Oucle ambacht... in een nieuw jasje en medewerkers veel succes in de nieuwe zaak op het Schouwburgplein Bekendmakingen gemeente Ven ray wet milieubeheer Gemeentehuis gesloten woningwet wet ruimtelijke ordening 5;RATTINGENbi£ 4EEL en maas donderdag 4 juni 1998 - Pagina 9 Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en irichtingen is verplicht om krachtens Wet milieubeheer een milieuver- inning aan te vragen. In de milieuver- inning worden milieuvoorschriften pgenomen in het belang van de escherming van het milieu. Ie procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit; iedere fase wordt de beslissing op en aanvraag ingevolge de Wet milieu- eheer en de Algemene Wet estuursrecht bekendgemaakt ioofdstuk 13 Wet milieubeheer en 'deling 3.5 van de Algemene Wet estuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend at zij voornemens zijn een vergun- ng krachtens de Wet milieubeheer verlenen aan: Maatschap Janssen-Jenniskens, Weverslo 2, 5815 CA Merselo, voor een nieuwe.de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan Weverslo 2 te Merselo. lit onder oplegging van voorschriften het belang van de bescherming van et milieu. let ontwerp van het besluit en alle rerige op de aanvraag betrekking ebbende stukken liggen ter inzage in 4 juni 1998 tot en met 2 juli 1998 het gemeentehuis, Raadhuisstraat I Venray, op maandag van 09.00 uur et 17.30 uur en op de overige werk- agen van 09.00 uur tot 13.00 uur lalie Publieksdiensten). Op telefoni- the afspraak (0478-523630) kunnen stukken ook op een ander tijdstip (orden ingezien. iedurende bovengenoemde periode an een ieder schriftelijk gemotiveer- 1 bedenkingen indienen bij het colle- van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan ierbij verzoeken zijn persoonlijke ïgevens niet bekend te maken. Een der wordt, na telefonische afspraak, edurende de bedenkingentermijn in gelegenheid gesteld met betrek ing tot het ontwerp van het besluit an gedachten te wisselen hetzij tot et mondeling inbrengen van beden- ingen daartegen. Heen degenen die bedenkingen heb- en ingebracht op de bovenomschre- en wijze en degenen die aantonen aartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldin gen zijn binnengekomen van: 1. Boerenbond Ysselsteyn, Peter Janssenweg II, 5813 BR Ysselsteyn, voor het uitbreiden van de winkelruimte, gelegen aan de Peter Janssenweg I I te Ysselsteyn; 2. Maatschap T.W.M. en J.J.M. Dobbe, Kempkensberg l-a, 5813 AE Ysselsteyn, voor wijzigingen aan mixputten, separatieruimte en melkcarrousel, gelegen aan de Kempkensberg l-a te Ysselsteyn; 3. H.A. Peeters, Heidse Peelweg 47, 5813 AJ Ysselsteyn, voor het ver plaatsen van voedersilo's, opslag van olie en aanbiedplaats van kad avers, gelegen aan de Heidse Peelweg 47 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden inge zien van 4 juni 1998 tot en met 18 juni 1998 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorien van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: I. Martens Venray Beheer B.V., Postbus 195,5800 AD Venray, voor het oprichten van een detailhan del ingevolge het Besluit detailhan del milieubeheer, gelegen de Schoolstraat 30 te Venray; 2. B.V. Sperwer Nationaal, Postbus 213730 AA De Bilt, voor het uit breiden/wijzigen van een detail handel, dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan de Kruidenlaan 159 te Venray; 3. SRO B.V., Postbus 167, 3800 AD Amersfoort, voor het oprichten van een school of opleidingsinsti tuut ingevolge het Besluit scholen en opleidingsinstituut milieube heer, gelegen aan de Sleutelbloem te Venray; 4. Irish Express Logistics B.V. i.o., Energieweg 16, 5804 CE Venray, voor het oprichten van een inrich ting voor de opslag van goederen ingevolge het Besluit opslag goe deren milieubeheer, gelegen aan de Energieweg 16 te Venray; 5. Maatschap van Lipzigjan Poelsweg 2, 5813 BN Ysselsteyn, voor het oprichten van één of meer mest- bassins voor het bewaren van dunne mest ingevolge het Besluit mestbassins milieubeheer, gelegen aan de Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn; 6. ABN AMRO Bank N.V., Postbus 669, 1000 EG Amsterdam, voor het van toepassing worden van het Besluit woon- of kantoorge bouwen Wet milieubeheer, gele gen aan de Julianasingel 12 te Venray; 7. ABN AMRO Bank N.V., Postbus 669, 1000 EG Amsterdam voor het van toepassing worden van het Besluit woon- of kantoorge bouwen Wet milieubeheer, gele gen aan het Henseniusplein 8 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 4 juni 1998 tot en met 18 juni 1998 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moeten nog worden beoordeeld. Venray, 4 juni 1998 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Kennisgeving verzoek ontheffin gen geluidnormen De Burgemeester van de gemeente Venray maakt bekend dat het volgen de verzoek om ontheffing van geluid normen is ingediend: OJC Iduna, Buitenhof 2 te Oostrum; een verzoek om de reeds eerder voor 19 juni 1998 aangevraag de ontheffing van de voor de inrich ting OJC Iduna, Buitenhof 2 te Oostrum geldende geluidnormen te verschuiven naar vrijdag 3 juli 1998; Het verzoek ligt met ingang van 4 juni 1998 ter inzage in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Binnen acht dagen na aanvang van deze ter inzagelegging kunnen belanghebbenden hun ziens wijze bij de burgemeester naar voren brengen. Burgemeester van de gemeente Venray drs.J.F.H. A.B.Waals Kennisgeving ontheffingen geluidnormen De Burgemeester van de gemeente Venray maakt bekend dat positief is beschikt op het volgende verzoek: OJC Iduna, Buitenhof 2 te Oostrum; een verzoek voor ont heffing van de voor de inrichting OJC Iduna, Buitenhof 2 te Oostrum gel dende geluidnormen voor vrijdag 12 juni 1998; De ontheffing is onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen verleend. De ontheffing en alle op de ont heffing betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 juni tot en met 16 juli 1998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan door belanghebbenden bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Burgemeester van de gemeente Venray drs.J.F.HAB. Waals M |k Het gemeentehuis is op donder dag I i juni vanaf 16.00 uur geslo- V! Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het vergroten van een bedrijfsruim te aan de Ysselsteynseweg 86a te Ysselsteyn tnv Houbensteyn Porkhof b.v., Ysselsteynseweg 86a; het veranderen van de woning aan de Langstraat 127 te Venray tnv J.C.M. Meeuwsen, Langstraat 127; het bouwen van een woning aan De Leng te Oirlo tnv J.L.H. Dirckx, Blakterweg 3b te Oirlo; het bouwen van een woning met garage aan De Vlies te Veulen tnv F.M. van Staveren, Jaegerhofweg I te Veulen; het bouwen van een serre/tuinka mer aan de Vendel 5 te Venray tnv J.T.H. Smits,Vendel 5; het uitbreiden van de woning aan de Kamperfoelie 60 te Venray tnv R.P.T. Janssen, Kamperfoelie 60; het bouwen van een woning aan de Castenrayseweg 8 te Oirlo tnv P.P.G.M. Willemsen, Casten rayseweg 8; het vergroten van het sportcafé aan de Kruidenlaan 105 te Venray tnv R. Jansen, Kruidenlaan 126. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. het vergroten van de entree van het wijkcentrum Brukske I te Venray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray; het vergroten van de woning aan de Oostsingel 26c te Venray tnv J.P.M. Litzen, Oostsingel 26c; het veranderen van de winkel aan de Passage 5 te Venray tnv Mijling Speciaal Optiek BV, Passage 5; het vergroten van de woning en bouwen van een berging aan de Dempseystraat 7 te Venray tnv J.A.P. Gratis- ^euze-/^ en vi 1. een Buitenlust-dinerbon voor twee t.w.v. ƒ100,- 2. een Intra-tuin Venray bon t.w.v. ƒ100,- 3. een PC@STORE kadobon t.w.v. ƒ100,- Als u Kroon makelaardij opdracht geeft voor de taxatie van uw woning, kunt u zelf uw keuze maken uit bovenstaand menu. Gratis! Ook het adres voorde verkoop van uw woning fJcrtwA itArcs- Laurense, Dempseystraat 7; het veranderen van de woning aan de Heidseschoolweg 5 te Heide tnv O.J.M. Schreurs, Boterbloem 21 te Venray; het bouwen van een loods tbv een boomkwekerij aan de Steegse Peelweg 80 te Heide tnv J. Michels, Volen 7 te Heide; het vergroten van het clubgebouw aan de Ysselsteynseweg 90 re Ysselsteyn tnv S.V. Ysselsteyn, p/a Lovinckplein 4 te Ysselsteyn. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Rosa Manusstraat 15 te Venray tnv M.W.T. Borghs, Rosa Manusstraat 15; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Eifellaan 10 te Venray tnv K.A. van Dee-Ootes, Eifellaan 10; het bouwen van een berging/bijkeu ken aan de Gentiaan 25 te Venray tnv W.A.M. Bos, Gentiaan 25; het bouwen van een buitenberging aan de Oostsingel 39 te Venray tnv P.C. Basisschool De Hommel, Oostsingel 39. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan- vraag medewerking te verlenen. het vergroten/veranderen van de woning aan de Vogelwikke 10 te Venray tnv J.J.C. Schattevoet, Vogelwikke 10. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 juni I998 gedurende 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen even tuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 4 juni 1998 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen VENRAY ÜM78-582579 KANTOOR HENRI DUNANTSTRAAT 37 5807 ES OOSTRUM-VENRAY TELEFOON 0478-582579 FAX 0478-584210 AFVALOVERSLAG METAALWEG 7 VENRAY TELEFOON 0478-585002 Van het begin tot het einde kunnen wij u hulp bieden bij bouw- of verbouwwerkzaamheden: Mobiele kranen" en machines voor graafwerkzaamheden Vrachtauto's voor aan- en afvoer materialen Puin en afval containers van 6 m3 tot 35 m3 open en gesloten Magazijn containers voor tijdelijke opslag Stratenmakers voor de nette binnenkomst Tevens kunnen wij diverse materialen leveren zoals zand, grind, rode en grijze split en in eigen compostering gewonnen groen-compost. Opa Janssen Wiel en Leny Jan en Karin Liesbeth en Mannie Frien enTruus Vic en Lillian Jean en Rosalie Jeanne Liesbeth en Jaap Christel en Ed Chantal en Marcel Bert en Carla Norbert en Mehdi Stan en Monique Thijs en Jos Paul en Monique en Checiel Jan en Monique Mie en Lei José en Nel Gerry en Hans Pascal en Alexander Guido en Oliver en Luc Marion en Scipper Dieny en Math Nelly en Naud Eric en Gladys Marc en Irene Dave en Ingeborg Frank en Ans Frank Leon en Ingrid Tiny en Geert Frank Rien en Ben Edward en Anja Kookclub Monti Pleasure Toepclub De Roddel

Peel en Maas | 1998 | | pagina 9