Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Confetti öude ^oto. Vereniging voor alleenstaande Venray e.o Computerclub regio Venray LVB Oostrum De Hakkespits Jeugdnatuur wacht KBO afdeling Leunen Aostrumse zangkompeneej KBO mn Ouderenkoor Crescendo Katholiek Vrouwen Gilde Ars Musica Koninklijke Harmonie Euterpe Wijk Zuid PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS I PEEL EN MAAS donderdag 27 augustus 1998 - Pagina 14 Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraut 6, tel. 550740; kapelaan: P. Hoedemaeckers, Whistier,straat I. tel. 582385. Priester in ernstig nood geval. via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor over leden ouders Neeteson-Custers; ouders Janssen-Wijnhoven. zoon Antoon en dochter Nora: Riek Beelen-Beerkens; Coby Beemer- Huiting (koll.); Piet v. Mil en klein zoon Marijntje Erps (koll.); echtpaar Poels-Janssen en zonen Jeu. Bèr en Luc en kleinzonen Diederich en René; Joost Rutten; Sraar Mobers (kolk). Zondag: 22e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor Toon Jenneskens; jrd. Theodorus Pouwls-Maessen. overl. kinderen en fam.; Nelly v.d. Berg-Munninghof; Cor en Beppie Brons-Konings; 11.00: H.Mis voor Jan Kersten, ouders en fam. Kersten; ouders v. Dommelen en Riek; Erna Raedts: Maandag: 9.00 H. Mis overl. fam. De Vilder-Rutte; Dinsdag: 9.00 H. Mis Roel Peeters; overl. ouders v. Osch-Hebben en zoon Sjef; Woensdag: 9.00 H. Mis voor Sraar Mobers (kolk); Donderdag: 9.00 H. Mis voor overl. ouders Janssen-Hijbers; Vrijdag: 9.00 H. Mis voor Grada Broers; Dienbeurten: za 19.00: Kevin, Sjoerd. Simone en Stef; zo 09.30: Niels, Niels. Thijs en Stefan: zo 11.00: Bert. Ties T„ Rowan en Bram; Lectoren: za. 19.00: G. de Groot; zo 11.00: S. Manders. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff, lector: K. Hilgers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff. leclrice: Zr. Jacinta. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincenliuskapel. Voorganger: Jos Korff. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 11.00 Liturgieviering in het Vincentiushuis. 16.45 Liturgieviering in de St. I Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr i 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas- torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 16.30 doop Samantha v.d. Wolf. Ravelstr. 50; 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; geen kinderwoorddienst; Wim Arts (kolk); Harrie Janssen (kolk): Jo Naus. Zondag: 8.30 jrg. Fleurkens-op het Broek en zn.; 10.30 Volkszang; geen kinderwoorddienst; uit dankbaar heid; 12.00 doop Roel Claessens; dr. Kortmanweg 36. Maandag: 18.30 voor onze parochie Venray-zuid: Dinsdag: 18.30 voor kinderen in de derde wereld: Woensdag: 18.30 Jacobus Naus; Teng Arts en overl. fam.; Donderdag: Verjaardag van de wij ding van kathedraal van Roermond; 18.30 voor levende en overl. fam. De Haart-Creemers; Vrijdag: 13.00: huw. Lambert Mensink en Ester Wijnen, Zwanenveld 31-13 Nijmegen; 14.30 huw. S. Jansen en Angel Relouw, Pinksterbloem 16; 18.30: overl. fam. Slits. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma l/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, :cl. 580202. Misintenties voor de lierna volgende week dienen bij de saslonie opgegeven te worden voor Jeze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma l/m vr )9.30-10.30 uur. Zaterdag: GEEN Kinderwoorddienst. 19.15 Voor het geestelijk en lijdelijk welzijn van inze parochie Venray-Zuid; jrd. Fam. Jeuken-Stiphout; Harry Coopmaus en overl. fam.; Franz hinders en overl. fam.; Gijs v. Raaij. Vrijdag: @lktekstm: Kapel: 14.00 Huwelijk J.M.L. Cortenbach en C.M.A. Janssen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Petronella Maria Kussters-v.d. Berg; Wim Keijsers; Piel Verheijen; gest. Jrd. Overl. ouders Achter-Verdijk en kinderen; Toon Perenboom; Zondag: 8.30 overl. fam. Kcssels- Verheijen; 10.00: Nel Basten- Janssen; overl. ouders Jans- Verheggen: overl. ouders Camps-Willems; Peter Clephas; 'Giel Vennekens en echlgen. En wederz. fam. (gem. Koor). Maandag: 9.00 t.e.v. Ó.L.V. van Oostrum. Dinsdag: 9.00 tot bijzondere inten tie; Woensdag: 9.00 Frans Derks, voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed); Donderdag: 9.00 voor de overl. van het die offerden met Allerzielen; Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. Eerste vrijdag van de maand. 9.00 uit dankbaarheid en tot bijzon dere intentie; voor een goede uit komst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Peter Fleurkens. Job Euwes, Nicky en Giel Emons; zo 08.30: Mieke v. Bracht, Maren de boer. Brandy v. Dijck en Susan Felder; 10.00: Danielle Wijnen en Annemiek Moraal. In dit weekend alle missen collecte voor de Miva. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis met het Tienray's koor van Ouderen. Sjaak Bots. overl. ouders Joosten, Martens. Hoeymakers; Teng Steeghs en Hendrika Versteegen. Overleden ouders Vogelzangs- Jeurissen (verjaardag); Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); Miel Janssen, overl. ouders Philipsen-v.d. Ven. Misdienaars zaterdag: W. Vogelzangs; zondag: V. Verstappen. Parochie Leunen 20e Zondag door het jaar. Kerkdeurcollecte voor de Miva. Zaterdag: 19.00 Lsm. Antoon Voermans. echtgenote en zoon Antoon: overl. ouders Janssen- Achten en overl. fam.; Jan Holtackers: weekd. Thei Swinkels (1): Zondag: 10.00 Hgm. Voor pastoor Jan Hafmans; weekd. Piet Croijmans (4); gest. Jrd. Wiel Willems; Maandag: 19.00 Lsm. Piet Bouten; Dinsdag: 19.00 Lsm. Wim Manders en overl. fam. Manders-Litjens; Woensdag: GEEN AVONDMIS; Donderdag: 19.00 jrd. Teng Michels en Hanna Michels- Nabuurs; gest. Jrd. Gerard Verkoeijen, Petronella Creemers en Frans Verkoeijen; Vrijdag: 19.00 Lsm. T.e.v. H.Hart (vw offerblok); lsm Jan Ewals en overl. fam. Misdienaars: za 19.00: Marieke en Geert v. Gorp; zo 10.00 Annelies Heidens en Kim Vullings; week beurten: groep 1 (woensdag geen avondmis). Lectoren: za 19.00: Elly Theunis; zo 10.00 Harrie Bovée. Huwelijksafk.: Frank Cornelissen en Maria Jenniskens, beiden uit onze parochie (Ie roep). Rectoraat Heide Zondag: 20e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis ggjg voor Hanneke Camps en Hendrik Kerkhof v.w. de oude buurt; misdie naars: Chiel, René, Caroline, Joep en Frank; Kerkdeurcollecte voor de Miva. Donderdag: 18.30 H. Mis, misdie naars: Mieke. Niek en Elian. Rectoraat Veulen 20e Zondag door het jaar. Kerkdeurcollecte voor de Miva. Zaterdag: 19.00 Hgm. Als gest. Jgt. Johan Geurts; jgt. Martinus v. Slaveren: jgt. Petronella Louvet-v. Rijsewijk: Dien Cox-Mommen zoon Huub: Dien Burgers-Driessen; Petronella Reintjes-Versteegen; fam. V. Soest-Cox. Misdienaars: za: Lianne Derks en Linda Cox. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 mndd. Piet Swinkels; mndd Piet Stiphout; jrd. Grad Janssen en Petronella Pouwels. Toon v. Asten. Gerrit Flinsenberg: overl. ouders Kuunders-v. Dijck en zn Frans; pater de Hosson. Zondag: 10.00 voor de levende en overleden parochianen. Maandag: 19.00 voor de zieken van de parochie. Woensdag: 19.00 Gil Trommelen en overl. fam; ouders Pouwels- Voesten: levende en overl. fam. Pouwels-Muysers; Vrijdag: 11.00 huwelijk Rieny Steeghs en Rian Schepers Misdienaarsbeurten: za 19.00: Paul en Tom, zo 10.00 Linda en Ronny O.; ma 19.00 Daan en Maarlje; woe 19.00 Anneke en Rinske: Venray. 11.00 Ronnie P. en Niels. Parochie Merselo Zaterdag: 13.30 huwelijksmis Frank Janssen Inge Peeters; 19.00 overl. fam. Arts-Nooyen; t.e.v. Sl, Jan; misd.: Linda Hoedemakers en Marlies Peeters; collecte voor de Miva. Zondag: 10.00 Regina Arts-Abe; misd.: Angela v. Tilburg en Janneke v. Rheden; Woensdag: 19.00 Piet Janssen: Johannes Nooyen; Johanna Arts kinderen jgt.; Peter Mathijs Gielen, echtgenote en kinderen. Kerk poetsen: mevr. Nel Hendrikx en mw. Wismans. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.00 Arnoldus Zegers, Gert Fleuren: Maandag: 19.00 fam. Cornelissen- Hendriks, Misdienaars: zo: Linda, Joost, Anke en Mark. Lezers: zo: Tonnie v. Hoof. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: 10.00 hoogmis voor Ria v.d. Oord-Berge; Arnoldus Reijnders, Harrie Janssen; MIVA collecte. Lectrice: Olga v.d. Meer; dienbeurt: Lieke Koopmans In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor Nella Bastiaans-Deenen; na de middag Bedevaart Afferden KBO. Donderdag: 16.30 huw. Fam. Litjens-Hendrix. Vrijdag 14.30 40-jarig huw. Jub. Fam. Ingepas. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 30 augustus zal in de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck mevr. M. Spoelstra uit Deurne voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er wel kinderopvang en daar kunnen ook oudere kinderen naar toe die niet de gehele dienst willen bijwonen. Na afloop van de dienst wordt u hartelijk uitgenodigd een kopje koffie te blijven drinken. Dit is de laatste zondag dat er een kerkdienst gehouden zal worden in dit zomerseizoen. Vanaf volgende week wordt er weer iedere zondag om 10.00 uur een dienst in Het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray gehouden. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 30 augus tus om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. L.H. Oosten, St. Anthoniepolder. 's Morgens is er kinderoppas. Bijbelgemeente Venray Zondag 30 augustus: Evangelisch en baptistisch! Hartelijk welkom in de diensten die gehouden worden in wijkgebouw 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray. Kernwoorden: ontmoeting, vriend schap, aandacht en zorg. Laagdrempelig! Voor de kinderen is er iedere zondag zondagschool en er is creche voorde allerkleinsten. De diensten beginnen om 10.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid om gezamenlijk koffie te drinken. Inlichtingen: predikant R. Lammers. tel. 586001. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeenschappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenkteken Kloosters' komen tot oprichting van een monu ment. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Vanavond, donderdagavond 27 aug. oefenen schieten om 19.30 uur op de schuttersweide. Zondag 30 aug. oefenen schieten op de Schuttersweide in de Endepoel, aanvang 10.30 uur. Zaterdag 5 sept. is het Bondskampioenschieten van de Bond Juliana. Deze wedstrijd is bij de schutterij St. Anna te Maasbree. Deze wedstrijd wordt in Baarlo gehouden. Hier komen wij volgende week nog uitgebreid op terug. Close Harmony Group Woensdag 2 sept.: Koorrepetitie om 20.15 in de galmhut Noteer de data: 6 en 7 nov. Proms. Jaarlijkse feestavond: 10 oktober! Afmelden bij Gerti, tel. 631306. Voor informati: Nelly Steegh. tel. 586821. De coöperatieve veilingvereni ging te Venlo zal met het oog op de grote hoeveelheden bewaarfruit, geteeld in Noord-Limburg en Oostelijk Brabant een speciale vei ling voor zgn. bewaarfruit oprich ten. Vanwege de gunstige ligging aan de spoorlijn viel de keuze op Oostrum. De eerste veiling van genoemd fruit werd gehouden op woensdag 14 september 1921. Ongeveer zestien plaatsen in de onmiddellijke omgeving van Oostrum hebben de medewerking tot het leveren van fruit toegezegd. De fruittelers werd verzocht het fruit goed verpakt in stevige man den aan te leveren. Het bestuur ver trouwt op aller medewerking om deze fruitveiling te doen slagen. Onder grote belangstelling werd op deze eerste veiling 35.000 kg bewaarfruit aangeleverd. De foto van het veilinggebouw te Oostrum is genomen op 13 november 1929. Deze en veel andere foto's uit Oostrums verleden zijn tijdens de open monumentendag op zaterdag 12 september 1998 in Oostrum te bezichtigen. Jan v.d. Putten Bent u ook alleenstaand en toe aan een verzetje, kom dan van je kamer of flatje, waag de stap zoals ook wij deden. Onze vereniging voor alleenstaan de in Venray organiseert activiteiten voor alleenstaanden vanaf 25 jaar op vrijdagavond vanaf 20.00 uur en op zondagmiddag vanaf 14.00 uur en op feestdagen zoals Pasen, Kerstmis, oud en nieuw. Op vrijdag houdt dit o.a. in kaar ten. sjoelen, darten, onderlinge gesprek, enz., onder het genot van een drankje: op zondagmiddag o.a. wandelen, fietsen naar bezienswaar digheden. Laat uw drempelvrees varen en sluit u bij ons aan. Iedere maand wordt er een programma samenge steld. De contributie bedraagt ƒ10,- per maand (eerste twee weken gra tis). Het is beslist de moeite waard als u zoekt wat wij te bieden heb ben. Ons verenigingsgebouw is 't Trumke. Oostsingel 39a, Venray (achter Volksuniversiteit) of neem contact op met Ben-Harrie Rongen, Haammakerstraat 278, 5801 TH Venray. tel. 589237. Vrijdag 28 aug. organiseert de Computerclub regio Venray weder om een bijeenkomst voor al haar leden. Deze avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat in Veltum. De aanvang van de club avond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of pro blemen zit omtrent uw PC, kunt u onze clubavond bezoeken. Onze computerclub zal u graag proberen te helpen en kan u kosteloos advie zen geven. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met onze secretaris Frans, tel. 0478-586198. Variaties met gehakt Mevr. Janssen-Hermans uit Roggel zal een demonstratie 'Variaties met gehakt' verzorgen. Met gehakt heb je diverse moge lijkheden. Alleen als vlees, maar ook in combinatie met groenten en kruiden. Niet alleen te presenteren bij aardappels, maar ook bij rijst en pasta's. Enkele mogelijkheden: gehakt brood; geurige gehaktschotel: gehakt met tomaat kaas: kalfge- haktkoekjes met zure room; gehakt in kerriesaus. Na de demonstratie kunnen we uiteraard het gemaakte proeven. De demonstratie vindt plaats op donderdag 10 september om 20.00 uur in liet gemeenschapshuis te Oostrum. De kosten bedragen ƒ8,- p.p. Opgave maandag 31 aug. en vrij dag 4 sept. tussen 18.00 en 20.00 uur bij Toos Holierhoek, Mgr. Hanssenstraat 77 te Oostrum. tel. 588829. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen l/m vrijdag 4 sept. Wij zullen voortaan vaste tijden voor opgave vermelden. Wij verzoe ken u zich hier strikt aan te houden. Latere opgaven kunnen we niet meer verwerken i.v.m. het tijdig doorgeven van het precieze aantal personen. Folkloristische dansgroep Maandag 31 aug.: Eerste oefen- avond in de Kiosk, aanvang 20.30 uur. Maandag 14 sept.: oefenavond in de Kiosk aanvang 20.30 uur. Optredens 29 aug.: Apeldoorn, Paleis Het Loo, stichting 100 jaar inhaal Kon. Wilhelmina. Zaterdag en zondag 5-6 sept. 20- jarig jubileum Walacta Oost- Souburg, Zeeland. Contactadres van de Hakkespits: dhr. O. Pijpker. lel. 586260. Hallo Jeugdnatuurwachters. Hoewel jullie hoofd er misschien nog niet naar staat omdat we nog midden in de vakantietijd zitten, gaan we toch weer beginnen met onze acties. Eindelijk gaan we door met een actie, die al enige tijd loopt en wel de zonnebloem-actie. We hebben gezien dat er al flink wat uit de kluiten gewassen zonnebloemen staan te bloeien. Dit komt natuurlijk door het mooie zomerweer en nu het nog wat gaat regenen, zullen de zon nebloemen zekere nog wat gaan groeien. Zorg ervoor, dat je regel matig mest geeft en dan zul je zien, dat ze nog in de hoogte gaan groei en. Zorg er ook voor, dat je maar één bloem in de stengel hebt. zodat alle energie naar die bloem gaat. Volgende week ga je in Peel en Maas lezen, hoe en op welke wijze we de zonnebloem-actie gaan star ten. Geef dit ook door aan je vriend jes of vriendinnetjes. Tot volgende week in Peel en Maas. Mw. Huybers van de plaatselijke afdeling Venray van liet Fonds Zomerpostzegels/ouderenpostzegels heeft 750,- overhandigd aan de KBO, afdeling Leunen. Deze bijdra ge is bestemd voor de aanschaf van sjoelbakken en tafels. De KBO- afdeling organiseert tal van activi teiten voor haar leden. Op die manier worden ouderen in de gelegenheid gesteld nieuwe contac ten te leggen en bestaande banden te verstevigen. Zo blijven zij betrok ken bij de gebeurtenissen in de eigen leefomgeving. Het Fonds Zomer-postzegels/ouderenpostze- gels draagt dergelijke intitiatieven, die bijdragen aan het welzijn van ouderen, een warm hart toe. Daarom krijgt de KBO een financiële onder steuning om sjoelbakken en tafels te kunnen kopen, zodat het activi teitenaanbod kan worden vergroot. Jaarlijks levert de verkoop van ouderenpostzegels en wenskaarten meer dan drie miljoen gulden op. Dit bedrag wordt in zijn totaliteit besteed aan allerlei projecten voor ouderen in Nederland. Mannefcoor de Aostrumse zaftg- kompeneej is naarstig op zoek naar versterking van het koor. Wij heb ben de meeste behoefte aan hoge (tenoren) stemmen. Eenieder die belangstelling heeft kan vrijblijvend de repetitie bezoeken. Wij repeteren elke dinsdagavond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafé in Oostrum Optredens I sept.: eerste repetitie na de vakan tie. 17 okt.: Concert in Siebcngewald. 18 okt.: Concert in Arcen. Inlichtingen of afmeldingen bij Frank Ritmeyer. tel. 584565.° Ombudsman van de De KBO heeft een ombudsman, die mensen wil helpen met proble men op het gebied van overheids voorschriften. ingewikkelde formu lieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is: 54 80 40. Ouderen achter de PC Met Internet gaat er een wereld open! In het najaar een tweede cursus "Ouderen achter de P.C." worden gestart. Intussen hebben zich reeds 20 belangstellenden gemeld. Ook zal er. bij voldoende belangstelling, een cursus Internet worden gege ven. De meeste ouderen hebben er waarschijnlijk geen voorstelling van wat Internet heeft te bieden. Via Internet gaat inderdaad de wereld voor u open. Via uw P.C. kunt u nieuws en andere informatie krij gen vanuit de hele wereld. Ook kunt u via Internet heel snel en goedkoop brieven verzenden over de hele wereld. Ook kunt u via het Internet contacten leggen met andere men sen. Kortom: voor veel ouderen een bijzondere mogelijkheid om hun gezichtsveld te verbreden en contacten te leggen met andere mensen! U kunt zich nu reeds aan melden bij de adressen die aan het einde van dit artikel zijn vermeld. Het aantal cursisten voor dit najaar is niet onbeperkt. Geeft u dus zo snel mogelijk op indien u belang stelling hebt. Naar de grootste 50+ beurs in Utrecht Eind september wordt in Utrecht weer een grootse 50+beurs georga niseerd. Bij voldoende belangstel ling zal er op 25 september een bus worden gehuurd voor het vervoer naar Utrecht. Dit is de goedkoopste manier om naar en van Utrecht te komen. Geeft u zo spoedig mogelijk op want het aantal plaatsen is beperkt. Activiteiten Kienen in Het Schuttersveld; aan vang 14.30 uur.: op 8 en 22 septem ber; op 6 en 20 oktober; op 3 en 17 november en op I en 15 december. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met de volgende personen: mevrouw P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80: tel. 583.122 mevrouw A. Noy. Rooseveltstraat 5: tel. 583.494 In memoriam mevr. M. Michels- Direks. Vele jaren was mevr. Michels-Direks een belangrijke steun voor de tenoren, altijd aanwe zig zowel op de repetities als optre dens elders. Enkele jaren geleden stopte zij met de actieve zang. Door haar vele verdiensten voor ons ouderenkoor. werd zij met algemene stemmen benoemd tot ere-lid van Crescendo. Vrijdag 21 augustus is mevr. Michels overleden, in de gezegende leeftijd van 86 jaren. Dinsdag 24 augustus heeft haar koor met piëteit de Eucharistieviering verzorgd in de dekenale Venrayse kerk. Moge zij rusten in vrede. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen en verdere familie sterkte. Programma Vrijdag 4 september huwelijksmis in de Paterskerk om 13.00 uur. De leden worden om 12.45 uur in de kerk verwacht in uniform. De weke lijkse repetities zijn intussen weer hervat. Nieuwe leden, of ouderen die belangstelling hebben om samen te zingen, nodigen wij uit een kijkje te komen nemen. Hiertoe is elke woensdag gelegenheid van 18.00- 19.30 uur in de kapel van het Schuttersveld. Afmeldingen bij: mw. A. v.d. Bekerom, tel. 580409 of mw. V. Hooren. tel. 580378. Kennismakingsochtend Op woensdag 2 september a.s. houden wij een kennismakings-kof- fieochtend voor iedereen die. vrij blijvend, meer informatie wil ver krijgen over de vele activiteiten van hel KVG. Deze ochtend heeft plaats in hel kleine zaaltje van café In den Engel en duurt van 10.30-12.00 uur. U kunt dan kennismaken met het bestuur en ons programmaboekje meenemen, waarin informatie over ledenavonden, clubs en cursussen staat. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 78 sept: Repetitie van 20.00 tot 22.15 uur in de Opmaat, Oostsingel 37. Agenda 19 sept.: Om 19.00 uur dialectmis in de Grote Kerk. Indien u verhinderd bent dan gelieve u zich af te melden bij: Gert Vermeulen, lel. 0478-502652 (bij voorkeur tussen 18.00 en 19.00 uur) Oud papier kunt u deponeren in de container bij De la Roy, Gasstraat 6. Zingt u graag? Wilt u eens mee zingen Informatie geeft u graag Gert Vermeulen, Èlsterendijk 9. 5855 AT Well, tel. 0478-502652. Harmonieorkest Donderdag 3 en 10 sept.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: J. Raedts. tel. 550168. Agenda: 13 sept.: Dodenherdenking Engels kerkhof, aanvang 11.00 uur, 10.45 uur aanwezig Hoenderstraat (Brits oorlogskerkhof). 18 sept.: 16.00 uur opening zieken huis. 4 okt.: Gemeentetoernooi. 6 en 7 nov.: Proms. Jeugdorkest Donderdag 10 en 17 sept.: 18.45 uur repetitie. Afmelden: P. Noten, tel. 587858. Agenda: 4 okt.: Gemeentetoernooi. 21 dec.: Kerst-in. Drumband Maandag 31 aug.: 20.00 uur repeti tie. Afmelden: Dorien van der Giessen. tel. 589317. Agenda: 13 sept.: Dodenherdenking Engels Kerkhof, aanwezig 10.45 uur. 18 sept.: 16.00 opening ziekenhuis. Jeugdopleiding volgens afspraak. 4 okt.: Gemeentetoernooi. 7 nov.: Proms. Bestuur I sept. Promscommissie 19.00 uur; 21 sept. AB. Vrijdag 28 ^igustus kienen in het Wijkgebouw aan de Beukenlaan. Aanvang 20.00 uur, denk aan de superkien. Bestuur Wijk Zuid.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 14