woningwet I wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Vrijstelling ten behoeve van uitvoering ontsluitings weg Milieustation Wijkcentrum Noord-West HSV 't Alvertje AV Venray- Regio Huisvrouwen kontakt Brukske 't Nipperke organiseert rommelmarkt ATB- vereniging Mudhunters Jeugdvereniging De Springplank Niet-Rokers Bridgeclub Nobel Oostrum DC De Piëlhaas Venray's Mannenkoor ^RATTINGEN by I PEEL EN MAAS donderdag 27 augustus 1998 - Paginal f Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders vanVenray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een berging aan de Aronskelk 60 te Venray tnv J.J.M. Pouls, Aronskelk 60; het bouwen van een tuinkamer aan de Niessensstraat 7 te Venray tnv J.A.P.M. Gommans, Niessensstraat 7; het uitbreiden van de woning aan de Adelbertweg 16 te Venray tnv J.G.M. Beterams.Adelbertweg 16; het veranderen van de entree aan de Deputé Petersstraat 30 te Oirlo tnv Coöperatie SaWeCo UA, Deputé Petersstraat 30; het uitbreiden van de woning aan de Wasbloem 2 te Venray tnv A.G.J.G. Smits, Wasbloem 2; het bouwen van een varkensstal aan de Ossendijk (ong) te Merselo tnv Maatschap Egelmeers, Haag 18 te Merselo; het plaatsen van een opslagloods aan de Zandhoek (tussen nr's 8 en 9) te Oirlo tnv E.W.G. Houwen, Zandhoek 16 te Oirlo. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het bouwen van een aanbouw aan de Penningkruid 87 te Venray tnv R.P.W.M. Bloemen, Penningkruid 87; het bouwen van een serre aan de Polkastraat 18 te Venray tnv H.M.C.Tissen, Polkastraat 18; het bouwen van een serre/tdinka- mer aan de Melisse I I te Venray tnv F.L.M. van Meijel, Melisse 11; het bouwen van een tuinkamer aan de Randenrade 51 te Oostrum tnv J.H.J. Weijs, Randenrade 51; het bouwen van een serre aan de Serenadestraat 46 te Venray tnv G.C. Brüns, Serenadestraat 46; het bouwen van een terrasover kapping aan de Wolfskers 2 te Venray tnv H.M. Poels, Wolfskers 2; het vergroten van de woning aan de Gussenstraat 7 te Leunen tnv J.H.G. Philipsen, Gussenstraat 7; het bouwen van een serre aan de Gentiaan 13 te Venray tnv M.D. de Koning, Gentiaan 13; het vernieuwen van recreatiekel der aan de Matthiasstraat 2 te Castenray tnv St. Jeugd- en Gemeenschapshuis "De Wis", p/a Lollebeekweg 21 te Castenray; het bouwen van een serre aan de Zandbleek 28 te Venray tnv R.A.E. Wittenrood, Zandbleek 28; het bouwen van een zeugenstal aan de Timmermannsweg 54 te Ysselsteyn tnv Maatschap Lemmens,Timmermannsweg 54; het vergroten van de woning en bouwen van een tuinmuur aan de Mr. de Haanstraat 8 te Leunen tnv H.W.J.M. Bovée, Mr. de Haanstraat 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw toestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kaardebol 5 te Venray tnv H.M.H.A. Stevens, Kaardebol 5; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Lodewijkhof I te Venray tnv J.L.M.Verstraelen, Lodewijkhof I; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kruidenlaan 203 te Venray tnv J.W.F. Reijnen, Kruidenlaan 203; het bouwen van een serre aan de Vicarieweg 76 te Leunen tnv M.C.J. Jacobs,Vicarieweg 76. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het bouwen van een berging aan de Aronskelk 60 te Venray tnv J.J.M. Pouls, Aronskelk 60; het vergroten van de woning aan de Adelbertweg 16 te Venray tnv J.G.M. Beterams.Adelbertweg 16. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 28 augustus 1998 geduren de 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Vingerhoedskruid 34 te Venray tnv P. van Rij.Vingerhoedskruid 34; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Kroonkruid 75 te Venray tnv H.J.M. Bisschops, Kroonkruid 75. De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 28 augustus 1998 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 27 augustus 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt.de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I. J.T.G. en M.J.G. van Kempen, Scheiweg 25 te Leunen voor een uitbreidings/wijzigingsvergunmng voor een varkensfokkerij en een landbouwbedrijf, gelegen aan de Scheiweg 25 te Leunen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 27 augustus 1998 tot en met 24 september 1998 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatre gel van bestuur zijn voor die inrichtin gen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: I. Tennisver. LVH, Laagriebroekse- weg 7 te Leunen voor het uitbrei den/wijzigen van een horecabe drijf ingevolge het Besluit horeca bedrijfven milieubeheer, gelegen aan de Mgr. de Haanstraat 20a te Leunen. De meldingen kunnen worden inge zien van 27 augustus 1998 tot en met 10 september 1998 (2 weken) in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 27 augustus 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen én Milieu, C.Th. van Velzen. Wet Milieubeheer Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk of geheel wensen in te trekken van; IW.A. Smits, Ommezwanksedijk 18 te Deurne voor de milieuvergun ning voor een scharrelkippenhou- deri|, gelegen aan de Blakterweg ong. te Oirlo. De gedeeltelijke intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Veulenseweg 61 te Veulen. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 27 augustus 1998 tot en met 10 september 1998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mondelinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelij kerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 27 augustus 1998 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Burgemeester en wethouders hebben op 25 augustus 1998 met toepassing van artikel 352, lid 4. bouwverordening vrijstelling verleend van artikel 352. lid l.van de bouwverordening in samen hang met de bestemming conform het Uitbreidingsplan in Hoofdzaken en de terplaatse geldende bestemming 'Agrarische Doel-einden II' ten behoeve van de aanleg van een ontsluitingsweg voor het regionaal Milieustation aan de Plataan- straat. Zij die menen door deze vrijstelling rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene wet-bestuursrechr een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na datum van het besluit bij burgemeester en wethouder van Venray. Tegelijkertijd met of na de inzending van het bezwaarschrift kan bovendien aan de Pre-sident van de Arrondis-sementsrechtbank. sector bestuursrecht te Roermond, een ver zoek worden gedaan tot een voorlopige voorziening, zijnde een schorsing van het besluit. Venray, 27 augustus 1998 Burgemeester en wethouders van Venray Drs.J.F.H. A.B.Waals, burgemeester H.Wijdeven, loco-secretaris Stedelijke ontwikkeling De commissie stedelijke ontwikke ling vergadert op woensdag 2 septem ber vanaf 19.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt. 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. a. Hoorzitting inzake het ont- werp-bestemmingsplan "Jerusalem". b. Hoorzitting inzake het ontwerp- Structuurplan Venray'Ruimte voor de Toekomst'. 3. Spreekrecht publiek. 4. Ingekomen stukken. 5. a. Vaststelling verslag vergade ring van I juli 1998. b. Vaststelling verslag vergadering van 13 juli 1998. 6. Gewestelijke zaken. 7. Nota 'Eerste Bestuursrapportage 1998'. 8. Raadsvoorstel tot vaststelling Ie Algemene aanpassing productbe groting 1998. 9. Raadsvoorstel tot vaststelling gemeentelijke prioriteitenlijst res tauratie rijksmonumenten voor de jaren 1999 t/m 2004. 10. Raadsvoorstel tot verkoop kavel industriegrond in bp. Smakterheide aan Van Neerbos Groep B.V. te Vlaardingen en tot toekenning van een bijdrage ivm. bedrijfsverplaatsing Braks Bouwmarkt uit plan Burggraaf. 11. Raadsvoorstel tot instemming met bestedingen voor uitvoeren groot onderhoud aan de panden Testrik 3 en Vlakwater 15. 12. Raadsvoorstel tot verkoop kavel industriegrond in bp. Keizersveld aan Phoenix Coatings B.V. te Venray en tot toekenning van een werkgelegenheidsbijdrage. 13. Raadsvoorstel tot aankoop grond gelegen aan de Langstraat/Vollebergstraat van Stichting Opleidingsinstituut "Den Hoebert". 14. Raadsvoorstel tot het (opnieuw) nemen van voorbereidingsbeslui- ten tbv. realisering I e fase uitbrei dingsplannen in Castenray en Merselo. 15. Lijst aandachtspunten cie-SO. 16. Rondvraag en sluiting Welzijn In het kader van een oriëntatie in de voortgang van de sociale vernieu wing brengt de commissie Welzijn een werkbezoek aan Veltum. Dit vindt plaats op woensdag 2 september om 19.00 uur en start vanaf wijkgebouw't Schöpke (naast het winkelcentrum) in Veltum. Dit duurt tot 20.00 uur. Aansluitend aan dit werkbezoek zal de reguliere vergadering van de com missie Welzijn in 't Schöpke plaatsvin den. Deze is openbaar. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht 3. Verslag commissievergadering d.d. I juli 1998. 4. Nota "Aanvullend subsidieverzoek beheerstichting i.o. Kemphaan t.b.v. verbouwing". 5. Aanpassing productbegroting 1998 6. Ter kennisname I e Bestuurs Rapportage 1998" Nota "afrekening Synthese 1997" Nota "Aanbesteding Dingus" 7. Ingekomen stukken/mededelingen 8. Rondvraag/sluiting Gratis- 11 v» 1. een Buitenlust-dinerbon voor twee t.w.v, ƒ100,- 2. een Intra-tuin Venray bon t.w.v. ƒ100,- 3. een PC@STORE kadobon t.w.v. ƒ100,- Als u Kroon makelaardij opdracht geelt voor de taxatie van uw woning, kunt u zeil uw keuze maken uit bovenstaand menu Gratis'. Ook het adres voor de verkoop van uw woning UtkrCfiA nArtsJ Di I sept.: 13.30-14.30 gymnastiek Synthese; 19.00 yoga, info tel. 514269. Wo 2 sept.: 14.00 handwerkgroep; 14.00 koersbal Synthese; 20.00 volks dansen volksdansgroep Den Hoender, vanaf 19.45 uur aanmelden nieuwe leden; leeftijd l8-± 55 jaar; 21.15: nog een gezellig uurtje vertoeven. Do 3 sept.: 13.30 activiteitenmiddag Ouderenvereniging met koersbal en kaarten. Autodiefstal Op de Pasodoble,straat in Venray werd vrijdagnacht een witte Peugeot 405 stationcar gestolen die eigendom is van een bewoner van die straat. De waarde van de auto bedraagt circa 12.000 gulden. Uitslagen: Onderlinge wedstrijd zaterdag 22 aug.: I. Theo Krebbers; 2. Pieter Kunen: 3. René Wijnhoven: 4. Wil Schwachofer: 5. Peter Cuppen. Programma Zaterdag 29 aug.: Eerste zomerkoning voor korte hengels aan het Wanssums Ven, bijeenkomst om 07.15 uur, er wordt gevist van 08.00-12.00 uur. Opgeven lol donderdag 21.00 uur bi j Hein van Valkengoed, lel. 0478- 582376. Tevens zaterdag Pickerwedstrijd van de federatie te Grubbenvorst. Ook is er op deze zaterdag het NK Junioren, van 't Alvertje zal Peter Langenkamp hier aan deelnemen. De Tweede wedstrijd van het zorner- matchkanipioenschap is verschoven naar 12 sept. Vergunningen 1998 Vergunningen zijn ook verkrijgbaar bij H. Theeuwen, de Houskuilstraat 38 en Dierenspeciaalzaak Liagro. Brugstraat te Wanssum en bij Hengelsport Van Grootel aan de Stationsweg 21 te Venray. Dag- en Weekvergunningen voor de visvijver 't Wanssums Ven zijn ver krijgbaar bij Shell tankstation en Dierenspeciaalzaak Liagro. Brugstraat te Wanssum en bij Hengelsport Van Grootel, Stationsweg 21 Venray. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen. tel. 0478-587606. Uitslagen Atletiekrecord De Venrayse atleet Twan Lenssen heeft tijdens een wedstrijd in het Belgische Hasselt zijn beste tijd op de vijf km scherper gesteld lot 14.59.5 min., dit is een verbetering van ruim 14 seconden op zijn oude record. Met deze tijd behaalde Lensen een keurige vierde plaats. Interlandoverwinning A-juniore Katja Broers uit Venray heeft afgelopen zondag in het Belgische Brugge met het Nederlandse A-junioren selectieteam een keurige eerste plaats weten te bereiken, dit in competitie uitkomend tegen België, Engeland. Ierland. De Venrayse Broers wist haar afstand, de 800 meter, winnend af te sluiten in een snelle tijd van 2.09 min. Wedstrijden Za 22 aug.: Pukkelpopmeeting Hasselt (België). Zo 23 aug.: Interland A-juioren (België, Engeland. Ierland, Nederland) te Brugge. September nadert, wat voor ons betekent dat wij ons laatste seizoen zullen starten. Net als alle voorgaande jaren kunt u ook nu een gevarieerd programma verwachten, kijkt u maar: 8 september openen we met 'sacred dance' o.l.v. Carla Geurt. Dit is een manier van dansen, waarbij de aan dacht niet gericht is op het uiterlijk vertoon, maar op het ontmoeten van jezelf, je innerlijk. Iedereen die belangstelling heeft, kan meedoen; leeftijd spelt geen rol en u hoeft ook geen speciale kleding te dragen. 22 September zal Sya ons leren, hoe we een pompoen leuk op kunnen maken. Wij zullen u via dit blad tijdig laten weten, wal u voor dit program ma moet meebrengen. 6 Oktober kunt u een voorlichting h wonen over hoe het is om een ma te krijgen en vooral wat het >r je verdere dagelijkse leven >udt. Oktober gaan we er op uit. We lia.'gen een bezoek aan de rijk aan his lie en cultuur zijnde Petrus Bh nkerk. wember proberen we onze culi- kwaliteiten uil tijdens het berei- m een boerenkoolbuffet. Echt or de koude wintermaanden! december zullen we 'macaroni'- i ;jes maken. Wekt dit uw nieuws- iheid al? Het is in elk geval cre- ati eit ten top! 5 December sluiten we op de inmiddels traditionele en sfeervolle wijze het jaar af met een gezellig kerstontbijt. Ziet u nu reeds, dat er programma's zijn, die u aanspreken'? Noteert u dan alvast de datum. Zoals u wellicht inmiddels weet, zij al onze ochtenden, die van 09.00-11.15 in of vanaf wijk centrum de Kiosk plaatsvinden, toe gankelijk voor iedereen. Per ochtend bedraagt de deelnameprijs ƒ3,- p.p. incl. Een kop koffie of thee (tenzij anders vermeld). Voor verdere inlichtingen kunt u bellen naar Lcnie Gosling, tel. 581059 of Ria v. Brederode, tel. 587042. Tol Wijkgebouw tip het Nipperke orga niseert op zondag 6 september een grootse rommelmarkt rondom hel wijkgebouw. St. Odastraat- Zandbleek-Noorderhol. in de wijk Smakterheide te Venray van 10.00- 17.00 uur. Wie een kraam wil huren kan contact opnemen met tel. Nr. 0478-586724; h.g.g. 0478-580858. De kramen worden verhuurd voor 37,50 incl. gemonteerd dekzeil. De markt is voor iedereen gratis toegankelijk. Aanmelden kan tot en met za. 29 augustus. De zomervakantie zit er weer op en dan beginnen de meeste sporten weer niet hun trainings bijeenkomsten. Zo ook bij mountain-bike vereniging Mudhunters. Na een zomerslaapje van enkele weken gaan we vanaf 30 Augustus weer vol aan de slag. We beginnen deze zondag met een hele mooie tocht in het Zuid-Limburgse Wittem. Aan deze tocht doen we Meestal met veel mensen mee om op deze manier weer een nieuwe start te maken na de zomer. Dus...laat het niet afweten en kom. Dat we een aktieve vereniging zijn zie je ook aan het programma van de maand September: op 11 September is de Barbeque en het weekend van 18- 20 September zijn we wederom in het Zuid-Limburgse, deze keer voor het ATB weekend in Margraten. Voor beide aktiviteiten kun je je nog aan melden. doe dit wel uiterlijk dit week end. ER IS NOG PLAATS. Nu denkt iedereen dat het ver schrikkelijk snel gaat bij de Mudhunters. Dit is niet waar. Tijdens iedere training of tocht vormen zich kleinere groepjes die samen op hun eigen nivo fietsen, voor de CQn bete kent dat 60 minuten Hink door fietsen terwijl een ander al genoeg heeft na 30 minuten. Alles kan wat dat betreft bij de Mudhunters. Zo lang als het nog kan met het licht fietsen we twee keer per week. Op dinsdag tijdens de avond-training blij ven we in de buurt van Venray en op zondag tijdens een tocht of training gaan we beurtelings wat verder weg. Tijdens het trainen en tochten rijden zijn we altijd goed herkenbaar. Dit komt door onze verenigingskleding die dankzij onze sponsoren tol stand is gekomen. Schuhmacher btke Sport en Joop Goossens Sierbestrating en Tuinaanleg. Wil je een keer mee wil doen? Dat kan. Er is voor iedereen wel een plek je binnen onze vereniging, voor de fanatieke rijders maar zeker ook voor degenen die minder vaak komen of niet snel gaan. Iedereen is welkom. Zolang je maar een Atb en een helm hebt. Programma voor de komende weken. Vrijwilligers voor de ronde van Nederland denk aan 13.00 uur Vrijdag. Zondag 30 Augustus vertrekken we om 8.00 voor de eerste tocht in hel nieuwe seizoen, deze tocht in Wittem is 30 of 48 km lang. BEL EVEN ALS JE MEEGAAT. Dinsdag I September vertrek 19.00 voor de avondtraining. Zondag 6 September vertrek 9.00 voor training rond Venray. Dinsdag 8 September vertrek 19.00 voorde avondtraining. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont 589880. Maandag I aug. om 20.15 uur, komt de werkgroep 'kamp' bij elkaar. Plaats van handeling Pr. Margrietstraat 19. In week 38 (14-19 sept.) starten onze clubavonden weer. Wij willen nu reeds onder de aandacht brengen, dat alle jongens en meisjes van de groe pen 3 t/m 8 hiervoor in aanmerking komen. Onze clubavonden zijn wel kom voor iedereen uil heel Venray. We draaien drie verschillende groe pen. Maandagavond voor de groepen 3 en 4; dinsdagavond voor de groepen 7 en 8 en donderdagavond voor de groepen 5 en 6. Alle avonden duren van 18.30-20.00 uur. Om lid te wor den van de Springplank, hoeft men zich niet van tevoren op te geven. Men meldt zich tijdens de clubavond, bij de daar aanwezige leiding. Het lid maatschap bedraagt ƒ75,- te voldoen in twee termijnen. Men kan ook per avond betalen, dit kost ƒ2.-. Als Springplank zien we dit echter als een noodoplossing. Het contributieheialen bevorderd de betrokkenheid bij de club. Bovendien bezorgd het iedereen minder werk. Voor inlichtingen kan men terecht op de nummers 580217 (Jeanne) of 586117 (Sjang). Na een zomerstop van twee maat den. starten we weer op dinsdag sept. om 19.30 uur met de jaarvergj dering in De Witte Hoeve. Gasstraj 5, Venray. We gaan er van uit. dat nadien nog tijd over is om te bridgei zodat we de draad weer op kunne pakken. Inlichtingen: Karin Gooien, te 53I725. Pony- en ruitervereniging I Augustus is er een concout geweest voor de paarden in Meerl< daar konden alle ruiters twee dres suurproeven rijden in plaats van een ln de L-dressuur behaalden de ruiter de volgende resultaten: Sef Huyber een negende plaats met 155 punten ei een dertiende plaats met 158 punten dit leverde hem I winstpunt op Monique Creemers behaalde ee twaalfde plaats met 156 punten en ee zevende plaats met 159 punten, di leverde haar twee winstpunten op. Ook was er voor de paarden ee concours in Heibloem. Daar behaald Yvonne Custers in de B-dressuur ee mooie vierde prijs met maar liefs I7( punten waardoor ze twee winstpunte kreeg. Theo Verstegen sprong in d M, helaas haalde hij niet de barrage 16 Augustus was er voor de paardei een concours in Horst. Karin v.ii Rijdt behaalde hier een tiende plaat met 138 punten in de B-dressuui Monique Creemers behaalde even eens een tiende plaats met 149 puntei in de L-dressuur. Helaas leverde di voor beiden geen winstpunten op Freek Mijling sprong in de B. Freel sprong tegen 49 andere ruiters ei kreeg het voor elkaar om een mooi eerste plaats te behalen. 23 Augustus waren de Limburgs kampioenschappen voor de pony Marlies Huybers behaalde hier eei schitterende derde plaats met 33t punten, hierdoor is ze geselecteen voor de Nederlandse kampioenschap pen, Jeaninc Huybers behaalde eei elfde plaats met 308 punten ei Tamara Wilmsen behaalde een zes tiende plaats. Zondag 30 augustus a.s wordt ii café de Pielhaas weer gedart om dt bekende levensmiddelenpakketten Eenieder die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 13.15 uu laten inschrijven. Dit kan men ook vit ons tel. nr. 582187. De aanvang vat het toernooi is om 13.30 uur Zomeravondcompetitie Donderdag 27 augustus a.s. word in café De Pielhaas de zesde wcdstrijl gehouden van de zomeravond com petitie. Iedereen die hier aan deel w', nemen kan zich tol 19.45 uur laten inschrijven. Dit kan ook tel. onder 582187. De wedstrijd begint uiterlijl 20.00 uur. Repetitie: Donderdag 27 aug.: 19.30 repetitie tenor I tenor 2; 20.00 repetitie voor het gehele koor. Donderdag 3 sept. 19.30 repetiti bariton en bas, 20.00 repetitie gehel koor. Donderdag 10 sept.: 19.30 repetitie tenor 1 2, 20.00 repetitie voor hei gehele koor. Donderdag 17 'sept.: 19.30 repetitie bariton en bas. 20.00 repetitie gehele koor. Afmelden bij Justien Janssen, tel 512610 tussen 18.30 en 19.00 uur. Programma optredens 16. 17. 18 okt.: opening schouwburg. 23 okt.: concert te Merselo samen mei fanfare St. Oda. 6 7 nov.: deelname Venray-Proms. 20 dec.: Kerst-inn. 25 dec.: Kerstmis, hoogmis St. Petrusbandenkerk Venray. 27 dec.: concert in schouwburg Venray met koor uit Minsk. Oud papier kunt u afleveren bij de VMK-container aan de Molenhofweg (de weg tegenover de voormalige zui velfabriek. staat aangegeven). R VENRAY <.0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m' tot 35 m' open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 12