Sfiont Opa glundert, zijn kleine meid heeft plezier Zilveren KNVB waarderingsspeld voor Ton en Henk Spectaculaire motorsportwedstrij den in Venray Sjoelclub Venray SVV Veteranen ATB- vereniging Mudhunters Darten DC De Piëlhaas Red Caps Venray Bridgen Van Gool- Boer Toernooi Lopersgroep Peelrunners Tennis vereniging Ysselsteyn Loopgroep De Barrier Ysselsteynse schutters naar wereldkampioenschappen Triathlon Vereniging Regio Venray 2 PEEL EN MAAS donderdag 23 juli 1998 - Pagina 13 Uitslag: SVV-SVV 15 5-2 Programma zaterdag 25 juli: SVV-Sambeek a.l7.(H) I)e volgende spelers worden ver wacht: W. Buurtman. F. Eibers. J. Geurts. W. Janssen. J. Kempen. E. v. Mill. N. Phillipsen. B. Rommen. J. Smits. M. Swinkels. I'. Swinkels. A. Strijboseh. T. Strijbosch. I;. Vermeulen. P. Vermeulen. B. Veltrop. P. Wijnhoven. De afmeldingen uiterlijk donderdag avond bij A. Sijhers. lel. 5831%. De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Ja ook in de zomer kun je mpuntain- biken bij de Mudhunters. We fietsen bijna hel hele jaar. Alleen de maand augustus is rustmaand. Bij de Mudhunters kun je trainen en tourtoch ten rijden en dal alles op hel niveau van je eigen kunnen. Op deze manier zitje altijd bij mensen van dezelfde snelheid. Juist hierom is het fietsen binnen de Mudhunters een sport die voor iedereen geschikt is. Onze leden zijn tussen de 13 en 54 jaar jong. de één komt voor de sport en de ander komt voor de sportie ve ontspanning. Dit gaat prima samen. Op dinsdag tijdens de avond-training blijven we in de buuil van Venray en op zondag tijdens een tocht of training gaan we beurtelings wat verder wen. Wat doen de MUDHUNTERS eigen lijk verder nog? Regelmatig bezoeken van regionale tourtochten. Het af en toe bezoeken van wedstrijden. En natuurlijk ook een weekend weg in September. En dat alles in de erg mooie en unieke ver- enigingskleding. Wil je een keer mee wil doen? Dat kan. Er is voor iedereen wel een plekje binnen onze vereniging, voor de fanatieke rijders maar zeker ook voor degenen die minder vaak komen of niet snel gaan. ledereen is welkom. Zolang je maar een Atb en een helm hebt. Programma komende weken Zondag 26 juli vertrek 9.00 uur voor laatste training voor de zomerstop. Omgeving Venray Zondag 30 augustus vertrekken we om 8.00 uur voor de eerste tocht in het nieu we seizoen. Deze tocht in Wittem en 30 of 48 km lang. Hel vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen of bel met Piet Dupont. tel. 58988Ö. Zaterdag 25 juli wordt in café De Piëlhaas weer hel maandelijkse whis- keydarten gehouden, ledereen die hier aan deel wil nemen kan zich tot 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefo nisch onder nr. 582187. Het toernooi begint uiterlijk om 20.30 uur. Honk- en softbal vereniging Voor de jeugd is er nog een wedstrijd dag te gaan voor de zomerstop. Afgelopen zaterdag kwamen de pupillen van Red Caps m actie in en legen Nuenen. Red Caps wist meer punten te scoren, dan de vorige wedstrijd, legen PSV. In de wedstrijd tegen Nuenen wist Sean een mooie vangbal te maken, nel zoals hij da' ook al deed in de wedstrijd tegen PSV. waarin overigens ook Paul een mooie vangbal wist te maken. In Nuenen kwamen de nullen vooral voor rekening van het veld. een goed teken omdat een groot deel van het team nog niet lang honkbal speelt. Ondanks het grote verschil in ervaring tussen Nuenen en Red Caps bleek Nuenen dat verschil niet echt in punten om te kun nen zetten. Red Caps moest echter wel de zege aan de thuispartij laten 16-9). maar indien er verder goed getraind wordt en een zelfde inzet wordt getoond als bij de trainingen van dit sei zoen. zullen de volgende tegenstanders het moeilijk krijgen. De aspriranten wisten de draad weer op te pakken, na enkele verloren wed strijden. All In uil Veghel werd met 16-9 verslagen door de ouderweds goed draaiende aspiranten. De Softbal Junioren hadden het moei lijk tegen de meiden van Maastricht. Hoewel Maastricht op papier vele malen sterker zou moeten zijn. bleek dat in de wedstrijd niet. Helaas moest Red Caps wel de overwinning met 11-16 aan Maastricht laten. Volgende week kan Red Caps revanche nemen. De honkbal senioren Ihet enige seni oren team. dat hel afgelopen weekeinde in actie kwam, wist de goede lijn van de afgelopen wedstrijden voort te zetten. Kantje boord werd van Nuenen gewon nen. Met een 17-15 overwinning gaat het eerste team van Red Caps de zomer stop in. Uitslagen: Pup: Nuenen-RCV 16-9 Asp: RCV-All In 16-9 SJun: RCV-Maastricht 11-16 HSen: RCV-Nuenen 17-15 Programma zaterdag 25 juli: Pup: Mulo Helmond- RCV a. 11.30 Pup: RCV-MULO a. 13.00 Asp: RCV-A1I Stars Heerlen a. 11.00 SJun; Maastricht- RCV v.8.30 Prosramma zondasl 26 juli: HSen. 2: Cardinals" Oss-RCV a. 10.30 Voor de jeugd beginnen de wedstrij den weer op 29 augustus, voor de senio ren op 30 augustus. Voor meer informatie omtrent honk bal, softbal of Red Caps Venray kunt u terecht bij Richard Draaisma tel 0478- 582907. of per o-mail: RedCaps@dds.nl Natuurlijk kunt u voor de actuele infor matie ook terecht op het internet: http://www.inter.nl.net/users/R.Draaism a/redcaps/ Wilt u meer informatie over het recreanten team? Neem dan gerust contact op met Cecile van de Geer (0478-514656) Uitslag van de Zomerdrive van de Venrayse bridgeclubs van 16 juli. Geel: I. hr. Huys-Karagozyan; 2. hr. Van Lieshout-Mandeis: 3. ds. Huisman- Thijssen. Rood: I. hr. Nollen-Vercauteren: 2. ds. Van Ham-Korsmit: 3. ep. V.d. Beele. Groen: I. ep. Louwers: 2. hr.'Van Gaal- de Schrijver; 3. mw. Heinekamp-hr. Janssen. Blauw I. hr. Bolwerk-Hartong; 2. mw. Harton»-hr. Heinekamp: 3. ep. Van Hooft. Tijdens receptie SSS' 18 Overloon Ton van Osch en Henk Weerts van voetbalvereniging SSS" 18 uil Overloon zijn afgelopen zondag onderscheiden met de Zilveren Waarderingsspeld van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond (KNVB). Zij kregen de onder scheiding tijdens de receptie van SSS" 18 ter gelegenheid van het 80-jarig jubileum KNVB-voorzitter Jan Terburg van Zuid II reikte de speld en de daarbij behorende oorkonde uil. Terburg roem de hun jarenlanue en tomeloze inzet voor SSS" 18 en"de KNVB op zowel organisatorisch als bestuurlijk vlak: "Hun betrokkenheid en inzet is een voorbeeld voor allen." Ook de echtge notes Coby en Ricky werden door de KNVB-voorzitter in de hulde betrokken. SSS' 18-voorzilier Jan Lamers prees in Ton van Osch (links) en Henk Wee ris, geflankeerd iloar hun echtgenotes, lonen irots de hoge KNVK-onderschei- ding. zijn toespraak alle leden die zich jaren lang belangeloos voor de vereniging inzetten en hiervoor veel vrije tijd opol- feren. Om deze waardering te onderstre pen werden René Coppus, Ton van Osch en Paul Verhoeven onderscheiden met de oorkonde voor het erelidmaatschap van SSS" 18. Zij zijn voortaan SSS-lid voor het leven. Harrie Beckers. Paul Verhoeven en Chris Hendriks werden gehuldigd voor hun 40-jarig lidmaat schap. Daarnaast werden nog eens 28 leden in hei zonnetje gezet die 25 jaar lid zijn van SSS'18. Van maandag 27 juli lot en met zater dag I augustus 1998 wordt er op de ten nisbanen van TCV Vlakwater een K4 jeugdtoernooi gespeeld. Dit toernooi is voor de prestatieve jeugd die punten willen halen voor de Nederlandse Lotto jeugdranglijst. Er kan worden gespeeld in de leef tijdscategorieën t/m 10. t/m 12. t/m 14 en t/m 16 jaar. We spelen van 09.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag I augustus zijn de finales. 135 jeugdleden hebben zich inge schreven en gaan samen eeii succesvolle en sportieve week tegemoet. Trainingen: Dinsdag: Duurloop. We vertrekken om 19.30 uur op de parkeerplaats van de Schudijker Bossen Meterik Donderdag: Interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur Kasteelse Bossen. Zaterdag: Aanvang 16.00 uur. parkeer plaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijden: 21 aug.: Citylauf Xanten. 5 en 7.5 km. 22 aug.: Kermisloop Siebensiewald. 6 en 12 km. Uitslagen Clubkampioenschappen Peelrunners. gelopen tijdens de kasteelfeesten 19 juli: 5 km Heren tot 40j. I. Ron Beurskens 17.51 min.; 2. Bert v. Wylick 18.30: 3. Jan Hendrik Coene 18.44. 5 km Heren Veteranen: I. Arno Jeurissen 17.41: 2. Chris Beurskens 17.52:3. WimEbisch 18.04. 3 km Dames lot 40j: I. Helle Vullings 11.512. Rianne Aerts 12.52; 3. Janine Martens 13.28. 3 km Dames Veteranen: I. Truus Hiddema 1.3.31; 2. Annemie Hendriks 14.09; 3. Annie Joosten 14.40. Van 24 tot en met 26 juli op circuit De Peel Van 24 t/m 26 juli staat het spec taculaire circuit De Peel weer bol van motorsportwedstrijden. Het weekend wordt georganiseerd door MCC Venray. Het programma start op vrijdag avond met „de jaarlijkse Dealercup wedstrijd. Om 17.00 uur zal voor de eerste maal het starthek naar beneden klappen. De Dealercup wordt verre den over drie manches. Ook dit jaar belooft het weer een spannende strijd te worden. De beste coureurs van Motorsport Organisatie Nederland (MON) samen met coureurs van de Belgische BLM zullen strijden voor hun teams. Groot favoriet is het team van J.H. MX Service met rijders als Danny Wouters (BLM) en Jurgen Dijselbloem (MON). Titelverdediger is het team van Technofiex uit Schijndel. Zij zullen met rijders als Peter Herlings (MON) en Cris Stroeckx (BLM) hun titel niet zonder slag of stoot afgeven. Ook het team van HZ Motors uit Weert is met Ronald van Gerwen als vaandeldrager zeker niet kansloos. Maarten v/d Aa uit Leunen zal rijden voor het team van MXN. Naast de Senioren Dealercup rijden ook junioren en pro motie coureurs voor een Dealercup. Fitnesscen-trum Peter Stiphout is hier de titelverdediger. Met jonge talent volle ri jders wist hij verleden jaar de cup in Venray te houden. Ook het V. Dijck team uit Leunen zal proberen om de cup nog een jaar langer in Venray te houden. Voor dit team rij den o.a. Michel Camps (Ysselsteyn) en Mark v. Dijck (Venray). Naast de twee Dealercup wedstrijden rijden ook nog de 250/500 cc junioren en de 250/500 cc promotie klassen. Hierin rijden ook vele streekrijders die een goede prestatie neer willen zetten voordat ze met vakantie gaan. In totaal zullen op vrijdag 200 coureurs van start gaan. JOE MAESSEN FAVORIET Zaterdag en zondag is het de beurt aan de Quad klassen (vierwielers) en de 125/250 cc beloften (rijders van 16 t/m 22 jaar). Speciaal uit België, Denemarken. Duitsland. Engeland en Frankrijk komen vele coureurs naar circuit De Peel. Velen komen elk jaar weer terug omdat zij telkens weer genieten van het mooie en goed ver zorgde circuit in Venray. Bij de Quad Blasters is Joe Maessen (Ysselsteyn) de te kloppen man. Ondanks zijn jeugdige leeftijd is hij meestal zijn oudere tegenstanders in dit soort wed strijden te snel af. In de Quad open klasse is Ingo ten Vregelaar samen met Alex Brusselers de «rote favoriet 40+ Toernooi Afgelopen weekend is het 40+ kam pioenschap gespeeld. 21 dames en 20 heren hebben gestreden voor wat ze waard waren om de beide wissel bekers, die beschikbaar zijn gesteld door loon bedrijf Ewals. en dat was nog heel wat. Met name de partijen in de kwartfinales, halve finales en de finales blonken uit in inzet, ondanks de hoge temperaturen. Zelfs in de wedstrijd om de derde en vierde plaats bij de heren werd geen punt cadeau gedaan. De uitslag: Dames: I. Liesbeth Altink: 2. Annemie Wijnands; 3. Annie Jansen: 4. Gonny v. Dijck. Heren: I. Jan Altink; 2. Wim de Wit: 3. Kalle Volgt: 4. Jan Jaspers. Thuisblijvers Toernooi Op zondag 23 aug. wordt het Thuisblijvers Toernooi georganiseerd voor die leden die niet op vakantie gaan of reeds terug zijn. of gewoon voor leden die graag een balletje willen slaan met anderen. Het inschrijfgeld bedraagt 2.50. De inschrijving sluit op 2 aug. Clubkampioenschappen Van 6 t/m 20 sept. worden de club kampioenschappen gespeeld. Alle seni oren leden plus de eerste twee van de jeugd kunnen zich opgeven voor zowel de enkelspelen als de dames- en heren- dubbel. Dit kan gebeuren middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 10 aug. a.s. Dus geef je snel op. voor de eindoverwinning. Echter mag Joost van Delft zeker niet als kansloos beschouwd worden. Circuit De Peel ligt hem met de vele springschansen als op het lijf geschreven. Deze wed strijd is zoals diverse Quadrijders hopen een aanzet om te komen tot een Europees kampioenschap voor deze tak van motorsport. Bij de beloften I25cc klasse komen rijders aan de start die nu al strijden op het hoogste platvorm. Erwin Robins (Helmond) heelt dit seizoen al bewezen om wedstrijden echt naar zijn hand te kunnen zetten. In de 25()cc klasse zullen o.a. Dennis van Lin (Hegelsom) en Thijs Arts (Castenray) aan hel publiek willen laten zien hoeveel talent zijn beschik ken. Ook zaterdag en zondag bieden dus voor jeder wat wils. MCC Venray hoopt tijdens deze twee dagen ruim 100 quads en 100 beloften aan de start te hebben. Samen met de vrijdag avond zijn alle ingrediënten aanwezig om te zorgen voor een prachtig motor sportweekend. Op vrijdag start de eer ste wedstrijd om 17.00 uur. Zaterdag en zondag zijn de wedstrijden vanaf 1.3.00 gepland. Circuit De Peel is gelegen aan de N277 (Middenpeel- weg) te hoogte van de basis Groep Geleide Wapens. Klein maar fijn. dat is een van de mot to's van loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week sin- den in hun gezamenlijke passie. Het hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezondheid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voi.r de koffie komt. Naast gezelligheid wordt er ook gewerkt aan het algemene loopvermogen. Iets waardoor mensen het bijvoorbeeld gemakkelijker hebben om wat gewicht kwijt te raken. Vorige week deden enkele leden mee aan een wedstrijd in Sevenum. De uit slagen waren: Peter 20.28. Piet 21.48 en Ad 28.50. Voor Ad was dit een persoon lijk record. We vinden elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma al le werken. De ene keer is liet een interval met korte herhalingen en de andere keer zijn de herhalingen acht tot vijftien honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de lijd altijd om. Zelfs voor nieuwelingen gaal dit altijd gemakkeli jk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen program ma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtraining. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tol 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier". Donderdag van 19.15 lot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Ban ier". Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf zwembad "de Sprank". Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en hel verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont. telefoon 589880. In September maken we weer plaats voor mensen die in willen stromen bij onze loopgroep. Al spelend kennis maken met tennis Een klein blond meisje. Mandy, nauwelijks twee turven hoog. schept de foambal vlak langs de hoepel. Onder het toeziend oog van een trotse opa. Ze kijkt heel even naar links. Of dat ze wil zeggen 'heb ik dat goed gedaan'. Opa knikt bevestigend. Plezier en een beetje kennis maken met de tennissport. Dat stond de afge lopen twee zaterdagen centraal tij dens de straattennismanifestatie 'Maak kennis met tennis'. We gingen een kijkje nemen of we een Krajicek. Sampras, Graf, Hingis of Williams in spé konden ontdekken. Paul Haarhuis was de grote afwezige tijdens de-straattennismanifestatie in Ysselsteyn. Als ambassadeur van "Maak kennis met tennis', een gratis spektakel van de Nederlandse tennisbond (KNLTB) ter bevordering van het jeugd- tennis, zou de Wimbledon-kampioen in het dubbelspel de grote trekpleister moeten worden. Nog nagenietend van zijn triomf op het heilige gras van Wimbledon laat Haarhuis echter verstek gaan. De organiserende Tennisvereni ging Ysselsteyn treurt echter niet. Door de karavaan naar Ysselsteyn te halen, doet de vereniging twee weken aan ten- nispromotie. De stem van projectleider Edwin Elzinga van 'Maak kennis met tennis' schalt over het parkeerterrein van trans portbedrijf Linders. Elzinga vervult zijn rol als speaker met verve, af en toe een kwinkslag, maar vooral animerend. "Dat is ook de bedoeling van het straat- tennis. In een ongedwongen sfeertje een feestje bouwen. De kinderen op een spontane en speelse manier bezig laten zijn met de grondbeginselen van het ten nis." Met zes trainers van dé KNTLB reist Elzinga het hele land door. Vanuit Hilversum gaat de 'tennistruck' naar alle uithoeken, drie dagen per week. zo'n 150 keer per jaar. "Gemiddeld tussen de 50 en 180 kinderen per keer. afhankelijk van de grootte van stad of dorp. En de locatie. Je kunt je voorstellen datje mid den in een stad. op een marktplein, veel passanten trekt. En dus meer deelne mers." BLOND JONGETJE De opkomst in Ysselsteyn valt niet tegen. Nadat wethouder Jan Houba de opening voor zijn rekening heeft geno men. begint het echte werk. Op vier banen, een centre-court en drie provis orisch aangelegde banen, luisteren rond 50 kinderen na een warming-up geboeid naar een eerste uitleg van Elzinga. De tennisleraren Hans en Lian zetten de woorden kracht bij door een en ander in de praktijk te brengen. Forehand, back hand. volley, alle facetten van de tennis sport komen in een klein kwartiertje aan bod. De jeugd reageert alert als gevraagd wordt naar een topspeler die de dubbelhandige backhand speelt. Een blond jongetje van een jaar of twaalf steekt de vinger op. 'Paul Haarhuis', slaat hij de spijker op z'n kop. Dat de tennisvedette niet naar Ysselsteyn is afgereisd, deert de kinderen nauwelijks. Het grote werk staat te beginnen. De kinderen worden per leeftijdsgroep ingedeeld. De allerjongsten. 4- tot 6- jarigen, verhuizen naar baan 4. de oud sten. vanaf een jaar of 12. oefenen op het centre-court. De verhouding tussen kinderen die wel en niet lid zijn van een tennisvereniging is ongeveer fifty-fifty. De eerste categorie heeft een eigen rack et meegenomen, de andere maakt gebruik van de door de organisatie beschikbaar gestelde rackets. Een ding hebben ze allen gemeen. Ze dragen een 'extra-large' t-shirt met de opdruk straaltennis. Een cadeautje van de KNLTB dat ze aan het einde van de middag mee naar huis mogen nemen. FEEST De allerkleinsten hebben de meeste lol. De drie 'Daltons' Mark (7 jaar). Menno (7) en Bas (6) brengen tennisle- rares Diana soms tot wanhoop. Met een welgemikte trap schiet Menno een foamballetje dat voor zijn voeten stui tert. richting de vrachtwagens die langs de tennisveldjes staan. Voor even is het drietal in de ban van het WK Voetbal. 'Ik ben Nigeria', en 'ik ben Kroatië'. 'Luister nou naar mij', zegt Diana bijna wanhopig. De tweede ronde van het piij/encircus vraagt weer alle aan dacht. De drie kleine 'bandietjes' komen tot inkeer en gaan op jacht naar de prij zen. Wie de foambal in de hoepel speel;, mag de prijs die erin ligt. houden. Menno blijkt ook over tenniskwaliteiten te beschikken. Keer op keer brengt hij de bal met gevoel over het nel. Het geluk laat hem vooralsnog in de steek. Als hij de zoveelste poging de bal pre cies in het hart van de hoepel mikt. is het feest. Een sleutelhanger is zijn ver diende loon. Samen met zijn maatjes viert hij gearmd zijn triomf. Als daarna ook Mark de buit binnenhaalt, opnieuw een sleutelhanger, is het feest compleet. 'Mandy. het racket goed vasthouden". Diana probeert de allerkleinste van het stel nog een keer bij te sturen. Opa glun dert. zijn kleine meid heeft plezier. En dat is het enige dat telt. Ook pastoor Jenniskens van Ysselsteyn komt later op de middag een kijkje nemen. Evenals de vele ouders en andere belangstellenden geniet hij van de spelende kinderen. José Jaspers van TV Ysselsteyn kijkt ook tevreden, want in de loop van de middag is het aantal kinderen dat deelneemt tot boven de 60 gestegen: "Je ziet dat de kinderen er ple zier in hebben. En dat is het belangrijk ste." Op naar hel nieuwe sjoelseizoen 98/99 in liun nieuwe truien, gesponsord door Henk en Gerda Swaghoven van Old Dutch. Handboogschutterij 'Ons Genoegen' Maandag stapten twee leden van de Ysselsteynse handboogvereniging Ons Genoegen op het vliegtuig om ons land te vertegenwoordigen op de wereld kampioenschappen voor junioren in het Zweedse Sunne. Mark Poefs 17) die in 1997 de aan moedigingsprijs op het Sportgala in ontvangst mocht, plaatste zich samen met clubgenoot Marlijn Arts (17) via diverse selectiewedstrijden voor dit toernooi. Zij zullen beiden uitkomen in de compoundklasse waarin geschoten wordt met de ook wel zo genoemde katrol lenboog. Dit voorseizoen braken zij beiden diverse Nederlandse records, dus lij ken ze klaar te zijn voor hun eerste echt grote wedstrijd. De wedstrijden zijn woensdag begonnen en zullen via een afvalsysteeni duren tot de finale on zaterdag. Op zondag worden de finales voor de landenteams geschoten. Het kampioenschap wordt geschoten op de afstanden 30. 50. 70 en 90 nieter. Na dit toernooi staat er van 13 lot 16 augustus ook nog de deelname aan de Juniorcupwedstrijd in Nymburg. Tsjechië te wachten. Beide schutters worden getraind en begeleid door Jan en Jo Koonings die ook Harm en Ron v.d. Hoff onder hun hoede hebben. Harm, eveneens lid van Jong Oranje, miste de afvaardiging naar het WK. Ron. die deel uitmaakte van de Nederlandse Kernploeg Heren recurve maar zich hieruit terug moest trekken door tijdgebrek in verband met studie en stage, heeft zich buiten de kern ploeg om welen te plaatsen voor het WK Veldschieten dat van 3 tot 9 augustus plaatsvindt in Obergurgl. Oostenrijk. De regerend Nederlands Kampioen 1997 moest zich hiervoor in twee inter nationale wedstrijden voor het tweede kernploeglid plaatsen. Hij slaagde hierin op 5 juli en heeft inmiddels een voorbereidingswedstrijd in Schamitz- Oost. als zesde weten afgesloten. Veldschieten wordt gedaan op afstanden van 6 tot 60 nieter en vindt meestal plaats op heuvelachtig of bebost terrein waarin een parcours is uitgezet. Ons Genoegen kan met deze talen ten met vertrouwen naar de toekomst kijken. Triathlon Holten Afgelopen zaterdag vond de derde wedstrijd uit het Elite Triathlon Circuit plaats. Na Zundert en Nuenen diende in het Overijsselse Holten 1.5 km gezwommen te worden, vervolgens 40 km fietsen en tenslotte 10 km lopen. Winnaar van deze wedstrijd werd Australiër Peter Robertson in een tijd van I 49.14. TVRV-lig Hub Rost werd knap vijfde in een lijd van 1.51.30. Er nam nog een lid van onze vereniging deel: Frank Timmermans. Hij had 2.04.50 nodig om het parcours af te ron den en werd hiermee 29c. Triathlon Liessel Afgelopen zondag vond voor de der tiende keer de triathlon van Liessel plaats. De af te leggen afstanden waren de volgende: I km zwemmen. 40 km fietsen en 10 km lopen. Er stond een mooi zonnetje en af en toe waaide hel vrij hard. Winnaar van deze wedstrijd werd Jos Evers in een tijd van 1.49.57 De lijden van de leden van onze vereni ging waren de volgende: Peter Scheres 1.57.29 6e: Ludv Verstappen 2.02.16 16e: Dave Ewalt's 2.03.07 22e: Marcel Martens 2.05.03 29e: Martien Dupont 2.09.52 42e en Bert Fleuren 2.23.23 66e. Stratenloop Sevenum Vorige week woensdag heeft de Stratenloop in Sevenum plaatsgevon den. Diverse leden van onze vereniging hebben hieraan deelgenomen. Bij de 5()()()m zagen we Heniiy Freriks als derde binnenkomen in een lijd van 16.42. Trainer Chris Beurskens had voor het afronden van deze afstand 17.19 nodig. Mark v.d. Munckhof een seconde meer. Bij de lO.OOOm kwam Peter Scheres als 7e senior binnen in een tijd van 35.15. Ludy Verstappen kwam na een vlakke race binnen in 36.57. Marcel Martens kon lang volgen, maar moest helaas door een ontsteking de strijd sla ken, Dave Ewalts had 38.30 nodig om de afstand af te leggen. Tenslotte kwam Ben Viersma binnen in 39.42. Programma zaterdag: 16.00-17.45 uur lopen: minu ten lopen zondag: 09 (H)-11.30 uur fietsen dinsdag: 19.15-20.15 uur zwemmen in de Sprank woensdag: 19.00-20.45 uur baantraining in Horst donderdag: 20.00-21.00 uur zwemmen Kasteelse Bossen.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 13