Sfiont ia 1/eanaty TTV Red Stars Bowlen Kansloze nederlaag van Jumpers'76 Rooyse VK Biljarten Korfbalvereniging Oostrum Sjoelclub Venray Heren tonen karakter Dames verliezen ISBV Midgetgolf Buitenlust Tennis vereniging Ysselsteyn HSY 't Alvertje apEEL EN MAAS donderdag 26 november 1998 - Pagina 17 Bowling Vereniging Venray Uitslagen le klasse: Hit Miss-Bokual/Mijling 5-30 BLS/Close Enc.-B.T. Feller Heftr.25-IO Strikers/Groeip.-Sigma's/RBV 24-11 Pinhunters-Drankenh. Winters 23-12 Serie van 742 door Cyriel Winters Cyriel Winters van het gelijknamige learn stak in een geweldige vorm en met 3 mooie games (242-237-256) toverde liij op de banen 7 en 8 een van de hoog te series, die in het bowlinhghuis zijn escoord, nl. 742, een gemiddelde van uim 247. En toch was dat niet genoeg im zijn team de overwinning te bezor- en. want vooral Han Rooijakkers (serie 97) en Eef van Merkestein (589) (rooiden roet in het Winters-eten. [oploper Sigma's moest in de Strikers earn haar meerdere erkennen, zodat unner-up Pinhunters naar de tweede ilaats oprukte. Bokual/Mijling. met 'eter Cleven (serie 612) en René Clephas (601) als uitblinkers, gaven Hit Si Miss geen schijn van kans, al nam Gerty Arts de hoogste damesgame 184) cn -serie (493) voor haar rekening. B.L.S./Close blaast zijn of haar partijtje ook aardig mee met de winst op het Fellerteam. Uitslagen 2e klasse: Ontex-WDOB 23-5 Van Dijck-Karklingel/Magic Line 8-20 Texcar/Scores-VvGI/V. Rensch 4-24 Club Up-Altijd Raak/Masta Sp. 3-25 Nieuwe lijstaanvoerder: Karklingel/ Magic Line Het duel tussen de nummers twee en drie. Plusmarkt Van Dijck en Karklingel/Magic Line werd duidelijk in het voordeel van laatstgenoemd kwartet beslist, mede dankzij de hoogste game bij de heren, die op naam kwam van Math Offermans met 223. Karklingel-nieuweling Lambert van de Kerkhof was zeer tevreden met de 3 per- soonlijke punten, die hij had veroverd. Ij De koploper tot dan toe, Club Up, werd 'afgedroogd' door Altijd Raak, waarin Firmin Apers en Hetty Pelzer ieder driemaal een Club Upper de baas ble ven. Bij Ontex was Fien Jenniskens in goede doen, want zij bleek zowel in de game als serie de beste dame met resp. 249 en 607 en teamgenoot Theo Cox was met 562 goed voor de beste heren serie. Texcar was op deze speelavond geen partij voor V.v.G.I.. waarin reserve Hay Lenssen en Huub Op den Camp lekenden voor behoorlijke series. Uitslagen Trioleague: Bokual/Mijling-Born Losers 12-9 Poels Techniek-Crash 3.5-17.5 BTFeller-Nutrivisie 2-19 BT Kuijten Ass.-Hit Miss 14-7 AMC/Dreamteam-Flying Strikers 11-10 Poels blijft aan kop ondanks neder- laag Crash zorgde voor een verrassing, door koploper Poels op een dikke nederlaag ie tracteren met Toos Janssen (hoogste damesserie 519) en Stan Rietkerk als 3- puntenpakkers. De nummer twee. Feller, deed het nog minder door van Nutrivisie te verliezen. Bij dat team scoorde Francis van Arkel met 210 de hoogste damesgame en Jan Brouwers met 233 de hoogste bij de heren. Bokualler Twan Claessens tekende voor de hoogset herenserie met 594 en daar hielp de 221-game van Bom Loser Don Clifton geen moedertjelief aan. Het Kuijten-trio rukte op naar de derde plaats door Hit Miss te kloppen en het Dreamteam wist de Flying Strikers maar net voor te blijven. Uitslagen Maandag-dubbelleague: BLS/Close-Aqua-Step 9-5 Hurricanes-Pinhunters 10-4 Karklingel-Flamingo's 7-7 Talenten-Strikers 3.5-10.5 Eerste nederlaag voor lijstaanvoerder De Hurricanes waren verantwoordelijk voor de eerste nederlaag, die de Pinhunters moesten slikken. Met name Gerrie Claessens was deze avond een maatje te groot voor de koploper met zowel de hoogste game als serie bij de dames en zelfs beter dan de beste heer met resp. 226 en 578. Karklingel Jan Janssen scoorde als beste bij de heren precies 200 en Flamingo Bert van Elswijk was goed voor de beste man- nenserie met 574. Nationale 5-menleague In de le Klasse D bleven de Sigma's op hun thuisbaan maar net de baas over Vendeloo uit Zwijndrecht met 2-1. Vervolgens werd met dezelfde cijfers verloren van de Kangoeroes uit Vlaardingen en in de laatste wedstrijd moest Musis Sacrum uit Schiedam er met 3-0 aan geloven, mede dankzij een prima 232-game van Joos Peeters. Op de ranglijst stegen zij van 7 naar 6 met een puntentotaal van 11.5. De koploper heeft 18,5 punten. Bokual/Mijling bracht in de 2e Klasse A 7 punten mee uit Den Bosch door tweemaal te winnen met 3-0 en wel tegen Erica 2 uit Mill en Wimpies Proshop uit Veldhoven. De wedstrijd tegen Erica 1 werd helaas met 1-2 verlo ren, maar Bokual blijft de ranglijst aan voeren met 21 punten. Mix-trioleague Afdeling 3 Het Restaurant Bowling Venray-trio bracht 6 punten mee uit Sittard door 3 2- 1 overwinningen en wel op B.V. Maastricht, Taurus Tropical uit Velden en het eerste team van de Venlose Bowlingvereniging. Achter Taurus wordt de tweede plaats ingenomen met 17 punten, vier minder dan de koploper. B.T. Mari uit Venray was in de andere poule minder succesvol, want met slechts 2 puntjes werd de terugreis uit Velden aanvaard. De 2 punten werden behaald door winst op V.B.V.2, maar tegen Stardust 2 en 3 werd verloren met 0-3. Met 5 punten is de voorlaatste plaats voor de Venraynaren. Jeudtrioleague Venray 1 blijft leider Op de thuisbanen in Venray werd de tweede speelronde van de Nationale Jeugd Trio League Afd. 3 gespeeld en niet zonder succes. Het eerste team speelde achtereenvolgens tegen Stardust 1 uit Sittard en daarna tegen hun reser ves. Zonder tot grootse daden te komen hadden onze vaandeldragers geen kind aan hun onthutsend zwakke tegenstan der en wonnen dan ook op hun sloffen met 3-0. De wedstrijd tegen het Sittards "tweede" was bijna een kopie van de eerste wedstrijd en werd zonder proble men met 3-0 gewonnen, zij het dat Patrick Smits nog een keer flink uithaal de met een game van 231, waarmee hij de hoogste game van de dag produceer de. Ook de 185-game van Raymond Klaassens mocht er zijn. Het tweede team trof beide Heerlense teams als tegenstander. Behalve dal er met 3-0 tegen de reserves uit Heerlen werd gewonnen, werd er ook bijzonder goed gescoord. Door o.a. de scores van Raymond Spee(187/347), Nicky Claessens (165) en Lars Lenssen (154) werd zelfs het totaal van het eerstee team overvleugeld (934-918) en zou een 2,5-0,5 overwinning tot gevolg hebben gehad. Geluk dus voor ons "eerste", maar ze zijn nu gewaarschuwd. Het standaardteam van Heerlen bleek uit beter bowlinghout gesneden te zijn. Hoewel Linda Camps met een fraaie 201-game de score van haar Heerlense opponent Mick Notermans (223) pro beerde te pareren, bleven de Zuid-lim- burgers met 3-0 aan de goede kant van de score. In de handicap-competitie leverde dit toch een 2-1 overwinning op voor de onzen. Hoogste game en gemiddelde jon gens: Patrick Smits met 231/187,50; hoogste game en gemiddelde meisjes: Inge Lenssen met 182/163,25. In de scratch-competitie is stand aan kop als volgt: I) Venray I met 11/3931. 2) HeerJen J mei J J/3830 en 3) Venray II met 6/3449. In de handicap-competitie gaat Heerlen I aan de leiding met 9/4514. gevolgd door Venray I met 9/4322 en Venray II met 8/4270. Zaterdag a.s. wordt de 3e speelronde gehouden om de Limburg-Cup, welke in Maastricht plaats vindt. De volgende spelers/speelsters dienen om 08.45 uur bij de bowling aanwezig te zijn: Jordie Giellen, Sandra Minten, Kim Pelzer en Bart van Rens. Tevens is er a.s. zaterdag een extra training voor de geselecteerden van het Stedenteam. Zorg dat je om 9.45 uur aanwezig bent. Bedrijfsbowlen Uitslagen extra ronde: In de derde klasse veroverde W.J. de la Roy de maximale puntenwinst met 4 punten. 3 punten waren voor Agrarisch bedrijf Wismans, 2 voor Bouwbedrijf Raedts/Knops. 1,5 voor Spiral Horst, I voor Rabo Zevenrode 1 en een half puntje voor de Rabo venray-heren In de vierde klasse gingen 4 punten naar Vinc.v.Gogh Inst. 4. 3 naar Van Rattingen 2, 2 naar Ford van Haren 2, 1.5 naar Isolatiebedrijf de Bruijn, 1 naar Edah en een half naar Surprise Design. Uitslagen: MKV-Senioren 1 Spes-Aspiranten Peelkorf-Welpen Welpen-Pranje Wit 6-3 13-3 0-2 3-1 In de uitwedstrijd tegen Wizards uit Helmond liep Jumpers'76 tegen een kansloze nederlaag aan. 78-53. Na de overwinning vorige week tegen Dunatos, leek het erop dat de tegensla gen achter de rug waren en dat het team op de weg terug was. Vrijdagavond raakte John Berden op de training opnieuw geblesseerd, Patrick Klomp moest zich enkele uren voor de wedstrijd afmelden wegens ziekte en Roel Haddeman was dit weekend niet inzetbaar i.v.m. familie omstandigheden. Opnieuw problemen en er moesten op het laatste moment enkele spelers van Heren 2 alsnog opgeroepen worden om het team te complementeren. Vanaf het begin liepen de mannen uit Venray achter de feiten aan. Wizards speelde zeker geen goede par tij maar profiteerde volop van de fou ten van de gasten. Gedurende de hele wedstrijd leed Jumpers'76 24 keer bal verlies en werd er tactisch zwak gespeeld. De ploeg uit Helmond kreeg daardoor dus zonder veel inspanning bij rust al een ruime voorsprong, rust stand 32-23. In de tweede helft werd het al snel duidelijk dat de ploeg van Jan Kraus niet meer terug kon komen. Nadat zowel Bas Mickers als Balder Lamers met vijf fouten naar de kant moesten had de thuisploeg min of meer vrij spel en werd de wedstrijd geduren de de laatste tien minuten van beide kanten plichtmatig uitgespeeld. Eindstand 78-53. Topscore Tristan Lammerts van Bueren met 18 punten. Coach Jan Kraus was, evenals zijn spelers, na de wedstrijd zeer teleurge steld. "Als we compleet zijn en als we in gewone doen zijn liggen er tegen deze tegenstander goede kansen op de winst, en juist nu zijn we weer niet compleet en hebben we een off day". "Het is jammer genoeg op dit moment niet anders, we moeten deze wedstrijd zo gauw mogelijk vergeten en ons richten op de wedstrijd van a.s. zater dag tegen JRC waar belangrijke punten te verdienen zijn." Programma zaterdag 28 nov.: Meisjes Mini's-Attacus 17.00 Jongens Mini's 1-Attacus 17.00 Jongens Jun.-PSV Almonte 17.00 Benjamins-Manders Premier 18.00 Jongens Kad. 2-PSV Almonte 18.00 Heren 2-BBC 18.30 Meisjes Jun.-Yellow Sox 19.00 Heren 1-JRC 20.00 Manders Prem.-Jongens Mini's 214.00 Vlissingen-Kadetten 1 18.45 Programma zondag 29 nov.: Peelland Cracks-Jongens Asp. 12.00 Met de bus naar de Holland Basketbalweek Al enkele weken is de Holland Basketbalweek aangekondigd. Er zijn nog vijf plaatsen beschikbaar, dus zorg dat je er snel bij bent. Het geheel speelt zich af op 30 dec. en je kunt je opge ven bij Kees Spitters, tel. 550906. Kerstbomenactie Gekoppeld aan de Holland Basketbalweek, is de Kerstbomenactie. De reis wordt nl. gesponsord uit de opbrengst van de Kerstboemenactie. Van de deelnemers aan de reis wordt dan ook verwacht dat zij ten minste een, maar liever meer kerstbomen aan de man brengen. Voor meer informatie rond deze actie kun je ook terecht bij Kees Spitters, maar ook in je clubblad heeft de laatste keer een informatie- en inschrijfformulier gezeten. Schrijf in op deze Kerstbomenactie en verdien zo je ticket naar de finale dag van de Holland Basketbalweek. In elk huis hoort een kerstboom. Laat het dit keer een Jumpers kerstboom zijn! Op deze wijze sponsor je de club en drukt de reiskosten. Dus nogmaals zeker van diegenen die meegaan naar deze Holland Basketbalweek verwach ten wij dat zij een of meer kerstbomen verkopen! Zaterdag jl. was om Geleen de tweede koppel selectie wedstrijd voor het kampioenschap van Limburg. De uitslagen: Klasse B: 5. Jos Jacobs-A Siebers (Sevelo), gem. 105; C: 2. Truus Jenniskens-Wiel Lennaerts 101; 4. Ben en Harrie Rongen 100; 5. Mia en Huub Jacobs 99; D: 3. Regine Sanders-Agenes v. Dijk. In Apeldoorn behaalde Nico v.d. Voort een 5e plaats, gem. 96 en Cora v.d. Voort werd 1 le, 121 Programma vrijdag 27 nov.: DV4-Wanssum 2 Essel a. 19.30 Programma zaterdag 28 nov.: Stravoc-Dl a. 19.00 Horst-D2 a. 17.00 Meterik-D3 a. 16.45 Egchel-Hl a. 18.15 Sevenum-H2 a. 19.30 Horst-JB I v. 16.00 o.d.r.: A. Mommen en J. Bexkens. Programma zondag 29 nov.: De Weert, 09.30 uur zaal open HVl-VC Asterix 2 a. 10.00 HV2-Aspargos 2 a. 10.00 MC3 4 wedstr. a. 10.00 fluiten/tellen: D4. Meerlo-MB 1 v. 11.45 o.d.r: W. Gaal en M. Janssen. Kessel-MCl v.09.00 o.d.r.: K. Janssen en S. Manders. Hegelsom-MC2 v. 11.00 o.d.r.: L. Ottenheim, S. de Jonge en S. Manders. Hegelsom-JCl v. 13.30 o.d.r.: E. Broeksteeg en J. Weijs. Meterik-JC2 v. 12.45 o.d.r.: J. v.d. Cruysen en D. Lenssen. Rooyse VK - VC Maasdag 3-2 In het thuisduel tegen de nr. 2 van de ranglijst. VC Maasdal uit Wessum, hebben de Rooyse heren laten zien over karakter en vechtlust te beschikken. Er werd slecht begonnen. Al snel bleek Maasdal een tegenstander van een behoorlijk kaliber. Sterker nog, in de eerste twee sets waren ze gewoon beter. Aan Venrayse zijde kon in deze fase van de wedstrijd de vorm (nog) niet gevonden worden. Met name de aanval liep matig. Maasdal daarentegen speel de wel goed, serveerde lastig en combi neerde naar hartelust met de midden- aanval. Verontrustend eenvoudig werd Venray naar een 0-2 achterstand gespeeld (8-15 9-15). Het tij keerde echter in de derde set. Maasdal wisselde enkele spelers en liet de teugels daarmee wat vieren. Dat hadden ze nou niet moeten doen! De Rooyse heren pakten de geboden kans en vonden hun oude spelniveau terug. Met 15-12 kwamen de Rooyse heren terug in de wedstrijd: 1-2. Deze set winst werkte bevrijdend voor de thuis ploeg. In de vierde set ramden onze jongens er vrolijk op los. Voordat Maasdal wist wat er gebeurde werden ze met 15-2 weg geserveerd en aanvallend wegge slagen. Met name Robert Oostveen draaide in deze fase goed op de mid- denaanval. In de beslissende vijfde set besefte Maasdal echter dat nog niet alles verloren was. Beide teams gingen vol voor de overwinning. Rooyse druk te in het begin beter door en kon met 8- 5 van speelhelft wisselen. Over en weer werd er gescoord tot een stand van 14- 12 voorde thuisploeg. Matchpoint! Het laatste punt bleek echter het moeilijkst. Na een paar spannende rally's kon Mark Berkhout een lastige bal toch bij Maasdal binnen de lijnen brengen. Met 17-15 haalde Rooyse een zwaarbe vochten maar zeer verdiende 3-2 over winning binnen. Dat Heren 1 tegen deze tegenstander op deze wijze kon terugkomen laat zien dat er behalve volleybaltechnische kwaliteiten ook de nodige vechtlust aanwezig is. Dit geeft vertrouwen voor de toekomst. Rooyse VK - Athos 2-3 15-12 10-15 15-3 16-17 13-15 Na een sterk begin van onze dames wist Athos door fouten van Rooyse goed terug te komen, maar helaas voor hen wisten wij deze set toch binnen te halen. De tweede set was een afspiegeling van de eerste set, alleen met voor ons dc verkeerde afloop. De derde set was een walk-over van onze dames. in de vierde set was het begin voor ons. maar door persoonlijke fouten van de dames en onjuist genomen beslissin gen van de scheidsrechter verliep de set heel spannend; de afloop was niet gun stig voor ons. De vijfde set was meer een gevecht tegen de vermoeidheid en de scheids rechter dan tegen de tegenstander. Ondanks een riante voorsprong is ook deze set verloren. Een les voor de volgende wedstrijden is dat er gevolleybald moet worden en geen excuus gezocht moet worden in de tegenstander en scheidsrechter. De dames van TTV Red Stars wonnen zaterdag met 3-4 in en tegen Hoonhorst. Door dit resultaat staat Red Stars iets vaster op de veilige 6e plaats, maar met slechts 1 punt voorsprong op Hoonhorst. Op 28 november volgt de uitwedstrijd tegen DOV, waartegen gewonnen moet worden. Hoonhorst moet tegen Westa (Wessem) waar ze normaal gesproken ruim van verliezen. Tegen Hoonhorst kwam Red Stars in een overigens spannende wedstrijd met 3-1 achter te staan. Danielle Poels had gewonnen van Vesna Sehic, maar Vanja Santic en Sabina Larmené verloren van respectievelijk Esther Tank en Heieen Rouwen. Poels en Susan Lenssen verlo ren ook het dubbel nipt in 3 games. Daarna kwam gelukkig een omslag toen Daniêlle van Rouwen won. Sabina (tegen Esther Tank) en Vanja (tegen Sehic) bepaalden vervolgens de eind stand op 3-4. Heren 1 won met 6-4 van Pecos, na eerder dit seizoen de uitwedstrijd met 9- 1 verloren te hebben. Gerbert Loeffen blonk uit door erg sterk te spelen en gedreven zijn 3 enkelspelen te winnen. Na een periode dat het wat minder ging, zat het 'tussen de oren' weer goed. Ronald Bogaard speelde solide, ondanks een behoorlijke verkoudheid. Ook hij bleef ongeslagen. Erik van Veenendaal kon het voorbeeld helaas niet volgen en verloor zijn partijen. Hoewel degradatie niet meer te ontkomen is, betekent deze overwinning vooral een mentale opste ker voor het komend seizoen. Jongens 1 boekte eindelijk een over winning. Thuis werd met 6-4 gewonnen van VTV uit Nieuwegein. Martijn won weer eens alledrie zijn partijen. Gijs scoorde twee punten en samen met Martijn het dubbel. Frank verloor zijn enkelpartijen, maar speelde wel goed. Met nog 1 wedstrijd te gaan kan een vierde plaats nog bereikt worden. Meisjes I kreeg met 8-2 op de broek van Furst Kantoors in Heerlen. Alleen Kelly en Mieke wonnen een partij. Eefke speelde sterk, maar kon het weer niet in winst omzetten. Furst speelde dit keer sterker dan in de thuiswedstrijd, maar enigszins geflatteerd was de uit slag wel. Kelly speelde niet op haar best, waardoor ze 2 partijen in drie games verloor. Mieke had ook winst kansen, maar speelde naar behoren. Volgende week tegen de koploper, Vice Versa uit Oudenbosch. Misschien een klein stuntje? D.O.S. Uitslagen VBB: libre DOS l-'t Anker 5-2 Wiel Vermeulen en Theo Kronenberg zorgden voor de winstpartijen. SVD 3-DOS 3 2-7 De koploper blijft maar winnen. Nu waren Frits van der Waerden (17 beur ten, gem. 1,47), Harry Bongaerts (20 beurten, gem. 1,10) en Theo Mertens de spelers die de punten meenamen. HGL 5-DOS 4 2-7 Voor DOS waren Silvia Nouwens, Miep Weerts en Jenny van der Leden succes vol. 3-banden: DOS l-BCY 1 2-5 Alleen Jac Lucassen wist de winst te pakken. Evenaar/Steeg-DOS 2 2-5 Henk Hendriks wist zijn partij in 35 beurten tot een goed einde te brengen en behaalde zo een gemiddelde van 0,714. Mart Siebers won in 39 beurten (gem. 0.564) zodat de koploper op een neder laag werd getrakteerd. OB K-DOS 3 2-5 Jac Verhalle (39 beurten, gem. 0,44) en Will Berden namen de punten mee naar D'n Oldtimer. Uitslagen KNBB: DOS Cl-De Peel 1-6 Leo Cuijpers wist als enige een puntje uit het vuur te slepen. DOS C2-Klotske 5-2 De broers Piet en Theo de Haart zorgden ervoor, dat dit team in de top blijft mee draaien. DOS C3-Inaborg 2-7 Ed Strijbosch redde de eer voor DOS. Programma VBB: Maandag 30 nov.: SNA 1-DOS 2 (3-banden) DOS 3-LBC 2 L'67-DOS 1 Dinsdag 1 nov.: DOS 4-Evenaar/Steeg 3 Donderdag 3 nov.: OGO 1-DOS I (3-banden) L'67-DOS 3 (3-banden) DOS 2 is vrij Programma KNBB: Maandag 30 nov.: DOS C3-VOP Dinsdag 1 dec.: DOS C1 -De Jordaan 1 Donderdag 3 dec.: DOS C2-BC Helden Toernooien KNBB: Bij de nationale finale driebanden 3e klas behaalde Sur Lubbers de 5e plaats. Ed Strijbosch behaalde verleden week met 10 punten de 2e plaats tijdens de finale libre klein klasse 4. V.O.P. Uitslagen: Kader: VOP-'t Groene Hart 2-0 Eric Dericks 14.28 gem.; Jan Zanders 19.44 en Herman Robins 10.41 zorgden voor de volle winst. C3:'t Anker-VOP 2-7 In Venlo waren de winstpartijen van Caspar Michels met 2.96, Roland Michels 2.16 en Henk Kamerman 1.44. C4: De Leutherhook-VOP 5-4 Het gelijkspel, met 1.35 was van Jan Koopmans. Ger Snijders won zijn partij met 2.12. C4: VOP-Amorti 9-0 Tegen Amorti werden enkele prestaties van formaat geleverd. Piet Denissen speelde 3.11, Eric v. Gerven 2.73, Ger Snijders 1.96 en Albert Hendriks 1.09. C5: BC Kessel-VOP 2-7 Het damesteam behaalde een goede overwinning in Kessel. Thea Dericks won haar partij met 6.25, Nicole Schreurs met 0.96 en Elke Godschalk met 0.77. VOP 1-SVD 1 5-2 Met winstpartijen van Jan Zanders die 14.06 speelde en Theo Voesten die met 6.42 goed voor de dag kwam. SVD 2-VOP 2 2-7 Ook het tweede team was te sterk voor SV Duivenbos. Pierre Volleberg 1.86, Roland Michels 2.76 en Jan Voesten tekenden voor de overwinning. VOP 3-OGO 4 4-5 Johan Janssen en Albert Hendriks waren de winnaars en speelden resp. 1.72 en 0.90. Pers. kampioenschappen KNBB Wilfried Godschalk is districtskampioen van de 3e klas driebanden groot gewor den. Wilfried. die 11 matchpunten behaalde en 0.435 gem. speelde, wordt afgevaardigd naar de gewestelijke fina le. H.G.L. Uitslagen VBB: LBC 2-HGL 3 4-5 GJL4-Podium2 4-5 HGL 5-DOS 4 2-7 Uitslagen KNBB Oost-Brabant: Luctor C4-HGL C4 39-36 Donderdag 26, vrijdag 27 en zaterdag 28 nov. spelen M. Siebers en A. Lindeman voorwedstrijden le klas libre bij B.V. 't Zwaantje, café Van Haren in Ledeacker, aanvang donderdag 19.00 uur. V.B.B. A-klasse: BCY l -SNA I 2-5; OGO 1- RLZ I 5-2; OGO 2-Ev./Steeg I 5-2; VOP 1-SVD 1 5-2; DOS 1-Anker 1 5-2. B-klasse: BIOS l-OPM 1 2-7; Ev./Steeg 2-LBC 1 2-7; OPM 1-RLZ 2 9-0; Podium l-OOO I 5-4; Trefpunt 1- HGL 2 0-9. C-klasse: L'67 2-SNA 3 7-2; BCY 2- DOS 2 0-9; RLZ 3-000 3 4-5; OOS 2- OGO 4 4-5. G. Toonen, 9b. 4.11; M. Rongen, 13b, 2.31 gem. D-klasse: HGL 3-000 5 5-4; SVD 3- DOS 3 2-7; LBS 2-HGL 2 4-5; HGL 5- DOS 4 2-7; HGL 4-Podium 2 4-5; OOO 4-L'67 3 2-7. F. Wolfs. 1 lb. 1.81 gem. Driebanden: BCY 2-SNA 1 2-5; DOS l-BCY I 2-5; OGO l-L'67 I 7-0. Sjoelen De Schuivers Zaterdag 21 nov. werd de tweede kop- pelwedstrijd voor de Regiocompetitie Limburg afgewerkt in Geleen. Net als bij de eerste wedstrijd werden er weer door twee koppels medailles mee naar Venray genomen. In de B-klasse gooiden Marijke Denissen en Twan v. Dijck een gem. van 100.2 wat een 7e plaats opleverde. In de C-klasse was het koppel Wilma Wismans en Koen Heideveld met 108.7 te sterk voor alle teams; een eerste plaats derhalve. In de D-klasse waren Mat Klassens en Jan Pijpers met gem. 90.55 goed voor een zilveren medaille. Ook in de D-klas se gooiden Ron Custers en Leo Reintjes in hun eerste wedstrijd 84.75 gem. Bowlen Eindhoven Zaterdag 14 nov. hebben 28 leden deelgenomen aan de jaarlijkse Bowlingdag van EGS Eindhoven. Werden er in voorgaande jaren slechts kleinere succesjes behaald, dit jaar waren de grote prijzen voor onze leden. Ronny Custers werd toernooiwinnaar en mocht naast zijn wisselbeker ook nog een fraaie mand met levensmiddelen mee naar Venray nemen. Tweede in het klassement werd Koen Heideveld en Jan Pijpers werd achtste. Tafeltennis Zondag 15 nov. hebben vijf leden meegedaan aan het toernooi van GS Weert. Ondanks goed spel moesten Giel Verhaegen. Wilbert Litjens, Leo Reintjes, Jan Theeuwen en Peter Bouten genoegen nemen met de troost-finales. maar slaagden er toch in hierin een medaille weg te slepen. Afgelopen zondag 22 nov. was het weer tijd voor het toernooi voor 3e-, 4e- en 5e-klassers bij TTC Asterix in Blerick. Peter Meycr wist een tweede plaats te bemachtigen. Derde plaatsen waren er voor Wilbert Litjens, Leo Reintjes en Jan Theeuwen. Marie- Louise Theeuwen, Marjo Lange en Giel Verhaegen moesten genoegen nemen met een vierde plaats. In het vereni gingsklassement eindigde de ISBV- ploeg op de vierde plaats. Zwemmen Zaterdag 21 nov. was er een zwem- toernooi in Arnhem. Vier van onze zwemmers hebben hieraan deelgeno men. De uitslagen waren als volgt: Jolanda Willemsen, 25m school, 44.31; Antonet Rutten, 25m school. 45.13; Mary Wieers, 25 school 33.5, 25m vrij 33.13; Erica v. Well. 25m school 33.63, 25m vrij 36.11 en 25m rug 43.66. Jammer genoeg waren de tijden niet toereikend voor een klassering bij de besten. Uitslagen: Heren 1-Pecos 6-4 Heren 2-Megacles 4-6 Heren 8-Seta 6-4 Heren 9-Maasbree 6-4 Heren 10-Asterix 3-7 Jongens 1-VTV 6-4 Jongens 2-Westa 6-4 Jongens 6-Panningen 8-2 Start I-Panningen 0-5 Start 3-Seta 2-3 Hoonhorst-Dames 1 3-4 Hoonhorst-Dames 2 4-6 Korenbeurs-Dames 3 9-1 Sittard-Heren 3 6-4 Panningen-Heren 5 9-1 Wap In-Heren 6 3-7 DVO-Heren 7 7-3 Furst Kantoors-Meisjes 1 8-2 SKF-Jongens 3 7-3 DVO-Jongens 4 2-8 Bleke-Jongens 5 0-10 DVO-Jongens 7 5-5 Veta-Meïsjes 2 6-4 DVO-Start2 3-2 In het kader van het jaarlijse uitwis selingsprogramma met Heeze, Arcen, Maasbree en Venray stond voor zon dag 15 nov. de laatste wedstrijd gepland op de banen van Sourendonck. Daar de weersomstandigheden slecht waren werd uitgeweken naar de indoorbanen van zaal Roelanzia in Ysselsteyn. Dat MGC Buitenlust z'n mannetje/vrouwtje op indoorbanen staat, bewees wel de einduitslag van deze uitwisseling. Bij de dames eindig de M. Clevers met 117 slagen over vier ronds als eerste, voorwaar een knappe prestatie. Bij de heren was de eerste plaats voor Jan Engels met 101 slagen over 4 ronden, terwijl het team van Buitenlust ook nog eens beslag wist te leggen op de eerste plaats. Samenvattend was dit een bijzonder goed geslaagd evenement hetgeen zeker voor herhaling vatbaar is. Inmiddels is de indoor competitie ook weer van start gegaan. Ook hier wordt er fel om de puntjes gestreden. De eerstvolgende wedstrijd is op zon dag 29 nov. in zaal De Karklingel, aan vang 09.30 uur. Dorpen Indoor Toernooi Zondag is in tennishal De Schaapskooi het jaarlijkse Dorpen Indoor Toernooi gespeeld. De 64 deel nemers uit de verschillende dorpen, die aan de Dorpencompetitie deelnemen, hebben een sportief toernooi gespeeld. Bovendien waren er voor de poule winnaars mooie prijzen te verdelen, die beschikbaar waren gesteld door de eigenaar van de tennishal. De poulewinnaars: poule A: Servé Huybers TC Swolten; B: Rieky Cox TC Swolgen; C: Theo v. Dijck TV LVH; D: Gertie Droessen TV OiCa; E: Harrie de Mulder TV Merselo; F: Wim Claessens TV Merselo; G: Corrie v.d. water TC Swolgen; H: Simon Michels TV LVH: I: Annie v.d. Heuvel TC Merselo; J: Geert Litjens TV LVH; K: Birgit Stroh TV America; L: Marcel Thoonen TV Merselo; M: Ans de Mulder TV Merselo; N: Jos Loenen TV LVH; O: Dien Bonants TV Merselo; P: Jan Jaspers TVY. Ysselsteynse avond 1999! De'Ysselsteynse avond spelen we op 16 jan. 1999. Dus hou deze avond alvast vrij. Nader bericht volgt. Gevonden voorwerpen Afgelopen seizoen is er weer sport- kleding in de kantine blijven liggen. Deze zijn t/m 30 nov. op te halen bij Annie Jansen. Daarna worden deze spullen aan het goede doel meegege ven. Sportvisakte 1999 Indien u dit jaar de sportvisakte via 't Alvertje heeft ontvangen dan heeft u op dit moment een acceptgiro van de O VB ontvangen voor de sportvisakte 1999. Wij adviseren onze leden om gebruik te maken van deze acceptgiro van de OVB. U krijgt dan de Sportvisakte 1999 thuis gestuurd van de OVB. De contributie van 't Alvertje zal zonder Sportvisakte zijn. Visblad: Leden die Het Visblad willen hebben in 1999 kunnen dit aanmelden bij de secretaris. Leden die dit blad reeds heb ben en het niet meer willen ontvangen dienen die ook zo spoedig mogelijk door te geven. Leden die dit blad heb ben en willen houden hoeven niks te doen. Adreswijzigingen zo spoedig moge lijk doorgeven aan de secretaris. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen. tel. 0478-587606.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 17