Internet en telebankieren hoe werkt dat? ROPA Ad en Peter Haans op cd gezet Schouwburg over twee weken open 50% I Korting voor jongeren en ouderen C /ieyettdti Rabobank regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Concert Collegium Vocale Mosquito's in café De Bonte Koe Jera '70 Ysselsteyn presenteert: Error en Lovebite P-frame live in De Evenaar Handwerk en hobbytentoon stelling Werkgroep Filmvorming Geslaagd Speelgoedmarkt Venray Uitslag prijsvraag 'Fietsen door het platteland' schouwburg venray peel en maas donderdag 1 oktober 1998 - Pagina 3 16 oktober start nieuwe theaterseizoen Zaterdag 10 oktober infodag Telebankieren en Internet U wilt profiteren van alle gemakken van Internet en Telebankieren maar u weet niet wat er allemaal bij komt kijken? Kom dan zaterdag 10 oktober tussen 10.00 en 13.00 uur naar de infodag bij de Rabobank, kantoor Venray, en maak zelf kennis met de mogelijkheden van de computer. ComputerWORK zal demonstraties verzorgen over Internet en Telebankieren. Deze beginnen om 10.30, 11.00, 11.30, 12.00 en 12.30 uur. Informatie over de benodige computer apparatuur wordt verzorgd door ROPA Computersystemen. U bent van harte welkom! Venray-Oostrum Zevenrode COMPUTER ,-nniDi ITCD COMPUTER WIJ ZOEKEN Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 13 jaar De Venrayse schouwburg begint =1 vorm te krijgen. De prestigieuze glazen pui valt direct in het oog. Maar op veel plaatsen ligt nog puin en er is nog wat werk aan de winkel. Toch opent de schouw burg over twee weken haar deu ren. Peter de Neef, directeur van de Venrayse schouwburg: 'Er wordt op het moment keihard gewerkt om de verbouwing voor Je openingsvoorstelling af te kri j gen. En dat gaat lukken ook'. De afgelopen zes maanden heelt Je schouwburg een ware metamor fose ondergaan. Dankzij de verbou wing zijn er in hel theater op ver schillende locaties gezellige zitjes, de Rabozaal - voorheen theaterzaal - leeft er 150 plaatsen bij gekregen, hei nieuwe akoestische systeem ïo.a, gesponsord door de Industriële llub Venray) zal voor een sensatio neel mooi geluid zorgen, er is een grand café met restaurant - met de toepasselijke naam De Artiest - en |en zonneterras aan het Schouwburgplein. Peter de Neefis bijzonder tevreden over het resul- uiat. 'We hebben voor de bouw uit voerig de bouwtekeningen bekeken. Maar"een tekening blijft een dood product. En dan is het afwachten hoe de verbouwing uitpakt. Hel resultaat is zelfs mooier dan ik had verwacht". Ook de medewerkers en mensen die toevallig langs de bouw plaats lopen zijn bijzonder enthou siast. 'De medewerkers hebben er klit zin in om op hun nieuwe werk- 8"lek aan de slag te gaan. En mensen ie langs lopen zeggen dal de schouwburg een ware metamorfose ondergaat. Veel mensen vonden het oude gebouw grauw, ongezellig en zonder uitstraling'. 1 MEER VOORSTELLINGEN Voor artiesten zal het aantrekke lijker zijn om in de vernieuwde schouwburg te spelen. 'We horen nu bij de betere theaters in Nederland. We hebben zo'n 100 producties op het programma staan, zo'n 25 meer dan vorig jaar. De producties zijn ook groter en dat trekt weer andere bekende artiesten aan. Voor hen is het nu aantrekkelijk om in de Venrayse schouwburg te spelen'. Maar vooral het publiek zal meer genieten van een avondje theater. 'Mensen kunnen vergeleken met vorig jaar uil meer en uit grotere voorstellingen kiezen, ook zullen ze Schouwburg Venray opent nieuwe seizoen Ij In het nieuwe theaterseizoen kunnen CJP- en 65+-houders op I de dag van een voorstelling - mits niet uitverkocht - voor de helft I van de prijs een kaartje kopen. Daarnaast kunnen scholieren en ouderen via scholen en ouderen verenigingen 50% korting krijgen voor voorstellingen. Ze zijn dan niet aan de dag van de voorstel- ,1 ling gehouden. Peter de Neef, directeur van de Venrayse loi schouwburg: 'Jongeren én oude ren zouden veel vaker naar het ar theater moeten gaan. Als we hen willen bereiken, zullen we met aantrekkelijke prijzen moeten komen. Daar gaat de komende maanden mijn aandacht naar uit', t Hel afgelopen jaar maakten bezoekers van de Venrayse schouw burg relatief weinig gebruik van hun CJP-of 65+-pas. Peter de Neef: 'Op een aantal voorstellingen zat al een korting, zodat pashouders geen gebruik van hun pas konden maken. 01er waren landelijk vastgestelde prijzen, waar wij geen korting op konden geven. Pashouders hadden maar af en toe een paar gulden kor- I ling. Ik verwacht dat dit het komen- de seizoen niet anders zal zijn. Daarom geven we op een andere I manier een fikse korting aan scho lieren en ouderen'. De korting geldt voor de gemeen tes Venray. Meerlo-Wanssum. Horst 2. en Boxmeer - de gemeentes die de schouwburg subsidiëren. 'Scholieren kunnen via hun scholen 509} korting krijgen. Voorwaarde is wel dat de scholen op de actie van de schouwburg inhaken. Ook oude- fen in de subsidiërende gemeentes profiteren van de kortingsactie. Zij Eg kunnen via ouderenverenigingen 1 voor de helft van de prijs een kaartje I krijgen. De ouderenverenigingen I moeten dan wel aan de actie mee doen. Misschien dragen scholen en IOuderenverenigingen ook nog bij in lie kosten. Dan wordt een theaterbe zoek helemaal aantrekkelijk'. De Neef kiest bewust voor deze doel groepen, 'Jongeren komen veel te weinig met cultuur in aanraking, ter wijl ze het best leuk vinden. Denk ®aar eens aan Acda en De Munnik pfTheo Maessen. Wij willen hen Stimuleren om met klasgenoten naar net theater te gaan. ook ouderen wil- I 'en we stimuleren. Deze groep vcr- eenzaamt steeds meer. Een bezoek aan het theater is dan een leuke manier om er uil te zijn. Via oude renverenigingen krijgen ouderen de kans om "met leeftijdgenoten naar bei theater te gaan. Voor de prijs Hoeven ze lie niet meer te laten'. een theaterbezoek anders beleven. Dat wordt een echt avondje uit. Mensen kunnen hun theaterbezoek bijvoorbeeld combineren met een diner in De Artiest". De schouwburg heeft dankzij de verbouwing een stedelijke uitstraling. 'En dat is een enorme aanwinst voor Venray". THEATER EN ZAKEN De gemeente Venray heelt het grootste deel van de verbouwings- kosten voor haar rekening genomen. De gemeentes Meerlo-Wanssum. Horst en Boxmeer leveren een bij drage aan de exploitatie. Maar ook de Rabobank. Industriële Club Venray. Bedrijf en Cultuur. Santecream. Loenen en Co en Inalfa hebben een duit in het zakje gedaan. En er lopen nog onderhandelingen met andere sponsoren. 'Ik ben enorm blij met hun steun. Dankzij de sponsoren hebben we een deel van de verbouwing kunnen bekosti gen'. In de toekomst hoopt De Neef onder andere via liet arrangement Theater en Zaken nog meer spon soren te werven. Het arrangement biedt een aantal leuke voordelen. Zo reserveert de schouwburg tot één maand vooreen aantal voorstellin gen zes plaatsen. De naam van de sponsor komt op de plaquette Theater en Zaken in de foyer en op twee stoelen in de Rabozaal. De schouwburg reserveert bovendien tijdens de pauze en na afloop van de voorstellingen een speciale hoek in één van de foyers of hel grand café. 'Ik denk dal Theater en Zaken een sterke formule is. Steeds meer bedrijven willen maatwerk. Ondernemers kunnen met hun klan ten naar een theatervoorstelling met eventueel een diner vooraf. En ze krijgen er een stuk naamsbekend heid voor terug. En kwaliteit. Want Zondagavond 4 oktober doen de Mosquito's Venray aan vooreen try- out optreden. Deze band is een ver gaarbak van muzikale talenten die de handen ineen hebben geslagen om een totaal nieuwe bluesband te starten. De meeste bandleden heb ben hun podiumervaring opgedaan bij o.a. Rosa King. Gigantjes. Veronica s t.v. huisband 'Het Dak Eraf*. Fake Brothers Blues Band (Jaap Meurs). Het repertoire is het enige niet nieuwe aan de Mosquito's en zal hoofdzakelijk bestaan uil nummers van Freddy King. Steve Ray Vaughn. Duke Robillard, Ronnie Earl, etc. Mel de bezetting van zang, gitaar, hammond, bas en drums zal liet zon dag ongetwijfeld een 'dampende city blues' avond worden. Aanvang 20.00 uur, entree ƒ5,-. Op zaterdag 10 oktober zal de driemans-formatie Lovebite uit Zwolle optreden met in het voorpro gramma de viermans-formatie Error uit Egchel. Error zal nummers spe len in het genre hardeore-punk. De band Lovebite speelt punkco- recitytrash zoals ze liet noemen. De band was de afgelopen maanden niet alleen succesvol als support act van De Heideroosjes waarmee zij een kleine tour deden. Daarnaast voorprogramma's van o.a. I against 1. Undeclinable Ambuscade, Herman Brood en The Exploited. Vorig jaar lanceerde Lovebite hun nieuwe cd 'greatest hits" of 'shit'?, een studio-album dat staat als een huis. De jongens van Lovebite staan er om bekend dat ze elke week op de planken staan en dat lukt ze nu alweer bijna zeven jaar lang en voorlopig zal dat niet veranderen als het aan hun ligt. De Zwollse Courant beschreef hun optredens als een op hol gesla gen trein en dat heeft menig zaaltje en/of zaal inmiddels kunnen beves tigen. Muziekblad OOR over Lovebite's cd; 'Uiterst doeltreffend en adrena line opwekkend'. Oftewel een optreden wat je niet mag missen. Dus zaterdag 10 oktober in d^. Jera'7() in Ysselsteyn: Lovebite met support act Error. Zaal open om 20.00 uur en de entree is ƒ5.-. Toegang zoals altijd op zaterdag vanaf 14 jaar en ouder. Tot ziens bij de Jera'70. Peter Janssenweg 12. 5813 BR Ysselsteyn. E-Mail: www.jera70@wxs.nl. hoe meer er in de schouwburg wordt geïnvesteerd, hoe beterde kwaliteit wordt'. De Neef weel ook al waar hij het geld voor zou gebruiken. 'Ik zou graag nieuwe meubels in de foyer en in de artiesten- en adminis tratieruimtes willen, want die zijn aan vervanging toe. We hebben ook een moderne telefooncentrale nodig, zodat we nog publieksvriendelijker kunnen werken. En een nieuw com putersysteem. dat het milleniumpro- bleem moeiteloos opvangt'. TOEKOMSTDROMEN De Neef wil in de toekomst twaalf maanden per jaar theater bieden. 'Het seizoen loopt nu van september tot april. Ik wil graag dat er in de zomermaanden buiten op een podi um concerten en voorstellingen komen. Zodat mensen, voor wie de drempel naar de schouwburg te groot is. ook van theater kunnen genieten'. Een ander toekomstplan is het promoten van amateurgroepen uit de regio. 'Die moeten hun krach ten bundelen en regelmatig in de schouwburg optreden. Denk maar aan de voorstellingen van Eige Volk. Zoiets zouden we vaker moe ten doen. Ik vind hel ook belangrijk om gezelschappen uit Venray en omgeving in andere theaters te laten optreden. Zodat ze ook buiten hun eigen regio naamsbekendheid krij gen. Bezoekers uit andere regio's kunnen dan zien wal voor talent wij hier in huis hebben'. Tenslotte hoopt De Neef dat jongeren en ouderen het komende seizoen vaker naar het theater gaan. Voor jongeren is een theaterbezoek een leuke manier om met klasgenoten uit te gaan. En voor ouderen is het een leuke gelegen heid om er eens uit te zijn. Dat is ons aandachtspunt voor de komende weken. Vrijdag 2 oktober speelt P-frame in De Evenaar. Peter Verberne en Frank Kranen komen uit verschil lende genres en het repertoire is een mixage geworden van pop. country en blues op basis van rocksongs. Het repertoire bestaat grotendeels uit eigen werk en zelf gearrangeerde covers. De basis van twee akoesti sche gitaren, twee vocalen, basgi taar en mondharmonica brengt je daar waarvoor muziek bedoeld en gemaakt is! Het optreden begint rond 22.00 uur. aansluitend op de Thaise maal tijd. Deze is uitverkocht maar na hel eten is er ruimte genoeg om te genieten van het optreden van P- frame. De entree is gratis. Ook dit jaar organiseert Missienaaikring Oirlo weer een handwerk- en hobbytentoonstelling, die gehouden wordt in feestzaal De Ruif. Hoofdstraat 43 te Oirlo. Wij zullen het zeer op prijs stellen u tijdens deze tentoonstelling te mogen begroeten, uiteraard zijn ook uw vrienden en bekenden van harte welkom. Er zijn weer veel mooie spullen gemaakt door de dames. Dus kom eens een kijkje nemen! Ook worden er mooie spullen verloot, o.a. een tafellaken en dekservet, een kerst stal. een mand met levensmiddelen, enz. De toegang is gratis. Dc hand werk- en hobbytentoonstelling is geopend op zaterdag 10 oktober van 14.00 lot 21.00 uur en op zondag 11 oktober van 11.00 tot 15.00 uur. Zondag 11 oktober om 15.00 uur is de trekking van de loterij. Met de film I'Appartement i£ afgelopen week het 35e seizoen van de Werkgroep Filvorming Venray van start gegaan. In hel komende seizoen worden films in de series A. B en C aangeboden. Een abonne ment in de series A (jeugd tot 16 jaar) en B (jeugd vanaf 16 jaar), waarin in de loop van het jaar een keuze wordt gemaakt uit actuele films, kost 27.50 gulden. Uil een aanbod van acht films kan men er vijf kiezen. In de serie C (voor vol wassenen) kost een abonnement 45 gulden. Uit acht films kan men er hier zes kiezen. Voor meer informa tie over de Filmkring Venray kan men contact opnemen met voorzit ter H. Visschers. telefoon (0485)341341. Het kamerkoor Collegium Vocale Venray is, voor de tweede keer alweer, deelnemer aan het Festival Religieuze Muziek te Venlo. Op dinsdag 6 oktober om 20.00 uur wordt een concert verzorgd in de St. Joriskerk te Venlo. Onder leiding van Marca Kusters wordt muziek ten gehore gebracht die vooral bij begrafenissen gezongen kan wor den. Het belangrijkste werk van deze uitvoering is het 'Requiem in Es' op. 84 van Josef Gabriel Rheinberger 1839-1901Daaraan vooraf gaan werken van o.a. Tucapsky. Camilleri. Tavener en Wolf. Ook Nederlandse componis ten worden vertolkt, nl. het 'Pater noster' van Albert de Klerk en het 'Absolve Domine' van Jean Lambrechts. In de Sl. Joriskerk is ook de fototentoonstelling van Leo Koot te bezichtigen. Er hangen werken met als thema's 'donker en licht' (uil de periode 1990-1992 toen Leo uange- Als eerbetoon aan de markante Brabantse zanger Peter Haans heeft diens zoon Ad samen met producent Joseph Aldenzee uit Maashees de cd 'Brabant van de zonnige kant1 opgenomen. Vacaturebank vrijwilligerscentrale De vrijwilligerscentrale van Synthese is regelmatig op zoek naar vrijwilligers voor diverse activi teiten. In Peel en Maas zal regelma tig een oproep hiervoor geplaatst worden. VROUW/MAN Synthese zoekt voor de Stichting Algemene Hulpdienst Venray iemand om mensen te begeleiden naar het ziekenhuis of een arts; om samen boodschappen te doen. te wandelen, gezelschapsspelen doen of voor hel doen van klusjes in Venray. Een vereiste is dal met graag met ouderen omgaat. De werktijden zijn in onderling overleg Voor meer informatie over deze vacature kunt U contact opnemen met Synthese Venray. Bergweg 4. 5801 EG Venray. tel 0478- 586245 (Kees Moerkerk of Karen LongstalT). sloten was bij De Beweging uit Venray) en 'eenvoud' (zijn latere werk). Entree: ƒ12,50. Peter en Ad Haans produceerden in de jaren '70 en '80 een aantal langspeelplaten met Brabantse muziek. De beste liedjes uit hun repertoire van die jaren zijn nu op de nieuwe cd verzameld. De opna men zijn authentiek en in de tijds- feer gehandhaafd. Peïer Haans, geboren in Geldrop maar jarenlang werkzaam en woon achtig in Venray. is vooral bekend geworden door zijn vele optredens met het cabaretprogramma "De Brabantse Zonnekanters'Een halve eeuw lang bezong hij in het pro gramma 'Brabants Bont' de typisch Brabantse tafereeltjes. In de 50-er jaren was hij verbonden aan KRO- radio. Tot kort voor zijn overlijden in 1993 verzorgde hij samen met zijn zoon Ad. die zijn vader op piano en accordeon subliem muzi kaal ondersteunde. Peter Haans werd voor zijn muzikale prestaties koninkIijk onderscheiden. De cd 'Brabant van de zonnige kant" is in alle platenzaken en bij Ad Haans verkrijgbaar. Voor meer informatie: Ad Haans. telefoon 583414. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Aan de Universiteit van Maastricht is Frank Berkers geslaagd voor het doctoraal examen econometrie. Op zaterdag 17 oktober houdt de speel-o-theeek haar jaarlijkse speel goedmarkt in wijkgebouw 't Schöpke Veltumse Kleffen 63b in Venray, van 10.30 tot 12.00 uur Er wordt alleen gebruikt speel goed verkocht. Speelgoed voor de speelgoed- markt kunt u inleveren in de Speel- o-theek ingang via de bibliotheek Merseloseweg 59 Venray en wel op: Vrijdag 9 oktober van 18.00 tot 20.00 en donderdag 15 oktober van 14.00 lot 17.00 uur. Van de opbrengst is 2/3 deel voor u en 1/3 deel voor de speel-o-theek. De opbrengst en het niet verkochte speelgoed kunt u ophalen op zater dag 17 oktober na de markt lussen i 2.30 en 1.3.00 uur. Als u speelgoed voor de verkoop aanbiedt wilt u dan zelf een lijst maken met de naam Van hel speelgoed en de prijs die het moet opbrengen. Als u niet weet wat voor prijs u moet vragen zet dan een vraagteken op de plaats van de prijs, er zal dan in overleg met ons een prijs worden vastgesteld. Vuil en kapot speelgoed wordt niet aangenomen, ook geen knuffel beesten. De speelgoed markt is open voor iedereen, leden en niet leden. Voor meer informatie kunt u bel len naar de speel-o-theek tijdens de uitleenuren op woensdag van 14.00 tol 16.00 uur en op vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur tel. 5860016 of naar Paula tel. 510402. Aan de fietstocht, die op 20 sep tember door de JAV-Venray is geor ganiseerd. hebben zo'n 350 mensen deelgenomen. Hier volgen de oplos singen van de prijsvraag. Bij de fam. Classens lagen 149 eieren in de mand. Het kalf bij de fam. Reintjes was 148 dagen oud. In de kas bij de fam. Gee ven stonden 33.600 tomatenplanten. Het varken bij de fam. Voermans woog 98 kg. en de naam van de vogel bij het streekmuseum in Ysselsteyn is Bokje. De winnaar van de prijsvraag is de fam. Winnen uit Venray. Zij kre gen een mand gevuld met agrarische producten. De mand met eierpro- ducten is gewonnen door Ad en Mieke Romme uit Ysselsteyn. Cirkelzaag gestolen Uil een loods op een terrein aan dc Smakterwég is een cirkelzaag gestolen. De daders konden in de nacht van donderdag op vrijdag op hel terrein komen door de poort te forceren. Vervolgens is de loods openge broken en de cirkelzaag met een waarde van enkele duizenden gul dens gestolen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins. B. van Casteren-van Gils. R.E. Gabeler. H. Schraven, F. Schmeet/. M. van Tiel en J. Wittgen: za: R. BRUINS Langstraat 106, tel. 569506 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van A. Coenen. P. Corver. P. Henkes. R. Keij/er. L. Keijzer-Bors. G. van Loon. E. de Muinck Kei/.er. M. Van Slraaten. J. de Voeht: za: zo: R. KEIJZER, tel. 0478-541777 Spreekuren van 10.00-11.00 en van 17.00-18.00 uur in het ziekenhuis Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1. tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts. R. Eelderink. G. Gelling en mevr. H. Loonen mevr. H. LOONEN en R. EELDE RINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssen.straat 42. Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. v. EERTF.N Volen 2A. Heide tel. 0478-513727 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdiensl van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 06-54630234 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 0478-513727 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd. tijdens feestda gen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray. Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref nl Redaktie Henk Lammen Christ van den Munckhof Bas Poell Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij Sport- en verenigtngsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. Bedankt ziin Sponsoren Gemeente Venray Industriële Club Venray e.o. Rabobank Stichting Bedriif Cultuur Venray e.o. Gemeente Meerlo-Wanssum Gemeente Boxmeer Gemeente Horst Santecraem Bloemsierkunst Venray Koenen en Co Accountants Venray Theater Zaken Schoolstraat 31, 5801 BN Venray, tel.: 0478 - 582215, fax: 0478 - 582215 Waar gastronomie en creativiteit samenkomen. Dagelijks geopend: lunch: van 12.00 tot 15.00 uur diner: vanaf 17.00 - 22.00 uur brunch: uitsluitend op reservering op zaterdag en zondag van 11.30 - 14.00 uur woensdag: rustdag Wij heten u graag van harte welkom. Marion en Harold Michiels Telefoon: 582215 Schoolstraat 31 - 5801 BN Venray Liedjes opnieuw uitgebracht

Peel en Maas | 1998 | | pagina 3