Keurslager Verschuren naar Schouwburgplein Bekendmakingen gemeente Venray woningwet wet ruimtelijke ordening Kennisgeving wet milieubeheer Kennisgeving Vastelaoves Liedjesfestival V.RATTINGEN b€ PEEL EN MAAS donderdag 11 juni 1998 - Pa; PE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een serre/speel kamer aan de Wethouder Pubbenstraat 4 te Merselo tnv J.A.M.J. Martens, Wethouder Pubbenstraat 4; het bouwen van een mestbassin aan de Twistweg 17 te Vredepeel tnv Th.J.A. Arts,Twistweg 17; het bouwen van een carport aan de Stationsweg I44 te Oostrum tnv R. Oehmen, Stationsweg I44; het vernieuwen van de achterge vel aan de Tangostraat 4 te Venray tnv L.H.H. Vermeulen, Tangostraat 4; het vergroten van de woning aan de Aronskelk I te Venray tnv H.H.M.van Bergen,Aronskelk I; het bouwen van een erker/vergro ten van de woning aan de Brennerlaan 7 te Venray tnv j.E. Kraaijkamp, Brennerlaan 7; het uitbreiden van de kantoor vleugel aan de Witte Vennenweg 6 te Oostrum tnv Nestl Nederland B.V., Witte Vennenweg 6; het bouwen van een woning met garage aan De Vlies te Veulen tnv J.G.Th. Reintjes, Lorbaan 3 te Veulen; het bouwen van een tuinkamer aan de Zandbleek 48 te Venray tnv H.J.M.Arts, Zandbleek 48; het bouwen van een garage-over kapping aan de Prins Bernhardstraat 33 te Venray tnv E.R. Scholtz, Prins Bernhardstraat 33. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan- Kennisgeving wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken gelet op het bepaalde in de Wet geluidhinder en het Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen bekend, dat zij voornemens zijn met betrekking tot het bestem mingsplan Jerusalem in Venray bij het college van Gedeputeerde Staten van Limburg een verzoek om toekenning van een hogere waarde in te dienen ten behoeve van maximaal 114 woningen, gepland binnen de zone van de wegen Noordsingel en Raadhuisstraat te Venray. Het ontwerp van het verzoek met de daarbij behorende stukken liggen vanaf vrijdag 12 juni 1998 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, tijdens de openstellingsuren. Gedurende genoemde termijn van terinzageligging bestaat voor een ieder gelegenheid schriftelijk opmer kingen te ten aanzien van het ont werp in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Mondelinge opmerkingen over het ontwerp van het verzoek kan een ieder maken op de openbare zitting, die in het gemeentehuis wordt gehou den op woensdag I juli 1998, aanvang 16.00 uur. Venray, I I juni I998 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H. A.B.Waals, burgemeester. drs.A.W.M. de Bever, secretaris. Bestemmingsplan Merselo Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray bekend, dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan: Merselo. Het plan heeft als doel de herzie ning van het bestemmingsplan Merselo en de realisatie van een uit breidingslocatie voor 50 woningen, gelegen aan Grootdorp en achter de wegen Dorperveld en Kleindorp. Het voor-ontwerpplan ende overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 12 juni 1998 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerp-plan schriftelijk kenbaar te maken aan bur gemeester en wethouders van Venray, postbus 500,5800 AM Venray. Op maandagavond 22 juni I998, aanvang 20.00 uur, zal in het café Den Tommes in Merselo, gelegen aan Grootdorp 40, een openbare infor matie-bijeenkomst worden ghouden. Venray, I I juni 1998 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris de bouwplannen bouwvergunning ver leend. het veranderen van de woningen aan de Bosweg 2 en 8 te Venray tnv BouwbedrijfTeunissen VOF.Jan Poelsweg la te Ysselsteyn; het bouwen van een loods aan de Veulensewaterweg I I te Veulen tnv L.P.M. Vissers, Middenpeelweg 8 te America; - het bouwen van een mestput aan de Twistweg 17 te Vredepeel tnv T.J.A. Arts,Twistweg 17; het vergroten van de woning aan de Henriëtte Bosmansstraat 2 te Venray tnv E.H. Crooijmans, Broekweg 21 te Venray; het bouwen van een kraam en dragende zeugenstal aan de Timmermannsweg 68 te Ysselsteyn tnv J.J. Berkers, Timmermannsweg 68; het bouwen van een loods aan de Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn tnv F.A.M. Gommers, Steegse Peelweg I00; het bouwen van een bijgebouw aan de Beekweg 53 te Venray tnv J.A.P. Peeters, Beekweg 53; het bouwen van een bedrijfsruim te aan de Kempkensberg 3 te Ysselsteyn tnv A.J.F.M. Jespers, Kempkensberg 3. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een dakkapel aan de Herik 7 te Venray tnv T. Dijkstra, Herik 7; het bouwen van een dakkapel aan de Herik 5 te Venray tnv J.C.J.Z. Verstappen, Herik 5; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Oostsingel 14 te Venray tnv R.C. Goedegebuure, Oostsingel 14; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Joke Smitstraat 32 te Venray tnv M.J.J. Smits, Joke Smitstraat 32. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende-bouwaan vragen medewerking te verlenen. het uitbreiden van de woning aan de Kamperfoelie 60 te Venray tnv R.P.T. Janssen, Kamperfoelie 60; het bouwen van een tuinkamer aan het Sneeuwklokje 13 te Venray tnv C. van Acquoij, Sneeuwklokje 13; het bouwen van een tuinkamer aan het Sneeuwklokje 15 te Venray tnv mevrouw Brokking, Sneeuwklokje 15; het uitbreiden van de woonkamer aan het Sneeuwklokje 11 te Venray tnv B.R.Th, van Dijk, Sneeuwklokje 11; hqt bouwen van een wasstraat aan de Ysselsteynseweg 86a te Ysselsteyn tnv Houbensteyn Porkhof B.V.,Ysselsteynseweg 69; het bouwen van een serre en ber ging aan de Kaardebol 15 te Venray tnv P.J.J. Martens, Kaardebol 15; het bouwen van een serre en ber ging aan de Kaardebol 17 te Venray tnv W.F.J. Janssen, Kaardebol 17; het bouwen van een carport/ver- anderen en vergroten van de woning aan de Langstraat 98 te Venray tnv familie Coopmans, Langstraat 98; het verbouwen en uitbreiden van de woning aan de Morenahof 3 te Venray tnv J.H.F. van der Meer, Morenahof 3. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 12 juni I998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel ding. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Prins Bernhardstraat 3la te Venray tnv S.M.C. Hermus, Prins Bernhardstraat 3la. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 12 juni 1998 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, I I juni I998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach tens de Wet milieubeheer té verlenen aan: 1. Theo Janssen Onroerend Goed B.V., Pottevenweg 7, 5813 BJ Ysselsteyn, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het uitbreiden/wijzigen van de inrich ting Janssen apparatenbouw B.V. ten behoeve van apparatenbouw (grootkeukens) en luchtbehande ling, alsmede bewerking van RVS, gelegen aan Keizersveld 32 te Venray; 2. Isolatiebedrijf De Bruijn B.V., Vennootstraat 15804 CN Venray, voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van dinsdag 16 juni 1998 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het Structuurplan Venray 'Ruimte voor de toekomst'. Het plan geeft een beeld van de gewenste ruimtelijke ontwikkeling van de gemeente tot in het jaar 2008, met soms een doorkijk naar latere jaren. Het plan gaat over het totale grond gebied van de gemeente en doet dus uitspraak over de kerkdorpen, het buitengebied en de hoofdkern Venray. Het ontwerp-structuurplan ligt ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, tijdens de openstellings uren. Een ieder kan gedurende de termijn van terinzageligging schriftelijk zijn zienswijze over het ontwerp kenbaar maken aan de gemeenteraad van Venray, postbus 500,5800 AM Venray. Op donderdagavond 2 juli 1998, aanvang 20.00 uur, zal te gemeente huize een informatie-avond worden gehouden, waarin met name de resul taten van de inspraak op het voor ontwerp zullen worden toegelicht. Venray, I I juni 1998 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris van een isolatiebedrijf, gelegen aan de Vennootstraat I te Venray; 3. Muvero B.V., Stationsweg 120, 5807 AD Oostrum, voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een ketel- en apparatenbe- drijf, gelegen aan de Stationsweg 120 te Oostrum. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van I I juni 1998 tot en met 9 juli 1998 in het -gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachlens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: IJ. van Dijck, Heidseweg 9,5812 AA Heide, voor een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een bedrijf met fokvarkens en vlees varkens, gelegen aan de Heidseweg 9 te Heide; De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van I I juni 1998 tot en met 23 juli 1998 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wrn) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorien van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1T.C.O.B. B.V., Metaal weg 5, 5804 CJ Venray, voor het, uitbreiden/wij zigen van een inrichting voor opslag van goederen, dan wel het veranderen van de gebezigde werkwijze daarvan, gelegen aan de Energieweg 16 te Venray; 2. Stichting Centrum voor Ouderen "De Kemphaan", p/a Hagelweg 22, 5801 HC Venray, voor het uitbrei den/wijzigen van een horecabe drijf, dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan het Kennedyplein I te Venray; De meldingen kunnen worden inge zien van I I juni 1998 tot en met 25 juni 1998 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 11 juni 1998 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Wet milieubeheer Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Ambtshalve Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunningen ambtshalve ex artikel 8.25 van de Wet milieubeheer geheel intrekken van: I. Faunabeheer Sint Hubertus, p/a Hoogriebroekseweg 5, 5808 AA Oirlo, voor het ambtshalve intrek ken van de milieuvergunningen le\ nr. 1372 van 7 augustus 197 878 van 20 juni 1979 vo kleiduivenschietbaan, de Sinnestraat ongenumni Oirlo; 2. Handboogschutterij Wilhe z'i p/a Pastoor Gerardsstraat BG Oirlo, voor het amk intrekken van de milieuver; ge nr. 1972 van 26 novembe on voor een handboogschii let gelegen aan de Sinnestraai nummerd te Oirlo. Het besluit en alle relevant ken c.q. gegevens liggen ter inzi I I juni 1998 tot en met 23 ju in het gemeentehuis, Raadhuis; te Venray, op maandag van 09. tot 17.30 uur en op de overige dagen van 09.00 uur tot 13,1 IV1 (balie Publieksdiensten). Op te sche afspraak (0478-523630) |)P« de stukken ook op een ander worden ingezien. Gedurende bovengenoemde de afdeling Bestuursrechtspre de Raad van State een beroep worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen ingebracht tegen het ontwt het besluit; b. de adviseurs die gebruik gemaakt van de gelegenheid uit te brengen over het 01 van het besluit; c. degenen die bedenkingen tegen wijzigingen die b nemen van het besluit ten te van het ontwerp daarv aangebracht; d. belanghebbenden aan wie kerwijs niet kan worden ver geen bedenkingen te hebber bracht tegen het ontwerp v [V besluit. Het beroepschrift moet (in voud) worden gericht aan de van State, a Bestuursrechtspraak, postbus 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn de vergunning van kracht, tenz deze datum beroep is ingestr een verzoek tot het treffen voorlopige voorziening (waar een schorsingsverzoek) is inge Tin Het verzoek tot het treffen va voorlopige voorziening moetvi gericht aan de voorzitter van dr ling Bestuursrechtspraak van df van State, Postbus 20019,2500 Gravenhage. Het besluit word eerder van kracht dan nadat verzoek is beslist. Venray, 11 juni 1998 Burgemeester en Wethouder noemd, namens dezen, het hoofd van al Bouwen en Milieu, C.Th. van Vel Girates- 1. een Buitenlust-dinerbom twee t.w.v. ƒ100,- 2. een Intra-tuin Venray bt t.w.v. ƒ100,- 3. een PC@STORE kadobr t.w.v. ƒ100,- Als u Kroon makelaardij opdracht gefjfyla de taxatie van uw woning, kunt u u keuze maken uit bovenstaand menu, Ook het adres voor de verkoop vèt woning fakroonA nAres! Jac SO Me 'tel Derde generatie start in nieuw pand Afgelopen maandag opende Keurslager Maurice Verschuren zijn nieuwe winkel aan het Schouwburgplein. Maurice is de derde generatie Verschuren die zich in het slagersvak heeft bekwaamd. Zijn fraaie winkel op deze nieuwe locatie heeft de uit straling van een modern slagers- bedrijf. Maurice, maar ook vader Martien, zijn maar wat trots op de nieuwe slagerij. Overgrootvader Martien Verschuren kocht in I925 in de Grotestraat een pand. Verschuren was ontginnings- boer op hel O verbroek. Vijf van de zes zonen hadden zich echter in het sla gersvak bekwaamd. Twee van hen, Antoon en Wim, betrokken in 1932 het pand om een eigen slagerij te beginnen. In de oorlog werd het pand echter gebombardeerd en het duurde tot I949 voordat Antoon Verschuren de slagerij herbouwd had. Wim Verschuren had inmiddels een baan bij de vleeskeuringsdienst. In I952 stierf Antoon aan longont steking en de toen 13-jarige zoon Martien moest na school moeder hel pen in de slagerij. In de jaren daarna behaalde hij zijn vakdiploma's en ging in I959 volledig in de zaak werken. In I965 nam hij het bedrijf uiteindelijk over van zijn moeder. Zoon Maurice is feitelijk automa tisch in het slagersvak gerold. Net als bij zoveel familiebedrijven kon Maurice bijverdienen in de slagerij. "Als ik van school thuis kwam stond pap al met de stok klaar en kon ik bal- kenbrei gaan roeren". Een karwei waarbij een flinke aanslag wordt gepleegd om de armspieren. Nu nog wordt de balkenbrei handmatig gemaakt. Sinds vier jaar is Maurice als vennoot in de zaak betrokken en met de verhuizing naar het Schouwburgplein doel vader Martien na veertig jaar een klein stapje terug. Een klein stapje want hij zal zoon Maurice de komende jaren nog altijd bijstaan. De huidige winkel straalt al uit waar het in deze tijd allemaal om draait: hygine en meer kant en klare produc ten. "De keurslagers lopen in Nederland voorop als het om hygine draait" aldus Maurice die van mening is dat elke zichzelf respecterende sla ger ervoor moet zorgen dat hij derge lijke zaken goed voor elkaar heeft. Vader Martien geeft aan dat het aan bod geheel anders is als vroeger. "Meer bereidde producten die thuis alleen maar opgewarmd hoeven te worden. Het is een tijdsbeeld van een huishouden waarin twee mensen wer ken" aldus Martien. "En het zelf slachten is er niet meer bij. Jarenlang werd in de Grotestraat achter de win kel nog zelf geslacht. Dat betekent niet dat het slagersvak er minder om is geworden. Achter de toonbanken wordt nog steeds hard en vakkundig gewerkt om-de klanten goede kwali teit te bieden. Want daar gaat het nog steeds om. Personenauto ramde verkeersgeleider Woensdagavond omstreeks 23.15 uur hoorden passanten een harde klap, die werd veroorzaakt doordat een personenauto, komende vanaf de Stationsweg richting Raadhuisstraat, een verkeersgelei der ramde. De passanten hadden geen kans gezien het kenteken te noteren. De politie hoopt op nog andere getuigen die hen op het spoor van die doorrijder kunnen zetten, tel. 531111. Breuk transportleiding In de nacht van zondag op maan dag werd er omstreeks 04.50 uur alarm geslagen voor enorme water overlast op de Veulenseweg, waar ter hoogte van de Kraaksepas de Veulenseweg reeds was verzakt en moest worden afgesloten. Ook de in die buurt liggende percelen waren overstroomd door het water. De oorzaak was een gesprongen trans portleiding met een doorsnede van 250 mm. Het schiet alweer op. De eerste herfststormen hebben we achter de ruj langzamerhand kunnen we weer aan 'het' seizoen gaan denken. Nou 21 van die mensen die zijn het hele jaar met vastelaovend bezig. Zo moei een dikke drie maanden de nieuwe vastelaovend CeeDee alweer 'persk zijn. Voor die tijd moet er nog van alles gebeuren. Zo is er bijvoorbeeld n( ZC voorselectie, het schrijven en arrangeren, de vele repefitiebijeenkomstei uiteindelijke finale, opnieuw repeteren dan het definitieve opnemen en dat kunnen de persen gaan draaien. Zo ronde de elfde van de elfde r. Hazepaeper, ligt hij dan weer te blinken in de schappen. Mi Ca Maar zover zijn we dus nog niet. U weet dat u tot 27 juli aanstaande uw aties kunt inleveren bij de Remissie Liedje van vasteiaovesverenigini Piëlhaas. Maak ze vooral niet te lang, in 't plat, zet 't geheel op een band] inleveren maar. Hebt u nog vragen dan kunt u op dinsdag 23 juni aanstaande terecht 20.00 uur in de Evenaar aan de Merselo,seweg. Leden van de Kemissie Li doen dan hun uiterste best op al uw vragen een antwoord te verzinnen. Moet u nog beginnen, dan rap aan de slag, bent u al een eind op w afmaken maar, en weet u het niet meer, dan op 23 juni naar de Evenaar. VENRAY (.0478-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 5807 ES OOSTRUM-VENR TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 nP tot 35 nP open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 18