Sfe&it Ch> t/ewuzy Meer 'ups' dan 'downs' voor Red Stars Het spel van de maand Bowlen Jumpers'76 geeft punten in slotfase weg Biljarten Bridgeclub Venray Bridgeclub Klavertje Vier Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Harten Drie Bridgesoos De Kemphaan BC Doublet E-inail adres Peel Maas Rooyse VK Korfbal vereniging Oostrum TAXI in; EL EN MAAS donderdag 3 december 1998 - Pagina 13 meeste Venrayse bridgeclubs zijn momenteel nog in een spannen- strijd verwikkeld om het kampioenschap in het district Noord en idden Limburg in de klassen drie tot en met de hoofdklasse. Daartoe bben zij hun beste viertallen in elke klasse afgevaardigd. BC Doublet heeft 9, Klavertje Vier 3, Harten Drie 3 en BC Venray 2 ertallen in de strijd geworpen. Bij viertallenwedstrijden kun je het beste zien in welke clubs de ïkste spelers zitten. Welke consequenties het bieden en het afspelen van een spel kunnen bben voor de uitslag van een. viertallen wedstrijd kan het beste geïllu- ii eerd worden aan de hand van het volgende interessante spel: Noord S: A,V,9,8.x.x H: A,H,V R: A,x KI: x.x p Vest Zuid S: B,10,x,x H: 9,x,x R: B,x,x Kl:A,H,x,x o Noord gever, allen kwetsbaar. h Als paar A (N-Z) van het viertal van Doublet 6 S biedt en maakt, n iinen bij dat paar 1430 punten te staan en als paar B van het viertal, UP aartegen Doublet speelt, met dat spel (aan de andere tafel N-Z geze- ,r< i), 4 S+2 maakt, krijgt dat paar slechts 680 punten. Dat maakt een rschil uit van 750 punten in het voordeel van het viertal van Doublet. g| Maar als dat paar B 6 S-1 maakt, betekent dat dat er bij het paar van 3oi oublet waartegen paar B speelt nog eens 100 punten bij komen, zodat oublet op dit spel in totaal 1530 punten verovert. Dit brengt dan 17 ip's op! Als de andere 23 spellen van de avond door beide partijen even goed r uden worden behandeld zou de uitslag van dit ene spel het viertal van s Dublet aan een overwinning helpen van 18 wp's tegen 12 voor het rliezende viertal! Zo kan één fout bod of één ongelukkig afspel (of k één geniaal tegenspel!) de uitslag van een viertallenwedstrijd n slissen! e, Zou u als noord ook komen tot 6 schoppen? Zeer waarschijnlijk wel! aar er zit geen klein slem in! Troef koning zit verkeerd en ruiten ming en vrouw zitten ongrijpbaar buiten boord... Voor de experts Houwen-van Hooft van Doublet was de bekoring te oot: zij boden klein slem en gingen natuurlijk down. Zij hadden beter bruik moeten maken van het bieden van dubbele controles, dan had- n ze ontdekt dat er een gat in de ruitenkleur zat! Zij hebben wel in angst gezeten voor wat het vijandelijke paar aan de dere tafel zou maken Toen de partijen na afloop de balans opmaakten konden onze experts it een zucht van verlichting constateren dat de tegenstanders ook ein slem hadden geboden en dus ook down waren gegaan. Dit soort spellen maken bridge zo boeiend en spannend! S:x H: B,x,x R: 10,x,x,x Kl:V,B,10,x,x Oost S: H,x H: 10,8,x,x R: H,V,x,x KI: x.x tweede serie speelavonden zit De Herfstkampioenen en de vier- mwinnaars zijn bekend. De viertal- speelden na de voorrondes een sys- n met kruisfinales en een eindfinale. vijf avonden en spannende strijd ja imen het ep. Willemsen en de heren iet Lieshout en Manders als winnaars B de bus. Zij hadden aan een nipte rwinning van 16-14 voldoende om een jaar de beker samen te mogen :U#n w )e winnaar van de herfsttrofee was ai irhet tweede achtereenvolgende jaar ,1 echtpaar Van Genugten. Zij hadden )ffl ia 7 punten voorsprong op het twee paar de ds. Borssen-Voss en ruim 10 len op ep. Meyer. )e laatste drie avonden van dit kalen- jaar spelen we vrije avonden; vanwe- Sinterklaas, de afsluiting van het dis tsviertallen en onze traditionele stdrive. Deze avond zijn dus weer belang voor diegenen die hun pun- sl totaal in deze competitie willen gaan :i Stroeven. i tenkt u de komende weken aan het illen van het inschrijvingsformulier rhet Ruitenboertoernooi op donder- 28 jan. a.s. H Bitslagen van afgelopen week: :z tl: I. hr. Collin-Vervuurt; 2 sp. Van a tugten; 3. ds. Borssen-Voss. 23. mw. tjik-hr. Merkx. I. hr. Corzilius-Seuren; 2. ds. ia! s-Verstappen; 3. ds. Bisscheroux- :saers. togramma komende weken: avond: Sinterklaasdrive, tderdag 10 dec.: Vrij bridgen, tderdag 17 dec.: Afsluiting van de ste helft van het seizoen met de J rsidrive. de laatste ladder gespeeld is volgt week vol spanning op de definitieve luitslag. Doordat twee van de acht res afvallen kunnen er nog aardige Khuivingen optreden. De uitslag van j ige week is als volgt: !l: 1. ds. Koopman-Spekhorst 58%; 2. w. Claessens-hr. Hermans 67%; 3/4/5. ds. Buyssen-Volleberg, Faas-Linders, hr. Canli-Comelissen 17%. ton: 1/2. ds. Aarts-Linders, hr. Sturm- Vries 55.21%; 3/4. ds. Bistervels-v. ijel, mw. Poels-Hr. Gabeler 52.6 "w: 1. mw. Frederix-hr. Vogels 10%; 2. ds. Beijersbergen-v.d. Kkhof 54.38%; 3. ds. V. isbergen-v. Klink 54.17%. Uitslag St. Nicoiaasdrive: Geel: 1. ep. Michels 62.15%; 2. ds. Van Goinga-Tiggeloven 58/85%; 3. ds. Berghs-Nelissen 53.65%. Rood: I. ds. Bistervels-Lagarde 59.90%; 2. ds. Huys-Karagozyan 58.85%; 3. hr. Claessens-Lagarde 57.29%. Groen: 1. hr. Huys-Karagozyan 64.17%; 2. mw. Spekhorst-hr. Koopman 61.11%; 3. ds. Crmers- Verhaegh 53.33%. Maandag was de derde avond van de tweede competitieronde. De uitslagen: Geel: 1. hr. Janssen-v.d. Ven 58.49%; 2. hr.Gilissen-Pennings 58.33%; 3. hr. Fiers-Wikkers 54.32%. Rood: 1. hr. Den Brok-mw. Jeurissen 62.50%: 2. hr. Arts-Poels 57.29%; 3. hr. Buyssen-mw. Schaeffers 55.21%. Groen: 1ds. Fiers-Hoogeveen 60.42%; 2. ds. Borssen-Bouten 58.33%; 3. ep. Eibers 54.86%. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Opgave bij het secretariaat: Anneke Schoonbeek, tel. 550375 of de voorzit ter: Wim Manders, tel. 585308. Uitslag 6e ladderwedstrijd 24 nov.: Oranje: 1. hr. Gerrits-v. Ooi 61.46%; 2. ds. Linders-Vollenberg 58.33%; 3. ds. Alkemade-Driessen 57.81%. Rood: 1. ds. Koningstein-Pas 64.06%; 2. mw. V.d. Voorn-hr. Mertens 57.29%; 3. ep. Stiphout en ds. Bistervelds- Lagarde 51.56%. Groen: 1. ds. Peters-Korsmit 68.75%; 2. mw. Schreurs-hr. Hermans 63.54%; 3. ep. Haegens 57.29%/ Onze bridgeclub is een soos die bridged op elke dinsdagmiddag van 13.30 tot 16.30 uur in verenigingsge bouw De Opmaat aan de Oostsingel 37a te Venray. Bij onze club zijn op dit moment nog 5 a 6 paren welkom. Voor meer informatie kunt u terecht bij Frans Oudenhoven, tel. 584053 of Piet Linders. tel. 588884. Eindstand van de eerste ronde van vijf avonden van de clubcompetitie. De eerste winst- en verliesrekening kan worden opgemaakt. In de a-lijn kwamen 16, in de b-lijn 14 en in de c-lijn 15 paren in aanmer king voor de hoogste plaatsen. In elke lijn hebben de paren die perse wilden promoveren maar vooral de paren die niet wilden degraderen, zich geweerd als duivels in een wijwatervat! Die drie paren die in elke lijn boven aan zijn geëindigd zijn al vanaf de eerste avond boven komen drijven. Het duide lijkste was dat te zien in de b-lijn, waar mevrouw Van Hoof en de heer Wijnhoven slechts één avond een ander paar boven zich hebben moeten dulden. Dat paar wordt een vedette-paar! Mark my words! Zij gaan dus rap naar de a- lijn en horen daar ook thuis. Ook mevrouw Alkemade met haar nieuwe partner, de heer Linssen, hoort tot de gepromoveerden naar de a-lijn evenals de dames van de Munckhof en de Vocht, maar zij zijn bekenden in de hoogste regionen, die hadden daar nooit uit Bowling Vereniging Venray Uitslagen le klasse: BT Feller Heftr.-Red Arrows 15-13 Bokual/Mijling-Strikers/Groeipuntl9-9 Dr.h. Winters-BLS/Close Ene. 25-3 Sigma's/RBVenray-Pinhunters 19-9 Topper voor Sigma's. Winters weer tweede. De Sigma's verdedigden hun leidende positie tegen de nummer twee, Pinhunters, met verve. Met Gerard Stroecken als beste (serie 567) en Ad van Hemert als 200-man (212) wonnen de Sigma's de eerste game met slechts 4 pins verschil, verloren de tweede met 7 pins en beslisten de match in de laatste game met 68 pins voordeel. Bij Pinhunters was Eef van Merkestein met 2 200-games veruit de beste (201 en 213, serie 576) Drankenhandel Winters hkd geen medelijden met B.L.S./Close, wat vooral te danken was aan de in top vorm verkerende Cyriel Winters, die weer goed was voor de hoogste game bij de heren (236) en daarnaast nog 235 en 204 op de monitor bracht. Ook Toon van Seccelen kwam tweemaal tot precies 200. Ook Bokual/Mijling trok flik van leer tegen de Strikers met Hay Joosten (serie 600) en Peter Cleven (serie 628) in de hoofdrollen. Bij de Strikers ver weerde Leo van Rijt (game 225) zich het beste. Dé Red Arrows wisten weer geen winst te boeken al waren ze er mogen verdwijnen. In de c-lijn zien wij ook een nieuw tegen Feller dichtbij. Bij Feller pakte paar, de heren Huys en Karagozian bij n J '"S de drie gepromoveerden, naast mevrouw Clermonts met partner en de dames Driessen en Messemaekers, die ook weer in de b-lijn mogen gaan spe len, waar zij veel beter thuis zijn dan in de C-lijn. Bovenaan in de a-lijn zijn geëindigd: de heren Houwen en van Hooft, van Genugten en Schulz en van Gaal en de Schrijver, als nummer 1. 2 en 3. Die hebben hiermee een aardig dammetje gelegd voor het clubkampioenschap, want zij hebben hiermee resp. 100, 94 en 92 kampioenspunten gehaald. Het zal ieder paar in de a-lijn een eer zijn om deze drie van hun plaatsen te beroven! Ze zijn gewaarschuwd! Helaas er moeten nou eenmaal slacht offers vallen in de onderste regionen. De heren Bolwerk en Simons, en de dames Bloemen en van Haren moeten spijtig genoeg een tijdje in de b-lijn gaan spelen, want zij kwamen net iets te kort om in de a-lijn te blijven. In de b-lijn zijn de heer en mevrouw van der Heijden om onbegrijpelijke reden nog niet sterk genoeg gebleken om de volgende ronde daar te mogen spelen. Maar ik waarschuw de c-lijn, houdt rekening met dit echtpaar. Want dit is in staat om de sterren van de hemel te spelen! peelenm@tref.nl Hans Bonants drie persoonlijke punten en bij de Red Arrrows scoorde Marlies Thijssen de hoogste serie bij de dames met 527. De hoogste game bij de dames was voor Wintersdame Mien van Seccelen (184). Uitslagen 2e klasse: VvGI/v.Rensch-Altijd Raak/MSp.18-17 Club Up-Texcar/Scores 24-11 BT Hoeijmakers-Karklingel/ML 11 -24 Ontex-The Nitwits 20.5-14.5 Karklingel/Magic Line blijft leider. De nieuwelingen in het Karklingel- kwartet hielden hun ploeg in de race, want zowel Peter van Els als Wilfried Denissen (game 214 pakten drie keer hun directe tegenstander in. Invaller Peter Cleven zette voor Hoeijmakers de hoogste serie neer met 662, met daarin 2 200-games (233-236). Club Up is weer uit het dalletje en daar kreeg Texcar/Scores nogal wat van mee. Martien Reijnders was voor de Oostrummers goed voor 3 persoonlijke punten en bij Texcar was dat Leon Verbeek. Al bereikte Altijd Raak de hoogste totaalscore (3040) in hen op leven en dood uitgevochten duel met V.v.G.I./van Rensch (totaal 3039), toch pakte laatstgenoemd team de winst via de meeste persoonlijke punten. De 200- games waren voor Frank van Lier van V.v.G.I (200) en Huub op den Camp (203) en Lam Verhoeven (202) van Altijd Raak, terwijl V.v.G.I.-ster Jeanne Swinkels de hoogste game (193) en serie (543) bij de dames op haar naam bracht. De Nitwitsdames verzetten zich uitermate goed tegen het wisselvallige Ontex, dat via de hoogste game bij de heren, gescoord door Ger Camps (245), vleugeltjes scheen te krijgen. Nitwit Marij Broeseliske verbeterde met 164 haar persoonlijk record. Uitslagen Trioleague: Crash-Dreamteam/AMC 15-6 Flying Strikers-Bokual/Mijling 6-15 BT Kuijten Ass.-Born Losers 10.5-10.5 Feller Heftr.-Sigma's/RB V 18.5-2.5 Hit Miss-Poels Techniek 6-15 Poels handhaaft leidersplaats. Leider Poels liet zich niet verrassen door Hit Miss, waarin Gerty Arts een 208-game scoorde. Peter Zegers nam 3 persoonlijke punten voor zijn rekening bij Poels.De Sigma's verloren verras send hoog van Feller, waar Henk Janssen met 3 p.p. de hoogste score bereikte. B.T. Kuijten en de Bom Losers deel den de punten met ieder een totaal pin- fall van 1809. Jan Heidens was bij Kuijten goed voor 211 en Wiel Michiels voor 3 pers. punten. De Flying Strikers hadden weinig in te brengen tegen Bokual/Mijling. waarin René Clephas de hoogste game (246) en serie (621op zijn palmares kreeg en Mark Mijling met een serie van 595 drie maal zijn directe tegenstander overklaste. Crash komt langzaam maar zeker hogerop met Fien Jenniskens als uitblinkster, want zij scoorde zowel de hoogste damesgame (234) als -serie (613). Teamgenote Toos Janssen kwam tot precies 200. Uitslagen Dubbelleague: BLS/C'lose Ene.-Pinhunters 12.5-1.5 Striker,s/groeipunt-BT Hoeijmakers 5-9 Aqua-step-De Talenten 4-10 Karklingel-Hurricanes 10.5-3.5 Dikke nederlaag voor koploper Pinhunters. Evelyn van de Laan van B.L.S. maak te het verschil en was oorzaak van de grote nederlaag, die koploper Pinhunters aan de broek kreeg. Zij nam met 242 de hoogste game voor haar rekening en met 599 was zij in de serie iedereen de baas. want bij de Pinhunters was John Hellegers met zijn 541-serie de beste heer van de avond. Ook de nummer twee. Hurricanes, kon geen potten bre ken tegen Karklingel, waarin Math Offermans goed op dreef was. De Talenten maakten hun naam waar met Jeu Casenbrood, die de hoogste game bij de mannen met 213 op zijn naam schreef. Hoeijmakers pakte met 2 pins verschil de winst tegen de Strikers. Bedrijvencompetitie In de 5e klasse werd een extra ronde gespeeld, waarin de totaalpinfall punten opleverde. Franssen Keukens bereikte met 2367 de hoogste score en behaalde daarmee 4 punten Machines boekte 3 punten met 2299 en Kersten Wanssum was goed voor 2 punten met een totaal van 2295 pins. Anderhalf punt leverde het totaal van gebr. Keijsers op (2254) en een punt was voor N.L.W. met een totaal van 2252. Kerkhof Transport kreeg met 2124 een half puntje. Omdat in de 6e klasse De Wendel niet kon spelen, was er nog geen pun tenverdeling mogelijk. Daarover later meer. De eerste helft van het seizoen 1998-1999 zit er weer op. Ditmaal een seizoen met meer 'ups' dan 'downs', maar niet om ons zorgen over te maken. Dames I kende een valse start tegen De Borgnieren en wist pas in de laat ste fase van de competitie het juiste spel terug te vinden. Hoonhorst en DOV werden verslagen en in de nacompetitie werd alleen van Westa met 3-4 verloren. Voor Danillle, Vanja, Sabina en Susan een teken, dat de vorm er weer aan komt en dat de voorjaarscompetitie een heel ander beeklzal gaan geven. Dames 2 werd op ÈÈn punt geen kampioen. Voor Edith, Erica, Miriam en AngÈle waren de druiven zuur. Afgelopen zaterdag bleek een 8-2 overwinning op Maasbree 2 niet genoeg. Pecos won met 7-3 en bleef Red Stars 1 punt voor. Heren 1 degradeert weer terug naar de 2e divisie. In een sterke poule in de op een na hoogste divisie kreeg het team van coach Loek Nelissen een aantal flinke nederlagen te slikken. Alleen Never Despair werd twee keer verslagen en afgelopen zaterdag volg de nog de 6-4 uitoverwinning tegen De Korenbeurs in Schiedam. Voor Ronald, Patrick, Gerbert en Erik een goede afsluiting en een mentale boost voor de 2e divisie, waar ongetwijfeld weer bovenin meegedraaid gaat wor den. Ook Heren 2 en 3 degraderen. Jeroen, Paul, Maurice en Peter kregen nauwelijks voet aan de grond in de 3e divisie, alhoewel in de meeste partijen de verschillen zeer gering waren. Heiaas vielen die puntjes vaker naar de tegenstanders dan naar Red Stars. Voor Heren 3 geldt in iets mindere mate hetzelfde: technisch gezien horen Thijs, Richard, Leon en Tom wel in de 4e divisie thuis, maar net die laatste punten maken vormt voorals nog het grote probleem. Meisjes I had een moeilijk seizoen op Landelijk A. Het verschil met B betekende enige aanpassing en pas in de laatste reeks wedstrijden kwam de vorm van vorig seizoen weer een beetje terug. Toch is er goed gespeeld. Kelly speelt naar behoren en met 22 gewonnen partijen zit ze op haar niveau. Mieke had met 13 gewonnen partijen iets meer moeite haar kwali teiten te laten zien, maar benadert inmiddels weer haar juiste vorm. Eefke bleef verder achter bij het vorig seizoen, maar niet zonder dat ze kan sen had. Sterk spel kenmerkte Eefke regelmatig, maar de kunst om te win nen heeft ze nog niet voldoende geleerd. Voor Jongens 1 was het eveneens geen makkelijk seizoen. Na het ver trek van Tom moesten Gijs en Martijn de kar trekken en dat viel niet mee. Ook Erica van Hooff kon het kam pioenschap niet veiligstellen Maar ook hier bleek de eindspurt de beste periode: de laatste wedstrijden kwamen beiden spelers weer in de buurt van hun normale niveau. Nieuwkomer Frank maakte kennis met Landelijk A en speelde geheel niet onverdienstelijk. Wedstrij-den ging vaak met 2 punten verschil verlo ren. Kampioenen hebben we gelukkig wel een paar. Heren 6 werd 1ste in de 2e klasse. Noud, Martijn en Stephan, van harte gefeliciteerd. Hetzelfde geldt voor Peter Arts, Edwin Verhalle en Richard Mulders (jongens 5) wer den kampioen in de 2e klasse, met overmacht mag wel gezegd worden. Start 2 tenslotte werd eveneens kam pioen. Ook gefeliciteerd dus, Bart Bekkema en Tom Barents. NIEUWJAARSRECEPTIE Op 1 januari is er overigens de tra ditionele nieuwjaarsreceptie. Deze vindt plaats in de kantine van 16.00 tot 19.00 uur, dus houdt deze datum alvast vrij. Tijdens de receptie worden ditmaal vier jubilarissen gehuldigd: Maurice van den Tillaart, Leo Manders, Cor Bonants en Jacques Heidens. Zij zijn allen 25 jaar lid van TTV Red Stars. In de thuiswedstrijd tegen JRC uit Boxtel, heeft Jumpers'76 zichzelf een slechte dienst bewezen. Met nog ruim twee minuten op de klok leken ze een veilige voorsprong van tien punten te hebben. Na het eindsignaal stond er ech ter 65-67 op het scorebord en de spelers van JRC wisten niet wat hun overkwam. Nadat ze vorige week op een zeer ver rassende manier van de koploper hadden gewonnen kregen ze zaterdagavond in Venray een vroege Sinterklaas surprise, en komen daarmee op gelijke hoogte met Jumpers'76. De meeste spelers van de thuisploeg begrepen niet hoe het zover had kunnen komen, wel was het voor iedereen duidelijk dat de manier waarop ze verloren hadden wel heel erg knullig was. In de laatste twee minuten werd tot verbazing van de coach en de toeschouwers en tot verrassing voor de ploeg uit Boxtel, gekozen voor de oplos sing die men van een ploeg met enige ervaring absoluut niet verwacht. JRC moest in de slotfase wel een agressieve man to man gaan spelen gezien de ach terstand die ze op dat moment hadden. Het zetten van bloks en het uitlokken van fouten had daarop het antwoord moeten zijn van Jumpers'76. De thuis ploeg liet zich echter vastzetten en omdat er geen bloks werden gezet kon de spelverdeler de bal niet kwijt en o.a. daardoor kwamen ze niet tot scoren. De gasten profiteerden hiervan en slopen dichterbij. Met nog minder dan een minuut te spelen en met vier punten voorsprong had de ploeg van Jan Kraus nog alle mogelijkheden om het duel in hun voordeel te beslissen. De bal rond spelen, de tegenstander de fouten laten maken en vooral geen geforceerde scho ten of individuele acties. En juist deze laatste variant kregen de toeschouwers te zien. JRC deed wat het moest doen, door snelle scores werd er optimaal geprofi teerd van deze verlamming bij de tegen stander. Deze verrassende slotfase was geen afspiegeling van de 38 minuten daar voor. In het begin van de wedstrijd ging het nog redelijk gelijk op. Jumpers'76 moest even zoeken naar het antwoord op de agressieve zone verdediging van de tegenstander, maar toen het antwoord via goede schoten en enkele prima indi viduele acties gevonden was werd er enige voorsprong genomen. Russtand 36-30. Na rust bleef de thuisploeg in eerste instantie het betere van het spel houden en wist JRC vooral in aanvallend opzicht geen vuist te maken. De voorsprong van zes punten bij rust werd langzaam uitge bouwd naar 12 punten en de thuisploeg leek op weg om twee belangrijke punten te pakken. Nadat zowel Bas Mickers als Rob Jansen kort na elkaar met vijf fou ten de wedstrijd hadden moeten verla ten, was het geloof in eigen kunnen totaal weg met als gevolg een drama tisch slot. Eindstand 65-67. Topscore Tristan Lammerts v. Bueren met 23 pun ten en Bas Mickers met 17 punten. Deze verlamming van het team is de vertaling van het gebrek aan zelfvertrou wen wat de laatste weken in het team geslopen is. De blessures van verschil lende spelers, het niet compleet zijn en ongelukkige nederlagen zijn hier de oor zaak van". Was het commentaar van coach Jan Kraus die de komende weken zijn handen vol zal hebben om de ploeg weer op de rails te krijgen. D.O.S. Uitslagen VBB: libre DOS 1 -Evenaar/Steeg 2-5 Theo Kronenberg wist als enige zijn partij te winnen. Anker 2-DOS 2 3-6 Theo Voesten (20 beurten, gem. 1,95) en Piet Barents waren hun tegenstander te sterk af, terwijl Frank Voermans (met een hoogste serie van 11) gelijk speelde. OOO 5-DOS 3 5-4 Jan Bar en Theo Mertens wisten hun partijen in winst om te zetten. HGL 4-DOS 4 5-4 Jolanda Voesten en Hans Siroo namen de punten mee naar D'n Oldtimer. 3-banden: BCY 2-DOS 1 0-7 Alle punten werden meegenomen door Jac Lucassen (26 beurten, gem. 1.19), Leo Siebers (32 beurten, gem. 0,875) en invaller Piet de Haart. DOS 2-OBK 1-6 Ondanks het feit dat alle punten bij D'n Oldtimer bleven, kon alleen Ton van Gaaien I puntje voor DOS bemachtigen. DOS 3-OGO 2-5 Joyce Voesten won haar partij in 39 beurten (eem. 0,487). Uitslagen KNBB: Tegelen 1-DOS Cl 1-6 Leo Cuijpers (met een hoogste serie van 117 in 22 beurten, gem. 10,22) en Wiel Vermeulen (21 beurten, gem. 8,09) won nen hun partijen, terwijl Gerrit Vermeulen in 23 beurten- (gem. 6,52) een punt vast kon houden. Poedelhaters-DOS C2 3-4 Het waren alweer de broers Piet en Theo de Haart (de laatste met een hoogste serie van 18) die DOS de punten bezorgden. BC Stammi-DOS C3 7-2 Alleen Ed Strijbosch wist zijn partij in 19 beurten (gem. 2,63) te winnen. Programma VBB: Maandag 7 dec.: DOS 1-Evenaar/Steeg (3-banden) Podium 2-DOS 4 Dinsdag 8 dec.: DOS 2-L 67 1 (3-banden) DOS 3-SNA (3-banden) Donderdag 10 dec.: DOS I-RLZ 1 DOS 2-SNA 3 Vrijdag 11 dec.: OOO 4-DOS 3 Programma KNBB: In het district Venlo en omstreken wordt is deze week geen competitiepro gramma; daar wordt met de kado's gespeeld. V.O.P. Uitslagen KNBB: Kader: BC Kessel-VOP 0-2 Piet Volleberg met 25.00 gem. en Jan Zanders 8.75 wonnen hun partij. C3: VOP-KOT 7-2 Wim Janssen met 3.04. Nellie Dericks met 2.03 en Roland Michels met 1.85 zorgden voor de winstpartijen. C4: VOP-DOS 7-2 Voor de winstpartijen tekenden Ger Snijders met 1.26. Piet Denissen met 1.96 en Jan Koopmans met 1.82. C5: VOP-'t Klötske I 7-2 Thea's broer. Theo speelde iets beter dan Thea vorige week. Theo won zijn partij met 10.71. Nicolle Schreurs won haar partij met 0.64 en Elke Godschalk speel de een heel goede partij die ze in 17 beurten met 1.58 won. C5: VOP-BC De Meule 3 5-4 Theo Dericks met 4.83 en Nicole Schreurs 0.93 zorgden voor de winst. Uitslagen VBB: 't Trefpunt 1-VOP 2 4-5 Nellie Dericks had slechts 11 beurten nodig om haar partij met 5.09 winnend af te sluiten. Jan Voesten won zijn partij met 2.36. VOP 3-000 3 4-5 Voor de winstpunten zorgden Caspar Michels met 3.07 en Albert Hendriks die 0.96 speelde. H.G.L. Uitslagen VBB: HGL 1-Anker 1 2-5 Podium 1-HGL 2 5-4 Trefpunt 1-HGL 2 0-9 HGL 5-L'67 3 6-3 HGL 4-DOS 4 5-4 KNBB Oost-Brabant: Luctor CI -HGL C1 32-28 HGL C4-OGO C4 43-32 V.B.B. A-Klasse: Obk l-L'67 1 5-2; Bcy 1- Svd 1 0-7; Ogo 1-Sna 1 7-0; Ogo 2- L'67 1 2-5; Dos 1-Ev/St 1 2-5; Hgl I- Anker 1 2-5; Obk 1-Rlz 1 7-0 B-Klasse: Svd 2-Vop 2 2-7; Obk 2- Bios 1 2-7; Opm 1-Lbc 1 4-5; 't Podium 1 -Hgl 2 5-4; 't Trefpunt 1-Vop 2 5-4; Sna 2-Bios 1 9-0; W. Kleuskens llbrt. 5,27 gem.; N. Dericks 11 brt. 5,09 gem. C-KIasse: L'67 2-Ogo 3 5-4; Bcy 2- Sna 3 4-5; Ooo 2-Ogo 4 4-5; Vop 3- Ooo 3 4-5; Anker 2-Dos 2 3-6; P. Versleijen 13 brt. 2.92 gem.; G. Toonen 13 brt. 2,84 gem. D-Klasse: Ooo 5-Ogo 6 4-5; Ev/St 3-'t Podium 2 7-2; Lbc 2-Ogo 6 5-4: Hgl 5- L'67 3 6-3; Fr. Vloei 11 brt. 2.54gem. Driebanden: Ev/St l-L'67 1 2-5; Ev/St I-Dos 2 2-5; Obk I-Dos 3 2-5; Bcy 2- Dos 1 0-7; Bcy I-Ev/St I 1-6; Dos 2- Obk 1 1-6; Dos 3-Ogo 1 2-5; L'67 I- Sna 1 7-0. Programma vrijdag 4 dec.: DVI-Oltimers 1 Essel a. 19.30 Programma zondag 6 dec.: Set Up I-HV1 VC Dorp-HV2 v.09.10 Patrick - Heren 1 1-3 Heren 1 was zaterdag in Echt beter en sterker dan Patrick. De eerste set werd echter door echt met 15-7 gewonnen. Daarna ging het voor Rooyse VK wat beter en wonnen de tweede set met 7-15. Ze gingen daarna goed door en wonnen de volgende twee sets met 9-15 en 5-15. Rooyse VK staat nu op de tweede plaats. Uitslag: Aspiranten-Quick Up I Mixed Hockey Club VERSTRAATEN 8V Programma zaterdag 5 dec.: Jongens: Al: JA 1-Boxmeer 1 a C2: Venlo 2-JC2 v 13.00 11.30 Dl: Venlo 1-JD1 v.10.15 Meisjes: - A2: MA2-Blerick 1 a. 13.00 Cl: HUAC 1-MC1 v. 11.45 Programma zondag 6 dec. Heren: Hl: Venray HI-Concordia Hl a. 14.30 HU: HII-Tegelen V a. 13.00 HIII: Boekel-HIII v. 13.00 HVA: HVA-Maastricht A a.14.30 Uitslagen: Civicum AI-JA1 3-1 M6E1-Venlo 1 3-4 JBI-Uden 2 1-0 \W 642666 M8D1-Venlo 2 1-1 JB2-Helden 1 7-2 M8D2-Tegelen 1 1-5 JCl-Deume 1 1 l-I J6E1-Blerick 1 6-1 JC2-Civicum 1 2-1 Tegelen I-J8DI 6-0 JDl-Blerick 1 6-0 HI-Rapide 2-2 Basko 1-MAI 1-4 HII-HMHC IV 2-3 Mierlo 2-MA2 1-3 Or. Zwart XXI-H1U 2-7 MB 1-Boekei 1 1-2 HVA-Oranje-Zwart A 9-1 MCI-Blerick 1 4-0 MC2-Horst 2 0-0

Peel en Maas | 1998 | | pagina 13