Verkeersmaatregelen i.v.m. 'Ronde van Nederland' Hoorzitting milieustation Kap- vergunning Commissies wet milieubeheer PEEL EN MAAS donderdag 2 juli 1998 - Pagina 16 Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een tuinkamer/serre aan de Melisse I I te Venray tnv F.L.M. van Meijel, Melisse I I het bouwen van een tuinkamer aan de Randenrade 51 te Oostrum tnv J.H.J. Weijs, Randenrade 51 het plaatsen van een carport en wij zigen van deur/raam aan de Oostsingel 32g te Venray tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen, Jan Poelsweg la teYsselsteyn; het bouwen van een machineloods- werkplaats aan de Boterpot 7 te Merselo tnv Mts. W. Loonen- Michels, Boterpot 7; het veranderen van de stal/berging aan de Merseloseweg I66 te Merselo tnv C.J.G. van den Heuvel, Merseloseweg 166; het bouwen van 30 woningen aan het Jerusalemterrein (nabij Heuvelstraat/Gasstraat/Raadhuisstr aat) te Venray tnv Verhoeven Vastgoed. Postbus 67 te Venray; het veranderen van carport/garage in carport/berging aan de Sleutelboem 56 te Venray tnv R.C.J. van Enckevort, Sleutelbloem 56; het bouwen van een overkapping tegen de achtergevel aan de Smakterweg 31 te Venray tnv Penn Color International b.v., Handelstraat 20 te Boxmeer; het bouwen van een woning met garage aan de Pastoor Verheggenstraat te Castenray tnv Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk I 3 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Raedts Bouwbedrijf BV, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum voor een revisievergunning voor een uitbreiding/wijziging voor een timmerwerkplaats annex bouwbe drijf aan de Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum; - Maatschap Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning voor een legkippen- en opfokkippenbe- drijf aan de Ysselsteynseweg 59-61 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage /an 2 juli 1998 tot en met 30 juli 1998 n het gemeentehuis, Raadhuisstraat I :e Venray, op maandag van 09.00 uur :ot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur [balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630) kunnen de stukken obk op een ander tijdstip /vorden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode <an een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan lierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een feder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek- <ing tot het ontwerp van het besluit /an gedachten te wisselen hetzij tot iet mondeling inbrengen van beden- cingen daartegen. Mleen degenen die bedenkingen heb- jen ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te :ijn geweest, zijn later tot het instel- en van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van ie gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet nilieubeheer hebben verleend aan: PTT Telecom District Maastricht te Maastricht voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning voor een telefooncentrale aan de Prins Bernhardstraat 4 te Venray. 3e vergunningen worden onder >plegging van voorschriften en/of >eperkingen in het belang van de >escherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan- raag betrekking hebbende stukken ggen ter inzage van 2 juli 1998 tot 13 ugustus 1998 (6 weken) in het emeentehuis, Raadhuisstraat I te 'enray, op maandag van 09.00 uur tot 7.30 uur en op de overige werkda- en van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie 'ublieksdiensten). Op telefonische mevrouw B.E.G. Versteegen, Castelostraat 17 te Castenray; het uitbreiden van het eierlokaal aan de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn tnv Mts. Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. het veranderen/vergroten van de woning aan de Vogelwikke 10 te Venray tnv J.J.C. Schattevoet, Vogelwikke 10. het oprichten van skatevoorzienin- gen in Landweert (bij Fluitekruid) te Venray tnv B W Venray, Raadhuisstraat I te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het plaatsen van een dakkapel aan De Alden Weg 8 te Venray tnv J.H.J. afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechts praak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij v<<r deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldin gen zijn binnengekomen van: t.n.v. de heer Lucassen, Albionstraat 8b te Leunen voor het uitbreiden/wijzigen van een tankstation aan de Albionstraat 5 te Leunen; De meldingen kunnen worden inge zien van 2 juli 1998 tot en met 16 juli 1998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: -t.n.v. Maatschap Loonen-Michels, De Boterpot 7 te Merselo voor het oprichten van één of meer mestbas- sins aan De Boterpot 7 te Merselo; - t.n.v. W.M.L. Geurts, Lorbaan 9 te Veulen is een melding ontvangen op grond van het Besluit Melding melk- Poels, De Alden Weg 8; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Joke Smitstraat 29 te Venray tnv T.Tilakdharie.Joke Smitstraat 29. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het bouwen van een serre aan de St. Odastraat 36 te Venray tnv J.P.H. van Aerie, St. Odastraat 36; het bouwen van een serre/speelka mer aan de Wethouder Pubbenstraat 4 te Merslo tnv J.A.M.J. Martens, Wethouder Pubbenstraat 4; het aanbouwen van een tuinkamer aan de Zandbleek 48 te Venray tnv H.J.M.Arts, Zandbleek 48; het bouwen van een carport aan de Vossestaart 37 te Venray tnv E.G.O.M. Goumans,Vossestaart 37; het bouwen van een carport aan de Vossestaart 33 te Venray tnv J.S.P. Willems,Vossestaart 33; het bouwen van een carport aan de Vossestaart 35 te Venray tnv W.H.J. de Cock,Vossestaart 35; het uitbreiden van het eierlokaal aan rundveehouderijen aan de Lorbaan 9 te Veulen; - t.n.v. Mevr. Robben, Endepoel 10 te Merselo voor het oprichten van een propaantank aan de Endepoel 10 te Merselo. De meldingen kunnen worden inge zien van 2 juli 1998 tot en met 16 juli 1998 (2 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray, 2 juli 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De provincie Limburg houdt op donderdag 9 juli een hoorzitting over de oprichting van een milieustation aan de Plataanstraat. De bijeenkomst begint om 14.00 uur en vindt plaats in de raadszaal van het gemeentehuis in Venray. Zoals bekend heeft AVL plannen om op het terrein aan de Plataanstraat een milieustation te ves tigen. De provincie is voornemens om op de aanvragen positief te reageren maar wil eerst nog bezwaarmakers in de gelegenheid stellen bedenkingen in te brengen. Dat kan schriftelijk tot en met 28 juli - onder vermelding van nummer CB 3126 - bij Gedeputeerde Staten, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Wat de aanvraag voor een vergunning ingevolge de Wet veront reiniging oppervlaktewateren betreft kan men ook bezwaar aantekenen bij het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg, Postbus 314, 6040 AN Roermond (onder vermel ding van nummerV98-308). Gemotiveerde bedenkingen kunt u echter ook mondeling inbrengen tij dens bovengenoemde hoorzitting op 9 juli. De betrokken stukken liggen onder meer ter inzage op het gemeentehuis in Venray. Voor inlichtingen of het aan vragen van kopieën van stukken kunt u contact opnemen met de provincie (043-3897498) of met het Zuiveringschap Limburg (0475- 394246). Naar aanleiding van de voorgeno men bouw van het Milieustation en aanleg van een tijdelijke toegangsweg, hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Venray in juni 1998 een kapvergunning verleend voor het verwijderen van 400 m2 populieren- bos van de groenstroken tussen Deurneseweg en Acaciastraat/Plataanstraat te Venray. De gemeente Venray heeft tevens een kapmelding gedaan bij LASER in het kader van de boswet. Aan deze kapvergunning/kapmel- ding is een herplant verbonden van 400 m2 bos op een nader te bepalen plaats en nader te bepalen soort in de nabije omgeving van de velling. De velling zal in juli 1998 plaatsvin den en kan enige hinder en geluids overlast veroorzaken. de Ysselsteynseweg 70 te Ysselsteyn tnv Mts. Claessens-Jenniskens, Ysselsteynseweg 70. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 3 juli 1998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 2 juli 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Financiële en Economische Zaken De commissie Financiële en Economische Zaken vergadert op maandag 6 juli 1998 NIET vanwege het ontbreken van voldoende agendapun ten. De eerstvolgende commissieverga dering staat gepland voor 7 september. Agrarische Economie en Milieu De commissie Agrarische Economie en Milieu vergadert op woensdag 8 juli 1998 om 19.00 uur in het gemeen tehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken en mededelin gen 4. Vaststelling verslag van de vergade ring commissie AgrEcMil van 10 juni 1998 5. Gemeentelijke activiteiten in het kader van het project Herstructu rering Varkenshouderij 6. Ter kennisname: a. Jaarverslag VOGM 1997; b.Voortgang Diftar. 7. Rondvraag en sluiting. Stedelijk beheer De raadscommissie Stedelijk beheer vergadert op maandag 6 juli om 19.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. De vergadering is open baar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag vergadering 08-06-1998 4. Werkplan 1997 en 1998 en jaarver slag 1997 van de stichting De Marke. Conform de overeenkomsten met de Stichting De Marke voor de ver huur en het beheer van de gemeen- tebossen worden de werkplannen en het jaarverslag aan de gemeente aangeboden. 5. Uitvoeringsprogramma 1998 Pro jectorganisatie Infrastructurele Werken. 6. Voortzetting bestrijding overlast hondenpoep Brukske 7. Groenomvorming Brukske 8. Mededelingen en ingekomen stuk ken 9. Rondvraag en sluiting De volgende vergadering van de com missie Stedelijk Beheer is op maandag 7 september. Sociale zaken, werkgelegenheidsvoorzie ning en volksgezondheid De commissie Sociale zaken, werkge- legenheidsvoorziening en volksgezond heid vergadert op maandag 6 juli a.s. vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering wordt opgesplitst in een openbaar en een besloten gedeelte. De volgende punten worden in het openba re deel besproken: 1. Opening en mededelingen 2. Verslag vergadering 7 mei 3. Ingekomen stukken 4. Gewestzaken Ter inzage liggen de stukken van de vergadering van de commissie am bulante verslavingszorg van 5 juni j.l. 5. Nota De andere kant van Venray - 2 Een evaluatie van het armoedebe leid van de gemeente Venray. 6. Rondvraag en sluiting Cultuur, onderwijs en sport De commissie Cultuuronderwijs en sport vergadert op donderdag 2 juli om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellen den zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening en mededelingen 2. Spreekrecht publiek 3. Ingekomen stukken 4. Vaststelling verslag van de vergade ring d.d. 4 juni 5. Gewestaangelegenheden 6. Rondvraag 7. Presentatie op locatie door bestuur Cultureel Centrum De Beejekurf over het verloop van de verbouwing van de schouwburg. Algemene zaken De commissie Algemene zaken verag- dert op woensdag 8 juli vanaf 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening, vaststelling agenda, mede delingen 2. Spreekrecht publiek 3. a. Vaststelling verslag en afdoenings- lijst van de openbare vergadering van de commissie AZ d.d. 10-6- 1998; b.Vaststelling verslag gecombi neerde vergadering AZ/FinEcZa d.d. 15-6-1998 4. Ingekomen stukken 5. Gewestaangelegenheden 6. Politie-aangelegenheden 7. Nota inzake voorstel tot vervanging van een slangenwagen en meetappa ratuur t.b.v. de brandweer. 8. Rondvraag en sluiting. Verkeersmaatregelen in verband met de finish van de 5e etappe Zwolle - Venray van de "Ronde van Nederland" op vrijdag 28 augustus 1998 en de start van de 6e etappe Venray - Landgraaf op zaterdag 29 augustus 1998. FINISH Op vrijdag 28 augustus is Venray voor het derde jaar finishplaats en deze keer voor de 5e etappe Zwolle - Venray. Op deze dag zal het wielerpeloton om ca. 16.00 uur vanaf Maashees Venray binnenkomen op de Maas- heseweg en vervolgens gaan de ren ners via Maasheseweg, Nieuwe Maasheseweg en de Noordsingel naar de Raadhuisstraat. Er moeten dan nog 3 rondes door Venray gereden wor den via het parcours Raadhuisstraat, Julianasingel, Oude Oostrumseweg, Paterslaan, Langstraat, Weg in den Berg, Kempweg, Westsingel, Noord singel. Na de 3e ronde is de finish om ca. 16.30 uur in de Raadhuisstraat bij het gemeentehuis. START Op zaterdag 29 augustus is om 10.00 uur op het Schouwburgplein de start van de 6e etappe Venray - Landgraaf. Vervolgens wordt er een geneutraliseerde route gereden over de buitenring via de route Leeuw straat, Henseniusstraat, Langstraat, Westsingel, Noordsingel, Oostsingel, Zuidsingel en vindt op de Leunseweg tussen het MOBIL- en BP-tankstation de "vliegende start" plaats. ACTIVITEITEN-, MUZIEK- EN SHOWPROGRAMMA In verband met het wielerspektakel vinden op vrijdag 28 en zaterdag 29 augustus diverse activiteiten-, muziek- en showprogramma's plaats op de Grote Markt, Schouwburgplein en Henseniusplein. Verkeersmaatregelen finish vrijdag 28 augustus 1. AFGESLOTEN VOOR ALLE BESTUURDERS van 07.00 tot 19.00 uur: - De Raadhuisstraat van Tuin straat tot Julianasingel. 2. In verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat wordt DOODLOPENDE WEG VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: - Stationsweg vanaf de Bongerd straat tot aan apotheek "De Burggraaf"; - Dr. Poelsstraat vanaf Mgr. Nolensstraat; - Julianasingel van Wilhelmina- straat tot Raadhuisstraat. 3. AFGESLOTEN VOOR ALLE BESTUURDERS van 15.00 tot 17.00 uur: Het fietsparcours in Venray- kom: - Raadhuisstraat - Julianasingel - Oude Oostrumseweg - Paters laan - Langstraat - Weg in den Berg - Kempweg - Westsingel - Noordsingel. Het afleidingsparcours voor de ploegleiders en volgers: - Akkerweg - Landweertweg - Stationsweg - Mgr. Nolensstraat - Wilhelminastraat. In verband met de afsluiting van de parcours-wegen zijn de volgende aan vullende verkeersmaatregelen nood zakelijk: 4. AFGESLOTEN VOOR ALLE BESTUURDERS van 15.00 tot 17.00 uur: - Noordsingel vanaf MOBIL-tank- station; - Oude Oostrumseweg vanaf de Oostsingel, uitgezonderd bestemmingsverkeer; - Oude Oostrumseweg van Pr. Beatrixstraat tot Julianasingel - Leunseweg vanaf de Zuidsingel; - Leunseweg vanaf de Beukenlaan. 5. DOORLAATPOSTEN VOOR HET VERKEER: Verkeer van en naar het cen trum kan tussen 15.00 en 17.00 uur gebruik maken van de volgende doorlaatposten waar het parcours overgesto ken kan worden: Voor bewoners/bezoekers Molen-klef/Biezenvenneke: - kruising Westsingel - Hoender straat; hier kan de Westsingel overgestoken worden. Voor bewoners/bezoekers Vlakwater/Biezenvenneke: - kruising Merseloseweg - West singel; hier kan de Westsingel overgestoken worden. Voor bewoners/bezoekers Kulut, plan Hardeweg, Westeinde: - kruising Kulutweg - Weg in den Berg-Veltumse Kleffen; hier kan de Weg in den Berg overgesto ken worden. Voor bewoners/bezoekers Bergkwartier: - kruising Vogezenlaan - Weg in den Berg - Haammakerstraat; hier kan de Weg in den Berg overgestoken worden. Voor bewoners/bezoekers Brukske, Venray-Oost.Venray- Zuid en Landweert; - kruising Westsingel - Langstraat - Zuidsingel; hier kan de Lang straat overgestoken worden; - kruising Overloonseweg Noordsingel - Stjozefweg; hier kan de Noordsingel overgesto ken worden. Voor bewoners/bezoekers Centrum, Venray-West; Bewoners en bezoekers van het centrum en Venray-West kunnen op vrijdag 28 augus tus gebruik maken van de route Langeweg, Kempweg, Hel-frichstraat, Whistlerstraat, Westsingel en de doorlaatpost Westsingel- Zuidsingel. 6. BEREIKBAARHEID ZIEKEN HUIS; Bezoekers van het ziekenhuis kun nen gebruik maken van de route Zuidsingel - doorlaatpost Zuid singel/Westsingel - Westsingel - Whistlerstraat - Helfrichstraat - Kempweg - Langeweg - Merse loseweg - doorlaatpost Merselose weg/Westsingel. Extra omleidingsroute naar het ziekenhuis; Om bij calamiteiten op het par cours de bereikbaarheid van het ziekenhuis te garanderen wordt er nog een éxtra omleidingsroute naar het ziekenhuis aangegeven via de parallelweg Deurneseweg (weg voor SHELL-tankstation) - Kiek- weg - Handrik - Pas - Merselose weg. 7. PARKEERVERBODEN: Omdat het gehele fietsparcours en afleidingsparcours van de vol gers autovrij moet zijn zal hier de gehele dag een parkeerverbod worden ingesteld. 8. STOPVERBODEN IN VER BAND MET WIJZIGING BUSROUTE: In verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat en Julianasingel zal de busdienst worden omgeleid via de Oude Oostrumseweg - Prinses Beatrixstraat - Pr. Bernhardstraat. Hiervoor zal voor beide zijden van de Oude Oostrumseweg en Prinses Beatrixstraat een stopver bod worden ingesteld van 07.00 tot 19.00 uur. Verkeersmaatregelen start zaterdag 29 augustus 1. AFGESLOTEN VOOR ALLE BESTUURDERS van 07.00 tot 02.00 uur: - Rijbanen en fietspaden Schouw burgplein. 2. AFGESLOTEN VOOR ALLE BESTUURDERS van 07.00 tot 10.30 uur: - Kempweg; - Parkeerterrein P3, De Gouden Leeuw - Toegangswegen naar parkeer terrein De Gouden Leeuw; - Leeuwstraat; - Henseniusstraat. 3. PARKEERVERBOD VAN 06.00 TOT 10.30 UUR: - Oostzijde Langstraat van Henseniusstraat tot Langeweg. 4. PARKEREN BEZOEKERS PRAXIS, LEENBAKKER, AL- BERT HEIJN EN SPORT- EN FITNESSCENTRUM PETER VAN STIPHOUT in verband met de afsluiting van het Gouden Leeuw Parkeerter rein tussen 07.00 en 10.30 UUR: - Bezoekers kunnen gebruik maken van het tijdelijk parkeer terrein aan de achterzijde van PRAXIS aan de Langeweg. Het tijdelijk parkeerterrein is met borden aangegeven. Vanaf het tijdelijk parkeerter rein bereikt men, via een korte looproute over het naastgele gen braakliggende terrein, het Gouden Leeuwterrein. Voor nadere informatie over de ver keersmaatregelen kunt u contact opnemen met de afdeling Publieks diensten telefoon 523536.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 16