de schouwburg verboi hebben we de mogelijkheid orrf groter aantal zaalkaarten uit te ge Maak hier gebruik van.De leden koop vindt plaats op 19 decern tegelijkertijd met de verkoop vai kaarten voor Circus Mök. Daar voorafgaand is de 'Nacht van kaartje'. Waar en hoe laat wordt; middels advertenties bekend gems Eén advies kunnen we u ge\ bemachtig een kaartje voor Prinseproklemasie op 9 januari a.s. Daar zult u geen spijt van krijg Het presenteren van een gala-avi kost natuurlijk ook behoorlijk geld. Naast de inkomsten uit entreekaarten (dit jaar ƒ17,50 stuk) zijn er ook onze trouwe sp soren die ieder jaar een bet beschikbaar stellen om deze au mogelijk te maken. De namen trt straks aan op de entreekaarten. programmaboekje en de prinsent Omdat de eindact, het hoogtepunt de avond, dit jaar iets heel bijzonf wordt maar tegelijkertijd ook- kostbare aangelegenheid is, i» Rabobank Venray-Oostrum be reit groot deel van deze kosten voor rekening te nemen. Een zeer welk bijdrage. De komende weken zult u regel tig 'bijgepraat' worden over Prinseproklemasie 1999. Houdd voor Peel en Maas en de Kabelk» goed in de gaten Alcohol oorzaak aanrijding Afgelopen zaterdagavond vond er een zware aanrijding plaats op de Brugstraat in Wanssum. Hierbij raakten drie personen gewond. De aanrijding ontstond doordat een 57- jarige automobilist uit Uden op de Venrayseweg in Wanssum achterop de auto van een 7-jarige man uit Well reed. De Udenaar reed hierop met hoge snelheid verder in de richting van Well. De benadeelde automobilist uit Well achtervolgde de vluchtende auto, die met hoge snelheid een vol gende auto inhaalde. Vermoedelijk door te hoge snelheid raakte de Udenaar in een slip en kwam op de verkeerde rijstrook terecht. Daar werd hij aangereden door de auto van een 53-jarige vrouw uit Deume. Door de klap werd de auto van de man uit Uden op zijn rechterzijde geworpen en raakte de inzittende bekneld in het wrak. De brandweer kon hem uiteindelijk bevrijden, waarna hij werd overgebracht naar het zieken huis van Venray. Hierbij werd geconstateerd dat de man teveel alcohol had gedronken. De 38-jarige, eveneens uit Deurne afkomstige vrouwelijke passagier van de auto uit Deume en de bestuurster liepen schaafwonden en kneuzingen op. Fietser gewond bij botsing Bij een botsing tussen een jra nenauto en een fiets op, Raadhuisstraat in Venray is dirisi morgen een 39-jarige fietser Venray gewond geraakt. De mann met enkele kneuzingen en een li hersenschudding voor onderzoek het ziekenhuis gebracht. De aa ding ontstond toen de 24-jarigé ai mobilist uit Venray bij het linksafslaan geen voorrang verle de aan de tegemoetkomende fietsa Autodiefstal Een groene Nissan Primera u' vorige week woensdag gestolen f, fa de parkeerplaats bij het statidj j Oostrum. De auto heeft volgens e 37-jarige eigenaar Broekhuizenvorst een waarde, 17.500 gulden. Forse buit bij inbraal1 Uit een winkel aan de Bleek-i donderdagmiddag voor meedenk ft zenden guldens twee videocame en een fotocamera gestolen uit afgesloten vitrinekast. Van de dal l ontbreekt tot op heden ieder spl S! Het onderzoek is in volle gang UW78-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37», 5807 ES OOSTRUM-VENRA) J TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFÓON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouw werkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 14