Sfuwt iet t/ewuzy Bowlen Mariaschool Oostrum wint wisselbeker Schoolbowlingtoernooi Dames TTY Red Stars boeken nipte zege Peter Volleberg naar Nederlandse biljartfinale Eerste punten voor Jumpersf76 na spannende derby Rooyse VK Tennis vereniging Ysselsteyn HSV 't Alvertje Schietvereniging De Roos St. Christoffel Jumpers'76 Atletiek Vereniging Venray-Regio Biljarten PEEL EN MAAS donderdag 5 november 1998 - Pagina 1| Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A BLS/Close Enc.-Pinhunters 11-17 Dr. Winters-Bokual/Mijling 8-20 Red Arrows-Strikers/Groeip. 9-19 BT Feller Heftr.-Hit Miss 25-3 Sigma's/rest.Bowl. Venray eerste periodekampioen. Zonder een bal te gooien werden de Sigma's de eerste periodekampioen in dit seizoen. Die titel dankten zij aan de nederlaag die Winters opliep tegen Bokual/Mijling met zodanige cijfers, dat de Sigma's niet meer konden worden achterhaald. Bij Bokual scoorde René Clephas met 230 de hoogste game bij de heren, terwijl bij Winters de hoogste serie op naam kwam van Cyriel Winters met 621. De Pinhunters. met Eric Wong als beste man (561) gingen met hun zege op B.L.S/CIose dat team op de ranglijst voorbij en nestelden zich op de derde plaats. B.L.S.-ster Evelyn van der Laan mocht zich de bestscorende dame van deze poule noemen met haar 200- game en 505-serie. De Strikers, met Wim Minten als 3-puntenpakker, bleven de baas over de Red Arrows, waarin Theo Siebers de beste prestatie neerzette met een 516-serie. Hit Miss was deze avond niet opgewassen tegen het Fellerteam, dat Theo Goossens tot 536 zag komen. Uitslagen poule B: Texcar/Scores-Hoeij makers 24-11 Ontex-Plusmarkt v. Dijck 11 -24 WDOB-Karklingel/Magic Line 6-29 Altijd Raak/Masta Sp.-Nitwits afgebr. Karklingei/Magic Line bereikt de top Na een matige start zijn de Karklingels doorgedrongen tot de top van de rang lijst. Met Bert Tax, die tekende voor de op een na hoogste herenserie in deze groep met 581, lieten de nieuwe koplo pers W.D.O.B. weinig kansen. Fien Jenniskens kon met de hoogste dames- game (214) en serie (533) ook.het tij niet keren tegen Plusmarkt van Dijck, wat met een prima Leo Jansen (3 pers. punten) zich op de tweede plaats nestel de met slechts 1.5 punt achterstand. Texcar/Scores had twee spelers in de gelederen, te weten Math Cox, die goed was voor 3 individuele punten en Heino Derks, die zowel de hoogste game (231 als Serie (586) op zijn naam bracht, iets wat Hoeijmakers duidelijk te machtig was. Uitslagen Trioleague: AMC/Dreamteam-Bokual/Mijling 18-3 Hit Miss-BT Feller 2.5-18.5 Crash-Bom Losers 14-7 Nutrivisie-Flying Strikers 6.5-14.5 Sigma's/UB V-BT Kuijten Ass. 6-15 Feller-trio stoot door naar tweede plaats De 3 persoonlijke punten van Math van Houdt en de 533-serie van Henk Janssen voor Feller deden Hit Miss duidelijk de das om. Door de royale winst steeg Feller naar de tweede plaats pp slechts een punt van leider Bom Losers, dat ondanks de hoogste damesgame van Sharon Gloster (205) de winst moest laten aan Crash, waarin Toos Janssen de gamescore van Sharon evenaarde en tekende voor de beste serie bij de dames met 564. De in de herfstvakantie uit Engeland overgekomen Robert Peeters (hoogste herengame met 215) kon voor Nutrivisie niet meer betekenen, want het merendeel der punten vlogen naar de Flying Strikers. De Sigma's waren het spoor totaal bijster en daarvan profiteer de het Kuijtentrio met Leo Wijnands als beste met 3 punten. Het A.M.C./Dream- team gaf Bokual weinig kansen weg en vooral de goed scorende Micha Bessems had met de hoogste serie (571 en 3 punten een belangrijk aandeel in de overwinning. Uitslagen Maandag-dubbelleague: Talenten-BLS/Close 0-14 Strikers-Flamingo's 7-7 Karklingel-Aqua-Step 1-13 Hurricanes-Hoeijmakers 9-5 De niet spelende Pinhunters zijn hier lijstaanvoerder met 83 punten. Evelyn van der Laan was de beste van alle deel nemers aan deze dubbelleague met een 200-game en 570-sene. Flamingo Bert van Elswijk was met 183 goed voor de hoogste herengame en talent Jeu Caasenbrood tekende voor de hoogste serie met 517. Jeugd kopje: Huisleague Koploper Move It ging verrassend onderuit tegen Pinhitters met 15-17. Daar zag het na twee games nog hele maal niet naar uit, want beide games werden door Move It gewonnen. Maar de laatste game werd zo ruim uit handen gegeven, dat de Pinhitters de wedstrijd weer in evenwicht kon brengen, waar door de persoonlijke punten de doorslag gaven in het voordeel van het Pinhitterteam. Door goed scoren van Inge Lenssen (met o.a. 206 als hoogste game van de dag en 517-serie), alsmede de 3 punten van Danny Jacobs en Sandra Minten (o.a. 171 game) is de overwinning toch verdiend, de 3 punten van Eric Minten (Move It) ten spijt. Flying Spares fungeerde als tegen stander van Bowlingtubbies en lieten dit merken ook. Degelijk scorend stonden Patrick Smits (met 527-serie als beste dagprestatie) c.s. slechts 10 puntjes af, waarbij Jacqueline Clerkx als 3- punter en Jochem Magermans met een 162 game ook een stevige inbreng hadden. Muppets declasseerde het gehandi capte Full Split-team (door afwezigheid van Ronny van der Wielen) tot een figu rant. Ondanks verwoed tegenspel van Raymond Klaassens werd slechts een schamel puntje binnengehaald, waar door Muppets met 31-1 won en Selina Cleven en Raymond Spee beiden met 378 de beste waren. Tenslotte fungeerde Space Strikers als tegenstander voor zichzelf en dat pakte niet goed uit. Door slechter te scoren dan hun eigen gemiddelde werd met 9,5-22,5 verloren. Flying Spares heeft de koppositie weer heroverd en gaan nu met 85 pt. aan de leiding, op de voet gevolgd door Muppets met 80 pt. en Move It met 79 pt. Dinsdag in de herfstvakantie is tradi tioneel de dag van het Schoolbowlingtoernooi. 18 Scholen uit Venray en de kerkdorpen waren met de groepen 6, 7 en 8 present om deel te nemen aan het door de Jeugdafdeling van Bowlingvereniging Venray voor de 18e keer georganiseerde toernooi. De banen werden door Jo en Heriga Magermans weer kosteloos ter beschik king gesteld en dit jaar werd voor de keer ook gespeeld voor de door de Karklingel geschonken wissel Die kwam na spannende strijd in van de Mariaschool uit Dostrum met 1653 punten. Goede iweede werd De Landweert uit Venray 1636 en derde met 1510 punten De Hei uit Heide. De winnaar van 16 groepen 6 werd Landweert met 508 yunten, tweede werd de Mariaschool uit met 503 en lerde De Kruudwis uit met 498. 4e De Meent uit „eunen, 5e De Hei. 6e De Keg, 7e De •oekepot, 8e Maria- uit Oirlo. 9e De 10e De Stek lit Castenray, lie St. an de Doper uit derselo, 12e Regina 'acis uit Vredepeel. 13e 14e De 15e De Kemp 16e Petrus banden. In Groep 7 was de erste prijs voor De lommei met 568 pun- de Mariaschool uit kwam met 565 op de tweede laats en derde werd St. an de Doper uit lerselo met 506 pun- 4e werd Coninxhof. e De Stek, 6e De 7e Petrus landen. 8e De Meent, e De Kruudwis, 10e >e Flierefluit. 11e De 12e Maria- Oirlo, 13e DE oekepot en 14e asisschool Anthonius it Veulen. In groep 8 was de eerste plaats voor De Landweert met 677 punten, gevolgd door De Foekepot met 607 en de Mariaschool uit Oostrum met 585 punten. 4e werd de Mariaschool uit Oirlo, 5e De Kruudwis, 6e De Vlaswei, 7e Petrus Banden, 8e De Hommel, 9e De Hei, 10e De Keg, 11e Coninxhof, 12e De Meent, 13e St. Jan de Doper en I4e De Stek. Nicky Claessens van de Mariaschool uit Oostrum vestigde een nieuw record door voor de eerste maal in de historie van dit toernooi een game te scoren boven de 200 want hij kwam tot 202 Directeur Ger Mous toont trots de wisselbeker aan zijn Oostrumse leerlingen. Programma donderdag 5 nov.: De trainingen zijn voor één keer gewij zigd i.v.m. het beschikbaar stellen van De Wetteling t.b.v. harmonie Euterpe. De trainingen van D2 van 18.30-20.00 uur en Hl van 20.00-21.30 uur zijn in Raayland College Zuid zaal 218, D3 van 18.30-20.00 uur Raayland College loca tie Oost. De trainingen van MCI en MB1 komen te vervallen. Programma vrijdag 6 nov.: Essel DV4-Montagnards 2 a. 18.00 tellen: MB 1José Jans en Wendy Gaal. DV1 -Bonte Koe a. 19.30 Programma zaterdag 7 nov.: Dl oefenwedstr. Essel a. 16.30 Maashees-D4 v. 12.00 Programma zondag 8 nov.: Jeugdwedstrijden De Weert, zaal open 09.30: fluitenD4, Gemma Rutten en Fieke Basten zaal 1Sharon Velthuyzen en Daisy Straetmann zaal 2, Marion ten Brucke en Bianca Camps zaal 3 MC2 zaal 1 a. 10.00 MC3 zaal 2 a. 10.00 MD2 zaal 3 a. 10.00 Meerlo-JC 1 v. 11.45 o.d.r.: J. Weijs en S. Schoenmakers. Meerlo-JC2 v. 11.45 o.d.r.: E. Bovee en J. Wijers. Meterik-JDl v. 13.15 Sevenum-MDI v. 13.45 o.d.r.: Josien Versteegen. Meerlo 3-MD3 v. 13.45 o.d.r.: i.o.o. Velden-MD4 v. 13.00 o.d.r.: A. Laarakkers en E. v.d. Ligt. Heren Veteranen De Essel, zaal open 08.30 HV2-Revoc a.09.00 HV1-HVC 1 a. 11.00 Programma maandag 9 nov.: SV Aspargos 2-DV4 Programma dinsdag 10 nov.: D4-D2 a.20.00 De Weert; fluiten i.o.o. Inhaalwedstrijden donderdag 12 nov.: Dl-Linnen a.20.00 H1 -Linne a.20.00 Wetteling, zelf voor tellers zorgen. Tombola/obligatie uitloting De uitloting van de obligaties die in 1999 uitbetaald worden is morgen vrij dag 6 nov. om 20.00 uur in de kantine van TVY. Pastoor Jenniskens zal de loting verrichten. Iedereen die belang stelling heeft is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn. Aansluitend is dan de tombola voor alle ingeleverde volle kantinekaarten. Dus kom allemaal, want alleen de aan wezigen komen in aanmerking voor de mooie prijzen. Ysselsteynse avond 1999 De Ysselsteynse avond spelen we op 16 jan. 1999. Dus hou deze avond alvast vrij. Nader bericht volgt. Nieuwe vrijdagavondcompetitie KNLTB voor 35+ Met ingang van 1999 zijn er twee nieuwe KNLTB-competities: Heren 35+ en Gemengd 35+. Beide competi ties bestaan uit zeven speelronden in de periode 16 april-4 juni. De Heren 35+ spelen vier herendubbels op een avond. Het Gemengd 35+ team speelt twee gemengd dubbels, een heren en een dames dubbel. De aanvangstijd van de wedstrijden is zowel uit als thuis 19.00 uur. Bij voldoende belangstelling wil len wij een team bestaande uit mini maal vier personen inschrijven. Leden die belangstelling hebben kunnen zich opgeven t/m 21 november a.s. bij Twan de Wit. tel. 541279. Deelname KNLTB-competities Leden die interesse hebben om vol gend jaar als speler of als reserve te willen deelnemen aan de KNLTB-com- petitie, kunnen dit tot uiterlijk 21 november a.s. doorgeven aan Twan de Wit, tel. 541279. Het betreft de compe tities: Dames 18+ (dinsdag), 50+ comp. (vrijdag), Gemengd 18+ (zaterdag), Gemengd 35+ (zaterdag), Heren 18+ (zaterdag). U dient er wel rekening mee te houden dat bestaande deelnemers automatisch voorrang krijgen. De teams bestaan uit maximaal vijf perso nen. Afmeldingen KNLTB-competitie Bestaande deelnemers die niet meer wensen te spelen in 1999 worden ver zocht zich voor 21 nov. af te melden bij Twan de Wit. Anders wordt aangeno men dat je gewoon weer speelt. Het damesteam van Red Stars won afgelopen zaterdag met 4-3 van DOV uit Heerhugowaard. Zoals de uitslag doet vermoeden was het geen makkelij ke overwinning. Danielle Poels en Vanja Santic wonnen eindelijk weer eens hun beide enkelspelen, maar alleen Vanja deed dit overtuigend (tegen Lea Kooy). Danielle moest zowel aan Lea als aan Marloes de Smet een game afstaan. Tegen Lea was dit onnodig. Danielle kwam telkens op voorsprong, maar ver slapte om duistere redenen, waardoor Lea bij kon komen. De winst tegen Marloes was wel prettig, daar ze daar bijna altijd van verliest. In haar zoek tocht naar de juiste vorm, doet Danielle in ieder geval goede zaken: ze wint. Vanja had het vooral tegen Lea mak kelijk en liet eindelijk zien waartoe ze normaliter in staat is. Met een gedegen aanvalsspel liet ze Lea in twee games kansloos. Tegen Sandra di Pietro had Vanja het wat moeilijker, maar ook hier was dit onnodig. Vanja kwam net als Danielle in haar partijen, op voorsprong om vervolgens om onverklaarbare rede nen te verslappen. Sandra kwam daar door steeds terug in de wedstrijd. Uiteindelijk won Vanja met enig fortuin: op een 20-19 voorsprong in de derde game krijgt ze een netbal en wint met 21-19. Sabina Larmené kan zich vooralsnog moeilijk aanpassen aan het niveau. Won ze tegen Hoonhorst nog twee partijen, zaterdag bleef ze met lege handen staan. Nervositeit was de grote boosdoener, met name tegen Marloes, net als Sabina lid van Jong Oranje. Door zenuwen en daardoor twijfel in haar spel, kon Sabina geen enkele vuist maken tegen Marloes, waar ze normaal gesproken geen proble men mee hoeft te hebben. En helaas werkte dit de hele wedstrijd door, want tegen Sandra kon Sabina evenmin een vuist maken: ze verloor tamelijk kans loos in twee games. Hierdoor werd het uiteindelijk 4-3, nadat ook het dubbelspel verloren ging van Danielle en Susan Lenssen. De dames zijn in de reguliere competitie uitgespeeld en bezetten nu de vijfde plaats. Later deze maand volgen drie wedstrijden in de nacompetitie, waarin ze zich moeten handhaven in eredivisie. Drie uitwedstrijden tegen Westa, Hoonhorst en DOV moeten zorgen voor lijfsbehoud en een kans om in het voor jaarsseizoen te laten zien wat dit team werkelijk kan. De heren kregen met 0-10 klop van titelfavoriet Kluis uit Geleen. Patrick Zwiers, Gerbert Loeffen en Erik van Veenendaal kwamen duidelijk tekort tegen de gasten, die met Peter Heister een bijkans onverslaanbare verdediger in hun midden hebben. Alleen Patrick wist dichtbij te komen, maar ontbeerde Daniëlle Poels vraagt zich af waar om het zo moeilijk gaat het fortuin om een partij in winst om te zetten. Het team maakt zich langzaam op om volgend seizoen weer in de twee de divisie te acteren. Uitslagen: Dames 1-DOV 4-3 Heren 1-Kluis 0-10 Heren 2-Bergeyk 3-7 Heren 4-DVO 5-5 Heren 7-Maasbree 8-2 Meisjes 2-Koningslust 10-0 Jongens 2-Kluis 8-2 Jongens 5-Koningslust 10-0 Jongens 7-Blue Star 0-10 Pecos-Dames 2 3-7 Belcrum-Dames 3 6-4 Nieuwenhagen-Heren 3 6-4 Armada-Heren 5 7-3 TTC-Heren 8 5-5 Seta-Heren 9 9-1 Koningslust-Heren 10 10-0 LTTC-Jongens 3 9-1 Belke-Jongens 6 4-6 Belke-Start 2 2-3 Veta-Start 3 0-5 Uitslagen: Zaterdag 31 okt. was de koppelwedstrijd van Well. Hier was een le plaats voor het koppel Rob Wijnhoven en Peter Cuppen; 3e Henk Theeuwen en Twan Verhaegh en lie Harry Theeuwen en Ton Deenen. 5e 5-dorpen van Venray, zondag 1 nov.: 2. Peter Cuppen; 3. Toon Sanders; 7. Harry Theeuwen. Programma: Zaterdag 7 nov.: Koppel wedstrijd van Venlo De Brasem. Zondag 8 nov.: le Winterkoning 1998. Bijeenkomst om 07.30 uur. Er wordt gevist van 08.00 tot 12.00 uur. In ver band met de waterstand na donderdag 20.00 uur informeren bij Pieter Kunen, tel. 077-3662920, of de wedstrijd door gaat. Sportvisakte 1999 Indien u dit jaar de sportvisakte via 't Alvertje heeft ontvangen dan heeft u op dit moment een acceptgiro van de OVB ontvangen voor de sportvisakte 1999. Wij adviseren onze leden om gebruik te maken van deze acceptgiro van de OVB. U krijgt dan de Sportvisakte 1999 thuis gestuurd van de OVB. De contri butie van 't Alvertje zal zonder Sportvisakte zijn. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478- 587606. De Venrayse biljarter Peter Volleberg neemt komend weekeinde deel aan het Nederlands kampioenschap Ankerkader 47/2 ereklasse. In het clublokaal van BC Verhoeven in Middelbeers strijdt Volleberg met zeven andere biljarters om de Nederlandse titel in deze spel- soort. Het kampioenschap vindt plaats van vrijdag 6 tot en met zondag novem ber. Peter Volleberg, lid van BV De Peel, staat als tweede op de plaatsings lijst achter R. Knoors uit Berg aan de Maas. Derde is P. Adrichem uit Heemskerk. De plaatsingslijst ziet er verder als volgt uit: 4) W. Maarsman (Rotterdam), 5) H. Tilleman (Dronten), 6) W. v.d. Heuvel (Milheeze), 7) M. v. Silfhout (Wilp) en 8) F. Ottenhof (Oostzaan). Vrijdag begint de eerste ronde om 11.00 uur, de vierde tot en met zesde ronde wordt zaterdag vanaf 11.00 uur afgewerkt, terwijl de finaleronde zondag om 12.00 uur begint. Op de klok stonden nog 8 seconden, de stand was gelijk en iedereen hield al rekening met een verlenging, de ploeg uit Deurne had balbezit en ze wilden alsnog een score forceren. Hun belang rijkste aanvaller Sjoerd Aldenzee maak te een drive inside en hoopte op een fout van Jumpers'76. Er werd inderdaad voor een fout gefloten, maar tot ontzetting van de ploeg uit Deurne werd er een aanvallende fout gefloten. De conse quentie, van deze gewaagde scheids rechterlijke beslissing, was dat Jumpers'76 twee vrije worpen mocht nemen. Op de vrijeworplijn werd geen fout gemaakt waardoord e winst met 69- 68 en de eerste punten in Venray bleven. Ziehier het slot van een spannende streekderby uit de hoofdklasse tussen twee teams die dit jaar voor ieder punt zullen moeten vechten. De thuisploeg voor het eerst in deze klasse en de gas ten uit Deurne die, nadat ze een jaar lan delijk hadden gespeeld, op eigen ver zoek terugkeerden naar deze klasse. Vooraf was het duidelijk dat het om min of meer gelijkwaardige ploegen ging en in het wedstrijdverloop kwam dit ook terug. In de eerste helft zagen we een hard werkende thuisploeg (nog steeds zonder drie basisspelers), die door enkele mooie steels en goede acties over het bord van de tegenstander de nodige pun ten maakten. Ook het goede spel van invaller Mare Deegens leverde op moei lijke momenten belangrijke punten op. De gasten maakten hun punten vooral door goede afstandsschoten en ze wisten hun oud-ploeggenoot Tristan Lammerts van Bueren uit de wedstrijd te houden, daardoor bleef tot de 19e minuut de stand op gelijke hoogte. Jumpers'76 maakte in de laatste minuut van de eer ste helft enkele domme fouten waardoor Manders Premier enkele punten uit kon lopen; ruststand 27-34. In de tweede helft kwam de thuis ploeg prima uit de startblokken. Er werd in de verdediging goed agressief gespeeld, zo werden er veel rebounds gepakt, waardoor Deurne amper of niet tot score kwam (in de eerste negen minuten slechts 6 punten). In de aanval was er iets meer creativiteit en vooral onder het bord was er meer gevaar. Hierdoor wisten ze de achterstand weg te werken en een voorsprong op te bou wen naar 11 punten in de dertiende minuut. Coach Jan Kraus moest toen enkele basisspelers wisselen om ze even rust te gunnen. Het gevolg was dat Deurne o.a. door hun goede afstands schot toch terug kon komen en er een spannende slotfase, een streekderby waardig, aanbrak. In deze slotfase kreeg de thuisploeg, zij het met enig geluk, in de laatste seconden toch waar ze gezien het totale beeld van de wedstrijd mis schien wel het meest recht op hadden, nl. de winst. Bij Deurne was er na afloop vooral teleurstelling over de laatste seconden, maar ook realisme 'we hebben de wed strijd in de eerste tien minuten van de tweede helft laten lopen'. Na de wedstrijd was er bij de thuis ploeg vooral tevredenheid over het feit dat ondanks dat het team de laatste weken enige tegenslagen te verwerken kreeg er door hard werken als team toch gewonnen kan worden. En dat gaf het team en coach Jan Kraus vertrouwen voor de komende wedstrijden. Uitslagen: Meerlo 1-Leunen 1 798-812 Beste schutter: W. Koenen, 275p. Leunen 2-Meerlo 2 776-746 Beste schutter: L. Bartels, 266p. Meerlo 3-Leunen 3 736-730 Beste schutter: R. Berteijn, 246p. Gymnastiekvereniging Afgelopen weekend werden in Kerkrade de Limburgse kampioen schappen voor clubteams gehouden voor zowel de jongens/heren als de meisjes/dames. Maar alvorens de uitslagen te geven eerst het volgende: Op woensdag 11 november is er om 20.00 uur, in wijkcentrum de Kiosk in het Brukske, een ouderavond voor alle ouders/verzorgers van onze leden van dertien jaar en jonger. Op deze avond krijgt U voorlichting over het reilen en zeilen van onze ver eniging en is er gelegenheid tot het stel len van vragen. Op maandag 16 november is onze algemene ledenvergadering voor onze leden van veertien jaar en ouder. Deze avond is eveneens in het wijkcentrum de Kiosk in het Brukske en begint ook om 20.00 uur. Dan nu terug naar de wedstrijd van afgelopen weekend. Zaterdag waren eerst de jongens aan de beurt. Met twee teams gingen we richting Kerkrade. In de eerste wed strijd waren de jongens t/m 10 jaar aan de beurt. Deze groep werd vierde in deze poule. Persoonlijke uitslagen waren: Randy Gerrits le; Roel Arts lie; Roy Tissen 15e; en Kevin van der Linden 18e. Daarna waren de jongens t/m 14 jaar aan de beurt. Ook zij werden met hun team vierde. De persoonlijke uitslagen: Tom Limpens 8e; Matje Houwen 11e; Peter Fransen 13e; Bart Albers 14e en Bart Killaars 16e. Zondag waren de meisjes dames aan de beurt. Zij gingen met drie teams naar Kerkrade. Hier de uitslagen: De dames junioren werden derde met hun team. De persoonlijke uitslagen zijn: Sanne Niens 8e; Saskia Grootemaat 13e; Marieke van Kreij 14e; Loes Rouwette 15e; Femke van Gestel 16e en Petra Goumans 17e. De meisjes jeugd werden met hun team tweede. De persoonlijke uitsla gen: Fleur Kersten 4e; Lisanne Fransen 5e; Iris Kallen 6e; Kim Coppus 7e en Eefje Koopmans 8e. Dan nog de meisjes pupillen. Deze werden werden met hun team derde. De persoonlijke uitslagen: Nena van Hagen 6e; Loes van Dijk 8e; Mechteld Grootemaat 10e: Rianne Kallen 13e en Simone Beterams 18e. Programma zaterdag 7 nov.: Manders Premier-Aspiranten 14.00 PSV Almonte-Meisjes Mini 16.00 Akros Boxmeer-Benjamins 18.00 BBC Valkenswaard-Mini's 1 18.00 rogramma zondag 8 nov.: Peeliand-Heren 1 13.00 Flash-Heren 2 14.30 Met de bus naar de Holland Basketbalweek Na het succes van vorig jaar gaan we ook dit jaar in de kerstvakantie naar het evenement op basketbal gebied in Nederland: de Holland Basketbalweek. Dit jaar is dit voor de eerste keer in Rotterdam en in de nieuwe hallen van Ahoy zal er een uitgebreid amusements programma zijn. ïn tegenstelling tot voorgaande jaren is de finaledag niet op 2 jan. maar op woensdag 30 dec. We gaan dit jaar opnieuw met de bus en wel op de finaledag. Die dag zullen er drie wedstrijden zijn en veel nevenac tiviteiten. Omdat we verwachten dat de belangstelling voor die dag groot is, kunnen belangstellenden zich nu al opgeven. De toegangsprijzen zijn ƒ50,- voor volwassenen en 25,- voor de jeugd. De reis proberen we te betalen uit de kerstbomenactie. Geef je dus zo snel mogelijk op bij Kees Spitters, tel. 550906. De kerstboom voor dit jaar kopen via de vereniging Om o.a. de reis naar Rotterdam te betalen gaan we dit jaar kerstbomen ver kopen. Leden, familie, buren, bekenden enz. kunnen dit jaar bij Jumpers'76 een of meerdere kerstbomen bestellen. Op zaterdag 12 en 19 dec. zullen deze bomen dan thuisbezorgd worden en dat voor de prijs van ƒ12,-. Men kan de bomen bestellen bij Kees Spitters, tel. 550906, via hem kun je ook meer informatie krijgen. Verdere informatie over de reis naar Rotterdam en de kerstbomenactie: zie het clubblad dat volgende week zal ver schijnen. Afgelopen zondag werd onder mod derige omstandigheden maar wel met droog en zonnig weer de Snelle Sprong Cross in Tegelen afgewerkt. De AV Venray-atleten behaalden hierbij de vol gende uitslagen: Meisjes jun.D: Ineke Hoex 17e. Jongens jun.D: Richard Engels 15e; Sander v. Reeuwijk 3Ie; Peter Keijsers 37e. Meisjes jun.C: Mieke Emons 18e; Marlie Schlepers 21e. Jongens jun.C: Paul Veugen 4e: Louis Paul Linssen 16e. D.O.S. Uitslagen VBB: libre DOS 1-OGO 2 4] Wiel Vermeulen en Theo Kronenbd wisten de punten thuis te houden. DOS 2-VOP 3 7- Voor DOS behaalden Ad van Gervtl (14 beurten, gem. 2,85), Theo Voesw en Piet Barents de punten. W. Schilling verbeterde weliswaar zijn hoogste scoil tot 12, maar dat was onvoldoende voa de overwinning. HGL 3-DOS 3 4-S Jan Bar (20 beurten, gem. 1,25 en d hoogste serie van 8) en Jenny van di Leden behaalden de punten. Jenn speelde een wereldpartij door in beurten haar caramboles bijeen te halei wat haar een gemiddelde opleverde vj 1,54. DOS 4-OGO 5 2-] Voor DOS was alleen Bram Voestc succesvol, door in 20 beurten (gen 1.00) zijn partij te winnen. Silvia ko ondanks een hoogste serie van 6 de pui ten niet pakken. 3-banden: L'67 1-DOS 1 2-: Jac Lucassen en Theo Kronenberg (m een hoogste serie van 7) brachten i punten mee naar D?n Oldtimer. DOS 2-BCY 1 5-; Henk Hendriks won zijn partij in 3 beurten met een hoogste serie van (gem. 0,657) en ook Mart Siebers wi te zegevieren. DOS 3-BCY 2 5-3 Joyce Voesten (28 beurten, gem. 0,60) en Louis Janssen (38 beurten, gen 0,473) waren succesvol voor DOS. Uitslagen KNBB: DGL-DOS C2 0-7 In een hoogstaande partij waren Pietd Haart (25 beurten, gem. 3,00 en ee hoogste serie van 19), Theo de Haart (2 beurten, gem. 3,04, hoogste serie 16) a Bert Suilen (22 beurten, gem. 2,95) h sterk voor hun tegenstanders. De Meule-DOS C3 3-6 De punten werden meegebracht door A van Gerven (24 beurten, gem.'2,45) Joyce Voesten (17 beurten, gem. 3,2 met een hoogste serie van 14) en Franl Voermans. Programma VBB: Maandag 9 nov.: DOS 2-DOS 1 (3-banden) Dinsdag 10 nov.: DOS 3-Ev/Steeg (3-banden) Woensdag 4 nov.: LBC 2-DOS 4 Donderdag 12 nov.: DOS 2-L767 2 Vrijdag 13 nov.: HGL 1-DOS 1 DOS 3 is vrij Programma KNBB: Maandag 9 nov.: Jordaan 2-DOS C3 Dinsdag 10 nov.: Vriendenkring-DOS Cl Donderdag 12 nov.: Inaborg-DOS C2 Toernooien KNBB: Tijdens de voorronde libre 3e kla speelden Bert Suilen, Joyce Voesten ei Jac Verhalle voor een finaleplaats. Bei behaalde 6 punten evenals Jac, waai door beiden een finaleplaats kunne vergeten. Joyce scoorde slechts 4 pul ten, maar wel een gemiddelde van 2,51 Dit betekent voor haar rechtstreek» promotie naar de 2e klas. Op zaterdag 7 en zondag 8 novemlx 1 speelt Joyce Voesten bij De Peel voorronde driebanden groot. Aanvanf op beide dagen is om 11.00 uur. V.O.P. Uitslagen KNBB: Kader: VOP-De Maasdonk 2-1 Piet Volleberg met 28.57 gem. en Ji Zanders met 21.87 zorgden voor 1 winstpartijen. C3: VOP-BC Kessel 7-2 Wim Janssen en Roland Michels speel den allebei een prima partij die gewo nen werd met resp. 4.37 en 4.64. Hei Kamerman won zijn partij met 2.50. C5: VOP-BV Touché 54 Winst was er voor Brenda Roozebooi met 0.93 en Elke Godschalk met 0.96. C5: VOP-De Maasoever 54 Winst was er voor Brenda Roozebooi met 0.83. De overige partijpunten en hei matchpunt waren een geschenk van de Maasoever. Uitslagen VBB: Leunen 1-VOP1 5-2, Alleen Theo Voesten won zijn partij mei j 3.60 gem. OOO 1-VOP2 7-2 Voor de winstpartij tekende Piern Volleberg met 3.00. Pers. kampioenschappen Op 7 en 8 nov. speelt Wilfriel Godschalk districtsvoorwedstrijden ii|j de 3e klas driebanden groot. Wilfriei speelt zijn partijen bij De Peel. Dezelfde dagen speelt Hernial i Robins nationale voorwedstrijden libre extra-klasse. Herman speelt zijn partijer - bij DOS. H.G.L. 2-5 1 4-5 VBB: HGL 1-OBK 1 HGL 3-DOS 3 HGL 4-HGL 5 6-3 i A. Lindemans. 13b, gem. 9.84. District Oost-BraT)ant: Luctor C2-HGL CI 24-32 Luctor C4-HGL C4 39-37 V.B.B. A-Klasse: L'67 1-Vop I 5-2; Rlz 1-S«I 1 2-5; Dos 1-Ogo 2 4-3; Anker 1 -Ogo I 3-4; Hgl 1-Obk 1 2-5; H. Rooymans lObrt. 7,00gem.; F. v.d. Boomen 12brt, 20,80gem.; A. Lindemann 13bit 9,84gem. B-Klasse: Svd 2-Rlz 2 7-2; Rlz 2-1 Trefpunt 1 0-9; Lbc 1-Svd 2 5-4; Bios 1- 't Podium 1 5-4; Ooo 1-Vop 2 7-2; Sna 2-Ev/Steeg 2 5-4; S. Jacobs 13brt. 5,00gem. C-Klasse: Bcy 2-L'67 2 4-5; Ogo 3-'l Trefpunt 2 7-2; Ogo 4-Ogo 5 7-2; Dos 2-Vop 3 7-2; Anker 2-Ooo 2 4-5 D-KIasse: Hgl 4-Ooo 4 7-2; Dos 4-Oofl 5 2-7; Ev/St 3-Ooo 4 0-9; L'67 3-Svdi 2-7; 't Podium 2-Lbc 2 5-4; Hgl 3-Dos 4-5; Hgl 4-Hgl 5 6-3; B. v. Malse lObrt. 2,00gem.; Th. Willemsen 13br1 !,84gem.; B. Hermsen 13brt. l,69gem J. v. Leden 13brt. l,53gem.; F. Wolf 13brt. l,53gem. Driebanden: Sna 1-Obk 1 2-5; Dos 2 Bcy 1 5-2; Dos 3-Bcy 2 5-2; Ogo I Ev/Steeg 1 5-2; L'67 1-Dos 1 2-5.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18