Ophalen chemisch afval woningwet I wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Mededeling Bekendmaking Kapvergunning St. Odapark Informatie avonden Bekendmaking Bekendmaking Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in rtikel 41 van de Woningwet treft u inderstaand aan een overzicht van de ide afgelopen week bij burgemees- eren wethouders vanVenray ingeko- nen bouwaanvragen. het veranderen van 10 woningen aan de Wilhelmina Druckerstraat te Venray tnv Janssen de Jong, Postbus 131 te Son en Breugel; het veranderen van het winkel pand aan de Patersstraat 5 te Venray tnv Surprise Design Venray, Patersstraat 5; het bouwen van een carport aan de Tuinstraat 4 te Venray tnv M.L.J. Basten,Tuinstraat 4; het bouwen van een opslagruimte aan de Beekweg 40 te Venray tnv J. van Dijck, Beekweg 40; het bouwen van een tuinkamer aan de Walstro 4 te Venray tnv R.H.M.Verbeek,Walstro 4; het vergroten van de woning aan de Wilhelminastraat 45 te Venray tnv fam. Reichert-Joskind, Wilhelminastraat 45; het vergroten van de woning aan de Vlinderbloem 12 te Venray tnv fam. Rats-v. Ooi,'Vlinderbloem 12; het bouwen van een showroom en magazijn aan het Keizersveld 22 te Venray tnv Tegelzettersbedrijf Rongen v.o.f., Andeslaan 19 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb- sn in de afgelopen week voor mderstaande bouwplannen bouwver- unning verleend, het veranderen van de entree aan de Deputé Petersstraat 30 te Oirlo tnv Coöperatie SaWeCo U.A., Deputé Petersstraat 30; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Haalakker 57a te Oirlo tnv J.G.J.M. Peters, Haalakker 57a; het vernieuwen van de bergingen aan de Heidse Peelweg 5,7,9 en 11 te Ysselsteyn tnv Woningstichting Noord-Limburg, Postbus 210 te Venray; het vernieuwen van de bergingen aan de Dr. Kortman nweg 44,52,54 en 56 te Venray tnv Woningstichting Noord-Limburg, Postbus 210 te Venray; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 125a te Venray tnv N.J.L. Martens, Stationsweg 125a; het bouwen van een woning aan De Leng 30 te Oirlo tnv J.L.H. Dirckx, Blakterweg 3b te Oirlo; het bouwen van een woning met garage aan de Deputé Petersstraat 20 te Oirlo tnv H.J.G. Joosten, Deputé Petersstraat 22; - het veranderen van de pluimvee stal aan de Hoogriebroekseweg 2a te Castenray tnv Mts. Zanders- Rambags, Bremmenkamp 2 te Oirlo; het bouwen van een carport aan de Polkastraat I te Venray tnv dhr.Derks/mevr.Vink, Polkastraat I; - het bouwen van een carport aan de Randenrade 71 te Oostrum tnv H.M.L.Wijnen, Randenrade 71 het bouwen van een keuken aan de St. Odastraat 10 te Venray tnv P.M. van Hoenselaar, Bolderik 57 te Venray; - het bouwen van een carport aan de Randenrade 75 te Oostrum tnvT:M. van deVenne, Randenrade 75; - het bouwen van een carport aan de Randenrade 73 te Oostrum tnv E. Steffers, Randenrade 73; het bouwen van een carport aan de Randenrade 69 te Oostrum tnv A.E.M. Willems, Randenrade 69; het bouwen van een dakkapel aan de Langeweg 75 te Venray tnv J.M.M. van Ass, Langeweg 75. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw toestemming afgegeven. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Reigersbek 9 te Venray tnv E.J.A. Eijdems, Reigersbek 9. Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het colle ge van burgemeester en wethouders vanVenray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toege zonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen. - het vergroten van de woning aan de Wasbloem 2 te Venray tnv A.G.J.G. Smits, Wasbloem 2; het vergroten van de woning aan de Lisdodde 5 te Venray tnv H.G. Stegehuis, Lisdodde 5; het bouwen van een pluimveestal aan de Kempkensberg Ib te Ysselsteyn tnv H.M.H. van Ass, Kempkensberg 2; het bouwen van een tuinkamer aan de Walstro 4 te Venray tnv R.H.M.Verbeek,Walstro 4. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 september 1998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. - het bouwen van een woning aan de Ringweg (ong.) te Ysselsteyn tnv P.G.M. Reintjes.Veenmos 25 te Ysselsteyn; het bouwen van een medisch cen trum aan de Stationsweg hoek Servatiusweg te Venray tnv Medisch Centrum Antoniusveld i.o., Stationsweg 5 te Venray. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 september 1998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 17 september 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en irichtingen is verplicht om krachtens Ie Wet milieubeheer een milieuver- [unning aan te vragen. In de milieuver- unning worden milieuvoorschriften ipgenomen in het belang van de escherming van het milieu, procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit. lij iedere fase wordt de beslissing op en aanvraag ingevolge de Wet milieu- leheer en de Algemene Wet estuursrecht bekendgemaakt hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en fdeling 3.5 van de Algemene Wet estuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van e gemeente Venray maken bekend lat zij voornemens zijn een vergun- nng krachtens de Wet milieubeheer 5 verlenen aan: de Bokkesprong V.O.F., Veulenseweg 61 te Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een geitenhouderij en kaasmakerij, gelegen aan de Veulenseweg 61 te Veulen. )it onder oplegging van voorschriften het belang van de bescherming van iet milieu. let ontwerp van het besluit en alle 'verige op de aanvraag betrekking 'ebbende stukken liggen ter inzage ran 17 september 1998 tot en met 15 iktober 1998 in het gemeentehuis, badhuisstraat I te Venray, op maan- bgvan 09.00 uur tot 17.30 uur en op Ie overige werkdagen van 09.00 uur et 13.00 uur (balie Publieksdiensten). >p telefonische afspraak (0478- 23630) kunnen de stukken ook op jen ander tijdstip worden ingezien, ïedurende bovengenoemde periode 2n een ieder schriftelijk gemotiveer- le bedenkingen indienen bij het colle- van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan 'ierbij verzoeken zijn persoonlijke 'gevens niet bekend te maken. Een tder wordt, na telefonische afspraak, 'durende de bedenkingentermijn in gelegenheid gesteld met betrek- lig tot het ontwerp van het besluit an gedachten te wisselen hetzij tot mondeling inbrengen van beden- ngen daartegen. Ween degenen die bedenkingen heb- ingebracht op de bovenomschre- wijze en degenen die aantonen ürtoe redelijkerwijs niet in staat te !in geweest, zijn later tot het instel- m var. beroep gerechtigd. Besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: IVan Geel Hermus, Stationsweg 74 te Venray voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het produceren, opslaan en ver zenden van producten vervaardigd uit metaalplaat, gelegen aan de Metaalweg ongenummerd te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 17 september 1998 tot en met 29 oktober 1998 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. T.H.M. Nellen, Heidseweg 69 te Heide voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van propaan ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer, gelegen aan de Heidseweg 69 te Heide; 2. Oliecentrum Zuid B.V., Postbus 427 te Eindhoven voor het oprichten van een tankstation type B ingevolge het Besluit tank stations milieubeheer, gelegen aan de Metaalweg 7 te Venray; 3. Tegelzettersbedrijf Rongen V.O.F., Andeslaan 19 te Venray voor het oprichten van een inrichting voor opslag van goederen ingevolge het Besluit opslag goederen milieube heer, gelegen aan Keizersveld 22 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 17 september 1998 tot en met I oktober 1998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van: IMevr. P.A.F.M. Hendrix, Op de Ries 5 te Merselo voor de milieuver gunning voor een veehouderij, gelegen aan Op de Ries 5 te Merselo. De gedeeltelijke intrek king apldr ren behoeve van de uir- Locatie-onderzoek t.b.v. een resocialisatie-afdeling van TBS-Kliniek Venray Burgemeester en wethouders van Venray, Bij brief van 29 januari 1996 hebben wij de raad bericht dat door de Minister van Justitie is besloten tot de bouw van een TBS-kliniek in Venray. Het college van burgemeester en wethouders heeft zich toen uitge sproken voor een locatie aan de Wanssumseweg. De realisering daar van is inmiddels aangevangen. Daarnaast is door de raad in de ver gadering van 17 februari 1998 opdracht gegeven aan burgemeester en wethouders voor het uitvoeren van een locatie-onderzoek voor een resocialisatie-afdeling van de TBS-kli niek Venray. Het onderzoek is ambtelijk afge rond.-Alvorens wij ons definitieve standpunt innemen en dat voorleggen aan de gemeenteraad, willen wij graag uw reactie vernemen. Na een uitge breid en zorgvuldig opgezet locatie- onderzoek komt een deel van het Servatiusterrein als voorkeurslocatie naar voren. Daarom wordt op donderdag I oktober a.s. een informatie-avond georganiseerd om het onderzoek toe te lichten. Ook zal op deze avond de heer Verberk, directeur bewonersza ken van de TBS-kliniek Kijvelanden, informatie over resocialisatie geven. De avond begint om 20.00 uur in het gemeentehuis. Het locatie-onderzoek en -de overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 18 sep tember 1998 gedurende drie weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van drie weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het ontwerp-locatie-onder- zoek schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Voor directe vragen en antwoor den kunt u terecht bij de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, de heerA. Derks (tel. 523645), indien afwezig de heer S. Klein Obbink (tel. 523655). Venray, 17 september 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 14 sep tember 1998 waarbij besloten is tot: 1Tot het aanwijzen van het gravel- pad Maasheseweg/Stationsweg als een onverplicht fietspad zodat het pad slechts toegankelijk is voor fietsers en voetgangers; 2. daartoe de passende en bijbeho rende verkeerstekens te plaatsen bij de ingangen van het pad con form het RW 1990. Venray, 14 september 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Openbare Werken Ing.T.J. van der Peijl Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. breiding van de inrichting gelegen aan de Venloseweg 102 te Horst; 2. Mevr. P.A.F.M. Hendrix, Op de Ries 5 te Merselo voor de milieuver gunning voor een veehouderij, gelegen aan Op de Ries 5 te Merselo. De gedeeltelijke intrek king geldt ten behoeve van de uit breiding van de inrichting gelegen aan de Roland 3 te Castenray. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 17 september 1998 tot en met I oktober 1998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Venray, 17 september 1998 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Door het college van Burgemeester en wethouders is kap vergunning verleend voor het vellen van: drie acacia's, één esdoorn, twee berken, twee dennen en drie inlandse eiken in het bosgebied St. Odapark in verband met de uitbreiding van het Theehuis. De rooiwerkzaamheden zullen plaatsvinden zodra de bouwvergun ning is goedgekeurd. Aan deze kapvergunning is een her plant verbonden van eenzelfde aantal bomen, bij voorkeur in het betreffen de bosgebied aan te planten. Bezwaren tegen de verleende kap vergunning kunnen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders tot uiterlijk 6 weken na publicatie. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de publieksbalie van de gemeente via doorkiesnum- mer 523536, bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur, vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. De afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray organiseert informatie-avonden over diverse pro jecten op het gebied van Infrastructurele Werken. Alle informa tiebijeenkomsten zijn openbaar en belangstellenden zijn van harte wel kom. Op dinsdag 22 september is er een informatie-avond over de Witte Vrouwenweg, Herenpasweg, Geeststraat en Hacendonkstraat. Het betreft hier de vervanging van de riolering en de aanleg van diverse verkeersplateaus. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeenschapshuis Oostrum, Watermolenstraat I. Op dinsdag 22 september is er een informatie-avond over de Ysselsteynseweg/Litsenbergweg. Het betreft hier de herinrichting van de Ysselsteynseweg, gedeelte J. Poelsweg tot Litsenbergweg en de herinrichting van de Litsenbergweg en de herinrichting van de Litsenbergweg, gedeelte Ysselsteynseweg tot Pater Tulpstraat. En de vervanging van bomen aan de Litsenbergweg, gedeelte Pater Tulpstraat tot Kievitsweg. De bijeen komst begint om 20.30 uur in het gemeenschapshuis Ysselsteyn, Puttenweg 2. Op woensdag 23 september is een informatie-avond over de Hogeweg. Het betreft hier de vervanging van de riolering. De bijeenkomst begint om 19.00 uur in het gemeentehuis in Venray. Op woensdag 23 september is een informatie-avond over de Bontekoestraat. Het betreft hier de vervanging van de riolering. De bij eenkomst begint om 20.30 uur in het gemeentehuis in Venray. De gemeente start op 28 septem ber met de werkzaamheden voor de rotonde Noordsingel/Oostsingel/Maashesewe g. De omleidingsroutes zullen volgen de week in Peel en Maas gepubliceerd worden. Verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 14 sep tember 1998 waarbij besloten is tot: I. Tot het intrekken van de voor rangsregeling op de aansluiting van de Notarisberg met de Merseloseweg door verwijdering van de borden B4, B5 en B6. Venray. 14 september 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Openbare Werken Ing.T.J. van der Peijl Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. 14 sep tember 1998 waarbij besloten is tot: I. Tot het intrekken van de voor rangsregeling op de aansluiting van de Westerthienweg met de Mgr. Hanssenstraat door verwijdering van het bord B6. Venray, 14 september 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Openbare Werken Ing.T.J. van der Peijl Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. donderdag 17 september 1998 - Pagina 17 In de komende week wordt het klein chemisch afval opgehaald. Hieronder staat vermeld waar en op welk tijdstip de chemokar in uw wijk/dorp stopt. Bent u niet thuis op dat moment, dan kunt u uw chemisch afval ook bij het milieustation aan de Acaciastraat aanbieden. Smakterheide Landweert-maandag 21 september Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 Locatie 21 Locatie 22 11.05-11.I5 uur 11.20-11.30 uur II.35-II.45 uur 11.50-12.00 uur 12.05-12.15 uur 12.20-12.30 uur 13.05-13.15 uur 13.20-13.30 uur 13.35-13.45 uur 13.50-14.00 uur 14.05-14.15 uur 14.20-14.30 uur 14.35-14.45 uur 14.50-15.00 uur 15.20-15.30 uur 15.35-15.45 uur 15.50-16.00 uur 16.05-16.15 uur 16.20-16.30 uur 16.35-16.45 uur 16.50-17.00 uur 17.05-17.15 uur Avondlocatie 118.00-18.45 uur Avondlocatie 218.45-19.30 uur Spurkterweg (nabij Spurkterhof) Hoek Maasheseweg-Zandbleek Hoek Dr. Kortmannweg-Mackenhof Maasheseweg 33 Hoek Bosweg-Maasheseweg Hoek Willemstraat-St. Odastraat 12.30-13.00 uur pauze De Seilier 8 Hoek Boterbloem-Christoffelkruid Boterbloem 27 Hoek Honingklaver-Herik Honingklaver nr. 18 Honingklaver nr. 38 Gentiaan 25 Hoek Boterbloem-Edelweiss 15.00-15.15 uur pauze Aronskelk nr. 6 Aronskelk nr. 35 Kruidenlaan nr. 6 Kruidenlaan nr. 36 Bolderik nr. 12 Hoek Akelei-Balsemien Akelei nr. 96 Akelei nr. I40 17.15-18.00 uur pauze Hoek Kruidenln nr. 80-Christoffelkruid Hoek St. Odastraat Nieuweind Landweert-dinsdag 22 september Locatie I 10.35-10.45 uur Locatie 2 10.50-1 1.00 uur Locatie 3 I 1.05-1 115 uur Locatie 4 11.20-1 1.30 uur Locatie 5 11.35-1 1.45 uur Locatie 6 11.50-12.00 uur Locatie 7 12.05-12.15 uur Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Locatie 19 Locatie 20 Locatie 21 Locatie 22 Locatie 23 Locatie 24 Locatie 25 Locatie 26 12.35- 12.50- 13.05- 13.20- 13.35- 13.50- 14.05- 14.20- 14.35- 14.50- 15.20- 15.35- 15.50- 16.05- 16.20- 16.35- 16.50- 17.05- 17.20- 12.45 uur 13.00 uur I3.I5 uur 13.30 uur 13.45 uur 14.00 uur I4.I5 uur 14.30 uur 14.45 uur 15.00 uur 15.30 uur 15.45 uur 16.00 uur 16.15 uur 16.30 uur 16.45 uur 17.00 uur I7.I5 uur 17.30 uur Avondlocatie I 18.00-19.00 uur Avondlocatie 219.00-20.00 uur Heide en Leunen-woensdag 23 Locatie I 12.35-12.45 uur Locatie 2 12.50-13.00 uur Locatie 3 13.05-13.15 uur Driessensstraat Locatie 4 13.20-13.30 uur Locatie 5 13.35-13.45 uur Locatie 6 14.05-14.15 uur Locatie 7 14.20-14.30 uur Locatie 8 14.35-14.45 uur Locatie 9 14.50-15.00 uur Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie Avondlocatie 15.20-1 I5.35-I 15.50-1 16.05-1 16.20-1 I6.35-I 16.50-1 17.05-1 17.20-1 118.00- 2I9.I5-: 5.30 uur 5.45 uur 6.00 uur 6.I5 uur 6.30 uur 6.45 uur 7.00 uur 7.I5 uur 7.30 uur 19.00 uur 20.00 uur Hoek Kogeldistel-Kamperfoelie Kamperfoelie nr. 56 Kamperfoelie nr. 30 Look 4 Klaproos nr. 28 Klaproos nr. 70 Kaardebol 12.15-12.30 uur pauze Hoek Koningskaars-Luzerne Hoek Kroonkruid-Morgenster Hoek Lathyrus-Kruisdistel Lupine nr. 20 Hoek Kruidenlaan-Kroonkruid Hoek Marjolein-Knopkruid Hoek Marjolein-Lenteklokje Hoek Walstro-Wasbloem Hoek Zwanebloem-Zevenblad HoekWijnruit-Penningkruid I5.00-I5.15 uur pauze Hoek Penningkruid-Silene Hoek Kruidenlaan-Klaproos Hoek Pinksterbloem-Pastinaak Pinksterbloem nr. I6-I8 Hoek Vingerhoedskruid-Teunisbloem Hoek Wijnruit-Vossenstaart Hoek Sleutelbloem-Ridderspoor Hoek Rozemarijn-Reseda Hoek Ranonkel-Reigersbek 17.30-18.00 uur pauze Klaproos 21 (school Kruudwis) Wijnruit 45a september HoekVolen-Ysselsteynseweg Hoek Heidseweg-Meester Driessensstraat Hoek Groenenweg-Meester Hoek Spiekert-Heidseweg Hoek Scheiweg-Teeuwenhofweg Hoek Albionstraat-St. Catharinastraat Rondeveld 33 Hoek Meester de Haanstraat-Loenerveld Hoek Reet. Nabbenstr.-Weth. Reintjesstr. 15.00-15.15 uur pauze Hoek Steegse Peelweg-Vullingsstraat Vullingsstraat 30 Hoek van Megenstraat-Trijnesstraat Gussenstraat-Weipas Vicarieweg 44/46 Hoek Gussenstraat-Vicarieweg Hoek Brienshoekweg-Molenhofweg Hoek Leunseweg-Molenhofweg Hoek Past. Strijkersstraat-Verkleijstraat Leunen (St.Apolloniastraat bij brievenbus) Heide (Heidseweg nabij school) Leunen Oirlo Castenray-donderdag 24 september Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Lokatie I I Locatie 12 Locatie 13 Locatie 14 Locatie 15 Locatie 16 Locatie 17 Locatie 18 Avondlocatie Avondlocatie 12.35- 12.50- 13.05- 13.20- 13.35- 13.50- 14.05- 14.20- 14.35- 14.50- 12.45 uur 13.00 uur I3.I5 uur 13.30 uur 13.45 uur 14.00 uur I4.I5 uur 14.30 uur 14.45 uur 15.00 uur 15.20-15.30 uur 15.35-15.45 uur 15.50-16.00 uur 16.05-16.15 uur 16.20-16.30 uur 16.35-16.45 uur 16.50-17.00 uur 17.05-17.15 uur 117.45-18.45 uur 219.00-20.00 uur Omgeving Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 Locatie 12 Locatie 13 ziekenhuis Merselo 12.35-12.45 uur 12.50-13.00 uur 13.05-13.15 uur 13.20-13.30 uur 13.35-13.45 uur 13.50-14.00 uur 14.05-14.15 uur 14.20-14.30 uur 14.35-14.45 uur 14.50-15.00 uur 15.05-15.15 uur 15.20-15.30 uur 15.35-15.45 uur Locatie 14 16.05-16.15 uur Locatie 15 16.20-16.30 uur Avondlocatie I I6.30-I7.I5 uur Avondlocatie 218.00-19.00 uur Avondlocatie 319.15-20.00 uur openingstijden milieustation: ma. t/m vr.: 13.00-18.00 uur Hoek Veulenseweg-Overbroekseweg Hoek Horsterweg-Hoogriebroekseweg Hoek Zandhoek-Pauwweg Hoek Pastoor Gerardsstr.-Gertrudisstr. Hoek Gertrudisstraat-Oirloseweg Haalakker 11 Hoek Haalakker-Deputé Petersstraat Hoek Meerloseweg-Boddenbroek Hoek Gunhoekweg-Oirloseweg Hoek Hogeweg-St. Machutusstraat 15.00-15.15 uur pauze Hoofdstraat 43 Hoek Castenrayseweg-Molenhoek Klein Oirlo 4 HoekTunnelweg-Roffert Castelostraat 18 Hoek Lollebeekweg-Past.Verheggenstr Hoek Lollebeek-Vliegert Horsterweg tegenover nr. 40 Castenray Matthiasstraat (nabij kerk) Oirlo Pastoor Gerardsstraat 4 Vredepeel-vrijdag 25 september Hoek Merseloseweg-Hoopweg Hoek Werckenslaan-Venrodelaan Biezenvenneke 9 Hoek Merseloseweg-Aan de Dril Hoek Merseloseweg-Beek Hoek Grootdorp-Kleindorp (kerk) HoekVeldstraat-Grootdorp Hoek Haag-Weverslo Hoek Weth. Pubbenstr.-Past de Botstr. Hoek Coppelenberg-Past-Vercoulenstraat Dorperveld 21 Kruising Kleindorp Kruising Beekweg-Kleindorp 15.45-16.00 uur pauze Vredeweg 5 Twistweg 5 Vredepeel Johan van Stalbergweg 17.15-18.00 uur Pauze Merselo Kleindorp tegenover de kerk Hoek Merseloseweg-Van Venrodelaan 9.00-14.00 uur

Peel en Maas | 1998 | | pagina 17