'Dance yourself Dizzy' Voorlichtingsavond voor mensen met fobieën en dwangstoornis Intratuin maakt decoratieve luizenpotten Venray's Mannenkoor Aostrumse zang- kompeneej Ars Musica De Bandelieren Tomorrow People Confetti Koor Chrisko Ouderenkoor Crescendo Koninklijke Harmonie Euterpe MMSK St. Petrus Banden Zangers van St. Frans Wijkcentrum De Kiosk Jeugd vereniging De Springplank Nieuwe shirts Springplank UW Jeugdnatuur wacht Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Venray LVB Oostrum H.S.V. De Roerdomp Loopgroep De Barrier Gespreks groepen en themabijeen komsten Informatie Synthese Ouderenwerk Venray Kenteken graveren en gratis autoruit- reparatie PEEL EN MAAS donderdag 9 juli 1998 - Pagina 15 Jaarafsluiting Dizzy Jazzdance in De Wetteling Repetitie: Donderdag 9 juli: 19.30 uur repelilie tenor I tenor 2; 20.00 uur repetitie voor hel gehele koor. Donderdag I (S juli: 19.30 uur repetitie I voor bariton en bas: 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Donderdag 23 juli: Laatste repetitie voor de VMK-vakantie. 19.30 uur repe titie tenor I tenor 2, 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Na afloop Kwartaalloepen! I Donderdag 20 aug.: Eerste repetitie na I de VMK-vakantie. 19.30 uur repetitie voor bariton en bas; 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Evenementen Donderdag 23 juli: Kwartaaltoepen na aflooprepetilie. Afmelden bij Justien Janssen, tel. 512610 tussen 18.30 en 19.00 uur. Oud papier kunt u afleveren bij de i VMK-container aan de Molenhofweg (de weg tegenover de voormalige zui- vel fabriek, staat aangegeven). De Aostrumse Zangkompeneej is een j gezellig maar serieus repeterend man- nenkoor. Wij repeteren elke dinsdag- l avond vanaf 21.00 uur in de zaal van het I Allemanscafé in Oostrum Optredens 14juli: Laatste repetitie voorde vakan tie. 27 aug.: Concert in Het Schuttersveld. I 8 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. 17 okt.: Concert in Siebengewald. 18 okt.: Concert in Arcen. Inlichtingen of afmeldingen bij Frank I Ritmeyer, tel. 584565. Groot Vocaal Ensemble Dinsdag 7 juli: Repetitie van 20.00 tot 22.15 uur in de Opmaat. Oostsingel 37. Agenda 21 juli: Laatste repetitie voor de vakan tie (activiteit). 8 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. 19 sept.: Om 19.00 uur dialectmis in de Grote Kerk. Indien u verhinderd bent dan gelieve u zich af te melden bij: Gert Vermeulen, tel. 0478-502652 (bij voorkeur tussen 18.00 en 19.00 uur) Oud papier kunt u deponeren in de container bij De la Roy. Gasstraat 6. Zingt u graag? Wilt u eens meezin gen? Informatie geeft u graag Gert Vermeulen. Elsterendijk 9. 5855 AT Well. tel. 0478-502652 Kinderkoor We hebben onze laatste repetitie gehad. We hopen jullie weer te zien op de eer ste repetitie na de vakantie: maandag 14 sept. Jeugdkoor Zaterdag II juli: Viering voor jongeren: wij zijn om 18.30 uur in het zaaltje. Dinsdag 14 juli: Afsluiting, we zijn om 19.00 uur bij Joke voor de barbecue! Nieuwe koorleden Jongelui die graag zingen in een jeugdkoor met leeftijden vanaf 11 tot 25 jaar zijn welkom op onze inlooprepeti tie. Wij zijn een enthousiaste groep, die plezier in zingen belangrijk vinden, maar ook streven naar een goed koorge luid. Heb je interesse? Bel dan even met José Kusters, tel. 585083. Close Harmony Group Woensdag 15 juli: Koorrepetitie om 20.1.5 uur in de Galmhut. Afmelden bij Gerti: tel. 631.306. Voor informatie: Nelly Steegh, tel. 586821. Maandag 13 juli: Geen repetitie. Zaterdag 18 juli: Opluistering H. Mis Vredeskerk. aanvang 19.15 uur. Dinsdag 28 juli: Opluistering 50-jarige huwelijksmis in de Vredeskerk, aanvang 14.00 uur. S.v.p. een kwartier vóór iedere uitvoe ring aanwezig, bij verhindering s.v.p. tijdig afmelden. Ons koor Chrisko bestaat uit een klei ne enthousiaste groep jonge dames. We zingen in zowel Vredes- als Paterskerk en af en toe bij instellingen. We hebben een afwisselend repertoire en een gezel lige koffiepauze. Wie heeft er tijd en zin om op de maandagavond van 19.30- 21.00 uur met ons mee te repeleren. We oefenen in het parochiezaaltje aan de Whistlerstraat la. Voor meer informa tie: Marly Driessen. tel. 588176 of Norma Ansinger. tel. 0478-585234. Programma juni De repetitie van deze week is komen te vervallen. Toch wacht ons in het weekend weer een dubbel optreden. Zaterdag 11 juli om 18.00 uur week endviering in de Paterskerk. De leden worden om 17.45 uur in de kerk ver wacht. Niet in uniform. Zondag 12 juli: Eucharistieviering in het St. Vincentiushuis. Samen met het huiskoor zullen we er een mooie muzi kale viering van maken. Aanvang 11.15 uur. De leden van Crescendo worden om 11.00 uur in de zaal verwacht aan de Heuvelstraat. Volg het bord goederen ontvangst, dus niet via de hoofdingeng, en het wijst zich vanzelf. Deze keer tre den we op in uniform. Donderdag 31 juli verzorgt Crescendo een ontspanningsavond in het Schuttersveld voor alle bewoners. Tijd: 19.30 tot 21.30 uur. Volgende week woensdag weer repe titie om 18.00 uur in hel Schuttersveld. De laatste woensdag van juli en de eerste en tweede woensdag van aug. is er geen repetitie i.v.m. vakantie. Harmonieorkest Donderdag 9 en 16 juli: 20.00 uur repe titie. Afmelden: J. Raedts, tel. 550168. Agenda: 23 juli: Laatste repetitie voorde vakan tie. 3 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. September: Dodenherdenking Engels kerkhof. 4 okt.: Gemeentetoernooi. 7 no v.: Proms. Jeugdorkest Donderdag 9en 16 juni' 18.45 uur repe titie. Afmelden: P. Noten. tel. 587858. Agenda: 16 juli: Laatste repetitie voor de vakan tie. 10 sept.: Eerste repetitie na de vakantie. 4 okt.: Gemeentetoernooi 21 dec.: Kerst-in. Drumband Maandag 13 en 20 juni: 20.00 uur repe titie. Afmelden: Dorien van der Giessen. tel. 589317. Agenda: Jeugdopleiding volgens afspraak. 4 okt.: Gemeentetoernooi. 7 nov.: Proms. Bestuur 11 juli Promscommissie 11.00 uur Thomassen Interieurs; 21 sept. AB. Majorette-opleiding Repetitie op woensdag: majorettengroep team A van 17.45 tot 18.45 uur en team B van 18.30 tot 19.30 uur. Tamboerkorps Repetitie op woensdag en zondag vol gens rooster. Opleidingsorkest Repetitie op woensdag van 18.45 tot 19.30 uur. Verdere ondersteuningslessen volgens rooster. Muziekkorps Repetities Qp woensdag van 19.30 lot 21.30 uur en zondags van 10.30 tot 12.00 uur. Bij goed weer wordt er 's zondags gerepeteerd voor de taptoe- show! :Optredens: Zaterdag 19 sept.: Peelland Taptoe in Deurne. Zondag 4 okt.: Deelname aan hel Gemeentelijk Muziektoernooi. Zondag 29 nov.: Limburgse kampioen schappen in de Wetteling te Venray. Overige korpsactiviteiten: De laatste repetitie vóór de vakantie is op woensdag 22 juli. de eerste repetitie na de vakantie is op zondag 30 augustus. Helpen met kienen: Maandag 13 juli: lam. Hanen: woensdag 15 juli: fam. Hodzelmans; maandag 20 juli: fam. De Hoog; woensdag 22 juli: fam. Van Houdt. Afmeldingen: Bij verhindering dienen alle leden van het jeugd- en muziekkorps zich af te melden bij de korpsleiding, bij voorkeur mondeling, tel. 511647. of uiterlijk lot een halfuur voor aanvang van de repeti tie in De Opmaat, tel. 513593. Majorelten melden zich mondeling af bij de betreffende begeleiding. Vrijdag 10 juli: Om 19.00 uur repetitie sopranen en alten: om 19.30 uur repeti tie voor het hele koor. Zaterdag II juli: Tussen 10.00 tot 12.00 uur inleveren oud papier bij de papier- container bij Eurodump aan de Nieuwhuisweg; om 19.30 uur repetitie Promo-koor. Dinsdag 14 juli: Om 19.00 uur repelilie sopranen en alten. Donderdag 9 juli: I9.30u Zomeravond- bridge; 20.00u Vergadering SOAV. Maandag 13 juli: I9.30u Vergadering Wijkplatform; I9.30u Fobiegroep. Dinsdag !4juli: lO.OOu Beweging voor Ouderen: I9.00u Balans slankcursus: 20.00u Sjoelclub Magnifique. Woensdag 15 juli: 20.00 uur Sjoelen "de Schuivers". Donderdag 2 juli (vanavond): 'Vuur water-spons' voor de kinderen van de groep 5 en 6. We spelen dit in de bossen, waar vroeger het zwembad lag. We gaan met de fiets, breng deze dus mee. We vertrekken om 18.30 uur en zijn om 20.00 uur weer terug. De uitslag van het afgelopen donderdag gehouden mini-golftoernooi: 1. Tom Barents 35 slagen: 2. Tineke Nabben 37 en 3. Kim v.d. Putten 49. Eveneens op donderdag evaluatieverga dering Rollebol'98 in Arcen. De verga dering begint om 19.30 uur. Onze dele gatie vertrekt om 19.00 uur. Zaterdag 11 juli: Buitendag. We vertrek ken om 10.00 uur met de bus. Kinderen die een abonnement hebben voor 'Hemelrijk' worden verzocht deze mee te brengen. Bij mooi weer ook zwem spullen en handdoek meenemen. We zijn rond 17.00 uur weer terug. Voorwaarde om mee te mogen is wel dat de bijdrage van ƒ5.- betaald moet zijn. De ouders die bereid waren om eventu eel te rijden worden bedankt voor hun spontane reactie. Maandag 13 juli: We gaan met de kinde ren van de groepen 3 en 4 op bezoek bij de politie. Zorg datje om 18.15 uur op de club bent. We hopen dat iedereen zich gedraagt. Het zou jammer zijn als we met minder mensen terug komen. Dinsdag 14 juli: Club voor de jeugd van de groepen 7 en 8. plus de schoolverla ters. Van 18.30 tot 20.00 uur gaan we knutselen met papier. Ook op dinsdag bijeenkomst van de werkgroep 'Opening nieuw seizoen'. Aanvang 19.30 uur bij Yvonne. Tijdens Rollebol'98 in Arcen vond de introductie plaats van het nieuwe Springplankshirt. Hel rode shirt heeft een zwarte opdruk. Het stelt een clown tje voor, dat opspringt van een spring plank, die gevormd wordt door de woor den Springplank Venray. Het ontwerp is van een eigen werkgroep. De gelden hiervoor zijn destijds ver gaard tijdens de receptie, die werd gehouden vanwege het 25-jarige bestaan. De shirtjes worden in eigen beheer gehouden en gedragen tijdens de grote buitengewone activiteiten. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Hallo Jeugdnatuurwachters. Dit wordt ons laatste artikeltje in Peel en Maas voordat we met de vakantieperiode gaan beginnen. Op dit moment hebben we nog ons Vlijtig Liesje-actie. Bij'een juis te verzorging staat deze nu volop in bloei en je kunt de bloem mee naar school nemen om deze te laten beoorde len. Je kunt hiermee 1. 2 of 3 stempels verdienen. Blijf de bloem goed verzor gen, want dan kun je er nog verschillen de maanden van genieten. Verder hebben we nog onze zonne- bloemaclie. Blijf deze ook goed verzor gen en in augustus zullen we de wed strijd, wie de hoogste zonnebloem heeft, gaan starten. Laat ook in de vakantietijd zien datje Jeugdnatuurwachter bent! Algelopen zondag heeft onze schutte rij deelgenomen aan het Oud Limburgs Schuttersfeest te Kinrooi, België. Door de slechte weersomstandigheden was het schieten voor vele schutterijen zeer moeilijk. Zoo ook voor het zestal van onze schutterij. Zij behaalden slechts 17 punten. Tijdens de marswedstrijden behaalde het muziekkorps een eerste prijs. Donderdagavond oefenen schieten om 19.30 uur op de schuttersweide. Zondag 12 juli oefenen schieten op de schuttersweide. aanvang 10.30 uur. Zaterdag 18 juli kampioenschap van het Zandakker Gilde St. Jan, aanvang 14.00 uur. Als de strijd niet is gestreden gaan wij op zondag 19 juli hiermee door. Op zondagmiddag 12 juli geven de leerlingen van Dizzy Jazzdance een demonstratie van hun nieuwste dansen in sporthal De Wetteling- De eerste vier maanden van dit schooljaar hebben we keihard gewerkt om van onze show Miseria in de schouwburg een succes te maken. Na de kerstvakantie konden we het een beetje rustiger aan gaan doen. Genoeg tijd voor oefeningen, lekker dansen en af en toe een beetje kletsen of een spel doen. Toch begon het bij iedereen weer snel te kriebelen, jam mer dat de show altijd zo snel voorbij is! En eigenlijk is dans bij uitstek een sport om te demonstreren. Je werkt met een hele groep een tijdlang aan een combinatie en als die combinatie ofwel dans dan eindelijk af is is het gewoon ontzettend leuk om die dans aan ande ren te tonen. Vandaar dat rond Pasen hel idee ontstond om het schooljaar af Dinsdag 14 juli is de jaarlijkse fiets tocht. We vertrekken om 09.00 uur bij de Rabobank naar Twisteden (Duitsland). Hier bezoeken we het Niederrheinpark Plantaria. Een bloe menzee van zomerbloemen en struiken, bonte papegaaien en prachtige fazanten. De fietstocht is ongeveer 45 km. en de thuiskomst is circa 18.00 uur. De kosten bedragen: entree park ƒ10,- koffie en vlaai (onderweg) ƒ6,- en picknick ƒ7.-; totaal ƒ23,-. Eigen bijdra ge ƒ20,-. Opgave lol 10 juli bij B. Direks, tel. 581096. Programma Zaterdag 11 juli: Jubileum koppel Grubbenvorst op de vijver. Zondag 12 juli: Ind. op de Maas met de pieker. Woensdag 15 juli: Onderling op de Ballonzuil. Uitslagen: Venray-Vierlingsbeek; I. J. v.d. Heuvel; 2. A. de Klein: 3. L. v.d. Hoogenhof. Totaal uitslag: I. A. v. Mill: 2. L. v.d. Hoogenhof: 3. G. Robben; 4. P. v.d. Broek: 5. M. Janssen; 6. J. v.d. Heuvel. Uitslagen H. v.d. Heuvel Beker jeugd: I. Nick Tunissen 206 cm: 2. Frank Bexkens 140 cm; 3. Jeroen Sanders 112 cm; 4. Rolf de Graaf 103 cm; 5. Leon Brouwer 84 cm. Vergunningen Bij H. Hendriks, past. v.d. Gaetstr. 48 Venray of dierengilde v. Grootel, Stationsweg 21 Venray Voor verdere inlichtingen en opgaven voor wedstrijden kunt u terecht bij secr. H. Hendriks, tel. 0478-582994. Nu is de tijd om aan te sluiten bij Loopgroep de Barrier, met nog de hele zomer voor de boeg kun je wennen bin nen deze kleine en gezellige groep. We lopen in deze tijd alleen in het bos. Dit is vooral voor de beginnende loper goed omdat de demping van de bosgrond de gewrichten niet zo zwaar belast. Voorde rest is het goed toeven bij loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fanatieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun gezamen lijke passie. Hel hardlopen. Voor de een is de drijfveer om iets aan de gezond heid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Toch vinden we elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is liet een interval met kort her halingen en de andere keer zijn de her halingen zes tot twaalf honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieu welingen gaat dit altijd gemakkelijk. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtrai- ning. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 lot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meetrai nen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kunt je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. te sluiten met een demon. De sporthal wordt voor deze gele genheid omgebouwd tot een soort theater. De dansen worden spectaculair aangelicht door Euro PA uil Geysteren en tussendoor zorgen Willy Voesten en Rob van Lieshout (Oewie) voor een vrolijke presentatie. De leerlingen van Dizzy Jazzdance laten hun nieuwste dansen zien. De demo omvat verschillende stijlen van de moderne jazzdans, van kinderjazz, traditionele jazz tot modern jazz met invloeden van hip hop. streetdance en afrojazz. Er is ook een demonstratie stepaerobic. Iedereen is van harte wel kom op zondag 12 juli om 13.30 uur of om 15.30. Toegangskaarten (a 7,50) zijn ver krijgbaar aan de ingang of telefonisch reserveren bij Wil ma Keyzers, tel. 511845 of Esther Visser, tel. 642647. Intratuin demonstreert zaterdag 11 juli hoe u decoiatieve luizenpotten kunt maken. Luizenpotten zijn natuurlijke bestrijdingsmiddelen tegen luizen. Een luizenpot kunt u tussen uw tuinrozen zetten. In het stro. onderin de pot. krui pen oorwurmen. Deze oorwurmen gaan 's nacht op jacht om de luizen, die in uw rozen zitten, op te eten. U kunt een lui zenpot heel gemakkelijk maken door een terracottapot op zijn kop op een bamboestok te zetten. In de pot doet u stro, waar de oorwurmen op af komen. Maar het is natuurlijk leuken om de lui- PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Fiom Noord- en Midden-Limburg organiseert in het najaar van 1998 weer gespreksgroepen en themabijeenkom sten. Onder andere groep voor jonge moeders van 15 lot 23 jaar: groep voor aanstaande jonge moeders van 15 tot 23 jaar: groep voor vrouwen met incest- en seksueel geweldservaringen; groep voor mannelijke partners van vrouwen die seksueel misbruikt zijn; groep voor vrouwen met geweldservaringen; groe pen voor alleenstaande moeders in de bijstand: themabijeenkomsten voor vrouwen en mannen die ongewenst kin derloos en in behandeling zijn. Al deze groepen en themabijeenkom sten starten in september of oktober 1998. Mocht u over een (of meerdere) van deze groepen informatie willen, neemt u dan contact op met Fiom Noord- en Midden-Limburg. Goltziusstraal 12. 5911 AV Venlo, tel. 077-3548507. Op donderdagavond 16 juli zal in wijkcentrum De Kiosk, Brukske I in Venray een voorlichtingsavond wor den gehouden over fobieën en dwangstoornis. De voorlichtingsavond wordt geor ganiseerd door de Stichting voor men sen met fobieën. Tijdens deze bijeen komst wordt aandacht besteed aan normale angst, angstklachten, behan deling van angstklachten en zelfhulp groepen voor mensen met fobieën. De avond is bedoeld voor mensen met angstklachten, hun familie en overige belangstellenden. De avond duur van 19.30 tot 22.00 uur. De toegang is gratis. Angst Misschien bent u wel een van de vele duizenden Nederlanders met angst die zich richt op dingen of situ aties. die normaal gezien geen angst hoeven op te roepen. Deze angsten blijken vaak door de tijd heen verwor ven te zijn. Men kan hierbij spreken van 'aanleren', dè angst kan ook weer worden afgeleerd! Veel voorkomende fobieën zijn: straatvrees, sociale fobie (coniac- tangst, bloosangst, triIfobïe). hypo chondrie (ziektevrees), smetvrees (poetsdwang, wasdrang) en controle- dwang. Vaak raken mensen met een fobie in een isolement en durven niet over hun angsten te praten. Behandeling Een doeltreffende behandeling van angstklachten houdt altijd in dat men zenpot leuk aan te kleden, zodat de pot een eyecatcher in de tuin wordt. Tijdens deze demonstratiedag geven de demonstrateurs van Intratuin ideeën om een luizenpot zo decoratief mogelijk te maken. Ook kunt u stap-voor-stap mee kijken hoe een luizenpot wordt gemaakt. Natuurlijk treft u bij het gtoe- ne warenhuis ook alle materialen, die nodig zijn om de luizenpot te maken, aan. Met de opgedane ervaring en de gratis Intratip, die voor u klaar ligt. kunt u thuis meteen aan de slag gaan met uw eigen luizenpot. Gedurende de verbouwing van de Kemphaan vinden vanaf 13 juli tot eind december de spreekuren van hel oude renwerk plaats in De Clockert. Bergweg 4 te Venray. Op het gebied van wonen, zorg en welzijn kunnen wij u persoon lijk te woord staan tijdens de spreek uren. Deze vinden plaats op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00 lot 10.30 uur, kamer 31 begane grond. Telefonisch zijn wij dagelijks bereik baar onder nummer 0478-586245. Auto vernield Een 39-jarige inwoner van Vierlingsbeek deed aangifte van het bekrassen van zijn aan de Grotestraat geparkeerde auto. De vernieling vond plaats in de nacht van vrijdag op zaterdag. Reegeit op rijbaan De politie kreeg zaterdag om 19.00 uur een melding binnen dal er een ree liep op de rijbaan van de Brugpas in het Veulen, lil afwach ting van de komst van de eigenaar werd de reegeit in een weide gedre ven. geleidelijk juist die dingen weer moet gaan doen waar men bang voor is. Dit gaat natuurlijk niet eenvoudig. Men kan hierbij begeleiding krijgen via het RIAGG, de polikliniek psychiatrie van een ziekenhuis en in Limburg ook via de Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën. Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën In 1987 richtte een ex-fobicus de Stichting Zelfhulpgroepen voor men sen met fobieën op omdat zij tijdens haar genezingsproces het contact en de steun van lotgenoten zo had gemist. De Stichting Zelfhulpgroepen voor mensen met fobieën heeft inmid dels groepen in de meest centraal gelegen plaatsen in Limburg, waar mensen eens per twee weken bij elkaar komen onder begeleiding van een ex-fobicus. In deze zelfhulpgroepen kunnen mensen met fobieën praten over hun angsten en leren - vooral van elkaar - hoe zij hun problemen kunnen over winnen. Dit gaat door middel van opdrachten die men zichzelf geeft en waarmee men probeert stapje voor stapje de grenzen te verleggen. Ademhalingsoefeningen, positief den ken en motiveren van elkaar zijn belangrijke aspecten van de bijeen komsten. Het accent ligt op zelfwerk zaamheid, men krijgt daarbij steun van de groepsleden, het zijn dan ook doe-groepen en geen praatgroepen. Vooral het lotgenotencontact blijkt een heilzame factor. Samen op weg om de fobie te lijf te gaan. Sprekers Sprekers op de voorlichtingsavond zijn drs. R. Hoekstra (psycholoog, werkzaam op de Rijksuniversiteit Limburg) en de voorzitter van de Slichting Zelfhulpgroepen voor men sen met fobieën. Verder spreken een aantal mensen die aan de groepen deelnemen of dat hebben gedaan. Daarna is er gelegenheid tot het stel len van vragen. Informatie Voor nadere inlichtingen over de informatieavond kan men bellen met de volgende telefoonnummers: 0478- 584507 of 580633. Jaarlijks worden duizenden auto's gestolen. Niet alleen nieuwe, maar ook oudere modellen zijn door de verbeterde techniek zeer interessant voor autodie ven. Een groot gedeelte wordt van valse kentekenplaten voorzien en verder ver handeld. Met een kentekennummer in alle ruilen is een auto een stuk minder interessant voor diefstal, men zou nu ook alle ruiten moeten vervangen; een kostbare en tijdrovende zaak voor een autodief. Voor slechts ƒ25,- per auto worden alle ruiten voorzien van een kenteken nummer (kleine letters en onuitwisbaar). Alle ruiten in vijf minuten. Deze metho de wordt aanbevolen door o.a. verzeke ringsmaatschappijen, politie en ANWB. Sterretje in uw voorruit? Naast het graveren kunt u er ook uw voorruit laten repareren, als u door steenslag een kleine beschadiging in uw voorruit heeft en u bent minimaal WA extra verzekerd dan kunt u dit geheel kosteloos laten repareren. Door een kleine ruitreparatie d.m.v. een harsinjectie wordt verder scheuren van het sterretje voorkomen. Uw ruit krijgt weer zijn oorspronkelijke sterkte terug. Nedglass zorgt voor de gehele afwikkeling met uw verzekering, u hoeft dus niets te doen. U kunt zonder afspraak terecht bij de blauwe reclamestand, u kunt erop wach ten. Vrijdag 10 en zaterdag 11 juli op de parkeerplaats nabij conferentieoord De Witte Hoeve in Venray van 10.00 tot 17.30 uur. TrefPunt helpt ondernemers op Internet Als ondernemer wilt u graag op Internet. Uw klanten moeten uw bedrijf dan wel snel en eenvoudig kunnen vinden. En u wilt zeker zijn van bezoek. Zonder hoge kosten. Dat kan. TrefPunt biedt ondernemers een toplocatie op Internet. Want TrefPunt combineert presentaties van ondernemingen met actuele lokale en regionale informatie over onder meer sport, cultuur en gemeentelijke activiteiten. Een levendige afspiegeling van uw eigen stad of regio op Internet, waar u zich als ondernemer eenvoudig kunt vestigen. Zo ontsnapt u niet aan de aandacht van klanten uit uw omgeving. O p v a l±£.jul£_ ji_r e s e a t a t i e_s U heeft de keuze uit tal van opvallende presentatievormen, waaronder winkels met betaalfunctie. Bezoekers van TrefPunt kun nen moeiteloos uw producten bezichtigen en kopen of nadere infor matie opvragen Maar TrefPunt kent meer voordelen. De huren zijn opmerkelijk laag. En u kunt uw presentatie moeiteloos zelf samen stellen en wijzigen. Tot slot: TrefPunt Is een initatief van de Rabobank. Dat maakt deskundige service vanzelfsprekend. TrefPunt. vertrouwd terrein op Internet Meer Informatie? Vul de bon In en stuur deze (zonder postzegel) naar. TrefPunt Peel&Maas. antwoordnummer 14, 5800 VB. Venray. U kunt ons ook bereiken via tel.: (0478) 58 27 27. fax: (0478) 51 09 16. e-malladres: peelenm@tref.nl i-ofPun moKrlljklmkn van IrviPiim TrefPunt Peel&Maas Tref, nl

Peel en Maas | 1998 | | pagina 15