Jumpers'76 laat angst te laat los HSV 't Alvertje Lopersgroep Peelrunners Nobel Oostrum Jumpers'76 HBV Diana Sjoelclub Venray De Treffers ATB- vereniging Mudhunters Autocross Niet-Rokers Bridgeclub Bridgeclub Venray Bridgeclub Common Sense Bridgeclub Harten Drie Bridgeclub Klavertje Vier Nieuwe rookvrije bridgeclub Motorcrossers Regio Venray Triathlon Vereniging Regio Venray H.S.V. De Roerdomp Certificaat met lof voor Theo Beerkens en Brita Loopgroep De Barrier Zwem vereniging Spio Windsurfei ISBV Dames van Re Stars verliezei derby tegen Arboned/West PEEL EN MAAS donderdag 15 oktober 1998 - Pajji In de eerste thuiswedstrijd van Jumpers'76 bleef het team van Jan Kraus nog zonder punten in de hoofd klasse. Tegen Filtech Five uit Tilburg, evenals de thuisploeg vorig seizoen gepromoveerd naar deze klasse, liet het team de angst en de zenuwen weel te laat varen waardoor de gasten verdiend de punten mee naar Tilburg konden nemen. Direct na de start werd het verschil in beleving zichtbaar. De thuisploeg maak te een onzekere indruk en speelde daar door voorzichtig en te traag. Filtech Five maakte hier goed gebruik van. Met vertrouwen en vooral snel te spelen namen ze een voorsprong van enkele minuten. Jumpers'76, die Balder Lamers en Rob Jansen moesten missen, liepen door de goede start van de tegen stander achter de feiten aan. Via een time-out en wissels wist coach Jan Kraus een grotere achterstand te voor komen maar er bleven constant 4 tot 6 punten achterstand. Ruststand 29-34. In het begin van de tweede helft leek de thuisploeg door de sterk spelende gasten weggespeeld te worden. Wat Jumpers'76 ook probeerde er lukte niet veel (veel schoten gingen mis. amper of geen rebound) en mede daardoor speel den ze op dat moment vooral tegen zich zelf. Dit in tegenstelling tot de gasten die vrijuit en met speels gemak en een na het andere punt maakten. Ze kregen daardoor een voorsprong van 22 punten in de 12 minuut: 66-44. Vanaf dat moment ging het roer om bij de thuis ploeg. De angst verdween uit het spel. achteraf dus veel te laat en via hard wer ken. het spelen van een agressieve press en enkele driepunters kwamen ze goed terug. De achterstand liep geleidelijk terug tot 6 punten in de laatste minuut. Door goed op balbezit te spelen en het benutten van vrije worpen wist Filtech Five de opmars te stoppen en de ver diende tweede overwinning binnen te halen, einduitslag 67-78. Topscore: Davion Keys 14 punten. Patrick Klomp 13 punten. Na twee wedstrijden is het duidelijk dat de vorm en de overtuiging er aan de kant van Jumpers'76 nog niet zijn. Een verklaring heeft coach Jan Kraus er niet direct voor. 'Tijdens de trainingen gaat Jumpers '76 kwam zaterdag te laat op toeren om een nederlaag af te wenden het steeds beter, om de een of andere rede komt dit er in de wedstrijden nog niet uit'. Wat voor hem wel duidelijk is. is dat ze er a.s. zaterdag in de thuiswedstrijd tegen SVH uit Oudheusden vanaf het begin moeten staan en de angst in de kleedkamer achter moeten laten. Uitslagen: André Gooren wist bij een wedstrijd voor de King of Clubs in Venlo een eer ste plaats te behalen en zodoende een ticket te bemachtigen voor Ierland. Zondag 11 okt., tweede Vijfdorpen: I. Twan Verhaegh; 3. René Wijnhoven; 6. Wim Evers; 7. Harry Theeuwen. Programma: Zaterdag 17 okt.: Koppelwedstrijd van Venray, aan 't Leuken te Well. Zondag 18 okt.: Derde Vijfdorpen van Oostrum. Let op: gewijzigde aan vangstijd. Bijeenkomst om 07.30 uur bij de brug op 't Leuken. Er wordt gevist van 08.30 tot 12.30 uur. Opgeven voor beide wedstrijden tot donderdag 20.00 uur bij Pieter Kunen. tel. 077-3662920. Vergunningen 1998 Vergunningen zijn verkrijgbaar bij H. Theeuwen, de Houskuilslr. 38 en Dierenspeciaalzaak Liagro, Brugstraat te Wanssum. In Venray bij Hengelsport v. Grootel aan de Stationsweg 21. Ook zijn hier dag- en weekvergunningen voor de vis vijver "Het Wanssums Ven". Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Trainingen: Dinsdag: Interval en loopscholing, aan vang 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdag: Aanvang 16.00 uur, parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijden: 18 okt.: Rund um den Bismarckturm Viersen, 5 en 10 km; Herfstloop Vughl, halve marathon; Halve marathon van Uden. 25 okt.: Duvelscross Afferden, 2.8, 5.6 en 8.4 km; Herfstmarathon West- Brabant Etlen-Leur; halve marathon van Echt. Uitslagen: 10 km Duitsland: Paul Coppus 37.32 min. (Ie M45). Marathon van Eindhoven, halve mara thon: Arno Jeurissen 1.21.33 en Theo Pouwels 1.39.55. Pony- en ruitervereniging 10 en II okt. zijn de onderlinge club- kampioenschappen geweest en ondanks het met al te beste weer waren het twee ontzettend gezellige dagen. clubkampioen zijn geworden: Femke Kunen en Yvonne Custers. Ie prijsdres- suur pony's was voor Femke Kunen; le prijs dressuur paarden was voor Yvonne Custers; le prijs springen Ilona Vink; le prijs spel Denise Creemers en le prijs cross Piet Staaks. In het totaal zijn de volgende plaatsen behaald: I. Femke Kunen en Yvonne Custers; 2. Tamara Wilmsen; 3. Ellen Custers; 4. Piet Staaks; 5. Theo Verstegen; 6. Milou Berghmans; 7. Denise Creemers; 8. Laura Op den Camp; 9. Annemarie Staaks; 10. Silvie Tonnaer. Uitslagen: Heren 1-Filtech Five 67-78 Kadetten I-WSC 66-67 Heren 2-JRC 68-82 Jongens Junioren-Attacus 78-75 Aspiranten-Venlo Sport 35-37 Meisjes Mini's-PSV 53-35 Benjamins-Akros 16-15 Programma zaterdag 17 okt.: Benjamins-Yellow Sox 14.00 Jongens Junioren-OBC 14.00 Mini's 1-EBBC 14.00 Kadetten 2-EBCG 15.00 Heren 2-EBCG 15.00 Heren 3-Quo Vadis 15.30 Mini's 2-Manders Premier 16.00 Werkendam Virtus-Kadetten 1 v. 16.00 De wedstrijd van Heren 1-SVH komt te vervallen en wordt opnieuw vastgesteld. Een kleine delegatie toog naar Merselo voor het St. Hubertustoemooi. Achter slot en grendel werd niet slecht gepres teerd. In de achtertuin behaalde J. Hermsen de hoogste score. De indoor olympisch eindigde in een jammerlijke nederlaag tegen OG Ysselsteyn. Alleen M. Hendriks kon ongeveer mee over. De aspiranten deden het beter. Tijdens de aspiranten wedstrijd te Ysselsteyn behaalde R. Phïlipsen een prachtige eer ste plaats. S. Robben veroverde brons. Donderdag OC koppel. Zaterdag rayontraining aspiranten Horst. Zondag eerste ronde NHB-beker. Maandag indoor compound te Ysselsteyn. Dinsdag training jeugd. Zaterdag jl. was het koppeltoernooi EM WSV Beneden-Leeuwen. De uitsla gen: 3. Truus Jennisken-Wiel Lennaerts 99 gem.: 4. Agens v. Dijk-Cora v.d. Voort 99; 6. Cora en Nico v.d. Voort 98; 7. Harrie en Ben Rongen 96: 8. Anny v.d. Heijden-Mien Claasens 95; 9. Wilma Peeters-Tonny Linders (Sevelo) 91. Zaterdag is ons jaarlijks toernooi in zaal Martens Leunen. Vele kampioenen zullen aanwezig zijn. Aanvang 10.30 Uitslag: De Treffers-Het Kogeltje 775-77 Hoogste schutter: F. v. Soest, 267r. Evenals voorgaand seizoen was Het Kogeltje uit Koningslust onze eerste tegenstander in de nieuwe competitie van de KL-SB 1998-1999. Werden wij vorig jaar nog getrakteerd op een neder laag, deze keer waren de rollen omge draaid. Met een nipte vijf punten voor sprong konden wij de overwinning opeisen. Hierdoor konden wij ons op de eerste ranglijst van dit nieuwe seizoc aan de top nestelen van de tweede klasse KLSB. Komend weekend kunnen wij testen of het eerste begin... u weet wel is, of dat er sprake is van een goede start. Tegenstander is dan het tweede team van Bree 4,5 uit Maasbree. Een team dat zich ten opzichte van het vorig jaar aan merkelijk heeft versterkt, door stevig toe te slaan op de transfermarkt. Modderjagen is niet alles wat de Mudhunters doen, we zijn een Mountain-bike vereniging met een flink aantal leden. Allemaal mensen met hun eigen doel. De één komt omdat hij iets aan zijn gewicht wil doen en de ander komt omdat hij anders alleen door het bos moet fietsen. Binnen onze vereni ging zijn er ook een aantal dames. Dit aantal zou wel wat groter mogen wor den. Dus Meiden, "laatje niet kennen en kom eens een keertje meedoen". In en uitfietsen doen we altijd samen en daarna kan iedereen op zijn of haar eigen tempo aan de gang, vaak is dit in kleinere groepjes. Buiten samen trainen en tourtochten rijden is er ook erg veel gezelligheid bij de Mudhunters. Zo ook afgelopen zondag toen we een tocht hadden in het Reichswald bij Kleef. Modder en heuvels maakten het erg mooi. Natuurlijk is er altijd plaats voor men sen die lid willen worden van onze ver eniging. Een Moutainbike, een helm en veel zin zijn de ingrediënten die nodig zijn. De eerste maand kun je zonder ver dere verplichtingen proef-fietsen. Vooral nu de tourtochten er weer aanko men is het mooie tijd om je bij ons aan te sluiten. De trainers geven je waarde volle aanwijzingen waardoor je snel wat beter uit de wielen kunt. Programma komende weken: Zondag 18 okt. vertrek 8.00 uur per fiets voor de tocht in Horst 38 of 48 km. Zondag 25 okt. vertrek 9.00 uur voor een training in de omgeving van Venray. Hel vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. ACC ;t Veule organiseert op 18 okto ber weer een spectaculaire autocros op het evenemententerrein De Peel in Venray. Dit staat onder auspiciën van de Auto Sport Unie Zuid. Dit is de een na laatste autocross van dit seizoen en er zullen nog heel wat punten verdiend moeten worden voor het ASUZ-kam- pioenschap. Er wordt in acht verschil lende klassen gereden, zoals de Kever- klasse waarin Henri Reintjes en Marcel Swaghoven de club vertegenwoordigen. Bij de Toerwagens zijn dat Ton Swinkels. Wout Zanders, Roel de Rijck en Rinie Steeghs. In de Superstandaard zijn dat Twan Reijnders en Ton Swinkels; bij de I600cc Ingo v. Lipzig en Sjaak Wismans; bij de 2000cc vrije klasse Twan Philipsen en Marcel Hegger; Fun-klasse Hans Jacobs en Lei Vervoort en in de Damesrace is Carla Reintjes een van de favorieten. Verder staan de gastrijders met een grote groep paraat. Tot slot zijn de Afvalrace en de grote Superfinale. De autocross begint om 12.00 uur. Het evenemententerrein De Peel is gelegeij aan de Midden Peelweg tussen Ysselsteyn en Vredepeel. U wordt er via bordjes naar toe verwezen. In tegenstelling tot het weer scheen op onze tweede competitieavond voor velen van ons een succesvol bridge-zon- netje getuige onderstaande uitslagen. Geel; 1. hr. Den Brok-Janssen 61.67%; 2. hr. Jagers-v. Raay 59.17%; 3. ds. V.d. Brink-Röttgering 57.08%. Rood: 1ds. Boekholt-Lammen 59.33%; 2. ds. Appels-Roomans 56.75%; 3. hr. Poels-Vogels 54.50%. Groen: 1. hr. Poels-mevr. Visser 64.43%; 2. hr. Janssen-Rutten 54.69%; 3. ep. Meyel. Wenst u inlichtingen over deze club neem dan contact op met mevr. Gooren. tel. 531725. Even een avondje op adem komen voordat we op 22 okt. de laatste spel- avond van de eerste competitieronde afwerken. Hopelijk denkt u aan de straf korting wanneer u die laatste avond ver stek laat gaan. Het zou jammer zijn wanneer u uw plaats niet veilig kunt stellen door afwezig te zijn. vanavond dus een vrije speelavond waarop weer punten voor de vrije avondtitel verdiend kunnen worden. Leden die mee willen viertallen en mogelijk vanavond niet aanwezig zijn kunnen contact opnemen met Wim Teunissen. De inschrijvingen moeten uiterlijk 22 okt. binnen zijn om een indeling te kunnen maken. De uitslagen van afgelopen donderdag: Geel: 1. ep. Peetjens; 2. hr. V. Gaal- Schulz; hr. Arts-Arts. Rood: 1. ep. Meyer; 2. mw. Baak-hr. Merkx; 3. ds. Burg-Coenen. Groen: 1. hr. V. Lieshout-Manders; 2. ds. Appels-Olislager; 3. ds. Huisman-d. Klerk. Programma komende weken: Vanavond vrij bridgen. 22 okt.: laatste speelavond eerste com petitie. Donderdag 29 okt.: start clubviertallen en strijd om de herfsttrofee. De uitslagen van de derde laddercom petitie zijn als volgt: Geel: 1. hr. Huys-Karagozyan 57.29%; 2. ds. Goree-Worst 55.73%; 3. ds. Claessens-W'ijboven en mevr. Schaminée-hr. Oudenhoven 54.69%. Rood: Ihr. Aarts-Boers 59.72%; 2. sp. Heetkamp 58.33%; 3. hr. V.d. Beele-v.d. Windt 56.25%. Groen: 1. ds. Van Goinga-Tiggelhoven 68.75%; 2. ds. Arts-v.d. Heuvel 56.25%; 3. ds. Lamers-Wiegman 55.56%. Bridgeclub Harten Drie bestaat onge veer twaalf jaar. Het is een vereniging met 75 leden. We hebben onze speel avond op maandagavond in zaal Martens te Leunen. Onze vereniging is lid van de Nederlandse Bridgebond. Naast onze clubactiviteiten kunnen leden die hiervoor belangstelling heb ben deelnemen aan districtswedstrijden. Ook het sociaal aspect van de vereni ging is een van onze kerntaken. Nieuwe leden krijgen van ons begeleiding gedu rende de eerste avonden om snel te acclimatiseren binnen het verenigings- gebeuren. Bij onze vereniging is nog plaats voor enkele nieuwe leden. Heeft u interesse, neem dan vrijblijvend contact op met het secretariaat van onze club: mevr. Schoonbeek-Aerds, Alfridahof 48, Venray, tel. 582430. lagen: Rood: 1mw. V.d. Muncho-'t Reintje 63.33%; 2. hr. Manders-Visscher 61.11%; 3. mw. Orosz-Philipsen 60.56%. Geel: 1. hr. Den Brok-mw. Jeurissen 63.19%; 2. mw. Jonkers-Volleberg 59.72%; 3. mw. Buyssen-Schaeffers 54.86%. Afgelopen donderdag werd er voor de vierde keer 'geladderd' Na 24 spellen en regelmatig een spannende strijd werd de uitslag bekend gemaakt. De drie hoogste percentages waren: 1. ds. Koopman-Spekhorst 64.58%; 2. ds. Goinga-Tiggeloven 63.54%; 3. ds. Bouten-v.d. Heuvel 62.92%. Vanavond is er vrij bridgen in verband met viertallen derde klas. Afgelopen donderdag is de nieuwe rookvrije bridgeclub voor de derde maal bijeen geweest. Na afloop van een gezellige alterna tieve viertallenwedstrijd bleken mevr. Peters met de heer Jeurissen de meeste punten te hebben behaald. Op de tweede plaats kwam het echtpaar Schoonbeek, mevr. Teunissen en de heer Corzilius behaalde de derde plaats. Ook a.s. donderdag kan eenieder die gezellig en rookvrij willen bridgen om 19.30 uur terecht in de Kiosk in het Brukske te Venray. De kosten bedragen ƒ1,- per persoon per avond. Nieuwe leden worden wel vriendelijk verzocht even telefonisch hun belang stelling kenbaar te maken en wel bij mevr. Corrie Visscher, tel. 0478- 514768. Afgelopen zaterdag toog de jeugd van de MON naar het prachtige GP-circuit de Kuil te Schaijk voor. Bij de PW 50cc reed Wilco Lindner twee prachtige man ches. In de klasse 60 automaten werd Nicky de Bruyn vijfde. Bij de versnel lingen werd Kevin Gielens 10e en Paul Eickmans 12e. Marc Josephs werd 8e bij de 80cc B. Bij de A-groep wist Dennis v.d. Laar de hoogste treden van het erepodium veilig te stellen terwijl broek Jimmy in de eerste manche vroeg tijdig de strijd moest staken wegens motorproblemen; hij verscheen de twee de manche niet meer aan de start. Bij de 80 hoog eindigde Rob v. Benthum nog net binnen de top 10 en reed broer Niek bij de 125 jeugd een sterke wedstrijd en werd 7e in hel algemeen klassement. Bij de wedstrijd van zondag eindigde bakkenist Coen v.d. Heuy met zijn bestuurder bij de zijspannen op een 4e stek. Bij de blasters werd Joe Maessen beide keren de tweede plaats op en werd ook de tweede man in de daguitslag. In de klasse 125 senioren werd Johan Versteegen 16e. Bij de 250 promotie ging Marco Classens met de grootste beker aan de haal; Thijs Arts werd 17e. Bij de andere wedstrijd van de MON te Horst werd Maarten v.d. Aa bij de inters 250/500cc 16e. Bij de 250/500 senioren werd Huber Simons 14e. Een derde plaats werd bij de 500 promotie veilig gesteld door Peter Pijpers terwijl Dirk Arts 8e werd in het algemeen klas sement. Bij de 125 promotie eindigde John Volleberg als 18e en Edwin Logten als 20e. Bij de 500 junioren reed André Cox een sterke wedstrijd en voor hem was na twee manches de derde plaats weggelegd; Bert v. Well eindigde op een 20e plaats. In de klasse 250 junioren B werd Mare v. Dijck tweede. Michel Camps werd 16e; Leon Janssen, in de eerste manche als 19e afgevlagd moest in de tweede manche vroegtijdig de strijd staken. Bij de 125 junioren werd Ad Coenen 13e. Dirk Janssen 19. Ruud Pijpers 24, Sjoerd Bongers 31e en Mark Jacobs 32e. Komende zaterdag is er een jeugd wedstrijd te Leusden en zijn op zondag wedstrijden te Oploo en Prinsenbeek. Mountainbikeprogramma Hoewel we nu rustmaand hebben is het winterseizoen reeds begonnen. Zo ook de mountainbike- of ATB-wedstrij- den en -tochten. Op zaterdag wordt er vanaf een uur voor de looptraining in de Schadijker bossen gemountainbiked. De komende zondag vinden de vol gende tochten plaats: Zandhazentocht Horst (30 of 50 km), vanaf 09.00 uur; Opgrimbie Belgisch Limburg (20 of 40 km) vanaf 08.30 uur. Programma zaterdag: 15.00-16.00 uur mountainbi- ken; 16.00-17.45 uur lopen in Schadijker Bossen. woensdag: 19.00-20.45 uur baantraining in Horst. N.B.: Oktober rustmaand. Programma Zaterdag 17 okt.: Koppel van De Roerdomp op het Leukermeer in Well: vissen van 12.00 tot 16.00 uur. Nummers afhalen vanaf 10.00 uur bij café Onder de Linde te Well. Zondag 18 okt.: 5-dorpen van Oostrum op het Leuken te Well. Vergunningen Bij H. Hendriks, Past. v.d. Gaetstraat 48, Venray of Dierengilde Van Grootel, Stationsweg 21 Venray. Nu ook ver krijgbaar jaar-, maand-, week- en dag vergunningen voor de Ballonzuil. Voor verdere inlichtingen en opgaven voor wedstrijden kunt u terecht bij secr. H. Hendriks, tel. 0478-582994. PHV De Verdediger Tijdens de keuringsdagen voor poli tiehonden te Heeswijk-Dinther behaalde Theo Beerkens met zijn Mechelse her der Brita 329 punten, goed voor een cer tificaat met lof voor het onderdeel object-bewaking. Theo Beerkens is lid van PHV De Verdediger te Venray. Vorig jaar behaalde Theo Beerkens met Brita een certificaat met lof voor het onderdeel Politiehond I. In de wintertijd lopen we bij onze loopgroep jammer genoeg maar een keer in het bos. Dit is de zaterdag mid dag van 16.30 tot 17.30. Als het straks hier ook nog te donker voor wordt dan schuift deze tijd nog een half uurtje naar 'voren toe. Tot die tijd Het is goed toeven bij loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamen lijke passie. Het hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezond heid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Toch vinden we elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is het een interval met kort her halingen en de andere keer zijn de her halingen zes tot twaalf honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieu welingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtrai- ning. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag Van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank". Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Synchroonzwemmen Uitslag Interkringwedstrijd figuren agegroup 2 te Katwijk, 3 okt. jl.: Cinderella Goemans 42e met 48.000. Cinderella heeft de limiet behaald voor de NJK. Céline v.d. Ven 70e 44.726; Amandine v.d. Ven 71e 44.686; Moniek Classens 78e 43.670. Helaas had Moniek 2 strafpunten gekregen. In totaal hebben aan deze wedstrijd 110 zwemsters deelgenomen. Goed gepres teerd dus! Degenen die loten voor de Grote Clubactie verkocht hebben en dit nog niet doorgegeven hebben, laat het ver kochte aantal s.v.p. zo snel mogelijk weten aan Anette. Oefenen zondag 18 okt.: Techniek voor wedstrijd, jubileumdans KNZB (jazz gezamenlijk), groepsdans senio ren, solo Kelly. De rest na overleg met trainster. Zondag 18 okt. is de eerste competi tiewedstrijd te Eijsden. De volgende zwemsters worden verwacht: Melanie G., Ilse Fl., Ilse de Gr., Yvon, Linda H., Mara, Tetske, Petra, Anke, Suzan N., Corien, Melanie v. S., Céline, Lara, Moniek, Cinderella, Amandine, Lotte, Tane, Rianne, Bianca, Kim, Anne, Lea, Maartje, Hanneke. Christel, Silvia, Anja, Anneke. Antoinette, Kelly, Monica, Anette, Tessa. Harriët, Sandra, Bregje, Natasja, Marie-Martine. Het vervoer wordt verzorgd door: Monica, Tane, Ilse Fl, Ilse de Gr., Bianca. Bregje. Anne J., Corien, Hanneke, Melanie v. S., Natasje. Lara. We vertrekken om 12.00 uur vanaf De Sprank. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Inzwemmen 14.00 uur; de wed strijd begint om 14.30 uur. Wedstrijdzwemmen Zondag 18 oktober is er een wedstrijd voor de C-competitie in Panningen. We vertrekken om 13.00 uur vanaf de Sprank. Willen de volgende kinderen zorgen dat ze op tijd aanwezig zijn: Dirk Rianne, Mikayla, Niels, Rik, Anneke, Linda C, Sandra, Tim, Merijn, Miel, Tom L, Tom O, Chantal Linda P, Kim Rens, Yvonne, Mariska, Stefan, Roy, Tamara, Eomer. Voor vervoer zorgen de fam. Dircks, Van Duijnhoven, Van Putten, Hanen, V.d. Bekerom, Op den Camp, Alders. Als officials zijn aange wezen: J Dircks, M. Loenen. T v. Putten. R. Erkelens. Zondag 18 oktober hebben we een wedstrijd in Blerick in zwembad De Wisselslag aan de Drie Decembersingel. Willen de volgende zwemmers om 12.00 uur bij de Sprank aanwezig zijn, de wedstrijd begint om 13.15 uur. Willem, Gert-Jan. Femke, Germain, Elke, Job, Kevin, Marloes en Syna. Als officals gaan mee: dhr. G. Verstegen en M. Pons. Als coach gaat Paul mee. Voor het vervoer zorgen de fam. Verstegen (Germain), fam. Euwes en dhr. Pons. Waterpolo Ook het afgelopen weekend waren er weer een aantal goede overwinningen voor onze teams. Alleen Heren 1 wist het er niet winnen van af te brengen. Het Zuid-Limburgse WZL wal te sterk. Heren 2 boekte een fel bevochten over winning op RZ uit Roermond. 20 secon den voor het einde werd het winnende doelpunt gescoord. Ruimer waren de cijfers bij de Aspiranten. Punderman uit Someren werd flink aan de kant gezet. De Heren-jeugd heeft nog steeds de volle winst uit drie wedstrijden. Eszet uit Swalmen moest er aan geloven. Uitslagen: Heren 1-WZL 4-8 Heren 2-RZ 4-3 Aspiranten-Punderman 1-7 Heren-Jeugd-Eszet 6-1 Programma zaterdag 17 okt.: Mosa-regio-Heren-jeugd v. 17.30 vervoer: ouders G.J. Reurslag, B. Rouwette en R. Versieyen. Hellas-Aspiranten v. 15.15 vervoer: ouders S. Oome, S. Smits en R. Wackers. Heren 1-Aegir a.20.00 W.officials: M. Kappel, P. Flinsenberg en E. Nellen. Heren 2-Merlet a.19.15 W.officials: R. en P. Brands en B. de Maat. De 20-jarige Anke Keijser Maashees is tweede bij de c geworden tijdens de Grote Prij Aalsmeer. Óp de Westeinderpli onder koude regenachtige weerson digheden moest zij Petra v.d. Lind Ter Aar in deze 30 km lange mar; voor laten gaan. Op vrijdag 30 oktober houd Invaliden Sport en Belangen Veren Venray e.o. haar jaarlijkse wervel kienavond. In diverse rondes zijn p tige en waardevolle prijzen te wii De kienavond vindt plaats in Marlens te Leunen, aanvang 19.3( De zaal is open vanaf 18.30 uur. avond is voor eenieder toegankelijk Verder organiseert de vereniging jaarlijkse Poppenactie. Door middel loting kunnen prachtige poppen ge] nen worden. In de periode van 25 t/m 28 nov. worden deze loten 5 per stuk aangeboden. De trekking j plaats op het politiebureau op 30 1998. Het damesteam van Red Stars b weer een flinke tik gekregen. Zata werd thuis met 2-5 verloren Arboned/Westa uit Wessem. All Danielle Poels en Vanja Santic ko« een punt scoren, tegen respectieve Femke Hermus. en Alexandra C) Cano verrasste in de openingspi Daniëlle, door in drie games te wim Vanja kreeg in haar partij tegen Paul Hendricx geen vat op het noppennjï en verloor eveneens in drie gan Susan Lenssen verloor beide panjj tegen Hermus en Hendricx, en san met Daniëlle ook het dubbel. Het was weer een onverwachte ned laag. zoals tegen De Borgmeren et mindere mate tegen Cosmos. Het is( delijk, dat het team haar draai nogt heeft gevonden en dan valt deze ned laag rauw op het dak. Hopelijk kanis laatste wedstrijd tegen D( (Heerhugowaard) een beter resu neergezet worden. Dat is de laatste u strijd, voordat om lijfsbehoud gestra gaat worden en in die strijd zijn alls dan behaalde punten van belang. De heren van Red Stars kregei Oegstgeest met 9-1 op de broek Pecos. Alleen Gerbert Loeffen wis eer te redden, Patrick Zwiers en van Veenendaal konden niet sca Voor de heren dreigt nu al degradatk de voorbije reeks dikke nederlagen. Meisjes 1 verloor met 4-6 van fi Kantoors. Daar had meer ingezetea Eefke haar zenuwen in bedwang kunnen houden (tegen Sarah Dekki en als Mieke's knie het had gehoui Toch bewondering voor Mieke's vet lust, dat ze die partij tegen Sarah i speelde. Helaas kon ze in de derde ga gewoon niet meer en daar is niets ai doen. Knap overigens dat Mieke besloot de laatste partij niet meer tes; len. Tafeltennissen is leuk, maar je m ook aan de gezondheid denk Pluimpje, hoor. En aan Kelly dankvi het op en neer reizen, want het schee toch in ieder geval twee punten. Pril In de returns komen er betere result» neem dat maar van jullie coach aan. Jongens 1 heeft z'n draai nog gevonden. Van VTV (Nieuwegein)w met 6-4 verloren. Gijs won twee ira Frank scoorde één keer, en het dub: zorgde voor hel vierde punt. Man speelt nog niet zoals hij eigenlijkl Hopelijk weet hij de ommekeer bewerkstelligen. Uitslagen 10 oktober: Dames 1-Arboned/Westa 2 Dames 2-Hoonhorst 4 Dames 3-Korenbeurs 0-1 Heren 3-Sittard Heren 4-Panningen Heren 6-TTC 9 Heren 7-Seta Meisjes 1-Fürst Kantoors 4 Jongens 3-S.KF 0-1 Start 1-Helden 2 5 Start 2-Helden 4 5 Start 3-Helden 3 Pecos-Heren 1 DVO-Heren 5 8 Panningen-Heren 8 8 Belke-Heren 9 Bel ke-Heren 10 VTV-Jongens 1 Westa-Jongens 2 Blue Star-Jongens 4 Panningen-Jongens 5 0-1 Helden-Jongens 7 Helden-Meisjes 2 Bromfietser gewond Een 18-jarige bromfietser Castenray kwam vorige week vrijil om 06.30uur op het fietspad van Horsterweg in Grubbenvorst ten nadat hij tegen een half op de weg staa de huisvuilcontainer was gereden. f» getuige zag de aanrijding en bracht» jongen naar het ziekenhuis in Venlo.! politie doel onderzoek naar de herkon van de GFT-container. Het slachlofl liep schaafwonden en kneuzingen op.» mag van geluk spreken dat hij een he: op had. Bromfietser gewond, automobilist rijdt dooi Een 17-jarige bromfietser uit Venr is zaterdagmorgen gewond geraakt tö hij op de Stationsweg ten val kwam.E onbekend gebleven automobilist, die» de Pastoor Debeijestraat kwam, verleei de de jongen geen voorrang. Het slacl offer liep verschillende schaafwond op en brak een stukje bot van zijn pi» De automobilist reed zonder te stopp» rechtsaf de Stationsstraat op. Een and» automobilist stopte wel, vroeg hoeb ging maar reed verder toen hij zagd de bromfietser weer opstond. De polil is op zoek naar deze twee automobjli ten. Zij worden verzocht te bellen m de politie in Horst: 077 -397 77 77.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 10