cUettateet Eerste H. Mis kapelaan Hoedemaeckers Loopgroep De Barrier TC Oostrum Atletiek Vereniging Venray-Regio Lopersgroep Venray TrefPunt helpt ondernemers op PEEL EN MAAS donderdag 4 juni 1998 - Pagina 16 LE Grote Kerk Deken? J. Coenen. Eindstraaf 6. tel. 550740: kapelaan H. Bonman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; kapelaan: P. Hoedemaeckers. Whistlerslraat I. tel. 582385. Priester in ernstig nood geval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misinlenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor Piet Hoedemaeckers. om vreugde in zijn nieuwe ambt: om roepingen tot het priesterschap; uit dankbaarheid en om Gods zegen bij een verjaardag: om een thuis bij God voor onze overledenen: Jan Oudenhoven en echlgen. Godefrida v. Tilburg en Gerarda v. Mil; Herman Schim v.d. Loeff en Agnes Kortman. 19.00 Feestelijke Eerste H. Mis van kap- laan Hoedemaeckers; overl. ouders Swinkels-Cremers; Thijs Arts en Mies Arts-v. Bragt en Dien Arts- Kusters: Martien Bonants (col 1 Ben Jansen (coll); To en Toon Linders-Goumans; Teng Aben en overl. Tam. Aben-Geurts; jrd. echtp. Anloon Poels-Schots en zoon Theykc; Joost Ruiten (eoll); Jaap Hendricx; jrd. Jo Swinkels; Piet Lenssen en Wout Jeuken en schoon zoon Joos. Zondag: H. Drie-eenheid. 9.30 Latijnse hoogmis Cor Barents; Willy Toonen; oud-burg. Janssen en echlgen.; An Versteegen-Voesten (coll): overl, ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. kinderen en fam.; Henk v.d. Voort en overl. lam. 11.00 H. Mis voor Mariet en Martha Goumans-Janssen: Harrie Rongen. Aansluitend receptie kaplaan Hoedemaeckers (tot 14.30 uur, zaal In den Engel). Maandag: 9.00 H. Mis overl, lam. De Vilder-Rutte. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor onze Eerste Communicantjes, om Gods zegen. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de vrede in de wereld. Donderdag: 9.00 H. Mis Teng v.d. Heuvel (coll). Vrijdag: 9.00 H. Mis overl. ouders Cor Reijnders en Trees Reijnders- van Kuijk; overl. ouders Coppes- Gielen en dochter Ria. Dienbeurten: za 19.00: de heren Truyen en Vosbeek; Thijs. Leon en Joost; zo 9.30: W. v. Ham, K. Voermans, Tel'an, Loek; 11.00: Pascal. Sjoerd P. Ties T. Koen O. Lectoren: za. 19.00: G. de Groot: zo 11.00: S. Manders. Vincent van Gogh Instituut Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. van Loenen. Lector: K. Hilgers. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. van Loenen. Lectrice: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgievie ring in de Vincentiuskapel. Voor ganger: G. van Loenen. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17,15 Yoga en meditatie. Woensdag: 16.00-17.00 Psalmen- groep. Donderdag: 14.00-15.00 Spreekuur P. Zandvliet;. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering. Horsterweg 57, Castenray of Leunscweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30. Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, lel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 18.00 H. Vormsel toe- gendiend door vicaris Schnacker voor De Foekepot. De Bongerd en Coninxhof; m.m.v. Chrisko: 'geen Kinderwoorddienst; J. Evers (coll); Hermans Scholten; To Linssen- Gcrrits (coll); Toon Relouw en overl. fam.leden; Wim Linssen (coll): Gerrit v. Hoof (coll); Jo v. Els. Zondag: 8.30 H. Mis verval. 11.00 Eerste H. Mis kapelaan P. Hoedemaeckers; m.m.v. Zangers v. St. Frans en MMSK St. Petrus' Banden; Jan Willems (coll); ouders Appels-den Boer; Jacobus Naus; Harrij Gooren; overl. fam. Claessens-Philipsen; Frans Linders en overl. fam. Maandag: 18.30 Voor onze parochie Venray-Zuid. Dinsdag: 9c dinsdat St. Antonius- noveen. 18.30 Gcrtruda Wilmsen- Litjens. Woensdag: 18.30 Jacobus Naus; fam. Peters-Arts; Teng Arts en overl. fam. Donderdag: Sacramentsdag. 18.30 Voor religieuze roepingen. Vrijdag: 18.30 Jan Mandigers. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A, Wou- tering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222, Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. téf. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10,30 uur. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, lel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: Geen Kinderwoord dienst. 19.15 T.g.v. verjaardag Wim Jansen; Johan Franssen (coll): Jacob Arts (coll): overl. ouders Arnold Schwachöfer en Nelly Vermeulen en Wim Schwachöfer (coll); jrd. Hans Rouvroye en overl. ouders Rouvroye-Ritzcn. Zondag: 9.30 H. Mis verval i.v.m. Eremis kapelaan Hoedemaeckers in de Paterskerk. Misintenties worden verplaatst naar Paterskerk 11.00 uur. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Thei Hendrix; Jan Raedts: overl. ouders Camps- Wolters; jrd. Wim Helden. Zondag: 8.30 Gest. jrd. Han Korendijk en overl. fam. 10.30 Voor de communicantjes van De Hommel (kinderkoortje en Euterpe). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Truus Vermeulen. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe pingen. Donderdag: 9.00 Gest. jrd. Jos Thielen en Maria Rutten. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Voor 'n goede uitkomst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Fam. Gloudemans: zo8.3(): Job Euwes. Luuk Gielens, Lennart Peeters. Willem Verheijen; 10.30: Annemiek Moraal. Danielle Wijnen, Anneke Denissen. Geertje de Kleijn. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis; Arjan Classens en overl. fam. Classen,s- Kieft: overl. fam. Heetkamp- Hekking: Frank Voermans; Jac. Philipsen; Lei Direks en overl. fam. Direks-Nelissen. Zondag: Hoogfeest van de Allerheiligste Drie-eenheid. 10.00 Hoogmis (Herenkoor); Harrie en Truus Rongen-v.d. Berg; fam. Slevens-Steeghs; overl. ouders Willemssen-Opheij: Diena Hell- gers-Marcellis. Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes (G). Donderdag: Sacramentsdag. 9.00 H. Mis voor Sacramentsdag: voor het welzijn van onze kerk. Vrijdag: H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw (S). Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Classens-Vissers; Gerrit v. Meijel; jrd. Theo Jacobs; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen. Woensdag: 18.00 H. Mis. Misdienaars: za: Gijs. Karlien, Marjolein en Thijs; wo: Yvonne Claessens en Boy. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 550790. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kunen. tel. 571454 bgg. Grad Swinkels, tel. 571616. Dameskoor: Donderdag 4 juni, 19.15 uur: Bij elkaar komen in café Hesen om nog even de liedjes door te zingen, daar na vertrekken we naar Horst, aan vang 20.00 uur. Zaterdag 13 juni: H, Mis. Zaterdag 20 juni: H. Mis zingen samen met het Herenkoor. Afscheidsmis kapelaan Bouman. Zondag 28 juni: Optreden, samen met het Herenkoor op de 'Caselse dag'. Parochie Leunen Eerste zondag van de maand: bijz. collecte voor eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Leo Janssen en overl. fam.; Gerrit Bouten en overl. fam Bouten-Theeuwen; Pierre Philipsen en Anna Philipsen- Lenssen: Anny Willemssen-v. Staveren (buurt); gest. jrd. Willem Verheijen. echlgen. en overl. kinde ren. Zondag: 10.00 Hgm. Leo Loooen en Petronella Loonen-v. Mil; pas toor Jan Hafmans; Har Bomm (fam. Gooren); Gerard Reintjes en Petronella Reintjes-v. Megen. Maandag t/m donderdag: Geen avondmis v.w. de kermis. Vrijdag: 19.00 Lsm. Piel Bouten. Misdienaars: za 19.00: Geer en Mariek v. Gorp: zo 10.00: Kai Croqué en Max Baeten: weekb.: Groep 2. Lectoren: za 19,00: Lies v. Bavel; zo 10.00: Annie Reintjes. Gedoopt: Niels Cornelissen, Schei weg 14: Lars Fasolte, Ebben- kruidstraat 12, Almere: Marvin Peelers, Rondeveld 16. Huwelijksafk.: Sander Jacobs en Marisa Rizzo. beiden uit Venray (2e roep). Rectoraat Heide Zondag: Hoogfeest van de H. Drie-eenheid. 9.30 Hoogmis Maria Nellen-Hendrikx; Tei Vollenberg (coll), Misd.: Sanne, Chiel. René. Roy. Joep en Frank. Donderdag: Gedachtenis van de H. Barnabas, apostel. 18.30 H. Mis. Rectoraat Veulen Feest van de H. Drie-eenheid. Zaterdag: 19.00 Hgm. Grad Wilms; Teng Burgers; voor priesterroepin- Zondag: 10.30 Hgm. j£t. Wilhel- mina Geurts-Ambrosius; Piet Spreeuwenberg en Maria Philipsen; fam. Geelen-Boonen; Frans v. Slaveren: fam. Janssen-Smulders. Dinsdag: 9e van de 9 dinsdagen t.e.v. St. Antonius. 8.00 H. Mis t.i.v. offeraars; gest. jgt. Peter Mathijs Klinen. Sibilla v. Reus en Gerardus v. Rens. Vrijdag: 13.30 PI. Hgm. bgv 25- jarig huw. Jan Hagens en Mie Arts. Misdienaars: za: Willem Classens en Luuk Derks: zo: Steffan Mulders en Diana Vermulst. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); ouders Pouwels-Voesten. Zondag: 10.00 (Gregoriaans); jrd. ouders Marcellis-Deckers; jrd. ouders Van Ass-Claessens; ouders Van Well-Thoonen en overl. fam. Maandag: 19.00 Voor de zieken van de parochie. Woensdag: 19.00 Jrd. overl. fam. Verhoeven-Arts; overl. fam. Bos- v.d. Heuvel. Vrijdag: 19.00 Leo Spreeuwen- berg; Annie Cleven-v. Dijck. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Niels en Bram; zo 10.00: Ronnie P, Daan. Tom en Jeroen; ma 19.00: Linda en Rinske; wo 19.00: Danny en Paul; vr 19.00 Désirée en Maartje. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: le Zondag na Pinksteren. Hoogfeest Allerhei ligste Drie-eenheid. 10.00 Hgm. voor Rene Buijzen; Sjeng Jennesken: t.i.v. fam. Breedveld; overl. fam. Seijkens-Cuppen. Lectrice: Olga v.d. Meer. Dienb.: Eefje Koopmans. In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis uit dank baarheid; tot zekere int. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 7 juni zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. D.J. Deunk uit Deurne voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop is er koffie drinken. In de Ned, Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal ds. D.J, Deunk eveneens om 11.00 uur voorgaan in de dienst. Hier is geen kinderopvang en er wordt ook geen kinderneven dienst gehouden. Na afloop wordt u hartelijk uitgenodigd een kopje kof fie te blijven drinken. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a. Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, lel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 7 juni om 10.00 en 14,30 uur. Voorganger: ev. J.A.J. Bals, Horst, 's Morgens is er kinderoppas. Bijbel/Contacavond: Donderdagavond 8 en 18 juni. De aanvang is 20.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Reisje: Op zaterdag 18 juli willen we met iedereen die maar wil een dagje er tussen uit. Waarheen wordt nog bekend gemaakt. Iedereen mag mee. Graag opgeven bij de evange list. Het kost niets. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tol oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760: giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Op 7 juni vervallen de H. Mis van 08.30 uur in de Paterskerk en om 09.30 uur in de Vredeskerk. In plaats hiervan zal kapelaan Hoedemaeckers zijn Eerste H. Mis opdragen in de Paterskerk om 11.00 uur. Om 10.30 uur wordt hij afgehaald op zijn adres Whistle rslraat 1Aansluitend aan de H. Mis zal er een receptie plaatsvin den voor alle inwoners van Venray bij In den Engel. Beeldjes gestolen In de nacht van vrijdag op zater dag is uit de tuin van een woning aan de Veulenseweg een beeldje gestolen. Het beeldje, dat op een sokkel stond is gemaakt door de kunstenaar Piet Hermans. De 58- jarige eigenaar had het beeldje geschonken gekregen van zijn vrienden. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie. In de nacht van dinsdag op woensdag werd uit de tuin van een 46-jarige Venraynaar in de Pastoor van de Gaetstraat een wit betonnen beeldje, een beer, gestolen. öccdc fato- In Merselo waren het afgelo pen week weer de muziekfeesten en de Aid Merselse Dag. Deze week een foto van Merselo zoals het vroeger was, We zien hier Paulin Versteegen- Arts bezig met water putten voor haar boerderij in Dal and (momenteel op de Ries) omst reeks 1960. Op de achtergrond de goud gele korenmijten, vroeger veel vuldig te zien. Helaas ze zijn voorgoed verdwenen evenals de talrijke korenvelden. De boerderij met de oude put staat er nog steeds en wordt momenteel bewoond door zoon Piet Versteegen. Jan v.d. Putten Klein maar fijn, dat is een van de motto's van loopgroep de Barrier. Een groep fanatieke en minder fana tieke lopers die elkaar twee tot drie keer per week vinden in hun geza menlijke passie. Het hardlopen. Voor de een isf de drijfveer om iets aan de gezondheid te doen en de ander durft zelfs te zeggen dat hij alleen voor de koffie komt. Naast gezelligheid wordt er ook gewerkt aan het algemene loopvermogen. Iets waardoor mensen het bijvoor beeld gemakkelijker hebben om wat gewicht kwijl le raken. We vinden elkaar iedere week weer om onder begeleiding van de trainer ons programma af te werken. De ene keer is het een interval met korte herhalingen en de andere keer zijn de herhalingen acht tot vijftien honderd meter lang. De afwisseling is groot en zo vliegt de tijd altijd om. Zelfs voor nieuwelingen gaal dit altijd gemakkelijk. Voor begin nende leden past de trainer het pro gramma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een inter val training, en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De zogenaamde duurtraining. Door deze duurtraining zijn twee leden nu bezig met de voorbereiding voor een halve marathon, deze 21.1 km zal gelopen worden in komend weekend. Jongens succes ermee en denk eraan; uitlopen is het belang rijkste. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tol 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier". Donderdag van 19.15 tol 20.30 uur vanaf eetcafé "de Barrier". Zaterdag van 16.30 tot 17.30 uur vanaf Zwembad "de Sprank". Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan ben je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis mee trainen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kun je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard In de nacht van vrijdag 19 op zaterdag 20 juni wordt er een Invitatie Midzomernacht Toernooi gespeeld. Aanvang toernooi om 22.00 uur. Einde toernooi nog niet bekend (aantal deelnemers bepaalt het schema). Elk lid mag iemand boven de 18 jaar uitnodigen. Voor koffie, thee en een hapje wordt uiteraard gezorgd. Verdere consumptie zijn voor eigen reke ning. U kunt zich opgeven bij Ton Clephas, Geysterseweg 16 te Oostrum of Leo Lenssen, Hatendonkstraat 9 te Oostrum. Er kan alleen gedubbeld worden. Dus dames, heren en mix. Einde inschrijving 14 juni om 20.00 uur. Wedstrijd Zaterdag 6 juni: Wedstrijd voor jun.C/D en pupillen in Eindhoven Mededeling De jun.C/D en pupillen die deel nemen aan de wedstrijd in Eindhoven dienen zaterdag 6 juni uiterlijk om 09.40 uur aanwezig te zijn op de baan. Het vertrek is om 09.45 uur. Het reisgeld is vastge steld op ƒ4,50, dit te voldoen bij vertrek. Het vervoer zal verzorgd worden door BiesselS, Hoex en Stegen; trainer Lex Biessels Katja Broers loopt beste jaarprestatie in Hengelo Tijdens de internationale IAAF Grand Prix de APM in Hengelo heeft de Venrayse A-juniore Katja Broers een uitstekende prestatie geleverd. Op haar favoriete afstand, de 800m liep de blonde pijl in een veld van senioren zich naar een nieuwe persoonlijke tijd en de beste jaarprestatie bij de A-junioren. Haar tijd was 2.08.9 min. Dit is een ver- belering van 1.3 sec. op haar oude record. Wijziging trainingstijden In verband met de aanleg van de nieuwe kunststofatletiekbaan kan enkele maanden geen gebruik wor den gemaakt van de atletiekaccom- modatie. Vanaf dinsdag 3 juni zijn de vol gende wijzigingen voor de trainin gen: Pupillen: De trainingen op dins dag vervallen; in plaats daarvan zal voorlopig op donderdag van 18.00 tot 19.00 uur worden getraind in Vlakwater; verzamelen op parkeer plaats De Sprank. De trainingen op zaterdag (van 10.30 tot 11.30 uur) worden op sportpark De Wieën gehouden; verzamelen in het club gebouw 't Wisselpunt. Junioren BCD: Elke dinsdag van 18.00 tot 19.00 uur op sportpark De Wieën; verzamelen in 't Wisselpunt. Op donderdag worden de trainingen gehouden van 18.00 tot 19.00 uur in Vlakwater; verzamelen op parkeer plaats De Sprank. Voorlopig zal tot de zomervakan tie dus getraind worden op dinsdag en donderdag voor de junioren BCD en op donderdag en zaterdag voor de pupillen. Eventuele informatie: tel. 588217 Ans Merkestein of tel. 582842 Wim Crooijmans. Snel Betrouwbaar ST^J^E^kJ REINIGING VAN: KLEDING (VLOER-)KLEDEN DEKENS/DEKBEDDEN (VITRAGE-) GORDIJNEN TROUWJAPONNEN ETC. KLEDINGREPARATIES i FOURNITUREN Julianasingel 3, 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 Lekker actief bezig zijn kan op vele verschillende manieren. Wij hebben een van die actieve moge lijkheden die ook nog ontspannend werkt. De spanning van een dag hard werken raak je kwijt door gewoon een stuk te gaan trimmen. Trainingen: Getraind wordt er in 4 groepen die ingedeeld zijn op tempo en doelstel ling van training. Het programma bestaal uit gevarieerde trainingen in het Venrayse buitengebied of op de atletiekbaan. De trainingen starten op Dinsdag en Donderdag om 19.00 uur. Bostraining: iedere zaterdag vanaf de Oude Banier aan de Maasheseweg. Aanvangstijd: 16.30 uur. Wedstrijdgroep zaterdagtrai ning: 15.15 uur verzamelen bij club gebouw 't Wisselpunt. Nieuw P.R. Aziz Assakkali O.nze A-junior Aziz is bezig met het behoorlijk scherper stellen van zijn Persoonlijke Records. Aziz die nog niet zolang bezig is met de wed strijdsport begint na een betrekke lijk korte periode al scherpe tijden te lopen. Zo verbeterde hij bij wed strijden in Cuijck zijn beste tijd op de 5 km met 25 seconden tot een snelle tijd van 17.20. Hiermee werd hij 5e in het totaalklassement. Overige uitslagen: Geert Cornelis sen 20.l8i Egbert Knol 20.58 Informatie: Lopersgroep Venray is een onder deel van Atletiekvereniging Venray Regio. Heb je vragen over de lopersgroep. bel dan een van de onderstaande nummers: (wedstrijd- groep) Frank Rijshouwer tel. 586268, (overige groepen) Anja Gooren tel. 589486. Jos Manders tel. 585479. Bert Oostdam tel. 514214. Processierups gesignaleerd De gemeente is dinsdag begonnen met de bestrijding van de eiken-pro cessierups in het gebied tussen de St. Jozeflaan en camping De Oude Barrier. Dit naar aanleiding van een melding. De rups zorgt jaarlijks voor veel overlast. Dak opengesneden In de nacht van zondag op maan dag werd het dak van een aan de Rooseveltstraat geparkeerde BMW cabriolet van een 25-jarige Venray naar opengesneden. Uit de auto werd een radiocassettespeler ter waarde van ƒ650,- ontvreemd. De schade aan het dak wordt op 2.000,- geschat. Als ondernemer will u graag op Internet. Uw klanten moeten uw bedrijf dan wel snel en eenvoudig kunnen vinden. En u wilt zeker zijn van bezoek, Zonder hoge kosten. Dat kan. TrefPunt biedt ondernemers een toplocatie op Internet. Want TrefPunt combineert presentaties van ondernemingen met actuele lokale en regionale informatie over onder meer sport, cultuur en gemeentelijke activiteiten. Een levendige afspiegeling van uw eigen stad of regio op Internet, waar u zich als ondernemer eenvoudig kunt vestigen. Zo ontsnapt u niet aan de aandacht van klanten uit uw omgeving. Opvallende presentaties U heeft de keuze uit tal van opvallende presentatievormen, waaronder winkels met betaalfunctie. Bezoekers van TrelPunt kun nen moeiteloos uw producten bezichtigen en kopen of nadere infor matie opvragen. Maar TrefPunt kent meer voordelen. De huren zijn opmerkelijk laag. En u kunt uw presentatie moeiteloos zelf samen stellen en wijzigen. Tot slot: TrefPunt Is een inltatief van de Rabobank. Dat maakt deskundige service vanzelfsprekend TrefPunt. vertrouwd terrein op Internet Bij TrefPunt bent u aan het goede adres: www.tref.nl/Ppel&Maas Meer informatie? Vul de bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: TrefPunt Peel&Maas, antwoordnummer 14. 5800 VB, Venray. U kunt ons ook bereiken via tel.: (0478) 58 27 27. Tax; (0478) 51 09 16, e mailadres: peelenm@tref.nl Ja, Ik km In /.aken iIihwi op iii'fViiiil O Siiiui mij Inliiiin.iili-iiwr alle /«kelllki- muuHIIkliMloil\.in Tn-IPulll TrefPunt Peel&Maas Tref.nl Dure wijn... Woensdagavond omstreeks 19.45 uur werd een 62-jarige Venrayse in een supermarkt aan het Hensenius- plein betrapt toen zij drie flessen wijn mee wilde nemen zonder te betalen. Zij werd aan de politie overgegeven die haar na verhoor een transactie tot betaling van ƒ240,- aanbood. Dure wijn dus... Lantaarns gestoien Uit een bij het AC Restaurant aan de A73 geplaatste tent van een ten tenverhuurbedrijf uit Kessel, wer den acht lantaarns gestolen. Die lan taarns bestaan uit een staander ei vijf armen. De diefstal vond plaal in de nacht van 27 op 28 mei, Diefstal dahlia's 1 Namens de Stichting Wijkplat- vorm Brukske werd aangifte gedaan van diefstal van 20 dahlia's nabij hel wijkcentrum. Container gestolen Een 32-jarige Venraynaar deed aangifte van diefstal van zijn groene GFT-container uit zijn tuin aan de Bazuinstraat. Schade 150,-. Auto gestolen Een 47-jarige Venraynaar deed zowel bij de politie in Budapest, als in Venray, aangifte dat in de nachl van 10 op 11 mei zijn Renault type Expres in Budapest was gestolen] De waarde van de auto bedraagl ƒ18.000,-. Reclamebordjes gestolen Een op de Hulst gevestigd bedrijf, voor plaatsing van hekwerken, deed aangifte dat van zijn bedrijf meerde re reclamebordjes waren gestolen. Het is de eigenaar bekend dat zeker bij 20 klanten waar hij hekwerk heeft geleverd, zijn reclamebordjes gestolen zijn. Stenen ganzen gestolen Een inwoner van Ysselsteyn deed aangifte van diefstal van twee ste nen ganzen uit zijn voortuin aan de Timmermannsweg. Noodweer boven Venray Door blikseminslag op de mast1 van de centrale meldkamer in Venlo moest de rijdende centrale in Venray geïnstalleerd worden. Er kwamen in Venray veel meldingen binnen van omgewaaide bomen en takken die gevaar voor het verkeer opleverde zoals aan de Beek, de Overloonseweg en de Smakterweg. Ook was een groot reclamebord aan de Noordsingel speelbal van het natuurgeweld. Het bord kwam op het fietspad terecht. Politie, passan ten en omwonenden konden het bord verwijderen. Op de afrit van de A73 richting Nijmegen raakte een personenauto uit de juiste koers en kwam in het lager gelegen gedeelte van de afrit terecht. Er was alleen materiële schade. Zonnewijzer gestolen Een 42-jarige Venrayse deed aan gifte van diefstal van haar zonnewij zer uit de tuin van haar woning aan de Etnalaan. Waarde ƒ700,-. De diefstal vond in het Pinksterweek end plaats. Vernielingen op bouwplaats Dinsdagavond kwam om onge veer 19.00 uur bij de politie een melding binnen dat jeugdigen ver nielingen aan het plegen waren op een bouwplaats op het Keizersveld. De politie trof drie jongens aan maar 0 7 kon er maar één, van 12 jaar, in de kraag grijpen. Tijdens het verhoor gaf hij ook de namen van vijf ande rejongens, allen in de leeftijd van 11 en 12 jaar. Die werden allen aange houden en verhoord. Er waren nogal wat vernielingen- aangericht o.a. twee brandblussers waren leeggespoten. Het, schadebe drag is niet bekend. Onderzocht zal ui. worden of het zestal in aanmerking zal komen voor het ondergaan van 'oor een alternatieve straf via het Halt- pfers bureau.

Peel en Maas | 1998 | | pagina 16