Succesvolle demo 6Dance yourself Dizzy' 10 UUR GRATIS INTERNETTEN Venray's Mannenkoor Aostrumse zangkompeneej Ars Musica Tomorrow People Confetti Koninklijke Harmonie Euterpe MMSK St. Petrus Banden Koor Chrisko Zangvereniging Venrode Jeugdvereniging De Springplank Rommelmarkt Op het Nipperke KBO UW Computerclub regio Venray LVB Oostrum Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray Ronny Goossens koning St. Theobaldusgilde HBS Diana ATB- vereniging Mudhunters Ruitersport St. Jan Merselo H.S.V. De Roerdomp Loopgroep De Barrier HSV 't Alvertje Darten DC De Piëlhaas Trefpunt Access 1;PEEL EN MAAS donderdag 16 juli 1998 - Pagina 13 Repetitie: Donderdag l (S juli: 19.30 uur repetitie bariton en bas: 20.00 uur repetitie voor hei gehele koor. Donderdag 23 juli: Laatste repetitie voor de VMK-vakantie. 19.30 uur repe titie tenor I tenor 2: 20.00 uur repeti tie voor het gehele koor. Na afloop Kwartaaltoepen! Donderdag 20 aug.: Eerste repetitie na de VMK-vakantie. 19.30 uur repetitie voor bariton en bas: 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Evenementen Donderdag 23 juli: Kwartaaltoepen na I: aflooprepetitie. Afmelden bij Justien Janssen, lel. 512610 tussen 18.30 en 19.00 uur. Oud papier kunt u afleveren bij de VM K-container aan de Molenhofweg (de weg tegenover de voormalige zui- ve"abi'iek, staat aangegeven). ngt I ich iek, ide naf j I de en De Aostrumse Zangkompeneej is een gezellig maar serieus repeterend man nenkoor. Wij repeteren elke dinsdag avond vanaf 21.00 uur in de zaal van het Allemanscafé in Oostrum Optredens 27 aug.: Concert in Het Schuttersveld. 17 okt.: Concert in Siebengewald. 18 okt.: Concert in Arcen. Inlichtingen of afmeldingen bij Frank Ritmeyer. tel. 584565. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 21 juli: Wandel/orïëntalietocht. Start om 19.30 uur bij de Opmaat. Oostsingel 37. Agenda: 8 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. 19 sept.: Om 19.00 uur dialectmis in de Grote Kerk. indien u verhinderd bent dan gelieve u zich af te melden bij: Gert Vermeulen, tel. 0478-502652 (bij voorkeur tussen 18.00 en 19.00 uur) Oud papier kunt u deponeren in de container bij De la Roy. Gasstraat 6. Zingt u graag? Wilt u eens meezin gen? Informatie geeft u graag Gert Vermeulen, Elsterendijk 9, 5855 AT Well, tel. 0478-502652. Jeugdkoor Jullie kunnen genieten van een welver diende vakantie. De eerste repetitie na de vakantie is op dinsdag 15 sept. Nieuwe koorleden Jongelui die graag zingen in een jeugdkoor met leeftijden vanaf 11 tot 25 jaar zijn welkom op onze inlooprepeti tie. Wij zijn een enthousiaste groep, die plezier in zingen belangrijk vinden, maar ook streven naar een goed koorge luid. Heb je interesse? Bel dan even met José Kusters. tel. 585083. Close Harmony Group Woensdag 22 juli: Koorrepetitie om 20.15 uur in de Galmhul. Afmelden bij Gerti: tel. 631306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. Harmonieorkest Donderdag 16 en 23 - juli20.00 uur repetitie. Afmelden: J. Raedts, tel. 550168. Agenda: 23 juli: Laatste repetitie voor de vakan tie. 3 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. 13 sept.: Dodenherdenking Engels kerk hof, aanvang 11.00 uur, 10.45 uur aan wezig Hoenderstraat (Brits oorlogskerk hof). 4 okt.: Gemeentetoernooi. 7 nov.: Pronts. Jeugdorkest Donderdag 16 juli en 10 sept.: 18.45 uur repetitie. Afmelden- P. Noten. tel. 587858. Agenda: 16juli: Laatste repetitie voorde vakan tie. 10 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. 4 okt.: Gemeentetoernooi. 21 dec.: Kerst-in. Drumband Maandag 20 juli en 31 aug.: 20.00 uur repetitie. Afmelden: Dorien van der Giessen. tel. 589317. Agenda: Jeugdopleiding volgens afspraak. 4 okt.: Gemeentetoernooi. 7 nov.: Proms. Bestuur 1 sept. Promscommissie 19.00 uur: 21 sept. AB. Majorette-opleiding Repetitie op woensdag: majoretiengroep team A van 17.45 tot 18.45 uur en team B van 18.30 tot 19.30 uur. Tamboerkorps Repetitie op woensdag en zondag vol gens rooster. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 lot 19.30 uur. Verdere ondersteuningslessen volgens rooster. Muziekkorps Repetities op woensdag van 19.30 lot 21.30 uur en zondags van 10.30 tol 12.00 uur. Bij goed weer wordt er 's zondags gerepeteerd voor de taptoe show! :Optredens: Zaterdag 19 sept.: Peelland Taptoe in Deurne. Zondag 4 okt.: Deelname aan het Gemeentelijk Muziektoernooi. Zondag 29 nov.: Limburgse kampioen schappen in de Wetteling te Venray. Overige korpsactiviteiten: De laatste repetitie vóór de vakantie is op woensdag 22 juli. de eerste repetitie na de vakantie is op zondag 30 augustus. Helpen met kienen: Maandag 20 juli: fam. De Hoog; woens dag 22 juli: fam. Van Houdt: maandag 27 juli: fam. Jacobs; woensdag 29 juli: fam. jeuken; maandag 10 aug.: tam Kranenberg: woensdag 12 aug.: fam. Kiaassens. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647. of uiterlijk tot een half uur voor aanvang van de repeti tie in De Opmaat, tel. 513593. Majoretten melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding. Zaterdag 18 juli: Opluistering H Mis Vredeskerk, aanvang 19.15 uur. Maandag 20 juli: Geen repetitie. Maandag 27 juli: Extra repetitie, aan vang 20.00 uur. Dit is levens de laatste repetitie voor de vakantie. Dinsdag 28 juli: Opluistering 50-jarige huwelijksmis in de Vredeskerk, aanvang 14.00 uur. Maandag 7 sept.: Eerste repetitie na de vakantie, aanvang 19.30 uur. S.v.p. een kwartier vóór iedere uilvoe ring aanwezig, bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een klei ne enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezel lige koffiepauze. Wie heeft er tijd en zin om op de maandagavond van 19.30- 21.00 uur met ons mee te repeteren. We oefenen in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informatie: Marly Driessen. tel. 588176 of Norma Ansinger, tel. 585234. Woensdag 22 juli: Repetitie.om 20.00 uur bij zaal Thielen. Dit is de laatste repetitie voor de vakantie. Wij hopen jullie allemaal weer te zien op de eerste repetitie na de vakantie, namelijk op woensdag 9 sept. a.s. Weer om 20.00 uur bij zaal Thielen. Ons eerste concert zal zijn op zondag 13 sept. om 11.00 uur op het Engels Kerkhof. Op zaterdag 26 sept. maken wij ons op voor ons jaar lijks uilstapje. Dus ook na de vakantie weer genoeg om naar uit- te zien. Allemaal tot dan. Bij verhindering graag uw afmelding doorgeven aan Jeanny Jenniskens. tel. 584794. Donderdag 16 juli (vanavond): Van 18.30 tot 20.00 uur balspelen voor de kinderen van de groep 5 en 6. Op het veldje aan de Plataanstraat spelen we slagbal en Stand bij de bal. Maandag 20 juli: Laatste clubavond voor de kleintjes van de groepen 3 en 4. Van 18.30 tot 20.00 uur houden wc een disco-avond met verkleedpartij. Dinsdag 21 juli: Club voor de jeugd van de groepen 7 en 8, plus de schoolverla ters. Deze avond staal in het teken van het seizoenseinde. Van 18.30 tot 20.00 uur staatje dus een verrassing te wach ten. Ook op dinsdag exploitatievergadering om 19.15 uur en bestuursvergadering om 20.15 uur. Wijkgebouw Op het Nipperke organi seert op zondag 6 sept. een grootse rom melmarkt rondom het wijkgebouw. St. Odastraat. Zandbleek. Noorderhof in de wijk Smakterheide van 10.00 tot 17.00 uur. Wie een kraam wil huren kan contact opnemen met tel. 0478-5S6724 bgg. 0478-580858. Aanmelden kan lol en met zaterdag 29 aug. De markt is voor iedereen gratis toe gankelijk. "Na mijn dood" Onder deze titel heeft de Unie-KBO een handig boekje uitgegeven dat aller lei tips en informatie geeft over de vraag: "wat moet er geregeld zijn bij mijn overlijden?" Ook biedt de uitgave voldoende ruimte voor eigen wensen, bijvoorbeeld als het gaat om de uitvaart. En daarnaast is er plaats voor persoon lijke informatie, zoals: waar bent u ver zekerd: hoe is uw uitvaart verzekerd: wie wilt u dat bij de uitvaart aanwezig is; enz. Het boekje is speciaal voor KBO- leden en is te bestellen bij de Unie-KBO te 's-Hertogenbosch door overmaking van 6 gulden op gironummer 76233 onder vermelding van code KI 8. Gezondheidstelefoon informeert over huursubsidie Heeft u vragen over de individuele huursubsidie, neem dan contact op met de Gezondheidstelefoon van de Unie KBO. Als extra individuele service geven de medewerkers van de Gezondheidstelefoon nu ook antwoord op al uw huursubsidievragen: direct en concreet. U kunt de Gezondheidstelefoon bel len op werkdagen van 09.30 tot 12.30 uur. Het nummer is 0900 - 8212183 (22 cent per minuut). Speciale autoverzekering voor ouderen De KBO ontving veel klachten van mensen, die 70 jaar zijn over het feit, dat zij door autoverzekeraars niet meer wer den geaccepteerd. Daarom heeft de KBO met Proteq Verzekeringen een spe ciale afspraak gemaakt, zodat ook 70- jarigen zich kunnen verzekeren. In het blad "Nestor" van juli/augustus 1998 kunt u daar op pagina 24 alles over lezen. Ombudsman van de KBO De KBO heeft een ombudsman, die mensen wil helpen met problemen op het gebied van overheidsvoorschriften, ingewikkelde formulieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is: 548040. Ouderen achter de p.c met internet gaat er een wereld open! Indien er voldoende belangstellenden zijn, zal in het najaar een tweede cursus "Ouderen achter de P.C." worden gestart. Ook zal er, bij voldoende belangstelling, een cursus Internet wor den gegeven. De meeste ouderen heb ben er waarschijnlijk geen voorstelling van wat Internet heeft te bieden. Via Internet gaat inderdaad de wereld voor u open. Via uw P.C. kunt u nieuws en andere informatie krijgen vanuit de hele wereld. Ook kunt u via Internet heel snel en goedkoop brieven verzenden over de hele wereld. Ook kunt u via het Internet contacten leggen met andere mensen. Kortom: voor veel ouderen een bijzon dere mogelijkheid om hun gezichtsveld te verbreden en contacten te leggen met andere mensen! U kunt zich nu reeds aanmelden bij de adressen die aan het einde van dit artikel zijn vermeld. Het aantal cursisten voor dit najaar is niet onbeperkt. Geeft u dus alvast op indien u belangstelling hebt. Vijf dagen naar bezienswaardigheden in de randstad Bij voldoende belangstelling zal er op 17 augustus a.s. een vijfdaagse reis naar de Randstad worden georganiseerd. U verblijft in een uitstekend hotel in Hazerswoude. Van daar uit beziet u onder andere Schiphol, het strand van Noordwijk en Scheveningen. Madurodam, Schiphol, Amsterdam (met een rondvaart door de grachten). Volendam, enzovoort. Te veel om hier op te noemen. De kosten van deze volle dig verzorgde reis vanaf het diner 's avonds op de eerste dag tot en met de afscheidslunch op de laatste dag, en inclusief alle te maken excursies, bedraagt 510 gulden per persoon Als u belangstelling hebt voor deze interes sante reis, meldt u zich dan zo spoedig mogelijk bij mevrouw Van de Kerkhof of bij mevrouw Noy. Hun adressen staan aan het eind van dit artikel. Activiteiten: 23 juli: Kienen in Het Schuttersveld; aanvang 9.30 uur 30 juli: Ouderenkoor Crescendo in Het Schuttersveld; aanvang 19.30 uur 2 augustus: Tentoonstelling in Het Schuttersveld van 10.30 uur tot 16.00 uur 11 augustus: Kienen in Het Schuttersveld: aanvang 14.30 uur. 13 augustus: Muziekavond in Het Schuttersveld: aanvang 19..30 uur. 17 augustus: Vertrek voor 5-daagse reis naar bezienswaardigheden in de Randstad. 20 augustus: Kienen in Hel Schuttersveld; aanvang 19.30 uur. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met de volaende personen: mevrouw P. v.d. Kerkhof. Helfrichstraat 80. tel. 583122 of mevrouw A. Noy. Rooseveltstraat 5. tel. 583494. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Vrijdag 17 juli organiseert de Computerclub regio Venray wederom een bijeenkomst voor al haar leden. Deze avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat in Veltum. De aanvang van de clubavond is rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Ook wanneer u geen lid bent van de computerclub en met vragen of problemen zit omtrent uw PC. kunt u onze clubavond bezoeken. Onze computerclub zal u graag probe ren te helpen en kan u kosteloos advie zen geven. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris Frans. tel. 0478-586198. Cursus tuinaanleg en onderhoud De cursus tuinaanleg en onderhoud start in het najaar. De cursus wordt gegeven door Frits Ruyten. De kosten bedragen: ƒ70,- p.p. voor zeven lessen, zaalhuur en koffie ƒ6,50 p.p. Totaal te betalen voor zeven lessen 76,50. De cursus wordt gegeven op 9 en 23 spet.. 21 okt., 4 en 18 nov. en 2 en 16 dec. van 20.00 tot 22.00 uur in het Adorgebouw. In overleg met dhr. Ruyten zullen we in het voorjaar van 1999 nog vier middagen de tuinen van de cursisten bezoeken. Het bezoeken van de tuinen en het ter beschikking stellen van uw tuin is echter niet ver plicht. De cursus is veelal praktijkgericht, al zullen we aan een beetje theorie niet ontkomen. Omdat de tuin bij veel mensen een zaak is van u zowel als van uw partner, mag ook hij aan deze cursus deelne men. Wilt u nog wel even doorgeven als uw partner ook interesse heeft voor deze cursus. De inhoud van de cursus is als volgt: les Iintroductie met uitleg over het maken van een plattegrond; les 2: plat- fegrond bespreken; les 3: takken uit uw tuin meenemen en bespreken: les 4:- snoeien: les 5: grond en bemesting: les 6: combinatie borders; les 7: bomen en struiken. Wilt u het cursusgeld op de eerste les voldoen. Wilt u zich nog opgeven, reageer dan snel. Neem voor I aug. contact op met Maria Wilms, tel. 583043. Op het OLS te Kinrooi behaalde Tamboermaitre Hay Volleberg een gedeelde derde prijs. Vanavond, donderdagavond oefe nen schieten om 19.30 uur op de schuttersweide. Zaterdag 18 juli is het kampioen schap van het Zandakker Gilde St. Jan. aanvang 14.00 uur op de schut tersweide. Als de strijd niet is gestre den gaan wij op zondag 19 juli hier mee door. Hoe laat deze wedstrijd begint wordt nog bekend gemaakt. Maandag 20 juli wordt er een alge mene ledenvergadering gehouden in het gildehuis café Klomp, aanvang 20.00 uur. In de maand augustus wordt er geen bestuursvergadering en geen leden vergadering gehouden in verband met de vakantieperiode. Ronny Goossens is de nieuwe koning van het Sl. Theobaldusgilde in Overloon. Er waren 203 schoten nodig om de houten vogel naar beneden te halen en Ronny Goossens te kronen tot nieuwe koning. Bij de overige gildele- den was het José Vogelsangs die met het 131 e schot de laatste resten van de vogel naar beneden haalde. Het jeugdschieten werd gewonnen door Wendy Arts. Hiervoor waren 63 schoten nodig. De strijd om de publieks vogel leverde winst op voor Sandra van Veghel die met het 16Ie schot doeltreffend bleek te zijn. Tijdens hel jaarlijkse koningsschieten werden twee leden vanhet St. Theobaldusgilde gehuldigd. Piet Beckers en Martien Hendriks werden in het zonnetje gezet omdat zij respectie velijk 25 en 12,5 jaar lid zijn van het gilde. Tevens werd bekendgemaakt dat mevrouw Bouwmans. vrouw van de burgemeester, de nieuwe beschermvrou we van het gilde wordt. De eerste OC voor de jeugd werd met veel animo verschoten. Eerste werd R. Philipsen. 2e C. Beerkens en 3e S. Robben. De aflevering van de senioren werd gewonnen door R. v.d. Veer. 2e M. Hendriks en 3e M. Philipsen. Tijdens de short-metric van Grashoek werden ereplaatsen behaald. Bij de jeugd werd N. v.d. Veer Ie op de 50-30 meter. Bij de 25-18 meter veroverde M. Hendriks de Ie plaats. Het voorbije weekend werden de Limburgse kampioenschappen voor korpsen gehouden. Diana I behaalde een 8e plaats en Diana 2 een 7e. Donderdag OC koppel. Dizzy Jazzdance Het was de eerste keer dat Dizzy Jazzdance een presentatie gaf in de sporthal. Geen voorstelling zoals andere jaren in de schouwburg, met elke keer een ander thema, decor en kleding. Een presentatie met allerlei verschillende dansen. Op totaal verschillende muziek en in diverse dansstijlen. Nee een demonstratie mocht je het niet noemen aldus vele verschillende reacties van het publiek. Het is toch wel een echte show geworden. Midden voor de tribune werd een decor opgebouwd en licht- en geluidsin stallaties. Deze maakten van de grote sporthal een sfeervol theater. De specta culaire belichting en Euro Pa uit Geysteren maakte sommige dansen tot een spectaculaire show. Beneden rond het podium konden alle deelnemende dansers ook meekijken naar hun collega dansers. Dit maakte de sfeer beneden extra gezellig. De jongste danseresjes vonden de grote danseres sen geweldig. En de grotere dansers vonden de kinderen lief en ontroerend en zagen talent genoeg. De show werd swingend geopend door alle selectiegroepen op het num mer Jiggi van Will Smith, waarna Willy Voesten en Rob van Lieshout hun ope ningspresentatie hielden. Jong en ouder talent werd afgewisseld door snelle en langzame muziek, strakke snelle dansen werden afgewisseld met mooie langza me dansen. Dance yourself Dizzy bood het publiek een gevarieerd programma dat leuk werd aangekleed door Willy en Rob met hun aankondiging op rijm en hun grappen op het toneel. Voor de dansers zelf was het ontzet tend leuk om zelf op te treden en ook de andere dansen te kunnen zien. Een mooiere afsluiting van het schooljaar hadden wij ons niet kunnen wensen. De Mountain-Bike specialist in uw regio SCHUHMACHER BIKE SPORT LEUNEN Ja ook in de zomer kun je mountain- biken bij de Mudhunters. We fietsen bijna het hele jaar. Alleen de maand augustus is rustmaand. Bij de Mudhunters kun je trainen en tourtoch ten rijden en dat alles op het niveau van je eigen kunrien. C/p deze manier zit je altijd bij mensen van dezelfde snelheid. Juist hierom is het fietsen binnen de Mudhunters een sport die voor iedereen geschikt is. Onze leden zijn tussen de 13 en 54 jaar jong, de één komt voor de sport en de ander komt voor de sportieve ontspanning, Dit gaat prima samen. Binnenkort gaan we beginnen met het definitief uitzetten van de Aib- route Venray als je hieraan wil mee werken meld dit dan bij Herman. Op deze manier komen er geleidelijk aan Atb-routes rond heel Venray. Op dinsdag tijdens de avondtraining blijven we in de buurt van Venray en op zondag tijdens een tocht of training gaan we beurtelings wal verder weg. Wat doen de Mudhunters eigenlijk verder nog? Regelmatig bezoeken van regionale tourtochten. Het af en toe bezoeken van wedstrijden. En natuur lijk ook een weekend weg in September. En dat alles in de erg mooie en unieke verenigingskleding. Wil je een keer mee wil doen? Dat kan. Er is voor iedereen wel een plekje bin nen onze vereniging, voor de fanatieke rijders maar zeker ook voor degenen die minder vaak komen of niet snel gaan. Iedereen is welkom. Zolang je maar een Atb en een helm hebt. Programma komende weken Zondag 19 juni vertrek 8.00 uur voor training in omgeving Groesbeek en Milsbeek. Dinsdag 21 juni vertrek 19.00 uur voor avondtraining, techniek en interval. Zondag 26 juni vertrek 9.00 uur voor laatste training voor de zomerstop. Omgeving Venray Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar één van de trainingen/li' bel met Piet Dupont, tel. 589880. Één maand gratis uitpro beren. Op de druilerige zondag 12 juli gin gen onze ponyruiters naar Horst voor hun derde en tevens laatste selectiewed strijd en onze 'grote' ruiters brachten een bezoek aan Roggel. Pony's Horst Afdelingsdressuur: 4-tal klasse M een mooie ie plaats met I35p; 4-tal klasse L 5e met I06p. Individueel dressuur: Evan v. Ooi. Hapollo. DM2. 4e met 159p: Ingrid Arts, King A behaalde met 157p haar eerste winstpunt in de klasse DE M2. Simone v. Ooi. Rowan DL. 3e met I64p; Jngrid Willems. Robby, DL, 4e met I67p: Rianne Schellekens, Boyke, BB. 2e met l68p;.Susanne Versieyen. Sandra. DB eveneens 2e met I67p. Springen: Rick Janssen, Tarzan. BLeen mooie 2e plaats. Begeleidingsspel: Jim v. Schijndel. Shadow, spel C een Ie plaats; Ellen v. Dijck, Carola, spel C 2e, Roy Swinkels. Eudurina, spel C 4e; Jolanda Willems, Jordy. spel B 6e. Tot slot won onze vereniging de eerste prijs voor de best verzorgde zadelplaats. Paarden Roggel Monique v. Dijck. Julioso. M2 een mooie Ie plaats met 163p: Ton Arts. Kelly. L. 4e met I68p: Helga Witzel. Jana, L, 5e met I63p. Het viertal klasse L behaalde een 3e plaats met 124p. A.s. zaterdag gaan onze ponyruiters naar Grubbenvorst. zondag de paarden. Programma Zaterdag 18 juli: Derde Jeugdkoning op de Ballonzuil. aanvang 14.30 uur. bij eenkomst 14.00 uur. Woensdag 22 juli: Onderling op de Ballonzuil. Uitslagen: Onderling Ballonzuil: I. G. Robben; 2. L. v.d. Hoogenhof. 3 J v.d. Heuvel: 4. C. Peeters: 5. A. v. Mill. Vergunningen Bij H. Hendriks. Past. v.d. Gaetstr. 48 Venray of Dierengilde Van Grootel. Stationsweg 21 Venray. Vanaf heden ook jaar- en maandver- gunningen verkrijgbaar voor de Ballonzuil. plus week- en dagvergun ningen. Voor verdere inlichtingen en opgaven voor wedstrijden kunt u terecht bij secr. H. Hendriks, tel. 0478-582994. Klein maar tljn. dat is een van de mot to's van loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vin den in hun gezamenlijke passie. Het hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezondheid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Naast gezelligheid wordt er ook gewerkt aan het algemene loopvermogen. Iets waardoor mensen het bijvoorbeeld gemakkelijker hebben om wat gewicht kwijt te raken. We vinden elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is het een interval met korte herhalingen en de andere keer zijn de herhalingen acht tot vijftien honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieuwelingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen program ma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtraining. Door deze duurtraining zijn twee leden nu bezig met de voorbereiding voor een halve marathon, deze 21.1 km zal gelopen worden in komend week end. Jongens succes ermee en denk eraan; uitlopen is het belangrijkste. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15.tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier". Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier". Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank". Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis mee trainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bel len met Piet Dupont. telefoon 589880. Jeugd: Kindstand Zomerkoning I. Jim Voesten. 590 cm; 2. Peter Lanaenkamp. 360 cm; 3. Layla Voesten. 325 cm; 4. Ron Cox 309 cm; 5. Niels Claessens. 6e wedstrijd Pickercompetitie: A-klasse. I. Marl v.d. Ven: 2. Wiel Verhaegh: 3. Peter Cuppen. B-klasse: I. Jan Sanders: 2. Ton Deenen: 3. Peter Gerrats. Bij een wedstrijd voor de King of Clubs aan het Ketelmeer wist André Gooren zich te plaatsen voor de eindwedstrijd te Ierland. Programma Senioren: Zaterdag 18 juli: Onderlinge wedstrijd aan de vijver: bijeenkomst om 12.30 uur.. Zondag 19 juli: Jubileumactiviteiten aan de Kasteelse bossen te Horst, herope ning van de vij vei. Vergunningen 1998 Vergunningen zijn ook verkrijgbaar bij H Theeuwen, de Houskuilstraat 38 en Dierenspeciaalzaak Liagro, Brugstraat te Wanssum en bij Hengelsport Van Grootel aan de Stationsweg 21 te Venray. Dag- en Weekvergunningen voor de vis vijver 't Wanssums Ven zijn verkrijg baar bij Shell tankstation en Dierenspeciaalzaak Liagro. Brugstraat te Wanssum en bij Hengelsport Van Grootel, Stationsweg 21 Venray. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478.-587606 Zomeravondcompetitie Donderdag 16 juli wordt in café De Piëlhaas de derde wedstrijd van de zomeravondcompetitie gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich lot 19.45 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. De wedstrijd begint uiterlijk om 20.00 uur. De volgende wedstrijd is op don derdag 30 juli. De uilslag van het whiskeydarten van zaterdag 11 juli: Winnaarsronde: John Collet. Peter Wijnhoven. Nico Thissen, Giel Ronken. Huub v. Eyck. Albert Moorrees. Pascal Janssen. Anny Xhofleer. Verliezersronde: Theo Giesberts. Piet Xhofleer. Jos Heesen. Björn Cleven. Coby Janssen. Lou Janssen. Anches Naranjo, Joh. v. Soest. en beslis dan over een abonnement op Stuur onderstaande bon op naar Rabobank Venray-Oostrum, Antwoordnummer 1001. 580-0 VB Venray of haal de start CD-rom bij uw eigen Rabobank. Ja, stuur mij de gratis CD-rom zodat ik tien uur gratis kan internetten naam: adres: postcode: telefoon: emailadres: woonplaats: TrefPunt. vertrouwd terrein op Internet TrefPunt Peel&Maas Trefpunt Peel en Maas is een initiatief van de lokale banken en van den Munckhof b.v.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 13