Zaterdag 18 juli: RABOBANK INFODAG HYPOTHEKEN 11 jaar Bonte Koe Kaartverkoop De Beejekurf naar recordhoogte Euterpe-Proms 98 Examenfuif 1998 Tienray Zangers van St. Frans Bibliotheek- nieuws UW Kl-5'2038 Harrie Koopmans concert MnaPEELEN MAAS donderdag 16 juli 1998 - Pagina 3 In het weekend van 17. 18 en 19 uli viert café de Bonte Koe haar 11-jarig bestaan. Vrijdagavond slaat in het teken /an rock 'n roll. In een aangeklede Bonte Koe speelt de bekende rock roll band Chantilly Lace. De .ijfmansformatic brengt pumpin" jiano rock 'n roll in de stijl van lerry Lee Lewis en Little Richard. Deze band betrad reeds vele podia pn zij gaven het publiek een ener- ïiek en opwindend optreden. Joogtepunten waren optredens in Oostenrijk. Belgie en Paradiso in Amsterdam. Voorts was Chantilly i,ace reeds te bewonderen op Veronica televisie, aanvang 22.00 jr. Zaterdagavond om 21.00 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden van de WK Voelbalpoule 1998 van café de Bonte Koe. Alvorens de prijsuit reiking plaats vindt zal een video gedraaid worden met daarop een mpressie van het wel en wee, tij lens de wedstrijden van het Nederlands elftal en van het aubliek in de Bonte Koe. Aansluitend is er swingavond met een van de dj's. Op zondag, vanaf 18.00 uur, zul len drie Venrayse bands het podium betreden in de Bonte Koe. Als eer ste is het de beurt aan de jonge heren van Cleech. Deze band die nog maar twee jaar bezig is speelt covers van o.a. Bush. Metallica en de Heideroosjes. Na Cleech is het de beurt aan Mind of my own. Deze vijf muzi- Vrijdag 17 juli: Om 19.00 uur repe titie sopranen en alten: om 19.30 uur repetitie voor het hele koor. Dit is de laatste repetitie voor de vakan tie. De eerste repetitie na de vakantie is op vrijdag 4 sept. kanten uit Oostrum, Leunen cn Venray spelen onder het motto: Vet en strak. De covers en eigen num mers variëren van punk tot thrash en van fun-nummers tot hardcore. Tot slot volgt een optreden van de bekende band Samson's Barber met Bonte Koe-medewerker Stijn Bush. Samson's Barber maakt (foto: Hans v.d. Beele) broeierige gitaarrock in het sche mergebied tussen fluweel en prik keldraad, waarin zowel Betty Serveert als donkere soulgeluiden doorklinken. Als covers zijn num mers van David Bowie en bluesve teraan Roy Buchanan te horen. Êe+eafé "De Barrier" Maasheseweg 93, 5817 AA Venray Tel. 0478-580001 Ons week menu - Stokbrood met kruidenboter' vooraf - Cocktail van kippeborst en vers fruit of Gebakken champignons, ui en paprika op toast - Schnitzel hawaii of spare ribs met verschillende sausjes - Chocolade dessert of frambozen bavarois Keuken dagelijks geopend vanaf 12.00 uw Bi| een besteding van f37 50 per persoon gratis vervoer terug naar Venray met Taxi Verstraaten, Wij ver2orgen uw feest ook bij u thuis, wij verzorgen buffetten, drankjes en live muziek. 3^ yv.00^'J ƒ32.50 p.P. Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november a.s. organiseert Harmonie Euterpe in de Wetteling rond een groot aantal Venrayse topmusici twee fantasti sche concerten met populaire hoogtepunten uit de klassieke en moderne muziek. Motto van beide avonden: meezingen en ook dan sen mag! De Venrayse Promsconcerten zijn een inmiddels ijzersterke tweejaar lijkse traditie. Na een bescheiden - maar wel heel succesvolle - start in 1994 zijn de bezoekersaantallen in 1996 zo opgelopen dat er nu in 1998 twee concertavonden zijn gepland. Elk goed voor zo'n 1400 bezoekers. Het barst in Venray van het muzi kale talent en Euterpe wil daar ook tijdens de Promsconcerten 98 breed mee uitpakken. Onder leiding van dirigent Stijn Rutten, ook succesvol met vergelijkbare evenementen in Valkenswaard en Gemert, legt Euterpe de basis voor de Promsconcerten. Verder hebben tot nu toe Geert Pelzer, Miranda Willems, Confetti, het Venrays Mannenkoor en Design hun mede werking toegezegd. Zij brengen een programma dat een mengeling is van allerlei stijlen; van klassiek tot jazz tot pop; van spectaculaire delen uit de Carmina Burana tot hel mee zing- en luisterrepertoire van Rob de Nijs. Toegangskaarten voor de Lekker blazen tijdens de Pronts, (foto Seth Hirdes) Promsconcerten kosten ƒ20,- (staan) en ƒ25.- (zitten) en zijn vanaf onge veer half september te koop bij onder andere de Rabobanken in Venray en de Venrayse VVV. The 17th of july we celebrate our independence dag'. Onder dit motto wordt vrijdag 17 juli in Tienray weer de jaarlijkse examenfuif gehouden. De fuif zal dit jaar. door de nogal ontregelde zomer, gedeel telijk overdekt zijn Het feest wordt gehouden aan de Nehobolaan op de parkeerplaats van het Tienrayse voetbalveld én de intrecprijs is 10,- Er is de hele avond gratis drank, muziek en gezelligheid. De vier Noord-Limburgse ener- giekelingen van de inmiddels wel bekende crossover/hip-hop formatie Noisy stuff zullen rond de klok van 22.00 uur meedogenloos een set agressieve funk-metal loslaten over het Tienrayse publiek. Als eerste band speelt de uit Wanssum afkom stige punk-band Full of Fun die covers brengen van bands als NOFX Pennywhise en naast de covers ook eigen werk brengen in de stijl van voornoemde. Het terrein is geopend vanaf 20.00 uur. Noisy stuff, v.l.n.r. Maarten, Marijn, Michael en Luc. foto Bas Rut ten) Mistlampen en verstralers vernield In de nacht van dinsdag op woensdag zag de bemanning van een surveillancewagen dat van een aan de Veltumse Kleffen geparkeer de auto de mistlampen en verstralers waren vernield. Aan de hand van hel kentekennummer kon de politie de eigenaar in kennis stellen. Jongen betrapt In een supermarkt in het Brukske werd een 9-jarig asielzoekertje door personeel betrapt toen hij een rolle tje snoep ter waarde van 1.49 mee wilde nemen zonder te betalen. Hij werd aan de politie overgegeven die hem naar zijn ouders bracht. In overleg met Jeugdzaken zal beke ken worden hoe de jongen een alter natieve straf kan krijgen. Uitleenvoorwaarden: Men kan in de zomerperiode (t/m 29 augustus) 2 romans of leesboeken extra lenen. Het totaal aantal te lenen materialen is dan 14 Uitleentermijn: De uitleentermijn blijft (standaard- termijn) 3 weken. Wil men de materialen in verband met vakantie langer houden, dan kan de termijn tegen betaling vooraf van 1.00 per lenerspas verlengd wor den tot een uitleentermijn van 6 weken. Hel is verstandig om materialen die u nog thuis heeft en die ook ver lengd moeten worden, mee te nemen naar de bibliotheek, zodat er maar één keer verlengkosten in rekening gebracht worden (een verlenging telefonisch of aan de balie zonder dat de boeken meegebracht worden kost 1,00 per lenerspas voor een periode van 3 weken). Dit jaar is er géén zomersluiting. De bibliotheek zal alleen op dinsdag 4 augustus i.v.m. de kermis gesloten zijn. Wij wensen u een prettige vakantie! Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag: 11.00-18.00 uur Vrijdag: 11.00-21.00 uur Zaterdag: 11.00-14.00 uur PEEL EN MAAS WEEKBLAD Hengelen uit afgesloten vitrine Tijdens het afgelopen weekend heeft men kans gezien door middel van het zogenaamde "hengelen' een gouden halscollier uit een afgeslo ten vitrine bij een juwelier aan de Grote Markt te halen. Het collier heeft een waarde van ƒ4.300,-. Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530216 tel.(0478)530343 peelmaas@tref.nl rabol28l@tref.nl Wie wel eens een huis heeft gekocht of verbouwd, weet er alles van: je wordt over laden met adviezen van vrienden, familie en kennissen. Voor de argeloze toehoorder krijgt zoiets dan al gauw iets van een spannend avontuur. Toegegeven, er moet van alles worden geregeld. Maar zo inge wikkeld als het soms wordt voorgespie geld, is het nou ook weer niet. Als je je maar door de juiste mensen laat voorlich ten. En dat is nu precies waar het tijdens onze infodag hypotheken om draait: des kundig advies en doelgerichte informatie. Kom daarom zaterdag 18 juli tussen 10.00 en 13.00 uur naar de Rabobank. De advi seurs van onze kantoren in Venray en Leunen staan dan voor u klaar om u uitvoerig te informeren en uw vragen te beantwoorden. Met de adviseurs van Rabobank Huis Hypotheekadvies sta je er niet alleen voor. verzekeringen - financiële planning - beleggen - hypotheken - lenen - sparen Hoenderstraat 2, Venray Ons menu voor deze week: -Ad enne»4\öm met meloen - Gen licht cjekonden kippesoep - Voi'kenskacu' medailloiis met madeifa sous r/i - Gen vmcktencocktail met diverse soorten ijs J J-/. Jl/ 5 gangen verrassingsmenu f47.50 PP. (Laat u verwennen door de specialiteiten van onze kok) Groenendaler gegrepen Een inwoner van Grashoek lukte het een zwarte hond, een Groenendaler, te grijpen die achter schapen en konijnen liep aan de Ossendijk. De man wilde de hond graag meenemen in afwachten van de melding van de eigenaar. Diefstal Even het kleedlokaal van het zwembad aan de Kempweg verla ten was genoeg om ten nadele van een 35-jarige Venrayse uit haar tas haar rijbewijs en kentekenbewijs van haar auto te stelen. De diefstal vond dinsdagmiddag plaats. Op zondag 19 juli wordt door de fanfare O.L. Vrouwe Gilde Holthees-Smakt het Harrie Koopmans concert gegeven om 11.00 uur in het Pelgrimshuis te Smakt. Dit concert wordt mede door de leerlingen in opleiding verzorgd. Aansluitend zullen de diploma's worden uitgereikt. De burgemeester van de gemeente Boxmeer, drs. O. Bouwmans en •echtgenote, zijn als eregasten aan wezig. Tevens wordt aan de vrienden van de fanfare de cd uitgereikt met opnames van de fanfares uit het Peelrand-gebied. Ook wordt onder de aanwezigen een dinerbon verloot ter waarde van ƒ100,-. die door het Pelgrimshuis beschikbaar is gesteld. Voor nadere toelichting kunt u contact opnemen met Jan Koopmans, tel. 0478-636387. Al 35.000 kaarten verkocht Het nieuwe theaterseizoen 98-99 lijkt op voorhand al een gigan tisch succes te worden voor De Beejekurf in Venray. Met de offi ciële opening van de prachtig ver bouwde schouwburg in het voor uitzicht, lijkt de kaartverkoop opnieuw naar een recordhoogte te stijgen. Voor het komende seizoen zijn inmiddels 35.000 kaarten ver kocht. Alle reden om nu al een feestje te bouwen. Uiteraard is schouwburgdirecteur Peter de Neef in zijn nopjes met de belangstelling voor het 104 voor stellingen lellende megaprogramma van De Beejekurf: "De uitbreiding van het aantal voorstellingen in combinatie met een mogelijke nieuwsgierigheid naar de verbou wing van de voorziening heeft nu al geleid lot een record aantal aanvra gen. Maar met 35.000 aanvragen en 12 voorstellingen die uitverkocht zijn, zijn er voor het gehele theater programma dus nog voldoende kaarten te verkrijgen." Er is zoals gezegd nog voldoende keuze voor een gezellig avondje theater, al dan niet met een abonnement. Bij vier voorstellingen heeft u al een abon nement, dat tot 10 september bij de kassa van de schouwburg (ingang De Bleek) kan worden ingeleverd. MOEITE WAARD Op het theateraanbod prijken nog volop voorstellingen die de moeite meer dan waard zijn. Een greep: opera/operetle/bal let/concert met o.a. Nabucco, De Parelvissers, Carmen, De Notenkraker, Wibi Soerjadi, Das Land des Liichelns; musicals met o.a. Hair. Scrooge, Jeans, The King and I. Mahalia Jackson, Heerlijk Duurt het Langst, Blood Brothers. Fabulous Back to the sixties; show/revue/amusement met o.a. Folclorico de Mexico en Hans Klok: muziektheater met o.a. Nieuwe Snaar: concerten populair met o.a. Rob de Nijs. Ruth Jacott. Margriet Eshuijs. René Froge.. Mathilde Santing. Frank Boeijen, Clouseau en B.Z.N.: toneel met o.a. Noord Nederlands Toneel. Toneelgroep De Kern. Toneelgroep Het Volk, Jos Brink met Sassafras; cabaret met o.a. Paul van Vliet. Crème Fraiche en Vliegende Panters en famiiielheaier met o.a. De Klokkenluider van de Notre Dame, Ollie B. Bommel, Wintercircus en Pippi Langkous. VRIENDENCLUB Reageer snel, want hoe langer u wacht des temeer voorstellingen raken er uitverkocht. Tot 10 septem ber a.s. kunt u uw bestelling nog inleveren. Alleen in de week van maandag 3 augustus t/m vrijdag 7 augustus (de kermisweek) is de kassa van de schouwburg gesloten. Voor de theaterliefhebbers starten zij het seizoen met een vrienden club. wat inhoudt dat men na bet aling van de lidmaatschapsprijs ver schillende aanbiedingen kan verwachten. De ingang, tijdens de verbouwing, is aan De Bleek tussen de zaken Top Sox en schoenwinkel Evoi. waar u tijdens werkdagen terecht kunt van 10.00 uur tot 16.00 uur. Mochten er eventuele vragen zijn. kunt u altijd bellen tijdens kan tooruren via telefoon (0478)582468. Er zijn ook nog voldoende program maboekjes/kranten te verkrijgen bij de Rabobanken. bibliotheken. VVV- kantoren in de regio Noord- Limburg en Noord-Oost Brabant cn uiteraard bij de schouwburg. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van R. Bruins. B. van Casteren-van Gils. R E. Gabeler. H. Schraven. F. Schmeetz. M. van Tiel en J. Wittaen: za: H. SCHRAV EN Stationsweg I5a. tel. 581465 zo: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, tel. 585289 Weekenddienst voor de patiënten van A. Cuenen. P. Corver. P. Henkes. R. Keijzer. L. Keijzer-Bors. G. van Loon. E. de Muinck Keizer. M. Van Straaten. J. de Vocht: R. KEIJZER Litsenbergweg 20A, Ysselstevn tel. 0478-541777 Spreekuren van 10.00-11.00 en van 17.00-18.00 uur in het ziekenhuis Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en mevr. H. Loonen H. van WINDEN en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mer. Hanssenstraat 42. Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3981450 WEEKD1ENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 06-54630234 Afspraken maken 's middaes tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 0478-582411 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur MELDPUNT VOOR HULP, ADVIES EN INFORMATIE Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot 12 uur. Na genoemde tijd. tijdens feest dagen en weekend is het Meldpunt bereikbaar via het antwoordapparaat. Aangesloten instellingen/organisaties: Algemene Hulpdienst. Gehandicapten Platform Venray. Synthese - Instituut voor Zorg en Welzijn PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 e-mail: peelenm@tref.nl Redaktie Frits Hoven s Henk Lammen Christ van den Munckhof Bas Poell Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 urn- Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 3