Jenniskens Installatie kijkt naar de toekomst Bekendmakingen gemeente Venray Loting t.b.v. verkoop 2 particuliere bouwkavels Leunen I fafzTDOyuh tlAftS- Gezelschapsdieren centraal tijdens open huis Dierenkliniek Venray woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Inbraak Informatie avonden Advertentiew erving voor gemeentegids van start TAXATIES ^RATTINGENb£ PEEL EN MAAS donderdag 1 oktober 1998 - Pagina PE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een garage/kan toor/keuken aan de Bremmenkamp 4 te Oirlo tnv Zanders Pluimveebedrijven. Zandhoek 13a te Oirlo; het verbouwen van de boerderij aan de Lorbaan 10 te Veulen tnv J.G.Janssen, Lorbaan 10; het bouwen van een berging aan de H Roland Holtzstraat 5 te Venray tnv H.W.J. van Bergen, H. Roland Hotzstraat 5; het bouwen van een carport aan de Sleutelbloem 68 te Venray tnv Fam. Moss, Sleutelbloem 68: het bouwen van een serre aan de Kaardebol 26 te Venray tnv M. Steenbergen, Kaardebol 26; het bouwen van een eierlokaal aan de Twistweg 14c teVredepeel tnv A. H. Cornelissen,Twistweg 14c; het vergroten van de woning aan de J. van Wyttenhorstweg 18 te Vredepeel tnv RJ. van Duijnhoven, J. van Wyttenhorstweg 18; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan I26 te Venray tnv R.W.L.M. Janssen, Kruidenlaan I26; het vergroten van de winkel aan de Schoolstraat 15 te Venray tnv Combi Dom Melskens, Schoolstraat 15; - het bouwen van een afdak aan de Churchillstraat 4 te Venray tnv G.H. Boekholt, Churchillstraat 4; het bouwen van een garage/car port aan de Randenrade 88 te Oostrum tnv P. Goossens, Randenrade 88; het uitbreiden van de woning aan de Randenrade 20 te Oostrum tnv W.J. Felder, Randenrade 20; het bouwen van een woning aan de Pastoor Verheggenstraat (ong.) te Casten ray tnv S. Weijs, Roffert 6 te Casten ray; het plaatsen van een monument/herkenningsobject aan de Ripseweg I te Vredepeel tnv D.G.W.T. Dienstkring Volkel, Postbus 41 te Volkel. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het vergroten van de garage/bou wen carport aan de Wethouder Pubben-straat 16 te Merselo tnv M.A.J. Tonen. Wethouder Pubbenstraat 16; het wijzigen van de gevel aan de Patersstraat 5 te Venray tnv Surprise Design Venray B.V., Patersstraat 5; het veranderen van de garagedeur in raam en deurkozijn aan de Foxtrotstraat 5 te Venray tnv M.J.G.T. Cuppen, Foxtrotstraat 5. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bouwvergu n n i ng aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het bouwen van een opslagloods aan de Zandhoek te Oirlo tnv E.W.G. Houwen, Zandhoek 16 te Oirlo. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 2 oktober I998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, I oktober I998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Maatschap A. en M. Cornelissen, Twistweg 7 teVredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een varkensfokkerij, varkensmesterij en akkerbouwbe drijf, gelegen aan de Twistweg 7 te Vredepeel; 2. N. Cornelissen, Ripseweg 4 te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een rundveehouderij en akkerbouw bedrijf, gelegen aan de Ripseweg 4 teVredepeel; 3. Fritz Companies Nederland B.V., De Hulst 8 te Oostrum voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor het uitbreiden/wijzi gen van een internationaal expedi tiebedrijf, gelegen aan De Hulst 8 te Oostrum; 4 Claessens-van Zeeland V.O.F., Heidse Peelweg 40 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimvee houderij, gelegen aan de Heidse Peelweg 40 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I oktober I998 tot en met 29 oktober I998 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermi|n in de gelegenheid gesteld met betrek king tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I. J.T.G. en M.J.G. van Kempen, Scheiweg 25 te Leunen voor een uitbreidings-/wijzigingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij en land bouwbedrijf, gelegen aan de Scheiweg 25 te Leunen. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I oktober I998 tot en met 12 november I998 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vUUr deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, I oktober I998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Op 18 november 1998 wordt via loting de VOLGORDE bepaald, op basis waarvan 2 bouwkavels, gelegen aan de Vlies in het bestemmingsplan Veulen verkocht gaan worden. Het betreft hier de loting van 2 kavels ter grootte van circa 448 m2 en 449 m2 (ten behoeve van de bouw van 2 vrijstaande woningen). De grondprijs voor 1998 bedraagt ƒ211,- per m2, exd. b.c.w. en exd. beschrijvingskosten. De bouwkavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; mitsdien is de koper verplicht de woning gedurende één jaar na de voltooiing ervan zalf (met zijn eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar cq. paar van (samenwonende) partners kan zich slechts één persoon inschrijven. Degenen die zich thans nog niet hebben laten registreren als belangstellénde voor een bouwkavel in het bestemmingsplan Veulen en nog geen persoonlijk bericht ontvangen hebben kunnen zich hiervoor alsnog tot uiterlijk 6 novem ber 1998 vóór 12.00 uur melden bij de Publieksdiensten van het gemeente huis. Indien u al persoonlijk bericht van de gemeente heeft ontvangen over deze loting, hoeft u niet meer op deze bekendmaking te reageren. Indien u zich als belangstellende meldt bij de Publieksdiensten ontvangt u een informatiepakket, waarin o.a. de bestemmingsplanvoorschriften en de voorschriften voor duurzaam bouwen zijn opgenomen. Voor meer informatie kunt u terecht op de afdeling Publieksdiensten, geo pend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 top 13.00 uur. De openbare loting zal plaatsvinden op 18 november 1998 om 19.00 uur in het gemeentehuis en zal worden verricht door de loco-secretaris. Burgemeester en wethouders van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris WAO VAN SOEST b v. Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13. 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 Dinsdagmiddag is tussen 13.00 en 14.15 uur ingebroken in de woning boven Chinees Restaurant Kong's Garden. De politie heelt het onderzoek ter hand genomen, maar kon nog niet meedelen wat er weggenomen is. Het enige wat ze weten is hel tijdstip van de inbraak en dat dit gebeurde bij afwezigheid van de bewoners. Gezien het tijdstip, op klaarlichte dag. verzoekt de politie mogelijke getuigen dringend om zich met hen in verbinding te stellen. 531111 De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert informatie-avonden over diverse pro jecten op het gebied van Infrastructurele Werken. Alle informa tiebijeenkomsten zijn openbaar en belangstellenden zijn van harte wel kom. Op dinsdag 6 oktober is er een informatie-avond over de Langeweg. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeentehuis in Venray. Op dinsdag 6 oktober is er een informatie-avond over de Tatralaan. Het betreft hier de civieltechnische maatregelen m.b.t. wateroverlast. De bijeenkomst begint om 20.30 uur in het gemeentehuis in Venray. Op woensdag 7 oktober is een informatie-avond over de Diepeling, Zandhoek/Bremmenkamp, Spurkterdijk en Loobeek/Spurkt. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeentehuis in Venray. De gemeente start op maandag 5 oktober met het werk aan de Ysselsteynseweg/Litsenbergweg. Vanaf 5 oktober tot circa 9 november wordt de Ysselsteynseweg (gedeelte Jan Poelsweg tot Litsenbergweg) afge sloten. Het doorgaand verkeer wordt via de ringweg omgeleid. De recon structie van de Litsenbergweg (gedeelte Ysselsteynseweg tot Pater Tulpstraat) start 26 oktober en duurt tot circa 7 december. De gemeente start op maandag 5 oktober met de aanleg van de roton de Antoniusveld/Brukske. Tevens zal de Henri Dunantstraat vanaf de tunnelbak A73 tot het fietspad St. Servatiusweg gereconstrueerd wor den. Het gehele werk zal daartoe afgesloten zijn tot circa 4 december. Al het doorgaand verkeer (ook fiets- verkeer) zal worden omgeleid via de Stationsweg. Het bedrijventerrein De Hulst blijft bereikbaar via de Henri Dunantstraat. Het bouwverkeer met bestemming Antoniusveld kan niet meer via de ingang aan de Henri Dunantstraat de wijk in.Voor de duur van het werk zal de ingang via de Stationsweg ter hoogt van het St. Antoniusveld zijn. Vanaf volgende week start de advertentiewerving voor de nieuwe gemeentegids van Venray. Deze zal in juni 1999 uitkomen en net als voor heen gratis huis aan huis worden bezorgd. De oude gids dateert van oktober 1997. Nieuw is dat de gemeentegids vanaf 1999 jaarlijks zal verschijnen (en niet één keer per anderhalf jaar). De gemeentegids is de enige officië le gids die met medewerking van de gemeente wordt uitgegeven in een totale oplage van 15.000 exemplaren. In de gids staan bijna 1000 adressen en andere gegevens van verenigingen, instellingen, openbare voorzieningen en niet te vergeten ook de gemeente lijke dienstverlening. De linkerpagina's van de gids geven een alfabetisch overzicht van de zakelijke dienstverle ning. De gemeente Venray geeft de gids uit in samenwerking met uitgeverij City Promotions uit Waalwijk. De acquisitie wordt verricht door de heren C. de Leeuw en M. Spreeuwenberg. Zij kunnen op ver zoek een brief overleggen van de gemeente Venray die hierin bevestigt dat de betrokken medewerkers advertenties werven voor de gemeentegids 1999. Heeft u nog wijzigingen voor de gemeentegids? Dan heeft u daar nog tijd genoeg voor. Over enkele maan den stuurt de uitgever aan alle geadresseerden in de gids een wijzi gingsformulier waarop u correcties kunt aanbrengen. Bel dus nog niet met de gemeente, maar wacht nog even op de brief met het wijzigingsformu lier. Dat is het makkelijkst, voor u en voor ons. Wilt u een nieuwe vermelding doorgeven, dan kunt u dat schriftelijk doen t.a.v, gemeente Venray, bureau voorlichting, postbus 500, 5800 AM Venray. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers \an 6 m' tot 35 m' open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. VENRAY (.0478-582579 De klimaat-comfort specialist in de regio Dierenkliniek Venray viert eerste lustrum op Dierendag De speciale Dierenkliniek Venray en de Dierenartsenpraktijk Venray houdt op zondag 4 oktober. Werelddierendag, het eerste lus trum. Bij gelegenheid daarvan wordt open huis gehouden van 11.00 tot 17.00 uur met een inte ressant, informatief en feestelijk programma. Er wordt dan ook een veelheid aan diergeneeskundi ge behandel- en onderzoeksmoge lijkheden getoond. Voor de kinderen is een speciaal programma op touw gezet. Er is een kinderboerderij ingericht, er komt een ballonnenknoper en er wordt volop gegrimeerd. Als speciale gast komt portrettekenaar Banjo die een aantal bezoekers zal vereeuwigen. Spectaculair is de demonstratie flyball door een aantal honden. Het geheel wordt omlijst met enkele stands waar informatie wordt gegeven over voe ding en verzorging van honden en kat ten. GEZELSCHAPSDIEREN Vijf jaar geleden vestigde de Dierenartsenpraktijk Venray zich aan de Oude Oostrumseweg te Venray. Inmiddels werken er acht dierenartsen en zes vaste medewerkers. Tegelijk met de ingebruikname van het nieuwe pand werd binnen de dierenartsen- praktijk een speciale dierenkliniek ingericht voor gezelschapsdieren. Vier van de acht dierenartsen houden zich speciaal bezig met deze gezelschaps dieren. Door deze bijzondere aan dacht voor het huisdier heeft Dierenkliniek Venray met name de Sinds I960 is Jenniskens Installatie gevestigd in Wanssum aan de Oude Kerkstraat en heeft in de regio een goede naam opgebouwd op het gebied van Installatietechniek, t.w. .centrale verwarming, loodgieterswerk en sani tair. Het bedrijf ontwikkelt zich echter steeds verder en richt zich sinds kort ook op elektrotechniek, airconditio ning en ventilatie. De eigenaars van het bedrijf. Thijs Jenniskens en Frits Joosten, hebben een frisse kijk op de toekomst en wil len zich ook meer op Venray en omge ving gaan richten. Door diverse ont wikkelingen, waaronder de economische groei, zien beide onder nemers kansen in dit gebied. De aan vulling' van elektrotechniek in het dienstenpakket verbreedt de mogelijk heden van Jenniskens Installatie. Momenteel heeft Jenniskens Installatie negen monteurs in dienst. Indien het bedrijf groeit zoals gepland, zullen er over enkele jaren vijftien monteurs in dienst zijn. Jenniskens Installatie heeft al een goede naam als het gaat om cv-instal- laties. loodgieterswerk en sanitair. Topmerken zoals Atag en Net it wor den door Jenniskens Installatie gevoerd. Verder verzorgt het bedrijf alle voorkomende loodgieterswerk zaamheden. zowel voor bedrijven als particulieren. In dit pakket hoort natuurlijk ook hel aanleggen van alle sanitaire voorzieningen. Jenniskens Installatie verkoopt ech ter niet alleen cv-ketels maar U kunt er ook terecht voor het huren van ketels. Wie een eigen ketel heeft kan bij Jenniskens terecht voor een onder houdscontract. "Onze 24-uurs bereik baarheid speelt daarbij een belangrij ke rol" aldus Frits Joosten. Joosten is sinds I mei jl. mede-eigenaar gewor den van Jenniskens Installatie en heeft al 30 jaar ervaring in de installatie techniek. Binnenkort wordt gestart met de verbouw van het pand aan de Oude Kerkstraat waardoor er meer ruimte ontstaat, o.a. voor een informaties trum. "We kunnen de klanten dan heter van dienst zijn" is de meni van Thijs Jenniskens. Het bedrijf zich daarom ook meer in de regio senteren en staat daarom o.a. op Hiltho beurs in Horst (stand G326) Nieuw in het pakket is de installs van Airconditioning voor kleine grote ruimtes. Jenniskens Installs werkt met merken als Atag en Tram Een zusterbedrijf van Jenniski Installatie is Jewa Gas. Dit bedi verkoopt flessengas en vloeibaar in bulk aan particulieren en bedrijv en heeft zelfs een grote klantenkri in Duitsland. "Beide bedrijven vuil elkaar goed aan" aldus Th Jenniskens. "Onze monteurs hebb hierdoor een ruime ervaring en got kennis op het gebied van loeibi tel. Pel *Syl PlBo Kortom, Jenniskens Installatie li 5g( klaar voor de toekomst en mag zi met recht de klimaat-comfortsped list in de regio noemen. H K E laatste jaren een duidelijke regions 5 functie gekregen. Steeds meer eigen ren vinden de weg met hun geze f schap,sdieren naar het spreekuur va de dierenkliniek. Tijdens dat spreel uur kan het soms zo druk zijn dan wachttijden ontstaan. Om dat te voo komen wordt de werkwijze van i dierenkliniek met ingang van de opt dag gewijzigd. Het open spreekn vervalt. De dieren worden voortui alleen nog maar behandeld afspraak. De dierenartsen hopen das mee aan een dringende wens van ve bezoekers te voldoen. CADKI V Bij een feest hoort ook een cadeai zo vinden de dierenartsen van i' p Venrayse dierenkliniek. De klink g wil aan hel einde van de open dagd stichting SOHO een cheque aanbl den. De/e stichting traint cn begelo honden om gehandicapten te helpt hij de kleine problemen van alle dai Zaken als een krant ophalen en et deur open doen zijn dingen die i honden geleerd krijgen. Zo n afS' lichte hond kan het leven van et j, minder valide mens een stuk aangei» f mcr maken. De waarde van de cheip s staat nog niet vast en wordt bepaal f door het aantal bezoekers van de opt 5 dag. Voor iedere persoon die de opt ti dag van de Dierenkliniek bezocl stort de kliniek een gulden in de p voor deze stichting. Op het einde vs de dag wordt de cheque aangebodt 1 aan eenvertegenwoordiger van stichting SOHÖ

Peel en Maas | 1998 | | pagina 20