"Kermis in kerkdorpen heeft nieuwe impuls nodig" 3400 Wandelaars trotseren weer en wind Informatiebij eenkomsten voor burgers Woning-aanpassing voor ouderen: Synthese uw adviseur! Exclusieve interieurs op maat gemaakt g 7 Omroep Venray programma-info Open dag zeugenstal familie Marcellis 'Verslik u niet: voor mensen met hartziekten' Lisanne en Daniëlle goed gedraaid op Internationale twirlwedstrijd el en maas donderdag 18 juni 1998 - Pagina 9 Het is slecht gesteld met de nnissen in de kerkdorpen van nray. Veel te weinig bezoekers, veilige attracties en een gebrek i variatie." Dat zei Marcel onen (D66) uit Merselo vorige ek tijdens de commissie ■delijk Beheer. "Als er niet snel s verandert, zal de dorpskermis odbloeden en dat mag nooit en nimmer gebeuren." )e opvatting van Toonen wordt ledig gedeeld door de dorpsraden de verschillende kerkdorpen, iets t enkele weken geleden al bleek een overleg tussen de tien dorps- en. Volgens voorzitter Sieb ssen van de dorpsraad in selsteyn moet de gemeente de missen in de dorpen flink waarderen, iets wat ook nadruk- ijk bleek uil het dorpsradenover- Dorpsraden oordelen unaniem: leg. In mijn eigen dorp valt de pro blematiek wat" bezoekersaantallen betreft nog enigszins mee. Wel is het zo dat de kermis ook hier een nieuwe impuls kan gebruiken in de vorm van extra attracties. En som mige apparaten, zoals de rups. zijn hopeloos verouderd en daardoor onveilig. Hier moet echt wat aan worden gedaan. Als de dorpsraden solidair zijn met elkaar, weet ik zeker dat het probleem wordt opge lost." NIEUWE IMPULS Ook voorzitter Steph Lintzen van de dorpsraad in Castenray is van mening dat er veel valt te verbeteren aan de kwaliteit van de dorpskermis. "Op het gemeentehuis moeten ze eens gaan inzien dat de gemeente Venray niet alleen uit het centrum bestaat. De kerkdorpen horen er nadrukkelijk bij. De kermis in Venray-centrum wordt alsmaar mooier en groter. Op zichzelf natuurlijk geen slechte zaak maar wel als dat tenkoste gaat van de kleinere kermissen." Volgens D66-commissielid Toonen is het in de huidige situatie weinig zinvol om de dorpskermis tot en met dinsdag open te houden. "Veel scholen plannen de zomerva kantie rond de kermisperiode, waar door ouders met hun kinderen vaak niet in hun eigen dorp zijn en de kermisattracties als gevolg leeg staan. Wat de kermis daarom nodig heeft, is een nieuwe, krachtige impuls." VERBAASD Gemeente-ambtenaar Ineke Lensen laat weten dat er volgende maand overleg plaatsvindt met de kermisexploitanten om te kijken of bij hen ook de behoefte bestaat om meer variatie in de kermis aan te brengen. De contracten, die driejaar geleden met hen zijn afgesloten, lopen aan het einde van dit jaar af. In september zal wethouder Driessen het resultaat van dit over leg kortsluiten met de dorpsraden. "De exploitant van de rups heeft ons wel al laten weten zeer verbaasd te zijn over de klacht met betrekking tot de onveiligheid van deze attrac tie. Volgens hem is het de eerste keer dat er een klacht is ingediend. Een overkoepelende organisatie, gaat de veiligheid van alle apparaten in kaart brengen. Wij als gemeente hebben daar eenvoudigweg te wei nig know-how voor." ngezonden brief n.a.v. column 'Gekraakte jrincipes' van 11 juni iet is niet gebruikelijk dat de aningstichting met ingezonden leven reageert op artikelen in de int. Maar wat verslaggever Bas ell in de Peel en Maas van 11 juni irijft, is wel zo'n flauwekul dat het toch niet kunnen laten te igeren. Het gaat over het gehandi- n echtpaar Janssen, dat onlangs woning aan de Kempweg heeft aaakt. Wat is er aan de hand? :amilie Janssen woont in een jaardenwoning, die te klein is or het gezin. De Woningstichting s bereid naar een.andere woning zoeken, die vervolgens aangepast u kunnen worden voor het rol- elgebruik van de heer Janssen. Er iet een flinke uitbouw bijkomen, it vinden van een geschikte jning heeft lang geduurd. In de op der tijd werden verschillende jningen aangeboden, maar die nd het gezin niet geschikt. De ene jning was te duur, de andere te :in en een derde te ver van het ntrum. Uiteindelijk besloot het gezin zelf reageren op een aangeboden bning uit de Huiskrant: een tus- nwoning aan de Kempweg. Nu il het toeval dat familie Janssen ilgens het toewijzingssysteem als irste in aanmerking kwam voor de Dning. Toch hebben we de woning el aan hen aangeboden, omdat we ssenwoningen niet geschikt vin- n om een grote uitbouw achter te [ten. Echtpaar Janssen was het ar helemaal niet mee eens en sloot de woning te kraken. Ze hebben dus eigenlijk een oning gekraakt waar ze recht op idden. Daarom heeft de oningstichting ook geen moment lerwogen om het gezin te dwingen woning te verlaten. Met de aakactie was het probleem van de oningstichting echter nog niet (gelost. De Woningstichting vond i vindt nog steeds een tussenwo- ng niet geschikt voor een grote lbouw. Dat heeft weinig te maken el principes, maar gewoon met de laktijk. Bij een hoekwoning is nu mmaal veel meer ruimte. Aan de idere kant was er eindelijk een oning gevonden voor hel hele :zin en had de Woningstichting er len enkele behoefte aan om de ak nog verder te laten escaleren, iemand is immers gebaat met een estigegevecht. Daarom besloten e om een uitzondering te maken hel beleid en te bezien of een inpassing van deze woning toch- et mogelijk is. Uit de vele reacties die we op ize zaak hebben gekregen, blijken meningen zeer verdeeld te zijn. eeen ziet dit als het gevecht van e kleine man' tegen de grote (oningstichting. De ander ziet dit s een bewuste, in scene gezette ilitieke actie van de Socialistische irtij. Een derde zet vraagtekens bij redelijkheid van het grote aantal ensen en eisen van het gezin en aagt zich af hoe ver je moet gaan m hel mensen naar de zin te laken. Het weergeven van de feiten i van de verschillende meningen nort bij een krani. Ook een analyse an het gebeuren in de vorm van het itisch commentaar hoort erbij. De eik politiek getinte visie van uw dacteur Bas Poell hoort echter niet luis in een redactioneel commen- rriaar in een politiek vlug- ïhrift. udy de Jong, recteur Woningstichting Noord- imburg De kip en het ei Wij hadden thuis, toen ik nog een jnd was, een kippenren met enkele ippen. Enkele palen in de grond, las eromheen, een nachtverblijf iel; kistjes voor het leggen van de ieren, en de stok. waar de kippen 's achts konden slapen. We hadden ngeveer 12 kippen, zomaar achter ei huis, de dieren deden hun uiter- e best om ons iedere dag te voor- ten van de nodige eieren. Mooie levigc eierschalen, en de dooier 'lts altijd prachtig geel van kleur. Ik ad alle kippen een naam gegeven, ijvoorbeeld de juffrouw, die heel aflig rondwandelde, en Kareltje iet de kale kop. Als kind was ik erg Record aantal deelnemers Avondvierdaagse Venray De 40e jubileumeditie van de Avondvierdaagse Venray heeft alle records gebroken. Niet min der dan 3200 wandelaars kwamen vier dagen in actie, terwijl 200 mensen zondag aan de start ston den voor de dagwandeling. 3400 Wandelaars die weer en wind trotseerden. "Het is perfect gegaan. Een groot feest", aldus Gonnie van Ham- Frederix over het verloop van de jubileumvierdaagse in Venray. "In vier dagen tijd hebben we nauwe lijks een wanklank gehoord. Het was heel gezellig. Niet in het minst door de belangeloze medewerking van twaalf muziekkorpsen. Het grote deelnemersveld heeft onze mening versterkt dat het hier gaat om een volwaardig evenement." Zelfs drie dagen regen konden de sfeer niet verpesten. "Als er dan nog de sfeer inzit, zit het wel snor. Er was echt een sfeertje van 'een regen buitje kan ons niet tegenhouden'. De regenjassen werden aangetrokken en de regen op de koop toegenomen. Gelukkig bleef onweer uit en was het niet koud." De 41e uitgave van de Avondvierdaagse vindt plaats van 10 tot en met 13 juni 1999. UITSLAGEN De belangrijkste uitslagen van de 40e Avondvierdaagse Venray: groepen 3 km: onderbouw: I) BS De Vlaswei 2) druk met die kippen, voeren, hok schoonmaken, eieren rapen. Dat laatste was het leukste. Vaak zat de juffrouw nog op het nest om een ei te leggen. Ik moedigde haar aan en streelde haar deftige kop. Ze was altijd heel trots op haar verse ei, en dat maakte ze zeer luidruchtig bekend aan mij en aan de buitenwe reld. Andere kippen kwamen een kijkje nemen, was er iets bijzonders gebeurd? Och, het was maar een ei, zoals bijna iedere dag, en iedereen ging zijn eigen weg met scharrelen. Later is de juffrouw nog vaak in broedsfeer gekomen, en heeft gezorgd voor veel nageslacht. De juffrouw was trots op haar kuikens en ik niet minder. De tijd verandert, de kippen, wij zelf. De jeugd van nu weet amper hoe een kip er uit ziet. Ze zien in de krant of op televisie dal wij volwas senen zo goed bezig zijn met onze kippen. Zo schoon, milieuvriende lijk. economisch. Ook dat mag de hele wereld welen. En de kippen? Die kijken wat verbaasd rond. ach ter de tralies, dicht opeengepakt, geen nest, geen roest, geen trots. Ze leggen hun ei omdat het van ons moet. Soms denk ik nog aan de juf frouw of aan Kareltje, die nog echte trots hadden. Moeten wij echt trots zijn op onszelf, omdat de meeste kippen geen kip meer mogen zijn, maar productieve legmachines, of toch niet? T. v. Vegchel Merselo. BS St. Oda Ysselsteyn en 3) BS Antonius Veulen jeugdverenigingen: 1) Scouting De Beertjes Venray groepen 5 km: onderbouw: 1) BS De Vlaswei 2) BS Maria Oostrum en 3) BS De Meent Leunen middenbouw: 1) BS De Bongerd 2) De Stappertjes Meerlo en 3) BS De Kruudwis sportverenigingen: 1) GV Wanssum 2) Natuurvrienden Merselo 3) GV St. Christoffel jeugdverenigingen: 1) Kleine Jeugd Castenray 2) Scouting St. Machutus Oirlo en 3) Kleine Jeugd Castenray groepen 10km: middenbouw: 1) BS Maria Oostrum 2) BS St. Oda 3) BS De Bongerd bovenbouw: 1) BS De Meent 2) BS De Hei en 3) BS De Kruudwis sportverenigingen: 1) GV Wanssum 2) GV St. Christoffel 3) De Natuurvrienden Merselo jeugdverenigingen: 1) Scouting St. Machutus Oirlo 2) Jeugdwerk Castenray 3) Scouting Venray groepen 15 km: bovenbouw: 1) BS De Meent 2) BS De Kemp en 3) BS Maria sportverenigingen: 1) GV St. Christoffel en 2) SV Venray jeugdverenigingen: IJeugdwerk Castenray. JUBILEUMVIERING De Stichting Avondvierdaagse Venray heeft dit jubileumjaar overi gens nog niet afgesloten. Komende zaterdag staat de jubileumviering in het kader van het 40e editie van de vierdaagse op het programma. In zaal In den Engel is er van 15.30 tot 19.30 uur een reünie van leiders/leidsters en al die anderen die iets hebben betekend voor het rijke Venrayse wandelleven. Verder is er een fototentoonstelling, worden oude en nieuwe videobeelden ver toond en zijn er 'wandelaltributen' te zien van 40 jaar Avondvierdaagse Venray. Vanaf 19.30 uur is de zaal open voor iedereen. Dan bestaat ook de gelegenheid om de drie jubilaris sen Cor Thijssen, Toon Janssen en' Jan Wester, medewerkers van het eerste uur, te feliciteren. Een Wandeling dur ut Rooise Land Donderdag 18 juni gaan we de natuur van Ysselsteyn beter bekij ken. We gaan in deze aflevering nu eens niet naar de Heidse Peel maar bezoeken twee andere gebieden: de Rouwkuilen en De Paardekop. In de Rouwkuilen ligt een bijna dichtge slibd ven maar er zijn plannen om dit gebied weer in oude luister te herstellen. De Paardekop is het gebied achter het Duits Kerkhof en loopt door tot aan de Middenpeelweg. Tenslotte een bezoeken we met Sieb Nijssen het Duits Kerkhof dat niet alleen een kerkhof is maar ook een plek is van verzoening over de graven heen. (donderdag 19.00 uur, herhaling maandag 18.00 uur) Waar zijn de troubadours gebleven De artiesten welke in de afleve ring van as. donderdag te gast zijn tussen 21.00 en 22.00 uur is de for matie EZZEBLEEF. Van hun nieu we CD krijgt u natuurlijk een paar nummers te horen. Oscar Hovens gaat in gesprek met de leden van Ezzebleef. Heeft u zelf vragen of wilt u de uitzending bijwonen? Neem dan even contact op met Omroep Venray: 512362. Nieuwe medewerkers Radioprogramma's maken of samenstellen is gewoon hartstikke leuk (vrijwilligers-) werk. Bij Omroep Venray zijn volop moge lijkheden op het gebied van presen tatie, verslaggeving, techniek en redactiewerk. Heeft u nog tijd over en ziet in dit werk een (nieuwe) uit daging? Maak dan even een afspraak voor een gesprek: 512362. Verenigingsnieuws De lokale omroep brengt ook ver enigingsnieuws. Stuur uw persbe richten naar onderstaand adres. Voor alle duidelijkheid: deze berichten omroepen kost u niets. Dat is een van de taken van Omroep Venray! Omroep Venray is via de kabel te ontvangen op 102.4 en in de ether op 90.2 Postadres: Postbus 91, 5800 AB Venray Studio-adres: St. Antoniusstraat la, 5801 AR Venray Telefoon: (0478)512362 Fax: (0478)513656 Internet: WWW.EASY.NL/LOV E-mail: LOVENRAY@PLEX.NL Auto uitgebrand aangetroffen In de nacht van donderdag op vrij dag werd ten nadele van een inwo ner van Vierlingsbeek zijn perso nenauto van het merk VW Golf gestolen. Na veel speurwerk via het chassisnummer werd de auto zon dag uitgebrand aangetroffen in Blerick. De kentekenplaten waren verwijderd, terwijl de auto dusdanig was uitgebrand dat het moeite kost te om de eigenaar te achterhalen. WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar In de pas gebouwde zeugenstal van de famiïie Marcellis aan de Wusterweg 1 in Castenray vindt zaterdag 20 juni een open dag plaats. Op deze dag is de stal geo pend voor burgers en agrariërs. In de zeugenstal zijn de laatste ontwik kelingen in de varkenssector duide lijk te zien. Zo is er bij de bouw van de zeugenstal rekening gehouden met groepshuisvesting bij zeugen. De stal is gebouwd met diverse milieuvriendelijke aspecten. De open dag is van 10.00 lot 16.00 uur. Voor de kinderen onder de bezoe kers is er een luchtkussen aanwezig. Voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. Bijeenkomst over bewust en zorgvuldig geneesmiddelen- gebruik De bijeenkomst vindt plaats op dinsdag 23 juni 1998 om 19.30 uur in het restaurant van het St. Elisabethziekenhuis, Merseloseweg 130 te Venray en wordt georgani seerd door de ziekenhuizen Venlo en Venray, in samenwerking met het Geneesmiddel Team. Jaarlijks krijgen tienduizenden mensen te maken met hartziekten. Een groot deel van die mensen is aangewezen op geneesmiddelen. Vaak gebruiken mensen met een hartziekte meerdere geneesmidde len tegelijkertijd en langdurig. Dit medicijngebruik is niet altijd zonder risico's. Er kunnen vervelende bij werkingen optreden. Bovendien kunnen verschillende medicijnen eikaars werking versterken of ver zwakken. met soms ernstige gevol gen. In de lezing 'Verslik u niet: voor mensen met een hartziekte' wordt ingegaan op de verschillende middelen die bij hartziekten gebruikt worden en hoe daar zo bewust en zorgvuldig mogelijk mee moet worden omgegaan. Tijdens de bijeenkomst gaat mw, N. Klijnsma, apotheker van het Geneesmiddel Team, in op onder werpen als: - welke vormen van hartziekten worden onderscheiden? - Hoe werken medicijen die gebruikt worden bij hartziekten? - Welke bijwerkingen kkomen regelmatig voor bij deze medicij nen? - Waar moet u op letten als u medi cijnen gebruikt? Daarnaast komen de communica tie met de eigen arts of apotheker aan de orde. Voor mensen met een chronische aandoeing, zoals hart ziekten, is een goed contact met de arts en apotheker van groot belang. Het Geneesmiddel Team maakt deel uit van de Stichting Doelmatige Geneesmiddelvoorziening. De voor lichtingsbijeenkomst 'Verslik u niet: voor mensen met hartziekten' is een samenwerkingsproject vande Nederlandse Hartstichting, de Federatie Hartezorg en de Stichting Doelmatige Geneesmiddelenvoorziening. U dient zich voor de bijeenkomst aan te melden bij het patiëntenservi cebureau Venlo. tel. 077-3205445 of Venray, tel. 0478-522241. Het patiëntenservicebureau is bereik baarvan 10.00-12.00 en van 14.00- 16.00 uur. Voor de derde maal Voor de derde maal in korte tijd werd een 9-jarige jongen in een supermarkt aan de Kiosk betrapt op het stelen van snoep. De eerste twee keren regelde de eigenaar de zaak met de ouders, maar deze keer deed hij aangifte bij de politie. Deze keer had de jongen voor een bedrag van ƒ1,87 chocoladerepen weggeno men. Nu werd de jongen doorver wezen naar de Jeugdinformatiedienst voor het ondergaan van een alternatieve straf. Drank de oorzaak? Dat vermoed de politie toen zij zaterdagavond omstreeks 20.30 uur een melding kreeg dat een botsing had plaatsgevonden tussen twee fietsers op de kruising Marktstraat- Eindstraat-Hoenderstraat. Een 29- jarige inwoner van Oirlo, onder invloed van alcohol, was gevallen en met zijn hoofd tegen een prullen bak terecht gekomen. Hij moest voor behandeling van die hoofd wond moest hij naar het ziekenhuis worden vervoerd, maar kon na behandeling naar huis. Van een botsing was geen sprake. Stedenbouwkundige verkenningen onderwerp van gesprek De gemeente Venray praat vol gende week met betrokken en belangstellende burgers over de eerste stedenbouwkundige ver kenningen met betrekking tot het plan Gouden Leeuw en het gebied Eindstraat/Mgr. Goumansplein. Dinsdag 23 juni komt het plan Gouden Leeuw aan de orde. Het plan omvat het terrein dat begrensd wordt door de Langeweg, Langstraat, Henseniusstraat en Kempweg. De medewerkers van de afdeling Ruimtelijke Ordening heb ben de stedenbouwkundige moge lijkheden voor de inrichting van het Gouden Leeuwterrein, dat grenst aan het winkelcentrum van Venray, onder de loep genomen. Door ver plaatsing van een aannemersbedrijf naar bedrijventerrein Keizersveld is een groot deel van het gebied braak komen te liggen, waardoor verdere ontwikkeling van het Gouden Leeuwterrein nodig is. De gemeente ontvangt 's middags omwonenden en eigenaren, vertegenwoordigers van VZO/LOZO, WCV en Horeca Venray, individuele ondernemers uit de directe omgeving en vertegen woordigers van ouderengroeperin- gen. 's Avonds is er om 20-00 uur in het gemeentehuis een openbare bij eenkomst waar alle belangstellende Venraynaren welkom zijn. INFORMATIE-AVOND Een dag later, woensdag 24 juni. staat het gebied Eindstraat/Mgr. Goumansplein, het terrein dat wordt begrensd door de Eindstraat. Marktstraat en Grote Markt. Petrus Bandenkerk en het voormalig kerk hof, op de agenda. Ook dit gebied is door de afdeling ruimtelijke orde ning aan een stedenbouwkundig onderzoek onderworpen. Het Mgr. Goumansplein grenst direct aan het winkelcentrum van Venray. De leeg stand van een aantal panden en de wens tot verbetering van de bestaan de bestrating van het gebied hebben tot planontwikkeling geleid. De gemeente wil over haar verkennin gen met de Venrayse bevolking van gedachten wisselen. Directe belang hebbenden worden 's middags door de gemeente Venray ontvangen, 's Avonds is er om 20.00 uur opnieuw een openbare bijeenkomst waar iedereen welkom is. De vraag naar geschikte wonin gen voor ouderen zal de komende jaren enorm stijgen in Noord- Limburg. De meeste ouderen wil len zo lang mogelijk in hun eigen vertrouwde woning blijven wonen. Dat kan vaak ook, maar soms zijn er kleine aanpassingen nodig. Ouderen die om gezond heidsredenen willen of moeten verhuizen, vinden steeds moeilij ker een geschikte woning. Omdat de toenemende behoefte aan geschikte woningen lang niet alleen opgevangen kan worden met nieuwbouw, zullen er de komende jaren vooral oplossingen gezocht moeten worden in bestaande wonin gen. Door middel van aanpassingen kunnen veel bestaande woningen geschikt gemaakt worden voor ouderenhuisvesting. Het gaat hierbij met name om het toegankelijk maken van de woning en om maat regelen in de woning zelf zoals het realiseren van en veilige douche ruimte, het wegnemen van drem pels, beter hang- en sluitwerk. Dit aanpassen van bestaande woningen wordt tegenwoordig aangeduid met de term 'opplussen'. Niet alle wonin gen zijn geschikt voor het opplus sen. Synthese kan met de betrokken organisaties die vraag beantwoorden en maakt daarbij gebruik van de Seniorenscore. De Seniorenscore is een landelijk ontwikkelde methode waarmee op een snelle manier inzicht wordt verkregen in de kwali teiten en mogelijkheden van bestaande woningen voor ouderen. De Seniorenscore geeft een opsom ming van de sterke en zwakke kan ten van de verschillende woningty pen en de woonlocaties. Aan de hand van deze uitkomsten kunnen beslissingen genomen worden over welke woningen in welke buurt, dorp of gemeenten het beste aange past kunnen worden. Organisaties die nadere inlichtingen willen over dit onderzoek ten behoeve van aan passingen in bestaande woningen kunnen contact opnemen met het unitkantoor bij u in de buurt (Venray, tel. 0478-583100) of recht streeks met onze afdeling Dienstverlening, tel. 0478-583730. Lisanne Willebrand en Daniëlle Neuvel hebben afgelopen weekend, begeleid door hun trainsters Wilma v. Lin en Mariëlle Siebers, meege daan aan de Internationale Freestylewedstrijden in Thinoville in Frankrijk. Uit Nederland deden 29 twirlsters mee in verschillende leeftijdscate- goriën. Lisanne behaalde een vijfde plaats en Daniëlle een achtste plaats. Een ander Nederlands duo werd eer ste en een van de dames senioren werd tweede. Bij Cornelissen van den Boom Interieurbouw Sinds enige tijd is Cornelissen van den Boom Interieurbouw gevestigd in een nieuw pand. een onfwerp van Alynia Lerou Architecten uit Venray, op bedrijventerrein Keizersveld in Venray. Iedereen die interesse heeft in de eigenzinnige visie op interieurbouw van Cornelissen van den Boom kan hier vrijblijvend een kijkje komen nemen. Cornelissen van den Boom. voorheen gevestigd aan 't Leucker in Boxmeer, maakt al jaren interi eurs voor praktijk- en wachtruimtes voor met name tandartsen. Daarnaast worden ook projecten voor de particuliere sector gereali seerd. zoals het ontwerpen en plaat sen van keukens en badkamers. Wat opvalt in de projecten en werkwijze van Cornelissen van den Boom zijn de ronde vormen in het interieur en het gebruik van moderne kleuren. Ieder project wordt op maat gemaakt waardoor geen enkel ont werp hetzelfde is. Cornelissen van den Boom verzorgt het gehele pro ject van A tot Z. Vanaf het ontwerp, het advies van kleuren, de produktie in het eicen produktiebedriif, tot en met de plaatsing van het interieur zijn zij betrokken bij het project. Wilt u ook eens een kijkje komen nemen in het nieuwe pand van Cornelissen van den Boom? Dan bent u van harte welkom aan hel Keizersveld 81 in Venray. Wilt u meer informatie over Cornelissen van den Boom dan kunt u ook bel len. telefoon (0478)515231. Negen vandalen aangehouden Zondagmiddag kon de politie na een -melding dat een aantal jeugdi gen bezig waren vernielingen te ple gen aan een in aanbouw zijnd bedrijfspand aan het Keizersveld. De politie kon een vijftal aanhou den, later nog vier, allen in de leef tijd van 13 en 14 jaar. Zij werden na verhoor en opmaking van proces verbaal huiswaarts gezonden. Er wordt onderzocht of dat negental in aanmerking zal komen voor het ondergaan van een alternatieve straf.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 9