S 'Git cUe#t4te*t Harold LENSSEN m WW Q Oude foto- f f Jong Nederland Venray nelpt de natuur een handje 'De wereld in een mand Stedentrip-winnaars Start kunnen hun koffers pakken UW Zittingsavond en in Leunen Kinderwoord dienst Vogelshow De Huisvriend PEEL EN MAAS donderdag 12 november 1998 - Pagina Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan: P. Hoedemae- ckers. Whistlerstraat 1. tel. 582385. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: H. Maria op zaterdag. 19.00 H. Mis Jaap Hendricx; ouders Arts-Dommeck en zoon Jan; jrd. ouders Peeters-van Leendert (coll); Nelly Duykers en overl. fam. (coll); Chris Rongen (verj.); Dorus en Nel Rozijn-Philipsen (coll); Til Janssen- Pelzer en overl. fam.; Koos v. Haren (coll); jrd. ouders Van Vegchel- Muysers; Willy Beerkens-v. Meyel; jrd. Peter Muysers. Zondag: 33e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor Jan Buijssen; jrd. Jan Heyl; Nick Coenen (coll). 11.00 H. Mis voor Ed Stavens en fam. Stevens-Bertrams; overl. fam. V.d. Berg-Paulissen; Jeanette Tillemans-Jansen; Jules Kessels (coll); Hannie Theunissen en Toon Daniels; overl. ouders Huiskes-Betting; overl. ouders Bloemen-Verhaegen. Maandag: 9.00 H. Mis voor roepin gen tot het priesterschap. Dinsdag: H. Elisabeth van Hongarije. 9.00 H. Mis voor Piet v. Mil; Harrie Bonten. Woensdag: Kerkwijding van de basilieken van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus. 9.00 H. Mis Toon Jenneskens; Pauline Corzilius; Gerard Mobers. Donderdag: 9.00 H. Mis overl. fam. Theodorus Pouwels-Maessen; overl. fam .Weys-Houben. Vrijdag: 9.00 H. Mis Teng v. Meyel. 12.00 Feestelijke H. Mis en huw. bruidspaar De Bruyn-Jacobs. Dienbeurten: za 19.00: Simone, Stef, Ties en Rowan; zo 9.30: hr. Vosbeek, Eomer, Thijs en Tom; 11.00: Marco, Sjoerd D., Paul (m) en William. Geven jullie zo snel mogelijk door wanneer je niet kunt dienen (t/m febr.). Lectoren: za. 19.00: L. Truyen; zo 11.00: S. Manders. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lector: G. Olislagers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen. Lectrice: mevr.' L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de kapél van het Vincentiushuis. Voorgangen G. v. Loenen. Woensdag: 11.00 Liturgieviering in de kapel van het Vincentiushuis. 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 yoga en meditatie. Woensdag: 16.00-17.00 Psalmen- groep. Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met Sastorie, tel. 580202 ma t/m vr 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Kinderwoorddienst; m.m.v. Crescendo; They Vullings (coll); overl. fam. Janssen-Krijns; overl. ouders Vollenberg-Arts; Wim Linssen (coll); overl. fam. Janssen- Krijns; overl. ouders Vollenberg- Arts; Wim Linssen (coll); Helm en Eleonora Mommen-Jansen en overl. fam. Jansen-Bol; Rie Oomens-de Jong (coll., zwd.); overl. ouders Raemakers-Pouwels. Zondag: 8.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. 10.30 M.m.v. Zonnelied; jrg. Wilhelmina Vercouteren-Keijsers; ouders Drabbels-v. Vegchel; Johan Flinsenberg en echtgen.; Meta Schim v.d. Loeff. 12.00 Doop Janine v. Soest, Kroonkruid 13. Maandag: 18.30 Voor slachtoffers van overstromingen. Dinsdag: 18.30 Pater Florentius Lucassen en overl. fam.; Ageeth Schaeffers-Broekhof (coll). Woensdag: 18.30 Jrg. Herman Jaegers. Donderdag: 18.30 Toon Brand. Vrijdag: 18.30 Elizabeth Geurts en Gerlach v. Ass; Jan Mandigers. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Geen Kinderwoorddienst. 19.15 M.m.v. Herenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid; Bert en Door Kleuskens-Kusters; Hendrik Kerkhof (coll); Harry en Dina Linders; overl. ouders Huisman- Paulus en overl. kind. Vrijdag: Kapel: 16.00 Huw. Leo Veenbrink en Karin Seuwen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Johan Camps en overl. fam., Theij Camps, Anna Camps-Jeuken en zoon Peter; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 10.00 Jrd. Ger Janssen; Wim Keijsers; Giel Vennekens en echt gen. en wederz. fam. (Gem.koor) Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Moeke Vermeulen. Woensdag: 9.00 Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (met Rozen kran sgebed). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Voor een goede uit komst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Lennarat Peeters, Willem Verheijen, gebr. Kessels; zo 8.30: Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloudemans, Brandy v. Dyck; 10.00: Bas Vermeulen, Niki en Giel Emons, Guus Op den Camp. Parochie Oirlo 23e Zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis m.m.v. Jeugdfanfare; Johan Gommans; To Vogelzangs-Jeurissen (gymclub); Wim v. Rhee en zoon Peter; Teng Steeghs en Hendrika Versteegen; t.i.v. muziekvereniging Ons Genoegen. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); jrd. Mien Linskens-Takken; Gerrit Bastiaans (verj.); Jo Stoffelen-Teuws; Bernard v.d. Sterren, Henrica Smits en Petronella Litjens. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de parochie. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor de zie ken van onze parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Gezinsviering met aansluitend Sint Maartensoptocht en vuur; Jan Thielen; overl. ouders Strijbos-Duijkes en Riek Strijbos-v. Dommelen; overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt en kinderen; jrd. Martinus Emonts: jrd. Piet Keijsers; Martinus Kuijpers; jrd. Antoon Roelofs. Woensdag: 9.00 O.L. Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden). Misdienaars: za: Gijs, Roel, Wilma en Karlien. Pastoor te Boekhorst is hereikbaar onder tel. 531270. Contactadres 'Zorggroep': Ans Kunen, tel. 571454 bgg. Grad Swinkels, tel. 571616. Parochie Leunen 33e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Antoon Voermans, echtgen. en zoon Antoon; Mathijs v. Kempen en Johanna Lochtens; Eduard en Stans Diets; Drika v. Vegchel- Hoeijmakers (fam. Hoeijmakers, Maasbree); zwd. Truus Lemmens- Hendrix; jrg. Harrie Comelissen en kleinzoon Roel Comelissen. Zondag: 10.00 Hgm. overl. fam. Wismans-Loonen; Wiel Keijsers; Bert Custers en overl. fam.; jrd. overl. ouders Heesen-Voesten; gest. jrd. Jozef Litjens en Petronella Litjens-Nabuurs; gest. jrd. Piet Vullings en echtgen. Maandag: 19.00 Lsm. Piet Rongen; Marie Stevens-Vandevenne (vrien dinnen). Dinsdag: H. Elisabet van Hongarije. 19.00 Lsm. Leo Loenen en overl. lam.; gest. jrd. Hendrik v. Soest, echtgen. en dochter Lena. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. t.e.v. H. Apollonia (offerblok). Vrijdag: 19.00 Lsm. Bert Geurts en overl. fam.; Wiel Philipsen. Misdienaars: za 19.00: Diane v. Gorp en Pauline Weijs; zo 10.00: Juul Janssen en Luuk Voermans; weekb.: Groep 3. Lectoren: za 19.00: Harrie Bovée; zo 10.00: Els Wijnhoven. Rectoraat Heide Zondag: 33e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis ggjt. Theodora Camps; Cor v. Raaij (coll); Jan Janssen; overl. ouders Van Meijel- Seijkens en zoon Leo. Misd.: Caroline, Elke, Guus, Mieke, Loes. Donderdag: 18.30 H. Mis tot bijz. int. Misd.: Mieke en Elian. Rectoraat Veulen 33e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Sef Janssen; jgt. Gerardus Houben en Lamberdina Direks; Anna Jeuken- Schreven (fam.); Tilla Jenneskens- Poels (fam.); overl. fam. Erben- Woker; gest. jgt. Jacobus Geurts en Wilhelmina Croymans; jgt Hermanus Thissen en overl. fam. Thissen-Hendriks; overl. fam. Nabuurs. Zondag: 15.00 Doopviering Melle Janssen. Donderdag: 19.00 Woord- en com muniedienst i.v.m. Ceciliafeest. Misdienaars: za: Koen, Loes, Richard, Patrick. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 Jan Vogels: Jozef Linders (buurt); jrd. Math v. Dijck; lev. en overl. fam. L. Janssen- Drabbels; jrd. Martien Smits en Anna Smits-Weijs en overl. fam. Zondag: 10.00 Jrd. Martinus Hubers en echtgen. en dochter; jrd. Janus Jespers; Ties Peeters (buurt). Maandag: 19.00 Geertje Janssen; Jan en Tom v. Lipzig. Woensdag: 19.00 Petronella Janssen-Pouwels; Antoon Janssen; Willem Smeets en zoon Sjaak. Vrijdag: 19.00 Wilhelmus Bollen en echtgen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Ronnie P. en Ronny O; zo 10.00: Tom, Bram, Maartje en Rinske; ma 19.00: Anneke en Rian; wo 19.00: Paul en Gijs; vr 19.00: Daan en Rob. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Bernard Gielen, Maria Arts en fam.; jgt. Karei v. Vegchel; jgt. Martien v.d. Zanden en Nella Meyer. Misd.: Marloes Zwitserlood en Nikky Zegers. Zondag: 10.00 Voor de parochie. Misd.: Johan Hoedemakers en Richard Engels. Woensdag: 19.00 ntonia Wismans; t.e.v. H. Gerardus Majella; Sjaak Thissen; Harrie Thijssen en Catharina Franssen. Vrijdag: 14.00 Dankmis zilv. brui loft Joep Poels en Ellen Effing. Kerk poetsen: mevr. Loonen en Van Dijck. Rectoraat Vredepeel Zondag: 40 jaar Rectoraat Vrede peel. 10.00 Plechtige Hoogmis; voor onze overl. rectoren en alle inwoners en oud-inwoners van onze parochie. Deze dienst wordt geza menlijk opgeluisterd door kerk en dameskoor. Hierna is er nog een gezellig samenzijn in de Kleine Loef. Maandag: 19.00 Fam. Huijs-v. Enckevort. Donderdag: 19.00 H. Mis. Vrijdag 20 nov.: 13.00 PI. huw.mis bruidspaar Angela v.d. Heuvel en Stefan v. Bakel. Misdienaars: zo: Nicole, Karin v.d. H., Grard en Mark. Lezers: zo: Maria Lenkens. Rectoraat Smakt Zondag: 33e Week door het jaar; 24e Zondag na Pinksteren. 10.00 Hoogmis voor Herman Janssen; Dora Versteegen-van Kempen; fam. Versteegen-Kuijpers; Harrie Beckers. Lectrice: Thea Reijnders. Dienb.: Bemadette Geurts. Woensdag: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. 9.30 H. Mis tot zekere int. (B); Harrie Beckers. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 15 november zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, dhr. P. Molenaar uit Geldrop voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindemevendienst gehouden. Na afloop van de dienst bent u hartelijk uitgenodigd een kopje kof fie te blijven drinken. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande woensdag 18 novem ber houden we ons jaarlijkse najaarsbijeenkomst. Het thema van deze avond zal zijn 'Wat bindt Joden en Christenen, wat scheidt hen'. Hiervoor is rebbe Samuel Wennek als gastspreker uitgenodigd. Deze avond wordt gehouden in het Klöske van het Schuttersveld en begint om 20.00 uur. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 15 novem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. A.L. v. Zwet, Hoevelaken, 's Morgens is er kin deroppas. Bijbelonderwijs/Catechisatie: De tijden zijn: 6-12 jr. dinsdag om 16.30 uur; 12-15 jr. maandag om 19.00 uur; 16jr. en ouder maandag om 20.00 uur. Zangkoor: Donderdag 19 nov. oefent het zangkoor. Wie mee wil zingen is hartelijk welkom. Aanvang 20.00 uur. Bijbelgemeente Venray Hartelijk welkom in de diensten (evangelische, baptistische) die gehouden worden in wijkgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Kernwoorden gemeente: ontmoe ting, vriendschap, aandacht en zorg! Voor de kinderen is er iedere zondag zondagschool en er is een crèche voor de allerkleinsten. De diensten beginnen om 10.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid om gezamenlijk koffie te drinken. Ook diverse gespreksgroepen rond om de Bijbel door de weeks. Inlichtingen: tel. 586001, R. Lammers. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Op vrijdag 20 en zaterdag 21 november worden de jaarlijkse zit tingsavonden van 't Knölleke uit Leunen gehouden in gemeenschap huis De Brink. Beide avonden beginnen om 11 minuten voor acht. Er zijn optredens van de dansgar- de, buutartiesten, wazel, kolder, zang en nog veel meer. De muzikale klanken zijn van de joekskapellen Noët Tuus en Luuster efkes. Voor zaterdagavond zijn er nog kaartjes verkrijgbaar bij Tankstation Lucassen. Industrieterrein de Hulst Tel. 0478-581486 Zonwering-Rolluiken-Roldeufen-Garagedeuren-Hordeuren-Rolhekken ONDERHOUD - REPARATIE - RENOVATIE In samenwerking met het Natuur Historisch Genootschap Op zaterdag 14 november zal er voor de leden en leiding van Jong Nederland Venray een grote activiteit plaatsvinden. Ze gaan zich dan bezighouden met het schoonmaken van een oude beekarm bij deA73. Dit zal in samenwerking zijn met het Natuur Historisch Genootschap. Reeds twee jaar geleden is er gestart met het schoonmaken van een poel, als jaarlijks terugkeren de activiteit. Dit jaar is er geko zen voor het schoonmaken van een oude beekarm, die zich achter de wijk 't Brukske bevindt. Deze beekarm is eigendom van de Peel en Maas vallei. Het schoonmaken wordt verdeeld in twee gedeeltes; de oudere leden van Jong Nederland Venray gaan graspol len en waterplanten e.d. uit de beek trekken, zodat er ruimte komt voor kikkers en padden en de jongere leden gaan verderop kleine boompjes aan de waterkant omzagen, zodat er weer voldoen de licht bij het water kan komen. Ook bekijken zij het dierenrijk onder water met behulp van loupe-potjes. Daar onze vereniging deze klus niet alleen kan klaren, is de hulp van het Natuur Historisch Genootschap weer ingeroepen. Samen met hen is een plan van aanpak opgesteld. Dit jaar is er voor gekozen om deze klus over te laten aan de oudere en de jon gere groepen binnen onze vereni ging- Onze leden worden zich er meer bewust van zuinig te zijn op de natuur en zijn er actief bij betrokken. Er bestaat zelfs de mogelijkheid om de beekarm te 'adopteren';, zodat we als vereni ging de zorg in handen krijgen voor onbepaalde tijde. Het is uiteindelijk de bedoeling om, verspreid over een aantal jaren, de poel en/of de beekarm op te knappen. Voor meer informatie over onze vereniging kunt u bellen met de voorzitter, E. Geuyen, tel. 077- 3662588 (na 18.30 uur). KEUKENINRICHTING (0478)539020 -pr> °P afspraak, ook 's avonds Stayerhofweg 2b Wanssum Peel&Maas on line http:www.tref.Til/ peel&maas/tpkrant Plechtige huwelijksmis voorl Merselose bruidspaar Frj Muyzers en Marie Litjens. plechtigheid vond plaats in de Petrus' Bandenkerk te Venray in t 1936. In 1834 werd het rector Merselo gesticht en heeft opgei den te bestaan in juli 1936. Het destijds niet toegestaan in een ree raatskerk een huwelijk te sluiten moest men uitwijken naar Venray In juli 1936 werd Merselo tot standige parochie verheven, plechtige installatie van de een pastoor, de zeer eerwaarde heer[ Bot, vond plaats op zondag 4j 1936. We zien op de foto het gelukki bruidspaar de Grote Kerk verlat geëscorteerd door een erehaag meisjes van de Merselose K (katholieke Jonge Vrouwen) voor ingang van de Grote Kerk. V.l.n.r. zijn dat: Door Flinsenbr Drien v. Meyel, Wies Marcel Greta Emonts, Marie Janssen, Ti Muyzers, Mien Emonts, Ms Poels, An Litjens, Truus Mich Mien v. Meyel, Mien Engels em Muyzers. De twee mannen achteraan zijn getuigen Jacob Muyzers en Sje Litjens. Jan v.d. Pui Mensenrechtenonderwijs op Venrayse basisscholen: In de week van 16 tot en met 20 november zullen 560 leerlin gen en in maart nog eens 576 leerlingen van het basisonder wijs in Venray en kerkdorpen deelnemen aan 'de wereld in een mand'. De Werkgroep Mondiale Vorming is blij dat voor de tweede keer het Centrum voor Mundiale Vorming te Alken (België) deze voorstelling komt geven. Dit cen trum werkt al tien jaar met groe pen kinderen en jongeren op een creatieve manier rond belangrijke wereldthema's zoals noord-zuid relatie, vrede, verdraagzaamheid, wereldsolidariteit, rechten van mensen en van kinderen en hen zo opvoeden tot wereldburgers met een open genuanceerde kijk. In een grote mand bevinden zich gebruiksvoorwerpen, speelgoed, kleding en muziekinstrumenten uit het zuiden. Dit materiaal wordt tot leven gebracht met vertellingen, waarbij de leerlingen actief betrokken worden. Deze keer wordt de Mand gebracht rondom het thema mensenrechten, kinder rechten. De leerlingen van de bovenbouw bereiden zich hierop voor middels het lespakket van Amnesty International, ter beschikking gesteld door de Werkgroep Mondiale Vorming. Op donderdag 10 december is de viering van de'50e 'verjaardag' van de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens. Op deze verjaardag valt er echter niet zoveel te vieren, want nog steeds worden we via de media gecon fronteerd met mensenrechten schendingen op vele plaatsen in de wereld. Er is weer een Kinderwoord dienst op zondag 15 november in de Grote Kerk om 11.00 uur. Jullie zijn van harte welkom. NWVerkgroep Kinderwoorddienst^, De Werkgroep Mondii Vorming vindt, zo blijkt sam met de leerkrachten van het bas onderwijs het van groot belangi het mensenrechtenonderwijs structurele plaats gaat innem binnen de kerndoelen van onderwijs. Deeluitmakend vane multi-culturele samenleving isj voor vele scholen een zeer beuiF te keuze mee te doen aan de activiteiten. De Werkgroep da dan ook heugd over deze positieve onl keling. Binnenkort worden ook scholen uitgenodigd deel te n< aan de fakkeltocht die op, december om 13.30 uur st; het Schouwburgplein. Uitera: iedereen van harte welkom wa bij wij de slogan hanteren zien waar u voor staat en doe ra n G Vogelvereniging De Huisvrie B Venray en omstreken organise van 13 tot en met 15 noveml haar jaarlijks terugkerende ondi linge vogelshow. Tijdens dn show kunt u ongeveer een 300-t vogels bewonderen. Te zien zi onder andere kleurkanaries, ei ten, grote parkieten, Europese c tuurvogels (wildzang) en hyh den. De vogelshow wordt gehoud in de kantine van sporthal I Raayhal, Raayweg la te Overlot De opening is op vrijdag 13 om 20.00 uur. De show is dan pend tot 22.00 uur. Verder is show te bezichtigen op zaterd 1 14 nov. van 11.00 tot 20.00 uur op zondag 15 nov. van 11.00 16.00 uur. Tijdens de show zijn er led van De Huisvriend aanwezig ffi u met alle vragen over het houd van vogels terecht kunt. Iedereen die vogels een wl hart toedraagt is van harte welk( J op onze vogelshow. 'Inpakken en wegwezen' Start Uitzendbureau heeft de afgelopen zomer voor haar vakantiekrachi stevig uitgepakt... zodat zij nu kunnen gaan inpakken! Zeven mensen» namelijk de gelukkige winnaars van een stedentrip naar bijvoorbeeld Pan Brussel, Pisa. Athene of New York en dat als beloning voor vakantiewerk* Start en een creatieve slagzin. Onlangs zijn de flexwerkers van het district Noord- en Midden-Limburg het zonnetje gezet en onder het genot van een hapje en drankje zijn de re cheques overhandigd. V.l.n.r. Chantal Daems, Weert; Bregje Jansen, Venray; Desiree Creentf Venlo; Piet Wijnen, Districtskantoor Start; Hans Nieuwenhuizem, De Jo Intra Vakanties; Freek Huijis, Blerick; Rianne Dings, Kessel; Joost Heijster, Belfeld en Judith Opsteegh, Helden -Panningen.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 24